DreamHost Yorumları – Ucuz Paylaşılan, WordPress Hosting? Mayıs 2020

DreamHost Yorumları – Ucuz Paylaşılan, WordPress Hosting? Mayıs 2020

DreamHost Yorumları – Ucuz Paylaşılan, WordPress Hosting? Mayıs 2020

DreamHost: Hızlı, Ucuz, İyi?

DreamHost, pazardaki herhangi bir paylaşılan barındırma için en iyi çalışma süresi ortalamalarına ve sayfa yükleme hızlarına sahiptir.


Ayrıca, sınırsız bant genişliği, ücretsiz alan adları, ücretsiz SSL sertifikaları sunar ve çalışma süresindeki düşüşleri telafi eder. Gerçekten mevcut en büyük hizmet seviyesi anlaşmalarından birini sağlıyorlar.

Peki yakalama nedir? Dreamhost, ortalama paylaşılan hosting şirketinizden daha pahalıdır ve yalnızca yıllık olarak faturalandırılabilirsiniz. Peşin maliyet birçok insanı uzaklaştırıyor.

Ama neden buna değer verdiğimizi öğrenmek için okumaya devam et.

Resmi Siteye Bak DreamHost Editoryal İnceleme 3.9 / 5 Yorumcu {{reviewsOverall}} / 5 Kullanıcılar (1 oy) Artıları

 1. Sınırsız Bant Genişliği ve Disk Alanı
 2. Tek Tıkla Uygulama Kurulumu
 3. 97 Gün Para İade Garantisi
 4. Çoklu Barındırma Seçeneği
 5. % 100 Çalışma Süresi Garantisi

Eksileri

 1. Paylaşımlı Hosting Desteği Son Derece Sınırlı
 2. Web Sitesi Tasarım Aracı Yok
 3. En Paylaşılan Hosting’den daha pahalı
 4. Yalnızca yıllık faturalandırma

SummaryDreamHost, başka bir yerde paylaşılan barındırma için ödeyeceğiniz ücretin iki katına veya daha fazlasına mal olabilir. Ama bu onlar overpriced demek değildir! Sınırsız bant genişliği, ücretsiz SSL’ler, mükemmel güvenlik, yıldız hızları ve çalışma süresi ile değer oldukça yüksektir. Paranın karşılığını alabileceklerini bilen paylaşılan barındırma gücü kullanıcıları için DreamHost’u öneriyoruz. Support3.5Speed4Features4Value4Transparency4

Editöryal DreamHost İncelememiz 

1997 yılında Harvey Mudd College’da lisans öğrencileri tarafından kurulan DreamHost, Amerikan web barındırma şirketlerinin gazileri arasındadır. Özel sektöre ait şirket dünya çapında 1,5 milyon siteye ev sahipliği yapıyor ve merkezi Los Angeles, Kaliforniya’da Portland, Oregon’da ofisleri var..

DreamHost mevcut daha pahalı paylaşılan barındırma seçenekleri arasında olsa da, muazzam bir değer sunuyorlar.

Mükemmel hızlar, çalışma süresi, özellikler, destek ve sınırsız bant genişliği ile paranızın karşılığını alacaksınız. Bununla birlikte, özel kontrol panelleri herkesin favorisi değil ve piyasadaki en ucuz veya en kaliteli ana makine değil, ancak çoğu insan için büyük bir dengeye sahipler..

DreamHost Planlarının En İyi Özellikleri

DreamHost en iyi web hosting paketlerinden birini sunar. Süper güvenilirdirler, açık kaynaklı yazılımlar kullanırlar ve size sınırsız bant genişliği sağlarlar.

1. 2019 İçin Yeni: DreamHost Planları Çok Ucuz

2019 için güncelleme: DreamHost, paylaşılan barındırmada en ucuz ve en uygun fiyatlı planlardan bazılarına sahiptir:

dreamhost başlangıç ​​fiyatı

dreamhost başlangıç ​​fiyatı DreamHost paylaşılan planları ve fiyatlandırması

Eskiden DreamHost ile gitmek isterseniz, ortalama planınızdan biraz daha fazla ayıklamaya hazır olmanız gerekiyordu..

Artık.

DreamHost, BlueHost, HostGator ve GoDaddy gibi büyük çocukların fiyatlandırmasıyla eşleşti. Ve çok kavga ediyorlar.

Şimdi, saf fiyatlandırmayı tartışırken, GoDaddy’nin 1 $ / ay planının oldukça ucuz olduğunu iddia edemeyiz, ancak uzun vadede bir ana bilgisayara bağlı kalmak istiyorsunuz, bir yem ve anahtara dönüşen subprime fiyatlandırma için değil.

Kesinlikle DreamHost, eller aşağı, kendi site altında alt-hosting barındırma outgrows daha pahalı bir paylaşılan barındırma seçeneğine yükseltme düşünmüş millet için tavsiye ediyoruz. Özellikleri, diğer paylaşılan barındırma sağlayıcıları için ekstra ücret prim planları rakip çok teklif etti. Ancak, basit bir siteyi ucuz bir fiyata istiyorsanız ve bir ton disk alanı veya bant genişliği kullanmak istemiyorsanız, muhtemelen net sınırları olan daha ucuz bir seçenekle gitmekten daha iyidir..

İşte bir şey. Bunları WP Engine ve Kinsta gibi daha “premium” ana bilgisayarlarla karşılaştırırsanız, DreamHost’un son derece uygun olduğunu hızlı bir şekilde bulacaksınız.

2. Sınırsız Bant Genişliği ve Disk Alanı

Birçok web sitesi sınırsız bant genişliği ve disk alanı sunduğunu söylüyor.

Ama asıl kastettikleri, sizin için açık bir sınır koymadıkları; çok fazla alan kullanıp kullanmadığınıza herhangi bir zamanda karar verebilirler.

Trafikte çok fazla ani artış olduğunda hesabınızın paylaşılan sunucunun kapasitesini kötüye kullandığından askıya alındığını görebilirsiniz. Ya da, barındırma şirketiniz pasif olarak daha pahalı bir barındırma planına yükseltmeniz konusunda ısrar edebilir. Bluehost, bunu yapmak için birçok müşteriyi rahatsız eden bir şirketin iyi bir örneğidir.

DreamHost yalnızca bir paylaşılan barındırma planına sahiptir ve gerçekten sınırsız bant genişliği ve disk alanı sunarlar.

Aşırı kullanım için askıya alınma yok.

Sizi zorlamak için daha pahalı bir plan yok.

Popüler bir siteyi büyütmeyi planlıyorsanız, bu çok büyük.

Ve aslında yoğun trafiği destekleyen donanım. Bunu her zaman bir VPS sunucusuna veya özel bir sunucuya yükseltebileceğiniz gerçeğiyle birleştirdiğinizde, gökyüzü sınırdır.

3. Tek Tıkla Uygulama Kurulumu

DreamHost komut dosyalarını WordPress’i – diğer birçok farklı uygulamayla birlikte – bir fare tıklamasıyla yükleyebileceğiniz şekilde çalıştırır. Bu diğer uygulamalar arasında fotoğraf galerileri, alışveriş sepeti yazılımı, CMS yazılım uygulamaları ve daha fazlası bulunmaktadır..

Komut dosyaları ile ilgili en güzel şey, herhangi bir kodu bilmenize gerek kalmadan başka birinin komut dosyasını kullanabilmenizdir. Birçoğu ücretsiz olan komut dosyalarını alın ve tek bir tıklamayla web sitenize yükleyin. Bir web yöneticisi olarak, bu özellik sayesinde sitenizi istediğiniz gibi görünmesini ve hissetmenizi sağlayabilirsiniz..

4. 97 Gün Para İade Garantisi

Bu aslında barındırma sağlayıcılarının çoğundan daha uzundur.

Standart 30 günlük para iade garantisidir. DreamHost 97 günlük para iade garantisi sunar – bu bir şey değil?

97 günlük para iade garantisi şu şekilde çalışır: Kayıttan sonraki ilk 97 gün içinde iptal ettiğinizde, ödediğiniz paranın yüzde 100’ünü iade ederler.

97 günden sonra iptal ettiğinizde, size orantılı bir tutarda geri ödeme yaparlar. Bu gerçekten cömerttir ve ayrıca en az bir yıl boyunca ön ödeme yapmanız gerekebileceği düşünüldüğünde DreamHost için özellikle önemlidir..

InMotion Hosting ve WebHostingHub’ın 90 günlük para iade garantisini bir hafta daha geride bıraktılar.

5.% 100 Çalışma Süresi Garantisi

Diğer sağlayıcıların çoğu% 99 kesintisiz çalışma garantisine sahipken, DreamHost% 100 kesintisiz çalışma garantisi sunar. Herhangi bir nedenle, web siteniz kapalıysa, hesabınıza, kapalı olduğu her saat için bir günlük ücretsiz barındırma hizmeti sunacaktır..

Ancak sizin için şanslı (ve DreamHost’un faturalandırma departmanı için), çok sık düşmezler.

DreamHost, geçen yıl ortalama% 99,98 çalışma süresi aldı.

Bundan daha iyisini yapan tek hosting şirketi% 99,99 ile A2 Hosting’tir.

6. Tatlı Özgürler

Belki de plan için ödeme yaptığınızdan beri gerçekten ücretsiz olarak çağrılamazlar, ancak DreamHost’un standart paylaşımlı barındırma planında bir çok ekstra ana bilgisayar için ekstra ücret talep etmesini seviyoruz..

Kötü amaçlı yazılım taraması, bir SSL sertifikası, birden çok alan adı, ücretsiz alan adı, sınırsız e-posta adresi ve özelliği ve önyükleme için 100 ABD doları tutarında Google AdWords kredisi alırsınız.

7. Kâr Amacı Gütmeyen Kuruluşlar için Ücretsiz Web Hosting

Bu bir web hosting şirketi için eşsiz bir özelliktir. ABD’deyseniz ve hayır kurumu ya da kilise gibi kar amacı gütmeyen bir işletme yürütüyorsanız, DreamHost ücretsiz olarak ev sahipliği yapacak. IRS’den 501 (c) (3) tespit mektubu olan IRS’den doğru belgeleri sağlayarak DreamHost sizinle çalışacak ve size ücretsiz barındırma sağlayacaktır.

DreamHost’un olumsuz yönleri 

DreamHost, piyasadaki en kapsamlı özelliklerden bazılarına sahiptir, ancak birkaç yakalama vardır. Tetiği çekmeden önce bu noktaları dikkatlice düşünün.

1. DreamHost Müşteri Hizmetleri Telefon Desteği Yok

Elbette, e-posta bilet sistemleri oldukça iyi ve sohbet desteği ile hızlı bir şekilde yardım ediyorlar. Ama bazen gerçekten gerçek bir insanla gerçek bir sesle konuşmak istersiniz. Her seferinde aynı ajanı telefonda almayı seven tipseniz, DreamHost sizin için değil. SiteGround, müşteri hizmetleri departmanındaki en uzak liderimizdir (ayrıca onları arayabilirsiniz!).

Daha iyi müşteri hizmeti sunucuları mı istiyorsunuz? En iyinin en iyisi listemize göz atın.

2. Yalnızca Bir Paylaşımlı Barındırma Planı

Bazı açılardan, bu bir faydadır. Sadece bir plana sahip olmak, paylaşılan barındırma planlarının farklı seviyeleri arasında seçim yapma analizinin felçini alır ve her durumda ihtiyacınız olmayan özellikler için ekstra ödeme yapmanızı önler. Ancak herkes DreamHost’un sınırsız bant genişliğinden ve birçok özelliğinden en iyi şekilde yararlanabilecek durumda değil. Ayda yalnızca 100 ziyareti olan bir site, 100.000’lik bir siteyle aynı şekilde ödeme yapar. Tabii, yoğun web sitesi çok şey alıyor. Ama küçük adam o kadar da değil.

3. cPanel’i seviyor musunuz? DreamHost Yapmaz.

DreamHost’un kendi kontrol paneli vardır ve tipik endüstri standardı cPanel’i kullanmaz. Bu bir tercih meselesi olduğu için çok fazla bir şey değil. DreamHost’un gösterge paneli cPanel’den önemli ölçüde daha modern bir görünüme sahiptir, ancak aynı zamanda girişimsizlere de korkutucu olabilir. Ve bazen, özellikle günlük olarak düzinelerce farklı arayüzle etkileşime girdiyseniz, yeni bir arayüz öğrenmek zorunda olmak sinir bozucu olabilir. CPanel ile gerçekten rahatsanız ve yeni bir şey benimsemeye isteksizseniz, DreamHost hayal kırıklığına uğrayabilir.

Sonuç olarak

Ne yaptığınızı biliyorsanız, DreamHost bir rüya gerçek olabilir.

Sınırsız disk alanı ve sınırsız bant genişliği, özel bir sunucu ile birleştiğinde, web sitenizin, barındırma şirketlerini değiştirmeye veya planlarını yükseltmeye gerek kalmadan başlangıçtan gerçek bir gişe rekorları kırabileceği anlamına gelir.

DreamHost’un 1996’dan beri var olduğunu, bağımsız olduklarını ve yeni başlayanlar için harika seçenekler sunduğunu seviyoruz. DreamHost ve diğer kitlesel pazar sahipleri arasında karar veriyorsanız, DreamHost ile devam edin.

Resmi Sitesine BakDaha fazla DreamHost.com

Dreamhost Sorular ve Yanıtlar

Soru 1
 • Linux tabanlı bir hosting işletim sistemi kullanmaktan rahatım. Dreamhost ne tür bir barındırma sistemi sunuyor??
 • Şansınız var çünkü Dreamhost müşterilerine Windows tabanlı bir barındırma sistemi kullanma fırsatı sunmuyor. Müşterilere yalnızca Linux tabanlı web barındırma hizmetlerine erişim izni verilir. Bu sistemle, yeni barındırma hesabınızın en kısa sürede çalışır durumda olmasını sağlamak için çalışan bir dizi çan ve ıslık alırsınız.
Soru 2
 • Tanıtım fiyatı ne kadar geçerlidir?
 • Yeni bir barındırma hesabına kaydolurken Dreamhost’a ödediğiniz giriş fiyatı, geçerli yenileme sürenizin sonuna kadar geçerlidir. O zaman, ödediğiniz fiyat her yıl bir Dreamhost müşterisi olarak artar.
Soru 3
 • Dreamhost ile müşteri olmayı seçtiğimde özel bir sunucu ve yönetilen hizmetler alabilecek miyim??
 • Dreamhost, aklınızdaki herhangi bir barındırma ihtiyacını karşılayacak kadar çeşitlilik gösteren çok çeşitli özel sunucu platformları sunar. Aynı şekilde, barındırma şirketi de size sorunsuz bir barındırma deneyimi sağlayan yönetilen hizmet planları sunar.
Soru # 4
 • Dreamhost, hosting planları ile birlikte ücretsiz alan adları sunuyor mu??
 • Evet! Paylaşılan web barındırma planlarından herhangi birine kaydolduğunuzda Dreamhost size ücretsiz alan adları sağlar. Seçebileceğiniz 350’den fazla farklı web sitesi alan adı uzantısına sahipsiniz, bu da herkesin çevrimiçi olarak sıkça gördüğü geleneksel .com veya .net’in ötesine geçen benzersiz bir web adı için daha fazla fırsat sunar..
Soru # 5
 • Hosting planlarından birine kaydolduğum sırada Dreamhost’a bir alan adı kaydedebilir miyim?
 • Evet! Dreamhost müşterilerine, potansiyel müşterilere ve halk üyelerine kayıt için alan adları satın alma fırsatı sunmaktadır. Barındırma planınızı oluştururken bir .com, .net., .İnfo ve daha fazlasını seçme seçeneğiniz vardır. Tüm alan adı kayıtları, size hiçbir ek ücret ödemeden alan gizliliği koruması ile birlikte gelir.
Soru # 6
 • Dreamhost’a kaydolduktan sonra aldığım barındırma hizmetinden memnun değilsem, paramı geri alma şansım var mı?
 • Evet! Dreamhost tüm müşterilerine 97 günlük para iade garantisi sunuyor. Bu süreden sonra aldığınız hizmetten memnun değilseniz, geri ödeme isteğinde bulunabilirsiniz. Şirket, ödediğiniz tutarın tamamını hiçbir soru sormadan gönderir. Alan adı satın alımları veya barındırma şirketinin sunduğu diğer ürünler için geri ödeme seçeneği yoktur.
Soru # 7
 • Dreamhost bana Sanal Özel Sunucu (VPS) seçeneği sunuyor mu??
 • Dreamhost ile bir barındırma planı kurduğunuzda, hesabınızda dört ayrı VPS seçeneğiniz vardır. Her seçenek, hesabınızda CPU işleme, sabit sürücü yapılandırmaları, bellek ve bant genişliği ile yüksek performans almanızı sağlayan SSD tarafından desteklenmektedir. En son teknoloji, aynı zamanda hızlı bir okuma ve yazma sunucusu almanıza olanak tanır.
Soru # 8
 • Barındırma hesabımla ilgili bir sorun ortaya çıktığında teknik desteğe başvurmak için kullanabileceğim seçenekler nelerdir??
 • Teknik desteğe ihtiyaç duyduğunuzda seçebileceğiniz üç ana seçeneğiniz vardır. İlk aramayı yaptığınız, sorununuzu açıklayan bir mesaj bıraktığınız ve bir destek teknisyeninin aramanızı döndürdüğü bir geri arama destek programı vardır. Ayrıca bir e-posta destek seçeneğiniz ve teknik desteğin size çevrimiçi olarak yardımcı olacağı bir çevrimiçi müşteri bilet sistemi seçeneğiniz de vardır.
Soru # 9
 • Dreamhost’taki müşteri destek ekibiyle iletişim kurduğumda, teknisyenlerin hangi dili konuşmasını bekleyebilirim??
 • Dreamhost’un tüm müşteri hizmetleri ve teknik destek teknisyenleri İngilizce konuşuyor. Bu, şirketle yapacağınız herhangi bir e-posta, destek bileti yanıtı veya diğer sözlü ve yazılı iletişimi içerir. Müşteri hizmetleri ve teknik destek ekiplerinin her biri yılın 365 günü, günün 24 saati, haftanın 7 günü hizmetinizdedir. Twitter’ın sosyal medya kanalı üzerinden de destek bulabilirsiniz.
Soru # 10
 • Dreamhost ne kadar zamandır iş yapıyor?
 • Şirket 1997 yılında dört üniversite arkadaşının çevrimiçi iş dünyasına girmeye karar vermesiyle kapılarını açtı. Şirkete bir kolej yurt odasından başladılar ve insanların çevrimiçi toplulukta bir yer bulmalarına yardımcı olmayı amaçladılar. Şirketin sanal dünyaya blog, uygulama, e-ticaret ve daha fazlasını sunan yaklaşık 1,5 milyon farklı web sitesine ev sahipliği yaptığı günümüze gelelim. Şu anda her gün dünya genelinde yaklaşık 400.000 müşteriye hizmet veriyorlar.
Soru # 11
 • Dreamhost veri merkezi sunucularını nerede tutar??
 • Dreamhost, veri merkezi sunucu ağını Los Angeles, California’da uzak bir yerde tutar. Merkezler sıcaklık kontrollüdür ve verilerinizin ve diğer müşterilerinizin her zaman güvende kalmasını sağlamak için 24 saat güvenlik sunar.
Soru # 12
 • Barındırma hizmetlerim için Dreamhost kullanırken seçim yapabileceğim çeşitli programlama dilleri olacak mı??
 • Evet! Dreamhost, hesabınızı kurarken birçok popüler programlama dilinden birini kullanma fırsatı sunar. Programlama ihtiyaçlarınız için PHP, Perl, Ruby on Rails ve Ruby dili arasından seçim yapabilirsiniz.
Soru # 13
 • Dreamhost kullanarak herhangi bir bayi seçeneğim olacak mı??
 • Dreamhost, hosting hesabınızı oluştururken kesinlikle yararlanmak isteyeceğiniz değerli bir bayi programına sahiptir. Bayi seçeneklerinin her biri, çeşitli DIY özel seçenekleri ile ekstra gelir elde etme şansı verir.
Soru # 14
 • Dreamhost ile bir hesap oluşturduktan sonra bir ortaklık programına katılma fırsatım olacak mı??
 • Kesinlikle! Dreamhost, ilgili kullanıcılara Dreamhost sunucu ağında bulunan web sitelerinden ekstra gelir elde etme şansını gururla sunar. Web sitenizin içeriği boyunca metin bağlantıları yerleştirebilirsiniz ve bir site ziyaretçisi bu bağlantıyı her tıkladığında para kazanırsınız. Bir arkadaşınızı veya aile üyenizi web barındırma ihtiyaçları için Dreamhost’a her yönlendirdiğinizde, şirkette kalan her yeni hesap için 97 $ alacaksınız.
Soru # 15
 • Dreamhost’tan alan adı kaydımda neler var??
 • Dreamhost ile yeni bir alan adı kaydettiğinizde Noel sabahı gibi hissedeceksiniz. Seçebileceğiniz 350’den fazla alan adı uzantısına ek olarak, DNS yönetimini de alırsınız, bu da ad sunucularınızı güncellemenizi ve web ziyaretçilerinizi doğru yöne yönlendirmenizi sağlar. Bu ad sunucularını kişiliğinizi veya işletme adınızı yansıtan bir şeye özelleştirme seçeneğiniz olacaktır. Bu etki alanı adını istediğiniz başka bir web barındırma şirketine iletebilirsiniz ve etki alanınızı gerektiğinde dolandırıcılara veya bilgisayar korsanlarına karşı koruma olarak kilitleme fırsatına sahipsiniz.
Soru # 16
 • Bir Dreamhost sunucusunda barındırmak istediğim web sitem için WordPress kullanmak istiyorum. Bu seçenek benim için kullanılabilir mi yoksa farklı bir seçenek seçmem gerekiyor mu?
 • Dreamhost’un size ve bir WordPress sitesinin araçlarını kullanmak isteyen diğer kullanıcılara sunduğu barındırma fırsatlarını seveceksiniz. Bir WordPress barındırma hesabı oluşturmak için sadece paylaşılan bir barındırma planına veya bir DreamPress barındırma planına kaydolun. Her plan, 7/24 ulaşılabilen ve ortaya çıkan her konuda yardımcı olabilecek bilgili bir teknik destek personelinin desteğine sahip olma özelliğine sahiptir. Ayrıca, otomatik sistem yedeklemeleri ve güncellemeleri ve hizmete ihtiyaç duyduğunuz zamanın yüzde 100’ünde bulunan bir barındırma ağına erişim de alırsınız. WordPress hesabınızı oluştururken, birkaç dakika içinde istediğiniz herhangi bir temayı veya eklentiyi ekleyebilirsiniz.
Soru # 17
 • Dreamhost ile bir hosting hesabı açmak istiyorum, ancak şu anda başka bir hosting sunucusunda olan bir web sitem var. Onlarla yeni bir hesap açtığımda Dreamhost eski hesap bilgilerimi sunucularına aktaracak mı??
 • Ne yazık ki Dreamhost web sitenizi mevcut barındırma konumundan geçirme adımlarından geçmiyor. Bununla birlikte, eski barındırma konumundan Dreamhost sunucularındaki yeni noktanıza gitmenize yardımcı olacak samimi ve yararlı bir teknik destek ekibine erişim sunarlar. Ayrıca, hesaplarını sorunsuz bir şekilde aktarmış olan diğer kullanıcılardan değerli bilgiler ve ipuçları bulabileceğiniz müşteri forumlarına da erişebilirsiniz. Dreamhost, siteniz üzerinden de aktarma görevinde size yardımcı olabilecek indirilebilir bir yardım dosyaları kitaplığı oluşturarak size ek yardım sağlar.
Soru # 18
 • Çeşitli hobilerim, kişisel ilgi alanlarım ve iş girişimlerim için birkaç web sitesi işletmek istiyorum. Bu bir Dreamhost hesabıyla mümkün mü yoksa her alan adını barındırmak için birkaç hesap açmam gerekecek mi??
 • Dreamhost, müşterilerine müşterilerine istedikleri kadar alan adına sahip olma ve bunları kullanma fırsatı sunma olanağı sağlayan geniş bir web sunucuları ağı işletmektedir. Akla gelen her bir ilgi, hobi veya iş girişimi için kolayca farklı bir alan adına sahip olabilirsiniz. Her alan adı ayrı tedaviler alır, bu da Dreamhost’un sağladığı alan adı avantajlarının barındırıcısı için uygun olmasını sağlar. Alan adlarınızın her biri için 350’den fazla farklı uzantı arasından seçim yapma şansınız olacak. İsterseniz alt alan adları ek ücret ödemeden alt alan adları ekleyebilirsiniz ve her adın gizlilik koruması yerinde olur ve tüm alan adı hesaplarınızı çevrimiçi tehditlerden mümkün olduğunca güvenli tutar.
Soru # 19
 • Prestashop yazılımını web sitelerimde kullanmayı seviyorum çünkü kullanımı kolay ve önemli miktarda trafik alan bir e-ticaret web sitesi çalıştırmak için sahip olduğum ihtiyaçları karşılıyor. Her şeyi bir Dreamhost hesabına geçirirsem Prestashop’u kullanmaya devam edebilecek miyim??
 • Evet, Prestashop’u yeni barındırılan Dreamhost hesabınızda kolaylıkla kullanmaya devam edebileceksiniz. Dreamhost, bu tür yazılımları destekleme ve web sitenizin başarıyla çalışmasına izin vermek için gerekli tüm araçları sağlama yeteneğine sahiptir. E-ticaret web siteniz, hızlı bir işleme altyapısına erişmenin avantajlarından yararlanacaktır. Dreamhost’un yeni hesabınız için sağladığı ağ sistemi yeteneklerini ve paylaşılan ağ barındırma platformunu beğeneceksiniz.
Soru # 20
 • Yeni bir hosting şirketi aramamın nedenlerinden biri kontrol paneli seçenekleridir. Mevcut hosting şirketim kullanıcı dostu bir kontrol paneli özelliği sunmuyor ve web sitemde değişiklik yapmaya çalışırken çok sinir bozucu buluyorum. Dreamhost ne tür bir kontrol paneli sunuyor??
 • Dreamhost’un hesabınızda sağladığı kontrol panelini kullanırken hayal kırıklığı yaşamayacağınızdan emin olabilirsiniz. Linux tabanlı bir işletim sistemi kullanarak, Dreamhost size hosting hesabınızın her yönünü kolayca yönetebileceğiniz bir c-panel kontrol merkezi sunar. C paneli, tüm hesap dosyalarınıza, veritabanı bilgilerinize, yazılım yüklemelerinize ve hesabınızı başarıyla yönetmek için ihtiyacınız olan her şeye erişmenizi sağlar.
Soru # 21
 • Şu anki barındırma sağlayıcım araçlar bölümünde yok. Sık sık kendimi web sitemin çalışmasını kolaylaştıracak eklentileri ve diğer ilgili seçenekleri arayarak saatlerce çevrimiçi buluyorum. Dreamhost’a geçersem, barındırma hayatımı biraz daha kolaylaştıracak ne almayı bekleyebilirim??
 • Gökyüzü, Dreamhost’daki yeni barındırma hesabınızdan almayı bekleyebileceğiniz sınırdır. Tüm web siteniz ve barındırma faaliyetleriniz için merkezi bir merkez görevi gören fonksiyonel c-panel kontrol sistemi ile hesabınızı kolayca yönetebileceksiniz. ‘Tek tıklamayla’ yükleyici programları sayesinde herhangi bir eklentiyi veya web sitesi uygulamasını bir düğmeyi tıklatarak yükleyebilirsiniz. Bilgisayar korsanlarının ve spam şirketlerinin web sitesi bilgilerinize erişmesini engelleyen son teknoloji SSL sertifikaları mevcuttur. Perde arkasında gerçekleşen sürekli kötü amaçlı yazılım taramalarına karşı daha fazla koruma elde edersiniz. Hesabınızdaki her şey başarısız olduğunda, ihtiyacınız olan her şeyde size yardımcı olmak için 7/24 bekleyen saygın bir müşteri hizmetleri ekibi ve teknik destek üyeleri vardır..

Resmi Sitesine BakDaha fazla DreamHost.com

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector