Mayıs 2020 – Hosting Fiyatlandırma ve Planlar

Mayıs 2020 – Hosting Fiyatlandırma ve Planlar

Mayıs 2020 – Hosting Fiyatlandırma ve Planlar

000WebHost Hosting ne kadar iyi?

Birçok kişi ücretsiz bir Web barındırma sağlayıcısı özellikleri kısıtlayıcı, reklam dolu takoz ya da güvenilir olmayacağını düşünebilirsiniz. Ahh – elbette. 000WebHost hosting kullanmanın dezavantajları vardır. Aslında, aynı dezavantaj herhangi bir ücretsiz Web barındırma sağlayıcısı hakkında söylenebilir.


Resmi Siteyi Görüntüle 000WebHost Değerlendirmeler 1.8 / 5 Yorumcu {{reviewsOverall}} / 5 Kullanıcılar (6 oylar) Artıları

 1. Onlar özgür
 2. Reklamsızdırlar
 3. İyi Bir Destek Sistemi Sunuyorlar
 4. Web Hosting ötesinde birkaç Ücretsiz Özellikler Sunuyorlar

Eksileri

 1. Birkaç Kullanıcı Şikayeti
 2. Güvenilmez Olarak Çıkıyorlar
 3. Pazarlama aldatmaca olarak geliyorlar

Support1.5Speed2.5Features2.5Value1.5Transparency1

Resmi 000WebHost Hosting İncelememiz

000WebHost hosting hakkında birkaç şey söylenebilir. Üç sıfırları kendi adlarına 0,00 ABD dolarından alıyorlar. Bunlar ücretsiz bir web barındırma sağlayıcısıdır ve web sitenizi barındırmak için bir kuruş talep etmez.

000WebHost Hosting’in En İyi Özellikleri

Birçok kişi ücretsiz bir Web barındırma sağlayıcısı özellikleri kısıtlayıcı, reklam dolu takoz ya da güvenilir olmayacağını düşünebilirsiniz. 000WebHost hosting ile durum böyle görünmüyor.

Onlar özgür

000WebHost hosting hakkında fark edeceğiniz ilk şey, ücretsiz olmalarıdır. Onlar hizmetleri için bir kuruş ücret almazlar. Ödemenizi sağlamak için nikel ve yollarını bulmaya çalıştıkları yükseltilebilir özelliklere sahip değiller. Ücretsiz, ücretsiz demektir. Ödemenin tek yolu, web sitenizi toplayıp başka bir yere gitmenizdir.

Reklamsızdırlar

Web sitenizi yalnızca reklamlarla doldurmakla kalmaz, aynı zamanda kendi reklamlarınızı sitenizde barındırmanıza da izin verilir. Birçok insan için reklam gelir kaynağıdır. Sitenize zorladıkları reklamlardan nasıl gelir elde etmediklerini görünce, nasıl para kazandıklarını merak edebiliriz.

000WebHost barındırma, ücretli bir Web barındırma şirketi ve bir yükseltme seçeneği kendinizi ücretli barındırma ihtiyacı bulursanız Hosting24 sponsorluğunda çünkü onların göze alamaz.

İyi Bir Destek Sistemi Sunuyorlar

Web sitenizi ücretsiz olarak barındırmaları, sizi desteklemeyi reddedecekleri anlamına gelmez. Şimdi, 7/24 telefon hizmeti ve hatta canlı sohbet sunmayabilirler, ancak bir e-posta bilet destek sistemi sağlarlar. Deneyimlerime göre – kullanmak zorunda kaldım – sadece araştırmamı yanıtlamak için hızlı değil, aynı zamanda bilgili ve sorunumu çözmeme yardımcı oldular. Benim sorunum, okuduğum bazı insanlar kadar teknik değildi, ancak ücretsiz bir hizmet için destek almak zorunda kalmamam kesinlikle bir artı oldu. Aklımda en iyi çıkarlarım varmış gibi hissettim.

Web Hosting ötesinde birkaç Ücretsiz Özellikler Sunuyorlar

Sadece ücretsiz bir Web barındırma sağlayıcısı oldukları için özelliklerle dolu takoz olmadığı anlamına gelmez. Size 1,5 GB değerinde disk alanı, 100 GB değerinde trafik, PHP, MySQL, FTP, cPanel, bir web sitesi oluşturucu, otomatik yükleyici ve daha fazlasını sunacaklar.

Özelliklerini yükseltme sürümü olan Hosting24 ile yan yana karşılaştırdığınızda, düşündüğünüz kadar alamayabilirsiniz, ancak – o zaman tekrar, bu ücretsizdir. Ücretsiz bir Web barındırma sağlayıcısına sahip olmanın en büyük özelliği, sitenizdeki reklamları zorlayarak web sitesi deneyiminizi engellemediği bir gerçektir. Diğer her şey ön – sitenizi istediğiniz şekilde oluşturabilirsiniz.

000WebHost Hosting’in olumsuz yönleri

Ahh – elbette. 000WebHost hosting kullanmanın dezavantajları vardır. Aslında, aynı dezavantaj herhangi bir ücretsiz Web barındırma sağlayıcısı hakkında söylenebilir.

İnternet Üzerinden Birkaç Kullanıcı Şikayeti

Ücretsiz bir şey aldığınızda, insanlar şikayet etmemeniz gerektiğini söylüyor. Ancak, kendinizi güvenilir ve ücretsiz bir Web barındırma sağlayıcısı olarak piyon edecekseniz, o zaman teslim edebilmeniz gerekir. 000WebHost Web hosting ile sorunları olan insanlar nerede barındırma sağlayıcı kendileri için belirlenen kuralları takip etmedi hissediyorum hissediyorum. Silinen dosyalardan, yedekleme seçeneklerinden ve daha fazlasından şikayet ediyorlar.

Güvenilmez Olarak Çıkıyorlar

Tüm şikayetlerle birlikte, en yaygın olanı güvenilmez olmalarıdır. Nerede sadece 42MB disk alanı ile kullandıkları ve kendi Web sitesi kapatıldı hakkında okudum bir şikayet oldu. Bir almanın ilk nedeni, bir tür aldatmaca çalıştırıyor olmasıydı. Ancak, müşterinin söylediklerinin ayrıntıları ve ticari bir web sitesi olmadığı gerçeği göz önüne alındığında, sizi iki kez düşünmenizi sağlar. Site kapatıldıktan sonra, artık 000WebHost barındırma müşterisi olarak kabul edilmedi, bu da onları müşteri desteği için uygun hale getirmedi. Müşteri, çubuğun acı ucunda olan sürekli bir Catch-22 idi.

Pazarlama aldatmaca olarak geliyorlar

Şimdi, bu benim deneyimim değildi, ama insanların şikayeti oldu. Birçok 000WebHost Web hosting bir aldatmaca olarak çıkıyor söyleyecektir. Bunun nedeni, müşteri desteğine her ihtiyaç duyduklarında çözümlerinin Web barındırma hizmetlerini yükseltmeleri ve ödeme yapmalarıdır. Bu onları bir pazarlama dolandırıcılığı olarak çıkarır. Sorunlarınız olana kadar ücretsiz mi ve sonra ödemek zorundasınız?

Sonuç olarak

Ücretsiz Web barındırma sağlayıcısı için, onları oldukça güvenilir ve çalışmak için zevkli buldum. Bununla birlikte, söyledikleri her şeyi bir tuz tanesi ile almalıyım çünkü sadece özgürler. Bir e-ticaret web sitesi kursaydım 000WebHost hosting seçmezdim. Ancak, bunları paylaşmak için birkaç resim bir araya getirmek isteseydim, bu yol.

Daha Fazla Özellik Görüntüle

En İyi Özellikler

 • Hızlı destek
 • Uygun fiyatlar
 • Tonlarca özellik

Resmi web sitesini ziyaret edin

En İyi 5 Sunucu

 • SiteGround Yorumları
 • WP Motor Yorumları
 • A2 Hosting Yorumları (eski)
 • Bluehost İncelemesi
 • GoDaddy Managed WordPress Değerlendirmeler

Daha fazlası için 000WebHost.com

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector