JaguarPC Reviews Mayıs 2020 – Hosting Fiyatlandırma ve Planlar

JaguarPC Hosting Nedir?

JaguarPC 1998 yılında kurulmuş, özel bir Colorado merkezli hosting şirketidir. Çeşitli iş ihtiyaçları için çeşitli paylaşılan, bulut ve VPS hosting planları sunarlar. JaguarPC’nin Colorado Springs, Atlanta, Chicago, Dallas, New York ve İngiltere’de sunucuları vardır. 2000’li yılların ortalarından sonuna kadar JaguarPC, Hostingzoom, Wowvps ve Devpond gibi daha küçük hosting şirketlerini satın aldı.


JaguarPC Hosting ne kadar iyi?

JaguarPC, kuruluşundan bu yana her yıl tutarlı ve etkileyici bir büyüme göstermiştir. Ağlarına ve donanımlarına sık sık yatırım yaparak,% 100 kesintisiz çalışma garantisiyle eşleşmeye oldukça yaklaştılar. Ancak, paylaşılan barındırma planları çoğunlukla rekabetçi bir şekilde fiyatlandırılırken, bazı kullanıcılar diğer şirketlerin dolar değeri için daha fazla özellik sağladığını bulabilir.

Resmi Siteye Bak JaguarPC Reviews 3.1 / 5 Yorumcu {{reviewsOverall}} / 5 Kullanıcılar (1 oy) Artıları

 1. Windows ve Linux Hosting desteği
 2. % 100 Çalışma Süresi Garantisi
 3. Kapsamlı Destek Kaynakları
 4. Her Şey Dahil Paketler

Eksileri

 1. Katı İptal Politikası
 2. En Rekabetçi Değeri Değil

Support3Speed3.5Features3Value3Transparency3

Resmi JaguarPC Hosting İncelememiz

Daha küçük bir özel şirketle ev sahipliği yapmak sizin için önemliyse, JaguarPC pazardaki en iyiler arasındadır. Yaklaşık yirmi yıllık barındırma deneyimiyle yeni başlayanlar değiller. Ayrıca, hizmet düzeyi sözleşmesi, sitenizin yaşadığı her bir kesinti saati için 10 kat tazminat içerir. Bununla birlikte, disk alanı, e-posta depolama alanı ve dolar için dolarlık alan adları gibi özellikleri karşılaştırmak istiyorsanız, JaguarPC diğer ana bilgisayarların yetersizliğini azaltır.

JaguarPC Hosting’in En İyi Özellikleri

JaguarPC, birçok departmanda çan eğrisine dik bir şekilde oturur, ancak bahsetmeye değer birkaç avantajları ve ayrıca gerçekten parladıkları bazı yerleri vardır.

Windows ve Linux için destek

Bir işletim sistemine diğerine aşırı derecede sadık olmadığınız sürece, bu muhtemelen sizin için çok az fark yaratır. Ancak JaguarPC’nin her iki seçeneği de sunması, teknoloji konusunda bilgili ve ekipman yatırımını gösteriyor.

Yüzde 100 Çalışma Süresi Garantisi

JaguarPC sadece tüm web hosting sektöründe en iyi çalışma süresi garantisi olabilir sunuyor. Web sitenizin yaşadığı her bir kesinti süresi için JaguarPC size bu saatin maliyetinin 10 katı kadar geri ödeme yapar. Ve böyle pahalı riskler söz konusu olduğunda, JaguarPC, bu geri ödemeleri sık sık çatallamak zorunda olmadıklarından emin olmak için harika bir iş çıkarır. JaguarPC, son birkaç yıldır ortalama% 99,98 çalışma süresi ile bunları Dreamhost, A2 Hosting ve SiteGround gibi sektördeki en güvenilir web barındırma şirketlerinden biri haline getirdi.

Altı Veri Merkezi, Beşi ABD’de.

JaguarPC’nin birden fazla veri merkezi vardır: beşi ABD’de ve biri ABD’de. Ayrıca JaguarPC ağ altyapısının geniş olduğunu gösterir – sayfa yükleme hızı için genellikle iyi bir şekilde sınırlanan bir şey.

Canlı Sohbet + Telefon Desteği + Kapsamlı Kullanıcı Yardım Forumları

JaguarPC, müşteri desteklerini oluşturmak için önemli kaynaklar ayırmıştır. Müşteriler yalnızca canlı sohbet, telefon desteği ve e-posta biletlemesine 7/24 erişime sahip olmakla kalmaz, aynı zamanda aktif kullanıcı forumları ve kendi kendine yardım eğiticileri de mevcuttur. Bu, müşterilerinin karşılaştığı en yaygın sorunların açıkça dizine eklenebilir ve aranabilir olduğu anlamına gelir ve sizi müşteri desteğine ulaşma zorluğundan bile kurtarmaz. Ayrıca, müşterilerinin çoğu sunulan destek düzeyinden ve sorunlarının çözülme hızından memnun olduklarını belirtiyor.

Büyük Freebies ve Birkaç Upsells

Temel JaguarPC planları bile ücretsiz günlük yedeklemeler, SSL kullanımı, transferler, site oluşturucu, spam filtresi, şifre koruyucusu ve DNS yönetimini içerir. Bu oldukça geniş bir liste, ve size satar ile bludgeon olmayan temiz ve havadar bir çıkış işlemi yapar.

JaguarPC Hosting’in olumsuz yönleri

Rakamlarla birlikte, senin Buck için en büyük patlama değil

JaguarPC mükemmel bir hizmet ve zorlayıcı bir çalışma süresi garantisi sunarken, hizmetlerini dolarlık, özelliklerine göre ayıracaksanız, paketleri özellikle rekabetçi değildir. HostGator ve GoDaddy gibi barındırma devleri aynı özellikleri ve daha ucuza daha fazla freebies sunuyor. Diğer küçük oyuncularla karşılaştırıldığında, SiteGround ve A2 Hosting gibi öne çıkan özellikler, müşteri hizmetleri veya hız departmanlarında onları gölgede bırakıyor. Paranızı belirli özellik kümeleri açısından mümkün olduğunca uzatma konusunda gerçekten endişeleniyorsanız, JaguarPC kısa sürebilir.

Katı İptal Politikası

Anlaşılabilir olsa da, JaguarPC en sempatik iptal politikasını sunmaz. Standart 30 günlük para iade garantisinin sona ermesinden sonra, iptal için çok fazla para iadesi almayacağınızı anlayın. Alan adı kaydı gibi ekstra hizmet ücretleri için size geri ödeme yapmazlar, yalnızca barındırma ücretleri için size geri ödeme yaparlar. İptal tarihinden önce herhangi bir ücret iadesi yapmazlar; bu da geri ödemenizi uzatmayacakları anlamına gelir. İptal formunu cPanel’de ve yöneticinizin hesabının kontrol panelinde bulabilirsiniz.

Sonuç olarak

JaguarPC, barındırma endüstrisinde muhtemelen en iyi hizmet seviyesi anlaşmasını sunar. Ayrıca, güvenilir, samimi, orta fiyatlı ve barındırma planınızı genişletmek için açık bir yol sunuyorlar. Bunlar, sitenizi JaguarPC ile barındırmak için mükemmel nedenlerdir. Bununla birlikte, JaguarPC, diğer bazı büyük oyuncularla yan yana değerlendirildiğinde kolayca gölgede kalıyor. Şimşek hızları veya inanılmaz müşteri hizmetleri hakkında olabildiğince fazla çalışma süresi iadesi konusunda cazip olmak zor. Ve hepsi hizmetlerinin dolar değeri ile ilgili ise, şirket ana bilgisayarları her zaman kazanacaktır. Ancak JaguarPC, memnuniyetle tavsiye edebileceğimiz sağlam ve güvenilir bir ev sahipliği yapıyor – eğer paketleri ihtiyacınız olan her şeyi ödeyeceğiniz bir fiyata sunuyorsa, hizmetlerinden memnun kalacağınızı hissediyoruz.

Daha Fazla Özellik Görüntüle

JaguarPC Sorular ve Yanıtlar

1. Şirket Ne Zaman Başladı?

Greg Landis, Internet servis sağlayıcısı ve diğerlerinden göze çarpan Web barındırma hizmetleri sunan bir şirket yaratmak istiyordu: istisnai servis ve destek. 1998’de Jaguar PC doğdu ve hızlı bir şekilde tek kişilik bir operasyondan 300.000’den fazla alana ev sahipliği yapan lider bir sağlayıcıya büyüdü. Şirketin merkezi 2010 yılında Houston’dan Colorado Springs’e taşındılar..

2. Veri Merkezleri Hakkında?

JaguarPC, hepsi en üst düzeyde kalite ve teknoloji sunan dört farklı veri merkezi sunmaktadır. Atlanta, Denver ve Houston’daki ABD merkezli üç veri merkezi, kurumsal kafesler, Row1-2 JPC, temiz kablolama ve eski kafeden ekstra pdu’lar ve anahtarlar sunar. Tesisler 7/24 video izleme ve silahlı güvenlik ile korunmaktadır ve yalnızca Atlanta’daki yakınlık kartları ve biyometrik el tarayıcıları ve Houston’da biyometrik el erişimi içeren güvenlik izni ile girilebilir. Tesisler, gelişmiş soğutma ve güç kaynakları ve 100’den fazla taşıyıcıya erişim ile bakımlıdır..

 İngiltere veri merkezinde, JaguarPC, tek sunucular ve tam dolaplar için alan içeren işlevsel ve güvenilir bir kolokasyon veri merkezi sağlar. Tier 3 veri merkezi, 7/24 aktif güvenlik ve yerinde trafo merkezi ile yüzde 99.982 çalışma süresi sağlar.

3. Jaguar PC Müşteri Hizmetleri Nasıl?

JaguarPC, müşterileriyle etkileşime girdikleri ve müşterilerin karşılaşabileceği olası durumlar hakkında bilgi paylaştıkları Facebook ve Twitter’daki aktif sosyal medya hesaplarından müşterilerine şirkete ulaşmak için bir dizi farklı yol sunar. Onlar bir web hosting şirketi seçerken, şirket ve bazı programları ve hizmetleri hakkında ayrıntılar ile birlikte bilmeniz gereken işaretçiler sunan bir blog var. Topluluk forumunda, müşteriler başkalarıyla tartışabilir ve durumları hakkında bilgi arayabilir ve canlı bir ağ durumu sayfası kesinti sorunları hakkında konuşur. Bir bilgi tabanı, müşterilerin karşılaştığı en yaygın sorunların çoğu hakkında makaleler içerir.

ABD ve Kanada’nın yanı sıra uluslararası müşteriler için telefon desteği, canlı sohbet ve bilet sistemi ile 7/24 teknik destek sunulmaktadır..

Bununla birlikte, mükemmel destekle gurur duyurken, birçok müşteri JaguarPC’den bekledikleri yanıt süresini tam olarak alamadıklarını fark etti, bazı müşteriler biletlerinin yanıt almasının 15 ila 25 saat sürdüğünü fark ettiler . İşletmeniz Web sitenizin çalışır durumda olmasına güveniyorsa, bunun gibi bir kesinti yaşanması en düşük seviyeye zarar verebilir.

Bazı müşteriler olağanüstü müşteri hizmetleri bildirerek sitelerini birkaç dakika içinde yeniden çalışır duruma getirirken, diğerleri sitelerinin yanıt vermeden saatlerce çalıştığını kaydetti.

4. Jaguar PC Ne Tür Paylaşımlı Plan Sunar?

JaguarPC çeşitli hosting planları sunar. CPanel paylaşılan barındırma, WordPress, Joomla, Drupal, Ruby on Rails, Python PHP5 ve Coppermine gibi çeşitli uygulamalar için tek tıklamayla kurulumlar içerir. Hepsi yönetilen hizmete sahip üç farklı ortak planları var.

 • Özel hosting (36 aylık sözleşme için 3.97 $ / ay): 35 GB SSD alanı, 100 GB bant genişliği, toplam 25 MySQL veritabanı, e-posta ve FTP hesabı birleştirilmiş.
 • Web barındırma (36 aylık bir sözleşme için 6.97 $ / ay): 75 GB SSD disk alanı, 1000 GB bant genişliği ve veri aktarımı ve toplam 100 kombine MySQL veritabanı, e-posta ve FTP hesabı. Bu plan 100 park edilmiş alan, günlük yedeklemeler, güvenli SSL erişimi, RV Sitebuilder ve Softaculous içerir. CloudFlare, SSL sertifikası, LiteSpeed ​​ve Spam Uzmanı da alırsınız. Kurulum bu hesapla ücretsiz.
 • Kurumsal hosting (36 aylık bir sözleşme için 24.94 $ / ay): 125 GB SSD depolama alanı, 5.000 GB bant genişliği ve sınırsız MySQL veritabanları, e-posta ve FTP hesapları ve park edilmiş alanlar. Sunucular yarı özeldir ve LiteSpeed ​​ile Web barındırma planının tüm avantajlarını içerir. Özel bir IP adresi, önceden RapidSSL, ücretsiz kurulum ve bir alan adı kaydı alırsınız.
5. JaguarPC Dedicated Sunucuları Destekliyor mu?

Özel JaguarPC sunucuları, 10x hizmet seviyesi anlaşması ile yüzde 99,999 çalışma süresi sunar. Kök erişimi, 10 Mbps ölçülmemiş bant genişliği, uzaktan yeniden başlatma, sınırsız giden trafik olan dört farklı plan sunarlar. Web sitesi ve uygulamaları geliştirmek için bir platform vardır ve özel çekirdekler uygulayabilirsiniz..

 • Intel Xeon E3-1230v2 (ayda 127 $ ‘dan başlar): 4x Çekirdek 8 GB DDR3 RAM, 2 × 500 GB sabit sürücü.
 • Intel Xeon E3-1230v5 (ayda 167 $ ‘dan başlar): 4x Çekirdek, 16 GB ECC RAM, 2x 1 TB sabit sürücü ile 8 MB önbellek.
 • Intel Xeon E5-2620v3 (ayda 227 $ ‘dan başlar): 6x Çekirdek, 32 GB ECC RAM, 1x 512 GB SSD ve 1x 1 TB SATA sabit sürücü ile 15 MB önbellek.
 • 2x Intel E5-2620v3 (ayda 267 $ ‘dan başlar): 6x Çekirdek, 32 GB ECC RAM, 1x 512 GB SSD ve 1x 1 TB Sata sabit disk ile 15 MB önbellek.
6. JaguarPC Bayi Barındırma Sunuyor mu??

JaguarPC satıcıları şirketin müşterileri için sağladığı birçok çözümü takdir ediyor.

ABD’de ve İngiltere’de satıcılar için dört farklı plan vardır; her iki plan da bant genişliği, yeniden satış hesabı, e-posta adresleri, veritabanları ve FTP hesapları gibi çeşitli sınırsız özellikler sunar. Tüm satıcılar ayrıca aşağıdaki avantajlardan yararlanır:

 • Fazla satış etkin
 • Özel ad sunucuları
 • CloudLinux ve Litespeed
 • Ücretsiz hızlı SSL
 • Yaşam için alan adı
 • 25 hesaba kadar taşıma
 • Ana, alan adı ve SSL satıcı hesapları
 • RVSiteBuilder
 • R1Soft Günlük Yedeklemeler

Hesap düzeylerindeki en büyük fark, hem ABD’deki hem de İngiltere’deki en yüksek düzeyli bayi hesaplarının, VPS ve özel sunucuların yeniden satılmasında yüzde 20 indirim almasıdır.

ABD’de, üç yıl için ön ödeme yaptığınızda RZ1 $ 11,21 / ay’dır; Üç aylık ön ödemeli plan için RZ2’nin fiyatı 14,96 $ / ay; Üç yıllık ön ödemeli bir planla R3 $ 22,46 $ / ay ve üç yıl için ön ödeme yaptığınızda RZ4’ün fiyatı 29,96 $.

7. JaguarPC VPS Hosting Sunuyor mu?

JaguarPC’de barındırılan VPS, Windows, CentOS, Debian, Suse ve Fedora cevheri için dört farklı tam yönetilen planda destek içerir.

 • 1 (12 aylık ön ödemeli planda 27 $ / ay): 30 GB disk alanı, 1,5 GB RAM, 2 çekirdek, 10 TB bant genişliği, kurulum ücreti yok.
 • 2 (12 aylık ön ödemeli planda 47 $ / ay): 60 GB disk alanı, 3 GB RAM, 2 çekirdek, 15 TB, kurulum ücreti yok.
 • 3 (12 aylık ön ödemeli planda 67 $ / ay): 90 GB disk alanı, 4 GB RAM, 3 çekirdek, 20 TB bant genişliği ve kurulum ücreti yok.
 • 4 (12 aylık ön ödemeli planda 97 $ / ay): 120 GB disk alanı, 6 GB RAM, 4 çekirdek, 25 TB bant genişliği ve kurulum ücreti yok.

Bu planlar arasında sınırsız alan adı, e-posta, MySQL veritabanları ve FTP hesapları ve gelen bant genişliği bulunur. Buna ek olarak, müşteriler CloudFlare, iki özel IP, uzak masaüstünde kök ve yönetici erişimi, günlük yedeklemeler ve bir kontrol paneli alırlar – cPanel, WHM veya Plesk arasından seçim yapın.

8. Cloud hosting ile ilgileniyorum – bunu JaguarPC’de bulabilir miyim?

JaguarPC dokuz farklı Cloud hosting planı sunmakta ve en küçükleri ayda 32 $ ‘dan başlayıp 2 çekirdek, 20 GB disk alanı, 1 GB bellek, 5 TH bant genişliği, 1 VE ve 2 IP adresi sunmaktadır. . Cloud 9 ise 12 çekirdek, 370 GB disk alanı, 16 GB bellek, 30 TB bant genişliği, 8 VE ve 8 IP adresi sağlıyor.

9. Çalışma Zamanları Nasıl??

Endüstrideki çoğu barındırma şirketinde yüzde 99,9 çalışma süresi garanti edilir, bu da herhangi bir ayda sitenizin 45 dakikadan biraz daha az bir süre kapalı kaldığı anlamına gelir. Bu nedenle, bir çalışma süresini garanti ederlerse, bu yüzdeye sadık kalacak çok az şirket var; Web sitelerimizin asla aşağıya inmediğini bilmek her zaman bu kadar. Bu teknoloji ile her zaman bir gerçek değil. Bununla birlikte, JaguarPC, Web sitelerinde bir yerde yüzde 99,999 garanti sunduklarını belirten birkaç farklı garanti sunar; hizmet şartları yüzde 100 ağ çalışma süresi garantisi verir, yani tüm yönlendiriciler, anahtarlar ve kablolama planlı bakım olmadığı sürece 7/24 çalışıyor. Hizmet düzeyi anlaşmaları, yüzde 100 çalışma süresinin sunucunuzda yazılım, donanım hatası, hizmetler veya artalan süreçleri içermediğini not eder.

Ağ kapalıysa, müşteriler kapalı kalma süresinin yüzde 1.000’i oranında kredilendirilir. Bu, ağ bir saat boyunca kapalı kalırsa, on saatlik kesinti süresi boyunca bir kredi alacağınız anlamına gelir. Aylık ödemeniz, size doğru bir kredi vermek için aydaki gün sayısına ve günün 24 saatine bölünecektir. Krediyi almak için, istekte bildirilen orijinal sayının bilet numarası da dahil olmak üzere yedi gün içinde bir bilet göndermelisiniz..

10. JaguarPC para iade garantisi sunuyor mu??

JaguarPC ile paylaşılan bir barındırma müşterisiyseniz, 45 günlük para iade garantisi almaya hak kazanırsınız. Bu sektördeki en uzun değil, ama kesinlikle diğer birçok şirket tarafından sunulan 30 günlük garantiyi aşıyor. Bununla birlikte, standart olarak garanti, kurulum, lisanslar, etki alanı kayıtları veya diğer eklentiler için değil, yalnızca barındırma ücretlerini içerir. Ayrıca, konumlandırma veya özel sunucular için de uygun değilsiniz..

11. Web sitemi taşımakta yardımcı olabilirler mi??

Birçok müşteri, sitelerini bir ana bilgisayardan JaguarPC’ye taşıma konusunda aldıkları hizmetten ötürü, siteler cPanel ile kontrol edilmemiş olsa bile şirketin geçişini sorunsuz hale getirdiğini belirtti. Bu harika bir haber, çünkü birçok barındırma şirketi yalnızca bir cPanel sitesini diğerine taşıyorsanız size yardımcı olacaktır. Taşıma tüm planlarda ücretsiz değildir, ancak paylaşılan ve özel sunucu planlarının yanı sıra VPS ve Cloud barındırma planlarına dahil edilir.

12. JaguarPC’nin İyi Sayfa Yükleme Hızları Var mı?

JaguarPC, diğer pek çok barındırma şirketi gibi, mesela SSD sunucuları ve CloudFlare entegrasyonunun yanı sıra diğer birçok bileşen gibi yüksek hızlarda “yüksek hız” iddiasında bulunmaz, sayfa yükleme hızlarınızı biraz artırmaya yardımcı olur ve, diğer şirketlerden farklı olarak, JaguarPC bu katı hızların korunmasında çok güvenilir ve tutarlıdır. Web sitelerini anında yüklemeyi bekleyen çok sayıda Web ziyaretçisiyle, yüklerinizin hızlı bir şekilde çevrimiçi başarınızın anahtarı olmasını sağlayın.

13. JaguarPC’yi yarışmadan ayıran nedir??

JaguarPC, yönetilen planlar sunan diğer şirketlerin aksine sağlam bir yönetilen plan dizisine sahiptir ve bir kol ve bir bacak ücret almaz. Web siteniz büyüdükçe planınızı yükseltmek için açık bir yol sağlar ve her düzeyde sürekli olarak güvenilir destek sunar. Planlar çok çeşitli özellikler içeriyor ve şirket, yaklaşık 20 yıl sonra bile, hala onu başlatan aynı kişi tarafından işletiliyor ve işletiliyor – bu tür bir ömür ve tutku bu günlerde nadir.

14. JaguarPC ile Barındırma Eksileri nelerdir?

Birkaç mükemmel hosting şirketi vardır – olumsuz yorumlar genellikle birçok farklı endüstride olumlu eleştirilere ağır basabilir. Bununla birlikte, JaguarPC’nin olumsuz değerlendirmeleri genellikle müşteri desteklerinin yanıt süreleri etrafında dönmektedir..

Web sitelerinin çeşitli yerlerinde farklı yüzdeleri listelemek, çalışma sürelerini tanıtmak konusunda fazla tutarlılıkları yoktur..

Jaguar PC ile Hosting Artıları nelerdir?

JaguarPC ile barındırma, duyulmamış bir çalışma süresi yüzdesini garanti eden ve son derece cömert bir garantiyle destekleyen bir şirketin kapılarını açacaktır. Şirket, müşteri memnuniyetini ön planda tutarken 45 günlük para iade garantisi de sunar.

Sitenizin hızlı bir şekilde kalmasını ve tutarlı bir şekilde kalmasını sağlamak için anında kurulum, Web sitesi taşıma yardımı ve her düzeyde müşteri desteği sunarlar..

JaguarPC.com hakkında daha fazlası

En İyi Özellikler

 • Hızlı destek
 • Uygun fiyatlar
 • Tonlarca özellik

Resmi web sitesini ziyaret edin

En İyi 5 Sunucu

 • SiteGround Yorumları
 • WP Motor Yorumları
 • A2 Hosting Yorumları (eski)
 • Bluehost İncelemesi
 • GoDaddy Managed WordPress Değerlendirmeler
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map