WebHostingHub Hosting İncelemeleri Mayıs 2020: İyi mi Kötü mü?

WebHostingHub Hosting İncelemeleri Mayıs 2020: İyi mi Kötü mü?

WebHostingHub Hosting İncelemeleri Mayıs 2020: İyi mi Kötü mü?

WebHostingHub Hosting Ne Kadar İyi??

WebHostingHub hem pozitif hem de negatif olan tanınmış bir web hosting şirketidir. Rekabetçi bir fiyat ve özellik seti ile kesinlikle kontrol etmeye değer. Alt-par özellikleri yavaş sohbet yanıtı, biraz aldatıcı pazarlama ve diğer sorunları içerir.


WebHostingHub Değerlendirmeler 3.3 / 5 Yorumcu {{reviewsOverall}} / 5 Kullanıcılar (2 oylar) Artıları

 1. Para iade garantisi
 2. Softaculous Script Yükleyicili standart cPanel
 3. Paylaşımlı Hosting Planlarında Sınırsız Alan Adı
 4. 7/24 ABD Tabanlı Telefon Desteği

Eksileri

 1. Canlı Sohbet Sorunu
 2. Yalnızca Paylaşımlı Hosting Var
 3. Rakiplerden Daha Düşük Çalışma Süresi
 4. Yavaş Destek Bilet Yanıt Süreleri

Support3.5Speed3Features3.5Value3.5Transparency3

Resmi WebHostingHub İncelememiz

WebHostingHub büyük işletmeler için değildir. Hizmetlerini daha yeni başlayanlara ve küçük bir blog tutmaktan başka bir şey yapmak istemeyenlere daha fazla yönlendiriyorlar.

WebHostingHub’ın en iyi özellikleri

Birçok kişi, WebHostingHub’ın piyasadaki en iyi gelecek web hosting şirketlerinden biri olduğunu iddia ediyor ve işte neden.

Para iade garantisi

WebHostingHub, üç aylık bir süreyi kapsayan bir para iade garantisine sahiptir. Bu, hizmetlerinden herhangi bir nedenle memnun kalmazsanız, paranızı iade edeceğinden, tam olarak değil. Bunun yerine, geri ödemenizi kaydolduğunuz andan iptal ettiğiniz zamana kadar uzatırlar..

Softaculous Script Yükleyicili standart cPanel

WebHostingHub, Softaculous kod yükleyicisiyle standart cPanel’inizi sunar. Bunu aşağıda göreceğiniz freebies’iyle birleştirdiğinizde, ücretsiz olarak 300’den fazla uygulama bulunduğunu ve tek tıklamayla yükleme ile kullanılabilir olduklarını fark edeceksiniz.

Paylaşımlı Hosting Planlarında Sınırsız Alan Adı

WebHostingHub, paylaşılan barındırma planında sınırsız alana sahip olmanıza izin verecektir. Etki alanlarını çevirme işindeyseniz bu harikadır. Birçok Web barındırma şirketi, hesap başına yalnızca bir alana sahip olmanıza izin verir. Daha fazla eklemek istiyorsanız, daha fazla ödeme yapmanız gerekir. WebHostingHub için durum böyle değil. Bu, bir alan adını kaydedip park edebileceğiniz anlamına gelir, yalnızca ona ihtiyaç duyan ve onu yayınlamanız için ödeme yapmaya istekli birini bekleyebilirsiniz..

7/24 ABD Tabanlı Telefon Desteği

Destek Web hosting şirketleri olsun ya da değil olsun şeylerden biri gibi görünüyor. Kullanıcılar Web barındırma için kaydolduklarında desteğe ihtiyaçları olacak. Bunun etrafında gerçekten bir yol yok. Uluslararası müşterilere destek sağlamak için 24 saat çalışanlar kullanmak, diğer Web barındırma şirketlerinin öğrenebileceği bir şeydir.

Standart Freebilerden Daha Fazlası

WebHostingHub, aboneliğinizle birlikte gelen 301 farklı uygulamayı ücretsiz olarak sunmaktadır. Bunun üzerine, bu uygulamalardan herhangi birini tek bir tıklamayla yükleyebilmeniz için Softaculous Script Installer’ı sunarlar. Ve bu yeterli olmadıysa, işletmenizi yerden kaldırmanıza yardımcı olmak için 200 doların üzerinde reklam kredisi sunuyorlar.

WebHostingHub’ın olumsuz yönleri

WebHostingHub’ın sunduğu her şeyle, gerçekten neyle ilgili olduklarını görmek için dağınıklığın ötesine bakmak zor olabilir.

Muhtemelen Aldatıcı Pazarlama Taktikleri

WebHostingHub, ana sayfalarında, siteyi incelemenizi sağlayan bir bağlantıya sahiptir, böylece WebHostingHub’ı diğer büyük pazar oyuncularıyla karşılaştırabilirsiniz. Birden fazla kişi bu özelliğin WebHostingHub lehine tamamen önyargılı olduğunu iddia etti. Bu inceleme sitesinde WebHostingHub’ın ne olduğu hakkında tek bir olumsuz inceleme bulamayacağınızı belirtiyorlar. Ancak, bu bir inceleme sitesinin ötesinde, WebHostingHub ile ilgili deneyimlerini anlatacak diğer inceleme sitelerine bakarsanız, bunların yaklaşık yüzde 38’i (tek bir inceleme sitesinde) negatiftir.

Korkunç Canlı Sohbet Deneyimi

Çoğu zaman, sadece canlı sohbet özelliğini sunmanın olumlu bir şey olacağını söyleyebilirim. Ancak deneyimlerim, şimdiye kadar gördüğüm en kötü canlı sohbete sahip olduklarını söylüyor. Onları çevrimiçine almaya çalıştığımda, 10 dakikadan fazla beklemeye alındım. Onları hatta bağlayabildiğimde, diğer taraftaki teknisyen dikkati dağılmıştı ve konuşmaya ayak uyduramadı. Görünüşe göre senaryodaki yanıtları arasındaki bekleme süresi beş dakikadan uzun sürdü.

Yalnızca Paylaşımlı Hosting Var

Web sitenizin büyümesi için büyük planlarınız varsa, daha iyi bir yerde servis edilir. WebHostingHub, paylaşılan barındırma planlarının ötesinde bir şey sunmaz. Bunun anlamı, VPS veya özel barındırma planları sunmamasıdır. Paylaşılan barındırma planları, yeni başlayanlar için harika olsa da, web sitenizin daha büyük bir kitleyi işlemek için ölçeklenmesi gerektiğinde size kötü hizmet edecekti.

Rakiplerden Daha Düşük Çalışma Süresi

Bir işletme web sitesiyle çalışırken çalışma süresi kesinlikle çok önemlidir. Bir müşterinin web sitesi ne kadar uzun süre kapalı kalırsa, müşterinin gelir kaybı potansiyeli nedeniyle geri tepme olasılığı o kadar artar. Kesinti süresi mutlu bir müşteriye eşit değildir. Çalışma süreleri yüzde 99,42’de olmasına rağmen, bu metrik rakiplerine kıyasla şaşırtıcı derecede düşük.

Yavaş Destek Bilet Yanıt Süreleri

WebHostingHub’ın 7/24 telefon destek hatları sunması harika. Harika olmayan, e-posta bilet destek sistemini kullandığınızda yanıtların 24 saatten fazla sürebilmesidir. Desteğe ihtiyacınız olduğunda, 24 saat beklemek, web siteniz için 24 saatten fazla kesinti süresine sahip olmakla eşdeğer olabilir. Hızlı destek sunan herhangi bir Web barındırma şirketinin hayatta kalması için çok önemlidir.

Sonuç olarak

Küçük bir blog veya hobi tabanlı bir web sitesi barındırmak istiyorsanız, WebHostingHub bir seçenektir. Kullanımı kolay arayüzü, tek tıklamayla yükleme ve 7/24 telefon destek hatları ile sundukları 300’den fazla uygulama ile rekabetçi bir Web barındırma şirketine bakıyorsunuz. Ancak, Web barındırma ve sınıfının en iyisi özellikler ve destek ile bir iş kurmak istiyorsanız, başka bir yerde daha iyi hizmet vereceksiniz.

En İyi Özellikler

 • Hızlı destek
 • Uygun fiyatlar
 • Tonlarca özellik

Resmi web sitesini ziyaret edin

En İyi 5 Sunucu

 • SiteGround Yorumları
 • WP Motor Yorumları
 • A2 Hosting Yorumları (eski)
 • Bluehost İncelemesi
 • GoDaddy Managed WordPress Değerlendirmeler
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector