iPower Yorumları Mayıs 2020 – Hosting Fiyatlandırması ve Planları

İPower Hosting Ne Kadar İyi??

iPower Hosting, küçük ve orta ölçekli işletmelerin başarılı olmasına yardımcı olan köklü liderlerden biridir. Temel planları sınırsız alan ve bant genişliği içerir. Blogları, forumları ve galerileri anında oluşturabilirsiniz. Onların şablon site binası basit ve bir araya getirmek kolaydır. Sundukları en iyi planlardan biri olan pro planı, aylık 5.95 dolarlık makul bir fiyata. İPower Hosting’i kullanırken bir yıllık aboneliğiniz olması gerekir. Büyük bir şirketiniz varsa, web sitesi barındırma taleplerini desteklemeye yardımcı olmak için farklı bir barındırma sitesine göz atmak isteyebilirsiniz.


iPower Yorumlar 2.2 / 5 Yorumcu {{reviewsOverall}} / 5 Kullanıcılar (3 oylar) Artıları

 1. Çok yönlü bir barındırma sitesi
 2. Kullanımı kolay
 3. Mağaza eklemek kolaydır

Eksileri

 1. Bazı planlar için bir yıllık taahhüt gerekebilir
 2. Windows hizmetlerinden yoksun olabilir
 3. Karmaşık girişimler için ideal değil

İlk web sitenizde çalışmanıza izin veren bir web barındırma hizmeti arıyorsanız, iPower muhtemelen en iyi bahisiniz olacaktır. Geniş takipleri olan işletmeler için ideal olmasa da, basit ve kullanımı kolay araçlar yeni başlayanlar için mükemmeldir. Yıl boyu süren taahhüt küçük işletmelerin çıkarları için uygun olmasa da, hizmetlerine aşina olmanızı sağlar. Support1.5Speed3Features2.5Value2Transparency2

Resmi iPower Hosting İncelememiz

İPower en yaygın kullanılan web barındırma sitelerinden biri olmasına rağmen, sorunları olmadan değildir. 2001 yılından beri faaliyet gösteriyorlar ve ürünlerini küçük ve orta ölçekli işletmeler için pazarlıyorlar. Yeni başlayan bir şirket için bir barındırma hizmeti isteyenler için harika, ancak geniş bir web barındırma hizmeti arıyorsanız, başka bir yöne gitmek isteyebilirsiniz. Bir web sitesi oluşturmanın basit tasarımı, herkesin çevrimiçi olmasını ve web varlıklarını genişletmesini kolaylaştırır.

İPower Hosting’in En İyi Özellikleri

İPower’ın bazı tutarsızlık sorunları olsa da, müşteri şikayetlerini ele almak için hizmetlerini yenilemeye çalışıyorlar. Genellikle ucuz ve pahalı web hizmetleri arasındaki orta zemin olarak görülürler ve rekabet şiddetlidir. Rakiplerine ayak uydurmaya çalıştıkça, düşük fiyatlı planları ayak uydurmak için yeterli olmayabilir.

Düşük Fiyat Sunuyorlar

İnsanların iPower’ı kullanmasının en büyük nedenlerinden biri, temel planları sizi kırmaz. Tanıtım oranları ucuzdur ve yenileme fiyat oranlarının nerede olduğunu bulmak kolaydır. Bazı planlar için aydan aya ödeme yapabilir ve iPower’a bağlı kalmak istiyorsanız daha fazla para tasarrufu yapabilirsiniz. Başlangıç ​​planları temeldir ve bir yıllık taahhütle birlikte ayda 5,95 $ ‘a gelir. 5 GB disk alanı, 250 GB aylık veri aktarımı ve bir alan adı alacaksınız. Temel plana bir e-posta hesabı eklenmiştir.

Profesyonel plana bakıyorsanız, ayda 7,95 ABD dolarından başlar ve sınırsız disk alanı, sınırsız aylık veri aktarımı, sınırsız alan adı ve 2500 e-posta hesabı sunar. Pro Plus 11,99 $ ‘dan başlıyor ve pro planındaki her şeyi içeriyor ve üç ücretsiz URL ve sınırsız e-posta hesabı içeriyor. Yükselttikçe, özellikle Windows’u kullanacaksanız, planlar daha pahalı hale gelir. Windows Pro planı yılda 83.40 $ ‘dan başlıyor ve ücretsiz bir URL, 25 alan adı, 1000 e-posta hesabı, sınırsız depolama alanı ve diğer özellikler.

VPS Paketleri

iPower’da Linux tabanlı VPS paketleri de mevcut. VPS Basic paketleri aylık 24,99 $ ‘dan başlar; bir URL, 1 GB RAM, 40 GB depolama alanı, 1 TB aylık veri aktarımı ve sınırsız e-posta dahildir. Daha yüksek bir plan arıyorsanız, en üst düzey paylaşılan barındırma planı ayda 79,99 ABD dolarıdır. 8 GB RAM, 120 GB depolama alanı, 4 TB aylık veri aktarımı ve diğer sınırsız seçenekler elde edersiniz. Daha pahalı paketlerden biri olsa da, uzun vadede bile dışarı çıkabilir.

Kurulumu Kolay WordPress

WordPress bir web sitesi için gerekli olanlardan biridir ve iPower, WordPress’i web sitenize yüklemenizi kolaylaştırır. WordPress’i standart Linux tabanlı sunucuya yükleyebilir veya yönetilen WordPress barındırma sitesinden kaydolabilirsiniz. Her plan için farklı fiyatlar vardır ve WP Başlangıç ​​planı ayda 3.75 $ ‘dır ve ücretsiz bir URL, özelleştirilmiş kontrol paneli, önceden yüklenmiş temalar ve bir eklenti içerir. Site verileri günlük olarak yedekler ve başlangıç ​​planı için aylık veri aktarımları, depolama ve e-posta hesapları vardır.

Farklı bir plan arıyorsanız, WP Essentials paketi ayda 6,95 $ ‘dan başlar ve hızlı bir sürüş sunar. Üst düzey güvenlik paketi ve özel müşteri desteği, onu daha iyi seçeneklerden biri haline getirir. İPower, WordPress’i özel olarak yükleyecek şekilde tasarlandığından, yüklemek çok fazla iş gerektirir. Web sitenizi başlatmak ve sayfalarınızı ve yayınlarınızı oluşturmak için ihtiyacınız olan her şeye sahiptir. WordPress ile deneyimi olmayan veya bir web sitesini bir araya getiren kişiler için mükemmel bir seçimdir.

İPower Hosting’in olumsuz yönleri

İPower ile öne çıkan bazı sorunlar olsa da, mükemmel değil, ancak servis edilebilir. Bu hosting sitesine odaklanmak için çok fazla zaman harcamak istemeyebilirsiniz, ancak bazı alanlar hakkında kısa bir fikir edinmek daha iyidir.

Web Sitesi Oluşturma

İPower’ın en büyük dezavantajlarından biri onu kurmak. Dikkat etmiyorsanız 10 $ ‘lık bir ücret söz konusudur. Ekstra güvenlik istiyorsanız, toplam maliyete ek olarak yıllık ekstra 9,99 ABD doları alan adı gizliliği ekleyebilirsiniz. İletişim bilgilerinizi web sitesinden çıkarır. Bunu geçtikten sonra, iki eklentinin zaten işaretli olduğu onay sayfasına girersiniz. Bunları istemiyorsanız (otomatik günlük yedekleme ve güvenlik aracı), bir SSL sertifikası, alan adı gizliliği ve diğer seçenekleri isteyip istemediğiniz sorulacaktır..

Bu eldivenle gezinirken üzücü ve acı verici olabilir. SSL sertifikası almak istiyorsanız, yıllık 49,99 ABD dolarıdır ve bu da diğer paket tekliflerinden daha ucuzdur. Özellikle bir satın alma işlemi yaparken ne yapacağınızı bilmiyorsanız veya aramıyorsanız kurulum işleminden geçmek zordur. Neredeyse çok fazla seçeneğe sahip karmaşık bir sistemdir, ancak birçok WordPress projesi sunmaktadırlar. Tüm ödeme bilgilerini geçtikten sonra, oradan daha kolay hale gelir. Sabır ve çok fazla okuma gerektirir.

Müşteri servisi

Müşteri hizmetlerini aramanız gerekirse, birkaç dakika beklemiş olabilirsiniz. Birisi birkaç dakika içinde cevap verirken, bir bekleme süresi yoktur. Yani, birini beklemek için yarım saat kadar harcayabilirsiniz ama asla bilemezsiniz. Temsilciler ürünleri hakkında bilgi sahibi olabilirler, ancak bazı cevapları bilmeyebilirler. Her müşteri hizmetleri temsilcisi her şeyi bilmese de, en azından sizi doğru kişiye yönlendirebilir ve sizi doğrudan bağlayabilir. En kötü müşteri hizmeti değil ve nitpicking olabilir.

Linux Sapması

iPower yalnızca Linux tarafından desteklenen ve Windows barındırma işlemini zorlaştıran sunucular sunar. Windows hosting kullanmayı seçebilirken, daha fazla para harcamaya hazır olmalısınız. Bu bir sorun değilse, web sitenizi oluştururken endişelenmenize gerek kalmaz. Ancak, Windows’u kullanmak istiyorsanız, bir web sitesi oluşturmak için size bir kola ve bacağa mal olmayacak farklı bir barındırma sitesi kullanmak daha iyi olur.

Alt çizgi

Bir web sitesini bir araya getirmeye başlıyorsanız, iPower mevcut en kötü seçenek değildir. WordPress ile iyi çalışır, blog ve içerik yayınlamayı kolaylaştırır. Bununla birlikte, bir web barındırma sitesi istiyorsanız, farklı bir yöne gitmek isteyebilirsiniz. En büyük sorun, bir web barındırıcısının neler yapabileceğini bilen insanlardan geliyor gibi görünüyor ve iPower bu deneyimli kullanıcıları destekleyecek işlevselliğe sahip değil gibi görünüyor. Müşteri hizmetleriyle ilgili şikayetler oldu, ancak bu, onları kullanmanıza engel olmamalı.

Daha büyük bir şirketseniz, ihtiyacınız olan her şeyi size sunabilecek farklı bir web barındırma hizmetine odaklanmak isteyebilirsiniz. İPower yetenekli olsa da, büyük web sitelerini ele alacak nüfuzları yoktur. Yapacaklar, ancak kaydolduğunuzda bir yıllık taahhütte bulunabileceğinizi düşünmüyorsanız, başka bir yere bakmak isteyebilirsiniz. Herhangi bir WordPress ürününü işlemek için bir barındırma hizmeti istiyorsanız, WordPress’ten ihtiyacınız olan her şeyi sağladığı için iPower mükemmel bir seçimdir.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map