Mayıs 2020 – Hosting Fiyatlandırma ve Planlar

Mayıs 2020 – Hosting Fiyatlandırma ve Planlar

Mayıs 2020 – Hosting Fiyatlandırma ve Planlar

Contents

Myhosting.com Hosting Ne Kadar İyi?

MyHosting.com web sitesi barındırma hizmetleri konusunda uzmanlaşmış özel bir şirkettir. 180 ülkede hizmet vererek dünya çapında genişliyor. Alan adları, VPS hizmetleri ve diğer birçok hizmet de dahil olmak üzere çeşitli hizmetler sunarlar. Onların hosting paketleri online varlıklarını genişletmek isteyen herkes için çeşitli seçenekler sunar. Mükemmel müşteri hizmeti sağlarlar ve sizin veya şirketiniz için en iyi planı seçmenize yardımcı olurlar..


Resmi Siteye Bakın Myhosting.com Değerlendirmeler 4 / 5 Yorumcu {{reviewsOverall}} / 5 Kullanıcılar (11 oylar) Artıları

 1. Paylaşılan Hosting Planları Seçenekleri
 2. Tam Özellikli Site Oluşturucu
 3. Sınırsız Alan Adı Barındırma
 4. 30-gün para iade garantisi

Eksileri

 1. Mobil Site Oluşturucu Ekstra Maliyeti
 2. Yedekleme Maliyeti Ekstra
 3. Çok Fazla Kötü Destek Şikayeti

Support4Speed4Features4Value4Transparency4

Resmi Myhosting.com Hosting İncelememiz

Myhosting.com, SoftCom’un bir yan kuruluşu olarak Toronto, Kanada’da bulunmaktadır. E-posta barındırma, VPS çözümleri, Microsoft SharePoint sunucuları, Microsoft Exchange sunucuları ve yönetilen geçiş çözümleri sunan paylaşılan Web barındırma konusunda uzmanlaşmıştır..

MyHosting.com Hosting’in En İyi Özellikleri

Veri merkezleri, Toronto, Kanada ve Rochester, New York’ta bulunur ve fiber optik ağlara sahip üst düzey veri merkezleri sunar.

Birçok Paylaşılan Hosting Planı

Paylaşımlı hosting söz konusu olduğunda Myhosting.com birçok seçenek sunar. Kişisel kullanıcılar, iş kullanıcıları ve e-ticaret kullanıcıları için planlar sunarlar. VPS planları ve özel hosting seçenekleri var. Ayrıca tüm iletişim ihtiyaçlarınızı karşılayacak özel değişim sunucuları vardır.

Linux tabanlı ve Windows tabanlı Hosting Seçenekleri

Myhosting.com size Linux tabanlı bir hosting planı veya Windows tabanlı bir hosting planı sunma yeteneğine sahiptir. Birçok hosting şirketi ya ikisini birden değil, birini ya da diğerini sunuyor. Ek bir avantaj olarak, iş planlarına geçerseniz, tek bir hesap altında hem Linux hem de Windows tabanlı çözümlere sahip olabilirsiniz.

Tam Özellikli Site Oluşturucu

Myhosting.com, tam özellikli bir site oluşturucu sağlar. Sonuçta, web sitelerini barındırıyorlar. Sadece yeni işletme sahiplerinin ilk web sitelerini oluşturmalarına yardımcı olmak için tam özellikli bir site oluşturucuya sahip olmaları mantıklıdır. CPanel’leri tek tıklamayla kurulum komut dosyalarına sahip olmanızı sağlar ve Joomla! veya WordPress.

Sınırsız Alan Adı Barındırma

Birçok hosting şirketi orada barındırma yeteneklerinize bir veri kap yerleştirir. Myhosting.com değil – sınırsız alan adı barındırma hizmeti sunuyorlar. Başka bir deyişle, kaç ziyaretçiniz olduğunu, web sitenizin ne kadar büyük olduğunu veya işletmenizin ne kadar büyüdüğünü umursamıyorlar. Dürüst olmak gerekirse, daha fazla web sitesi barındırma şirketleri sınırsız alan adı barındırma sunmalıdır. Çok az sayıda küçük işletme sahibi o kadar çok veri barındırıyor ki sunucuların ciddi yükü var. Aslında, bu, web sitenizin büyümesine ve ölçeklenmesine izin veren, Myhosting.com’un ne zaman ve nasıl istediğiniz iş gereksinimlerinizi karşılamasını sağlayan bir özelliktir.

30-gün para iade garantisi

Bu standart olsa da, orada 30 günlük para iade garantisi alacak ve sadece size orantılı bir miktar teklif bazı barındırma şirketleri vardır. Başka bir deyişle, diğer bazı web sunucularından hiçbir zaman tam bir geri ödeme almayacaksınız. Myhosting.com size 30 günlük para iade garantisi verecektir. İlk 30 gün içinde iptal ettiğiniz sürece size yüzde 100 geri ödeme yaparlar.

Myhosting.com Hosting’in olumsuz yönleri

Hiçbir Web hosting şirketi kendi kusurları olmadan. Myhosting.com farklı değil, korkuyorum. Aslında, Myhosting.com’un daha iyi olmak için odaklanabileceği birkaç şey var.

Mobil Site Oluşturucu’nun Ekstra Maliyetleri

Ekstra ücretlendirilecek her şeyden, Myhosting.com mobil site üreticileri için ekstra ücret almamalıdır. Mobil cihazlarını kullanarak İnternet’e erişen çok fazla insan var. Aslında, bir kullanıcının sitenize bir masaüstünden ziyade mobil cihazdan erişmesi daha olasıdır. Myhosting.com, Bluehost gibi diğer barındırma hizmetlerinin bu özelliği standart paketin bir parçası olarak içerdiği mobil web sitesi optimizasyonu için ekstra ücret almaktadır..

Yedekleme Maliyeti Ekstra

Web sitenizde tuttuğunuz veriler önemli, hassas veya değiştirilmesi zorsa (bu üçünden en az biri olduğuna bahse girmeye hazırız), Myhosting.com’a çok dikkat edin. Web sitenizi yedeklemeleri için fazladan ödeme yapmak istemiyorsanız, bu elle fiziksel sabit diskleri veya ücretsiz bulut hizmetlerini yapmanız gerekir. Bu pazarlık ana bilgisayarlar (WebHostingPad ve GoDaddy gerçekten bu bölümde daha iyi değildir) arasında sinir bozucu bir ortak sorun olsa da, A2 hosting gibi, verilerinizi düzenli olarak ücretsiz olarak yedekleyecek veya size seçenek sunacak birçok web barındırıcısı vardır. sitenizi manuel olarak yedekleme.

Ekstra Göç Maliyeti

Bu sadece zayıf bir pazarlama. Tabii, Myhosting yönetilen bir taşıma hizmeti sunuyor. Ancak, bunun için 45 $ ücret. İnsanlar yeni bir ev sahibi arıyorlarsa, neredeyse Myhosting’e bakmayacaklarını garanti edebilirim, çünkü bunu ücretsiz olarak yapan daha iyi hosting şirketleri var. Bir işletme sahibinin verilerini taşımasına yardımcı olan özel bir uzmanınız olduğunda işçilik maliyetlerinin olduğunu anlıyoruz. Ancak, bu barındırma şirketi tarafından emilmesi gereken bir maliyettir – bu durumda Myhosting bu maliyetleri absorbe etmelidir. Bu, küçük işletme sahiplerine Myhosting’i bir Web barındırma platformu olarak seçmek için ikna etmek için küçük bir fiyattır..

Çok Kötü Zayıf Destek Şikayetleri

Çevrimiçi olduğunuz her yerde, İnternet Myhosting.com’un zayıf yorumları ile doludur. İnsanlar seçim hosting platformu olarak onları tercih pişman. Elbette, web sitesinde size destek uzmanından 10 dakika içinde bir yanıt alacağınızı söylüyorlar. Ancak, bu hazır yanıt, yalnızca davanıza bir destek uzmanının atandığını söyler. İnsanlar sadece bir yanıt almanın üç günden iki haftaya kadar sürdüğünden şikayet ediyorlar – sizin için bir sorunu çözmelerini sağlamak daha da uzun sürüyor. Bu tür bir yanıt süresinin mazereti yoktur. Mükemmel bir müşteri destek ağının neye benzediğini görmek istiyorsanız SiteGround’a göz atın.

Sonuç olarak

Yüzeyde, Myhosting kaya gibi sağlam bir şirket gibi görünüyor. Ancak, birkaç anlaşma kırıcıları var. Ekstra, gizli maliyetlerden tüm internete yayılan destek şikayetlerinin sayısına kadar, iki kez düşünür ve Myhosting’e karşı tavsiyede bulunurdum. Ancak, onlar hakkında da olumlu eleştiriler var. Bazı insanlar onlar gibi. Değerlendirmeler bir sürü aynı kişiler tarafından gönderildi söyleyecektir. Başka bir deyişle, bir inceleme sitesine baktığınızda, şikayetlerin çoğunun yalnızca birkaç kişi tarafından gönderildiğini görürsünüz. Web sitenizi barındırmak için Myhosting’i düşünürken bunu bir tuz tanesi ile alın.

Daha Fazla Özellik Görüntüle

En İyi Özellikler

 • Hızlı destek
 • Uygun fiyatlar
 • Tonlarca özellik

Resmi web sitesini ziyaret edin

En İyi 5 Sunucu

 • SiteGround Yorumları
 • WP Motor Yorumları
 • A2 Hosting Yorumları (eski)
 • Bluehost İncelemesi
 • GoDaddy Managed WordPress Değerlendirmeler

MyHosting.com Hosting SSS’leri

Çalışma süresi garantisi nedir?

MyHosting% 100 kesintisiz çalışma garantisi sunmaktan gurur duyar. Herhangi bir nedenle sunucular çalışmıyorsa, tüm müşteriler hesaplarına 1 ila 1 kredi alacaktır.

Alan ve veri aktarım sınırları nelerdir?

Web barındırma planlarında, MyHosting hesabınızda sınırsız disk alanı ve sınırsız veri aktarımı yapmanızı sağlar.

MyHosting hakkında bir şey sevmezsem, neyi garanti edebilirler??

MyHosting’den memnun değilseniz, tüm paranızı geri alabilirsiniz. Para çekmek için otuz gününüz var ve tüm paranız iade edilebilir.

MyHosting tarafından sağlanan destek seçenekleri nelerdir??

Herhangi bir hosting müşterisi çok sayıda müşteri desteğine erişebilir. Sorunları çözmenize yardımcı olması için e-posta, canlı sohbetler veya 7/24 telefon desteği kullanabilirsiniz. Hangi ülkede olursanız olun, yaşadığınız sorunları çözmenize yardımcı olması için birine ulaşabilirsiniz..

MyHosting için yedekleme politikası nedir?

VPS sunucuları, kontrol panelinden kontrol edebileceğiniz yedeklemelerle birlikte düzenli olarak yedeklenir. Ancak, paylaşılan barındırma planları için yedekleme veya geri alma garantisi yoktur. Acil bir durum olarak kabul edilirse, MyHosting ek bir ücret karşılığında yedekleme sağlayabilir.

MyHosting mevcut bir alan adını aktarmama izin veriyor mu?

Mevcut alan adınızı MyHosting kullanarak aktarabilirsiniz. Doğru çalışmasını sağlamak için süreç boyunca size yardımcı olacaklar.

MyHosting profili barındırma için Linux veya Windows’ta çalışır mı??

Gereksinimlerinize bağlı olarak, Linux veya Windows için MyHosting’i kullanabilirsiniz. Kişisel bir plan arıyorsanız, Linux’a ihtiyacınız var. İşletmeler ve e-ticaret planı her iki platformu da kullanabilir. Bir VPS planı arıyorsanız, Windows ve Linux ile çalışacaktır.

Kaç tane e-posta adresi kullanabilirim ve ne kadar alan var?

Planınızla birlikte kullanabileceğiniz 10 ila 50 e-posta hesabınız olabilir. İhtiyaç olursa daha fazla e-posta alabilmek için her zaman yeni sürüme geçebilirsiniz. Paylaşılan barındırma planını seçerseniz, istediğiniz sayıda e-posta adresini depolamanıza izin verecek sınırsız disk alanı vardır..

Yenileme giriş fiyatından daha pahalı?

Önceden ödeme yapabiliyorsanız, MyHosting size ekstra indirimler sağlayacaktır. Altı aylık hizmetleri peşin ödeyebiliyorsanız, çok para kazanırsınız. MyHosting’in birçok farklı promosyonu var, bu nedenle yenileme zamanı geldiğinde fiyatların aynı kalacağının garantisi yok.

MyHosting tarafından sunulan yönetilen hizmetler var mı?

MyHosting birçok yönetilen uygulama sunar. Planınızın bir parçası olarak Exchange e-postanız olabilir. İhtiyacınız olan her şeye sahip olduğunuzdan emin olmak için her planla hangi hizmetlerin sunulduğunu görmeniz gerekecektir..

Barındırma planlarından herhangi birine sahip bir alanım olacak mı??

MyHosting size bir alan adı sağlayacaktır. Seçtiğiniz herhangi bir paylaşılan barındırma planı size ücretsiz bir alan adı alma şansı sunacaktır. Alan adının size adanmış olduğundan emin olmak için kaydolurken alan adını kaydetmeniz gerekir..

MyHosting hangi güvenlik önlemlerini sağlar??

MyHosting güvenliklerinden övünür. Web sitenizin güvenli olduğundan emin olmak için HackerWise, StopTheHacker ve SiteLock gibi çeşitli programlar kullanırlar..

Tek başına bir alan adı kaydı alabilir miyim?

MyHosting’i kullandığınızda bağımsız bir alan adı alabilirsiniz. Tucows ile ortaklık yapıyorlar ve ortaklıkları bir alan adı kaydetmenize izin veriyor. Alan adını kaydettikten sonra, alan adı size ait olacaktır.

VPS hizmetlerinin bir parçası mı?

VPS planları Linux ve Windows ile kullanılabilir. Bir geliştiriciyseniz veya bir işletme işletiyorsanız, VPS planları sizin için çalışacaktır. Ana odak noktası, yapabileceğiniz en iyi hizmeti sunmanıza yardımcı olmaktır. VPS planları, çevrimiçi varlıklarını genişletmek isteyen herkes için idealdir.

Teknik destek hangi dilleri sağlar??

Teknik desteğe ihtiyacınız varsa, MyHosting yalnızca İngilizce kullanır. Başka bir dilde yardım talep edebilirsiniz.

Merkez nerede bulunur??

MyHosting Kanada merkezli bir şirkettir. Merkezlerini Toronto, Kanada’da bulabilirsiniz. Diğer büyük şehirlerle aynı olan Doğu Standart Saat Dilimi’nde bulunurlar.

MyHosting veri merkezlerini nerede bulabilirim?

MyHosting’in Toronto, Kanada ve Rochester, NY’da veri merkezleri vardır. yapabildikleri en iyi müşteri hizmetini sağlamak için Equinix ve Earthlink Kurumsal Veri Merkezlerini kullanıyorlar.

MyHosting farklı geliştirme dillerini destekleyecek mi??

MyHosting’in desteklediği çeşitli diller vardır. Linux ve Windows sunucuları için çalışır ve sizin için hangi dilin çalışacağını seçebilirsiniz. Windows kullanıyorsanız, ASP.NET, PHP, Visual Studio, Perl ve Microsoft SQL, MYSQL ve PostgreSQL için destek kullanma seçeneğiniz vardır. Linux sunucuları kullanıyorsanız, standart LAMP sunucuları kullanılabilir. APACHE, MYSQL ve PHP’yi geliştirme dili ihtiyaçlarınız için de kullanabilirsiniz.

Bir MyHosting.com ortaklık programı var mı?

Evet ve satış ortağı programı bir satış komisyonu ödüyor. Yinelenen komisyonlara sahip olabilmeniz için ayarlayabilirsiniz.

Hesabımda birden fazla site ve alan adı barındırabilir miyim?

Birden fazla siteniz varsa, MyHosting’in paylaşılan planları hepsini bir araya getirmenize olanak tanır. Sınırsız ve ücretsiz alan adı barındırma, birden fazla alanı tek bir siteye veya alt dizine yönlendirmenizi sağlar. VPS barındırmayı seçerseniz, birden fazla hesap açmanıza gerek kalmadan hesabınızda birden çok web sitesi barındırabileceksiniz.

Teknik olmayan bir tüketiciysem hangi hizmetleri satın alabilirim?

Barındırma planlarında bir site oluşturucu bulunur. Kendi sitenizi oluşturmak için yüzlerce şablon arasından seçim yapabilirsiniz. Yetenek seviyeniz ne olursa olsun sitenizi nasıl kuracağınızı ve nasıl tasarlayacağınızı kolayca öğrenebilirsiniz. Tek bir tüketiciyseniz, bir site oluşturucu web sitesi alırsınız; iş planları iki site kurucu ile birlikte gelir; ve e-ticaret planında üç tane var. İhtiyaçlarınıza göre sitenizi tasarlamanızı sağlamak için Windows ve Linux ile birlikte çalışırlar. Trafiğinizi karşılamak için büyüyorsanız daha fazla site oluşturucu satın alabilirsiniz.

MyHosting bir e-ticaret web sitesi için doğru seçim olur mu??

Kesinlikle. MyHosting’in e-ticaret web siteleri için farklı planları vardır ve bunlar e-ticaret talepleri için tasarlanmıştır. MyHosting’in SSL sertifikaları vardır ve size bir çevrimiçi mağaza çalıştırmak için ihtiyacınız olan araçları sağlar.

Bir WordPress sitesi için MyHosting ne kadar uyumlu??

MyHosting, ihtiyacınız olan her şey için WordPress desteği sunar. WordPress’i yüklemeye ve kullanmaya yardımcı olmak için ideal bir uygulama yükleyici içerir. Acemi olsanız bile, WordPress hesabınızın hemen çalışmasını sağlayabilirsiniz.

MyHosting PrestaShop desteği sağlıyor mu??

PrestaShop web sitesi temalarını kullanıyorsanız, MyHosting sizi barındıracak ve size yardımcı olması için destek sağlayacaktır.

Mevcut bir Joomla web sitesini MyHosting ile taşıyabilir miyim?

Maalesef, MyHosting Joomla için göç sağlayamaz. Ancak, Joomla web sitenizi MyHosting hesabınıza taşımanıza yardımcı olacak bir program sunuyorlar.

MyHosting ile Magento desteği var mı?

Magento mevcut her hosting planı ile birlikte gelir. Magento’yu taşıyamayacaksınız, ancak bir başvuru alabileceksiniz. Uygulama, Magento hesabınızdan ihtiyacınız olan her şeyi taşımanıza izin verecek.

MyHosting ile sunulan kontrol panelleri var mı?

Tüm VPS sunucularının WHM / cPanel veya Plesk kontrol panelleri vardır. Kullandığınız sisteme bağlı olarak, hangisinin sizin için çalışacağını seçebilirsiniz.

Bir MyHosting hesabı için nasıl ödeme yapabilirim??

Ödeme için herhangi bir kredi kartını kullanabilirsiniz. MyHosting, PayPal aracılığıyla yapılan ödemeleri de kabul eder.

MyHosting, resim barındırma ve resim galerilerini destekleyecek mi??

Bu olacak ve Galeri’nin en popüler çevrimiçi fotoğraf albümlerinden biri olduğunu bilmek sizi heyecanlandıracak. Ayrıca uygulamaları paylaşmanıza izin verir ve her hosting hesabıyla ücretsiz gelir.

Bir sözleşme süresi için minimum miktar nedir?

MyHosting, müşterilerin bir seferde bir ay ödeme yapmalarını sağlar. Daha uzun bir zaman aralığı arıyorsanız, üç yıla kadar (36 ay) peşin ödeme yapabilirsiniz..

CDN hizmeti var mı?

CloudFare CDN, CDN servisine ihtiyaç duyan herkes için sunulur.

MyHosting hangi bayi paketlerini sunuyor??

Windows ve Linux üzerinde çalışan bir bayi VPS paketi kullanabilirsiniz. Özel bir bayi VPS ile kendiniz de oluşturabilirsiniz..

MyHosting.com hakkında daha fazla bilgi

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector