InMotion İncelemeleri: WordPress, VPS, Business için en iyisi? Mayıs 2020

InMotion İncelemeleri: WordPress, VPS, Business için en iyisi? Mayıs 2020

InMotion İncelemeleri: WordPress, VPS, Business için en iyisi? Mayıs 2020

Contents

InMotion Hosting Nedir??

InMotion, 2001 yılından bu yana Los Angeles merkezli bir web barındırma şirketidir. Dünya çapında 300.000’den fazla alana ev sahipliği yapıyor ve Virginia Beach’te ikinci bir veri merkezine sahipler. Müşteri desteğini ve web tasarım hizmetlerini yoğun bir şekilde pazarlayan biraz daha yüksek uç barındırma çözümü olan InMotion istemcileri genellikle VPS ve özel sunucu hizmetlerini kullanmak için ölçeklendirilmiş kurumsal müşterilerdir. Şirket ayrıca WebHostingHub adında daha blogcu ve küçük bir merkeze sahip bir ev sahibine sahip..


InMotion Planları Ne Kadar İyi??

InMotion iyi bir hosting şirketinde aradığımız başlıca kategorilerden dördünde parlıyor: müşteri hizmetleri, hız, veri güvenliği ve çalışma süresi. Gerçekten güvenilir, erişilebilir ve sitenizden yaptıkları düzenli yedeklemeleri ücretsiz olarak geri yükleyeceklerdir. Ancak, yavaş aktivasyon süresi ve yanıltıcı fiyatlandırma planları gibi, bunları geçmek için yeterli olabilecek birkaç önemli dezavantaj vardır..

InMotionHosting.com hakkında daha fazlası / 5 Yorumcu {{reviewsOverall}} / 5 Kullanıcılar (0 oylar) Artıları

 1. Hızlı hız & Güvenilir Çalışma Süresi
 2. Düzenli Veri Yedekleri & Ücretsiz Geri Yüklemeler
 3. Hızlı Aktarım Hızı
 4. Kolay WordPress & cPanel Entegrasyonu
 5. Birinci Sınıf Destek

Eksileri

 1. Belirsiz Kullanım Kesme Sınırları
 2. Sınırlı Alan Adı Barındırma
 3. Yavaş Site Etkinleştirme Dönemi
 4. Kafa karıştırıcı Fiyatlandırma Yapısı

SummaryInMotion, özellikle web barındırıcınızdan güvenilirlik arayan bir e-ticaret işletmesiyseniz, onlar için çok şey yapıyor. Hız, çalışma süresi, destek ve güvenlik açısından sağlam bir performans sergiliyorlar. Ancak veri sınırlamalarına ve fiyatlandırmada şeffaflık eksikliğine dikkat edin. Ayrıca, sitenizi oluştururken beklemeye hazırlıklı olun. Support4Speed4Features4Value3.5Transparency3

Resmi InMotion Hosting İncelememiz

InMotion, hem Kaliforniya hem de Virginia’da veri merkezleri barındıran, gerçekten iki kıyıya hitap eden, ABD merkezli bir hosting şirketidir. 2001 yılında kurulan InMotion, daha büyük işletme hesapları için özelleştirilebilir ve özel olarak uyarlanmış planlar sunsa bile, her boyuttaki işletme için işletmeye özel barındırma seçenekleri sunma konusunda uzun bir üne sahiptir..

InMotion Hosting’in En İyi Özellikleri

Mütevazı bir başlangıç ​​fiyat noktası ve diğer yüksek fiyatlı paylaşılan barındırma hizmetleri ile rekabet özellikleri bir sürü ile, InMotion uygun fiyatlı ve güçlü web hosting arayışı içinde iş kullanıcılarına sunmak için çok şey var. Onları tavsiye etmemizin bazı nedenleri şunlardır:

SSD Veri Barındırma

Genel olarak, teknoloji dünyasının çoğu eski HDD’lerden Katı Hal Sabit Disklerine geçiyor ve InMotion veri barındırma için tam SSD özelliğini benimsedi. Web sitelerindeki iddialara göre, SSD barındırma düzenli HDD barındırma aktarım hızının 20 katına kadar sağlar. Ve ikisini karşılaştıran izole bir test yapmak neredeyse imkansız olsa da, InMotion referans için herhangi bir HDD veri barındırma hizmeti sunmadığından, SSD teknolojisinin daha hızlı olduğunu ve veri depolama alanının geleceği olduğunu söylemek güvenlidir. her alan.

Kolay WordPress Entegrasyonu

Ucuz bir şekilde tamamen işlevsel bir web sitesi oluşturmak isteyen birçok küçük işletme sahibi için WordPress, çok yönlü işlevsellik ve neredeyse sınırsız web tasarım potansiyeli ile harika bir platform olarak hizmet veriyor. Ve InMotion, wordpress sitenizi sunucularında hızlı ve kolay bir şekilde almak için tek bir tıklama yükleme işlevi ekleyerek WordPress kullanıcısına hitap eder. InMotion, kolay kuruluma ek olarak, çok fazla web tasarım deneyimi olmayan işletme sahiplerinin platformdan en iyi şekilde yararlanmasına yardımcı olmak için sitelerinde çok sayıda WordPress öğreticisine sahiptir. Müşteri hizmetleri temsilcileri de WordPress’in ins ve çıkışlarını biliyorlar, böylece özellikle barındırma ile ilgili olmayan herhangi bir sorunla ilgili size yardımcı olabilirler. Bu bizi bir sonraki noktaya getiriyor.

InMotion Müşteri Hizmetleri Çok Güvenilir

InMotion, destek temsilcilerinin her birinin web hosting sektöründe ortalama 4 yıllık deneyime sahip olduğunu iddia ederek, web sitelerinde müşteri ve teknik desteklerini vurgulamaktadır. Yöneticilerinin her biri de web hosting ile ortalama 10 yıllık bir deneyime sahiptir, yani yardım için arama yaptığınızda, hattın diğer ucunda ne yaptığını bilen birini almalısınız. Ayrıca InMotion, destek kalitesini garanti etmek için tüm destek personeline titiz dahili eğitim programları sunmaktadır. Tüm bunların eklediği, hızlı destek süreleri ve işletme sahipleri için inanılmaz derecede faydalı özellikler olan bilgili bir destek ekibi. Ayrıca, bunlara 24x7x365 gibi birçok farklı ortamdan ulaşabilirsiniz: telefon desteği, canlı sohbet, e-posta biletleme ve kullanıcı yardım forumları (çok kapsamlı). Aksi takdirde harika desteği olan birkaç büyük hosting şirketi bu alanlarda yetersiz kalmaktadır. Örneğin, Dreamhost’un bir telefon destek hattı yoktur ve Volan’daki WordPress guruları sadece normal çalışma saatlerinde çalışır.

Mükemmel Çalışma Süresi ve Sayfa Yükleme Performansı

Tüm eğlenceli özellikler ve yararlı destek, sitenizin yüklenmek üzere taranması veya sürekli kapalı olması önemli değildir. InMotion Hosting, bu kilit alanlarda eksiklik göstermez ve ortalamadan en az üçte bir daha hızlı olan% 99,96 çalışma süresi ve sayfa yükleme hızının mükemmel bir kaydını tutar. Onları yalnızca güvenilirliklerine göre öneriyoruz.

Otomatik Yedeklemeler & Ücretsiz Geri Yüklemeler

Çoğu paylaşılan barındırma seçeneği bir çeşit düzenli yedekleme gerçekleştirir, ancak birçoğu bunları geri yüklemek için ekstra ücret alır. Örneğin HostGator, sitenizi haftada bir kez yedekler, ancak en son yedeklemeyi almak için 19 ABD doları ödemenizi gerektirir. InMotion ile sitenizi geri yüklemenin fazladan maliyeti olmadığını bilerek rahatlayabilirsiniz. Buradaki küçük yakalama, 10 MB’tan büyük dosyaları yedeklememeleri, bu nedenle yüksek çözünürlüklü uzun metrajlı filmlerinizi başka bir yerde saklamanız gerekecek. Bu olumsuzu, eğer böyle düşünürseniz, bir sonraki bölümde tartışacağız.

Freebies & Diğer Güzel Dokunuşlar

InMotion ile ilgili hoşunuza gidecek çok az şey var. Bunlar, kötü amaçlı yazılımları kaldıran ve sitenizdeki güvenlik açıklarını tarayan oldukça muhteşem bir güvenlik şirketi olan barındırma planınızla birlikte ücretsiz bir Sucuri eklentisi içerir. CPanel’i gösterge tablonuza entegre ederler, böylece birden fazla giriş yapmanız gerekmez. Bir VPS veya özel sunucuya ölçeklendirmek oldukça sorunsuzdur. Enerji kullanımını azaltmak için büyük çaba sarf ediyorlar ve Los Angeles’ın ilk yeşil veri merkezine hak talebinde bulunmaktan gurur duyuyorlar. Kaydolarak ücretsiz bir alan adı atarlar. Bu hoş dokunuşları üst düzey güvenilirlikleriyle birleştirmek, onları tavsiye etmeyi kolaylaştırır.

InMotion Hosting’in olumsuz yönleri

Tüm bu güvenilir özelliklere rağmen, InMotion dikkat gerektiren birkaç dezavantaja sahiptir. Onları hala birçok kişiye tavsiye ediyoruz, ancak bu eksilerinden birkaçı bazıları için fark yaratabilir.

Belirsiz Kullanım Kesme Sınırları

InMotion, kullanıcıları için sınırsız disk depolama alanı ve bant genişliği tahsisi sunar, ancak önemli bir uyarıda bulunur: tüm kullanımlar “normal kullanım düzenleri” ile uyumlu olmalıdır. “Aşırı kullanıma” yol açan herhangi bir faaliyeti kesinlikle yasaklarlar, ancak sunucularıyla ilgili aşırı ve düzenli kullanımın ne kadar olduğunu tanımlamakta çok iyi bir iş çıkarmazlar. Bazı kullanıcılar, “aşırı kullanım” davranışı ile uğraşmaktan çok az açıklama ile barındırma hizmetlerinden kendilerini ayırmışlardır, ancak bunun ne anlama geldiğinin kesin bir tanımı olmadan, potansiyel bir hizmet kaybından kaçınmak zor olabilir.

Bazı durumlarda, kullanım sınırları çok açık bir şekilde tanımlanır ve aynı zamanda mükemmel bir şekilde makul olur. Örneğin, yalnızca 10 MB’tan küçük dosyalar yedeklenir ve yılda 3 geri yüklemeyi geçmediğiniz sürece geri yüklemeler ücretsizdir. Ancak ne yazık ki, bant genişliği durumunda, aşırı kullanımı tam olarak neyin oluşturduğunu ölçmek zor olabilir.

Sınırlı Alan Adı Barındırma

Bu günlerde, paylaşılan bir hesapta sınırsız alan adı barındırma giderek daha standart hale geliyor, ancak InMotion hala her kullanıcının barındırabileceği alanların sayısına sıkı sınırlar koyuyor. Temel Lansman planı için kullanıcılar en fazla iki alan adı barındırabilir. En yüksek fiyatlı Pro planı için kullanıcılar en fazla 25 alan barındırabilir. Küçük işletme sahipleri genellikle amaçları için yalnızca bir veya iki alan adına ihtiyaç duyacağından, çoğu kullanıcının bu sınırlarla herhangi bir sorunu olmaz. Bununla birlikte, endüstri daha sınırsız modellere doğru ilerlerken InMotion’ın alan adı barındırma üzerinde bu kadar katı sınırlara sahip olması, bazı web yöneticileri için kesin bir dezavantajdır.

Yeni Başlangıçtan Sonra Etkinleştirmek İçin Yavaş

InMotion’a kaydolduktan sonra, siteniz çevrimiçi olmadan önce telefon doğrulaması ve bazı durumlarda bir fotoğraflı kimlik gerekir. Bu işlem bazen özellikle ABD dışında bulunan müşteriler için 48 saatten fazla sürebilir Bu uygulamayı tamamen anlaşılabilir ve hatta övgüye değer ekstra bir güvenlik katmanı eklediğinden bu uygulamayı kınamasak da, bu gecikme süresi bir anlaşma kırıcı olabilir. hemen çevrimiçi olmaları gerekenler.

InMotion Fiyatlandırmasında Şeffaflık Yok, Yalnızca Yıllık Faturalandırma

Tüm InMotion web sitesinde reklamı yapılan aylık 5,99 ABD doları tutarındaki düşük tanıtım fiyatı, yalnızca iki yıl boyunca peşin ödeme yapıyorsanız geçerlidir. Bu özellikle en kötü anlaşma değil, özellikle DreamHost’un en iyi anlaşmayı almak için peşin üç yıl boyunca ödeme yapmanızı istediğini düşünüyorsanız, ancak yine de tuhaf hissedebilirsiniz. Ayrıca, DreamHost’tan farklı olarak, aylık faturalandırma planı sunmazlar. Paylaşılan barındırma için tüm InMotion planları bir yıl sürecek ödevler için ödenmelidir.

Sonuç olarak:

InMotion, işletmelerin büyümesine yardımcı olmayı amaçlayan cilalı ve güvenilir web barındırma hizmetleri sunar. Onları, tüm üslerinin ölçeklendirme potansiyeli ile kaplı olmasını isteyen profesyonellere kolayca öneriyoruz. Ucuz bir esneklik arayan blogcular için, SiteGround veya InMotion’ın kardeş şirketi WebHostingHub gibi bir hizmetten daha mutlu olabilirsiniz.

InMotionHosting.com hakkında daha fazlası

InMotion Soru ve Cevapları

Teknoloji ile bu gün, web hosting hizmetleri hızlı daha önce hiç olmadığı kadar yaygın hale gelmektedir. İnternetin eski günlerinde bir veya iki büyük oyuncuya güvenmek zorunda kalırken, şimdi her biri cazip teklifler ve teşviklerle düzinelerce farklı barındırma sitesinden birine kaydolabilirsiniz..

Ama hangisinin en iyi olduğunu nasıl bilebilirsiniz? Her ana makineyi ihtiyaçlarınızı karşılayan bir tane bulmak için test etmek için tüm zamanınızı harcayamazsınız veya söz konusu sitenin kapsamlı bir resmini elde etmek için tüm müşteri yorumlarını bulmak için interneti kullanamazsınız..

Neyse ki, bu yüzden tam bir Q sunuyoruz&A online en çok oy alan hosting sitelerinden. Bu durumda, bu sektörde bir güç merkezi olan ve her yerde bulabileceğiniz en saygın barındırma programlarından birine sahip olan InMotion Hosting var..

Ancak sözümüze güvenmeyin, InMotion ile ilgili en sık sorulan soruların bazılarına göz atın, sizin veya şirketinizin ihtiyaç duyduğu her şeye sahip olup olmadığını öğrenin. Online web hosting söz konusu olduğunda, sadece en iyisini yapacağız, bu yüzden gözlerinizi açık olarak girdiğinizden emin olun.

InMotion Özeti

Q’umuza dalmadan önce&Bir oturum, önce size şirket hakkında bir fikir vermeliyiz. InMotion, 2001 yılında internet hala ergenlik çağındayken kuruldu. Bu belirli hosting şirketi hakkında dikkat çeken şey, geleneksel bir kurumsal kurulumdan ziyade çalışanlara ait olmasıdır. InMotion’ın iki ana konumu vardır; biri LA’da diğeri Virginia Beach’te. İki siteye sahip oldukları için, müşterilerinizin bulunduğu yere bağlı olarak sizin için en uygun olanı seçebilirsiniz. Bu şekilde, farklı bir saat diliminde olmanız nedeniyle önemli gecikme süreleri konusunda endişelenmenize gerek kalmaz.

InMotion Hosting Hakkında En Çok Sorulan Sorular

InMotion İşletim Sistemi Ne Kullanıyor??

Çoğu barındırma hizmetinin aksine, InMotion yalnızca Linux’ta çalışır, yani şirketiniz Mac veya Windows kullanıyorsa, bunları kullanamazsınız..

Kaç Hosting Planı Sundu?

InMotion ile kaydolduğunuzda, seçim yapabileceğiniz dört farklı seçeneğiniz vardır.

İş Barındırma: işiniz için istikrarlı ve güvenilir bir ağ istiyorsanız, o zaman bu paket almaktır. Biraz basit, ancak şirketinizin sorunsuz çalışmasını sağlamak için ihtiyacınız olan tüm özelliklere sahip.

VPS Barındırma: çok fazla büyüme yaşayan daha sağlam bir işi olanlar için, bir VPS planı daha iyi bir seçenek olacaktır. Bu plan, ağ oluşturma çözümlerinizi genişletmek için çok daha fazla araca sahiptir, böylece ağrıları artırma yolunda çok fazla deneyim yaşamazsınız.

Dedicated Sunucular: çok fazla trafiğe sahip büyük bir çevrimiçi işletmeniz varsa, müşterilerinize güvenilirlik ve güvenli bağlantılar vaat edebilmeniz için özel bir sunucu kurmak isteyeceksiniz. InMotion büyük bir çevrimiçi varlığın korunmasını kolaylaştırır.

Bayi Barındırma: kendi barındırma sitelerini başlatmak isteyenler için InMotion, diğer işletmelere alan oluşturmak ve satmak için ihtiyaç duyduğunuz araçları sağlayarak, kurmayı ve çalıştırmayı kolaylaştırır.

InMotion’ın Çalışma Süresi Yüzdesi Nedir??

Siteye göre, garantili olarak% 99,99 çalışma süresi bekleyebilirsiniz. Hizmetleri test ederken, bunun oldukça doğru olduğunu gördük. InMotion, oluşabilecek sorunları izlemek ve bunları düzeltmek için 7/24 hizmet veren özel bir kadroya sahiptir. Sonuç olarak, kesintisiz ve hızlı servis elde edersiniz.

InMotion Tamamen Gereksiz mi??

Barındırma hizmetleri hakkında konuştuğunuzda, artıklık her zaman büyük bir endişe kaynağıdır. Sonuçta, ağda sorun yaşadığından zor durumda kalmak istemezsiniz. Neyse ki, InMotion, sitelerinizi ne olursa olsun çalışır durumda tutmak için güvenli sistemlerde bina yapmak konusunda harika. Aslında, tüm sunucuları güvenlik için 36 saatte bir yedeklenir.

InMotion Ne Tür Bir Destek Sağlar??

InMotion’ın geliştiği kilit alanlardan biri müşteri desteğidir. Basitçe söylemek gerekirse, bir sorununuz varsa, sorun ne kadar büyük veya küçük olursa olsun, nispeten kısa bir süre içinde çözülebilmelisiniz. InMotion ile bekleyebileceğiniz bazı destek sistemi örnekleri.

 • Eğiticiler: herhangi bir sorunuz varsa veya ağınızın herhangi bir yönüyle ilgili sorunu gidermeniz gerekiyorsa, şirket sizin veya BT ekibinizin her sorun için InMotion’ı aramak zorunda kalmadan sisteminizi yönetebilmesi için çok sayıda derinlemesine eğitim sunar..
 • Bilgilendirici Makaleler: teknik olarak yetkin olmayanlar için InMotion, ihtiyacınız olan bilgileri basit, okunması kolay bir gönderide bulmak için göz atabileceğiniz bilgilendirici ve yardımcı makalelerden oluşan bir kütüphaneye sahiptir..
 • Doğrudan Erişim: Acil bir durum yaşıyorsanız ve hemen ilgilenmeniz gereken bir şey varsa, InMotion’ın e-posta, canlı sohbet veya telefonla iletişim kurabileceğiniz büyük bir destek ekibi vardır. Nerede olursanız olun veya günün saati ne olursa olsun, sorununuzu hızlı ve sorunsuz bir şekilde çözmenize yardımcı olacak birini bulabilirsiniz.
 • Sosyal medya: InMotion’a destek için ulaşmanın bir başka yolu da sosyal medyadan geçer. Onlarla resmi kanallar aracılığıyla iletişim kurmanız tercih edilse de, sorularınız için tavsiye veya cevaplarla ilgili olarak Facebook, Twitter ve Google + ‘da neler sunmaları gerektiğini görebilirsiniz..
InMotion Daha Önce Saldırıya Uğradı?

Ne yazık ki, 2011 yılında şirket 700.000’den fazla kullanıcıyı etkileyen büyük bir hack yaşadı. Neyse ki, sorun InMotion’ın güvenlik sistemi tarafından hafifletildi ve saldırı birkaç saat içinde düzeltildi. O zamandan beri, sistemlerinde herhangi bir güvenlik ihlali tespit edilmedi.

InMotion Müşterilere Ne Tür Kontrol Sunar??

Bir barındırma planına kaydolduğunuzda, Cpanel 11 Denetim Masasına erişebilirsiniz. Buradan e-posta hesapları, FTP giriş ve kurulum bilgileri, DNS yapılandırmanız, alan adı günlükleri ve eklentilerin yanı sıra Google uygulamaları ve özellikleri ayarlayabilirsiniz.

Genel olarak, Cpanel 11 Kontrol Paneli ile neredeyse ihtiyacınız olan her şeyi yöneterek iş ağınıza dikkat etmenizi ve ortaya çıkabilecek sorunların üstesinden gelmenizi kolaylaştırabilirsiniz.

InMotion Özel Ekstralar Sunuyor mu??

Neyse ki, bir İş Barındırma Planı’na kaydolduğunuzda, ağınızdan en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olabilecek birkaç ekstra özellik ve bonus elde edersiniz. Her şeyden önce, Google Adwords kredilerinde yüz dolar ve Bing ve Yahoo! Aramalar da.

Ek olarak, potansiyelinizi en üst düzeye çıkarmak için farklı komut dosyalarıyla deneme yapmanızı sağlayan tescilli Fantastico sistemini alacaksınız. Vurgulanan komut dosyaları arasında WordPress, Joomla, Geeklog, Drupal bulunur. Ayrılmış Sunucu veya VPS Barındırma Planı satın alırsanız Magneto’yu çalıştırma seçeneğiniz de vardır.

Son olarak, InMotion’ın web sitesi oluşturucusuna da erişebilirsiniz; bu, şablonları, düğmeleri ve müşterileriniz için benzersiz ve unutulmaz hale getirmek için ihtiyacınız olan her şeyi içeren profesyonel görünümlü bir web sitesi oluşturmanıza yardımcı olabilir. Sitenize Flash animasyonlarını ve E-Ticaret çözümlerini de kolayca ekleyebilirsiniz. Sitenizi diğerlerinden ayırmak için kullanabileceğiniz beş yüzden fazla farklı tema ve şablon var.

InMotion’ın İptal Politikası nedir?

Teknik olarak InMotion ücretsiz bir deneme sunmuyor, yani kaydolursanız hizmetten memnun değilseniz iptal etmeniz gerekecek (denemenizin süresi dolmadan tam üyeliği reddetmek yerine).

Bununla birlikte, bir Business Class Planı (minimum bir ila iki yıllık) veya bir Sanal Özel Plan (minimum altı ila on iki aylık) satın alırsanız, şirket doksan günlük para iade garantisi sunar. Diğer paketlerin de para iade garantisi vardır, ancak sadece otuz gün sürecektir.

Diğer barındırma sitelerinde olduğu gibi, alan adı işleme ücretinizi iade etmeyeceksiniz ve iptal etmeden önce 500mb’den fazla bant genişliği kullanırsanız ek ücret ödemeniz gerekebilir.

Dikkat edilmesi gereken diğer bir şey, şirketin hizmetleri iptal etmek için çok özel bir yöntemi olmasıdır. Bu, müşteri desteğiyle bir istekte bulunamayacağınız anlamına gelir. Bunun yerine, hesabınızın düzgün bir şekilde feshedildiğinden emin olmak için iptal sayfasında verilen talimatları izlemeniz gerekir..

Herhangi Bir Gizli Maliyet veya Ücret Var Mı?

Neyse ki, InMotion’ın dürüstlük konusunda bir itibarı vardır, bu da faturalandırma döngünüze ek ücret alınmasından endişelenmenize gerek olmadığı anlamına gelir. Bir plana girdikten sonra, aynı tutarı sonsuza kadar (veya fiyatlarını artırana kadar) ödersiniz..

Bir Hosting Planınız Olursa, Ücretsiz Bir Alan Adı Alacak mısınız??

InMotion ile kaydolursanız ve bir veya iki yıllık bir plan alırsanız, bir yıl boyunca ücretsiz bir alan adı alırsınız.

InMotion’ın Programlama Dili Ne Kullanıyor?

Şirketin sunucuları MySQL, Apache ve PHP’nin en son sürümlerini kullanıyor. Ayrıca, Ruby, Perl5 ve Python gibi diğer programlarla iletişim kurabilirler. Konuşmadıkları tek dil maalesef Windows.

InMotion Satış Ortaklığı Planı Sunuyor mu?

Web sitenizin verilerini analiz edebilmek ve takip edebilmek istiyorsanız, şirket aracılığıyla bir satış ortağı planı satın alabilirsiniz. Ayrıca, size kolaylık olması için planınıza özel açılış sayfaları ve komisyonlar da alabilirsiniz..

InMotion Güvenlik Konusunda Neler Sunar?

Şirket, 7/24 tehditleri izleyen özel bir güvenlik ekibine sahiptir. Ayrıca, hesabınızın bilgisayar korsanlarından ve kötü amaçlı yazılımlardan korunmasını sağlayacak bir destek ekibine de sahiptirler. Ayrıca, SSL sertifikaları sunarlar. İsterseniz paylaşılan SSL alabilir veya kendinizinkini satın alabilirsiniz. Son olarak, ağınızın olabildiğince güvenli olduğundan emin olmanıza yardımcı olacak teknik destek sağlarlar.

Ne Tür E-Ticaret Çözümleri Sunulmaktadır?

E-Ticaret siteleri için seçebileceğiniz iki ana seçenek vardır. Birincisi, işletmenizin alışveriş deneyimini özelleştirmek için çok sayıda araç ve özellik sunan PrestaShop Hosting. Sitenizden en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olacak 270’in üzerinde farklı özellik var.

İkincisi, InMotion, kurulumu basit ve kolay bir şeye ihtiyaç duyan küçük işletmeler için ideal olan OpenCart Hosting’i sunar. OpenCart, tüm paylaşılan barındırma planlarıyla birlikte ücretsiz olarak sunulur ve size kolaylık sağlamak için bir adımda kurulabilir.

InMotion Eğitim Amaçlı Hosting Planları Sunuyor mu??

Aslında InMotion, çevrimiçi sınıflar oluşturmak ve eğitim verilerini ve hizmetlerini yönetmek için kullanabileceğiniz Moodle adlı bir hizmet sunmaktadır. Bu çok yönlü bir program aracılığıyla kurslar oluşturabilir, etkinlikler planlayabilir ve hatta öğrencileri sınıflandırabilirsiniz.

Zaten bir WordPress Sitem Varsa, InMotion’a Aktarabilir miyim?

Evet, şirket önceden ayarlamış olduğunuz materyalleri çevrimiçi olarak aktarmayı kolaylaştırıyor. En iyi yanı, yapmanın süper kolay olması ve aktarmanın ücretsiz olmasıdır, yani çevrimiçi varlığınızı etkili ve sorunsuz bir şekilde birleştirebilirsiniz..

InMotion’ın Çok Fazla Depolama Seçeneği Var mı?

Evet, bu InMotion’ın mükemmel olduğu başka bir alandır. Tüm hosting planları sınırsız disk alanı ile birlikte gelir, yani siteniz için tonlarca görüntü, logo veya belge varsa, alanınız tükenmeden endişelenmenize gerek kalmadan bunları yükleyebilirsiniz..

Hangi Ödeme Seçenekleri Mevcuttur?

InMotion, planınız için ödeme söz konusu olduğunda son derece esnektir. Herhangi bir kredi kartı, PayPal, hatta çek ve havale kullanabilirsiniz. Nasıl kurmak istediğiniz önemli değil, InMotion hesabınızı yönetmenizi kolaylaştırır.

InMotion’ın Depolama veya Bant Genişliği Üzerinde Sınırı Var mı??

Teknik olarak konuşmuyorlar. Bir işletmeyi yönetmeyle ilgili olarak, sınırsız veri depolama ve bant genişliğiniz vardır, ancak “normal” tutar olarak kabul edilen tutarı aşarsanız ek ücrete maruz kalabilirsiniz. Geçme konusunda endişeleriniz varsa, müşteri desteğiyle iletişime geçebilir ve fazladan ücret almaya yakın olup olmadığınızı görebilirsiniz. Bununla birlikte, çoğunlukla, bir işletme yürütmeyle ilgili olmayan tonlarca dosya ve veri yükleyerek sistemi kötüye kullanmanızı istemezler.

InMotionHosting.com hakkında daha fazlası

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector