HostMonster Reviews Mayıs 2020 – Hosting Fiyatlandırma ve Planlar

Contents

HostMonster Hosting Nedir??

HostMonster, 1996 yılında Endurance International Group çatısı altında faaliyet gösteren bir Amerikan web hosting firmasıdır..


HostMonster Hosting Ne Kadar İyi??

EIG’nin sahip olduğu diğer pek çok hosting şirketi gibi HostMonster de hız, çalışma süresi ve müşteri hizmetleri için endüstri standartlarına ayak uyduramıyor. Güvenlik paketleri ve basit, muhafazakar markalama birçok kişiye çekici gelse de, çoğu hizmet alanındaki performansları sürekli olarak ezici..

Resmi Siteye Bakın HostMonster Yorumları 2.3 / 5 Yorumcu {{reviewsOverall}} / 5 Kullanıcılar (4 oylar) Artıları

 1. Bir yıla kadar ücretsiz alan adı
 2. Sınırsız Alan Adı, Alt Alan Adı ve Bant Genişliği
 3. Sağlam Güvenlik Özellikleri

Eksileri

 1. Aylık Fiyatlandırma Yok
 2. Hız ve Çalışma Süresi Ortalamasının Altında
 3. Kötü Müşteri Hizmet İtibarı
 4. Ücretsiz Yedekleme Yok
 5. Birçok Upsells

Support2Speed2Features3Value2.5Transparency2

Resmi HostMonster Hosting İncelememiz.

Endüstri gazileri olmalarına rağmen, HostMonster ne yazık ki hizmetin azalması ve EIG tarafından satın alındıktan sonra inovasyonun başarısız olmasının bir başka örneğidir. Kardeş şirketler iPage ve FatCow gibi, HostMonster da kaliteli bir hosting şirketinin en önemli belirteçlerinin hepsinde ciddi anlamda yetersiz kalıyor. Yani: Hız, çalışma süresi ve müşteri desteği. Kafa karıştırıcı bir fiyatlandırma yapısı, satışlar ve bilgili bir satış konuşmasının olmaması ekleyin ve HostMonster’ı tavsiye etmeyeceğimizi söylemeliyiz.

HostMonster Hosting’in En İyi Özellikleri

HostMonster’ı aktarmanızı önermekle birlikte, onları ilk etapta düşünmenize neden olabilecek özelliklerinden bahsetmeye değer. Birincisi, markaları basit ve muhafazakar, bu da daha hızlı teknoloji şirketleri ve son derece teknik dil tarafından biraz bunalmış olanlara hitap edebiliyor. Artı, sınırsız bant genişliği ve etki alanları güzel bir dikmek! Ama en önemlisi, biz bile etkilendik çok kapsamlı bir güvenlik paketi sunuyoruz. İşte kepçe

Ücretsiz Web Sitesi Oluşturucu

WordPress genellikle hosting şirketleri için standart olsa da, en az teknoloji meraklısı kullanıcının bile bir şablon oluşturmasına ve çalıştırmasına yardımcı olmak için bol miktarda kaynak olsa da, bazıları için gördüğünüz şey Ne Olur Web sitesi oluşturucusuna sahip olmak için rahatlatıcıdır. HostMonster, endüstride süper sezgisel ve saygın Weebly kullanıyor. Bir şirket, ücretsiz bir web sitesi oluşturucu sunmaya büyük önem verirse, hedef demografilerinin genellikle teknisyen kalabalığı olmadığını unutmayın. Weebly üzerinden web sitenizi sürükleyip bırakmaktan daha kolay olabilecek bir WordPress şablonu indirmek için bir web tasarımcısı olmanıza gerek yoktur. Bu kötü bir şey değil, ancak çoğu müşterisinin hizmetlerine kaydolduktan sonra sahip olduğu bilgi derinliği hakkında hacim konuşuyor.

Bir yıla kadar ücretsiz alan adı.

Barındırma şirketlerinin iyi bir yüzdesi bu fırsatı sunar, bu nedenle HostMonster hiçbir şekilde bir aykırı değildir. Ancak bu güzel bir dikmek!

Sınırsız Bant Genişliği, Etki Alanları, Alt Etki Alanları, E-postalar ve Depolama

Gerçek olamayacak kadar iyi, değil mi? Çok sayıda küçük, basit web sitesi barındırmayı planlıyorsanız, bu kesinlikle iyi bir anlaşmadır. Ancak, barındırma şirketleri temel paylaşılan barındırma planları ile ilgili olarak “sınırsız” dediğinde, sonsuz web sitelerine sonsuz veri yükleyebileceğiniz anlamına gelmediğini akılda tutmak önemlidir. Daha sık olmamakla birlikte, HostMonster için de tüm verilere bir kapak yerleştirirler, sadece reklam vermezler. Ayrıca, siteniz yalnızca sunucuyla iletişim kurabildiği kadar hızlı veri yükleyebilir. Sonunda donanım kalitesi gerçekten hosting planınızın ne kadar “sınırsız” olduğunu belirler. Gerçekten sınırsız hosting ile ilgileniyorsanız, DreamHost’a bakmanızı öneririz.

Kapsamlı Güvenlik Dahil

HostMonster’ın rekabetin önünde olduğu bir alan, en temel planlarında sundukları güvenlik düzeyindedir. Paylaşılan barındırma, SSL sertifikaları, etkin bağlantı koruması, SSH erişimi, Spam Assassin ve daha fazlasını içerir. Bu hizmetler, siteniz için sağlam bir koruma temeli oluşturarak web barındırmadaki büyük güvenlik açıklarının çoğunu ele alır.

HostMonster Hosting’in olumsuz yönleri.

HostMonster yukarıda belirtilen nedenlerden herhangi biri için size başvurduysa, onlarla karşılaştığımız sorunları okumanızı önemle tavsiye ederiz. Mükemmel bir barındırma şirketi olmasa da ve kararınız her zaman mutlaka benzersiz gereksinimlerinize dayanmalıdır, herhangi bir şirkette dağıtıcı olması gereken bazı redflags vardır. Ne yazık ki, HostMonster birkaç alanda temel standartlarımızı karşılayamıyor.

Pahalı Giriş Seviyesi Seçenekleri & Aylık Fiyatlandırma Yok

HostMonster’ın giriş seviyesi fiyatlandırması endüstri standardındadır, ancak bu sadece ilk kayıt için geçerlidir. İlk giriş seviyesi fiyatlandırmanızın süresi dolduktan sonra onlarla kalmayı seçerseniz, oranlarınızın çarpıldığını görmeye hazırlanın. Ayrıca, aydan aya herhangi bir fiyatlandırma yapılmamaktadır. Reklamı yapılan aylık fiyatı almak için, 3 yıl önceden barındırma hizmeti ödemeniz gerekir. Bu, henüz deneme şansınız bile olmayan bir hizmet için büyük bir taahhüttür. Ve standart 30 günlük para iadesi garantisi, bu kadar uzun bir sözleşme ile iyi olup olmadığınıza karar vermek için neredeyse yeterince uzun değil.

Ortalama Hız ve Çalışma Süresi Altında

Hız ve çalışma süresi muhtemelen bir hosting şirketinin ne kadar iyi olduğunun en büyük iki göstergesidir. Sonuçta, işleri web sitenizi barındırmaktır. Kullanıcıların beklediği hızlarda çalışmaya devam edemez veya çalışamazlarsa, onlara tam olarak ne için ödeme yapıyorsunuz? Ne yazık ki, HostMonster bu alanda teslim edemez. Gördüğümüz en kötü performansa sahip olmasalar da, her iki alanda da sürekli olarak endüstri standardının altındalar. Web barındırma şirketleri arasındaki ortalamaların% 99,94 çalışma süresi ve sayfa yükleme sürelerinde 700 ms olduğu durumlarda, HostMonster her iki markörden% 99,91 çalışma süresi ve sayfa yükleme sürelerinde yaklaşık 880 ms’dir. Bu faktörler sizin için gerçekten önemliyse (ki olması gerekir), hız ve çalışma süresinde sektör lideri olan A2 Hosting’e bir göz atın. Bu şeyleri ciddiye alan başka bir şirket, sitenizin deneyimlediği her bir kesinti süresi için size 10 kat fiyat ödeyecek olan JaguarPC’dir..

Kafa karıştırıcı Özellik Açıklamaları & upsells

HostMonster web sitesi, paylaşılan barındırma paketlerinde tam olarak ne olduğunu açıklamak için kötü bir iş çıkarıyor, bu da çok fazla teknik bilgiye sahip olmayan müşterileri hedeflediklerinin bir başka kanıtı. Bu, dahil edildiğine inandığınız özellikler için ekstra ödeme yapabileceğiniz gerçekten kafa karıştırıcı bir ödeme sürecine yol açar. İlk özellikler sayfası, ücretsiz site yedeklemeleri almanıza (sektörde oldukça tipik) inanmanıza neden olabilir, ancak check-out sırasında bunun aylık 3 $ ‘a mal olduğunu fark edersiniz..

Olağanüstü Müşteri Hizmetleri

HostMonster müşteri hizmetlerinin sorularınıza makul bir süre içinde yanıt vermesini bekleyebilirsiniz (anında sohbet yoluyla bağlanmak için yaklaşık 10 dakika ve yanıtlar arasında 2-3 dakika daha), en bilgili yardımı beklemeyin. Sorunuz çok daha açık olsa bile standart sorun giderme ipuçları sıklıkla sunulur. Ayrıca, hızlı bir Google araması, hayal kırıklığına uğramış müşteri hizmetleri öykülerine yol açacaktır. Bu, EIG’ye ait şirketler arasında bir model olma eğilimindedir, bu da satın alma sonrası önceliklerin genellikle müşteri desteğine yatırım içermediğini tahmin etmemizi sağlar..

Sonuç olarak

HostMonster’ı, yalnızca ortalamanın üzerinde fiyatlandırıldıkları, ancak ortalamanın altında performans gösterdikleri için önermiyoruz. Tek kullanımlık özellikleri, temel paylaşılan barındırmalarının bir parçası olarak kapsamlı güvenliktir. Ancak, birçok durumda, başka bir web barındırma şirketi ile web siteniz için premium güvenlik planı için ayda biraz ekstra ödeme yapmak aynı maliyete ve daha iyi bir müşteri deneyimine neden olur..

Daha Fazla Özellik Görüntüle

HostMonster Sorular ve Yanıtlar

Abone Olmadan Önce Bilmeniz Gerekenler

HostMonster düşük fiyatlı Web hosting arayan birçok kişi için popüler bir seçenek olmuştur. Birden fazla şirket grubunun bir parçası olarak – önce bir hosting şirketi üçlüsü, daha sonra daha büyük bir şirketin bir parçası olarak – daha az bilinen seçeneklerden biri olmuştur. Bir barındırma şirketi ararken en iyi kararı verebilmeniz için insanların HostMonster ile ilgili en popüler sorularına cevap verdik.

HostMonster ne zaman başladı?

HostMonster 1996 yılında kuruldu ve merkezi Utah Provo’da bulunuyor. HostMonster, Bluehost ve FastDomain aynı müşterideydi ve müşterileri şirketlerdeki ve hizmetlerindeki gelişmeler hakkında düzenli olarak kendi kişisel blogunda güncel tutan CEO Matt Heaton liderliğindeydi..

Şirketler, şemsiyesi altında 40’tan fazla farklı hosting şirketine sahip olan enerji santrali barındıran EIG tarafından satın alındı. Birçoğunda olduğu gibi, Endurance International Group’un mülkiyeti HostMonster’ın sektördeki algısını değiştirdi.

2011 yılında Heaton, genel olarak CEO olarak istifa ettiği ve dizginleri 2011’den 2015’e kadar pozisyonu elinde tutan Dan Handy’ye çevirdiği bir blog yazısı yazdı. James Grierson, şu anda HostMonster’ın şu anki CEO’sudur ve açık kaynaklı ürünler için ilk çevrimiçi uygulama mağazası SimpleScripts’in kurucu ortağı ve kurucusu.

HostMonster’ın şöhret iddiası nedir?

HostMonster’ın Web sitesine göre, şirket 20 yıl önce başladığından beri güvenilirliğe adanmıştır. Kaliteli müşteri hizmetleri konusunda uzmanlaşmış ve müşterilerin ihtiyaçlarını düşük fiyatlarla karşılayan premium paketler sunmaktadırlar.

Planlarını, ek avantajlar ve özellikler için yükseltilebilecek basit bir pakete dayandırdılar. Şirket, güvenli yedeklemeler, güvenilir hızlar ve çalışma süreleri sunar. Sanal özel sunucular ve özel barındırma, çoklu güvenlik uygulamaları ve seçenekleri ve yeni planları ile ücretsiz alan adları için anında ön hazırlık sunar.

Web siteleri müşteriler için aşağıdaki avantajları sunar:

 • En yüksek müşteri hizmeti
 • Mevcut lider özellik seti
 • Kaliteli ekipman
 • Güvenli yedeklemeler
 • Maksimum garanti edilen çalışma süresi
 • Yönetim için son derece işlevsel araçlar
 • Sağlam ve dürüst iş uygulamaları
Çalışma süresinden bahsetmişken, HostMonster’ın çalışma süresi nasıl?

Şirket, maksimum garanti edilen çalışma süresini sunduklarını, ancak çalışma süreleri veya sitenizin belirttikleri çalışma süresi yüzdesini karşılamaması durumunda garanti süreleri konusunda hiçbir şey olmadığını söylüyor..

Şimdi, onların çalışma süresi için büyük değerlendirmeleri var, bu iyi olurdu. Endüstri standardı yüzde 99,94 kesintisiz çalışma süresidir, yani ayın yüzde 99,94’ü için Web siteniz yayında, çalışır durumdadır. Bazı Web sunucuları yüzde 99,9 kesintisiz çalışma garantisi veriyor. Bu seviyede kesinti süresi her ay yaklaşık 43 dakikadır. Bu garantiye sahip Web sahiplerinin çoğu aslında yüzde 99,99’luk bir düşüşle geliyor – her ay duruşma süresi 4,3 dakikadan az. HostMonster ise bunlardan biri değil. Bir yıllık ortalamaları yüzde 99,91 ile gıcırdıyor ve sanayiyi sadece yılın yarısından biraz fazla aştılar.

Bununla birlikte, diğerleri, biraz daha fazla tutarlılık buldu, ancak bir aylık bir test süresi boyunca.

HostMonster “sınırsız” derken ne anlama geliyor??

Hüküm ve politikalarına göre, HostMonster, tek müşterilerin kullanabileceği kaynaklarda keyfi bir sınır belirlemez. Bu, mümkün olduğu kadar, Web sitenize başarılı bir şekilde güç sağlamak için ihtiyacınız olan tüm depolama, MySQL dosyaları, dosya aktarımı, etki alanı barındırma ve bant genişliğini verecekleri anlamına gelir. Siteniz için bu, kurallarına uyduğunuz sürece olumsuz yankılar veya daha düşük Web sitesi hızları görmeyeceğiniz anlamına gelir. Ancak, sisteme bir bütün olarak olumsuz tepkiler olabileceğinden, özellikle hızlı büyüme dönemlerinde kaynaklarını kullanmanız konusunda dikkatli olmanız önemlidir..

Bununla birlikte, kaydedilen bazı eşikler vardır; 200.000’den fazla dosya, 1.000’den fazla veritabanı tablosu ve bir veritabanında 2GB’tan fazla MySQL veya PostgreSQL negatif ve daha yavaş sunucu performansına neden olabilir ve bu sayıları azaltmanız istenebilir.

HostMonster düzenli yedeklemeler sunuyor mu??

Güvenli yedeklemeleri hakkında konuşurken, HostMonster’ın şartları ara sıra yedekleme gerçekleştirdiklerini, ancak bunu yapma zorunluluklarının olmadığını belirtir. Ayrıca, dosyaların zarar görmesi veya kaybolmasıyla ilgili hiçbir sorumluluğu olmadığını ve 50.000 dosyayı veya 30 GB depolama alanını aşan hesapları yedeklemeye bile çalışmadığını belirtiyorlar..

HostMonster’ın müşteri hizmetleri nasıl?

Şirket, en yüksek müşteri hizmetini desteklemektedir, ancak yine, bu, incelemelerin çok çeşitli olduğu başka bir alandır. Müşterilerin bir yüzdesi, şirketin hizmeti ve yanıt süresi hakkında öfkeleniyor. Onlar gerçekten kendi genel deneyim hakkında bakım yararlı servis temsilcileri ile mükemmel görüşmeler oldu. Bununla birlikte, çok daha büyük bir koşul, şirketin hizmeti hakkında söylenecek yıldızdan daha az şeye sahiptir..

Müşteriler, sitelerinin haber verilmeden kapatıldığını, sitelerin yarı işlevsel olduğunu ve şirketin barındırma paketlerine dahil ettikleri uygulamaları destekleyemediğini bildiriyor.

Her ikisi de biraz güncel olmasa da, hem Facebook hem de Twitter’da hesapları var. Facebook’un son gönderi 2014’teydi ve son tweet 2016’da Eylül ayında yayınlanan tek tweet’di..

Yedek sunmuyorlar, ancak siteniz için güvenlik ve koruma hakkında?

Bazı çalışmalar, WordPress saldırılarının yüzde 41’i barındırma şirketi ile durumlardan kaynaklanmaktadır. HostMonster, müşterilere çeşitli güvenlik özellikleri, uygulamaları ve eklentileri sağlayarak bu durumu ele almak için adımlar attı.

SSH erişimi, SSL desteği, Hotlink Koruması ve Spam Suikastçısı sunarlar. Çevrimiçi iş işlemleriniz için SiteLock sertifikası sunarlar.Ayrıca, özel planlar, verileriniz ve hesap bilgileriniz için ek bir koruma düzeyi ekleyen RAID 1 yansıtılmış depolama alanı sunar..

HostMonster mevcut önde gelen özellik grubu hakkında konuştuğunda ne anlama geliyor??

Paketlerin fiyatı için HostMonster, müşterileri için inanılmaz derecede uzun bir avantaj ve özellik listesi sunar. WordPress için hızlı kurulum içerir, ancak bazı müşteriler birkaç WordPress eklentisini yüklerken sorun bulmuştur. HostMonster, Mojo Marketplace bağlantısını kolaylaştırır, böylece Drupal veya Joomla gibi farklı bir içerik yönetim sisteminden de seçim yapabilirsiniz.

 • Sitenizi çalışır hale getirmek için Weebly Sitebuilder’in sınırlı, ücretsiz bir sürümüne erişebilirsiniz.
 • CloudFlare planlarına entegre edilmiştir. Ters proxy, DDOS ve kaba kuvvet saldırılarının yanı sıra bir güvenlik duvarına karşı daha fazla koruma sağlar. Uygulama, sitenize daha iyi sayfa yükleme hızları sağlamak için kapsamlı önbellekleme işlevselliğine de sahiptir..
 • HostMonster, satış sitenizi Agora, Küp Sepeti ve Zen Cart alışveriş sepeti, ücretsiz oluşturulan sertifikalar ve şifre korumalı dizinler dahil olmak üzere çalıştırmak için birçok e-ticaret özelliğine sahiptir..

Buna ek olarak, FTP yükleme, e-posta, gerçek zamanlı aktarım ve gerçek video ve ses desteği gibi standart özellikleri ve geniş bir komut dosyası listesini içerirler. Planlara ayrıca Google AdWords ve Bing reklam kredileri de dahildir.

HostMonster kaliteli ekipman hakkında konuştuğunda ne anlama geliyor??

Paylaşılan hesaplar, UPS güç yedeklemesi ve yedek güç için dizel jeneratörlerle çift dörtlü işlemci performans sunucularında barındırılır. Özelleştirilmiş bir Apache Web sunucusuna sahip bir Linux işletim sistemi sunarlar. Ayrıca 7/24 ağ izleme ve birden fazla 10GB Ethernet bağlantısı sunar.

Şirketin veri merkezi Provo, Utah’da bulunuyor ve MySQL, CGI, Perl, PHP, Ruby on Rails ve Python’un en son sürümlerini sunuyorlar. Fiber optik hatlar üzerinden iletim yapmak için lazer sinyallerini kullanan en son SONET sistemine bağlıdır.

Yönetim için oldukça işlevsel araçlar nelerdir?

HostMonster, kontrol paneli için cPanel çalıştırır. Cilt biraz farklı görünüyor, ancak yöneticiler için bunu sağlamaları harika bir seçenek çünkü ana bilgisayarları değiştirmek isteyen herkes bunu kolayca yapabilir. cPanel, kontrol panelleri için endüstri standardıdır. Çok yaygın olduğu için, çoğu barındırma şirketi paneli çalıştıran siteler için ücretsiz site aktarımı içerecektir.

Potansiyel müşterilerin, web sitelerinde ne düşündüklerini görmek için cPanel’deki geliştirmelerini kontrol etmelerine izin verir.

HostMonster’ı sevmezsem ne olur??

Çoğu hosting şirketi 30 günlük para iade garantisi sunar ve HostMonster farklı değildir. 45 ila 97 gün arasında çok daha uzun garanti sunan bazıları var, bu nedenle HostMonster en iyisi olmasa da, kesinlikle paketin ortasında. Şartları oldukça az iade edilemeyen ücretler listelemektedir, ancak bunlar genellikle üçüncü taraf uygulamaları ve eklentileri için ödenen hizmetler ile bağlantılıdır. İlk üç gün içinde iptal ettiğiniz sürece, iade edilemeyen ücretler ve ad başına 15,99 ABD doları değerinde ücretsiz alan adı kaydı hariç tüm paranızı geri alırsınız.

Üç gün sonra, geri ödenemez ücretler, alan adı maliyeti ad başına 15,99 ABD doları ve Postini veya özel bir IP için ödenen ücretler dışında ücretlerinizi geri alırsınız. 30 günden sonra iade edilemez ve kurulum ücretleri de iptallerden hariç tutulur.

İptal talepleri telefonla veya çevrimiçi sohbet yoluyla yapılmalıdır.

HostMonster paylaşılan, standart planlarına neler içeriyor??

Paylaşılan üç planın tümü ölçülmemiş bant genişliği, standart performans ve bir alan dahil.

 • Temel barındırma (4,95 $ / ay, normalde 9,49 $ / ay): Müşteriler bir Web sitesi, 50 GB Web sitesi alanı ve beş e-posta hesabı alır. Her hesap, hesap başına 100 MB alır. Dahil olan bir alan, beş park edilmiş alan ve 25 alt alan.
 • Artı barındırma (6,95 $ / ay, normalde 12,49 $ / ay): 150 GB alan ile 10 eb siteniz olur. Her hesap dahil edilen bir alan, 20 park edilmiş alan ve 50 alt alan içerir. Hesaplar, hesap başına 500 MB olmak üzere 100 e-posta hesabı alır. Bu planlar arasında pazarlama tekliflerinde 150 dolar, ekstralarda yılda 24 dolar ve bir SpamExperts hesabı da yer alıyor.
 • Prime (6,95 $ / ay; normalde 14,99 $ / ay): Bu paylaşılan plan gerçekten sınırsızdır ve Web sitelerinde, park edilmiş alan adlarında, alt alan adlarında, e-posta hesaplarında ve e-posta depolamasında sınır yoktur. Ölçülmemiş Web sitesi alanı ve bant genişliği var. Hesap, dahil edilen bir alan içeriyor. Prime, 200 $ pazarlama teklifleri, her yıl 80 $ ekstra, bir SpamExperts, bir alan gizliliği ve SiteBackup Pro içerir.

Düşük fiyatların sadece ilk dönem için olduğunu ve bazı müşteriler tarafından bildirildiği gibi fiyatların yenileme sonrasında önemli ölçüde artabileceğini belirtmek önemlidir..

HostMonster’ın VPS’si nasıl barındırılıyor??

Anlık provizyona ek olarak, VPS hosting yönetilen hizmetleri ve garantili kaynakları içerir. Hepsi ücretsiz bir alan adı ile geliyor ve CentOS 6.5 (64 bit) çalıştırıyor.

 • Standart (14,99 $ / ay, normalde 29,99 $ / ay): Çift çekirdekli, 2 GB RAM, 30 GB, 1 TB / ay ve bir IP alırsınız.
 • Gelişmiş (29,99 $ / ay, normalde 59,99 $ / ay): Çift çekirdekli, 4 GB RAM, 60 GB, 2 TB / ay ve iki IP alırsınız.
 • Premium (aylık 44,99 ABD doları, normalde 89,99 ABD doları / ay): Plan üç çekirdekli, 6 GB RAM, 120 GB ve 3 TB / ay, iki IP içerir.
 • Ultimate (59,99 $ / ay, normalde 119,99 $ / ay): Nihai plan, 8 GB RAM, 240 GB ve 4 TB / ay ile dört çekirdekli bir plan. Buna iki IP de dahildir.

Tam kök erişiminiz, cPanel barındırıcınızdan birden fazla hesabı yönetme ve OpenStack ve KVM gibi Cloud teknolojisine sahip olursunuz.

HostMonster aracılığıyla özel hosting hakkında?

Özel planların her zaman para iade garantisi vardır ve ihtiyacınız olduğunda SAN depolama alanı eklemenize izin verir. Özel sunucu müşterileri, kök erişimi ve gelişmiş önbellekleme için özel destek hatları sunarlar. Ayrıca hepsinde ücretsiz alan adı ve CentOS 6.4 (64 bit)

 • Standart (149,99 $ / ay): 3 MB önbellek, 4 GB RAM ve 500 GB (RAID 1) içeren çift çekirdekli 2,3 GHz Intel Xeon İşlemci. Ayda 5 TB ve üç IP var.
 • Geliştirilmiş ($ 199.99 / ay): 8 MB önbellek, 8 GB RAM, 1000 GB (RAID 1) ve 10 TB / ay ile dört çekirdekli dört çekirdekli 2.5 GHz Intel Xeon İşlemci.
 • Premium (249,99 $ / ay): dört çekirdekli 3,3 GHz Intel Xeon İşlemci, 8 MB önbellek, 16 GB RAM, 1000 GB (RAID 1), 15 Tb / ay ve beş IP.
Aylık ödeme yapabilir miyim?

HostMonster, aylık ödeme seçenekleri sunmayan birçok hosting şirketinden biridir ve uzun süreli sözleşmelere kaydolduğunuzda mümkün olan en düşük fiyatları sunar. Seçenekler 12-, 24- ve 36 aylık planları içerir.

HostMonster.com hakkında daha fazla bilgi

En İyi Özellikler

 • Hızlı destek
 • Uygun fiyatlar
 • Tonlarca özellik

Resmi web sitesini ziyaret edin

En İyi 5 Sunucu

 • SiteGround Yorumları
 • WP Motor Yorumları
 • A2 Hosting Yorumları (eski)
 • Bluehost İncelemesi
 • GoDaddy Managed WordPress Değerlendirmeler
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map