HostPapa Yorumlar – HostPapa Hosting Siteniz için doğru mu?

Contents

HostPapa nedir?

HostPapa, 2009 yılında kurulan Kanada merkezli bir webhost’tur. HostPapa, sunucularını, veri merkezlerini ve ofislerini% 100 yenilenebilir enerjiyle güçlendiren, piyasadaki en ucuz çevre dostu webhost’lardan biridir. Paylaşımlı hosting planlarının yanı sıra VPS ve bayi hizmetleri de sunuyorlar.


HostPapa Hosting Ne Kadar İyi?

Çevreye duyarlı bir hosting şirketi için HostPapa çok uygun fiyatlı ve çoğu acemi web yöneticisinin ihtiyaç duyabileceği her şeyi sunuyor. HostPapa, basit bir web sitesi oluşturmak isteyen ve tonlarca trafik veya e-posta yeteneği öngörmeyen çevre dostu müşteriler için idealdir. Ancak bir dizi gizli ücret ve sınırlama, web siteleriyle daha fazla ilgilenmeyi planlayan herhangi bir web yöneticisi için sinir bozucu olabilir. İşi yapabilecek yükseltilmiş planlar sunarken, HostPapa fiyatlandırması ucuz değildir ve temel plan istenecek çok şey bırakıyor.

Resmi Siteye Bak HostPapa Reviews 2.9 / 5 Yorumcu {{reviewsOverall}} / 5 Kullanıcılar (3 oylar) Artıları

 1. % 99,99 Çalışma Süresi Garantisi
 2. Mevcut En Ucuz Yeşil Ev Sahiplerinden Biri
 3. Sınırsız Alan Adı
 4. İngilizce, Fransızca ve İspanyolca dillerinde destek
 5. Bir Yıllık Abonelik ile Ücretsiz Alan Adı Kaydı

Eksileri

 1. Pahalı İptal Ücretleri
 2. Yavaş Sunucu
 3. 7/24 Destek Gerçekten Değil 7/24
 4. Ciddi E-posta Sınırlamaları
 5. Ölçeklenebilir Barındırma Planı Yok

Support2.5Speed3Features3Value3.5Transparency2.5

Resmi HostPapa İncelememiz

HostPapa, birçok müşteri için inkar edilemeyecek kadar cazip olan uluslararası düşünceli ve çevre dostu söylemlerle paketlenmiştir. Ve sınırsız bant genişliği ve çalışma süresi garantisi ve önyükleme için birden fazla dilde destek ile tüm temelleri kapsarlar. Ancak HostPapa, paylaşılan barındırma planları söz konusu olduğunda, temel planlarında eksik olan veya yalnızca gizli ücretler ödeyerek erişilebilen birçok önemli özellik ve düşünceye sahipken ciddi ölçüde ölçeklenebilirlikten yoksundur. Hizmetlerinin sizin için uygun olup olmadığına karar vermek için okumaya devam edin.

HostPapa Hosting’in En İyi Özellikleri

En sonunda! Aslında uygun fiyatlı yeşil bir webhost! Basit web sayfanızın karbon ayak izi hakkında biraz rahatlamak istiyorsanız, HostPapa fiyatlandırma onları kolay bir seçim haline getirir. HostPapa’nın en temel planının ayda sadece 6 $, rakip GreenGeeks’in 10 $ maliyeti var. A2 Hosting ve Dreamhost gibi diğer şirketler karbon dengeleme programlarına katılıyor, ancak HostPapa çok uygun bir fiyata tamamen yeşil.

% 100 Yenilenebilir Enerji Kaynakları

Son zamanlarda daha fazla hosting şirketi, çalışanlarına evden çalışma ya da yeşil barındırma için özel planlar satma seçeneği sunarak daha çevre dostu bir hizmeti teşvik etme çabalarını tartışmaya başladı. Ancak HostPapa, sürdürülebilirliği kurumsal misyonlarına gerçekten entegre eden bildiğimiz tek hosting şirketidir. Çalışanlarının dizüstü bilgisayarlarından sitenizin barındırıldığı sunuculara kadar her şey% 100 yenilenebilir enerji kaynaklarından beslenmektedir. Ayrıca, tüm müşterileri sitelerinde yeşil güç rozetlerini görüntüleme seçeneğine sahiptir. Bu çabalar emin olmak için övgüye değer ve açıkçası onları çevresel bükülmüş herhangi bir web sitesi için mükemmel bir uyum haline getirir.

Çalışma Süresi Garantisi

HostPapa yüzde 99,99 kesintisiz çalışma garantisi sunar ve çoğu Hostpapa incelemesi bunun pratikte aşağı yukarı doğru olduğunu gösterir. Ancak, çalışma süresi garanti edilen oranın altına düştüğünde kullanıcılarını telafi etmek için gerçek bir süreçleri yok gibi görünüyor. Çalışma süresi oranınızın garantinin altına düşmesi durumunda geri ödeme talep etmek için müşteri hizmetlerini aramanız gerekebilir.

Sınırsız Alan Adı & Bant genişliği

HostPapa’nın sunduğu her paylaşılan barındırma planı, web sitenizin hiç viral hale gelmesi durumunda size huzur verecek güzel bir avantaj olan sınırsız bant genişliğine sahiptir. En ucuz plan sadece 2 alan sunuyor (hala birçok bütçe ana bilgisayarından daha iyi), ancak yeni sürüme geçirilmiş planları sınırsız alan sunuyor. Ayrıca, hizmetlerine bir yıllık abonelik ile tamamen ücretsiz bir alan adı, web sitenizi kurma ve çalıştırma sürecini basitleştiren harika bir etki alacaksınız.

HostPapa WebMail Sağlam Spam / Virüs Koruması İçerir

En temel HostPapa planı 100 e-posta adresi içerir ve yeni sürüme geçirilen planlar sınırsız olanları içerir. Bu, web barındırıcıları arasında az çok standarttır, ancak HostPapa, temel planlarına dahil olan e-posta güvenlik özellikleri ile harika bir iş çıkarır. Bazı büyük isim rakipleri bu konuda ciddi anlamda kısadır (Size bakıyoruz, HostGator!).

Birden Fazla Dilde HostPapa Desteği

HostPapa İngilizce, Fransızca ve İspanyolca dillerinde müşteri desteği sunmaktadır. Web siteleri de tamamen İspanyolcaya çevrilebilir. Tüm çalışanlarınız akıcı İngilizce konuşuyorsa, bu sizin için önemli değildir, ancak bu özellik uluslararası bir varlığı olan herhangi bir işletme için büyük bir nimet olabilir.

Ölçeklenebilir VPS & Bayi Planı Seçenekleri

Web sitelerini yükseltmek ve işlerini büyütmek isteyenler için HostPapa üç, ölçeklenebilir Linux tabanlı ve Windows tabanlı VPS planı sunar. Ayrıca beş farklı düzeylerde bayi hesabı seçeneği sunarlar. Her plan, ihtiyacınız olan disk alanı miktarına bağlı olarak sınırsız alan adı, MySQL veritabanı, 3 IP adresi ve esnek fiyatlandırma sağlar.

HostPapa Hosting’in olumsuz yönleri

HostPapa fiyatlandırma böyle yeşil bir hizmet için harika olabilir, ancak fiyatlarını diğer barındırma sağlayıcılarının sunduğu özelliklerle karşılaştırdığınızda, birçok alanda yetersiz kalırlar. Ayrıca, web yöneticileri gizli ücretlere dikkat etmelidir.

Pahalı İptal Ücretleri

HostPapa 30 günlük para iade garantisi sunuyor. Ancak, Hizmet Şartlarına göre buna eklenmiş gizli ücretler vardır. İptal ederseniz ücretsiz alan adı kaydından yararlandıkları anlaşılıyor – alan adı kaydı için 24,95 ABD doları ve bir kerelik kurulum ücreti 19,95 ABD doları olacak. Bu, 118 TL’ye mal olan iki yıl peşin ödeme yaparsanız, yarasadan 40 dolardan fazla kaybedersiniz..

HostPapa Desteği 7/24 Gerçek Değil

HostPapa 7/24 destek olduğunu bildirir, ancak bu tamamen doğru değildir. Destek hafta içi 24 saattir, ancak hafta sonları müşteri hizmetleri temsilcileri yalnızca 06: 00-19: 00 (EST) saatleri arasında hizmet vermektedir. Ayrıca, canlı sohbet destekleriyle 10 dakikadan fazla bir süre yanıt vermeyi beklediğimiz zamanlar oldu. Bu yanıt süresiyle, bir e-posta da göndermiş olabiliriz.

HostPapa WordPress Entegrasyonu – Yönetilen WordPress Yok

HostPapa, WordPress, Joomla ve daha popüler içerik yönetim sistemleriyle entegre olur. Ancak, herhangi bir yönetilen WordPress planı sunmazlar. Ölçeklendirmeyi planlıyorsanız bu akılda tutulması gereken bir şeydir.

Temel Planda Ciddi E-posta Sınırlamaları

Elbette, küçük bir işletme için 100 e-posta adresi bol olabilir, ancak gerçek e-posta sunucusu kapasitesi çok düşük olduğunda boş bir sayı gibi görünür. Müşteriler günde 300 e-posta gönderdikten sonra posta kutusu sınırlarına ulaştıklarını bildirdiler. Böyle düşük bir kapakla, sağlam bir posta listesi elveda için herhangi bir planı öpebilirsiniz. İşletmeniz için 100 e-posta adresiniz olabilir, ancak çalışanlarınızın iletişimlerini her gün 3 e-posta ile sınırlamaları gerekir. Bu limitlerden kaçınmak için, yeni sürüme geçirilmiş bir plan için ödeme yapmanız gerekir. Aylık yaklaşık aynı fiyata Site5, posta listelerinizi yönetmek için mükemmel olan gerçekten sağlam e-posta özellikleri sunar.

Sonuç olarak

Yüzeyde, HostPapa bir hosting şirketi olarak çekici görünüyor. BBB ile A + derecesine sahipler, kurumsal sorumluluğu ciddiye alıyorlar ve genel olarak untarnished bir üne sahipler. Çok fazla yönetim gerektirmeyen basit bir sayfa oluşturmak isteyen çevreye duyarlı müşterilerimiz için HostPapa’yı yürekten tavsiye ediyoruz. Ancak daha sağlam özellikler arıyorsanız, daha ucuza daha fazlasını sunabilecek birçok ana bilgisayar var.

Daha Fazla Özellik Görüntüle

En İyi Özellikler

 • Hızlı destek
 • Uygun fiyatlar
 • Tonlarca özellik

Resmi web sitesini ziyaret edin

En İyi 5 Sunucu

 • SiteGround Yorumları
 • WP Motor Yorumları
 • A2 Hosting Yorumları (eski)
 • Bluehost İncelemesi
 • GoDaddy Managed WordPress Değerlendirmeler

HostPapa Hosting SSS

HostPapa’nın para iade garantisi nedir?

HostPapa ile siparişinizi satın alma tarihinden itibaren 30 gün içinde iptal edebilirsiniz. Politika nedeniyle bazı ücretler ve alan adı kayıtları iade edilmeyebilir. İptal etmek istediğiniz bir bildirimde bulunmazsanız, satın alma işlemleriniz için geri ödeme almaya uygun olmazsınız.

HostPapa’daki müşteri destek süreci nasıl?

HostPapa, tipik olarak birisine ulaşmanın en hızlı yolu olan müşteri desteği için canlı sohbet seçeneğine sahiptir. Ayrıca, web sitenizle ilgili sorunlarınızda size yardımcı olması için bir e-posta gönderebilir veya çağrı yapabilirsiniz. Biletinizi koyduğunuzda, kuyrukta nerede olduğunuzu göreceksiniz. Biletinizi koyabilirsiniz ve numaranızın web sitesi üzerinden ne zaman geldiğini görebilirsiniz. HostPapa Fransızca, İngilizce ve İspanyolca dillerinde destek sunmaktadır. 7/24 destek sunarken, yanıt süreleri mesai saatleri dışında daha uzun olma eğilimindedir.

HostPapa mobil cihazlarda çalışıyor mu?

HostPapa, iOS ve Android cihazlar için bir uygulama sunar. Uygulamayı kullanırken web sitesi üzerinden oturum açmanıza gerek kalmayacak. Cihazlardaki görünüm normal web sitesinden biraz kısaltılmıştır ve seçici hizmetlere ihtiyacınız varsa web sitesinde oturum açmanız gerekecektir. Aksi takdirde, hareket halindeyken temel erişim için uygulamayı kullanabilmeniz gerekir.

HostPapa sunucuları nerede bulunur??

HostPapa’nın ana merkezi Kanada’nın Toronto kentindedir. Her müşteri için mülkü korumak ve mükemmel siber güvenlik için son teknoloji ürünü güvenlikleri vardır..

HostPapa hangi ürünleri sunuyor??

HostPapa, bireyler ve işletmeler için hosting planlarına sahiptir. Web barındırma, bayi barındırma, mobil web sitesi hizmetleri, Google Apps barındırma ve inşaatçılar, Site Kilidi güvenlik ve sertifikası, CloudFlare ve e-posta pazarlama çözümleri dahil olmak üzere çeşitli ürün ve hizmetler sunarlar. Web sitenizi etkili bir şekilde çalıştırmak için hizmetlerinizi ihtiyaçlarınıza göre uyarlayabilirsiniz.

Alanımı nasıl yenileyebilirim?

Alan adınızı yenilemek için HostPapa hesabınıza giriş yapmanız gerekir. Menüden “Etki Alanları” seçeneğini ve ardından yenilemek istediklerinizi seçebilirsiniz. Ardından, “Şimdi Yenile” yi tıklayıp gönderebileceğiniz “Yenileme Seçenekleri” sekmesini seçin. Sizi seçimlerinizi onaylayabileceğiniz ve ardından ödemenizi işleme koyabileceğiniz bir sayfaya götürür.

Yenilemezsem alanımı kaybeder miyim?

Alan adınızın süresi, yenileme şansınız olmadan sona eriyorsa, bazı seçenekleriniz vardır. Son kullanma tarihinden sonra alan adınızı yenilemek için beş günlük bir süreniz vardır; bu süreden sonra tüm bildirimler durdurulacaktır. Alan adınızı yenilemezseniz süresi dolar ve terk edilmiş olarak kabul edilir. Geçerlilik süresinden sonra en az 31 gün sonra, bekleme süresinden geri ödeme almaya çalışabilirsiniz, ancak alan adının haklarını kaybedeceğiniz bir üçüncü taraf tarafından satın alınabilir. Bununla birlikte, 44 gün sonra satın alınmadıysa, alan adını tekrar satın alabileceğiniz 30 günlük Geri Ödeme Yetkisiz Kullanım Süresi’ne girer. Bu rotaya gitmek daha pahalı, ancak yenilemediyseniz alan adını geri almak mümkündür.

Alan adımdaysa ne anlama gelir? "ödeme"?

Tekliften yararlanma süresi, ilk yenileme yetkisiz kullanım süresinden sonra 30 gün sürebilir. Alan adını talep edebilirsiniz ve 70 ABD doları tutarında bir ücret ve normal bir yenileme ücreti içerir. Bir alan adını geri almaya çalışmak daha pahalı olduğundan, süresi dolmadan önce yenilemek daha iyidir. Hiçbir ödemeyi kaçırmamanız için otomatik yenilemeyi ayarlayabilirsiniz.

Alan adım için otomatik yenileme seçeneği var mı?

Evet, bu her etki alanı satın alımında varsayılan seçenek olarak gelen bir güvenlik özelliğidir. Alan adınızda otomatik yenileme özelliğini istemiyorsanız manuel olarak değiştirmeniz gerekir. Alan adlarının yanlışlıkla sona ermesini önler, böylece web sitenizi kaybetmezsiniz. Bir alan adının süresinin dolmasına 15 gün kala, otomatik yenilemeler sağladığınız bağlantılı bilgilere faturalandırılır.

12. WordPress hesabıma daha fazla CPU, RAM veya depolama birimi ekleyebilir miyim

Bunu, HostPapa kontrol panelindeki “Eklentiler” sekmesi altındaki “Kaynak Ekle” bağlantısını kullanarak yapabilirsiniz. Dikkate almanız gereken belirli ürünler için ekstra bir maliyet vardır. Eski sürüme geçmeniz gerekiyorsa, özellikle kullanmadığınız ürünler için ödeme yapıyorsanız, bu rotaya da gidebilirsiniz.

OHWM ne anlama geliyor??

OHWM, WordPress için Optimize Edilmiş Barındırma kısaltmasıdır. HostPapa üzerinden yönetilen bir WordPress barındırma hizmetidir. WordPress deneyimini optimize etmek için idealdir ve hızlı ve güvenli ürünler sunar. Herhangi bir blog platformu için WordPress’i kullanmanın mükemmel bir yoludur.

ManageWP nedir?

ManageWP, kullanıcının birden çok WordPress sitesine erişmesine izin veren HostPapa tarafından kullanılan bir programdır. Programa Denetim Masası’ndan veya ManageWP web sitesinden erişebilirsiniz. WordPress ile deneyiminizi geliştirmek ve sitenize daha fazla trafik getirmek için birçok araç ve özellik var.

Web sitem kapanırsa, hesabım başka bir sunucuya taşınacak mı??

Bir sunucu kapalıysa, HostPapa sunucuyu en kısa sürede yedekleyip çalışır duruma getirmek için çalışır. Sunucuların inmesi nadirdir ve sitenizi başka bir sunucuya taşımak aslında sunucuyu geri yüklememizi beklemenizden daha uzun sürer. Ayrıca, bir sunucu bakımı yapılmışsa, sitenizi başka bir sunucuya taşımak için sitemize erişmemiz imkansız olacaktır. HostPapa, rahatsızlıktan dolayı özür dilerken, sitenizi zamanında başka bir sunucuya taşımak daha kolay veya daha hızlı olmaz..

Güncellemeler genellikle ne zaman planlanır??

Bir güncelleme planlandığında, HostPapa her istemciye e-posta yoluyla bildirim gönderir. Gün boyunca sunucuları kapatacak acil durumlar oluşabilir. HostPapa, sunucuların düzgün bir şekilde bakımını sağlamak için hızlı ve verimli bir şekilde çalışacaktır. HostPapa, herhangi bir web sitesinde maksimum tüketici sayısını engellemediğinden emin olmak için potansiyel trafik miktarını dikkate alır.

Yeniden yapılanma ağacı nedir?

Yeniden oluşturma ağacı, milyonlarca farklı dosya içeren paylaşılan bir web barındırma sunucusudur. Paylaşılan bir sunucuya yoğun miktarda trafik olduğunda, sitede bozulma olabilir. Yeniden oluşturma ağacı veya dosya sistemleri denetimi bozulmayı giderir ve bu işlem bir ila dört saat sürebilir. Bazı durumlarda, sistemin sekiz taneye kadar sürebilir.

HostPapa.com hakkında daha fazla bilgi

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map