Greengeeks Hosting İncelemeleri Mayıs 2020: Greengeeks buna değer mi?

Greengeeks Hosting İncelemeleri Mayıs 2020: Greengeeks buna değer mi?

Greengeeks Hosting İncelemeleri Mayıs 2020: Greengeeks buna değer mi?

Greengeeks Hosting Ne Kadar İyi??

Greengeeks, çevresel bir eğimle uygun fiyatlı hosting sağlamaya odaklanmaktadır. WordPress ile çok sayıda temel bilgi sağlar ve iyi çalışırlar. Günlük yedeklemeler ve sitenin taşınmasına yardımcı olmak büyük bir artı. Bazı olumsuzluklar, diğer endüstri liderleri kadar iyi olmayan destek ve cPanel dışında e-posta kontrollüdür. Size uygun olup olmadıklarını görmek için aşağıya bakın.


Greengeeks Yorumları 3 / 5 Yorumcu {{reviewsOverall}} / 5 Kullanıcılar (2 oylar) Artıları

 1. Bütçe Web Hosting Şirketi
 2. 7/24 Müşteri Desteği
 3. Günlük Yapılan Yedeklemeler
 4. Sınırsız Hosting
 5. Kurulumu ve Taşınması Ücretsiz
 6. WordPress için Tasarlandı

Eksileri

 1. Müşteri Desteklerinin kötü tarafı
 2. Geri Ödemeler için Birkaç Gizli Ücret
 3. Hazır değilse yedeklemeler için ücret alın
 4. Mobil Site Oluşturma Araçlarının Olmaması
 5. CPanel aracılığıyla E-posta Yönetilemiyor

Support3Speed3.5Features3Value3Transparency2.5

Resmi Greengeeks Hosting İncelememiz

Greengeeks’in meşhur olduğunu tahmin edebilir misiniz? Web barındırma sektöründe çevresel bir etki yaratmalarıyla ünlüdür. Çevre Koruma Ajansı’nın bir üyesi olmaktan sunucuları için rüzgar enerjisi kullanmaya kadar, gezegeni akılda tutan ileri görüşlü bir şirkettir..

Greengeeks Hosting’in En İyi Özellikleri

Greengeeks bütçe düzeyinde bir barındırma hizmetidir. Onlar büyük çocuklar indirimli bir oran yapmak her şeyi sunuyor. Üstelik bunu çevre düşünülerek yapıyorlar.

Greengeeks Yeşil Girişimi Kucaklıyor

Greengeeks yüzde 300 yeşil olduklarını bildiriyor. Ne anlama geliyor? Bu, tüketilen her güç birimi için rüzgar enerjisinde üç kat daha fazla güç satın alacakları anlamına gelir. Bütün fikir şu ki, Greengeeks kullanırsanız, sadece daha düşük bir karbon ayak izine sahip olmayacaksınız, olumsuz bir karbon ayak izine sahip olacaksınız. Başka bir deyişle, çevre üzerinde olumlu bir etkisi var.

Günlük Yapılan Yedeklemeler

Her hosting şirketi web sitenizin günlük yedeklerini almaz. Greengeeks, verilerinizin sizin için ne kadar önemli olduğunu anlıyor. Paralarını ağızlarının olduğu yere koyuyorlar ve her gün sunucu yedeklemeleri yapıyorlar. Verilerinize bir şey olursa, verileriniz üzerinde yalnızca bir günlük işinizi kaybedersiniz.

Sınırsız Hosting

Sınırsız alan adlarına sahip olmak bir Web hosting şirketi için güzel bir özelliktir. Bunun anlamı, tek bir hesap altında sınırsız sayıda kayıtlı alan adınız olabilir. Bu, sonsuz sayıda alt alan adı ve e-posta hesabı da içerir. Etki alanlarını çevirme işindeyseniz, Greengeeks onları park etmek için mükemmel bir yerdir.

Kurulumu ve Taşınması Ücretsiz

Greengeeks’e ödemeniz gereken tek ücret aylık hizmet ücretlerinizdir. Web sitenizi sunucularında kurmanız için sizden veya Greengeeks’e taşınmanız için sizden ücret talep etmezler. Bir alandan diğerine veri aktarmak istiyorsanız aynı prensip geçerlidir. Bu bağlamda, veri taşıma ücretsizdir. Her şey aylık ücretinize dahildir.

WordPress için Tasarlandı

Greengeeks, WordPress için tasarlanmıştır. Mükemmel bir cPanel (sans e-posta kontrolü, aşağıya bakın) var ve WordPress ve uyumlu eklentilerin tek tıklamayla yüklenmesine izin veriyorlar. Greengeeks yardım bölümünü keşfedecekseniz, WordPress ile size yardımcı olmaya adanmış tüm bir bölüm bulacaksınız. Ayrıca, WordPress’i Greengeeks ile kullandığınızda, Greengeeks size ücretsiz bir alan adı sunacaktır.

Sizi Başlatacaklar

Greengeeks size web sitenizi oluşturmak için şablonlar sunmaktan fazlasını yapar. Onlar ücretsiz bir Web sitesi oluşturma hizmeti sağlar. Şablonlarından birini kullanarak, Greengeeks web sitenizi tüm bilgilerinizle oluşturacak, alan adınıza eklenmiş beş e-posta adresi oluşturacak ve sitenizi Google, Yahoo ve Bing arama dizinlerine gönderecektir.

Birçok Ölçeklenebilir Seçenek

Hazır olduğunuzda Greengeeks, VPS veya özel sunucu barındırma seçenekleri sunarak web sitenizi ölçeklendirmenize olanak tanır. Özel SSL sertifikaları da dahil olmak üzere tüm standart ürünler beraberinde gelir. Özel SSL sertifikaları, web sitesi işlemini daha güvenli hale getirdiği için e-ticaret web sitelerini çalıştıran kişiler için çok önemlidir.

Greengeeks Hosting’in olumsuz yönleri

İyi ve Kötü Müşteri Desteği

Greengeeks 24 saat boyunca 24 saat müşteri desteği sunar. Telefon desteği 24 saat olmasa da, hayatları sohbet desteği. Müşteri hizmetleri politikasının iyi yanı budur. Emin olmadığımız kısım, destek aldığımız zamandı – müşteri destek temsilcilerinin daha fazla eğitim kullanabileceği hissine kapıldık.

Geri Ödemeler İçin Birkaç Gizli Ücret

Greengeeks 30 günlük para iade garantisi sunuyor. Size söylemedikleri şey, alan adı kaydı gibi diğer ücretlerin iade edilemez olmasıdır. Bu uygulama tüm barındırma şirketleri arasında standart olmasına rağmen, kayıt ücretlerinin diğer web sitelerinden üç kat daha yüksek olduğunu veya alan adını kendimiz kaydetmiş olsaydık. Başka bir deyişle, Greengeeks alan adı kaydından kâr ediyor ve alan adı kaydı olarak adlandırmak kisvesi altında geri ödeme yapmayı reddediyor gibi geliyor.

Mobil Site Oluşturma Araçlarının Olmaması

Greengeeks, mobil site oluşturmada size yardımcı olacak araçlar sağlamaz. Her web sitesi sahibi, sitelerinin masaüstü ve dizüstü bilgisayarlar, diğeri akıllı telefonlar ve tabletler gibi mobil cihazlar için iki sürümünün olması gerektiğini bilir. Bununla birlikte, dönebileceğiniz başka yerler de var.

CPanel aracılığıyla E-posta Yönetilemiyor

Biz e-posta sunan her diğer Web hosting şirketi söz konusu e-posta kendi saygılı cPanel üzerinden yönetme seçeneği olduğundan, orada bir attı. Greengeeks bunu sağlamıyor. E-posta yönetim araçlarına sahipler, ancak cPanel aracılığıyla kullanılamıyorlar.

Sonuç olarak

Greengeeks yeşil bir bükülme ile mükemmel bir bütçe Web hosting şirketidir. Günümüzün ve çağında işlerin nasıl çalıştığını anlıyorlar – bunun Milenyum Kuşağı tarafından yürütüldüğünü. Y kuşağının gezegeni korumak için kurumsal sorumluluk ölçüsü alan şirketler için yumuşak bir yeri var.

En İyi Özellikler

 • Hızlı destek
 • Uygun fiyatlar
 • Tonlarca özellik

Resmi web sitesini ziyaret edin

En İyi 5 Sunucu

 • SiteGround Yorumları
 • WP Motor Yorumları
 • A2 Hosting Yorumları (eski)
 • Bluehost İncelemesi
 • GoDaddy Managed WordPress Değerlendirmeler
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector