Mayıs 2020 – Hosting Fiyatlandırması ve Planları

Hosting24 Ne Kadar İyi?

Bütçeniz varsa, bu muhtemelen isteyebileceğiniz en iyi barındırma sağlayıcılarından biridir. Hosting24, kaliteli bir ürün sunmaktan daha düşük bir fiyat sağlamaya odaklanır.


24 Değerlendirme 2.6 / 5 Yorumcu {{reviewsOverall}} / 5 Kullanıcılar (1 oy) Artıları

 1. Paylaşılan Hosting Planları için Sınırsız Bant Genişliği ve Disk Alanı
 2. Mükemmel Fiyatlandırma Modeli
 3. Ücretsiz Alan Adı Kaydı
 4. 12 Seçim Arası Seçim Planı
 5. Mükemmel Çalışma Süresi

Eksileri

 1. Sınırlı Destek Seçenekleri
 2. Yalnızca Bir İşletim Sistemi Sunun
 3. Profesyonel Tasarım Hizmetleri Eksik

Support2Speed2.5Features2.5Value2.5Transparency3.5

Resmi Hosting24 Hosting İncelememiz

Hosting24, 2007 yılında kurulmuş bir web barındırma sağlayıcısıdır. Düşük fiyatlara sahiplerse daha fazla müşteri alacakları ilkesine göre yarışırlar. Bir noktaya kadar, bu doğru. Ancak, bu barındırma sağlayıcı geldiğinde sizin için ne ödeme alacak.

Hosting24 Hosting’in En İyi Özellikleri

Bütçeniz varsa, bu muhtemelen isteyebileceğiniz en iyi barındırma sağlayıcılarından biridir. Ödediğinizin karşılığını almanıza rağmen, bazı bölgelerde sınırsız bant genişliği ve disk alanı gibi ödediğinizden fazlasını elde edersiniz.

Paylaşılan Hosting Planları için Sınırsız Bant Genişliği ve Disk Alanı

Bir Web barındırma sağlayıcısının sınırsız bant genişliği ve disk alanı sunduğunu görmek her zaman iyidir. Oldukça yaygın olmasına rağmen, standart değildir. Diğer Web barındırma sağlayıcıları kullandığınız bant genişliği ve disk alanı dayalı olarak ücret talep edecektir. En azından, aylık bant genişliğinizi aştığınızdan şikayet eden kullanıcılarınız asla olmayacak. VPS hosting’e geçtiğinizde, hem bant genişliğine hem de disk alanına büyük harf yerleştirirler. Ancak, cömert miktarlar sunuyorlar.

Mükemmel Fiyatlandırma Modeli

3,99 ABD dolarından başlayan paylaşılan barındırma için paranızın karşılığını aldığınızdan emin olabilirsiniz. Bir özellik olarak sınırsız bant genişliği ve disk alanından başlayarak, yalnızca daha az ödeme yaptığınız için diğer özelliklerde eksik olmadıklarını görmek her zaman iyidir. Buna haftalık yedeklemeler, yüzde 99,9 kesintisiz çalışma garantisi ve web sitenizi oluştururken seçebileceğiniz 50’den fazla şablon dahildir.

Ücretsiz Alan Adı Kaydı

Planlarından her biri, müşteri olarak kaldığınız sürece ücretsiz alan adı kaydı ve ücretsiz yenileme ile birlikte gelir. Bu, birçok Web barındırma sağlayıcısı tarafından sunulmayan premium bir özelliktir.

12 Seçim Arası Seçim Planı

Sekiz VPS hosting planı olan 12 hosting planı arasından seçim yapabilirsiniz. Hepsi sınırsız disk alanı veya bant genişliği ile gelmiyor. Aslında, tüm VPS hosting planlarının sınırları vardır. Ancak, bu sınırların çok büyük olduğu düşünüldüğünde, sorunlarla karşılaşacağınızdan şüphelenirsiniz. Aslında, sekiz farklı VPS barındırma planı arasındaki fark, aldığınız disk alanı ve bant genişliği miktarıdır. 1 numaralı plandan başlayarak 10 GB bant genişliği ve 1 TB disk alanı elde edersiniz. Sonraki her bir planla, bir terabaytlık daha fazla disk alanında 10 GB’lık daha fazla bant genişliği elde edersiniz – 80 GB’a kadar bant genişliği ve 8 TB’a kadar disk alanı. Bu birçok insan için fazlasıyla yeterli.

Mükemmel Çalışma Süresi

Sadece yüzde 99,9 kesintisiz çalışma garantisine sahip değil, aynı zamanda teslimat yapıyorlar. Birçok kullanıcı bu metriği kendilerinin izlediğini ve bunun doğru olduğunu öğrendiğini bildiriyor.

İyi Hosting Koşulları

Oldukça standart olmasına rağmen, barındırma koşullarının ay bazında olduğunu görmek güzel. Sözleşmenizi koymaya çalışmazlar ve bir yıl boyunca peşin ödeme yapmanızı sağlamazlar. Bunu yapmayan bir Web barındırma sağlayıcısı bulmak yaygın olmayabilir, ancak bunlar orada.

Hosting24 Dezavantajları

Hosting24, kaliteli bir ürün sunmaktan daha düşük bir fiyat sağlamaya odaklanır. İşte bulduklarımız.

Sınırlı Destek Seçenekleri

Hosting24, görmek güzel bir canlı sohbet sistemine sahiptir, ancak bir e-posta ve bilet sisteminin ötesinde, başka bir şeyleri yoktur. Telefon desteği sunmuyorlar, ama komik olan şu ki, faks yoluyla destek sunuyorlar. Faks destek sistemlerinin kullanımdan ayrıldığını düşünemiyorum.

Aralarından Seçim Yapabilecek Sadece Bir İşletim Sistemi

Hosting24 yalnızca bir işletim sistemi sunar. Sadece herhangi bir lezzet Linux değil, Linux sunarlar, CentOS sunarlar. Korkunç bir seçim olmasa da, keşke Windows ve Linux arasında bir seçim görseydim. Ne yazık ki, Hosting24 bunu sunmuyor.

Profesyonel Tasarım Hizmetleri Eksik

Hosting24 tarafından sunulan profesyonel tasarım hizmetleri ciddi şekilde eksiktir. Doldurmanız için size bir şablon sağlarlar. İşiniz bittiğinde, tamamlanan şablonu profesyonel bir web tasarımcısına gönderirsiniz. Yaptıkları şey, şablonunuzu almak, web sitenizi tasarlamak ve canlı yaymaktır. Tasarım konusunda iyi olup olmadığınızı veya tasarım hakkında nasıl hissedebileceğinizi sormazlar. Şablonunuzu yüz değerinde alırlar, web sitenize yaklaşık iki saatlik bir çalışma verir ve daha sonra canlı yayınlarlar. Buna “profesyonel” diyorum.

Sonuç olarak

Barındırma 24, güvenilir bir Web hizmeti sunar. Ancak, diğer alanlarda eksiktirler. Teklif sisteminizi seçme yeteneği standart olmalıdır. Tüm planlarda sınırsız disk alanı ve bant genişliği standart olmalıdır. Her şeyden önce, telefon desteği sunmalılar. Eksikliklerine rağmen, yepyeni bir web sitesine başlıyorsanız ve Hosting24 tarafından sunulan bütçe dostu seçenekleri kullanabiliyorsanız, kesinlikle aramaya değer.  

En İyi Özellikler

 • Hızlı destek
 • Uygun fiyatlar
 • Tonlarca özellik

Resmi web sitesini ziyaret edin

En İyi 5 Sunucu

 • SiteGround Yorumları
 • WP Motor Yorumları
 • A2 Hosting Yorumları (eski)
 • Bluehost İncelemesi
 • GoDaddy Managed WordPress Değerlendirmeler
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map