Kinsta atsauksmes 2020. gada maijs: labākais WordPress mitināšanas līdzeklis?

Kinsta atsauksmes 2020. gada maijs: labākais WordPress mitināšanas līdzeklis?

Kinsta atsauksmes 2020. gada maijs: labākais WordPress mitināšanas līdzeklis?

Kinsta atsauksmes – labākā jaunā WordPress saimniece?

Darījumi ar WordPress mitināšanas pakalpojumu sniedzēju, kas piedāvā neko citu kā pakalpojumus, kas veidoti ap WP motoru, var radīt atšķirības. Kinsta hostings ir uzņēmums, kas pēdējos gados ir guvis daudz vilces kā pārvaldīts WordPress nodrošinātājs. Viņi piedāvā platformu, kas veidota, izmantojot Google Cloud sistēmu, kas nozīmē, ka lietotājiem, kuriem vienmēr ir nepieciešams tīmekļa mitināšanas rīks, būs mazāk problēmu par datu centra uzturēšanos. Viņu cenas atbilst arī daudziem labākiem savā klasē pārvaldītajiem WordPress mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem.


kinsta

Vai Kinsta kā WordPress vietnes mitināšanas vieta atbilst hype? Apskatīsim viņu piedāvājumus un viņu platformas plusus un mīnusus šajā Kinsta pārskatā.

Kas ir Kinsta?

Kinsta ir uzņēmums, kas bija dibināta 2013. gadā. Viņu galvenā mītne atrodas lielākajā Losandželosas reģionā Kalifornijā, un viņiem ir komandas locekļi L.A., Londonā, Berlīnē un Budapeštā. Uzņēmums koncentrējas uz Google Cloud platformas izmantošanu, lai nodrošinātu uzticamu WordPress mitināšanu un neko citu. Komandas locekļi sevi vispirms uzskata par izstrādātājiem, taču viņu mērķis ir sniegt šo pakalpojumu

 • Padara WordPress mitināšanu pieejamu ļaudīm, kuri nav no hardcore tech fona
 • Pieejams pēc iespējas tuvāk viena klikšķa risinājumam

Skatīt oficiālo vietni

Iespējas

Ja jūs koncentrējaties tikai uz WordPress vietnes izveidi, Kinsta vēlas, lai jūs justos kā jūs strādājat ar kvalificētu izstrādātāju palīdzību. Lai gan viņi netiks galā ar visu darbu jūsu vietā, viņu sistēma un atbalsta komanda piedāvā daudz palīdzības.

Klientiem, kas pārceļas no citiem hostinga uzņēmumiem, piemēram, Cloudways, DreamHost un Flywheel, ir pieejama bezmaksas migrācija ar pilnībā pārvaldītu atbalstu. Vienkārši informējiet Kinsta mitināšanas ļaudis par to, kur atrodas jūsu vietne, un viņi jums palīdzēs pārējiem. Visiem kontiem, izņemot zemākā līmeņa kontus, WordPress lietotāji var arī lūgt palīdzību vietņu klonēšanas darbu veikšanā.

Visā pasaulē uzņēmums uztur vairāk nekā 15 datu centrus 5 kontinentos. Iekraušanas laiki ir pilnīgi iespaidīgi, un WP noklusējuma tēmai Divdesmit septiņpadsmit ir jāatbild tikai nedaudz virs 300 ms. Kinsta izveidotā platforma ir izstrādāta, lai pilnībā palielinātu atsaucību, maksimāli izmantojot:

 • MariaDB
 • Nginx
 • PHP 7
 • LXD konteiners

Arī aparatūra ir optimizēta ātrumam, glabāšanu apstrādājot ar SSD diskdziņiem.

Arī drošības elementi nozīmē daudz. Kinsta piedāvā tiešraidē uzraudzīt iespējamos draudus, tostarp DDoS uzbrukumus. Viņi arī veic proaktīvus pasākumus, lai novērstu ļaunprātīga koda palaišanu. Bezmaksas “Encrypt” sertifikāti ir pieejami arī kā viena klikšķa risinājumi. Datu dublēšana tiek veikta katru dienu, un datu saglabāšana sākas ar 14 dienām pēc lētākajiem plāniem un līdz 30 dienām notiek ar visaugstākajiem līmeņiem..

Ja jums ir apnicis nodarboties ar vecās skolas vadības paneļiem, piemēram, cPanel vai Plesk, jūs aizraujieties ar piedāvājumiem Kinsta. MyKinsta informācijas panelis ir paredzēts, lai visu novietotu vienā vietā.

Cilvēki, kuri mēģina iegūt jaunu vietni, būs priecīgi atklāt pieturvietu. Pieturvietu vide ir rezervēta vieta tīmekļa vietnes adresē, kas ļauj izstrādātājiem un dizaineriem ātri izvietot un pārbaudīt idejas, neveicot to tiešu izplatīšanu sabiedrībā. Šī ir pilnībā funkcionējoša jaunās vietnes versija, kas darbojas galvenajā mitināšanas platformā. Kad esat apmierināts ar pārskatītajiem variantiem, varat tos vienkārši ievietot savā galvenajā vietnē.

kinsta funkcijas

Kinsta hostinga plusi

1) Piekļuve

Viena no interesantākajām lietām par Kinsta mitināšanas pakalpojumu ir veids, kā tas tiek galā ar administratīvajiem uzdevumiem. Kā jau iepriekš tika minēts, uzņēmums izjūt milzīgu lepnumu par to, ka ir tāds, kas administratoru strādā jūsu labā.

Daudzi citi hostinga uzņēmumi, kas darbojas tikai WordPress tirgū, piedāvā kaut ko līdzīgu, taču tiem ir tendence mazliet izdomāt lietas pieredzējušākiem lietotājiem. Citiem vārdiem sakot, ja vēlaties vairāk sarežģītu funkciju, piemēram, SSH piekļuves un iespējas importēt SSL sertifikātus, vairumam konkurentu tas sagādā nedaudz sāpju vai to apsolās, un pēc tam nepiegādā.

Kinsta hostings faktiski piedāvā administratīvu piekļuvi un liek tai darboties. Kaut arī zinoši lietotāji, kas tekoši kodē PHP 7, nav uzņēmuma mērķis, Kinsta un atbalsta komanda netraucē ļaudīm, kuri vēlas izrakņoties savu vietņu iekšienē..

2) Nākotnes pierādīšana

Hostinga plāni jau ir konfigurēti ar atbalstu tādām lietām kā:

 • HTTP / 2
 • Šifrēsim
 • HHVM
 • PHP 7
 • WP-CLI
 • Git
 • Regulāras darbspējas pārbaudes
 • Ikdienas dublējumi

Cilvēkiem, kuri tīri strādā kā grafiskie dizaineri vai tirgotāji, tas var šķist daudz tehniski izmantojams, taču tas nozīmē, ka jūsu vietne tiks sagatavota nākotnei. Jums būs arī iespēja izvēlēties sava datu centra atrašanās vietu, ļaujot optimizēt vietnes ātrumu reģionā, kurā dzīvo lielākā daļa jūsu lietotāju. WordPress lietotāji ir laipni aicināti arī savas vietnes savienot ar izvēlēto satura piegādes tīklu.

3) Dashboard

Kinsta informācijas panelim ir tīrs, mūsdienīgs dizains, kas visu padara jūsu rokai. Saskarne darbojas labi gan galddatoros, gan mobilajā vidē, ļaujot jums sekot līdzi apmeklētāju skaitam neatkarīgi no tā, vai atrodaties birojā vai atrodoties ceļā. Ir pieejama pat stabila analīzes pakete, kas palīdzēs jums noteikt, kā jūsu vietne plaukst un ko jūs varētu darīt labāk.

4) CDN

CDN opcija, kas ir iekļauta, izmantojot Kinsta, ir nelaime. Visticamāk, ka lielāko daļu jūsu trafika veidos datplūsma uz statiskām lapām, kuras nevajadzēs visu laiku atsvaidzināt. Vēl svarīgāk ir tas, ka Kinsta šo trafiku neskaita, salīdzinot ar jūsu parasto apmeklētāju skaitu.

5) izglītības resursi

kinsta resursi

Kaut arī Kinsta nepārstāj sevi padarīt izglītības resursus pasaulei par brīvu pieejamu, patiesībā ir laba zināšanu bāze slēpjas vietnē. Kinsta piedāvā:

 • Padomi iesācējiem un profesionāļiem
 • Kinsta un MyKinsta informācijas paneļa lietošanas rokasgrāmata
 • Raksti par WordPress
 • Jaunumi par dizaina tendencēm
 • WP motora pašreizējā stāvokļa atjauninājumi
 • Padomi un ieteikumi instalāciju optimizēšanai vietnes ātrumam
 • Piekļuve traucējummeklēšanas informācijai
 • Mārketinga konsultācijas

6) Jūsu pieturvieta

Grūti pārspīlēt tikai to, cik svarīgi, lai WordPress izstrādē vai projektēšanā būtu noderīga smilšu kaste. Neliels kniebiens koda rindiņai vai dažu WordPress spraudņu pievienošana var izraisīt vietnes pilnīgu iziešanu no siena. Tajā pašā laikā WP nav labs veids, kā pārbaudīt kaut ko, izņemot aktivizēt kodu, ielādēt pārlūkprogrammu un redzēt, kas notiek. Neviens nevēlas, lai viņu ražotne būtu režīmā redzēt, kas notiek, un tāpēc ir lieliski, ka Kinsta izmanto pieturvietu vidi, lai padarītu šo procesu mazāku par balto mezglu pieredzi..

Kinsta hostinga mīnusi

1) Nav domēna vārda pārdošanas

Tas var šķist mazs sīkums, taču joprojām jāturpina konfigurēt domēna vārdu kontā ar vienu uzņēmumu un pēc tam to savienot ar jūsu Kinsta kontu. Nedaudz sāpju ir arī tas, ka jāseko līdzi vienam rēķinam no Kinsta un citam rēķinam no tā, kurš reģistrējis savu domēnu. Par laimi, DNS pārvaldība ir brīze, tāpēc jums vismaz būs samērā viegls laiks, lai izveidotu savienojumu ar abiem šīs problēmas galiem.

2) Uptime

Kanista darbības laiks nepadara to par labāko WordPress mitināšanas iespēju savā klasē. Lai gan ātruma testi dod labu punktu par atsaucību, sliktākā mēneša darbības laiks bija zemāks par 99,8%. Lielākā daļa WordPress lietotāju vēlas redzēt kaut ko tuvu 99,99%. Iespējams, ka dīkstāve ir kļūda, taču jūs aicinām to sekot līdzi informācijas panelī un izmantot savus ārējos uzraudzības rīkus..

Jauktas somas priekšmeti

1) Šīs brīvās migrācijas

Kinsta neslēpj no šī fakta, bet tas arī neiziet no tā, lai būtu skaidrs, ka viņi piedāvā bezmaksas vietņu migrāciju tikai no noteikta hostinga uzņēmumu saraksta. Tas ir mazliet “lasīt smalkā drukā” lieta, ko jūs vēlēsities zināt. Ja patstāvīgi mitinātā serverī nodarbojas ar kaut ko līdzīgu WordPress vietnei, migrācijas process būs vairāk saistīta ar jūsu problēmu nekā ar dažiem citiem uzņēmumiem.

Zemākajos kontos jūs migrējat tikai vienu vietni. 30 USD līmenī jūs varat veikt tikai vienu migrāciju gadā.

2) Apmeklētāju skaits

20 000 apmeklētāju, kas piedāvā viszemāko paketi, nav daudz. Pat ja jūs visvairāk izmantojat satura piegādes tīklu un kešatmiņas spraudni, jūs būsiet satriekts, cik ātri šie skaitļi tiks apēsti. Mērogojamība, uzlabojot plānu, ir vienkārša, taču esiet gatavs maksāt.

3) Integrācija

Ja e-komercija tiktu piedāvāta kopā ar katru plānu, šī pozīcija atrastos plusu sadaļā. Diemžēl dažu papildinājumu, piemēram, Woocommerce, integrācija mazākiem mitināšanas plāniem netiek piedāvāta..

kinsta integrācija

Verdikts par šo Kinsta pārskatu

Ir viegli saprast, kāpēc Kinsta ir kļuvusi par aģentūras, mārketinga un dizaina komplektu mīļotāju. Tas ir mitināšanas risinājums, kuru atbalsta WordPress eksperti, ļaujot lietotājiem justies kā viņiem nav jāstaigā pa virvi bez tīkla. Neatkarīgi no tā, vai mēģināt izveidot jaunu vietni vai nodarboties ar migrācijas procesu, MyKinsta informācijas panelis ir izveidots, lai visu padarītu pēc iespējas vienkāršāku.

Cenu noteikšana, iespējams, neļaus Kinsta mitināšanai nekad kļūt par izvēles iespēju kodētājiem, programmētājiem un izstrādātājiem. Tas nozīmē, ka nekad nav īsts “ak, brālis” brīdis, lai tehniski lietpratīgi ļaudis Kinsta administrācijas pusē būtu redzami. Jums nevajadzēs justies apmulsumam, ja jums vajadzēs lūgt personāla kodētāju vai brīvmākslinieku, lai viņš jums nodotu lietas. Patiesībā viņi, iespējams, būs patīkami pārsteigti par rīkiem, ko viņiem piedāvā arī Kinsta.

Reakcijas laiks ir lielisks, lai gan darbspējas laiks to var darīt, lai būtu labāks.

Kinsta pārvaldīta WordPress vietne, iespējams, nav absolūtā labākā izvēle cilvēkiem, kuriem nepieciešama nepārprotami labākā WordPress saimniece, taču tā joprojām ir izdevīgs piedāvājums ikvienam, kam nav laika ķerties pie kodēšanas, papildinājumu pievienošanas. un servera līmeņa sysadmin.

Ja jums nepieciešama stabila, droša vietne, kas būs ļoti atsaucīga, tā ir iespēja, kuru noteikti vēlēsities ilgi apskatīt.

Vai meklējat citu piemaksu pārvaldītu mitināšanu bez lielām izmaksām? Iepazīstieties ar Cloudways – pārvaldītu resursdatoru, kas cita starpā sēž uz Google Cloud un AWS.

Skatīt citas funkcijas

Cenu noteikšana

Kinsta piedāvā plašu mitināšanas plānu klāstu. Katras cenas struktūrā ietilpst:

 • Iestatiet apmeklētāju skaitu un vietas diskā
 • Bezmaksas SSL sertifikāts un CDN, izmantojot KeyCDN tīklu
 • WordPress instalēšana
 • PHP 7 atbalsta komanda, kurā ir vismaz divi dalībnieki

Palielinoties konkrēta mitināšanas plāna vērtībai, palielinās arī apmeklētāju skaits, diska vietas apjoms un kopējais WP motora instalāciju skaits..

kinsta plāni un cenas

Mēroga zemākajā galā viņiem ir USD 30 mēnesī plāns, kas ietver vienu WP instalēšanu, 20 000 apmeklējumus mēnesī un 5 GB diska vietas. Nākamais ir hostinga plāns mēnesī 60 USD, kas divkāršo visus šos skaitļus. 100 ASV dolāru mēnesī plāns ietver 5 WordPress mitināšanas instalācijas, 100 000 apmeklējumus mēnesī un 15 GB diska vietas. Piedāvājumi turpina pieaugt līdzīgi, līdz sasniedzat visiecienītākos uzņēmuma plānus, kas mēnesī sasniedz 1500 USD un ietver 3 000 000 apmeklējumus mēnesī, 200 GB diska vietas un 150 WordPress instalācijas.

Ja jums nepieciešama lielāka mitināšanas iestatīšana vai kaut kas vairāk pielāgots, Kinsta mitināšanas atbalsta komanda labprāt palīdzēs jums izveidot plānu, kas atbilst jūsu prasībām. Ir pieejamas arī gada maksājuma iespējas. Tā vietā, lai izmantotu jebkāda veida formulu ikmēneša tīmekļa mitināšanas mēneša atlaides aprēķināšanai, Kinsta piedāvā divus mēnešus bez maksas ikgadējā norēķinu cikla ietvaros. Kā jau var gaidīt, šajās cenās nav iekļauti nodokļi, kas var mainīties atkarībā no jūsu dzīvesvietas.

Kinsta cenas var šķist nedaudz augstas, taču uzņēmums lepojas ar servera līmeņa problēmu risināšanu saviem klientiem. Jums pašam nebūs jābūt pirmā līmeņa tehnoloģijai, lai tiktu galā ar tādām problēmām kā servera atiestatīšana. Turklāt katram plānam ir 30 dienu naudas atdošanas garantija.

Pieprasiet 20% atlaidi

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector