Register.com Yorumları Mayıs 2020 – Hosting Fiyatlandırma ve Planlar

Register.com Hosting Ne Kadar İyi??


Register.com Değerlendirmeler 2.3 / 5 Yorumcu {{reviewsOverall}} / 5 Kullanıcılar (0 oylar) Artıları

 1. FTP Erişimi
 2. Son 3 Gün İçin Site Yedeklemeleri
 3. 7/24 Telefon ve E-posta Desteği

Eksileri

 1. Çok pahalı
 2. Site Oluşturma Aracı için ücret alıyorlar
 3. Karmaşık Satış Sayfaları
 4. E-postalar İçin Ekstra Ücret Alıyorlar

Support2Speed2.5Features2.5Value2Transparency2.5

Resmi Register.com Hosting İncelememiz

Register.com bugün hala faaliyet gösteren orijinal alan adı tescil şirketlerinden biridir. Ürün serilerini Web barındırma ile genişlettiler. Parladıkları tek alan müşteri destek alanlarındadır.

Register.com Barındırma En İyi Özellikleri

Register.com, hepsi mükemmel müşteri desteği ile üç hosting paketi sunmaktadır. En yüksek seviyeleri – e-ticaret paketi – kredi kartı işlemeyi ve alışveriş sepeti özelliklerini destekler.

FTP Erişimi

Çok az hosting sağlayıcısı artık FTP erişimi sunuyor. Bu daha teknik bir çözüm olmasına rağmen, daha fazla esneklik ve kişiselleştirme sağlar. FTP, Dosya Aktarım Protokolü anlamına gelen bir İnternet standardıdır. Bu protokol, tam özelleştirme için bilgisayarınız ve sunucuları arasında herhangi bir türden dosyayı ileri geri aktarma özgürlüğü verir.

Site Yedekleri

Bu, bazı barındırma sağlayıcıları için standart bir özellik olmasına rağmen, diğerlerinden eksik gibi görünüyor. Register.com ile sadece sitenizi yedeklemeyecek, aynı zamanda Dosya Geri Yükleme adını verdikleri bir özelliğe erişebileceksiniz. Dosya Geri Yükleme, yapılmış olabilecek hataları silmek için sitenizin sürümünü geri almanıza olanak tanır. Sadece son üç gün boyunca verilerinizi sakladığını göremedik, ancak buna sahip olmaları kesinlikle bir artı.

7/24 Telefon ve E-posta Desteği

Bu, register.com’un parladığı yerdir. Telefon ve e-posta yoluyla 7/24 yıl boyunca destek veriyorlar. Canlı sohbet sunmasalar da, her aradığımızda telefonda yetkili bir destek temsilcisinin olduğunu gördük – ve günde birkaç kez aradık. Bu, insanları uzun süre bekleten canlı bir destek temsilcisine ulaştıran iş dünyasındaki eğilim nedeniyle önemlidir..

Register.com Hosting’in olumsuz yönleri

Ne yazık ki, register.com hakkında sevmemek için daha fazla şey vardı, o zaman beğenecekti – nadir bir olay.

Çok pahalı

Register.com’un orijinal Web kayıt şirketlerinden biri olduğunu düşünüyorsanız, bu küçük bir sürpriz olarak gelir. Şu anda, GoDaddy bugün internetteki en yaygın Web kayıt şirketi. Diğer birçok barındırma sağlayıcısı, GoDaddy’nin kayıt özelliğini kendileri olarak kullanır. Ancak Go Daddy, alan adınızı kaydettirmek için yalnızca 14,99 ABD doları ücret almaktadır. Register.com, dot-com adresi için yılda 35 ABD doları ücret alıyor – net’in en popüler kayıt kuruluşundan yüzde 250 artış.

Bu, birçok kişinin etki alanlarını park etmek için Web barındırma sağlayıcıları kullandığını düşünerek son derece önemlidir. Alan adı kaydındaki yüzde 250’lik bir artış son derece hızlı bir şekilde toplanacak ve register.com’u alan adı kaydetmek ve park etmek için en kötü yerlerden biri haline getirecek.

Site Oluşturma Aracı için ücret alıyorlar

Web kurma deneyiminizi basitleştirmek için araçlar sağlayan diğer hosting sağlayıcıları bu araçları ücretsiz olarak sağlar. Register.com, site oluşturma araçları için ücret alır. Register.com nikel yapmaya ve sizi dime etmeye çalışıyormuş gibi hissettiriyor – sizden alabilecekleri her kuruşu almaya çalışıyor. WordPress, ücretsiz şablonlarla daha iyi site oluşturma araçları sunar. Bunun da ötesinde, WordPress’in kullanımı daha kolaydır, ancak register.com, diğer tüm barındırma sağlayıcılarının ücretsiz olarak sunduğu bir araç için sizi ücretlendirmekte ısrar ediyor.

Karmaşık Satış Sayfaları

“Web sitenizi ücretsiz olarak oluşturacağız” diyen ileriye dönük bir görüş gördüğünüzde, kesinlikle dikkate değer bir şeydir. Kim böyle bir hizmetten yararlanmak istemez ki?

Buradaki sorun, ince baskının açıkça bu hizmet için ayda 94,95 $ talep edeceğini size söyleyecek olmasıdır. En pahalı hosting seçeneği bile ayda 30 $ ‘dan az, yani hangisi? Web sitenizi ücretsiz mi oluşturacaklar veya sizden ayda 100 ABD dolarına kadar ücret alacaklar mı??

Hizmet şartlarında kazı yaptıktan sonra, site oluşturma hizmeti için 799 dolar ve aylık 94,95 dolar ücret aldıklarını gördüm. Bunun kasıtlı olarak aldatıcı olup olmayacağından veya önümüzdeki 12 ay boyunca size mal olacak 1139,40 dolar karşılığında ön ödeme yapmayacakları anlamına gelmediğinden emin değildim.

E-postalar İçin Ekstra Ücret Alıyorlar

Bu biraz saçma bulduğumuzda. Diğer her hosting sağlayıcısı, web sitesi barındırma paketinin bir parçası olarak e-posta barındırma içerir. Register.com yalnızca bu iki özelliğe sahip olmakla kalmaz, e-postanızı yönetmek istiyorsanız, e-postanızı yönetmek için farklı bir kimlik bilgileri kümesi kullanarak farklı bir portalda oturum açmanız gerekir. Üç barındırma paketinin hiçbirinde tek bir e-posta adresi yok.

Yılda 9.99 dolara mal olan 5MB depolama alanı ile webmail portal erişimi ile uygun fiyatlı hale getirmeye çalışabilirler, ancak 10 posta kutusu ve yıllık 99.99 dolara kadar 100MB depolama alanlı en pahalı paketi. E-posta böyle satılacak bir mal değildir – Google bile daha uygun bir fiyata 10 kat daha fazla özelliğe sahip alan adı özelleştirilmiş e-posta sunar.

Sonuç olarak

En iyi durumda, register.com insanların cehaletiyle avlanır. Kendi Web hosting güvenilir olabilir ve onunla gitmek için mükemmel bir müşteri hizmeti olabilir, ancak hizmetleri için çok fazla ücret ve onlar her hosting paketi ile dahil edilmesi gereken önemli bileşenler – e-posta gibi – teslim başarısız.

En İyi Özellikler

 • Hızlı destek
 • Uygun fiyatlar
 • Tonlarca özellik

Resmi web sitesini ziyaret edin

En İyi 5 Sunucu

 • SiteGround Yorumları
 • WP Motor Yorumları
 • A2 Hosting Yorumları (eski)
 • Bluehost İncelemesi
 • GoDaddy Managed WordPress Değerlendirmeler
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map