JustHost Reviews Mayıs 2020: Fiyatlandırma, Planlar, Çalışma Süresi ve İstatistikler

JustHost Reviews Mayıs 2020: Fiyatlandırma, Planlar, Çalışma Süresi ve İstatistikler

JustHost Reviews Mayıs 2020: Fiyatlandırma, Planlar, Çalışma Süresi ve İstatistikler

Contents

JustHost nedir?

JustHost, Linux tabanlı paylaşılan barındırma hizmetleri sunan bir web barındırma sağlayıcısıdır. JustHost 2002 yılında California, Glendale’de kuruldu ve 2012 yılında Endurance International Group tarafından satın alındı..


JustHost Hosting Ne Kadar İyi??

JustHost oldukça rekabetçi bir fiyat için nispeten standart paylaşılan hosting paketleri sunuyor. Onları diğer EIG tarafından satın alınan şirketlerden ayıran çok şey yoktur, bunun yerine, bu satın almanın birçok hikaye işaretini gösterirler. Cazip tanıtım fiyatları ve kayıt özellikleri sizi cezbedebilirken, sunulan gerçek hizmet en iyi ihtimalle vasattır. JustHost, hız, çalışma süresi ve müşteri hizmetlerinde rakiplerinin oldukça gerisinde. Resmi Siteye Bakın

Sadece Host İnceleme Hosting: değer bir atış?

Sadece Host – belki onları kullanan bir arkadaşınız var ve bu yüzden denemeye değer olduklarını düşündünüz.

Ya da 2002’de başladığından beri onlarla ev sahipliği yapıyorsunuz ve hala iyi olup olmadıklarını merak ediyorsunuz.

Web’e bakarsanız, Just Host yorumları çok hoş değil.

Size fikrimizi vereceğiz ve kararınızı vermenize izin vereceğiz.

Yalnızca Host’un paylaşılan barındırma paketleri işletmeniz için güçlü bir durum oluşturuyor gibi görünüyor: rekabetçi fiyatlı, ölçeklendirmek için açık ve uygun fiyatlı bir yol, bol miktarda depolama alanı ve önyükleme yapmak için diğer birkaç özellik.

Ancak, sunulan hizmetin kalitesi cansız. Düşük sayfa yükleme hızları, ortalama çalışma süresinin altında ve sinir bozucu müşteri hizmetleri uygulamalarıyla Just Host’u aktarmanızı öneririz. Aynı fiyata, SiteGround veya Bluehost (başka bir EIG markası) ile daha iyi hizmet ile benzer paketler alabilirsiniz..

Just Host Hosting’in En İyi Özellikleri

Emin olmak için, Just Host onları dikkate almaya değer bazı çekici özellikler sunuyor. Gözlerini yakalamış olmalarının bazı nedenleri.

1) Alan Açısından Rekabetçi Paketler

En temel planları ile Just Host 100MB depolama alanı, 100 e-posta adresi, yedekleme ve ücretsiz alan adı ve aylık sınırsız veri aktarımı sunar. Bu, aylık 3,50 ABD doları taban fiyatı için oldukça rekabetçi bir pakettir. Sadece Hosting ile ölçeklendirmek için açık bir yol da var, çünkü sınırsız alan adları sadece ayda 1.50 $ karşılığında onlarla barındırılabilir. Sunulan alan başına fiyat noktasına göre birisinin Just Host ile nasıl ilgilenebileceğini görmek kolaydır.

2) Anında Kayıt

Birçok müşteri, özellikle de uluslararası müşteriler için acil bir dağıtıcı, yasaklı bir şekilde uzun bir kayıt işlemidir. Bazı toplantı sahipleri kimliğinizin doğrulanmasını gerektirir ve birçoğu doğrulamanızı tamamlamak için çalışma saatleri içinde onları aramanızı gerektirir. Birleşik Devletler dışında yaşayan ve hatta sadece farklı bir saat diliminde yaşayan herkes için, çağrı merkezi saatlerinde gezinmek, endüstrinin şimdiye kadar büyümesi gerektiğini hissettiğimiz bir zorluk daha. Just Host’un kredisi için, sunucunuzu anında sağlarlar. Kayıt işlemleri kolaydır ve siteniz kaydolduktan hemen sonra yayınlanmaya hazır olacaktır.

3) Ücretsiz Alan Adı

Herkes gibi ücretsiz bir alan adını seviyoruz. Ve onlarla sadece bir yıl boyunca ev sahipliği yapıyorsanız, size 10 $ tasarruf sağlıyor.

Ama anlaşmayı mühürleyecek bir şey değil, sadece güzel bir şey

4) 30 Gün Para İade Garantisi

Bunu beğendik ve büyük bir ev sahibinin bir işareti. 30 gün içinde size tam bir geri ödeme yapmak istiyorlarsa, zaman ayırmaya değer. Sizi mutlu etmek için zaman ve para harcamak istiyorlar, bu yüzden çaput bir ev sahibinin yapamayacağı kesin bir artı

5) Büyük Bir Şirket Tarafından Desteklenir

Bu hem profesyonel hem de aleyhte. 2012 yılında EIG tarafından satın alındılar, bu da güvenlik nedeniyle iyi. Biliyorsunuz ki her şey toprağa karışmayacak ve kredi kartınızı bilgisayar korsanlarına satamayacaklar. En kötüsü, Bluehost’a taşınmanızı sağlar. Dezavantajı, büyük bir şirket olmalarıdır. Büyük bir şirketin yavaş bekleme süreleri, subpar desteği ve genel sıkıcı özellikleri alabilirsiniz.

6) Uygulama Entegrasyonu ve Freebies

Eğer bir şirket sahibi web barındırma seçimi lehine söylenecek bir şey varsa, Google gibi diğer şirketler ile entegrasyon kolaylığı şeklinde olması kesin avantajları vardır. Just Host, standart Google eklentilerinin yanı sıra 100 açık kaynak platformuyla da sorunsuz bir şekilde çalışır. Just Host ayrıca, AdWords ve SEO ile denemek isteyen yeni bir web sitesi için güzel bir bonus olan Google ve Bing reklam kredilerini de atacak.

 

Just Host Hosting’in olumsuz yönleri

Just Host’un iyi bir iş çıkardığı bazı şeyler olsa da, bizim konumumuz kısa düştükleri birçok yere kadar var. Hız, çalışma süresi ve müşteri hizmetleri sizin için önemliyse ve çoğu insan içinse, o zaman Just Host’a zor bir geçiş vermelisiniz. Bu eksikliklerin yanı sıra hizmetleriyle ilgili aldığımız diğer bazı konular hakkında daha fazla bilgi:

1) Çalışma Zamanında Sektör Ortalamasının Altında

Just Host’un 2015-2016 çalışma süresi ortalaması% 99,89’a çıktı. Bir layman için, bu oldukça iyi bir ortalama gibi görünebilir. Ancak matematiği yaparsanız, yılda yaklaşık 100 saatlik kesinti süresi anlamına gelir. Ayrıca, bu% 99,96 çalışma süresi sektör ortalamasının önemli bir yoludur. Web sitenizden para kazanılıyorsa, her kesinti saati size maliyettir – bu, web barındırma sağlayıcınız olarak Just Host’u seçmeden önce dikkatle düşünülmesi gereken bir şeydir.

2) Hızda Endüstri Ortalamasının Altında

Sayfa yükleme süreleri, hem arama motoru sıralamalarınız hem de genel kullanıcı deneyiminiz için inanılmaz derecede önemlidir. Kullanıcılar, yüklenmesi çok uzun sürerse sitenizden hemen çıkma eğilimi göstermez, aynı zamanda Google, sitenizin çok yavaş olduğunu düşünüyorsa sitenizi arama sonuçlarında daha da aşağı çeker. Bu nedenle, Just Host’un ortalama sayfa yükleme sürelerinin sektör ortalamasından% 30-40 daha yavaş olması küçük bir detraktör değildir. Yaklaşık 950 ms’lik bir sayfa yükleme hızıyla, benzer şekilde fiyatlandırılan diğer ana bilgisayarların oldukça gerisindedirler. Şimdiye kadar gözden geçirdiğimiz en hızlı ana makine olan A2 Hosting, sayfaları 210 ms içinde yüklüyor. Benzer bir maliyete sahip olan başka bir EIG’ye ait şirket olan A Small Orange, yaklaşık 520ms.

3) Upsells Boot ile Yavaş Müşteri Desteği

Just Host’un müşteri hizmetlerinin müşteri incelemelerine hızlı bir şekilde göz atmak hacimleri konuşuyor. EIG şirketlerinde sıklıkla olduğu gibi, müşteri hizmetleriyle ilgili şikayetler, satın alma işleminden hemen sonra artmaya başlar. Sadece Host bu konuda bir istisna değildir. Telefonla veya anlık sohbet yoluyla müşteri hizmetlerine bağlanmak için 10-20 dakika bekleyebilirsiniz. Bunu yaptıktan sonra, temsilcileri bulunduğunuz yerde sizinle tanışmış gibi görünmüyor; sık sık SSS sayfalarına bağlantılar veya daha önce denediğiniz temel sorun giderme önerileri alırsınız. Ayrıca, her fırsatta yükselme ile karşılaşacaksınız. Yükselmeler, bir şirketin müşterilerine yapabileceği en kötü şey olmasa da, sadece bir sorunu düzeltmeye çalıştığınızda bu uygulama çok sinir bozucu.

4) Sunucu Yedekleri Garantili Değil

Sadece Host, haftalık sunucu yedeklemelerini sundukları hizmetlerden biri olarak, daha sık olmasa da rakiplerinin çoğunun yaptığı bir şey olarak listeler. Ancak, küçük yazıları okuduğunuzda bu yedeklemelerin garanti edilmediğini görürsünüz. Çok güven verici değil, değil mi? Açıkçası verilerinizin güvenliğine Just Host ile tamamen güvenilmeyeceği için bunları servis sağlayıcınız olarak seçmeniz gerekiyorsa, manuel yedeklemeler yaptığınızdan emin olun..

5) VPS yok

Birçok barındırma sağlayıcısı, paylaşılan bir barındırma planından yükseltme olarak bir VPS seçeneği sunar. Sanal Özel Sunucu kısaltması, bir sunucudan alanın özel bir bölümünü kiraladığınız anlamına gelir. Yalnızca Ana Bilgisayar’ın bu seçeneği yoktur. Ayrıca, Just Host bulut barındırma seçenekleri sunmaz. Paylaşılan barındırma planları öngörülebilir ve yararlı bir şekilde ölçeklenirken, Just Host, işletmenizi VPS kullanarak ölçeklendirmeyi planlayıp planlamadığınızı seçecek şirket değil.

6) Hiçbir Catchall E-postası

Just Host’un eksik olduğu önemli özelliklerden biri, bir catchall e-posta özelliğidir. Just Host sınırsız miktarda alan adı sunsa da, bu catchall e-postası bunu yapabilir, böylece bazı önemli e-postaları kaçırırsınız.

Sonuç olarak:

İlk etapta sizi Just Host’a çeken 3,45 $ / ay fiyat büyük bir yakalama ile geliyor: bu fiyatı sadece 3 yıl boyunca hizmetlerini satın almak istiyorsanız alırsınız. Özellikle para iade garantilerinin sadece ilk 30 günlük hizmette mevcut olduğu düşünüldüğünde, bu, önceden dışa vurmanız istendiğinde çok büyük bir para yığınıdır. Birçoğu, doğru hizmet için peşin ödeme yapmaktan memnuniyet duyacaktır, ancak her şey düşünüldüğünde, Just Host, neden bu kadar uzun bir süre boyunca kendinizi onlara bağlamanız gerektiğine dair en cazip durumu yapmaz. Şirkete ait bir ana bilgisayar seçecekseniz, iş modellerinin daha olgun olduğu GoDaddy veya HostGator’u öneriyoruz..

Daha Fazla Özellik Görüntüle JustHost Değerlendirmeler 2.7 / 5 Yorumcu {{reviewsOverall}} / 5 Kullanıcılar (1 oy) Artıları

 1. Hızlı ayar
 2. Paylaşımlı Hosting ile Ölçeklendirme Yolunu Temizle
 3. Rekabetçi Alan Fırsatları
 4. Ücretsiz Alan Adı

Eksileri

 1. VPS yok
 2. Catchall E-postası Yok
 3. Back Ups Garantili Değil
 4. Müşteri Hizmetleri Eksiktir
 5. Ortalama Hız ve Çalışma Süresi Altında

Support2Speed2Features3Value4Transparency2.5

JustHost Sorular ve Cevaplar

Mevcut pek çok web barındırma seçenekleri ile, hangi hizmet iş web sitesi veya siteler için doğru olanı biliyor musunuz? Bunun zor bir karar olabileceğini biliyoruz, bu yüzden araştırmanın çoğunu sizin için yapıyoruz. Kullanmayı düşündün mü JustHost web hosting ihtiyaçlarınız için? Öyleyse, doğru yerdesiniz. Bu makalede, insanların en sık karşılaştıkları endişeler hakkında bilgi içeren kapsamlı bir Sık Sorulan Sorular (SSS) bölümüyle başlayacağız. Ardından, neden JustHost sizin için iyi bir seçim olabilir. Başlayalım:

JustHost Linux veya Windows hosting sunuyor mu??

Web barındırma hizmetleri yalnızca Linux’tur ve Windows barındırma içermez.

JustHost, sözleşmemi yenileme zamanı geldiğinde aylık fiyatımı yükseltmeye çalışacak mı??

İlk hizmet şartlarınızı imzaladığınızda, bir indirim alırsınız. Bundan sonra, her yenilediğinizde, servis planınız için normal fiyattan faturalandırılırsınız.

JustHost planları ücretsiz bir alan adı içeriyor mu?

Evet, JustHost’un tüm planları tek bir ücretsiz alan adı kaydı içerir. Paylaşılan bir planınız varsa, yalnızca bir yıl boyunca ücretsizdir.

Herhangi bir kesinti sürem varsa, JustHost bana geri ödeme sağlayacak?

Hayır. JustHost web hizmetlerinin kesintisiz çalışma garantisi yoktur, bu nedenle kesinti süresine ilişkin bir geri bildirim almazsınız.

JustHost’un para iade garantisi var mı?

Evet, hizmetinizi 30 gün içinde iptal etmeyi seçerseniz, planınızın maliyetinin tamamını geri alabilirsiniz. 30 günlük sürenin ardından aylık hizmetin kullanılmayan kısmı için geri ödemeler yapılır. Sözleşmenizi iptal ederseniz alan adlarınız için ücret ödemeniz gerekebilir.

JustHost Sanal Özel Sunucu (VPS) barındırma planları sunuyor mu??

Evet, kesinlikle yapıyorlar. İhtiyacınız olanı seçebilmeniz için VPS barındırma dört farklı seçenek sunuyorlar.

JustHost müşteri desteğinde onlara ulaşabileceğim bir telefon numarası var mı??

Evet, müşteri desteğini 7/24 canlı sohbet ve telefonla kullanabilirsiniz..

JustHost hangi programlama dillerini destekler?

JustHost, PHP, Python, Perl ve Ruby on Rails dahil olmak üzere Linux sunucularında çalışan tüm dilleri destekler.

JustHost’u seçersem bayi seçenekleri var mı?

Hayır, herhangi bir bayi planı sunmuyorlar.

JustHost mevcut web sitemi sunucularına aktarmama yardımcı olacak?

Hayır. JustHost, herhangi bir web sitesi transfer hizmeti sunmaz.

Bir kerede hesabımda birden fazla web sitesi bulunabilir mi??

Tabii ki, her JustHost planı sınırsız alan adı içerir, böylece istediğiniz kadar web sitesine sahip olabilirsiniz.

JustHost planında bir kontrol paneli yazılımı var mı?

Evet, her hosting planında cPanel yazılımı alırsınız.

JustHost aylık veya yıllık ödemelerimi yapmayı kabul eden ödeme yöntemleri?

Hizmet için düzenli ödemeler için çek, havale, Discover, American Express, Visa, MasterCard ve PayPal’ı kabul ederler.

Aylık ödeme yapmak için web barındırma hesabımı ayarlayabilir miyim?

Evet, haftalık, aylık veya yıllık olarak seçtiğiniz herhangi bir faturalandırma döngüsünde web barındırma hizmetleri için ödeme yapabilirsiniz. İptal etmeyi seçerseniz, geri ödemenizin faturalandırma döngünüzün kalan süresi boyunca orantılı olduğunu unutmayın..

JustHost her türlü yedekleme hizmeti sunuyor mu??

Hayır. Sitelerinizi kendi takdirine bağlı olarak yedeklemeyi seçebilirler, ancak herhangi bir yedekleme hizmetini garanti etmezler. Kendi tesis dışı yedeklemelerinizden siz sorumlusunuz.

Öğrenciler, okullar veya kar amacı gütmeyen kuruluşlar JustHost hizmetlerini kullanırken indirim alıyor mu??

Katılan üniversitelerdeki öğrenciler, web barındırma hizmetleri için JustHost’u kullanmak için indirimli ücretlerden yararlanabilirler.

Hangi JustHost planı video akışı için en iyisidir?

JustHost planlarının tümü yüksek kaliteli ses ve video akışında eşit derecede iyidir.

JustHost web barındırma hizmeti nerede bulunur?

JustHost, Chicago, Illinois’de her zaman 2000’den fazla sunucu ve dört teknisyen bulunan bir veri merkezine sahiptir..

JustHost’un bir blogu var mı ve Twitter’da mı?

Bir blogları var, ancak son giriş uzun zaman önceydi. Son Twitter girişi blog gönderisinden bile daha uzaktı, bu yüzden her ikisinde de aktif değiller.

WordPress’i JustHost’un hizmetinde kullanabilir miyim?

Tabi ki yapabilirsin. WordPress, bu web barındırma hizmeti kullanılarak tamamen desteklenmektedir.

Neden JustHost’u Seçmelisiniz?
 • JustHost hizmetlerine kaydolduğunuzda, ücretsiz bir alan adı kaydı alırsınız. Veya seçerseniz bunun yerine bir alan adı aktarabilirsiniz.
 • Sunucunuzdan istediğiniz sayıda alanı barındırabilirsiniz. JustHost’a kaydolduğunuzda, tüm web sitelerinizi tek bir kontrol panelinden yönetme avantajına sahip olursunuz. İhtiyacınız olduğu kadar çok veya az sayıda web siteniz var, çünkü sınır yok.
 • Harika çalışma süreleri elde edersiniz. JustHost’da çalışma süresi garanti edilmese de, size güvenilir ve güvenli bir barındırma platformu sağlamak için iş başındalar. Sunucularının hepsi dörtlü işlemci teknolojisine sahiptir ve güç yedeklemesi jeneratörler tarafından sağlanır. Veri merkezi her zaman izlenir, böylece herhangi bir sorun neredeyse anında çözülebilir.
 • Her zaman ulaşılabilir müşteri desteği. Bu web barındırma hizmeti ile, onlar her zaman mevcut teknisyenleri var çünkü hızlı ve kolay herhangi bir sorunları çözmek için bekleyebilirsiniz. Onlara üç kolay yöntemle ulaşabilirsiniz: e-posta, sohbet ve telefon. Her üç kanal da size kolaylık sağlamak için 7/24 kullanılabilir.
 • Uygun fiyatlı ve sınırsız. Çalışma zamanı JustHost’ta garanti edilmediğinden, size daha iyi bilinen web barındırma hizmetlerinden daha iyi fiyatlandırma sunabilirler. Burada size ne veriyorlar sınırsız her şeyi ile bir değer fiyatlı hizmet. Sınırsız alan adı barındırma, sınırsız e-posta hesabı, sınırsız web sitesi transferi ve sınırsız depolama alanı. Daha fazla alırsınız ve daha az ödersiniz, ancak kesinti süresi yaşayabilirsiniz.
 • Kontrol paneliyle entegre edebilirsiniz. JustHost sözleşmenizle cPanel yazılımına sahip olursunuz, bu da web sitelerinizi istediğiniz gibi ayarlamanıza ve daha etkili bir şekilde tanıtmanıza olanak tanır. Reklam araçlarını kullanabilir, uygulama yükleyebilir ve hatta sizi daha iyi bir web sitesi yöneticisi yapmak için şablon tasarımlarını kullanabilirsiniz.
 • Basit. Diğer web barındırma şirketlerinin aksine, JustHost her şeyi mümkün olduğunca basit tutmaya çalışır, böylece karışıklık yoktur. Kaydolmadan kontrol paneli yazılımını kullanmaya kadar her şeyi kolaylaştırmak için her şey hazır. Tüm süreçleri hayatınızı kolaylaştırmak için tasarlanmıştır, daha karmaşık değil.
 • Sen cPanel olsun. Bu kontrol paneli arayüz yazılımı bir nedenle ödül kazanır. Çok kullanıcı dostudur, böylece barındırma hesabınızın her yönünü yönetebilir, böylece tüm web siteleriniz için e-postalar, alan adları, veritabanı bilgileri kullanabilir ve istatistiklere erişebilirsiniz. cPanel sizi müşteriye değil ana bilgisayara dönüştürür.
 • Ücretsiz komut dosyaları. JustHost’a kaydolduğunuzda, tüm bir komut dosyası kitaplığına sahip olursunuz ve tamamen ücretsizdir. SimpleScripts kullanarak, Joomla, osCommerce, phpBB ve popüler WordPress dahil olmak üzere önde gelen komut dosyalarından herhangi birini yükleyebilirsiniz. Bu iyi bir araç ve büyük bir değer.
 • Para iade garantisi var. JustHost’u denemeye karar verirseniz, çok az risk vardır. Hosting planlarının her biri 30 günlük para iade garantisi içerir, bu nedenle ilk 30 gün geçmeden iptal ettiğiniz sürece tam satın alma fiyatınızı geri alırsınız. Hesabınızı 30 gün sonra iptal ederseniz, sözleşmenizde ne kadar süre kaldığınıza bağlı olarak orantılı bir geri ödeme alırsınız. Tüm geri ödemeler, ödenen kayıt ve kurulum ücretlerini içermez, ancak JustHost’u kullanırken kaydetmiş olabileceğiniz alan adlarını saklayabilirsiniz. JustHost hizmetlerini denemek için çok az risk vardır, ancak birçok büyük ödül.
Son düşünceler

Bir web barındırma hizmeti için düşük maliyetli bir seçenek arıyorsanız, kesinlikle iyi bir göz atmalısınız JustHost.  Bu web hosting şirketinin bazı oldukça temel hizmetleri var, ancak çoğu ortalama kullanıcının ihtiyaçlarını karşılıyorlar.

Müşteri desteği oldukça iyi, ancak Windows barındırma kullanılamıyor bir sorun.

Burada her şey temeldir, bu nedenle ileri düzey kullanıcıların alışverişe devam etmeleri gerekir ve tüm işletme müşterileri bu hizmetten kaçınmak isterler, çünkü çalışma süresini garanti etmezler. Çevrimiçi müşteri yorumlarını okurken, ciddi sorunlara, büyük kesinti sürelerine ve müşteri hizmetlerine ulaşmada karşılaşılan sorunlara dikkat çekerek neredeyse tamamen olumsuz olduklarını fark ettik..

Bu çok kötü yorum bazı ciddi sorunları gösterir, bu nedenle bu hizmeti seçerseniz tavsiyemiz dikkatli olmaktır. Ucuz bir sözleşme isteyen ve fiyattan alışveriş yapan ortalama kullanıcılar için, JustHost sizin için mükemmel bir web barındırma hizmeti olabilir. İş ve e-ticaret web siteleri için bu kesinlikle hayır.

JustHost.com hakkında daha fazlası

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector