FatCow İncelemeleri: FatCow Hosting yeni başlayanlar için gerçekten harika mı?

Contents

FatCow Hosting Nedir?

FatCow 1998 yılında Massachusetts, Burlington’da kurulmuş bir web barındırma sağlayıcısıdır. Şirket, küçük işletme sahipleri gibi giriş seviyesi web yöneticilerinde pazarlanan tek bir paylaşılan barındırma planı sunuyor. FatCow 2007 yılında Endurance International Group tarafından satın alındı.


FatCow Hosting Ne Kadar İyi??

FatCow, web sitesi sahiplerine başlamak için pazarlar ve işleri için çok cazip bir durum ortaya koyar. Sadece bir kapsayıcı plan sunan, sizin için doğru olan özellikleri seçme stresini ortadan kaldırıyorlar. Ve çok uygun bir tanıtım oranı ile, FatCow bir acemi web piyasada barındırma için en iyi fiyat gibi görünüyor. Ancak FatCow, bazı şekillerde ferahlatıcı basitlik ve şeffaflık sunarken, planları aldatıcı ve gereksiz satışlar, düşük hız ve çalışma süresi ve yüksek yenileme oranları ile doludur..

Resmi Siteye Bakın FatCow Değerlendirmeler 2.8 / 5 Yorumcu {{reviewsOverall}} / 5 Kullanıcılar (2 oylar) Artıları

 1. Çevre Dostu Web Hosting Çözümü
 2. Sınırsız Alan Adı
 3. Giriş Seviyesi Web Yöneticileri için Süper Erişilebilir
 4. Ücretsiz Reklam Kaynakları

Eksileri

 1. VPS veya Özel Sunucu Yok
 2. cPanel Yerine vDeck
 3. Sınırlı SSL Sertifikaları
 4. Yanıltıcı Upsells
 5. Ortalama Çalışma Süresi ve Düşük Hızın Altında

Mizahi adı, düşük tanıtım fiyatı ve başlangıç ​​dostu formatıyla FatCow, ilk kez bir web yöneticisi için doğal bir seçim gibi görünebilir. Bununla birlikte, hizmetlerinin ve performanslarının daha yakından incelenmesi, aksi takdirde önerecektir. Support3Speed2.5Features3Value3Transparency2.5

Resmi FatCow Hosting İncelememiz

Hangi biz memnuniyetle FatCow hosting övgü olacak birkaç şey vardır. Yani, girişimciler için en az göz korkutucu olmayan, temiz ve basit bir kısa vadeli web barındırma çözümü sunuyorlar. Bununla birlikte, FatCow’un tanıtım fiyatlandırma teklifinin ötesinde bir web sitesine ev sahipliği yapmak isteyen herkes için kötü bir seçim olduğunu düşünüyoruz. Aşağıdaki ortalama hız ve çalışma süresi, kafa karıştırıcı yükselmeler ve vasat müşteri hizmetleri 4 $ / ay için affedilebilir. Ancak bu oranlar yenilendikten sonra yaklaşık 13 $ / ay’a yükseldiğinde, bu sorunlar çok daha zarar verici.

FatCow Hosting’in En İyi Özellikleri

FatCow’un üstün olduğu yerlerde erişim kolaydır. Kaprisli adları ve maskotlarından sundukları tek paylaşılan barındırma planına kadar, bir web yöneticisinin ve bir barındırma planını seçerken başlangıç ​​web yöneticisinin hissedebileceği teknik açının çoğunu yatıştırmayı başarıyorlar. Ayrıca, onların tanıtım fiyatlandırma muhteşem bir anlaşma olduğunu inkar yoktur. İşte doğru yaptıkları ve neden göz önünde bulundurmaya değebilecekleri:

Bir Tek (Çoğunlukla) Her Şey Dahil Paylaşımlı Hosting Planı

Herkes için uygun tek beden planı, yaşamak için web siteleri oluşturan veya sürdüren biri için açıkçası uygun değildir. Ancak FatCow’un hedef kitlesi deneyimsizdir ve ürünlerini yeni başlayanlar için sindirilebilir olacak şekilde basitleştirmek için harika bir iş çıkarırlar. Sınırsız alan adı, sınırsız e-posta adresi, sınırsız disk alanı, bol bant genişliği, sürükle ve bırak site oluşturma araçları, dijital reklam kredileri ve ilk yıl için ücretsiz alan adı içeren tek bir paylaşılan barındırma planı sunuyorlar. Bir web barındırma sağlayıcısından tam olarak neye ihtiyaç duyduğunu daraltma süreci, giriş seviyesi bir web yöneticisi için son derece korkutucu ve stresli olabilir. FatCow’un hareket halindeyken bol miktarda şeffaflık ve basitlik sunduğunu takdir ediyoruz.

Üç yıla kadar Mükemmel Tanıtım Fiyatına Kilitleyin

FatCow’a ilk kez kayıt yaptıranlar için giriş oranları yılda sadece 49 ABD doları veya ayda 4 ABD dolarıdır. Paketlerinin ücretsiz bir alan adı (ilk yıl için) ve e-posta ve web dosyaları için çok fazla depolama alanı ile oldukça rekabetçi olduğu düşünüldüğünde, bu oldukça büyük bir değerdir. Dahası, peşin ödeme yapmak istiyorsanız, bu çok düşük fiyata üç yıla kadar kilitleyebilirsiniz.

Ücretsiz Reklam Kaynakları

EIG’nin sahip olduğu web sunucularının çoğunda olduğu gibi, FatCow ile birlikte olmak çok sayıda dijital reklam kredisinin perk ile geliyor. Buna hem Bing hem de AdWords kredilerinde 100 ABD doları ve YellowPage.com’da ücretsiz bir giriş dahildir. Elbette, YellowPage.com oldukça eski ve çevrimiçi dizinlerin etkinliği sorgulanabilir, ama ücretsiz.

Rüzgar Enerjisi

Kurumsal hassasiyetlere karşı hassassanız, FatCow’un EIG’ye ait olması sizin için biraz kapanabilir. Bu anlaşılabilir bir durumdur, ancak FatCow’un bazı itfa ve kurumsal olmayan nitelikleri vardır. Yani, onları% 100 rüzgar enerjisi ile güçlendiren yeşil bir mühür var. Bunu, tüm veri merkezlerindeki, sunucularındaki ve ofislerindeki güç tüketimini% 200 yenilenebilir enerji sertifikalarına yatırım yaparak dengeleyerek başarıyorlar..

FatCow Hosting’in olumsuz yönleri

Başlangıç ​​dostu yapılarına ve pazarlamasına rağmen, FatCow ile ilişkili, onlarla kaydolmadan önce dikkate almanız gereken bir avuç kırmızı bayrak var. Biz onların hizmet tanıtım fiyatlandırma için iyi bir değer olduğunu korurken, FatCow uzun vadeli bir web hosting çözümü için iyi bir uyum değildir birkaç nedeni vardır.

Yenileme Oranları% 310 Spike

FatCow’un tanıtım fiyatı çok fazladır ve ön ödeme yaparsanız üç yıla kadar kilitleyebilirsiniz. Ancak bu süre geçtikten sonra ciddi bir çıkartma şokuna hazırlıklı olun. FatCow yıllık fiyatlandırma 49 $ / yıl 155 $ / yıl artış, bir bütçe sayfasının tek bir turda bütçe hosting şirketi piyasadaki daha pahalı seçeneklerden birine sıçrayan. Şimdi, premium hizmetler için premium fiyatlar ödemekten mutluluk duyuyoruz. Ancak, incelememizin geri kalanının göstereceği gibi, FatCow premium olarak nitelendirilmekten oldukça yetersiz.

Çok Yavaş Sayfa Yükleme Süreleri

İsminden de anlaşılacağı gibi, FatCow hosting hızlı değil. Aslında, sayfa yükleme süreleri son birkaç yıldır sürekli olarak sektör ortalamasının çok altında bir puan almıştır. Sayfa yükleme süresi için endüstri ortalamasının 700 ms civarında olduğu yerlerde, FatCow ortalama 1200 ms’nin üzerindedir. Bu ciddi yavaş ve web siteniz için büyük bir zarar olabilir. Sadece arama motoru sıralamalarınıza zarar vermekle kalmaz, aynı zamanda ziyaretçi hemen çıkma oranınızı da önemli ölçüde artırabilir. Bu tür gecikmeli sunucularla, kayıt sırasında size söz verdikleri bol bant genişliğinden yararlanmanız mümkün değildir..

Ortalama Çalışma Süresinin Altında

Genel olarak, EIG’nin sahip olduğu web barındırıcıları çalışma süresi ortalamalarıyla en iyi geçmişe sahip değildir. iPage bunun mükemmel bir örneğidir, ancak Web.com istisna olabilir. FatCow şimdiye kadar karşılaştığımız en kötü çalışma zamanı ortalamasına sahip olmasa da, ortalamanın altında ve bu onların potansiyel müşterilerini ilgilendirmesi gereken bir şey. FatCow% 99.9 çalışma süresi ile gıcırdıyor, zamanın yarısı bu işaretin altında kalıyor. İşleri perspektife sokmak için, çoğu web barındırma şirketi% 99,9 kesintisiz çalışma garantisi sunar, yani yılda 15 saat kesinti süresinin ötesinde herhangi bir kesinti süresi için kısmi geri ödeme yaparlar. FatCow böyle bir garanti sunmaz ve sicili de çok güven vermez.

VPS veya Özel Sunucu Yok

FatCow sadece bir tür hosting sunmaktadır: paylaşımlı hosting. Elbette, bu, ilk karar verme sürecinden çok sayıda analiz felci çıkarır, ancak aynı zamanda çok fazla büyüme yaşayan mevcut müşteriler için de zararlı olabilir. Adanmış sunucular veya VPS hatları sunmamaları sayesinde, bu hizmetlerin gerektirdiği veya bu hizmetlere gereksinim duyabilecek tüm kitleleri yabancılaştırıyorlar. Bu, devlette, sağlık hizmetlerinde veya başka türlü hassas bilgileri saklıyorsanız, FatCow’un sizin için iyi bir seçenek olmadığı anlamına gelir.

Hayır cPanel

FatCow, cPanel yerine özel bir kontrol paneli kullanır. Bu zorunlu olarak bir şart olmasa da, endüstri standardından sapmadır. Bu, cPanel’e alışkınsanız, cPanel ile ilgili kaynakların web’de bol miktarda bulunmasına yardımcı olmayı planlıyorsanız, dikkate alınması gereken bir şeydir. Gelecekte FatCow’dan ayrılmayı planlıyorsanız bu dikkate alınması gereken bir şey olabilir; bazı web hostları sadece web siteniz üzerinden cPanel kullanan bir webhosting şirketinden aktarılır. Küçük Portakal buna bir örnektir.

Kötü Müşteri Destek İtibarı

Müşteri desteğini değerlendirmek zor olabilir, ancak bir şirketin müşteri hizmetleri departmanına ne kadar öncelik verdiğine dair bazı önemli göstergeler vardır. Birincisi, bir şirketin kendi kendine yardım kaynakları ve sorun giderme rehberlerinden oluşan sağlam bir kütüphane oluşturmaya yatırım yapması genellikle iyi bir işarettir. FatCow bunu bir dereceye kadar yapmış olsa da, GoDaddy veya HostGator seviyesine yakın değiller. FatCow’un kullanım kılavuzları, daha gelişmiş konular veya sorun giderme sorunları değil, öncelikle web sitenizi kurmaya odaklanır.

DIY kaynakları (sayısız olasılığı olan) ile çözülemeyen sorunlar için FatCow ayrıca telefon, e-posta bileti ve canlı sohbet desteği de sunmaktadır. Bu seçenek yelpazesi övgüye değer olsa da, üç kanalın tümü için geri dönüş süresi hızlıdır. Sohbet desteği için yaklaşık 15 dakika beklemede veya sırada beklemeyi ve e-posta yoluyla yanıt için bir günden fazla bekleyin. Daha da kötüsü, müşteri destek temsilcilerinin destek personeli olarak değil de satış personeli olarak eğitildiği görülmektedir. FatCow’a kaydolmayı seçerseniz, düşüşü dört gözle bekleyebileceğiniz bazı satışlar şunlardır:

Yanıltıcı ve Yedekli Satış Noktaları

FatCow’u hizmetlerinin ilk ilk bakışını çok şeffaf hale getirdiği için tebrik ederken, farklı bir hikaye check-out zamanı. Çok karmaşık bir dille yazılmış küçük eklentilerle bombardımana hazır olun. Aksi halde ücretsiz bulabileceğiniz bazı vasat eklentileri önceden yüklemek için ödeme yapabileceğinizi söylemenin korkunç bir yolu olan “WordPress barındırma” için ödeme yapmamaya dikkat edin. Ayrıca Google Apps (İpucu: Google bunları ücretsiz olarak sunar) veya Otomatik Günlük Yedeklemeler (İpucu: bu paketinize zaten dahildir) satın almadan önce dikkat edin. Bilenler için, bu büyük bir dönüş. Bu eklentileri “hizmet” olarak sunmak aslında daha iyisini bilmeyen yeni başlayanlara av yapmak.

Sonuç olarak:

FatCow, farklı alanlarda bir sürü şeyi test etmek isteyen biri için kısa bir seçenek olabilir, ancak konunun gerçeği, hizmetlerinin son derece güvenilir olmadığıdır. Yavaş sayfa yükleme süreleri ve vasat çalışma süresi düşük tanıtım fiyatı için tolere edilebilir, ancak bu sorunlar yenileme hızlarıyla ciddi şekilde zarar görür. Eşleşecek bir bütçeyle çok özel kısa vadeli ihtiyaçlarınız varsa, ancak uzun süreli bir barındırma çözümü olarak tavsiye etmiyoruz..

Daha Fazla Özellik Görüntüle

FatCow Hosting Soru ve Cevapları

FatCow Hosting: Bilmeniz Gerekenler

FatCow Hosting, esprili bir isme, heves dolu bir Web sitesine ve memnun müşterilerin uzun bir geçmişine sahiptir. Web binlerce bu hosting şirketleri arasında olsa da, birkaç şey şirket diğerlerinden öne olun. Şirketin değerlerine ve ürünlerine baktık ve FatCow Hosting, adından ve logosundan başka, bu müşterileri mutlu eden sağlam planlara sahip olduğunu gördük.

FatCow Hosting nasıl başladı??

Şirket, kurucusu Jackie Fewell’in 1997’de başlaması ve 1998’de lansmanı ile, orada bulunan en eski hosting şirketlerinden biridir. Sadece birkaç yıl sonra, şirket muazzam bir büyüme yaşadı, gelirleri her yıl yaklaşık yüzde 25 oranında artırdı ve karı genişletti. yüzde 4 ile 11 arasında marj.

Bu büyüme, müşteri tabanının sadakati ve sürekli sağlam ürün teklifleri ile birleştiğinde, 75’ten fazla farklı hosting şirketinin büyüyen bir ana şirketi olan Endurance International Group’un dikkatini çekti. Yedi yılı aşkın bir süredir FatCow yönetiminde olan Fewell, EIG 2004’te FatCow’u satın aldığında pazarlama başkan yardımcısı olarak kaldı. İstifa ettikten sonra başka bir sektöre geçmeden önce danışman olarak görev yaptı..

EIG tarafından satın alınan diğer birçok şirket gibi FatCow da satın alma sonrasında heyecanlarının bir kısmını kaybeden mükemmel müşteri incelemelerine sahipti. Müşterilerine, mükemmel müşteri hizmeti vererek ve ihtiyaçlarını barındıran, yeni barındıranların bile hemen kullanmaya başlayabileceği tek planlı, tek fiyatlı bir felsefe kullanarak gerçek iş değeri sağlamaya kendilerini adadıklarını belirtmeye devam ediyorlar..

FatCow’u ayıran nedir?

FatCow Hosting, “yaratıcılığı desteklemeye ve yaratmaya” kendini adamış HeiferCratic Yemini tarafından yönetilmektedir. Yemin, müşterilerinin her türlü durumu olumlu bir tavırla çözmelerine yardımcı olacak 24 saat destek sunarak müşterilerinin tutkularını seçtikleri ortamlar aracılığıyla tanımak ve beslemek istediklerini belirtiyor. Müşterilerine keyifli ve kolay bir çevrimiçi deneyim sunmak istiyorlar..

Bu amaçla, FatCow kendini temiz, anlaşılması ve gezinmesi için kayıt süreci, kapsamlı destek ve bakım ve bir dizi farklı hizmet sağlayıcısıyla entegrasyon konumuna getirmiştir. Ne yazık ki, başlangıçta bunu takdir eden birçok müşteri, satın alma işleminden bu yana, FatCow’un yayınlanan ve teşvik edilen beklentilerini karşılama normuna düştüğünü keşfetti..

FatCow ne tür paylaşılan hosting planları sunuyor??

Orijinal FatCow Planı olarak adlandırılan FatCow’un orijinal planı, kullanıcıların ilk yıllarında yalnızca 49 ABD dolarına mal oluyor. Müşteriler sınırsız alan adı, disk alanı ve bant genişliği elde eder – “oodles” ile sınırlıdır; bu, hizmet şartlarına uyduğunuz ve boyutunuzdaki bir siteyi çalıştırmak için normal kullanımı aşmadığınız sürece, iyi olmanız gerektiği anlamına gelir. ve ciddi cezalarla karşılaşmamak.

Ayrıca, FatCow, FTP kullanıcıları ve alt kullanıcılar ve POP e-posta posta kutuları gibi sınırsız başka kaynaklar da sağlar. Ayrıca, Script Barn’a ücretsiz aboneliğe sahip Web sitesi oluşturucu, SSL güvenliği, alışveriş sepeti entegrasyonları ve JustCloud’da 1 GB depolama alanı gibi araçların yanı sıra ücretsiz bir alan adı da alırsınız..

İlk yıldan sonra, planın bir, üç veya 12 aylık bir dönem için aylık 14,95 $, 24 aylık bir dönem için aylık 13,95 $ veya 36 aylık bir dönem için aylık 12,95 $ gibi çeşitli yenileme seçenekleri vardır..

FatCow özel sunucu hizmetleri sunuyor mu??

FatCow Hosting, üç farklı seviyede özel sunucu ihtiyaçlarını karşılayabilen kayan bir ölçeğe sahiptir. Tüm planlar, endüstri standardı olan ve mükemmel bir özellik, ücretsiz bir alan adı ve işletim sistemleri için CentOS 6.4 olan cPanel ile birlikte gelir..

Özel barındırma, uzmanlarından 7/24 destek ile birlikte gelir; bu, siteniz büyüdükçe, ziyaretçileriniz için hızlı bir yanıt süresiyle yüksek düzeyde güvenlik ve performans elde edeceğiniz anlamına gelir. Özel sunucuları tercih eden müşteriler, özel sunucuları üzerinde tam denetime sahiptir. Sınırsız etki alanı ve alt etki alanı, POP3 hesabı, MySQL veritabanı ve FTP hesabı oluşturabilir, önceden yüklenmiş 13 farklı komut dosyası ile birlikte gelir ve hata ve yönlendirme günlükleri, ham günlük erişimi ve AWstats içerir.

 • Başlangıç ​​planı, Intel XEON E3-1220LV2 3.5 GHZ sunucusunda 4 GB RAM, 500 GB depolama alanı, 5 TB bant genişliği ve üç IP adresi bulunan ve 119.99 $ / ay başlangıç ​​promosyon oranı ile ayda 2 adet 99,99 $ / $ ile yenilenecek 2 çekirdek içerir..
 • Profesyonel plan, Intel Xeon E3-1265LV2 3,2 GHz sunucuda 8 GB RAM, 1000 GB depolama alanı, 10 TB bant genişliği ve dört IP adresi içeren 4 çekirdek içerir. Planın aylık 151,99 ABD doları tutarında tanıtım indirimi var ve aylık 189,99 ABD doları olarak yenileniyor.
 • Kurumsal plan, 1000 GB depolama alanına sahip bir Intel XEON E3-1230V2 3.7 GHZ sunucusunda 16 GB RAM ile 4 çekirdek, 191,99 $ / ay için beş IP adresi içerir (239,99 $ / ay seviyesinde yenilenir).
FatCow Hosting’te paylaşılan ve özel hosting arasında bir şey istersem ne olur??

VPS barındırma veya sanal özel sunucular, paylaşılan bir sunucudan daha az müşteriye sahip olan ve size gerçek bir özel plandan daha düşük bir fiyatla adanmış barındırma işlemine daha yakın bir denetim düzeyi sağlayan yarı özel sunuculardır. 7/24 uzman desteği alıyorsunuz ve büyüyen siteleri esnek kaynaklarla barındırmanın harika bir yolu.

FatCow Hosting’in VPS planları arasında isteğe bağlı kök erişimi veya tam olarak yönetilen bir plan ile birlikte cPanel bulunur. Planlar ayrıca özel barındırma planlarında yer alan komut dosyası ve günlük planları ile birlikte ücretsiz bir etki alanı kaydı alır. Bu planlar aynı zamanda sınırsız etki alanları ve alt etki alanları, POP3 hesapları, MySQL veritabanları ve FTP hesaplarını içerir.

CentOS 6.4’ü içeren üç farklı plan seçeneği vardır..

 • Temel plan ilk dönem için 19,99 $ / ay’dan başlar ve 24,99 $ / ay’dan itibaren yenilenir. Plan, 40 GB depolama, 1 TB bant genişliği ve bir IP adresi ile 1 çekirdek CP ve 1GB RAM içerir.
 • İlk dönem için 47,99 $ / ay’dan başlayan ve 59,99 $ / ay olarak yenilenen İş planı, 2 çekirdekli CPU, 4GB RAM, 90GB depolama, 3TB bant genişliği ve iki IP adresi içeriyor.
 • Optimum plan, 4 çekirdekli CPU, 8GB RAM, 120GB depolama, 4TB bant genişliği ve iki IP adresini ilk dönemde ayda 79.99 $ ve yenilemeden sonra 99.99 $ / ay.
FatCow Hosting’in WordPress için özel planları var mı??

Her ikisi de özelleştirilmiş bir kontrol paneline, önceden yüklenmiş temalara ve W3 Total Cache ve Jetpack gibi eklentilere sahip iki paylaşılan WordPress odaklı plan sunar. SiteLock ile ortaklık, uyurken kötü amaçlı yazılımları ortadan kaldırarak güvenliğinizi ve korumanızı artırır ve müşteri sayısını sınırlandırarak sunucunuzu optimize eder, size en yüksek hızları ve tutarlı çalışma sürelerini sağlar.

 • Temel plan olan WP Starter, sınırsız disk alanı ve bant genişliği ile birlikte ilk hizmet süresi için ayda 3,75 ABD doları karşılığında ücretsiz alan adı kaydı içerir..
 • İlk dönem için aylık 6,95 dolar olan WP Essential, daha fazla tema ve eklenti seçeneği, lüks güvenlik paketi, 7/24 uzman desteği ve hızınızı artıran SSD tabanlı sunucuları içerir. Bu plan ayrıca ücretsiz alan adı kaydı da içerir.
FatCow Hosting’in çalışma süresi nedir ve garanti edilir mi??

FatCow Hosting şu anda çalışma süresi konusunda herhangi bir garanti sunmasa da, geçmişte yüzde 99,9 çalışma süresi garantisi sundular. Müşteriler bugün 12 aylık ortalama yüzde 99.89 çalışma süresi gördü, bu da her ay ortalama 47 buçuk dakikalık kesinti süresi. Bununla birlikte, müşterilerin yüzde 99,99’luk çalışma süresine sahip oldukları birkaç ay oldu – bu, onlara her ay beş dakikadan daha az çalışmama süresi olduğu anlamına gelen olağanüstü bir çalışma süresi sağlıyor.

Ortalama kötü değil ve başkalarının da sunduklarına yakın ve iyi bir çalışma süresiyle bir aya vurursanız daha büyük bir avantajınız olur. Ne yazık ki, bu diğer şirketlerin çoğu çalışma sürelerini garanti ediyor, bu da genellikle herhangi bir kesinti süresi için kredi alacağınız anlamına geliyor ve bu FatCow Hosting ile bir seçenek değil.

FatCow Hosting ile herhangi bir garanti var mı?

Parlak tarafta, FatCow Hosting, hosting planlarından memnun olmayan müşteriler için 30 günlük para iade garantisi sunuyor. Garantileri diğerlerine benzer, FatCow Hosting tarafından sağlanan hizmetler için geri ödeme alacağınızı; 15 ABD doları alan adı kaydı da dahil olmak üzere üçüncü taraf ücretleri. Bu, şirketleri değiştirmeye karar vermeniz gerektiğinde alan adınızı yanınıza alabileceğiniz anlamına gelir.

FatCow Hosting, diğer şirketlerin aksine, bu garantiyi yalnızca kayıt olduklarında kredi kartıyla ödeme yapan müşteriler için kullanılabilir kıldığını unutmayın..

Nasıl başlayabilirim?

FatCow, satışınıza eklemek için fazladan itme yapmadan nispeten kolay bir kayıt işlemine sahiptir. FatCow Hosting hakkında sevdiğimiz şey, planlarının çoğuna cPanel dahil ettiklerinden, neredeyse tüm Web siteleri için ücretsiz transfer sunabilmeleridir. Bu, FatCow’a geçmeye karar verdiğinizde, tekniklerinin sitenizi sunucularına taşıyacağı ve her şeyin yayınlanmadan önce olması için tasarlandığınız gibi olmasını sağlayacağı anlamına gelir.

FatCow Hosting yeşil çözümler sunuyor mu??

Şirket, çevre dostu seçenekler kullanarak otlaklarını ve diğer herkesin meralarını yeşil tutmak istiyor. Ofisleri ve veri merkezleri tamamen rüzgar enerjisiyle çalışıyor ve enerji kullanımını yüzde 200 dengeliyor; FatCow’un kullandığı her bir KWH elektrik için şirket rüzgar enerjisiyle çalışan enerji üretmek için iki kat daha fazla yenilenebilir enerji sertifikası satın alıyor. Sonuç olarak, her yıl atmosferden 999 metrik ton karbondioksit tutabildiler..

Sunucuları nerede barındırılıyor??

FatCow’un veri merkezleri Boston’dadır ve burada binlerce depolama alanına yayılmış birden fazla petabayt depolama alanı vardır. Bu merkezler birlikte 2400 metrekareden fazla depolama alanı oluşturuyor. Havuzlanmış sunucuları aracılığıyla, paylaşılan planlar için kullanılabilir olan ilk makine, müşterinin Web sitesine erişmek isteyen müşterilere hizmet verecek olan makine olacaktır; bu, daha hızlı bir yükleme süresi ve daha az duruş süresi sağlar.

FatCow herhangi bir yedekleme sunuyor mu??

Şirket, herhangi bir makinenin verilere erişmesini sağlayan ağa bağlı depolama alanına sahiptir. Kümelenmiş ağ üzerinden, her makine, birincil birimde bir kilitlenme veya sorun olması durumunda ücret alacak olan özdeş bir makineyle eşleştirilir. Yedekler, verilerin ayna kopyasına sahip başka bir sunucu setine yapılır.

Bununla birlikte, şirketin hizmet şartları, müşterilerin Web sitelerini, içeriklerini ve e-postalarını ek bir kopyayla birlikte yerel bir bilgisayara yedeklemekten sorumlu olduklarını açıkça belirtir. FatCow’un VPS müşterileri için bazı geçici yedekleri vardır, ancak donanımda bir arıza olması durumunda bunları yalnızca kısa bir süre korur; şirket bu yedeklemeleri garanti etmez.

FatCow’un müşteri hizmetleri nasıl?

Şirket, hizmetleri için övgü dolu incelemeler alıyordu, ancak son birkaç yıl içinde müşteri, müşteri desteği için uzun hatlar, uzman desteği, çözülmemiş sorunlar içeren planları olmayanlar için tutarsızlık ve bunları yaşayan müşteriler için çok az empati şikayet etti. durumlar.

E-posta veya formlardan telefon ve canlı sohbete kadar onlara ulaşmak için birden fazla yol sunarlar ve destek ekibinin 7/24 yardımcı olması için hazır olduklarını unutmayın. Ayrıca, sık sorulan sorular için geniş bir bilgi tabanına ve kullanıcı kılavuzlarına sahiptirler.

FatCow’u öneriyoruz?

Diğer ev sahipleriyle karşılaştırıldığında, FatCow ilk yıl için çok uygun maliyetli kapsamlı bir plana sahiptir. Onların adanmış ve VPS planları muhtemelen biraz deneyim sahibi olanlar için en iyisidir, ancak paylaşılan ve WordPress planları, Web sitenizi geliştirmenize ve işletmenizin büyümesi için gereken Web sitesini vermenize yardımcı olacak kapsamlı bir özellik ve fayda listesi sunar..

FatCow.com hakkında daha fazlası

En İyi Özellikler

 • Hızlı destek
 • Uygun fiyatlar
 • Tonlarca özellik

Resmi web sitesini ziyaret edin

En İyi 5 Sunucu

 • SiteGround Yorumları
 • WP Motor Yorumları
 • A2 Hosting Yorumları (eski)
 • Bluehost İncelemesi
 • GoDaddy Managed WordPress Değerlendirmeler
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map