iPage Hosting İncelemeleri: Kir Ucuz Hosting 1,99 $ / aylık – Mayıs 2020

iPage Hosting İncelemeleri: Kir Ucuz Hosting 1,99 $ / aylık – Mayıs 2020

iPage Hosting İncelemeleri: Kir Ucuz Hosting 1,99 $ / aylık – Mayıs 2020

Contents

iPage: Ucuz ve Kirli

Bir bakıma iPage’in ne kadar basit olduğunu seviyoruz.


Hosting için ayda 1,99 $ demek istiyorum?

Neredeyse ücretsiz.

ucuz ipage hosting ekran görüntüsü

ucuz ipage hosting ekran görüntüsü Demek istediğim bu oldukça uygun.

Dünyayı bir ev sahibinden bu kadar ucuz bekleyemezsiniz ve eğer yaparsanız, hadi.

1998 yılında kurulan iPage, 2009 yılında Endurance International Group (EIG) tarafından satın alınan bir web barındırma şirketidir. Şirketin merkezi Massachusetts, Burlington’dadır. (Bilmek isteyebileceğiniz sıkıcı gerçekler).

Şimdi heyecan verici şeyler – buna değer mi?

İPage Hosting Ne Kadar İyi??

iPage özellikle hızlı veya güvenilir değil, özellikleri kafa karıştırıcı olabilir ve müşteri hizmetleri dünya standartlarında değil.

Ancak bu, inanılmaz derecede ucuz olduklarını söyledi. En temel planları için (ilk 12 ay için) 1,99 $ / ay olarak, hizmetteki eksiklikler hakkında çok fazla şikayet etmek zordur. Neredeyse her zaman daha iyi bir ürün için biraz daha fazla ödeme yapmanızı öneririz, ancak bütçeniz süper sıkıysa, iPage sadece ihtiyacınız olan ev sahibi olabilir. Sadece beklentilerinizi yönetmeye hazır olun.

Resmi Siteye Bakın

Uzman iPage Hosting İncelememiz

Paylaşılan barındırma için aylık 1,99 $ / ay gibi inanılmaz ucuz tanıtım fiyatları nedeniyle iPage’e açılma şansınız var.

Vay canına – bu çok tatlı.

Ayda birden fazla uzun latte için, ülkenin dört bir yanına web sitenizi 7/24 sizin için barındıracak, uzman teknisyenler tarafından yönetilen bir sunucu alıyorsunuz.

Cidden, bu bazı ucuz hosting.

Kesinlikle, süper düşük fiyatlandırma herhangi bir hosting planı satın almak için herhangi bir sebep kadar iyi.

Ürünün değerini belirlemek tüketici olarak size kalmış. Artıları ve eksileri tartmanıza yardımcı olmak bizim elimizde! Kısacası, iPage’in hız, güvenilirlik ve destek açısından arzulanan çok şey bıraktığını düşünüyoruz. Ancak yeni başlayanlar için mükemmel olan bir dizi sınırsız özellik ve web oluşturma aracıyla, ucuz tanıtım fiyatı bu paketi tam olarak aradığınızı yapabilir.

İPage Hosting’in En İyi Özellikleri

Süper ucuz tanıtım fiyatlarının ötesinde iPage ile barındırma için kesin inişler var, ama oradan başlayalım.

1) iPage Fiyatlandırması Aptalca Ucuz (3 yıllık bir taahhüt ile)

Çoğu standart paylaşılan barındırma planı 4-12 $ / ay aralığında yer alırken, iPage’e kaydolmanın ilk 3 yıllık hosting için aylık sadece 1,99 $ maliyeti vardır. Bu, onları WebHostingPad ile aynı fiyat noktasına getirir (ilk 12 aydan sonra bile 1.99 $ / ay), ancak iPage hizmetlerinin daha güvenilir olduğunu bildirmekten mutluluk duyuyoruz.

Bu giriş teklifi tonlarca müşteriye cazip geliyor, ancak bu müşteriler ilk 36 ay dolduktan sonra stoklanmayabilir. Temel Plan onların tek paylaşılan barındırma planıdır ve 4. yılda 7,99 $ / ay’a kadar roket yapar ve bu da onları ortalama paylaşılan barındırma spektrumuna dik bir şekilde yerleştirir..

Ancak, kısa vadeli projeleri test ediyorsanız, iPage gerçekten iyi olabilir. İlk dönem bittiğinde, hizmetlerine devam etmek için yeterince mutlu olup olmadığınıza dair iyi bir fikriniz olacak..

Artı, iPage aslında aylık olarak ödeme yapmanıza izin verir, burada çok fazla ana bilgisayar aydan aya fiyatlandırmayı bildirir ancak bir yıl, iki yıl veya üç yıl peşin ödeme talep eder. 1ve1 için bir yıl ön ödeme veya DreamHost için üç yıl ön ödeme ile karşılaştırıldığında, iPage’in aydan aya faturalanması, taahhüt vaatleri için oldukça ferahlatıcı.

2) Tek Hesap Altında Sınırsız Alan Adı

iPage, tek bir hesap altında kayıtlı sınırsız alana sahip olmanızı sağlar. Bunun da ötesinde, yeni bir kullanıcı olarak kaydolduğunuzda size ücretsiz bir alan adı verirler. Oradan, bir çatı altına istediğiniz kadar alan ekleyebilirsiniz. Bu özelliği daha da ileriye taşımak için, her alanın altında istediğiniz kadar alt alan adınız olabilir.

Etki alanlarını çevirme işinde olan birçok insan var. Bunu yapmak için alan adları satın alınmalı ve park edilmelidir. iPage bu iş modelinin farkındadır ve uygun gördüğünüz sayıda alanı park etmenizi sağlar.

Ve ayda 1,99 $, daha fazla alan barındırır, anlaşma daha tatlı olur. Alan adı başına maliyetiniz göz ardı edilebilir.

3) iPage Güvenlik Seçenekleri Sabittir

Evey iPage hosting planı SiteLock güvenlik yazılımı ile donatılmıştır. SiteLock, güvenlik duvarları, kötü amaçlı yazılım tarama ve kaldırma, DDoS koruması da dahil olmak üzere temel bir güvenlik eklentisinden ihtiyacınız olan her şeyi yapar ve hatta sizi kara listelerden kaldırmanıza yardımcı olur. Ayrıca, ücretsiz olarak ücretsiz günlük yedeklemeler alırsınız. Bu, çok fazla şirketin ücretlendirdiği çok güzel bir bonus. EIG’ye ait başka bir şirket olan HostGator ile yedeklemeler yalnızca haftalık olarak yapılır ve geri yüklemek için 15 ABD doları ücret alırlar.

4) Desteklenen Üçüncü Taraf Uygulamaları + Freebies

iPage, bir ton tanıdık üçüncü taraf uygulamasıyla sorunsuz bir şekilde entegre olur ve yeni başlayanlar için mükemmel bir seçimdir. Google Analytics, Paypal ve WordPress gibi uygulamaları kolayca dahil edebilirsiniz ve yükleme işlemi basittir. Bu muhtemelen, bu şeyleri ayarlayarak hayatını kazanan deneyimli geliştiricileri ve web yöneticilerini etkileyecek bir şey değil, ancak iPage’i süreci başlatılmayanlar için korkutucu hale getirdiği için alkışlıyoruz.

Ayrıca, iPage’e kaydolmak Google, Yahoo ve Bing için bir dizi reklam kredisini içerir; güzel bir dikmek, emin olmak için.

5) Acemi Dostu Sürükle-Bırak Site Oluşturma Araçları

iPage hosting planları, bir web sitesi düzeni yapmak için süper kolay ve sezgisel sürükle ve bırak yöntemi olan Weebly web sitesi oluşturucusunu içerir. Ücretsiz bir WordPress teması indirmek için CSS bilmenize gerek olmasa da, birçok acemi web yöneticisi web sitelerinin düzeninde manuel olarak canlı değişiklikler yapma yeteneğine sahip olacaktır. Weebly’yi platformlarına dahil etmek, iPage’i süper teknoloji meraklısı olmayan, ancak sitelerinin tasarımı üzerinde belirli bir miktar kontrol uygulamak isteyen web yöneticileri için mükemmel bir seçim haline getiriyor..

Bu mesajı tüm özelliklerin veri dökümü ile kesiyoruz.

İPage Hosting’in olumsuz yönleri

Bu girişlerin çoğu, yalnızca tanıtım fiyatlandırmasını düşünüyorsanız şikayet etmek zordur. Ancak iPage ile bir yıldan fazla kalmayı planlıyorsanız, bu sorunlara dikkat edin. Hosting planınız% 600 arttıktan sonra bile devam edecekler.

1) Çok Yavaş Sayfa Yükleme Süreleri

Sayfa yükleme süreleri için incelediğimiz tüm web ana bilgisayarlarının alt üçte birinde iPage puanları, 1,100 ve 1,600 ms arasında ortalama puanlarla (sektör ortalaması 700 ms ile karşılaştırıldığında). Ve bu küçük bir anlaşma değil. Şaşırtıcı sayıda ziyaretçi sıçrayacak hızlı bir şekilde yüklenmezse, sitenize para harcamaları gerekiyorsa tam bir katildir..

Sitenizi iPage ile barındırmayı düşünüyorsanız, bu konuda dikkatli olunmalıdır. Gerçekten bu tanıtım fiyatına giriyorsanız, daha ucuz (0,99 $ / ay) bir giriş paketi ve sayfa yükleme sürelerinin ortalamasına daha yakın olan 1and1 Hosting’i öneriyoruz. Ancak hıza gerçekten öncelik verirseniz, aylık fiyatı iPage’in yenileme oranlarına benzeyen DreamHost veya piyasadaki en hızlı, rekabetçi fiyatlandırma ile A2 Hosting’e bakmanızı öneririz..

2) Ortalama Çalışma Süresinin Altında

Yavaş yükleme hızlarına ek olarak iPage, çalışma süresi açısından daha az güvenilir seçenekler arasındadır. Endüstri standardı% 99,99 çalışma süresi iken (yılda 8,76 saat çalışmama süresi anlamına gelir), iPage piyasadaki diğer birçok ana makineden yaklaşık üç kat daha düşüktür. Bu, e-Ticaret siteleri veya ziyaretçileri nakde dönüştüren herhangi bir site için korkunç bir haber.

Bu gibi kesinti süreleri, sınırsız etki alanı ve disk alanı sunduğunu iddia eden herhangi bir ana bilgisayar için kırmızı bir bayraktır. Sunucuları güvenilir bir şekilde ayakta kalamazsa, donanımlarının “sınırsız” alandan yararlanabilmeniz için yeterince güçlü olmasının bir yolu yoktur. Teorik olarak, asla dışarı çıkamazsınız, ancak sadece teslimat çok yavaş olacağı için, asla bir limite ulaşma şansınız bile olmayacaktı.

3) Özel Olarak Kayıtlı Alan Yok

İPage barındırma ile alan adlarını özel olarak kaydedemediğinizi görünce şaşırdık. Ne bizim sürpriz iki katına diğer pek çok hosting şirketleri bu yeteneği vermek oldu. Etki alanlarınızı özel olarak kaydettirme özelliği olmadan, WHOIS veritabanındaki bir listeden kaçınamazsınız. Bu, tüm işleminizi, iletişim bilgilerinizi veritabanından kolayca ve kolayca alabilen spam gönderenler veya diğer istenmeyen varlıklar için çok daha hassas hale getirir.

4) iPage Müşteri Hizmetleri tonlarca kesinti yaşar

İPage müşteri hizmetlerinin onlarla etkileşimlerimizde oldukça samimi ve yararlı olduğunu bildirmekten memnuniyet duyarız, ancak beklemeye hazır olun. Hem çevrimiçi sohbette hem de telefonda bağlantı gecikmeleri ve kesintileri sık görülür ve bazen basit soruların tatmin edici bir cevap alması 20 dakika kadar sürebilir.

iPage bir milyondan fazla web sitesine ev sahipliği yapıyor ve bu sitelerin müşteri incelemeleri bol miktarda bulunuyor. EIG tarafından satın alınan birçok şirkette olduğu gibi, satın alımdan sonra müşteri hizmetleriyle ilgili şikayetlerde belirgin bir artış eğilimi vardır. İstediğiniz gibi bu bilgiye devam edin.

5) cPanel yerine vDesk kullanır

CPanel hiçbir şekilde mükemmel olmasa da, bir nedenden dolayı endüstri standardıdır. En iyi şekilde nasıl kullanılacağı hakkında çevrimiçi kaynakların bolluğu ve bunu kullanan ana bilgisayarlar arasında kesintisiz transferler ile, web barındırma için kolay bir seçimdir. Ne yazık ki, iPage vDesk’i arka uç gösterge tablosu olarak kullanıyor. vDeck daha karmaşık ve daha az sezgiseldir ve ayrıca sorun gidermenize yardımcı olmak için çevrimiçi olarak daha az kaynağa sahiptir. İPage ücretlerinin pahalı yenileme oranları göz önüne alındığında, cPanel’in standart gelmemesi biraz rahatsız edici. Ultra ucuz WebHostingPad bile cPanel sunuyor.

6) Gerçekten sadece Paylaşımlı Hosting yapıyorlar

Bakın, VPS barındırma, özel barındırma ve WordPress barındırma gibi başka planlar da sunuyorlar – ama gerçekten tüm sitelerinin odağı sizi bu tatlı ucuz 1,99 $ / ay planına sokmak.

WordPress Hosting’e Küçük Bir Deneme.

Yukarıda gördüğünüz gibi, onlar kiiiindddaa WordPres hosting sunmaya çalışın.

Ama kalpleri içine girmiyor.

Sonuç olarak:

iPage yeni başlayanlar için pazarlıyor ve acemi web yöneticilerinin çalışan bir web sitesini çalıştırmak ve çalıştırmak için ihtiyaç duydukları tüm araçlara sahip olduklarından emin olmak için gerçekten harika bir iş çıkarıyorlar.

Ve bu kadar düşük tanıtım fiyatlandırmasıyla, pek çok insanın hizmetleriyle uğraşmaya istekli olması şaşırtıcı değildir. Ancak uzun vadede, dik yenileme oranları sunulan hizmetlerin seviyesine değmez. İPage’in standart aylık fiyatının bir kısmı için daha iyi müşteri hizmeti, hızlar, çalışma süresi ve özelliklere sahip ana bilgisayarlar var.

Tabii, kayıt olduktan sonra ucuz olmayabilirler, ancak uzun vadeli hayal kırıklıklarından kaçınmak için biraz daha fazla ödeme yapmanızı şiddetle tavsiye ederiz..

Bizim önerimiz? SiteGround ile ilk 3 yıl için hala düşük dolar fiyatlandırması yapabilirsiniz – ve son derece daha iyi özellikler elde edebilirsiniz.

Resmi Web Sitesine Bak iPage 3.5 / 5 Yorumcu {{reviewsOverall}} / 5 Kullanıcılar (2 oylar) Artıları

 1. Süper ucuz hosting
 2. Bir hesapta sınırsız alan adı
 3. Alan adı ve AdWords kredileri gibi freebies

Eksileri

 1. Alan adlarını özel olarak kaydetme sorunu
 2. Spam göndericilere açık olan alan adı
 3. CPanel yerine vDeck kullanır
 4. Yavaş sayfa yükleme süreleri, etkileyici çalışma süresi

Support3Speed3Features3Value4.5Transparency4

iPage Hosting Soruları & Yanıtlar

İPage hosting nedir?

iPage Barındırma kullanıcılarına kendi şirketleri için çevrimiçi bir varlık oluşturmak için gereken araçları sağlayan bir web barındırma hizmeti sağlayıcısıdır. Web sitelerinin oluşturulmasına yardımcı olan, iş dünyasının liderlerinin günümüz dijital dünyasında şirketlerini daha iyi pazarlamasına ve büyütmesine olanak tanıyan birçok sağlam ve güncel özelliğe sahiptir..

İPage Hosting’in temel özellikleri nelerdir??

iPage barındırma, aşağıdakiler de dahil olmak üzere birçok önemli özelliğe sahiptir

 • Şirketinizin web sitesi için ücretsiz “.com” alanı
 • 7/24 müşteri hizmetleri ve teknik destek
 • Web sitenize, e-postalarınıza ve DB’lerinize sınırsız trafik
 • 30-gün para iade garantisi
 • Ücretsiz günlük yedeklemeler
 • WordPress Entegrasyonu
Kaç kişi iPage hosting kullanıyor??

İPage hosting şu anda dünya çapında insanlar ve şirketler için bir milyondan fazla web sitesine ev sahipliği yapıyor.

İPage barındırma ile hesap oluştururken hangi özellikleri alırım?

İPage hosting ile hesap açmak, web geliştiricilerine, pazarlamacılara veya iş liderlerine birçok özel avantaj, avantaj ve ayrıcalık kazandıracaktır. İPage hosting ile planlar, yalnızca web sitelerinin oluşturulmasına yardımcı olmakla kalmayıp, bir şirketin dijital iş dünyasındaki büyümesini beslemek için tasarlanmış eksiksiz bir dizi özellikle birlikte gelir. Başka bir deyişle, iPage barındırma ile hesaplar ve planlar, günlük trafik sürücülerini iyileştirecek arama motoru kredilerini ve sıralamaları artırma gibi çeşitli türlerde ve farklı çevrimiçi işletmeler için bir şirketin web sitesini hem oluşturacak hem de pazarlayacaktır. -ticari işletmeler onlar için ücretsiz çevrimiçi mağazalar kurarak büyür.

İPage barındırma özelliğine sahip bir hesap veya plan aşağıdakiler gibi temel özellikleri içerir:

 • Sınırsız disk alanı
 • Ölçeklenebilir bant genişliği
 • Sınırsız sayıda alan adına izin verilir
 • Sınırsız MySQL veritabanı
 • Bir yılı aşkın bir süredir ücretsiz alan adı (14,99 ABD doları değerine kadar)

İPage hosting’de bir hesapla birlikte gelen diğer özel özellikler şunlardır:

 • Tasarım ve yapım araçları
 • Weebly Website Builder web sitesi geliştirme programında 6 sayfaya kadar
 • Mobil cihazlar için çalışan optimize edilmiş site oluşturucu
 • WordPress için Tek Tıklamayla Kurulum
 • Aralarından seçim yapabileceğiniz yüzlerce tema ve şablon
 • Barındırma yardımcı programları ve ayarları
 • FileManager
 • FTP Yöneticisi
 • Güvenli FTP
 • Özel hata sayfaları
 • Web sitesinin pazarlanması
 • 100 ABD doları tutarında Google Adwords teklifi (yalnızca ABD için)
 • Bing için 100 ABD doları arama kredisi
 • YellowPages.com’da ücretsiz ilan
 • Ücretsiz bir telefon numarası (yalnızca ABD için)
 • Yüzlerce çevrimiçi pazarlama kılavuzuna erişim
 • Online satış
 • E-ticaret web siteleriyle çalışır
 • Perakendeciler için ücretsiz çevrimiçi mağaza
 • Tek tıkla kolay kurulum
 • PayPal entegrasyonu
 • AgoraCart alışveriş sepeti
 • E-posta yönetimi: gönderme ve alma
 • Web alan adınızla birlikte gelen özelleştirilebilir e-posta adresi
 • E-postayı çevrimiçi olarak veya Webmail ile mobil cihazlar aracılığıyla kontrol edin
 • E-posta yönlendirme
 • Birinci sınıf ve güncel teknoloji
 • 100 dolara kadar değere sahip gelişmiş güvenlik paketi
 • vDeck kontrol paneli
 • 7/24 ağ izleme
 • Ziyaretçi istatistikleri
 • Site trafiği raporlaması
 • Müşteri hizmetleri ve teknik destek
 • Biletleme merkezi ve çevrimiçi yardım merkezi
 • Adım adım eğiticiler
 • 30-gün para iade garantisi
 • 7/24 telefon ve sohbet desteği
İPage hosting’de bir web sitesi oluşturmak ne kadar hızlı ve kolaydır?

İPage hosting’de bir web sitesi oluşturmak çok hızlı ve kolaydır. Web geliştiricileri, pazarlamacılar ve iş liderleri, kullanımı kolay, sürükle ve bırak yöntemiyle web geliştirme ve Weebly Web Sitesi Oluşturucu gibi tasarım programlarını kullanarak hızlı bir şekilde web siteleri oluşturabilirler. Ayrıca daha fazla ziyaretçi çekebilir ve tam ve kapsamlı bir pazarlama paketi ile web sitelerine daha fazla trafik oluşturabilir ve tam yüklü barındırma, bir alan seçme ve oluşturma sürecini çok daha az karmaşık hale getirmek için tek bir ücretsiz alan adı kaydı ile birlikte gelir ve stresli.

İPage hosting ile bir plana veya hesaba kaydolmanın maliyeti nedir??

Bir hesaba kaydolmak ve iPage hosting ile plan yapmak, web sitesi barındırma planları ve sağlayıcıları gittikçe şaşırtıcı derecede ekonomiktir. Normalde, iPage hosting aylık aylık 11,95 $ ücretsiz aylık abonelik ile gelir, ancak şu anda iPage hosting aylık 1,99 $ ‘a kadar çevrimiçi indirim sunuyor.

İPage hosting’deki müşteri hizmetleri ve teknik destek ekipleri, web sitemi oluşturmamda veya hizmetlerini anlamamda bana nasıl yardımcı olabilir??

iPage hosting, şirket web geliştiricileri, pazarlamacıları ve iş liderlerinin web sitelerini oluşturma, geliştirme ve tasarlama konusunda herhangi bir zorlukla karşılaşmasına yardımcı olabilecek yetenekli web geliştirme ve web barındırma hizmeti uzmanlarından oluşan özel ve ödüllü bir ekiple desteklenmektedir. ürünlerini, markalarını veya hizmetlerini çevrimiçi olarak pazarlama ve büyütme. iPage barındırma müşteri hizmetleri ve teknik destek ekipleri, kullanıcılara hesap ve alan adı yönetiminden web sitesi tasarımına, mevcut SEO pazarlama araçlarından en iyi şekilde nasıl yararlanabileceğini, e-posta yoluyla nasıl pazarlanacağına ve çok daha fazlasına kadar her konuda yardımcı olabilir. Bunlara 877-472-4399 adresinden ulaşılabilir..

Ben küçük bir işletme sahibiyim. İPage hosting küçük işletmemi büyütmeme yardımcı olabilir mi??

iPage hosting, ister büyük ister küçük olsun, her türlü işletmenin büyümesine yardımcı olabilir. Ancak küçük işletme sahipleri ve yöneticileri, küçük işletmeler işlerini büyütmek için en fazla yardıma ihtiyaç duyduklarından özel avantajlar elde eder. iPage hosting, küçük işletme sahipleri için web sitelerinin genellikle potansiyel müşterilerle bağlantı kurmanın ilk (ve en önemli) aracı olduğunu ve güçlü bir çevrimiçi varlık oluşturmanın küçükten büyüğe nasıl geçebileceğini olduğunu anlar, bu yüzden iPage barındırma küçük işletme sahipleri için güncel ve birinci sınıf içerik oluşturma ve diğer web geliştirme ve çevrimiçi pazarlama araçları. Bu içerik oluşturma araçları sayesinde iPage hosting, küçük işletme sahiplerinin, şirketlerinin vizyonu, sesi, hedefleri ve misyonu ile net, etkili ve uyumlu içerik oluşturmasına yardımcı olacak, böylece çekecek güçlü ve çekici bir çevrimiçi işletme daha etkili bir şekilde oluşturabilirler. potansiyel müşteriler, daha bağlantılı hale getirin ve sonuçta işletmelerini çevrimiçi ortamda büyütmelerine ve pazarlamalarına yardımcı olun.

Hesabımı iptal etmeye veya iPage hositng ile planlamaya karar verirsem ne olur??

Hesabınızı veya abonelik planınızı iPage barındırma ile iptal etmeye karar verirseniz, bu hesaplar ve abonelik planları için listelenen tanıtım fiyatlarının yalnızca ilk hizmet dönemi için olduğunu ve bu nedenle otomatik olarak düzenli ücret. Bir kişi veya şirket iPage barındırma yoluyla ücretsiz bir alan adı kaydettirdiyse ve hesaplarını iptal etmek istediklerine karar verdiyse, alan adlarını hala korumak istiyorlarsa iade edilmeyen 15 ABD doları alan ücreti ödemek zorunda kalacaklardır..

İPage hosting hem Windows hem de Linux tabanlı web barındırma hizmetleri sunuyor mu??

Hayır, iPage hosting yalnızca Linux tabanlı web barındırma hizmetleri sunar.

İPage hosting yönetilen veya özel web barındırma sunucuları sunuyor mu?

iPage hosting, tamamen yönetilen ve özel web sunucusu barındırma hizmetleri sunar.

Ben öğrenciyim ya da okul veya kar amacı gütmeyen bir organizasyon yürütüyorum. İPage hosting benim için özel indirimler veya başka hizmetler ve abonelik planları sunuyor mu??

Hayır, indirimler, promosyonlar ve diğer abonelik planı özellikleri ve ayrıntıları genel ve evrenseldir. Öğrenciler, okullar ve kar amacı gütmeyen kuruluşlar için deneyimli iş liderleri veya daha geleneksel ticari işletmeler ve hizmetler için olanlarla aynı olacaktır..

İPage hosting kaç e-posta adresini destekleyebilir?

Genel Hizmet Şartları kapsamında, iPage barındırma, tamamen yönetilen ve adanmış web barındırma sunucularında sınırsız e-posta adresleri ve hesapların yanı sıra sınırsız depolama alanına izin verir, yani tek bir sunucuda veya birden çok şirket için birden çok web sitesi için birden fazla web sitesi barındırabilir ve yönetebilirsiniz iPage barındırma yoluyla oluşturabileceğiniz, geliştirebileceğiniz ve yönetebileceğiniz depolama alanı veya e-posta adresleri ve hesaplarınız tükenme konusunda endişelenmenize gerek kalmadan alanlar (alanlar da sınırsız olduğu için).

İPage hosting aylık hizmetler mi yoksa minimum bir sözleşme sunuyor mu??

iPage hosting, minimum sözleşmeler de dahil olmak üzere herhangi bir sözleşme olmaksızın aylık abonelik planları sunar. Bununla birlikte, iPage barındırma işleminin daha uzun hizmet koşulları için daha iyi fiyatlar sunacağını unutmamak önemlidir..

İPage barındırma Sanal Özel Sunucu veya VPS hizmetleri sunuyor mu??

Evet, iPage hosting, ne kadar benzersiz veya karmaşık olursa olsun, herhangi bir müşterinin ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmış ve tasarlanmış çok çeşitli seçeneklere sahip Sanal Özel Sunucu veya VPS hizmetleri sunar.

İPage barındırma müşteri hizmetleri ve teknik destek tarafından hangi diller sunulur ve hizmetleri hangi programlama dillerini destekler?

Her ne kadar dünyanın her yerinden web sitelerine hizmet veren bir web barındırma hizmeti sağlayıcısı olmasına rağmen, iPage barındırma, müşteri hizmetleri ve teknik destek söz konusu olduğunda yalnızca İngilizce dilini sunmaktadır. Programlama dillerine gelince, iPage hosting’in platformu ve hizmetleri hem PHP hem de Perl’i destekler.

İPage merkezi nerede barındırıyor ve veri merkezleri nerede bulunuyor?

Küresel bir web barındırma platformu olmasına rağmen, iPage hosting merkezi Burlington, Massachusetts’de bulunan Amerika Birleşik Devletleri’nde bulunmaktadır. Ayrıca, hepsi son teknoloji olan veri merkezleri, Burlington kasabasından çok uzak olmayan Boston, Massachusetts’te bulunuyor ve çalışıyor.

İPage hosting’in kullanabileceği herhangi bir bayi seçeneği var mı??

Müşterilerin özellikle ne aradıklarına bağlı olarak, iPage hosting, belirli abonelik planları veya işletmelerinin türü ve boyutu ne olursa olsun, tüm müşteriler için mevcut olan web barındırma programları için çok çeşitli bayi seçenekleri sunar..

İPage hosting’in müşteri hizmetleri ve teknik destek ekipleri mevcut bir web sitesini veya alan adını hizmetlerine aktarmama yardımcı olabilir mi??

İPage hosting’in müşteri hizmetleri ve teknik destek ekipleri, müşterileri kendi kendine taşıma için herhangi bir dosyayı tam olarak taşıma konusunda yardımcı olabilirken, iPage barındırma şu anda kullanılabilir ve özel bir web sitesi olmadığından, tüm süreç için onlara tam olarak yardımcı olamayacaklardır. ve alan adı taşıma hizmetleri. Bununla birlikte, iPage hosting’in müşteri hizmetleri ve teknik destek ekipleri, geçiş işlemi sırasında daha fazla yardım için destek, bir forum ve yeterli bir bilgi tabanı sunabilecek.

İPage hosting hangi programları destekler?

iPage barındırma alan adları ve sunucuları WordPress ve Joomla’yı destekler, ancak Joomla için dosyaların kişisel ve manuel olarak taşınması gerekir (neyse ki yardım, müşteri hizmetleri ve teknik destek ekipleri, forumlar ve kullanılabilir çevrimiçi öğreticiler aracılığıyla hızlı ve kolay bir şekilde bulunabilir). iPage hosting Magento’yu desteklemez, ancak Magento kurulumunun önkoşulları platformlarında mevcut olduğundan müşteriler Magento’yu yine de yükleyebilir. iPage hosting, SSL, alışveriş sepetleri ve PayPal gibi güvenli siteler aracılığıyla ödeme işleme gibi e-ticaret web sitelerine özgü birçok özellik sunduğundan, e-ticaret web siteleri için de uygun bir ana makinedir..

İPage ne tür ödeme seçenekleri sunuyor ve ne tür ödeme kabul edecekler?

iPage hosting, Visa, MasterCard, American Express ve Discover gibi büyük kredi kartlarını kabul eder. Ayrıca PayPal ile ödeme kabul ederler.

İPage hosting güvenli midir? İPage hosting ne kadar güvenli?

Evet, iPage hosting çok güvenli ve kullanımı güvenlidir. iPage hosting, tüm planları, ürünleri ve hizmetleri için “gelişmiş güvenlik paketi” özelliği sunar. Hesaplarının veya abonelik planlarının türü ne olursa olsun, müşteriler asla alanlarının güvenliği ihlal edildiğinden, web sitelerinin saldırıya uğradığı veya iPage barındırma yoluyla herhangi bir siber güvenlik tehdidi ve ihlali konusunda endişelenmek zorunda kalmayacak.

İPage kesinti süresi için pro-oranı barındıracak mı ve bir çalışma süresi garantisine sahip olacak mı??

iPage hosting, müşteri memnuniyetine dayalı para iade garantileri sunar, ancak bunu açıkça çalışma süresiyle sınırlamaz..

İPage hosting, diğer web barındırma hizmet platformları ve sağlayıcılarıyla nasıl karşılaştırılır??

Site barındırma platformu sağlayıcı rakipleriyle karşılaştırıldığında – SiteGround, BlueHost, Arvixe, Inmotion barındırma, DreamHost ve A2 Hosting – iPage barındırma, müşteriler arasında en iyi puan alan ve en iyi incelenen web sitesi barındırma sağlayıcılarından biri olduğu için çok iyi karşılaştırır.

İPage hosting’de resim ağırlıklı bir web sitesi barındırmak mümkün mü?

Evet, sınırsız bant genişliği ve disk alanı politikası sayesinde iPage barındırma yoluyla çok görsel veya görüntü ağırlıklı bir web sitesine ev sahipliği yapmak mümkündür. Resmi Siteye Bakın

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector