Kinsta arvustused mai 2020: parim WordPressi majutamine?

Kinsta arvustused mai 2020: parim WordPressi majutamine?

Kinsta arvustused mai 2020: parim WordPressi majutamine?

Kinsta ülevaated – parim uus WordPressi host?

Suhtlemine WordPressi hostiteenuse pakkujaga, mis ei paku muud, kui WP-mootori ümber üles ehitatud teenused, võib olla erinevuste looja. Kinsta hosting on ettevõte, mis on viimastel aastatel hallatava WordPressi pakkujana palju veojõudu saavutanud. Nad pakuvad platvormi, mis on üles ehitatud Google Cloud süsteemi tippu, mis tähendab, et inimestel, kes vajavad alati sisse lülitatud veebimajutust, on vähem muret andmekeskuse ülalpidamise pärast. Nende hinnakujundus on kooskõlas ka paljude oma klassi parimate hallatavate WordPressi hostimise pakkujatega.


kinsta

Kas Kinsta esinemine WordPressi saidi võõrustamiskohana sobib hüpiga? Vaatame nende Kinsta ülevaates nende pakkumisi ning nende platvormi plusse ja miinuseid.

Kes on Kinsta?

Kinsta on ettevõte, mis oli asutatud 2013. aastal. Nende peakontor asub suuremas Los Angelese piirkonnas Californias, ja neil on meeskonnaliikmed L.A., Londonis, Berliinis ja Budapestis. Ettevõte on keskendunud Google’i pilveplatvormi kasutamisele, et pakkuda töökindlat WordPressi hostimist ja kõike muud. Meeskonna liikmed näevad ennast kõigepealt arendajatena, kuid nende eesmärk on pakkuda teenust, mis

 • Muudab WordPressi majutuse juurdepääsetavaks inimestele, kes pole pärit rasketehnoloogilisest taustast
 • See on võimalikult lähedal ühe klõpsuga lahendusele

Vaadake ametlikku saiti

Funktsioonid

Kui olete keskendunud üksnes WordPressi veebisaidi loomisele, soovib Kinsta, et tunneksite, nagu töötaksite kvalifitseeritud arendajate abiga. Ehkki nad ei tegele kogu tööga teie eest, pakuvad nende süsteem ja tugimeeskond palju abi.

Muudest hostimisettevõtetest (nt Cloudways, DreamHost ja Flywheel) liikuvatele klientidele on saadaval tasuta rändamine koos täielikult hallatud toega. Lihtsalt informeerige Kinsta hostingu elanikke teie saidi asukohast ja nad annavad teile ülejäänud abi. Kõigi, välja arvatud madalaima astme kontode jaoks saavad WordPressi kasutajad abi paluda ka saidi kloonimistööde tegemisel.

Kogu maailmas haldab ettevõte enam kui 15 andmekeskust viiel mandril. Laadimisajad on lausa muljetavaldavad. WP vaikimisi seatud Twenty Seventeen teema võtab reageerimiseks vaid varju üle 300 ms. Kinsta ehitatud platvorm on loodud reageerimise maksimaalseks maksimeerimiseks, kasutades maksimaalselt ära:

 • MariaDB
 • Nginx
 • PHP 7
 • LXD konteiner

Riistvara on optimeeritud ka kiiruse jaoks, salvestusega tegelevad SSD draivid.

Turvaelemendid tähendavad ka palju. Kinsta pakub võimalike ohtude, sealhulgas DDoS-rünnakute reaalajas jälgimist saidil. Samuti võtavad nad ennetavaid meetmeid pahatahtliku koodi käitamise takistamiseks. Tasuta krüptimissertifikaadid on saadaval ka ühe klõpsuga lahendustena. Andmete varundamine toimub iga päev ning odavaimate plaanide korral algab andmete säilitamine 14 päeval ja tipptasemel astmetel kuni 30 päeva..

Kui olete väsinud tegelemast vana kooli juhtpaneelidega, näiteks cPanel või Plesk, siis tunnete Kinsta pakkumist põnevusega. MyKinsta armatuurlaud on loodud paigutama kõik ühte kohta.

Inimesed, kes proovivad uut söögikohta saada, avastavad meeleolukalt peatuspaiga. Lavastuskeskkond on reserveeritud koht veebisaidi aadressil, mis võimaldab arendajatel ja disaineritel ideid kiiresti juurutada ja katsetada ilma, et neid üldsusele tutvustataks. See on uue saidi täielikult töötav versioon, mis töötab põhilisel hostimisplatvormil. Kui olete oma muudatustega rahul, saate need lihtsalt oma põhisaidile suunata.

kinsta omadused

Kinsta hostimise plussid

1) Juurdepääs

Kinsta hostimisteenuse üks huvitavamaid asju on viis, kuidas see haldusülesandeid haldab. Nagu varem öeldud, tunneb ettevõte tohutut uhkust selle üle, et on teie jaoks administraator.

Paljud teised ainult WordPressi turul tegutsevad hostimisettevõtted pakuvad midagi sarnast, kuid kipuvad asjatundlikumate kasutajate jaoks asju pisut segamini ajama. Teisisõnu, kui soovite rohkem raskekujulisi funktsioone, näiteks SSH-juurdepääsu ja võimalust SSL-sertifikaate importida, teeb enamik konkurente sellest pisut valu või lubab seda ja siis ei edastata.

Kinsta hosting pakub tegelikult administraatorijuurdepääsu ja paneb selle tööle. Ehkki asjatundlikud kasutajad, kes saavad PHP 7-s sujuvalt kodeerida, pole ettevõtte eesmärk, ei pääse Kinsta ega tugitiim inimestele, kes soovivad oma saitide sisikonnas ringi kaevata, takistusi..

2) tuleviku tõestamine

Hostimisplaanid on juba konfigureeritud toetades järgmisi asju:

 • HTTP / 2
 • Krüpteerime
 • HHVM
 • PHP 7
 • WP-CLI
 • Git
 • Regulaarsed tööaja kontrollid
 • Igapäevased varukoopiad

Inimestele, kes töötavad puhtalt graafiliste disaineritena või turundajatena, võib see tunduda palju tehnobabeebina, kuid selle mõte on see, et teie sait valmistatakse ette tulevikuks. Samuti on teil võimalus valida oma andmekeskuse asukoht, mis võimaldab teil optimeerida saidi kiirust piirkonnas, kus elab suurem osa teie kasutajatest. WordPressi kasutajad on samuti teretulnud ühendama oma saidid valitud sisu edastamise võrguga.

3) Armatuurlaud

Kinsta armatuurlaual on puhas, moodne disain, mis paneb kõik käeulatusesse. Liides töötab hästi nii laua- kui ka mobiilses keskkonnas, võimaldades teil olla kursis külastajate arvuga nii kontoris kui ka liikvel olles. Saadaval on isegi jõuline analüüsipakett, mis aitab teil tuvastada, kuidas teie sait õitseb ja mida võiksite paremini teha.

4) CDN-id

Kinsta kasutamisel sisalduv CDN-valik on jumalakartlik. Tõenäoliselt tuleb suurem osa teie liiklusest liiklusena staatilistele lehtedele, mida ei pea kogu aeg värskendama. Veelgi olulisem on see, et Kinsta ei arvesta seda liiklust teie tavakülastajate arvuga.

5) õppematerjalid

kinsta ressursid

Ehkki Kinsta ei roni iseennast, et oma haridusressursid maailmale tasuta kättesaadavaks teha, on tegelikult olemas hea teadmistebaas peidus saidil. Kinsta pakub:

 • Näpunäiteid algajatele ja plussidele
 • Kinsta ja MyKinsta armatuurlaua kasutamise juhend
 • Artiklid WordPressi kohta
 • Uudised disaini suundumuste kohta
 • WP-mootori hetkeseisu värskendused
 • Nõuandeid ja nippe installimiste optimeerimiseks saidi kiiruse tagamiseks
 • Juurdepääs tõrkeotsingu teabele
 • Turundusnõuanded

6) Teie peatuspaik

Raske on üle tähtsustada, kui oluline on WordPressi arendamise või kujundamise ajal omada kasulikku liivakasti. Väike näpunäide koodireale või mõne WordPressi plugina lisamine võib põhjustada saidi täieliku heina juhtimise. Samal ajal pole WP-s hea viis testida midagi, välja arvatud koodi käivitamine, brauseri laadimine ja toimuva vaatamine. Keegi ei taha, et nende tootmiskoht oleks režiimis “vaata mis juhtub”, ja seepärast on tore, et Kinsta kasutab lavastuskeskkonda, et muuta see protsess valgeks löömise kogemusest väiksemaks.

Miinused Kinsta Hosting

1) Domeeninimede müüki ei toimu

See võib tunduda väike nüpeldamine, kuid see, et ühe ettevõtte kontol domeeninimi tuleb konfigureerida ja seejärel Kinsta kontoga ühendada, töötab endiselt. Samuti on natuke valus jälgida Kinsta ühe arve ja teise arve peal, kes on oma domeeni registreerinud. Õnneks on DNS-i haldamine imelihtne, nii et teil on selle numbri kahe otsaga ühenduse loomiseks vähemalt suhteliselt lihtne aeg.

2) Uptime

Kanista tööaeg ei muuda seda oma klassi parimaks WordPressi hostimisvõimaluseks. Kui kiiruskatsed annavad sellele häid punkte reageerimise eest, siis halvima kuu tööaeg oli varjus alla 99,8%. Enamik WordPressi kasutajaid soovib näha midagi 99,99% lähedast. Seisakuid võidakse varjata, kuid teid soovitatakse sellel armatuurlaual ja oma väliseid jälgimisriistu kasutades silma peal hoida..

Segakottide esemed

1) Need vabad ränded

Kinsta ei varja seda tõsiasja, kuid samas ei lähe see ka endast välja, et selgeks teha, et nad pakuvad tasuta saitide migratsiooni ainult konkreetsest hostiettevõtete loendist. See on natuke “peene trüki” asi, mida soovite teada saada. Kui tegelete iseseisvalt hostitud serveris mõne WordPressi saidiga, on migratsiooniprotsess rohkem probleem kui mõne muu ettevõtte puhul.

Madalaimate kontode korral saate migreerida ainult ühe saidi kaudu. 30-dollarilisel tasemel saate aastas läbi viia ainult ühe migratsiooni.

2) Külastajate arv

20 000 külastajat kõige väiksema paketi korral pole palju. Isegi kui kasutate sisu edastamise võrku ja vahemälupulgaldust kõige rohkem, olete šokeeritud, kui kiiresti need numbrid ära süüakse. Mastabeeritavus oma plaani täiendamise kaudu on küll lihtne, kuid ole valmis maksma.

3) integratsioon

Kui e-kaubandust pakutaks iga kavaga, oleks see punkt plusside osas. Kahjuks ei pakuta väiksemate hostimiskavade jaoks teatud lisandmoodulite (nt Woocommerce) integreerimist.

kinsta integratsioon

Selle Kinsta ülevaate otsus

Lihtne on mõista, miks Kinsta on tõusnud agentuuri, turunduse ja disainikomplektide kalliks. See on hostimislahendus, mida toetavad WordPressi eksperdid, võimaldades kasutajatel tunda, nagu ei peaks nad ilma võrguta mööda kõndimist mööda kõndima. Ükskõik, kas proovite luua uut saiti või tegeleda migratsiooniprotsessiga, on MyKinsta armatuurlaud mõeldud kogu asja võimalikult lihtsaks tegemiseks.

Hinnakujundus hoiab Kinsta võõrustajad kunagi kodeerijate, programmeerijate ja arendajate valikuvõimalusena. Kinsta administraatori poolel pole aga kunagi tõelist “oh, vend” hetke. Te ei pea piinlikkust tundma, kui peate paluma personali kooderit või vabakutselist, et ta teile asjadega kätt annaks. Tegelikult on nad tõenäoliselt meeldivalt üllatunud ka nende tööriistade abil, mida Kinsta neile pakub.

Reageerimisaeg on suurepärane, ehkki uptime võiks olla parem kui smuut.

Kinsta hallatav WordPress-sait pole ilmselt absoluutne parim valik inimestele, kes vajavad selgelt parimat WordPress-hostit, kuid see esindab siiski head pakkumist kõigile, kellel pole aega kodeerimise, lisandmoodulitega kiirendada. ja serveritaseme süsteemid.

Kui vajate stabiilset ja turvalist veebisaiti, mis reageerib hästi, on see valik, mida soovite kindlasti pikemalt uurida.

Kas otsite muud lisatasu eest hallatavat hostimist ilma suurte kuludeta? Vaadake Cloudways – hallatud host, kes istub muu hulgas Google Cloudis ja AWS-is.

Kuva rohkem funktsioone

Hinnakujundus

Kinsta pakub laias valikus hostimisplaane. Mõlema hinnastruktuur sisaldab järgmist:

 • Määrake külastajate arv ja kettaruumi suurus
 • Tasuta SSL-sertifikaat ja CDN, kasutades KeyCDN-võrku
 • WordPressi installimine
 • Vähemalt kaheliikmeline PHP 7 tugimeeskond

Kui konkreetse hostimisplaani väärtus tõuseb, suurenevad ka külastajate arv, kettaruumi ja WP-mootori koguinstalli koguarv.

kinsta plaanid ja hinnakujundus

Skaala madalaimas otsas on neil 30 dollari suurune plaan kuus, mis sisaldab ühe WP-installimist, 20 000 külastust kuus ja 5 GB kettaruumi. Järgmine on hostikava hinnaga 60 dollarit kuus, mis kahekordistab kõiki neid numbreid. 100 dollari suurune kuu sisaldab 5 WordPressi hostimisinstallatsiooni, 100 000 külastust kuus ja 15 GB kettaruumi. Pakkumised tõusevad niimoodi hinnas, kuni jõuate tipptasemel ettevõtteplaanideni, mis ulatuvad 1500 dollarini kuus ja sisaldavad 3 000 000 külastust kuus, 200 GB kettaruumi ja 150 WordPressi installi.

Kui vajate suuremat hostimisseadet või midagi kohandatud, aitab Kinsta hostimise tugimeeskond hea meelega luua teie nõudmistele vastava plaani. Saadaval on ka aastased maksevõimalused. Aastase veebimajutuse korral igakuise allahindluse arvutamiseks valemi asemel pakub Kinsta iga-aastase arveldustsükli raames tasuta kaks kuud. Nagu arvata võib, ei sisalda need hinnad makse, mis võivad erineda sõltuvalt teie elukohast.

Kinsta hind võib tunduda pisut kõrge, kuid ettevõte on uhke oma klientidega serveritasemega seotud probleemide lahendamise üle. Selleks, et tulla toime selliste probleemidega nagu serveri lähtestamine, ei pea te olema esimese astme tehnika. Lisaks on iga kavaga kaasas 30-päevane raha tagasi garantii.

Nõuda 20% soodsamalt

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector