Mochahost Reviews Mayıs 2020 – Hosting Fiyatlandırma ve Planlar

Mochahost Reviews Mayıs 2020 – Hosting Fiyatlandırma ve Planlar

Mochahost Reviews Mayıs 2020 – Hosting Fiyatlandırma ve Planlar

Mochahost Hosting ne kadar iyi?

Mochahost’un hayranları ve dedektörleri olsa da, yıllardır varlar ve çok sayıda müşterileri var.


Onlar senin için uygun mu?

Kaya taban fiyatlandırması (sadece 1,95 $ ‘dan başlayan),% 100 garanti çalışma süresi yüzdesi ve hız garantisi ile Mochahost, listenizde olup olmadığına bir göz atmaya değer.

Resmi Siteye Bak Mochahost Reviews 2.3 / 5 Yorumcu {{reviewsOverall}} / 5 Kullanıcılar (8 oylar) Artıları

 1. Sınırsız Bant Genişliği ve Disk Alanı
 2. Kolay Web Sitesi Oluşturucu
 3. 180 Gün Risksiz Garanti
 4. Ömür Boyu İndirim Garantisi
 5. Yüzde 100 Çalışma Süresi Garantisi
 6. Ömür Boyu Ücretsiz Alan Adı

Eksileri

 1. Reklamcılık Biraz Belirsiz
 2. Çoğundan Daha Az Barındırma Seçenekleri
 3. Entegre Yedekleme Seçeneği Yok
 4. Kontrol Panelleri Ekstra Maliyet
 5. Dış Destek
 6. Several Bad Yorumları

Support2Speed2.5Features2.5Value2Transparency2.5

Resmi Mochahost Hosting İncelememiz

Mochahost, 2002 yılında kurulmuş bir hosting sağlayıcısıdır. Yüzeyde, Mochahost Web hosting sektöründe sağlam bir oyuncu ve rakip. Ancak, başka türlü söyleyebilecek birkaç kişi var. Aşağıdaki kullanıcı incelemelerinde görebileceğiniz gibi, çok fazla sevgi almıyorlar.

SiteGround’u inanılmaz destek ve düşük maliyetlerle benzer bir alternatif olarak öneriyoruz.

Mochahost Hosting’in En İyi Özellikleri

Eller aşağı, Mochahost’un tamamen benzersiz olan insanlara sunduğu birkaç özellik var. Özelliğin kendisi benzersiz değildir, ancak sundukları yöntem.

1. Sınırsız Bant Genişliği ve Disk Alanı

Mochahost tüm hosting planlarında sınırsız bant genişliği ve disk alanı sunar. Bu tamamen benzersiz olmasa da, birçok barındırma sağlayıcısı sınırsız bant genişliği ve disk alanı sunmadığından görmek her zaman güzel bir özelliktir. Bazıları bu iki metriğe sınırlama koymaktan suçlu. Endişelenmemek, kullanıcıların hiçbir zaman “bant genişliği aşıldı” hatası almamasını sağlayacaktır..

2. Kolay Web Sitesi Oluşturucu

Ayrıca standart bir özellik, WYSIWYG yazılımını kullanarak kolayca web siteleri oluşturma yeteneği de bir artı – her Web barındırma sağlayıcısı bunu sunmuyor. WYSIWYG, “Ne Görüyorsanız Onu Alırsınız” kısaltmasıdır. Başka bir deyişle, web sitenizi oluşturmak için herhangi bir kodlama beceriniz bile yoktur. Görsel bir editördür ve web siteniz ekranda yeniden oluşturma olarak gördüğünüz şekilde oluşturulacak ve düzenlenecektir – tüm kodlama sizin için halledilir.

3. 180 Gün Risksiz Garanti

Bu kesinlikle ilgimi çeken bir özellik. Her hosting sağlayıcısı tam altı ay para iade garantisi sunmaz. Hizmet şartlarını daha ayrıntılı olarak okumak, bunun ilk altı ay içinde iptal edebileceğiniz anlamına gelir, ancak yüzde 100 tam bir geri ödeme alamazsınız. Bunun yerine, orantılı bir geri ödeme alacaksınız. Altı ay sonra, tüm geri ödemeleri almaya hak kazanmayacaksınız. Bu kesinlikle akılda tutulması gereken bir şey.

4. Ömür Boyu İndirim Garantisi

Bu eşsiz bir özellik. Bunun anlamı, fiyatınızın asla değişmeyeceğidir. İndirimli bir ücretle kaydolursanız, her zaman ücrette olacaksınız – fiyatlarını size asla yükseltmeyeceklerdir. Şu anda bu, en ucuz planlarına ayda 2 dolardan daha düşük bir fiyata kaydolabileceğiniz anlamına geliyor. Mochahost’u barındırma sağlayıcınız olarak tutacak olsanız, bu ayda asla iki dolardan fazla ödeme yapmayacağınız anlamına gelir..

5. Yüzde 100 Çalışma Süresi Garantisi

Bu gelecekte de benzersizdir. Gördüğüm diğer tüm hosting sağlayıcılarının en fazla yüzde 99,9 kesintisiz çalışma garantisi var. Mochahost yüzde 100 kesintisiz çalışma garantisi sunuyor. Bu garantinin bir parçası olarak, web sitenizi bulursanız ücretsiz barındırma hizmeti ile sizi telafi edecektir. İlginçtir, teknik bir zorluk yaşayıp yaşamadıklarını size söyleyecek bir sunucu durumu sayfası yoktur. Her iki durumda da, bu başka hiçbir yerde görülmeyen bir özellik.

6. Ömür Boyu Ücretsiz Alan Adı

Bir alan adı için kaydolduğunuzda, yıllık maliyeti yaklaşık 15 ABD dolarıdır. Ancak, Mochahost ile ömür boyu ücretsiz alan adı alırsınız. Başka bir deyişle, sadece başlamak için ücretsiz bir alan adı almakla kalmaz, aynı zamanda Mochahost alan adı barındırma ücretinizi her yıl ödemeyi teklif eder.

Mochahost Hosting’in olumsuz yönleri

Mochahost’un kulağa hoş geldiği gibi, onları eksik bulduğumuz birkaç şey var.

1. Reklamcılık Biraz Belirsizdir

Yukarıdaki 180 günlük risksiz garantide belirtildiği gibi, “risksiz” ifadesinin tam olarak ne anlama geldiğini öğrenmek için hizmet şartlarına dalmak zorunda kaldım.

Evet, hizmeti 180 gün içinde beğenmezseniz paranızı geri alabilirsiniz – her ne kadar orantılı olsa da.

Tam bir geri ödeme istiyorsanız, bunu alabilirsiniz, ancak yalnızca 30 gün içinde – ve bu seçeneği tercih etmeniz gerekir.

Çoğu Web barındırma sağlayıcısının sahip olmadığı bir özellik olduğunu düşünerek, reklamlarının belirsiz veya yanıltıcı olduğunu hissettim.

2. Çoğundan Daha Az Barındırma Seçenekleri

Bunu bir profesyonel mi yoksa con mi olarak koyacağından emin değildim. Çoğu daha az barındırma seçeneği olsa da, ne varsa çoğu için yeterli. Altı Linux seçeneği ve altı Windows seçeneği var – çoğunlukla insanların aradıklarını tatmin edebilir.

3. Hayır Entegre Yedekleme Seçeneği

Bu da bunu anlamak için biraz araştırma gerektiriyordu. Mochahost verilerini yedeklemez, ancak müşteri kullanımı için yedeklemez. Acil durumlarda kullanması gereken tek şey.

Başka bir deyişle, onlarla ev sahipliği yapacak olsaydınız, kendi yedekleme çözümünüzü bulmanız gerekir.

2019’da bu yeterince iyi değil.

4. Kontrol Panelleri Ekstra Maliyet

Bu Mochahost sizi nikel yapmaya ve dime etmeye çalışıyormuş gibi hissetti. Bir kontrol paneli seçmek söz konusu olduğunda mevcut en yüksek seçime sahiptirler, ancak bunlar ücretsiz değildir.

Linux kullanıcıları, cPanel, Easy Web Panel, WHM ve Plesk arasından seçim yapabildikleri için Windows kullanıcılarından daha fazla seçeneğe sahiptir..

Windows kullanıcıları, Plesk’in daha pahalı olduğunu göz önünde bulundurarak Web Sitesi Paneli ve Plesk Paneli ile sıkışmış.

5. Dış Destek

Desteklerinin çoğunun Belçika’da olduğu gerçeğini beğenmedim. Her ne kadar bilgili olsalar da, ABD merkezli olmalıdırlar – özellikle veri merkezlerinin Amerika Birleşik Devletleri’nde Şikago’da bulunduğunu düşünerek.

6. Birkaç Kötü Yorumlar

Online Mochahost ile ilgili birkaç kötü eleştiri okudum. Sadece bir ya da iki inceleme olsaydı, kolayca hoşnutsuz bir çalışana ya da bu yönde bir şeye tebeşir verebilirdim.

Ancak, birkaç farklı sitede birkaç kötü yorum gördüğünüzde, sahne arkasında neler olduğunu merak etmeye başlarsınız.

Sonuç olarak

Yüzeyde Mochahost sağlam bir Web sağlayıcısı gibi görünüyor. Ancak, dalış yaptığınızda ve müşteri olduğunuzda hikaye değişiyor gibi görünüyor. Deneyimlerimiz yorumlardan farklı gibi görünüyor – o kadar da kötü değildi. Tabii ki, biz sadece bir inceleme amacıyla yapıyorduk, ama müşteri deneyimi var mıydı. Biz hizmet 7/24 olduğu gerçeği gibi yaptım ve iddia edilen bazı değerlendirmeleri daha hızlı gibi görünüyordu.

Neredeyse bir noktada iyi değilmiş gibi düşünmemi sağlıyor, ama eylemlerini temizlediler gibi görünüyor, bu da görmek iyi bir şey.

Daha Fazla Özellik Görüntüle

Mochahost.com hakkında daha fazlası

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector