Pagely Reviews Mayıs 2020: WP Engine ve SiteGround’dan daha mı iyi?

Pagely Reviews Mayıs 2020: WP Engine ve SiteGround’dan daha mı iyi?

Pagely Reviews Mayıs 2020: WP Engine ve SiteGround’dan daha mı iyi?

Pagely Hosting Ne Kadar İyi?

Pagely Yorumları 3.4 / 5 Yorumcu {{reviewsOverall}} / 5 Kullanıcılar (0 oylar) Artıları


 1. Amazon tarafından desteklenmektedir
 2. Planınızı Özelleştirme Özelliği
 3. The Pagely Promise – Yüzde 100 Çalışma Süresi
 4. Otomatik Günlük Yedeklemeler
 5. WordPress Desteği
 6. Sınırsız Sayfa Görüntüleme / Ziyaretçi

Eksileri

 1. Canlı Sohbet Desteği Yok
 2. CPanel yok
 3. Deneme Süresi veya Para İade Garantisi Yok
 4. Alan Adı Satın Alamama

Support3Speed4Features3.5Value3.5Transparency3

Resmi Pagely Hosting İncelememiz

Pagely bir Hizmet Olarak Yazılım platformudur. Pagely hakkında sevilecek çok şey var. Pagely ile gördüğüm tek sorun, çok niş özel olmasıdır. Nişlerine girerseniz, bu gerçekten bir sorun değildir.

Pagely Hosting’in En İyi Özellikleri

Pagely’ye bir barındırma hizmeti demek gerçekten adil değil. Kendilerine bile demiyorlar. Kendilerine yönetilen bir WordPress hizmeti diyorlar.

Amazon tarafından desteklenmektedir

Herkes Amazon’u bilir. Aslında, hiçbir açıklama yapmaz. Pagely’nin Amazon tarafından nasıl barındırıldığını gören müşteriler, Pagely’den Amazon’un ev sahibi gibi aynı zihin parçasını bekleyebilir.

Planınızı Özelleştirme Özelliği

İlk bakışta, Pagely’nin sadece üç planı var gibi görünebilir. Bu doğru değil. Dört sanal özel sunucuya sahip olabileceğiniz bir yere giden birkaç başka planı var. Pagely hakkında gerçekten güzel olan şey, önceden tanımlanmış planlarından birini seçmek zorunda kalmamanızdır. Kendi planınızı tamamen onlarla özelleştirebileceğiniz bir özelliğe sahiptirler.

The Pagely Promise – Yüzde 100 Çalışma Süresi

Pagely yüzde 100 çalışma süresi vaat ediyor. Şimdiye kadar yaşanan herhangi bir kesinti için, barındırma kredisi sunarlar. Amazon tarafından nasıl barındırıldıklarını görünce, kimsenin kesinti süresinden şikayet ettiğini veya kesinti nedeniyle kredi almak zorunda olduğunu görmedim.

Otomatik Yedeklemeler

Pagely günlük olarak web sitenizin bir yedeğini alacaktır. Mükemmel ağ güvenliği, gezegendeki en büyük işletmelerin bazılarını barındırmaları ve Amazon sunucularında barındırılmaları sayesinde, müşteriler verilerinin asla kaybolmayacağı aklından keyif alabilirler..

WordPress Desteği

Bunu söylemeye gerek yok. Pagely’nin bir barındırma hizmetinden ziyade bir WordPress yönetim hizmetinden daha fazlası olduğunu gören Pagely, WordPress’i biliyor. WordPress sorunlarınızdan herhangi birinde size yardımcı olmaya hazır ve istekli uzmanlardan oluşan eksiksiz bir ekibe sahiptirler. Birçok insan için, bu sadece başlamak anlamına gelir.

Sınırsız Sayfa Görüntüleme / Ziyaretçi

Bazı barındırma şirketleri sizi ayda birkaç sayfa görüntüleme veya ziyaretçiyle sınırlar. Hepsi bu değil – aynı şeyi yapacak bazı WordPress yönetim şirketleri bile var. Tüm yönetim kurulu boyunca, Pagely’nin sayfa görüntülemelerine veya ziyaretçilerine bir kapak yerleştirmediğini tespit ettik. Onların koyma şekli şu şekildedir – neden herkes bunun için ödeme yapar??

Pagely Hosting’in olumsuz yönleri

Pagely birkaç alanda eksik. Birinci sınıf hosting ve parlak hızları olabilir, ancak oyunlarını da hızlandırabilirler.

Pagely Desteği Eksik

İnsanlar Pagely’nin canlı sohbet desteği sunmamasından hoşlanmazlar. Bu tamamen doğru değil. Pagely canlı sohbet desteği sunuyor – ancak sadece VPS planı için ayda en az 400 $ ödemek istiyorsanız. Telefon desteği sunmuyorlar – iletişim desteğinden önce insanların sorunu kendi başlarına çözmelerini beklerler. 7/24 bilet destek sistemi vardır ve her soruşturmayı iki saat içinde yanıtladıklarını iddia ederler. Ancak, bir VPS planınız varsa, canlı sohbet kullanılabilir. Pagely bu konuda güvenilirliğini kaybeder – bazı insanların daha fazla ödeme yapıyor olabileceğini anlıyorum, ancak işlerini benimkinden daha önemli yapan nedir? Pagely, bazı büyük oyunculara canlı sohbet destek hizmetleri sunmayı göze alabiliyorsa, küçük işletmelere de canlı sohbet destek hizmetleri sunmayı göze alabilirler..

CPanel yok

Bu hiç de şaşırtıcı değil. Pagely’nin kendi başına bir Web barındırma şirketi olmadığını görmek, bir cPanel sunmaları için hiçbir neden yoktur. Ancak, yaptıkları tek şeyi yapmanıza yardımcı olan kendilerine ait bir yönetim paneli sunarlar – WordPress’i yönetin. Bu panelden WordPress sitenize giriş yapabilir ve platformlarından yönetebilirsiniz.

Deneme Süresi veya Para İade Garantisi Yok

Deneme süresi veya para iade garantisi sunmuyorlarsa Pagely’nin sizin için doğru olup olmadığını belirlemek zor olabilir. İlk gün ödeme peşin bekliyorlar. Size bir satış ekibiyle konuşma yeteneği veriyorlar, ancak satış ekibinin bir amacı var – bir plan satın almanızı sağlamak için. Dünyanın en iyi satış ekibi Pagely’nin benim için doğru olup olmadığını belirleyemezdi. Bu, insanları kapatabilecek belirli bir bağlantı kesme sağlar.

Alan Adı Satın Alamama

Bu da bir sürpriz değil. Bir WordPress yönetim hizmeti olarak, zaten bir alan adınızın olmasını beklerler. Başka bir deyişle, bu sadece ayaklarını ıslatmaya çalışan yepyeni işletme sahipleri için değil. Pagely, ne istediklerini ve ne yaptıklarını bilen deneyimli profesyoneller içindir.

Sonuç olarak

Pagely harika bir hizmet – eğer aradığınızı sağlayabilirlerse. Onlar çok niş özel ve reklam kredileri veya web sitesi oluşturma araçları gibi diğer hosting hizmetlerinden bekleyebileceğiniz freebies çoğu sunmuyoruz. Eğer bir web sitesi var ve gidiyor, onlar sizin için Pagely devralacak – ama mutlaka ücretsiz değil. İş planlarından birini satın alırsanız, ücretsiz olarak yapacaklar. Aksi takdirde, Pagely’yi sizin için getirmek için web sitesi başına 100 $ talep edecektir.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector