GoDaddy Yorumlar: GoDaddy Web Hosting Sizin için Doğru mu?

GoDaddy Yorumlar: GoDaddy Web Hosting Sizin için Doğru mu?

GoDaddy Yorumlar: GoDaddy Web Hosting Sizin için Doğru mu?

Contents

GoDaddy Web Hosting Nedir?

GoDaddy, 60 milyondan fazla alanı yöneten, dünyanın en büyük internet alan adı kayıt hizmetidir. 2018 itibariyle, şu anda dünyanın en büyük web barındırıcısı % 6.5 pazar payı.


Bu onları barındırma için en iyi hale getiriyor mu??

Şart değil.

GoDaddy, “yoğun reklamlar” günlerinden beri muazzam bir şekilde iyileşti ve her zaman açık desteği olan şık bir operatör.

Bununla birlikte, tetiği çekmeden önce bakmak isteyeceğiniz birçok şey var..

Özel not: 2018’in geri kalanı için GoDaddy en ucuz hostinglerini sunuyor bu bağlantıyla ayda 1 ABD dolarından başlıyor.

GoDaddy Hosting Ne Kadar İyi??

GoDaddy tartışmasız en iyi bilinen alan adı ve barındırma şirketidir. Kışkırtıcı ve akılda kalıcı TV ve Super Bowl reklamları sayesinde GoDaddy hızla kendileri için bir isim yaptı. Reklamlarında genellikle Parsons’ın kendisinin “uygunsuz” ve “sinirli” olarak nitelendirdiği az miktarda örtülü kadınlar ve şakalar yer alıyordu. Belki de uluslararası bir marka olarak adlandırılabilecek tek hosting şirketi.

Söyleniyor ki, GoDaddy, alan adları ve barındırma işleminin WalMart’ıdır: ucuz, her yerde ve kimsenin klas tanımı yok. Tarihsel olarak müşterileri toplamak için düşük fiyatlandırmaya ve markalamaya güveniyorlar, ancak son birkaç yılda çok sayıda yeni ev sahibi ortaya çıktıkça, rekabet üstünlüğünü korumak için müşteri hizmetlerini ve teknolojilerini geliştirdiler.

Parsons sonrası çağında tartışmalı imajlarının ötesine uzun vadeli bir markaya geçiyorlar. Yeni başlıyorsanız, GoDaddy tipik bir acemi web yöneticisinin ihtiyaç duyabileceği tüm temel özelliklere sahiptir. Ancak daha gelişmiş özellikler, destek ve belki de daha rafine bir marka arıyorsanız, başka bir yere bakmak isteyebilirsiniz.

Resmi Siteye Bakın

Resmi GoDaddy İncelememiz

Çok az insan GoDaddy’yi duymadı. 2000’li yılların başlarında nokta-com döneminde büyük bir oyuncuydu. Halen dünya pazarındaki en güçlü oyunculardan biri olan GoDaddy hosting’in convience ve öne çıkması yadsınamaz.

GoDaddy Hosting’in En İyi Özellikleri

Etki alanınızı, web barındırma ve e-postanızı tek bir yerde yönetebileceğiniz için söylenecek çok şey var. GoDaddy’nin bu kadar renkli olmasının nedenlerinden biri, bu süreci günlük web yöneticisi için inanılmaz erişilebilir hale getirmeleridir. Bir web sitesini çalışır duruma getirmenin en ucuz ve en hızlı yolunu arıyorsanız, GoDaddy kesinlikle.

1) GoDaddy Özellikleri Bol

GoDaddy hosting, piyasadaki hemen hemen tüm diğer barındırma sağlayıcılarından daha fazla tüketici düzeyinde seçenek sunar. Paylaşılan sunucu seçeneklerinin yanı sıra özel sunucu ve VPS planları da vardır. WordPress, Joomla ve Drupal gibi tüm favori adlarınız için tek tıklamayla kurulumlar var. Onlar çok rekabetçi fiyatlar için barındırma hizmetleri hemen hemen her düzeyde sunabilecek kadar büyük bir şirket ve hiçbir özellik eksik olacak bahis olabilir. GoDaddy, web sitenizde ihtiyaç duyabileceğiniz daha yaygın işlevlerden bazılarını gerçekleştirmek için kullandıkları 1 tıklamalı uygulamalara sahiptir. Bir blog oluşturuyorsanız, bunun için bir uygulaması vardır. Alışveriş sepetine mi ihtiyacınız var? Onlar da var. Fotoğraf albümü? Sorun değil.

2) Hızlı Yükleme Süreleri & Katı Çalışma Süresi

GoDaddy kötü şöhretli yavaştı ve çökmeye yatkındır, ancak son yıllarda bu alanların her ikisinde de büyük iyileştirmeler yaptılar. GoDaddy artık bütçe rakiplerine rakip olacak% 99,99 çalışma süresi ortalaması ve yükleme hızına sahip. Ayrıca bant genişliği sınırı yoktur; sayfanız viral hale gelirse, ani ziyaretçi akışı sitenizi kilitlemez. Olsa bile, GoDaddy bu kesinti için paranızı geri verecektir. Bu da bizi bir sonraki noktaya getiriyor…

2) Sona Erme Tarihi Olmayan Para İade Garantisi

Çoğu barındırma hizmeti 30 günlük para iade garantisi sunar. GoDaddy hosting, süresi dolmayan bir para iade garantisi sunarak bunu bir adım daha ileri götürür. Her ödeme için, iptal etmeyi seçerseniz, kullanmadığınız zaman için her zaman geri ödeme alabilirsiniz. İlk 30 gün içinde iptal edilsin mi? GoDaddy tam bir geri ödeme ile sizi onurlandıracak.

3) Pazarlık Ettiğinizden Daha Fazlası – Google AdWords Kredisi

Yeni işletme sahiplerine bir işletme kurmanın çok büyük maliyetiyle yardımcı olmak için GoDaddy, harcanan her 25 ABD Doları için Google AdWords’e 100 ABD Doları’nın üzerinde ücretsiz reklam kredileri sunmaktadır. Bu kredilerin üstesinden gelmek için Bing reklamlarında ve Facebook reklamlarında 50 ABD doları da bulunur. GoDaddy hosting’i seçmek için küçük bir bonus; büyük şirketlerle yatmanın kesin avantajı.

4) Şablonlardan Daha Fazlası – Web Sitenizi Tasarlarlar (isterseniz)

GoDaddy, WordPress şablonları da dahil olmak üzere çeşitli şablonlar sunar. Ancak, bunların hiçbiri sizin için gerçekten yapmazsa, GoDaddy, web sitenizi tasarlamanıza ve sizin için kişiselleştirmenize yardımcı olmaktan mutluluk duyacak profesyonel web sitesi tasarımcılarından oluşan bir ekip çalıştırır..

Sitenizi tasarlamayı teklif etmeleri harika ve çok küçük anne ve pop dükkanları bunları kullanabilir, ancak çok hızlı bir şekilde orada profesyonel olmak isteyeceksiniz. Günün sonunda GoDaddy bir globo-corp ve seninle fazla zaman geçirmeyecekler.

5) GoDaddy WordPress Entegrasyonu

GoDaddy’nin kendi kendini yöneten siteler için tek tıklamayla WordPress içe aktarmaları vardır, ancak aynı zamanda yönetilen bir WordPress barındırma planı sunar. Bu yönetilen plan, otomatik yükseltmeler ve diğer şeylerin yanı sıra birçok güvenlik avantajı sunar.

6) GoDaddy Güvenliği Fiyat için Müthiş

GoDaddy, bilgisayar korsanlarını, spam göndericileri ve her tür dolandırıcıyı engellemek için bir ton kaynak ayırdı. Bunun bir kısmı süper güncel teknolojileriyle ilgilidir ve bir kısmı da sadece büyük bir şirket olarak gösterdikleri titizliktir. Ancak, böyle düşük fiyatlar için daha güvenli bir barındırma sağlayıcısı bulmak zor olacağını söyledi. En ucuz planlarda bile, verilerinizi her gece yedeklerler. Bütçe barındırma alanında en iyi rakipleri HostGator’u sudan uçurduklarını hissediyoruz. HostGator, verilerinizi yalnızca haftada bir kez yedekler ve rahatsız edici spam ve virüs koruması eksikliğine sahiptir. Aynı fiyata ve aynı özelliklerin çoğuna sahip olan GoDaddy, güvenlik bilincine sahip web yöneticileri için daha iyi bir seçimdir. Bu güvenliğin tersi, GoDaddy’nin spam’ı uzak tutmak için bir ton kısıtlayıcı politikaya sahip olmasıdır, bu da bazen eklentilerin, wikilerin ve hatta IMAP’in her zaman başka yerlerde olduğu gibi çalışmadığı anlamına gelir. Bu şeyleri yapmak mümkündür, sadece sizin için daha fazla çalışma ile sonuçlanabilecek özel işleri gerektirir. Ancak güvenlik sizin için büyük önem taşıyorsa, bu geçici çözümler dengenin sadece bir parçasıdır.

Özel not: 2018’in geri kalanı için GoDaddy en ucuz hostinglerini sunuyor bu bağlantıyla ayda 1 ABD dolarından başlıyor.

GoDaddy Web Hosting’in olumsuz yönleri

WalMart’ta düzenli alışveriş yapsanız bile, bununla ilgili her şeyi sevmiyorsunuzdur. GoDaddy bir şirkettir ve bazen tüm deneyim üzerinde bu brüt floresan aydınlatma var gibi hissedebilir. Daha kişiselleştirilmiş veya yenilikçi bir barındırma deneyimi için, SiteGround veya A2 Barındırma gibi küçük çocuklardan birine gidin.

1) GoDaddy Müşteri Hizmetleri Ezici

Müşteri hizmetleriyle ilgili ayrıntılara girmeden önce şuna bakın: iğrenç 35 dakika bekleme süresi GoDaddy sohbet desteği ile:

godaddy 35 dakika beklemek zaman chate

Bu sadece korkunç. 35 dakika sohbette beklemem için bir sebep yok.

20 dakika sonra…

godaddy sohbet uzunluğu

Şaşkın sohbet 2018’de bu kadar kötü olabilir. DMV’deki hattan daha hızlı geçebilirim!

Olduğu söyleniyor, GoDaddy telefon desteğinde genellikle oldukça hızlı. Bu onların varsayılan destek mekanizmasıdır – ancak dürüst olalım, bazen telefonda müşteri hizmetleriyle konuşmak istemezsiniz.

GoDaddy 7/24 müşteri desteği sunuyor, ancak çok sayıda müşterisi olan büyük bir şirket olmanın bir parçası, destek çağrıldığında yolun her adımında bürokrasi ve formalitelerle karşılaşabileceğiniz anlamına geliyor..

GoDaddy müşteri hizmetleri temsilcileri genellikle hızlı yanıt verir, ancak sizi mevcut literatüre yönlendirir veya gerçekten problamaya başlamadan önce zaten denediğiniz tüm sorun giderme tekniklerinde size yol gösterirler..

Bu çok dalgalı taktikler, hizmetinizi sonlandırmak için aradığınızda gerçekten gösterir. GoDaddy müşteri hizmetleri ayrılmanızı kolaylaştırmaz. Bu ağrısız veya zarif bir parçalanma değildir ve tüm deneyim hakkında ağzınızda kötü bir tat bırakabilir. Gerçek müşteriler tarafından bırakılan GoDaddy yorumları, destek biletleri hakkında bazı korku hikayeleri anlatıyor.

2) Sınırlı Ekonomi Barındırma Planı

Üç planı var – Ekonomi, Deluxe ve Sınırsız. Ekonomi planı, tek bir alan adıyla ilişkili 90 alt alana sahip olmanızı sağlar. Aynı şey Deluxe ve Sınırsız planları için de geçerlidir. Diğer birçok hosting şirketi sınırsız alana sahip olmanıza izin verir – ne planınız olursa olsun. Ancak GoDaddy, Ekonomi planlarıyla yalnızca bir alanınızın olmasına izin verir. Bunu aşmak istiyorsanız, yeni sürüme geçmek zorundasınız. Sınırsız alan adı için Myhosting.com’a göz atın.

3) Etik Sorunlar & Tarihsel Tartışmalar

Bu sorunlar sizi rahatsız edebilir veya etmeyebilir, ancak GoDaddy kuruluşundan bu yana büyük miktarlarda tartışmalara maruz kalmıştır. Bob Parsons bir keresinde bir Afrika safarisinde bir fil öldürdüğünü gösteren bir video yayınladı. SuperBowl reklamları, aşırı cinselleştirilmiş olmasalar bile, kaba veya duyarsız yumruk çizgilerine sahip olma eğilimindedir. GoDaddy aynı zamanda SOPA için büyük bir kurumsal destekçiydi & PIPA, internet gizliliğinin savunduğunu savunuyor. Müşterilerinin birçoğu hizmetlerini boykot ettikten sonra faturaları desteklemekten vazgeçtiler. GoDaddy son zamanlarda markalarını ilk kez ön plana çıkmak için kullandıkları sinirli ve cinselleştirilmiş dil ve imgelerin çoğunu temizledi. Yeni markaları onları küçük işletmeler için şampiyon olarak kullanıyor. Tüm bu tarihsel tartışma sizi GoDaddy’den kapattıysa, paranızın nereye gittiğini iyi hissetmenizi sağlayacak bir web barındırma şirketi için çevre dostu HostPapa’ya bakın.

4) Yenileme, Nikel ve Diming Yüksek Fiyatlandırma

“Alan adınızı 0,99 ABD Doları karşılığında alın!” 

Seni böyle bağladılar. Hem etki alanlarında hem de barındırmada ucuz fiyatlarla sizi kapıda tutarlar ve daha sonra yenileme ücretleri yüksektir!

Alan adı yenilemeleri 14,99 ABD dolarıdır ve NameCheap için yaklaşık 10 ABD dolarıdır.

Barındırma GoDaddy ile başlamak için ucuz olabilir, ancak yenilemeler de daha yüksek olacaktır. Sizi sisteme aldıklarında nikel ve dime yapabildiklerini biliyorlar!

Düzenlemelerinizi düzenli olarak organize ediyorsanız ve yönetiyorsanız, ucuz fiyat ödeyebilir. Veya düşük fiyatlarından yararlanabilir ve daha sonra alan adı kayıt şirketlerini değiştirebilirsiniz. Ancak teknik değilseniz, bunu yapmak zor olabilir.

Sadece seni KİLİTLEDİĞİNE dikkat et.

 

5) GoDaddy Linux Hosting üzerindeki PHP Eski

GoDaddy’nin standart paylaşılan barındırma şu anda PHP 7’ye izin vermiyor. 

Bu, Wordfence gibi bazı WordPress eklentileriyle ilgili bir sorundur:

Bu GoDaddy’nin standart paylaşımlı barındırma zamanının gerisinde olduğunu ve ciddi web hosting için harika bir seçim olmadığını gösteriyor.

Sonuç olarak:

Büyük bir şirketle yatakta zıplamak bir ton avantajla birlikte gelir: düşük fiyatlar, rahatlık ve önyükleme için ekstralar için büyük bölümler. GoDaddy’nin sahip olabileceğiniz herhangi bir barındırma ihtiyacı için kolay, düşük maliyetli ve mükemmel yeterli bir çözüme sahip olmasını bekleyebilirsiniz. Bununla birlikte, çok az sayıda uzman webmaster, ilke olarak olmasa bile, en azından GoDaddy’nin geliştiriciler için gerçekten geliştirilmemesi nedeniyle GoDaddy’yi önerecektir. Bu, paralarını en iyi veya en yenilikçi hizmeti sundukları için değil, ucuz ve her yerde oldukları için yapan tek elden bir dükkan. Öyle ki, dünya çapında 5 milyondan fazla insan tam olarak.

Daha Fazla Özellik Göster GoDaddy Yorumlar 3.4 / 5 Yorumcu {{reviewsOverall}} / 5 Kullanıcılar (26 oylar) Artıları

 1. Birçok özellik
 2. Birçok işe alım indirimi
 3. Para iade garantisi
 4. Tek tıklamayla uygulama seçenekleri

Eksileri

 1. En yararlı müşteri hizmeti değil
 2. Sınırlı Ekonomi Barındırma Planı
 3. Tartışmalı siyasi duruşlar ve pazarlama taktikleri

Bazı insanlar GoDaddy’yi sever, bazı insanlar 10 ayak direği ile yanlarına gitmezler. Tarihsel olarak, GoDaddy tamamen cladla kadınlarla etki alanları ve reklamlar hakkında olmuştur. Ancak son zamanlarda, özelliklerini ve teknolojilerini yükseltmeye odaklanmış gibi görünüyorlar. Barındırma özellikleri ve seçenekleri ve para iade garantisi gibi bir çok şey var. Sivilceli müşteri desteği, sınırlı bir ekonomi planı ve kişisel olmayan bir şirket hissi gibi birçok olumsuz yanı da var. Support3Speed3Features4Value3.5Transparency3.5

GoDaddy Hosting SSS

GoDaddy yenileme fiyatları giriş fiyatından daha yüksek mi??

Evet. Bir barındırma planındaki tanıtım fiyatı ortalama olarak, yenilemeye gittiğinizde maliyetinden% 40-50 daha düşüktür. Tabii ki, giriş indirimi daha pahalı planlarda daha büyük.

Minimum sözleşme var mı ve ne sıklıkta ödeme yapmam gerekiyor??

3 ila 60 ay arasında değişen farklı sözleşmeler mevcuttur. Planınız ne olursa olsun, tüm ödemeler aylık olarak yapılır.

GoDaddy hosting hangi geliştirme dillerini destekliyor??

GoDaddy PHP 5.4, 5.3, 5.4 ve 5.5 özel PHP.ini, PERL ve Python’u destekler.

GoDaddy’nin çalışma süresi garantisi nedir?

GoDaddy, yılda% 8.76 saatlik izin verilen kapalı kalma süresi ile sonuçlanan% 99,9 kesintisiz çalışma garantisi sunar. Belirli bir ayda hizmetlerini kesintisiz olarak garanti altına almazlarsa – hizmeti sürdürememeleri onlar tarafından belirlenir – GoDaddy ile iletişim kurabilir ve o ay için barındırma ücretinizin% 5’ini kredi olarak talep edebilirsiniz. Web sitenizin ortalama ödenekten daha düşük olduğunu düşünüyorsanız, bu krediyi isteme hakkınız dahilinde olduğundan emin olmak için hizmet şartlarını kontrol ettiğinizden emin olun..

GoDaddy sunucuları yönetiliyor mu yoksa adanmış mı??

GoDaddy her ikisini de sunar. Tamamen özel olarak yönetilen bir sunucu arayanlar için birkaç plan var, ancak bir Linux sunucusu içeren planlar da var. Her sunucu yapılandırması türü için birden fazla plan seçeneği vardır.

GoDaddy VPS planları sunuyor mu??

CPanel tarafından desteklenen bir dizi yönetilen sanal özel sunucu planı vardır. Ayrıca sizin için kendi başınıza mı yönetileceğini mi yoksa kendi başınıza mı yöneteceğinizi seçebilirsiniz, sadece planınızı seçerken hangisini yapmak istediğinizin farkında olun.

GoDaddy’nin sunucuları nerede?

GoDaddy merkezi Amerika Birleşik Devletleri’nde olup merkezi Scottsdale, Arizona’da bulunmaktadır. Birincil veri merkezi Phoenix, Arizona’da bulunur..

GoDaddy birçok görüntüyü barındırmak için iyi bir seçenek mi?

Giriş düzeyinde bir barındırma planındaysanız, 100 GB ile sınırlısınız, ancak diğer planlar aynı şekilde sınırlı değildir ve birçoğu sınırsız depolama alanı sunar. GoDaddy site oluşturucu, fotoğraf ve video galerileri gibi özel olarak düşünülerek tasarlanmış özellikler sunar.

Video akışı için hangi paketleri seçmeliyim?

GoDaddy video akışı sunuyor ancak paylaşılan planlarda mevcut değil. Paylaşılan sunucular, YouTube gibi diğer kaynaklardan videolar gömmek için kullanılabilir, ancak videolarınızı akış olarak izlemek için GoDaddy sunucularını kullanmak istiyorsanız, özel bir sunucu planına ihtiyacınız olacaktır.

Gerçekten sınırsız bant genişliği ve depolama alanım var mı?

Hiçbir şey gerçekten sınırsız değildir, bu nedenle bant genişliğiniz veya depolama alanınız da değildir. Sözleşmenizin şart ve koşullarını dikkatlice kontrol etmelisiniz. Diğer büyük sunucular gibi, GoDaddy de aşırı bant genişliği veya depolama alanı kullanımı tespit edilirse hesabınızı inceleme hakkını saklı tutar..

GoDaddy alan adı kaydı sunuyor mu? Öyleyse, maliyeti nedir ve bilgilerimi gizli tutabilir miyim?

Alan adı kayıt şirketi endüstrisinde lider olan GoDaddy, alan adı kaydı sunar. Fiyatlar, seçtiğiniz seçeneklere bağlı olarak değişecektir. Ancak GoDaddy, hosting planları ile ücretsiz alan adları sunuyor. Teklif 12, 24, 36 aylık planlar için geçerlidir, ancak 0.18 $ ICANN ücretini içermez. Bilgilerinizi gizli tutmak için yıllık 7,99 ABD doları veya gereksinimlerinize bağlı olarak daha fazlası.

GoDaddy’de öğrenciler, okullar veya kar amacı gütmeyen kuruluşlar için indirim var mı?

Öğrenciler, okullar veya kar amacı gütmeyen kuruluşlar için belirli indirimler yoktur, ancak GoDaddy’nin yardım kuruluşlarına yardımcı olmak için tasarlanmış birkaç topluluk tanıtım programı vardır. Siz veya işletmenizin bu gruplardaki kuruluşlardan biri olduğunu düşünüyorsanız daha fazla bilgi için GoDaddy Cares programına göz atabilirsiniz..

GoDaddy’de herhangi bir para iade garantisi var mı?

GoDaddy 45 günlük sınırlı para iade garantisi sunar; ancak, tüm ürün ve hizmetler için geçerli değildir. Paranızı geri alma konusunda endişeleriniz varsa, GoDaddy aracılığıyla yaptığınız her satın alma işleminin ince baskısını okumalısınız.

GoDaddy desteği nasıl? Birden çok dilde destek sunuyorlar mı?

GoDaddy 7/24 destek hattı sunar, ancak bazı kişiler için sorun olabilecek bir çevrimiçi sohbet desteği seçeneği içermez. GoDaddy desteği, İngilizce, İspanyolca, Portekizce, Fransızca, İspanyolca, Almanca, Türkçe, Felemenkçe ve diğerleri dahil olmak üzere birçok dilde sunulmaktadır..

Sitemi GoDaddy’ye aktarmak istiyorum. Bu süreç neye benziyor?

Web sitesi ve alan adı transferleri söz konusu olduğunda GoDaddy sınırlı destek sunmaktadır. Sorun yaşıyorsanız, bu işlemlerin her ikisini de çevrimiçi olarak kapsayan çok sayıda kapsamlı belge vardır. Ayrıca sizi yönlendirecek veya sizin için yapacak başka özel, üçüncü taraf organizasyonları da vardır..

GoDaddy mevcut ana bilgisayarımdan mevcut Joomla yüklemelerini otomatik olarak aktaracak mı??

Otomatik aktarım seçeneği olmasa da, GoDaddy mevcut ana makinenizdeki yüklemeler için adım adım kılavuz sunar. Taşıma hakkında ek yardıma ihtiyacınız olursa, joomla.org.

GoDaddy Magento’yu destekliyor mu? Mevcut Magento siteleri için transfer desteği sunuyorlar mı??

Magento GoDaddy’de kullanılabilirken tavsiye edilmez. Şirket, müşterilerin Magento sitelerini barındırmak için VPS veya özel sunucular kullanmasını şiddetle tavsiye ediyor. GoDaddy herhangi bir taşıma desteği sunmaz, bu nedenle bunu kendiniz çözmeniz gerekir.

GoDaddy ile birden fazla web sitesini barındırmak ve yönetmek pahalı mı??

Giriş seviyesi planı yalnızca bir siteyi destekler, ancak diğer planlar daha fazla işleyebilir. GoDaddy’de birden fazla siteyi barındırmanın maliyeti gerçekten plana ve planın özelliklerine bağlıdır,.

GoDaddy kolay site oluşturma yazılımı sunuyor mu? Özelleştirilebilir şablonlar ne olacak?

GoDaddy, kullanımı kolay bir site oluşturucu programı sunar ve yüzlerce özelleştirilebilir ayar içerir. Seçtiğiniz plana bağlı olarak, farklı temalar ve mobil uyumlu şablonlar içeren bu özellik için üç plan katmanı vardır.

GoDaddy, WordPress sitemi barındırmak için iyi bir seçim mi?

GoDaddy, WordPress’e özel barındırma paketleri sunar, mevcut planlardan üçü yönetilen barındırma içerir. GoDaddy, bir içerik yönetim sistemi olarak WordPress kullanımını büyük ölçüde desteklediğinden ve teşvik ettiğinden, WordPress sitenizi GoDaddy’ye barındırmanızı son derece kolay hale getirmek için yerleşik bir taşıma sunar. Büyük barındırma sağlayıcılarından beklendiği gibi, son yıllarda GoDaddy’nin dahil olduğu çok sayıda yaygın güvenlik olayı yaşandı. Sonuç olarak, GoDaddy güvenlik politikalarını sürekli olarak güncelliyor ve geliştiriyor.

GoDaddy herhangi bir özel güvenlik özelliği sunuyor mu??

SSL sertifikalarına ve kod imzalama sertifikalarına ek olarak GoDaddy, kötü amaçlı yazılımları tanımlamak ve sitenizi izlemek için tasarlanmış Sitelock web sitesi güvenliği de sunar..

Prestashop gibi programlar aracılığıyla e-ticaretimi GoDaddy’deki web sitemde barındırabilir miyim? Kredi kartlarını kabul edebilmem için SSL sertifikası alabilir miyim?

Prestashop, özel barındırma planınıza bağlı olarak GoDaddy platformlarına ve diğer alternatif e-ticaret çözümlerine yüklenebilir. GoDaddy $ 59.99’dan başlayan bir SSL sertifika planı sunmaktadır. Kredi kartı ödemelerini kabul etmek veya GoDaddy barındırma planlarını kullanarak eksiksiz bir e-ticaret çözümü oluşturmak istiyorsanız başka seçenekler de vardır. Başlıca kredi kartları tüm bölgelerde ve kabul edilen para birimlerinde kabul edilir; ancak, PayPal veya Skrill kullanmayı planlıyorsanız, kullandığınız para biriminin kabul edildiğinden emin olmalısınız. Ayrıca, barındırma planınıza bağlı olarak, profesyonel e-ticaret tasarım hizmetlerini de sizin için kullanılabilir hale getirme seçeneği vardır..

GoDaddy tarafından sunulan bir bayi programı var mı?

GoDaddy bir dizi satıcı seçeneği sunmaktadır. Perakende fiyatlar üzerinden% 20-40 indirim, hazır bir e-ticaret mağazası, kredi kartı işleme ve 7/24 destek ile iki katman mevcuttur..

GoDaddy’nin bir ortaklık programı var mı?

GoDaddy kapsamlı bir ortaklık programına sahiptir. Şirket hem alan adı hem de barındırma ortaklık programları sunuyor.

GoDaddy, reklam kredisi sunmak için Google AdWords ile hiç işbirliği yapıyor mu??

GoDaddy, periyodik olarak yeni kullanıcılara AdWord kredileri sunmak için Google ile işbirliği yapacak.

GoDaddy’nin Tarihi Nedir?

1997 yılında Bob Parsons tarafından kurulan GoDaddy aynı zamanda bir web barındırma şirketidir ve dünya çapında 5 milyondan fazla web sitesine ev sahipliği yaptığını iddia ediyorlar. Şirketin merkezi Scottsdale, Arizona’dadır ancak Amerika Birleşik Devletleri ve Hindistan’da birkaç ofisi daha bulunmaktadır. GoDaddy, büyük hale getiren ilk barındırma ve etki alanı kayıt şirketlerinden biriydi ve Network Solutions artık web üzerindeki etki alanı adlarına göre tek yer olmadığında hemen alandaki en büyük isim haline geldi. GoDaddy.com hakkında daha fazlası

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector