Hostwinds Yorumları Mayıs 2020 – Hosting Fiyatlandırma ve Planlar

Hostwinds Hosting Ne Kadar İyi?


Resmi Siteye Bak Hostwinds Reviews 2.4 / 5 Yorumcu {{reviewsOverall}} / 5 Kullanıcılar (9 oylar) Artıları

 1. Mükemmel Fiyatlar Sunun
 2. Harika Özellikler Sunun
 3. Her Seviyede Hosting Seçenekleri Sunun
 4. 60 Günlük Para İade Garantisi
 5. ABD merkezli Hosting & Destek

Eksileri

 1. Yönetilen WordPress Barındırma Eksikliği
 2. Sınırlı sayıda Özel Sunucu Planı
 3. Hizmet Şartları Çok Açık Değil

Support2.5Speed2.5Features2.5Value2.5Transparency2

Resmi Hostwinds Hosting İncelememiz

Hostwinds diğerlerinden biraz daha yüksek gibi görünen ABD merkezli bir hosting firmasıdır. Hostwinds barındırma hakkında birkaç kötü şikayet gönderen birkaç kötü elma bir yana, onlar için iyi şeyler var, bu da onları sektörde güçlü bir oyuncu yapar.

Hostwinds Hosting’in En İyi Özellikleri

İlk olarak, Hostwinds’in en iyi özellikleri hakkında konuşalım. Bunlar Hostwinds hakkında eğlenceli bulduğum en iyi şeylerdi.

Mükemmel Fiyatlar

Hostwinds mükemmel fiyatları var. 2016 itibarıyla en ucuz hosting planları aylık 3,50 dolardan başlıyor. Oradan, iş hosting sunan ve hosting satıyor. Onlar benzersiz hosting planları bir çift var. Aylık 7,50 $ için bir bütçe VPS’si var ve oyuncuların arkadaşlarıyla birlikte oynayabilmeleri ve oyun oynayabilmeleri için özel bir Minecraft – video oyununda olduğu gibi – barındırma seçeneği var.

Birçok Harika Özellik

Donanım özellikleri, beklediğiniz kadar üst düzey değil, ancak daha düşük bir fiyatla bunu telafi ediyor. Özellikleri arasında şunları bulmayı bekleyebilirsiniz:

 • anında kurulum seçenekleri
 • serbest göç
 • sınırsız FTP hesabı
 • sınırsız e-posta hesabı
 • sınırsız alt alan adı
 • sınırsız MySQL hesabı
 • sınırsız bant genişliği ve disk alanı

Tüm bunları donanımınızın hızlı ve kolay bir şekilde yükseltilmesi seçeneğiyle eşleştirin ve Web barındırma sağlayıcıları alanında sağlam bir oynatıcınız var.

Her Seviyede Hosting Seçenekleri

Yüzeyde, Hostwinds’in çok çeşitli barındırma seçeneklerine sahip olduğu görülüyor – ve öyle, ama görmek istediğimiz kadar değil. Hosting, VPS hosting, özel sunucu seçenekleri ve hatta bir bulut sunucu seçeneği paylaştılar. Bunların çoğunun farklı seviyeleri var – hatta bir bütçe VPS seçeneği var. Gerçekten benzersiz olan tek şey Minecraft sunucuları.

60 Günlük Para İade Garantisi

Çoğu barındırma sağlayıcısı 30 günlük para iade garantisi sunmakla meşgulken, Hostwinds 60 günlük para iade garantisi sunmakla meşgul. Bu, endüstri standardının sunduğu şeyin iki katıdır. Para iade garantisini benimsememi istediğim kadar net bir şekilde iade edip etmediklerinden emin değiller. Bunun anlamı, hizmetlerini kendiniz için gerçekten deneyimlemek veya bunun sizin için uygun olup olmadığına karar vermek için tam iki ay şansınız olacaktır..

ABD merkezli Hosting

Birçok şirket – barındırma endüstrisinin dışında bile – yurtdışında ticari faaliyetlerini dış kaynaklarla meşgul etmekle birlikte, Hostwinds hala tamamen ABD merkezli. Sadece sunucularını ABD topraklarında barındırmıyorlar, destekleri de ABD tabanlı. ABD merkezli bir barındırma arayan ABD’deki herkes için iyi haber.

ABD Tabanlı Destek

Hostwinds için tüm destek tam burada Amerika Birleşik Devletleri’nde dayanmaktadır. Yıl boyunca hızlı ve verimli 7/24 hizmet vermektedir. Bunları telefona alabilmenize rağmen, bir destek bileti de gönderebilirsiniz. Hizmet şartlarına göre, tüm e-posta destek biletlerine bir saat içinde cevap vereceklerdir. Deneyimlerimiz, e-posta biletlerini 15 dakika içinde cevaplayacaklarını söylüyor.

Hostwinds Hosting’in olumsuz yönleri

Parlayan her şey altın değildir ve bu bizi barındırma endüstrisinde içerir. İşte Hostwinds hosting dezavantajları.

Yönetilen WordPress Barındırma Eksikliği

Sen Hostwinds sunduğu her şeyi ile yönetilen WordPress hosting sunacak düşünürdüm. İnternetin ne kadarının WordPress’i kullandığı konusunda İnternet’te çeşitli istatistikler var, ancak önemli bir yığın. Eğer bunu sunacaklarsa Hostwinds’a iyi hizmet ederdi.

Sınırlı sayıda Özel Sunucu Planı

Hostwinds, paylaşılan, VPS, özel ve Minecraft gibi birkaç farklı türde barındırma planı sunar. Bunlardan bazılarının indirim seçenekleri bile vardır. Ancak, bu planlardan bazıları söz konusu olduğunda çok fazla seçenek sunmuyorlar. Özel sunucu planlarının sadece bir seçeneği vardır. VPS planlarının iki tane var – normal olanı ve bir tane indirim. Bir tür plan sunacaklarsa, planın farklı düzeylerini sunmayı göze alabilirler – Hostwinds’ın yapmadığı bir şey.

Hizmet Şartları Çok Açık Değil

Hizmet şartlarına baktım ve gördüklerimi beğenmedim. Sunucu yeniden başlatıldığında ve işletim sistemi yeniden yüklemeleri gibi açıkça belirtilmeyen bazı kişiler için yürürlüğe koydukları birçok gizli ücret vardır. Açık uçlu bir dil kullanan birçok örneği vardır, bu da şeyleri yorumlamak için havada bırakır. Bu, Hizmet Şartları ne olursa olsun yasal olarak istediklerini yapmalarını sağlayabilir.

Sonuç olarak

Hostwinds onlar için çok şey yapıyor. Ölçeklenebilir gibi görünüyorlar, sınırsız disk alanı ve bant genişliği, sınırsız e-posta ve FTP hesapları ve daha fazlası var. İnternette nasıl iş yaptıklarına dair çok fazla şikayet yok. Bazıları var, ama aralarında çok az ve uzak görünüyorlar. Kötü müşteri hizmetlerine sahip görünmüyorlar, ki bu da onlarla yaşadığımız deneyim oldu. Sonuçta, Hostwinds bir barındırma sağlayıcı olarak sağlam bir oyuncu gibi görünüyordu.

Daha Fazla Özellik Görüntüle

En İyi Özellikler

 • Hızlı destek
 • Uygun fiyatlar
 • Tonlarca özellik

Resmi web sitesini ziyaret edin

En İyi 5 Sunucu

 • SiteGround Yorumları
 • WP Motor Yorumları
 • A2 Hosting Yorumları (eski)
 • Bluehost İncelemesi
 • GoDaddy Managed WordPress Değerlendirmeler

Hostwinds.com hakkında daha fazlası

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map