FastDomain İncelemeleri Mayıs 2020 – Hosting Fiyatlandırması ve Planları

FastDomain İncelemeleri Mayıs 2020 – Hosting Fiyatlandırması ve Planları

FastDomain İncelemeleri Mayıs 2020 – Hosting Fiyatlandırması ve Planları

FastDomain Hosting Ne Kadar İyi??

İlk bakışta, insanların nihayet FastDomain Hosting’i tercih ettikleri hosting sağlayıcısı olarak kabul etmelerinin birçok nedeni vardır. Bu, FastDomain Hosting’in kısa sürebileceğini düşündüğümüz bazı alanlara biraz ışık tutacağımız kısım..


FastDomain İncelemeleri 1.7 / 5 Yorumcu {{reviewsOverall}} / 5 Kullanıcılar (1 oy) Artıları

 1. Temel Siteler için Kararlı Barındırma
 2. İyi Teknik Destek
 3. Fiyat Değeri İnanılmaz

Eksileri

 1. Çok Basit Olabilirler
 2. Yükseltme Alanı Yok
 3. Çok Fazla Kurban Edildi

Support1.5Speed1.5Features2Value2Transparency1.5

Resmi FastDomain Hosting İncelememiz

FastDomain 2005 yılından beri faaliyet göstermektedir. Endurance International Group’un bir parçasıdır ve bir grup Web barındırma sağlayıcısını denetler ve ana şirkettir..

FastDomain Hosting’in En İyi Özellikleri

İlk bakışta, insanların seçim barındırma sağlayıcısı olarak FastDomain Hosting’e yerleşmesinin birçok nedeni vardır..

İnanılmaz derecede basitler

İlk ve en önemlisi, FastDomain oldukça basittir. Kullanıcılara web sitelerini barındırmaları için 30’dan fazla farklı yol sunmak yerine, FastDomain’in yalnızca bir seçeneği vardır. Şimdi, yüzeyde, bir seçenek kimseyi tatmin etmek için yeterli görünmeyebilir. Sonuçta, barındırma ihtiyaçları o kadar çeşitlidir ki, herkese uyan tek boyutlu olarak sınıflandırılabilecek bir çözüm bulmak imkansız olabilir. Ancak, FastDomain’i birkaç kişi için çok cazip kılan şey tam olarak budur..

Temel Siteler için Kararlı Barındırma

Özel ve sınırlı bir kitleye sahip gibi görünseler de, herkese uyan tek mantrayı yepyeni bir seviyeye taşıyorlar. Aradığınız şey sundukları ürüne uyuyorsa, kendinize cennette yapılmış bir eşleşme bulmuş olabilirsiniz. Bir barındırma planında, herhangi bir web yöneticisinin kullanmayı umabileceğinden çok daha fazla özellik sunarlar, bu nedenle kitlelerine düşerseniz şaşırmayın.

İyi Teknik Destek

FastDomain’in tüm dayanağı, insanları olabildiğince hızlı bir şekilde hazır hale getirmektir. Bu yüzden sadece bir paylaşılan barındırma planı sunuyorlar. Böyle bir önermeyle, seyircilerinin teknik olarak düşünülmüş bir grup insan olmaması beklenmelidir. Bu, teknik destek için işe aldıkları kişilerin, boşlukları dolduracak kadar teknik fikirli olmaları gerektiği anlamına gelir. Müşteri hizmet saatleri yıl boyunca 7/24 açıktır. Canlı sohbet ve telefon kanalları üzerinden aynı düzeyde hizmet sunarlar. Destek tekliflerini tamamlamak için FastDomain ayrıca mükemmel bir e-posta destek bilet sistemine de ev sahipliği yapıyor.

Fiyat Değeri İnanılmaz

Daha önce FastDomain’in herkese uyan tek bir şemsiye altında müşteri aradığını söylemiştim. Bu, belirli bir ihtiyaçları olan teknik olarak düşünülmüş bazı insanlara hitap edemeyen uzman bir kitleyi seçiyor gibi görünebilir. Bu bir barındırma planında ne olsun düşünüyor olabilir ne kadar doğru sorgulanıyor olabilir. FastDomain, 67 harika özelliği ve onları öne çıkaran nedenleri özetledi. Görünüşe göre güneşin altındaki her şeyi ve daha sonra bazılarını destekleyebilirler..

FastDomain Hosting’in olumsuz yönleri

Bu, FastDomain Hosting’in kısa sürebileceğini düşündüğümüz bazı alanlara biraz ışık tutacağımız kısım..

Çok Basit Olabilirler

Hızlı barındırma sunabileceği özelliklerin sayısız olmasına rağmen, sadece tek boyutlu bir hosting planına sahip olmak birkaç kişi için büyük bir sapma olabilir. Kesinlikle hayal gücüne çok fazla şey bırakmıyorlar. Söylenebilecek olan bu. FastDomain, VPS barındırma planları, bulut barındırma planları veya özel barındırma planları sunmaz.

Bu özellik veya bu özellik eksikliği, birçok insanı uzaklaştırabilir. Birkaç kişi VPS ve özel hosting planlarına ihtiyaç duyar. Sadece FastDomain’in ne VPS ne de adanmış barındırma planları sunmadığı tek başına, aynı kişilerin barındırma ihtiyaçları için başka bir yere dönmesine neden olacaktır..

Yükseltme Alanı Yok

Barındırma planları olmaması da yükseltme için yer olmadığı anlamına gelir. Bunu daha önce bir kez söyledim, ama tekrardan bahsetmek zorunda. FastDomain Hosting, VPS planları sunmaz. FastDomain Hosting, özel hosting planları sağlamaz. Son olarak, FastDomain Hosting bulut barındırma planları sağlamaz.

Tüm yapmak istediğiniz basit bir web sitesi çalıştırmaksa, FastDomain sizin için mükemmel olabilir. Bununla birlikte, bir e-ticaret sitesi çalıştırmayı planlıyorsanız, FastDomain sizin veya işletmenizin ölçeklendirilmesine veya büyümesine izin verecek programlar sunmadığından başka bir yerde daha iyi hizmet verebilirsiniz.

Çok Fazla Kurban Edildi

FastDomain birçok şeydir. Birçok özellik sunarlar. Onlar yakın kir ucuz için birçok özellik sağlar. Ancak, bu seviyeye ulaşmak için bir çok şeyi feda etmek zorunda oldukları görülmektedir. Birçok insan çalışma sürelerinden şikayetçidir. Bazıları aldıkları müşteri hizmetlerinin derecesinden şikayetçidir. Birkaç site sonuç olarak FastDomain’i tavsiye etmiyor.

Sonuç olarak

Tek yapmanız gereken temel bir web sitesi çalıştırmaksa FastDomain sizin biletinizdir. Uygun fiyatlı, zengin özelliklere sahip ve temel sitenizde herhangi bir e-ticaret gereksiniminiz olmadığı sürece altınsınız. Ancak, insanlar FastDomain ile ilgili sorunlarla karşılaşırlar. İnsanlar, çoğu e-ticaret özelliği olan çeşitli kriterlere göre barındırma sağlayıcılarını seçerler. Bu özellikler arasında alışveriş sepetleri, komut dosyası oluşturma yetenekleri, SSL sertifikaları ve daha fazlası bulunur. Hepsinden önemlisi, web sitenizi ölçekleyemiyorsanız, – başlangıçtan itibaren – büyüdükçe gelecekte bir barındırma sağlayıcısından diğerine geçeceğinizi bilirsiniz..

Kendinize sormanız gereken şey şudur – uzman izleyicilerine düşüyor musunuz? Hiç büyümeyi düşünmüyor musun? Bunu yaparsanız, başka bir yere bakmanız daha iyi olabilir.

En İyi Özellikler

 • Hızlı destek
 • Uygun fiyatlar
 • Tonlarca özellik

Resmi web sitesini ziyaret edin

En İyi 5 Sunucu

 • SiteGround Yorumları
 • WP Motor Yorumları
 • A2 Hosting Yorumları (eski)
 • Bluehost İncelemesi
 • GoDaddy Managed WordPress Değerlendirmeler
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector