WPX Hosting (Was Traffic Planet) İncelemeleri Mayıs 2020 – Hosting Fiyatlandırma ve Planlar

WPX Hosting (Was Traffic Planet) İncelemeleri Mayıs 2020 – Hosting Fiyatlandırma ve Planlar

WPX Hosting (Was Traffic Planet) İncelemeleri Mayıs 2020 – Hosting Fiyatlandırma ve Planlar

WPX Hosting Ne Kadar İyi (eski adıyla Traffic Planet)?

WPX Hosting, en hızlı hosting hızlarından bazılarında uzmanlaşmış bir barındırma hizmetidir. Planlar, bazı kullanıcılar için biraz pahalı olan 24,99 $ ‘dan başlar, ancak bu plan en fazla beş web sitesi için barındırma hizmetini kapsar. Daha yüksek fiyatlı ana bilgisayarlarla karşılaştırıldığında, burada paranız için çok şey alırsınız!


Ancak, WPX üzerinde birkaç ana bilgisayar öneririz. En iyi genel WordPress ana bilgisayar değerini arıyorsanız, SiteGround ile devam edin. Süper şarjlı hız arıyorsanız, A2 Hosting ile devam edin. Katman 1 desteğine sahip birinci sınıf bir WordPress ana bilgisayarı istiyorsanız, WP Engine veya Kinsta ile gidin.

WPX Hosting (Was Traffic Planet) Değerlendirmeler 3.1 / 5 Yorumcu {{reviewsOverall}} / 5 Kullanıcılar (5 oylar) Artıları

 1. Hızlı yükleme süreleri
 2. Duyarlı müşteri hizmetleri
 3. Temel plan en fazla beş web sitesine ev sahipliği yapar
 4. Ücretsiz site taşıma
 5. Yedekleri tutar
 6. Kullanımı kolay arayüz
 7. WordPress dışındaki diğer içerik yönetim sistemleri için kullanılabilir

Eksileri

 1. Planlar için daha yüksek başlangıç ​​fiyatı
 2. arayüzdeki rakipler kadar çok özellik

ÖzetTraffic Planet, WordPress web sitelerini çalıştıran ve bu tür web siteleri için daha akıcı bir hizmet almak isteyen kullanıcılara odaklanmıştır. WordPress’e odaklandıkları için kullanıcılarına hız sunuyorlar. Support3.5Speed3.5Features2.5Value3Transparency3

Resmi WPX Hosting İncelememiz

WPX Hosting, WordPress kullanıcılarını hedefler ve sunabilecekleri hızlarla onları çeker. Onların müşteri hizmetleri ile birlikte hız onların barındırma hizmetini kullanmak için akın tutan ne gibi görünüyor. Hizmetleri hakkında daha fazla bilgi edinmek ister misiniz? Daha fazla bilgi için okumaya devam edin.

Bu, çevrimiçi incelemelerden gelen kullanıcı deneyimlerine dayanan bir editoryal incelemedir. Son kararınızı verdiğinizde, web sitesinde ayrıntıları ile birlikte bulabileceğiniz incelemeleri de okumalısınız..

WPX Hosting’in En İyi Özellikleri

Bunlar, kullanıcıların WPX Hosting hakkında kesinlikle sevdikleri özelliklerdir.

1. Hız

Kullanıcı incelemelerinin çoğunluğu, web sitelerinin hızlarının, kullandıkları önceki barındırmadan arttığını unutmayın. Günümüzde birçok insanın sahip olduğu günümüzde, sitenize çektiğiniz tıklamaları tutma konusunda web sitenizin ne kadar iyi olacağı konusunda gerçekten önemli olabilir..

wpx dünyanın en hızlı cdn

Hatta site hızınızın 3 katına kadar dünyanın en hızlı WordPress CDN’sine sahipler.

2. Müşteri Hizmetleri

Bu, muhtemelen kullanıcıların bu hizmet için sevdiği ikinci favori özellikti. Biletlerin gönderildikten sonra ne kadar çabuk cevaplandığından çok memnunlar.

Hatta sitenize saldırabilecek kötü amaçlı yazılımları bile düzeltirler!

3. Birden Fazla Web Sitesi

Diğer hizmetler genellikle kullanıcıların temel planları için yalnızca bir web sitesine sahip olmalarına izin verir ve daha sonra birkaç web sitesi için barındırma işini kapsayan planlar için fiyat biraz artar. WPX Hosting ile temel planlarında beş web sitesi barındırabileceksiniz. Profesyonel planları 15’e kadar ve elitleri 35’e kadar kapsayacak.

Satış ortağı bir pazarlamacı mısınız, yoksa yeni siteler çıkarmayı seven biri misiniz? Ardından WPX ile devam edin!

4. Site Geçişi

Genellikle aynı barındırma hizmetine sahip bir kişiyi tutan şeylerden biri, bir sunucudan diğerine geçiş yapmaktan endişe duymak istememesidir..

wpx ücretsiz geçiş barındırma

Bize güven, bu A’da bir acı!

Bu WPX Hosting ile ilgili bir sorun değildir. Site taşıma işleminizi ücretsiz olarak gerçekleştirirler ve yaklaşık 24 saat içinde tamamlarlar. Bazı kullanıcılar, siteleri için bundan daha önce yapıldığını bildirdi.

5. Yedeklemeler

Web sitenizin iki haftalık günlük yedeklerini tutarlar. Bir şeyler ters giderse, ücretsiz olarak yedeklemeye geri yüklerler.

6. Arayüz

Kullanıcıların web sitelerini yönetmeleri için yükledikleri arayüzün kullanımı çok kolaydır. Bu hala öğrenmekte olan insanlar için bir artı olabilir.

7. İçerik Yönetim Sistemleri

WPX, içerik yönetimi sistemleri söz konusu olduğunda, WordPress’e odaklanan diğer ana bilgisayarlar gibi kısıtlamaz, bu nedenle bu barındırma hizmeti WordPress dışındaki diğer içerik yönetimi sistemleri için kullanılabilir. Halihazırda kullanımda farklı sistemleriniz varsa bu yardımcı olabilir.

Trafik Gezegeni Barındırma Dezavantajları

Şimdi, bu barındırma hizmeti için olumlu eleştiriler çok olmasına rağmen, yüzde 100 mükemmel değil. Herhangi bir şirkette olduğu gibi, kullanıcılar da geliştirmek veya değiştirmek istedikleri bazı şeylere sahip olacaklar. WPX Hosting için sadece birkaç tane var.

1. Fiyat

En düşük plan iş planıdır ve ayda 24,99 dolara mal olacaktır. Bu, beş web sitesine kadar barındırma ile birlikte geldiğini düşünen bazı rakiplere kıyasla çok kötü değil, ancak çok daha basit bir web sitesine çok fazla hız gerektirmeyen biri için, pahalı olmayan bazı barındırma hizmetleri var.

2. Özellikler

Bazı kullanıcılar, daha pahalı rakiplerin web siteniz için daha fazla arayüz özelliği sunmaları nedeniyle WPX Hosting’e göre bir avantajı olduğunu düşünüyor.

Sonuç olarak

WPX Hosting’in alt kısmı, bu hizmetten çok memnun olmayan kullanıcı bulmak bile oldukça zor görünüyor.

Bu barındırma hizmeti için genel vibe çok olumlu.

Kullanıcılar, desteğin kendilerine ne kadar çabuk geri döndüğüne bayılırlar ve birçoğu, taşındıktan sonra sitelerinde çok daha hızlı hız bildirir. Fiyat noktası, sadece çevrimiçi bir varlık arayan daha basit bir web sitesine sahip biri için biraz yüksek olabilir, ancak birden fazla web sitesine sahip kullanıcılar, bu ev sahibi ile aylık olarak görebilecekleri tasarrufu seveceklerdir.

 

WPX Hosting vs WP Engine vs HostGator ve Pagely Karşılaştırması

WPX Hosting genellikle ağır WP Motoru, büyük marka HostGator ve yüksek dokunuşlu Pagely’yi barındırmakla karşılaştırılır. Nasıl karşılaştırır?

wpx hosting vs wp motor vs hostgator vs pagely

WPX’i en çok sevdiğimiz şey, hız, müşteri hizmetleri ve özelliklere odaklanması ve aynı zamanda çoklu site sahipleri için uygun fiyatlar sunuyor..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector