InterServer İncelemeleri Mayıs 2020 – Hosting Fiyatlandırması ve Planları

InterServer Hosting Ne Kadar İyi??

Resmi Sitesine Bak InterServer Değerlendirmeleri 4 / 5 Yorumcu {{reviewsOverall}} / 5 Kullanıcılar (0 oylar) Artıları


 1. Özelleştirilebilir VPS Planı
 2. Mükemmel Yükleme Süreleri
 3. % 99,5 Kesintisiz Çalışma Garantisi
 4. Fiyat Kilidi Garantisi
 5. Kanıtlanmış Ömür

Eksileri

 1. Sınırsız Hosting Sınırsız Değil
 2. VPS Hosting’in Dik Öğrenme Eğrisi Var
 3. Yedekleme Seçeneği Yok

Support4.5Speed4.5Features3.5Value3.5Transparency4

Resmi InterServer Hosting İncelememiz

InterServer hosting New Jersey merkezli ve 1999 yılından beri faaliyet gösteriyor. Çok fazla reklam yapmıyorlar, ama sonra tekrar zorunda değiller. İşlerinin çoğu, yüksek kaliteli hizmet inançlarıyla desteklenen ağızdan geliyor.

InterServer Hosting’in En İyi Özellikleri

InterServer hosting ile sevilecek çok şey var. Satış personeli cana yakındı ve ben de kendi yönetim ekibinden birkaç kişiyle kişisel olarak konuştum. İşte deneyimimle ilgili en çok sevdiğim şey.

Özelleştirilebilir VPS Planı

VPS planları oldukça özelleştirilebilir. Hemen hemen her şey kullanıcı tarafından özelleştirilebilir. Tercih ettiğiniz işletim sistemi, kullanmak istediğiniz RAM miktarı, ne kadar CPU gücü gibi tam olarak ne kullanmak istediğinize karar verebilirsiniz. Birçok barındırma şirketi ile VPS planları, gerçekten ihtiyaç duymadığınız bir sürü ekstra yazılım olan bir grup “bloatware” ile birlikte gelir. InterServer hostinginde durum böyle değil. Ne için ödeyeceğinizi siz seçersiniz ve sadece kullandığınız kadar ödersiniz.

Mükemmel Yükleme Süreleri

Sitemin çok hızlı yüklendiğini fark ettim, bu yüzden zamanladım ve verileri denediğim diğer barındırma şirketleriyle karşılaştırdım. Söylemeye gerek yok, InterServer hosting tatmin edici derecede hızlıydı. Bu alanda hiçbir şikayetim yok.

Bunun gibi hız her zaman gereklidir. Web sitenizi oluştururken, sitenize kaç eklenti yüklediğinize dikkat etmelisiniz. Ne kadar çok eklenti yüklerseniz, siteniz o kadar yavaş yüklenir ve tepki verir. Çok yavaş yüklenir ve çok yavaş tepki verirse, özellikle mobil cihazlarda olanlar için kullanıcı deneyimini etkileyebilir. Mükemmel yükleme sürelerine sahip hızlı bir barındırma şirketi, kullanıcılarımın deneyiminden ödün vermeden sitemi daha duyarlı hale getiren daha fazla eklenti yükleyebileceğim anlamına geliyor.

Çalışma Süresi Garantisi

Çalışma süresi garantilerine dikkat etmeyi öğrendim. Birçok farklı barındırma şirketinin çalışma süresi garantisi, SLA’larında – hizmet düzeyi sözleşmelerinde herhangi bir tazminat veya hatta bahsetmemektedir. İşletme, sözlerini bir tür tazminatla yedeklemek istemediği sürece, garanti bir şey ifade etmez. InterServer hosting yüzde 99.5 kesintisiz çalışma garantisine sahiptir. Müşteriyi müşteri bazında telafi ettiklerini söylemeye dikkat ettiler. Dikkat çekici – kesintisiz elektrik için yüzde 100 garanti veriyorlar.

Kendi testlerimde, 30 katı gün boyunca yüzde 100 çalışma süresi buldum. Burada herhangi bir şikayetim yok.

İş anlamına gelen bir TOS

Birçok barındırma şirketi – ve bu konuda birçok işletme – ToS’lerine veya hizmet şartlarına erişim sunar. Güvenmedikleri şey onu okuyan insanlar. Aslında, bu ToS belgelerinin bazıları, imzaladığınız şeyi okumak için zaman ayırmamanıza bağlıymış gibi yazılır.

InterServer hosting tarafından sağlanan ToS belgesini okurken hoş bir deneyim buldum. Açık, kapsamlı ve anlaşılması kolay. Bu ayrıca, InterServer barındırma kurallarını ve koşullarını açıkça tanımlayarak ve ne beklediğiniz konusunda açık olarak şeffaf olmaya çalıştığı anlamına gelir..

Fiyat Kilidi Garantisi

Birçok barındırma sağlayıcısı, başlangıçta düşük bir fiyat sunarak müşterileri cezbetmeye çalışır ve daha sonra kilitlendikten ve hizmetlerini kullandıktan sonra, daha fazla ücret almaya başlarlar. InterServer hosting bir fiyat kilidi garantisi sunar. Başka bir deyişle, size bunu yapmayacaklarına söz verirler. Başlangıçta size sundukları fiyat, hosting sağlayıcınız olarak kullandığınız süre boyunca sundukları fiyattır.

Kanıtlanmış Ömür

Bu hosting firmalarında aramaya eğilimli başka bir şey. InterServer hosting 1999 yılından beri faaliyet göstermektedir – bu 16 yıldır ve hala güçlü. O zaman, el değiştirmediler, büyük bir revizyon geçirdiler veya iş yapma biçimlerini gerçekten değiştirdiler. Müşteriler kendilerinden belirli bir kalite seviyesi beklemekte ve InterServer hosting sunmaktadır. Bunlar gece uçuş hizmeti değildir. Kalmak için buradalar.

InterServer Hosting’in olumsuz yönleri

Daha önce söylediğim gibi, hiçbir barındırma sağlayıcı günahsız değildir. Bunlar o kadar emin olmadığımız şeyler.

Sınırsız Hosting Sınırsız Değil

Sitelerine göz atarken, InterServer hosting’in birkaç sınırsız plan sunduğunu göreceksiniz. Ancak, ToS belgesi tarafından sağlanan netlik ve şeffaflık sayesinde, sınırsız barındırma işleminin tam olarak sınırsız olmadığını hızlıca keşfedebilirsiniz. Bunu kontrol edin – doğrudan Hizmet Şartlarından.

“Tek bir paylaşılan barındırma hesabının bir seferde sunucu kaynaklarının% 20’sinden fazlasını kullanmasına izin verilmiyor. Tek bir hesap, herhangi bir zamanda 250.000 düğümle sınırlıdır. Sınırsız SSD paylaşılan barındırma platformunda 1 GB’den fazla alan kullanan müşteriler SATA’ya taşınacak. ”

Bunu onlar hakkında söyleyeceğim – en azından bu konuda açıkça.

VPS Hosting’in Dik Öğrenme Eğrisi Var

Son derece özelleştirilebilir VPS barındırma planının bir dezavantajı var. Çok özelleştirilebilir olduğu için dik bir öğrenme eğrisi var. Her şeyin sizin için seçildiği VPS planını arıyorsanız, bu aradığınız VPS planı değildir.

Yedekleme Seçeneği Yok

Herhangi bir yedekleme seçeneği görmediğimi beğenmedim. Otomatik veya manuel yedekleme seçeneği yoktu. Bu da verilerimi yedekliyor. Çok fazla sorun değil, ancak diğer barındırma sağlayıcıları otomatik yedeklemeler sunuyor – bu da hız ve gönül rahatlığı açısından hoş bir değişiklik olabilir.

Sonuç olarak

InterServer hostingini seviyorum. Uygun fiyatlılar, çok fazla hype yok ve vaatlerini yerine getiriyorlar. Hizmet şartlarını okuduğunuz sürece, onlardan ne bekleyeceğinizi tam olarak bilirsiniz. 1999’dan beri güvenilirler ve herhangi bir yavaşlama belirtisi göstermiyorlar. Büyümeleri yavaştı ve bunu iyi bir şey olarak görüyorum. Yavaş ve sabit InterServer barındırma, önemli ve sadık bir kitleye sahip demektir. Hey, bununla tartışamam! Daha Fazla Özellik Görüntüle

InterServer.net hakkında daha fazla bilgi

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map