One.com İncelemeleri Mayıs 2020 – Hosting Fiyatlandırması ve Planları

One.com Hosting Ne Kadar İyi?


One.com Değerlendirmeler 3.2 / 5 Yorumcu {{reviewsOverall}} / 5 Kullanıcılar (2 oylar) Artıları

 1. Etkileyici Özellik Listesi
 2. Uygun Fiyattan Fazlası
 3. Mükemmel Çalışma Süresi
 4. Temel Paket için Ücretsiz İlk Yıl
 5. 7/24 Yıl Boyunca Destek

Eksileri

 1. Yalnızca Paylaşımlı Barındırma Teklifi

Support3Speed3.5Features3Value3.5Transparency3

Resmi One.com Hosting İncelememiz

One.com, Avrupa’nın önde gelen barındırma sağlayıcılarından biridir. 2002 yılında Danimarka’da kurulan One.com, milyondan fazla müşteriye ve 149 ülkeye ulaştı.

One.com Hosting’in En İyi Özellikleri

Kaputun altına bakalım, olur mu? Sonuçta, 15 yıl içinde hiçbir şeyden 1 milyondan fazla müşteriye büyüdüler. Doğru bir şey yapıyor olmalılar.

Etkileyici Özellik Listesi

One.com, diğer barındırma çözümleriyle rekabet eden bazı özellikler ve benzersiz bazı özellikler sunar. Her hosting paketi ile benzersiz Bix çözümü sunuyorlar. Bix çözümü size gerçek zamanlı senkronizasyon, müzik akışı özellikleri, dosya paylaşım özellikleri ve etkileyici mobil erişim özellikleri sunar.

Basitçe, bunun her paket için standart olması, kendi başına etkileyici. Ancak, daha rekabetçi özelliklerden bazıları Google AdWords’ü içerir. 25 ABD doları harcarsanız ve Google AdWords kredileri harcarsanız, one.com size 75 ABD doları tutarında ek kredi verir.

Onlar uygun fiyattan daha fazla

One.com etkileyici bir şekilde uygun fiyatlı. Aslında, hiç bu kadar ucuz bir tane görmedim. Bu onların ucuz servis olduğunu söylemek değil – sadece çok fazla ücret almadıklarını söylemek.

Başlangıç ​​paketleri aylık 0,25 dolardan başlıyor. Bu bir doların dörtte biri – yazım hatası değil.

Temel web siteleri, bloglar ve e-posta barındırma için mükemmel olan bu ayda 0,25 ABD doları, size 15 GB depolama alanı, tek bir veritabanı, tek bir alan ve SSL yetenekleri sağlar – e-ticaret siteleri için çok önemli bir şey.

Daha pahalı paketlerinden biri olan iş paketleri bile ayda 6 dolardan başlıyor. 500 GB’den fazla depolama alanı, sekiz CPU çekirdeği (paylaşılan bir barındırma hesabı için), birden çok veritabanı, birden çok alan adı ve bu fiyat için SSL ve SSH özellikleri sunan başka birini düşünemiyorum.

Mükemmel Çalışma Süresi

Birçok insan için, bir hosting şirketine karar vermeden önce, çalışma süresini bilmeleri gerekir. Çok sık, çok fazla hosting şirketi en iyi çalışma süresi sağlama suçlu. Bir web sitesi kapalı olduğunda – özellikle bir e-ticaret web sitesi – kapalı bir web sitesine sahip olmak insanların paraya mal olacaktır. İnsanların bu şekilde paraya mal olduğu durumlarda, mutsuz müşterilerle sonuçlanırsınız – herhangi bir şekilde kesersiniz. Bant genişliği aşıldığında birisinin siteyi kapatmaktan daha fazla ücret alması çok daha iyidir. Ancak, One.com sınırsız bant genişliği sundukları için sitenizi kapatmayacak.

One.com çalışma sürelerinin reklamını yapmaz. Bulmak için biraz kazma gerekiyordu, ancak bir çalışma garantisi yerine çalışma süresi istatistiklerini yayınladıklarını gördüm. 979 günlük bir süre içinde yüzde 99,99 çalışma süresi yaşadılar.

Temel Paket için Ücretsiz İlk Yıl

Şimdi, One.com’un gerçekten ne kadar uygun olduğunu zaten anlattım. Ancak, bahsetmediğim tek şey, Temel pakete giderseniz, size ilk yılınızı ücretsiz olarak verecekleri. Bu doğru – 0.00 dolar. Eğer herhangi bir hosting şirketi ile gitmek için daha fazla motivasyona ihtiyacınız varsa, işte bu. Başka hiçbir hosting şirketi bunu sunmuyor.

7/24 Yıl Boyunca Destek

Bu uluslararası alanda iş yapmak için kritik bir özelliktir. Birçok barındırma şirketi bu 7/24 destek özelliğini sunsa da birçoğu sunmuyor. Aslında, bazıları sadece kendi yerel bankacılık saatlerinde destek sağlamaktadır. Başka bir deyişle, sabah 8’den akşam 5’e yerel saat – nerede olursa olsunlar. Bu, desteğe ihtiyaç duyan uluslararası müşteriler olan birçok kişi için kabul edilemez. Web siteniz kapalıysa ve yardıma ihtiyacınız varsa, yapmak istediğiniz son şey sabah saat 3’te, çünkü açık oldukları zamandır.

Bunun tek dezavantajı, web tabanlı, sadece canlı sohbet olmasıdır. Tabii ki, bir sorun olmayan birçok insan için – canlı sohbet, telefonda uzun bekleme sürelerinde tercih edilir. Ancak, telefonla destek sunulmaması bazı insanlar için caydırıcı olabilir.

One.com Hosting’in olumsuz yönleri

One.com hosting kadar müthiş, bazı alanlarda ciddi eksik buldunuz. Aslında, bunların çoğu anlaşma kırıcılar.

Yalnızca Paylaşımlı Hosting

One.com yalnızca paylaşılan barındırma hizmeti sunar. Bu, özel sunucu seçenekleri, VPS sunucu seçenekleri veya herhangi bir bulut barındırma seçeneği alamayacağınız anlamına gelir. Bu özelliklerin çoğu, bir e-ticaret sitesi oluşturan ve genişlemesi gereken herkes için önemlidir.

Bir e-ticaret sitesi oluşturuyorsanız ve genişletmeyi planlıyorsanız, başka bir yere bakmak isteyebilirsiniz çünkü sadece ihtiyaç duyulduğunda barındırma sağlayıcılarını değiştirmek zorunda kalacaksınız. Ancak, küçük bir blog tutmayı planlıyorsanız, bu gerçekten bir sorun değildir.

Sonuç olarak

One.com barındırma hakkında gerçekten hoşlanmayacak çok fazla şey yoktu. Etkileyici özellik listelerinin nasıl göründüğü gibi bazı şeyleri bile kapsamadım (22 harika özellik ve sayım – bunları kontrol edin buraya). Bu, her hesapta standart olarak sunulan ücretsiz özellikler. Sonuçta, One.com, paylaşılan barındırma dışında başka türlü barındırma seçenekleri sunmasaydı kalbimi kazanırdı.

En İyi Özellikler

 • Hızlı destek
 • Uygun fiyatlar
 • Tonlarca özellik

Resmi web sitesini ziyaret edin

En İyi 5 Sunucu

 • SiteGround Yorumları
 • WP Motor Yorumları
 • A2 Hosting Yorumları (eski)
 • Bluehost İncelemesi
 • GoDaddy Managed WordPress Değerlendirmeler
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map