WebHostingPad Yorumlar – En ucuz web host mu arıyorsunuz?

WebHostingPad nedir?

WebHostingPad 2005 yılında kuruldu ve yeni başlayanlar veya küçük işletme sahipleri gibi bütçe yöneticilerini çok düşük maliyetli bir barındırma sağlayıcısı aramak için pazarlıyor. WebHostingPad piyasadaki en ucuz web barındırıcılarından biridir.


WebHostingPad Hosting Ne Kadar İyi??

WebHostingPad fiyatlandırma deli düşük, en temel planları iki dolardan daha az başlayan aylık pers. Ve böyle düşük fiyatlar için, hizmetleri söz konusu olduğunda sizin için ne ödeme olsun. WebHostingPad, WordPress barındırma, e-posta ve güvenlik özellikleri gibi temel ihtiyaçlarınızı karşılar. Ancak, verilerinizi korumak veya deneyiminizi bu kadar ucuz bir fiyata gerçekten olağanüstü hale getirmek için bunların ötesine geçmelerini beklerseniz, yanıltıcı olabilirsiniz. Yani WebHostingPad’e kaydolmak bir felaketin gerçekleşmesini bekliyor mu yoksa bütçede bir web yöneticisi için akıllıca bir hareket mi? Diyoruz ki, ikisinden de biraz.

Resmi Siteye Bakın WebHostingPad Değerlendirmeler 2.8 / 5 Yorumcu {{reviewsOverall}} / 5 Kullanıcılar (2 oylar) Artıları

 1. Muhtemelen en ucuz Web Host Orada
 2. 30-gün para iade garantisi
 3. Tarihsel Sadık Müşteriler

Eksileri

 1. Ortalama Çalışma Süresinin Altında & hız
 2. Verilerinizi Yalnızca "ihtiyat"
 3. 30 günlük geri ödeme döneminden sonra iptal ederseniz geri ödeme yapılmaz
 4. Müşteri Hizmetleri Yıldız Değildir

Sizin için ne ödeme olsun. Ayda 2 dolardan daha az harcama yaptığınızda çok şikayet etmek zordur. Ama WebHostingPad tam bir pazarlık mı, yoksa ince örtülü bir felaket midir? Sizin için hangisinin olabileceğine karar vermek için okumaya devam edin. Support2.5Speed3Features3Value3Transparency2.5

Resmi WebHostingPad Hosting İncelememiz

Bu incelemeyi okuyorsanız, inanılmaz düşük fiyatları nedeniyle WebHostingPad’e çekiliyorsunuzdur. O zaman sorunuz muhtemelen, bu gerçek olamayacak kadar iyi mi? Bu WebHostingPad incelemesi ile işimiz beklentilerinizi yönetmektir.

WebHostingPad Hosting’in En İyi Özellikleri

Aslında WebHostingPad’e kaydolmak için bazı zorlayıcı nedenler var. Herhangi bir özellik kategorisinde en iyi ev sahibi değiller, ancak fiyat için paket gerçekten kötü değil. Düşük fiyatı, hizmetlerinin her yönüyle ayrılmaz bir şekilde bağlantılı olarak düşünün ve bazı hoş sürprizler bulabilirsiniz. Ama önce WebHostingPad fiyatlandırmasından bahsedelim…

WebHostingPad Fiyatlandırması Süper Uygun Fiyatlıdır

Bu noktada ölü bir atı dövüyormuşuz gibi hissedersek bizi affet, ama WebHostingPad çok, çok ucuz. WebHostingPad’de daha ucuz bir Web barındırma hizmeti bulamazsınız. Aslında, ana sayfada reklam verdikleri kadar ucuzlar, sizin için ne ödeme yaptığınızı – sizin için ödediğinizden daha fazlasını elde edersiniz. Sadece en temel paket için ayda sadece 1,99 $, biz daha ucuz bir web barındırma hizmeti bulmak için meydan. Sizi WebHostingPad’e dönüştüren düşük fiyatların olduğuna bahse girmeye hazırız..

Tarihsel Sadık Müşteriler

WebHostingPad çok düşük bir devir oranına sahiptir. Müşterilerinin çoğu uzun zamandır onlarla birlikte. Bu kadar uygun olmalarının bir nedeni olabilir – her zaman hesap açma ve kapama ile uğraşmak zorunda kalmazlar. Kapattıklarından daha fazla hesap açarlar. 75.000’den fazla istikrarlı müşterileri var. Bu aslında, 2005’te kapılarını açtıklarını düşünerek biraz söylemektedir. 11 yıldır açıktırlar, yani büyümelerini doğrusal bir oranda ölçerseniz, yılda 6000’den fazla müşteri kazanmışlardır. açtılar.

WebHostingPad Planları cPanel’i İçerir

Bu kadar düşük bir maliyetle bu endüstri standardı özelliğe sahip olmaları büyük bir artı. CPanel’i parmaklarınızın ucuna getirmek, eski, daha premium web barındırıcılarından maliyetleri azaltmak isteyen biri için hızlı, kolay ve tanıdık bir geçiş sağlar. cPanel güvenilirdir, tek tıklamayla kurulum (doğru komut dosyalarıyla) sunma yeteneğine sahiptir ve WordPress ile sorunsuz çalışır. Rackspace gibi bazı süper pahalı, butik yönetimli ev sahipleri bile cPanel sunmuyor.

30-gün para iade garantisi

30 günlük para iade garantisi sunan bir şirketi görmek her zaman iyi bir şeydir. Bu standart olmasına rağmen, bazı şirketler bunu sunmuyor. Müşteri tabanlarına (büyüyen müşteri tabanlarına) bakarsanız, geri ödeme talep eden müşteriler muhtemelen çok azdır. Belki de ayda iki doların altında, neden iptal etmek?

Askeri Sınıf Güvenlik Standarttır

Bu kadar çok web hosting şirketleri verileriniz için temel güvenlik sağlamak için ekstra ücret sinir bozucu ve sınırda hileli bir durumdur. Bu genellikle bütçe web hosting şirketleri için doğrudur, ancak WebHostingPad için geçerli değildir. WordPress planları ile otomatik bir kötü amaçlı yazılım tarayıcısı ve kötü amaçlı yazılım karantinası ve kaldırma.

WebHostingPad Desteği Yarı Kötü Değil!

WebHostingPad desteğinin canlı sohbet üzerinden sunulduğunu görmek bizi çok şaşırttı. Onlar da bir dakikadan kısa sürede bizim sorgulara cevap bulmak için daha memnun. Ve yine aldığımız hızlı yanıtları gerçekten oldukça yararlı olduğunda memnun kalmıştık. Bununla birlikte, hiçbir şekilde WebHostingPad desteğinin mükemmel, sadece ortalama olduğunu iddia etmeyeceğiz. 7/24 destek onların iddiasıdır, ancak mesai saatleri dışında ulaşmak çok daha zordur. Ve sunucuları çöktüğünde (bunu daha sonra genişleteceğiz), onlara ulaşmak neredeyse imkansız. Bunlar SiteGround değildir, kesinlikle. Ancak fiyatı ödeyin, WebHostingPad desteği beklediğimizden çok daha iyi.

WebHostingPad Hosting’in olumsuz yönleri

WebHostingPad’de, ciddi şekilde düşük fiyatlara rağmen, birçok potansiyel kullanıcı için anlaşma yaratabilecek bazı büyük hayal kırıklıkları var..

Gördüğümüz En Yavaş Yükleme Sürelerinden Bazıları

Ortalama olarak, WebHostingPad’de barındırılan sayfaların yüklenmesi diğer barındırma sağlayıcılarına göre iki kat daha uzun sürer. Neredeyse yarısının web kullanıcıları sekecek yüklemesi iki saniyeden uzun süren bir sayfadan. Sitenizden para kazanmaya çalışıyorsanız, WebHostingPad ile barındırma, dönüşüm oranlarınızı önemli ölçüde bozabilir. Bu durumda, kayıtsız şartsız daha hızlı, daha premium bir web barındırma ile gitmenizi öneririz. Biraz daha fazla ödeme yapabilirsiniz, ancak geri dönmeyecek site ziyaretçileriyle telafi etmekten daha fazlasını yapacaksınız. Web barındırma pazarında en iyi hız için A2 Hosting’e göz atın.

Çalışma Süresi Abysmal – Çalışma Süresi Garantisi Değersiz

WebHostingPad% 99 kesintisiz çalışma garantisi verir. Bu, matematik yapana ve kesinti süresinin% 1’inin her yıl 87 saatten fazla kesinti süresine veya her ay yaklaşık 7 saat anlamına geldiğini anlayana kadar sağlam bir garanti gibi görünüyor. Daha da kötüsü, WebHostingPad,% 99 garantisini aşan her 8 saatlik kesinti süresi için sizi yalnızca ücretsiz bir aylık hizmet olarak telafi edecektir. Bu, herhangi bir para iadesi için web sitenizin bir ay içinde 15 saat kapalı olması gerektiği anlamına gelir. Diğer bütçe sağlayıcılarının genellikle tüm yıl boyunca yalnızca yaklaşık 8 saat kesinti yaşadığını düşündüğünüzde bu sayının yutulması zordur.

Eğer bir e-ticaret işinde olduğu gibi, para kazanmak için erişilebilir olması için web sitenize bağlı olarak, daha iyi çalışma süresi ile bir servis sağlayıcı için ödemek için buna değer. Daha da iyisi, 8 saat çalışmama süresinden sonra değil, garantilerinin altına düştüğünde sizi telafi edecek birini seçin. HostGator ile ayda bir buçuk dolar daha fazla% 99.99 kesintisiz çalışma kaydı elde edebilir.

“Ücretsiz” Etki Alanı Çok Sayıda Uyarıyla Birlikte Geliyor

Birçok barındırma sağlayıcısı gibi, WebHostingPad kayıt olduktan sonra ücretsiz bir alan adı atar. Ancak, bu promosyondan yararlanmamızı önerecek birçok ip var. Bir kere, bir kupon kodu kullanmanız gerekir ve bu kod uygulamak isteyebileceğiniz diğer tüm promosyonları geçersiz kılar. İkinci olarak, alan adı yalnızca bir yıl boyunca ücretsizdir. Hizmetin ilk yılından sonra, yaklaşık 15 $ ‘lık bir yıllık tekrar kayıt ücreti ödemeniz gerekir. Çoğu alan adının 15 ABD dolarından daha düşük bir fiyata satın alınabileceği düşünüldüğünde, bu “ücretsiz” alan adı gerçekten bir pazarlık değildir. WebHostingPad kullanmak istiyorsanız, farklı bir kupon kullanmanızı ve alan adınızı başka bir yerden satın almanızı öneririz. Uzun vadede daha fazla tasarruf edeceksiniz.

Veriler Yalnızca “Kendi Takdirine” Göre Yedeklenir

Verilerinizin ücretsiz yedeklemeleri kulağa hoş geliyor, değil mi? Ancak yakından okuyun:

WebHostingPad, tamamen kendi takdirimize bağlı olarak, yalnızca 1 GB web sitesi dosyalarına kadar ve bunun dahil olmak üzere müşteri hesaplarının haftalık yedeklerini alacaktır. Bu yedekleme, e-posta adreslerini, e-posta hesaplarını, veritabanlarını veya web sitesi dosyaları dışındaki herhangi bir şeyi içermez. 1 GB’den büyük hesaplar WebHostingPad tarafından sağlanan otomatik yedekleme hizmetlerine dahil edilmez. Bir müşterinin geri yüklenmesini istemesi durumunda WebHostingPad, bir kerelik 39,95 ABD doları değerinde yedekleme geri yükleme hizmeti ücreti alabilir..

Hukukçulara gömülü, ilk başta bunun bir anlaşmanın ne kadar kötü olduğu belli olmayabilir. Onların “tamamen takdir yetkisi”, sitenizi, örneğin, yeniden tasarlıyorsanız, manuel olarak yedekleyemeyeceğiniz anlamına gelir. Ayrıca, 1 GB’lık dosyalar küçüktür ve yalnızca web sitesi dosyalarıyla sınırlıdır, yani tüm e-postalarınızı ve veritabanı bilgilerinizi kaybedebilirsiniz. 1 GB’lık dosyaları aştığınızda siteniz asla yedeklenmez. Ve son olarak, geri yüklemeye ihtiyacınız varsa, 40 dolardan fazla çatal kullanmanız gerekir ve bu, e-postalarınızı geri yüklemez.

Bu tür baş ağrısı, pazarlık sahipleri arasında nispeten yaygın gibi görünmektedir. Örneğin, rakip GoDaddy, yedekleme sıklıklarıyla benzer şekilde şifrelenmiştir ve sitenizi geri yüklemek için sizden fahiş ücret talep edecektir. Sitenizde çok fazla önemli veri tutmayı planlıyorsanız, sunucunuzu seçmeden önce araştırmanızı yapın.

Kısıtlayıcı Aktarım Politikası

WebHostingPad, web sitelerini hizmetlerine taşımak isteyen müşteriler için ücretsiz veri aktarımlarının reklamını yapar. Ancak gerçekte bu sadece alışılmadık derecede az miktarda veriye sahip siteler için ücretsizdir: 2GB. Yedeklemelerinde olduğu gibi, bu aktarımda e-posta, FTP adresleri, alt alan adları veya sahip olabileceğiniz herhangi bir ek alan adı bulunmaz.

Sonuç olarak

Mevcut en ucuz seçeneğe otomatik olarak yerçekimi yapmak birçok insanın doğasındadır. Ve düşük fiyatlar bir web barındırma için bir numaralı önceliğiniz varsa, o zaman WebHostingPad aslında bu düşük fiyat için oldukça iyi bir değerdir. Ancak hız, çalışma süresi veya yedeklemeye öncelik veren web yöneticileri için WebHostingPad yalnızca hayal kırıklığına neden olur. Başka bir yerde ayda bir dolar daha ödemek, bu insanlara bir ton keder kazandıracak.

Daha Fazla Özellik Görüntüle

En İyi Özellikler

 • Hızlı destek
 • Uygun fiyatlar
 • Tonlarca özellik

Resmi web sitesini ziyaret edin

En İyi 5 Sunucu

 • SiteGround Yorumları
 • WP Motor Yorumları
 • A2 Hosting Yorumları (eski)
 • Bluehost İncelemesi
 • GoDaddy Managed WordPress Değerlendirmeler

WebHostingPad SSS

WebHostingPad ne zaman başladı ve değerleri neler??

WebHostingPad, 2005 yılında Illinois’de güvenilir ve uygun fiyatlı hosting sağlamak isteyen endüstri liderleri ve gaziler tarafından kurulmuştur. Şirket, müşteri memnuniyetine büyük önem verir ve müşterilere tam olarak ihtiyaç duydukları şeyi sunar, böylece istemedikleri hizmetler için ödeme yapmak zorunda kalmazlar. İnternetteki en iyi inceleme şirketlerinden bazılarının sertifikaları, doğrulamaları ve onayları vardır. WebHostingPad uygun fiyatlarla mükemmel hizmeti garanti eder.

WebHostingPad ne tür paylaşılan barındırma planları sunuyor??

WebHostingPad’in tüm planları aşağıdaki sınırsız avantajları içerir:

 • Barındırma alanı
 • Bant genişliği
 • E-posta hesapları
 • FTP hesapları
 • Eklenti ve alt alanlar
 • MySQL veritabanları

Ayrıca müşterilerine ücretsiz alan adı kaydı veya aktarımı ve bir Web sitesi oluşturucusu cPanel de sunuyorlar. Ayrıca gelişmiş bir güvenlik taraması ve iş dizini listesi de alırsınız.

Şirketin iki farklı ortak planı var: Power Plan ve Power Plan Plus. İkisi arasındaki en büyük fark, gelişmiş spam filtresi, ücretsiz SSL sertifikası, SSH erişimi ve gelişmiş Web istatistiklerini içeren Power Plan Plus’taki birkaç ekstra özelliktir.

Fiyatlandırma, hizmetlerinizin uzunluğuna dayanmaktadır; bir yıllık Güç Planı ayda 3,99 ABD doları, bir yıllık Güç Planı Artı ayda 6,99 ABD dolarıdır. Güç Planı düzeyinde üç ila beş yıl için kaydolmayı seçerseniz, ayda 1,99 ABD doları ödersiniz; Power Plan Plus maliyeti, dört veya beş yıllık hizmet için kaydolan müşteriler için ayda 3,99 ABD dolarına düşüyor.

WebHostingPad, Bayi veya VPS planları sunuyor mu??

WebHostingPad’in bir bayi / VPS planıyla ilgilenenler için altı farklı planı vardır. Sanal özel sunucuları, tipik özel sunucularla aynı maliyetler olmadan aynı işlevselliğe izin veren VPSDepot tarafından desteklenmektedir..

Altı ay boyunca ayda 29.95 $ ‘dan başlayan başlangıç ​​planları, size 20GB disk alanı, 100GB bant genişliği ve 1GB RAM sunuyor. Müşteriler bir IP adresi ve bir .5 CORE CPU alır.

Üçüncü seviye olan premium plan, altı aylık bir plan için aylık 49,95 $ karşılığında 160GB disk alanı, 1 TB bant genişliği ve 4GB RAM sağlıyor. Ayrıca üç IP adresi ve 2 CORES CPU alacaksınız.

En yüksek seviyeleri, yönetilen planı, altı aylık hizmet için aylık 99,95 ABD dolarıdır ve size üç IP adresi, 3 CORES CPU ve en yüksek depolama alanı sağlar: 300 GB disk alanı, 3 TB bant genişliği ve 8 GB RAM.

Bunlar arasında, ihtiyacınız olan özellikleri bulmanızı sağlayan planlar var. Her VPS hesabı aşağıdaki gibi birçok ücretsiz özellik içerir:

 • cPanel / WHM
 • Softaculous
 • Kurmak
 • Web sitesi taşıma
 • Firewall
 • Bayi hesabı

Tüm VPS hesapları ayrıca sınırsız cPanel hesabı, etki alanı ve alt etki alanı, e-posta hesabı ve gönderme, FTP hesabı ve MySQL veritabanı sunar.

WebHostingPad WordPress Hosting Nasıl Bir Yer??

Şirketin WordPress planları arasında ücretsiz aktarım, otomatik kötü amaçlı yazılım taramaları ve kaldırma ile sınırsız e-posta hesapları, park edilmiş alanlar ve depolama alanı yer alıyor.

WordPress planları, WordPress kullanıcılarına tüm yeteneklerden yardımcı olmak için tasarlanmıştır ve performans Cloud Linux, SSD depolama alanı ve Global CDN gibi çeşitli hız geliştirmeleri içerir. WordPress etrafında tasarlanan bir cPanel ile temel plan ayda 2,99 dolardan başlıyor.

Temel plan, müşterilere 1x bilgi işlem gücü ile beş site sunar.

Aylık 3.99 $ ‘a mal olan orta plan olan WP Pro, 10 siteye, 2x bilgi işlem gücüne sahiptir ve ayrıca ücretsiz otomatik yedeklemeler içerir.

WebHostingPad’in en yüksek WordPress barındırma planı olan WP Premium, ücretsiz SSL sertifikası, ücretsiz otomatik yedekleme ve isteğe bağlı yedekleme, WordPress uzman yardımı ve 3x bilgi işlem gücüne sahip 25 siteye sahiptir. Bu plan ayda 5.99 $ ‘dan başlıyor.

WebHostingPad’in kesintisiz çalışma garantisi var mı??

WebHostingPad% 99 kesintisiz çalışma garantisine sahiptir, ancak müşterileri yalnızca garanti edilen oranın ötesinde her 8 saatlik kesinti süresi için telafi edecektir..

Sınırsız disk alanı benim için ne anlama geliyor??

WebHostingPad tüm barındırma hesaplarına sınırsız bant genişliği ve disk alanı sunar, ancak aşamalarda gereken alanı artırır. Her hesap hem disk alanı hem de bant genişliği için bir sınırla başlar, ancak sitelerin ihtiyacı arttıkça, WebHostingPad’e basit bir e-posta isteği her ikisini de genişletmek için yeterlidir. Bu sistem sayesinde şirket sunucu operasyonunu optimize edebiliyor, çünkü sadece ihtiyaç duyulan alan kullanılıyor. Sonuç olarak, müşteriler için hizmet daha hızlı ve daha verimlidir.

Şirket bant genişliğini veya disk alanını artırmadan önce mevcut kotanın tamamen kullanılmasını ve Web sitesi sahibinin WebHostingPad şart ve koşullarına uygun olmasını gerektirir..

WebHostingPad nasıl güncel kalır?

Şirket, müşterilerin ve kullanıcıların ilginç bulacağı birçok farklı bilgiyi vurgulayan, hataları ve bunları çözmenin yollarını, güvenliği artırmanın yollarını tartışmak ve farklı ödül ve yanıt seviyeleri de dahil olmak üzere şirket değişiklikleri ve güncellemeleri hakkında konuşmaktan oluşan bir şirket blogu sunuyor. müşteri ihtiyaçlarına.

Liderlik son zamanlarda müşterilerinin en büyük endişelerini gidermek için adımlar attı, ancak yalnızca hesap yöneticilerinin hesaplarında ne kadar doğrulama isteyeceğini görmek için bir anket yapmakla kalmadı, aynı zamanda sistemlerinde güncelleme yaptı.

 • Güncellenmiş faturalandırma sistemi: Sistem işlevselliği artırmak ve barındırılan muhasebeyi yönetmeyi daha da kolaylaştırmak için yeniden tasarlandı.
 • Weebly web sitesi oluşturucu: WebHostingPad, Weebly ile müşterilerinin kullanımı kolay bir bina sistemine erişmesini sağlayacak bir ortaklık üzerinde çalışıyor.
 • cPanel güncellemeleri: Mevcut cPanel temalarını Paper Lantern temasına geçirmek doğru bir gereklilik olsa da, müşterilere retro cildin en yeni cPanel arabirimi değişikliklerini x3 arabirimine nasıl benzediğini gösteriyor..
 • Güncellenmiş sunucular: Tüm sunucular, müşteriler için daha iyi bir deneyim sağlayacak büyük bir girişim olan CentOS’un en yeni kararlı sürümüne yükseltiliyor.
WebHostingPad sunucularını nasıl korur?

N + 1 veri merkezi Chicago’dadır ve 7/24 yerinde güvenlik ve HVAC havalandırma sistemleri sunar. Her hafta veri merkezini yedekliyorlar, aynı zamanda seçilen barındırma planına göre daha sık yedekleme sağlıyorlar. Haftalık yedekleme hesapları ve 1 GB’a kadar Web sitesi dosyalarını içerir ve e-posta adreslerini, e-posta hesaplarını, veritabanlarını veya Web dışı site dosyalarını içermez. 1 GB’tan büyük hesaplar haftalık yedeklemeye dahil değildir, ancak şirket ücret karşılığında bir kerelik yedekleme geri yüklemesi sunar. Ayrıca, talep üzerine ek bir ücret karşılığında yedekleme hizmeti sunarlar..

Elektrik kesintisi olması durumunda WebHostingPad, sitelerinizi çalışır durumda tutacak jeneratör yakıtını korur.

WebHostingPad ne tür bir destek sunuyor?

Şirketin 7/24 müşteri hizmetleri programı aşağıdaki hizmet ihtiyaçlarını karşılar:

 • FTP, SSH, cPanel, e-posta, MySQL ve php gibi web tabanlı hizmetler. Hizmetlerin normal şekilde çalışmasını sağlayacak ve müşterilerin bir sorun olduğuna inanıp inanmadıklarını kontrol edecekler.
 • Sunucu yönetimi, Apache, MySQL ve php dahil olmak üzere sunucularında bulunan tüm yazılımların bakımını, güvenliğini ve yapılandırmasını içerecektir..
 • Gerektiğinde düzenli izleme ve onarım ile donanımın bakımı
 • Destek, kullanım bilgileri, özellikler, eklentiler veya özelleştirme içermeyen üçüncü taraf komut dosyaları için komut dosyası yüklemesi.
 • Veri yedeklemeleri, normal yedeklemelerden kaybolan verilerin kullanılabilirliğini garanti etmez. Müşteriler düzenli olarak güncel yedekleri aldıklarından emin olmalıdır.
 • Temel e-posta yapılandırması ve temel FTP bağlantısı

Müşteriler, İnternet temel bilgilerini bilmekten ve kendi alan adlarını kaydetmekten ve tüm komut dosyalarının ve uygulamaların çalışmasından sorumludur.

Canlı sohbet, e-posta ve telefon desteği ile destek bileti göndermenizi sağlayan bir yardım masası sunarlar. Şirket, çok çeşitli operasyonel konularla ilgili soruların yanı sıra Facebook sayfasındaki ve Twitter hesabındaki yorumlara yanıt veren bir veritabanı tutuyor.

WebHostingPad benim için değilse?

Şirket, yeni müşteriler için, iptal etmeden önce üç günlük minimum avans bildirimi ile 30 günlük para iade garantisi sunuyor.

VPS iptali beş gün içinde yapılmalıdır ve yalnızca barındırma hizmetleri için ödenen parayı içerir; lisanslar, site oluşturucular veya IP adresleri gibi diğer hizmetler dahil değildir.

WebHostingPad, paylaşılan ve VPS barındırma için düşük maliyetli, çıplak kemik hizmeti arayan bir müşteri için ideal bir seçenektir. İdeal olarak, müşterilerin İnternet ve bilgisayarla ilgili temel bilgiler hakkında bilgi sahibi olmaları gerekir, ancak şirketin müşteri desteği birçok yaygın duruma yardımcı olabilir

WebHostingPad.com hakkında daha fazla bilgi

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map