Site5 Yorumlar – Site5 Hosting Siteniz için doğru mu?

Site5 Yorumlar – Site5 Hosting Siteniz için doğru mu?

Site5 Yorumlar – Site5 Hosting Siteniz için doğru mu?

Site5 Barındırma Nedir?

1999’da dot-com patlaması sırasında kurulan ve Teksas, Dallas merkezli olan Site5, Endurance International Group çatısı altında bir web barındırma şirketidir. EIG, diğerlerinin yanı sıra Bluehost ve HostGator’a da sahiptir. Site5, tasarımcılara ve geliştiricilere yönelik butik bir web barındırma deneyiminde uzmanlaşmıştır..


Site5 Hosting Ne Kadar İyi??

Site5, garantili çalışma süresi, hız ve teknik desteğe sahip premium bir hosting şirketidir. Onları rakiplerinden gerçekten ayıran şey, tamamen 30 günlük ücretsiz deneme sürümü. Bunların tümü sağlam satış noktalarıdır, ancak tüm Site5’te çok yenilikçi değildir ve çoğu rakipten daha yüksek fiyatlandırılır. Avantajlarından birkaçı, belirli durumlarda size değer verebilir, ancak çoğu zaman diğer ana bilgisayarların çoğu daha ucuza aynı veya daha iyisini yapar.

Resmi Siteye Bak Site5 Yorum 3 / 5 Yorumcu {{reviewsOverall}} / 5 Kullanıcılar (3 oylar) Artıları

 1. Ölçeklenebilir Planlar
 2. Sınırsız Bant Genişliği ve Disk Alanı
 3. Birden Çok Web Sitesini Barındırın
 4. SSL Sertifikaları Standart Geliyor
 5. Birden Çok Sunucu Konumu Seçimi
 6. 30 Günlük Ücretsiz Deneme

Eksileri

 1. Katı Hal Sürücü Depolaması Yok
 2. Çoğundan Daha Pahalı
 3. En Ucuz Planda Yalnızca Bir Alan Adı

Özet Site5’in yanlış yaptığı hiçbir şey yoktur, sadece premium fiyatlar ve geliştirici merkezli pazarlama için daha fazlasını bekliyoruz. Genel olarak, hız, çalışma süresi ve desteğin hepsi mükemmel yeterlidir. Ancak, çoklu yönetici özellikleri veya çeşitli konumların seçimi sizin için büyük satış noktalarıysa, Site5 harika bir seçim olabilir. Bütçe barındırma veya gerçekten premium bir deneyim arayanlar başka bir yere bakmak gerekir. Support3.5Speed3Features3Value3Transparency2.5

Resmi Site5 Hosting İncelememiz

Tasarımcılara ve geliştiricilere yönelik birçok deneyim ve bol miktarda titizlik vaatiyle Site5, onlara sağlam bir itibar ve müşteri tabanı kazandıran birçok çekici özelliğe sahiptir. Ancak Site5 barındırma, talep ettikleri prim fiyatları göz önüne alındığında gerçekten teslim oluyor mu??

Site5 Hosting’in En İyi Özellikleri

Site5 kesinlikle ne yaptıklarını bilme görünümü verir. İnce ana sayfalarını HostGator veya GoDaddy’nin karikatürsu beğenileriyle karşılaştırın ve gerçekten daha sofistike barındırma seçeneğini seçtiğiniz gibi görünüyor. Ve beğenecek çok şey var!

Gerçek Geliştiriciler, Çok Deneyim

Teknik bir geçmişiniz varsa, Site5, sonunda dilinizi konuşan bir barındırma sağlayıcısı bulduğunuz gibi hissettirecek geliştirici-konuşma kullanır. Paylaşılan sunucularını asla çok fazla müşterinin verileriyle aşırı yük altına almadıkları için sunucu hızlarını koruduklarını iddia ediyorlar. Destek personeli tamamen yerli, akıcı İngilizce ve aslında teknik deneyime sahiptir. Şirket içi mühendisleri, geliştirme ihtiyaçlarınıza göre özel olarak tasarlanmış Site5 Backstage portalını oluşturdu. Sizin de ne yaptığınızı bildiğiniz ve müşteri olarak size bu tür bir güvenin canlandırıcı olduğu varsayımı ile başlarlar (elbette, ne yaptığınızı gerçekten biliyorsunuzdur).

Site5 Planları Ölçeklendirilebilir

Site5 planları ayda beş dolardan az bir ücretle oldukça basit bir başlangıç ​​yapıyor. Bundan sonra, web siteniz büyüdükçe uygun gördüğünüz gibi planınızı karşılamanıza izin veren birkaç yükseltme seçeneği vardır. Yüzeyde, hostBasic ile aylık 4,95 $ ‘dan başlayan, hostPro ile ayda 8,95 $’ dan başlayan ve son olarak ayda 11,95 $ ‘a kadar Yıldırım Hızına yükselen üç temel planı var. Bu sadece paylaşılan barındırma planları içindir. Bayi barındırma, VPS barındırma ve hatta kendi özel sunucunuza geçebilirsiniz.

Sınırsız Bant Genişliği ve Disk Alanı

Sınırsız bant genişliği ve disk alanı sağlayabilen herhangi bir Web barındırma sağlayıcısı her zaman ikinci bir göz atmaya değer. Orada çok fazla web orada sağlayıcıları, ziyaretçileriniz, kendiniz ve sitenin kendisi arasında transfer edilebilir ne kadar bir kap koymak sağlayıcıları barındırma vardır. Bunun da ötesinde, yakından kullandığınız disk alanı miktarını izlerken her zaman ekstra bir baş ağrısıdır. Çoğu web sitesi 10 TB disk alanı kullanmayacaktır, bu nedenle ihtiyacınız olduğu kadar kullanabileceğiniz bir zihin parçasına sahip olmak, barındırma sağlayıcınızla birlikte olmak için her zaman güzel bir özelliktir. Sınırsız bant genişliği, kullanıcılarınızın bant genişliği sınırınızı aştığınız konusunda bir hata alma konusunda asla endişelenmeniz gerekmeyeceği anlamına gelir.

Site5 Backstage Çoklu Yönetici Özelliklerine İzin Verir

Site5’in hostPro planı hakkında mükemmel bir özellik, tek bir hesaptan birden fazla web sitesi barındırmanıza izin vermesidir. Bu web sitelerinin her biri, bu bilgileri düzenli tutmanıza olanak tanıyan kendi Site5 Backstage yönetici paneliyle birlikte gelir. Bunu yalnızca bir alana izin veren hostBasic planıyla elde edemezsiniz. Bu, hostPro planını veya daha üstünü kullanmanız gerektiği anlamına gelir, ancak bu temelde fiyatın bir kısmı için size bir bayi hesabının yeteneklerini veren mükemmel bir özelliktir. Bu özellik sizin için büyük bir avantajsa, bu özellik sizi Site5’e yöneltmek için yeterli olabilir.

Sitenizi Dünya Çapında Çeşitli Sunuculardan Barındırın

Tümü büyük metroplekslerin yakınında bulunan dört farklı kıtada yer alan bir düzine sunucuyla Site5, sitenizin global olarak nerede barındırılacağını seçebilmenizi sağlar. Yerel sıralama, işletmeniz için bir öncelikse, bu size SEO’da ekstra bir avantaj sağlayabilir.

SSL Sertifikaları Standart Geliyor

Bir e-ticaret sitesi olan herhangi bir web yöneticisi SSL sertifikalarının önemini ve web sunucunuz ücretsiz e-ticaret yetenekleri sunuyorsa, ancak temel güvenlik için ücret alırsa ne kadar rahatsız edici olabileceğini bilir. SSL sertifikaları web işlemlerini şifreler ve korur, müşterilerinizin güvenini ve parasını kazanır. Sitenize e-ticaret eklemeyi planlıyorsanız, SSL sertifikalarını şu veya bu şekilde almanız gerekir. Site5 ile bunun için bütçelenmemiş olabilirseniz bunun için ekstra nakit ödemek zorunda kalmayacağınızı bilmek canlandırıcıdır..

Site5 WordPress Entegrasyonu

Birçok web barındırıcısı gibi, Site5 de WordPress için tek tıklamayla kurulumlar, ölçeklenebilir WordPress barındırma planları ve bu popüler CMS’nin içinde ve dışında ustalaşmış müşteri hizmetleri sunmaktadır. Ancak, WordPress sahnelemeyi sunmuyorlar, bu da Site5’in kendi belirlediği hedef demografisi olan bu aracın tasarımcılar ve geliştiriciler için ne kadar önemli olabileceğini göz önünde bulundurarak ciddi bir dezavantaj.

Tamamen Ücretsiz 30 Günlük Deneme

Web hosting firmalarının bir sürü para iade garantisi sunuyoruz, ancak Site5 aslında tam bir ay ücretsiz olarak hizmetlerini denemek sağlayan tek web barındırma biridir. Bu hemen hemen web hosting dünyasında bir tek boynuzlu at.

Site5 Barındırma Dezavantajları

Site5 ile ilgili şikayetlerimizin çoğu fiyattan düşüyor. Onlar aynı (veya bazen daha iyi) hizmet düzeyleri sağlayan diğer hosting şirketlerine göre daha pahalıdır. Geliştiricilere yönelik premium bir web barındırma hizmeti için daha yenilikçi araçlar bekliyoruz.

Orantılı Geri Ödeme Yapmazlar

Belli bir noktaya kadar para iade garantisi almak bir şeydir – endüstri standardı 30 gündür. Site5’in 45 günlük para iade garantisi vardır. Ancak, gördüğüm diğer tüm barındırma sağlayıcıları, sınırlayıcı işaretini aştıktan sonra bu durumda 45 gün olan orantılı bir geri ödeme sunacaktır. Site5 geri ödeme yapmaz. Altı aylık barındırma bedelini ödediyseniz ve 46. günde iptal ederseniz, size geri ödeme yapılmaz. Ayrıca, çoğu planda en iyi fiyatı almak için, bazen iki yıllık hizmet için peşin ödemek zorunda kalacaksınız. Bu, ön plana çıkarmak için büyük miktarda nakit olduğundan, satın almadan önce bu ücretsiz denemeden kesinlikle yararlanın.

Katı Hal Sürücüleri Yok

SSD olmaması, web sitenizin tüm işleminin web sitenizi ciddi şekilde yavaşlatabilecek eski, mekanik sabit sürücülerden kaynaklandığı anlamına gelir. Hemen hemen her web kendi sağlayıcı sağlayıcı tuz değer standart donanım parçası olarak katı hal sürücüler sunuyor. Elbette, Site5 sunucularını asla çok fazla istemciyle aşırı yüklemez. Ancak bunun nedeni paslı eski donanımlarının kelimenin tam anlamıyla.

Site5 Fiyatlandırması Aldığınız İçin Oldukça Ağır

Site5 iyidir. Ancak, fiyatlarının fiyatlarında olduğu gibi bir neden görmüyoruz. Yaklaşık olarak aynı fiyata, A2 Hosting, Site5’i aşan hız ve çalışma süresi sağlar. Benzer şekilde fiyatlandırılan bir başka seçenek de Site5’i sudan çıkaran gerçekten olağanüstü müşteri desteği sunan SiteGround’dur. Ya da, yaklaşık yarı fiyatına HostGator, Site5’in tüm özelliklerine ek olarak bazı ek çan ve ıslıklara sahiptir..

Sonuç olarak

Site5, tasarımcılara ve geliştiricilere hitap edecek, estetik açıdan hoş ve anlayışlı bir kaplamaya sahip mükemmel bir ev sahibi. Onların hizmetleri niş talepleri ile web yöneticileri için mükemmel bir değer yapmak bazı büyük iniş çıkışları var. Ancak, bir bütçe ana bilgisayarı arayan acemi bir web yöneticisiyseniz, ortalama hizmetler için premium bir fiyat etiketi oluşturmak için bir neden yoktur. Tasarımcılar ve geliştiriciler de Site5’i seçmeden önce önemli araştırmalar yapmalıdır. Paranız için size daha fazla özellik verecek butik web barındırıcıları bol.

Daha Fazla Özellik Görüntüle

En İyi Özellikler

 • Hızlı destek
 • Uygun fiyatlar
 • Tonlarca özellik

Resmi web sitesini ziyaret edin

En İyi 5 Sunucu

 • SiteGround Yorumları
 • WP Motor Yorumları
 • A2 Hosting Yorumları (eski)
 • Bluehost İncelemesi
 • GoDaddy Managed WordPress Değerlendirmeler

Site5 Hosting SSS’leri

Site5 ne kadar zamandır var? Şirketin misyonu nedir?

Dot-com patlaması sırasında, iki arkadaş barındırmanın eğlenceli, kolay, güvenilir ve erişilebilir olması felsefesine dayanarak bir hosting şirketi kurdu – her şeyden önce acı verici olmamalı. Matth Lighter ve Rod Armstrong, Site5’e 1999 yılında başladı ve 2008’de şirketi mevcut sahiplerine sattıklarında, daha ayrıntılı projeleri tamamlamak için uygulamalı olarak çalışmaya devam ediyorlar.

Site5, aşağıdakileri içeren beş farklı alana yüksek öncelik vermektedir:

 • Aşırı yüklenmiş sunucu yok: Şirketin barındırma felsefesi, en üst düzey sunucularından alınan garantili performansa dayanmaktadır.
 • Dış kaynaklı destek yok: Tüm teknisyenler ile servis ve destek üyeleri Site5’in çalışanlarıdır..
 • Hile yok: Site5, anlaşılır, anlaşılması kolay Web barındırma ve sundukları özelliklerle gurur duyuyor.
 • Para iade garantisi; Site5, 45 günlük sorunsuz bir para iade garantisi sunar.
 • Şirket içi geliştiriciler ve mühendisler: Destek teknisyenlerinin tamamı Site5’in çalışanları olduğu gibi, sundukları hizmetleri geliştirmek için çalışan geliştiricileri ve mühendisleri de.
Site5 barındırma planları nelerdir?

Site5, aşağıdakileri içeren çok çeşitli barındırma planları ve programları sunmaktadır:

 • ağ sağlayıcısı
 • Cloud Web barındırma
 • Bayi barındırma
 • Bulut bayi barındırma
 • Tamamen yönetilen VPS
 • Yönetilmeyen VPS
 • Cloud VPS

Tüm planlar, ölçülmemiş bant genişliği, ölçülmemiş disk alanı, ücretsiz geçişler, olağanüstü durum kurtarma yedekleri ve 7/24 destek dahil olmak üzere birçok farklı özellik içerir..

Site5’in sunucuları nerede? Sitemin barındırılması için hangi yerleri seçebilirim?

Site5 sunucuları dünyanın her yerinde bulunur ve müşterilerin sitelerinin nerede barındırılacağını seçmelerine olanak tanır. Site5, Amerika Birleşik Devletleri’nin orta, doğu ve batısında sunuculara sahiptir; Montreal, Toronto ve Vancouver, Kanada; ve Joao Pessaoa ve Sao Paulo, Brezilya’nın yanı sıra Amsterdam, Bükreş, Paris, Singapur ve Hong Kong.

Site5’in paylaştığı hosting planları neler sunuyor?

Site5, her biri ölçülmemiş disk alanı ve bant genişliği, tek tıklamayla komut dosyası yüklemelerinin yanı sıra ücretsiz geçiş ve 45 günlük para iade garantisi içeren Web barındırma planları için üç farklı düzey sunar..

Site5’te ölçülmez, kullanıcıların hesaplarında disk alanı veya bant genişliği miktarında ayarlanmış bir sınır olmadığı anlamına gelir. Bu, müşterilerin sınırlarına ulaşma veya sınırlarını aşma konusunda endişelenmeden ihtiyaç duydukları Web sitelerini oluşturmalarını sağlamak için tasarlanmıştır. Müşteriler hizmet şartlarını ve kaynak kullanım politikasını takip ettikleri sürece, normal kullanım dahilinde kalırlar; şirket normal kullanımın dışında kalan yüzde 0,1 oranının genellikle hüküm ve sözleşmeleri ihlal ettiğini söylüyor.

Paylaşılan web barındırma müşterileri, her müşterinin kendi kullanıcılarının çoğunluğunun coğrafi konumları göz önüne alındığında, sunucu konumları için 13 farklı konumdan birini seçebilir. Yine de Dallas dışında bir site seçen müşteriler için her ay 1 ABD doları ek ücret alınır..

Her paylaşılan web hosting planı ayrıca her dosyanın tam gece yedeklerini içerir ve gerektiğinde kolayca erişilebilir. Site5’in arayüzü Backstage, kullanıcılara alan adı kaydı, faturalandırma ve satış ortağı hesapları gibi tüm önemli bilgileri bulabilecekleri hızlı ve verimli bir oturum açma olanağı sunar. Ayrıca her bir kullanıcıya, kullanıcıların sunucuları, veritabanları, FTP hesapları, etki alanları ve Web sitesi istatistiklerini görüntüleme hakkında ihtiyaç duydukları bilgileri almalarını sağlayan özel cPanel kaplaması olan SiteAdmin’i verir..

Paylaşılan planlar ile başlar hostBasic, müşteriler iki yıllık bir plan seçtiklerinde her ay 4,95 dolardan başlar; bir yıllık plan isteyenler için aylık 5,95 $ maliyetle başlayacaklar.

hostPro, Site5’in paylaşılan barındırma planlarının ikinci katmanı, iki yıllık bir plan için ayda 8,95 ABD dolarından başlar; bir yıllık plan her ay 9,95 dolardan başlar ve bu aşamada müşteriler aylık 10,95 dolardan başlayan aylık bir sözleşme seçebilir. HostBasic’te bulunan her şeye ek olarak, kullanıcılar sınırsız Web sitesi edinir.

Şirketin en yüksek seviyesi hostPro + Turbo, 24 aylık bir plan için aylık 11,95 dolardan başlıyor. Bu paketle birlikte bir yıl aylık 12,95 ABD dolarıdır ve aylık sözleşme aylık 13,95 ABD dolarından başlar. Bu düzeydeki müşteriler, hesaptaki her Web sitesine ayrı bir kontrol paneli sağlayan MultiAdmin denetiminin yanı sıra özel bir IP alır.

Site5 ne Bulut Web planları sunuyor??

Site5’in üç Bulut Web barındırma planının tümü, küçük BT bütçeleri olan ancak yüksek düzey çalışma süresi ihtiyaçları olan müşterilere yönelik olarak e-posta ve web sitesi işletimi için kapalı kalma süresini en aza indirecek şekilde tasarlanmıştır. Site5, Cloud müşterilerine, VPS sunucusuyla aynı kalitede donanım ve çalışma süreleri ile paylaşılan web barındırma işleminin üzerinde bir adım verir.

Tüm Cloud müşterileri sınırsız web sitesi, özel IP, yedek ve Backstage alır. Her müşterinin hem SiteAdmin hem de MultiAdmin’e erişimi vardır.

 • Artı plan 12 aylık bir taahhütle her ay 20 $ ‘dan başlıyor. Ayrıca 10 GB disk alanı ve 100 GB bant genişliği sunar. Bir aydan aya plan için, kullanıcılar her ay 25 dolardan başlamayı bekleyebilir.
 • Orta seviye katmanı, ileri, 12 aylık bir plan için aylık 27 ABD Doları, müşteriler her ay ödemek istediklerinde 30 ABD Doları ile başlar. Gelişmiş plan kullanıcılara 20GB disk alanı ve 200GB bant genişliği sağlar.
 • Site5’in en üst düzeyi, Ödül, kullanıcılara 12 GB’lık bir plan satın aldığında aylık 36 ABD doları maliyetle aylık 40 ABD doları disk alanı ve 500 GB bant genişliği sunar ve aylık planda her ay 40 ABD dolarıdır.
Site5’in VPS seçenekleri nelerdir?

Site5, 10 farklı tamamen yönetilen seçenekle etkileyici sayıda VPS seçeneği sunar. Yazılımı güncel tutmak, sürekli izleme sağlamak ve sorunlara veya saldırılara anında, proaktif yanıtlar almak için çalışırlar. Ayrıca tüm güvenlik düzeltmelerini de gerçekleştireceklerdir.

Tam olarak yönetilen planlar her ay için 55 ABD dolarından başlar. VPS2, bir IP adresi, SiteAdmin / MultiAdmin ve Softaculous veya cPanel / WHM ve Softaculous, 2 Çekirdek, 1 GB bellek, 50 GB disk alanı ve 800 GB bant genişliği içerir. Kontrol panelleri arasında seçim yapmak aylık 10 $ ‘a mal olur, ancak cPanel / WHM seçeneği kullanıcılara 2 ücretsiz IP adresi sağlar. Müşteriler ayrıca 7 gün boyunca 30 gün boyunca uzaktan yedekleme ekleyebilir.

En yüksek seviye, VPS11, SiteAdmin / MultiAdmin ve Softaculous seçenekleriyle 16 çekirdek, 20GB bellek, 1000GB disk alanı ve bir IP adresi için 7 TB bant genişliği içerir. Yine, iki kontrol paneli seçeneği arasındaki seçim 10 ABD dolarıdır ve cPanel / WHM ve Softaculous kullanıcıları iki ücretsiz IP adresi alacaktır. Her ay 125 $ karşılığında 30 günlük uzaktan yedekleme eklenebilir.

Müşteriler root erişimi istiyorsa, 11 farklı yönetilmeyen VPS seçeneğinden birini seçebilirler. İlk, UVPS1, 2 çekirdek, 1GB bellek, 50GB disk alanı ve 800GB bant genişliği için her ay 25 $ ‘dan başlar. Tam kök erişimin yanı sıra bir CentOS, Debian veya Ubunto işletim sistemi şablonu da dahildir. CPanel / WHM’yi seçmek lisans için 10 $ ekler ve müşteriler her ay 1,25 $ için Softaculous lisansı ekleyebilir.

Yönetilmeyen en yüksek VPS katmanları, UVPS11, işletim sistemi şablonları, bir IP adresi ve cPanel / WHM ve Softaculous için aynı lisanslama maliyetleri dahil olmak üzere aynı özelliklerin çoğunu içerir, ancak her biri 600 $ ‘dan başlayan 16 çekirdek, 24 GB bellek, 1200 GB disk alanı ve 8 tb bant genişliği ekler ay.

11 Cloud VPS seçeneği de tamamen yönetilir ve aynı yönetilen eklentilerin birçoğu: uzaktan yedeklemeler her ay 5 ABD doları ekler ve kontrol paneli seçeneği aylık 10 ABD dolarına mal olur. En düşük katmanı olan CVPS1, müşterilerine her ay 60 $ ‘dan başlayan 2 çekirdek, 768MB bellek, 15GB disk alanı ve 600GB bant genişliği sağlıyor. En yüksek seviye olan CVPS11, 16 çekirdeğe, 20 GB belleğe, 400 GB disk alanına ve 7 TB bant genişliğine sahiptir ve her ay 1.490 $ ‘dan başlar.

Site5 bayi planları sunuyor mu??

Site5’in ayda 23,95 $ ‘dan başlayan üç bayi barındırma planı vardır ve üç IP adresi, cPanel / WHM, özel DNS ad sunucuları, faturalama yazılımı ve yedeklemelerinin yanı sıra her ay 50 GB disk alanı ve 500 GB bant genişliği içerir. Aynı özellikler için en yüksek katman her ay 49,95 ABD dolarıdır, ancak 120 GB disk alanı ve 1000 GB bant genişliği sağlar.

CloudOne, Cloud bayi barındırma seçeneği her ay 50 ABD dolarıdır ve Bulut dışı planlarla aynı özelliklerin yanı sıra 50 GB disk alanı ve 500 GB bant genişliği içerir.

Site5 en hostPro paylaşılan barındırma planı, aynı zamanda bir hesaptan birden fazla alan adını yönetme seçeneği sunar; bu, bir bütçeniz varsa lite bayi hesabı olarak da kullanılabilir.

Bana Site5 para iade garantisi hakkında bilgi verin.

Site5, paylaşılan Web ve paylaşılan Cloud Web barındırma, ayrıca bayi ve satıcı Cloud barındırma hizmetlerinde tam bir geri ödeme ile 45 günlük para iade garantisi sunar. Hiçbir yakalama veya ileri bildirim vaat etmiyorlar. Yönetilen, yönetilmeyen ve Cloud dahil tüm VPS planları 15 günlük para iade garantisi ile gelir. Garanti, alan adları için kayıt, transfer ve yenileme işlemleri için geçerli değildir ve hesap etkinleştirildiğinde başlar.

Site5 ayrıca yüzde 99,9 kesintisiz çalışma garantisi sunar ve paylaşımlı, bayi, yarı ayrılmış, yönetilen VPS ve yönetilen ayrılmış sunucular için uygun oranlı bir kredi verir ve yüzde 95’ten az hizmet süresi için gelecekteki faturalar için yüzde 100 kredi sağlar. Bulut seçenekleri (paylaşılan, bayi ve yönetilen VPS) yüzde 99,99 kesintisiz çalışma garantisi ile gelir ve yüzde 99,5 kesintisiz çalışma süresinde müşteriler yüzde 100 oranında derecelendirilmiş kredi alabilir.

Ek olarak, teknik destek yanıtı için altı saatten fazla bekleyen müşterilere olay başına kredi verilir. Ortalama olarak, yanıtlar dakikalar içinde verilir, ancak bir bilet altı saatten uzun sürerse, müşteriler bilet başına 1 $ kredi talep edebilir.

Site5.com hakkında daha fazla bilgi

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector