Kinsta İncelemeleri Mayıs 2020: En İyi WordPress Hosting?

Kinsta Yorumları – En İyi Yeni WordPress Sunucusu?

WP motoru etrafında inşa edilen hizmetlerden başka bir şey sunmayan bir WordPress barındırma sağlayıcısı ile uğraşmak fark yaratabilir. Kinsta hosting, son yıllarda yönetilen bir WordPress sağlayıcısı olarak çok fazla çekiş kazanan bir şirkettir. Onlar her zaman açık web barındırma ihtiyacı millet kalmak bir veri merkezi hakkında daha az endişe olacak yani, Google Cloud sistemi üzerine inşa edilmiş bir platform sunuyor. Fiyatlandırmaları aynı zamanda sınıfının en iyisi yönetilen WordPress barındırma sağlayıcılarıyla da uyumludur..


kinsta

Kinsta’nın bir WordPress sitesini barındıracak bir yer olarak gösterdiği performans hype ile eşleşiyor mu? Bu Kinsta incelemesinde tekliflerini ve platformlarının artılarını ve eksilerini inceleyelim.

Kinsta kimdir?

Kinsta, 2013 yılında kuruldu. Merkezi Kaliforniya’nın Los Angeles bölgesinde bulunan L.A., Londra, Berlin ve Budapeşte’de ekip üyeleri var. Şirket, güvenilir WordPress barındırma hizmeti sağlamak için bir Google Cloud platformu kullanmaya odaklanmıştır ve başka bir şey değildir. Ekip üyeleri önce kendilerini geliştirici olarak görüyorlar, ancak hedefleri

 • WordPress barındırmasını, hardcore teknoloji geçmişlerinden gelmeyen insanlar için erişilebilir hale getirir
 • Mümkün olduğunca tek tıklamayla bir çözüme yaklaşır

Resmi Siteye Bakın

Özellikleri

Yalnızca bir WordPress web sitesi oluşturmaya odaklanmışsanız, Kinsta kalifiye geliştiricilerin yardımıyla çalışacağınızı hissetmenizi ister. Tüm işi sizin için halletmese de, sistemleri ve destek ekibi çok fazla yardım sunuyor.

Cloudways, DreamHost ve Flywheel gibi diğer barındırma şirketlerinden geçiş yapan müşteriler için tam olarak yönetilen desteğe sahip ücretsiz geçişler mevcuttur. Sadece Kinsta hosting sitenizdeki insanlar bilgilendirmek, onlar size geri kalanı ile bir el ödünç. En düşük seviyeli hesaplar dışındaki herkes için WordPress kullanıcıları, site klonlama işini gerçekleştirme konusunda da yardım isteyebilir.

Dünya çapında, şirket 5 kıtada 15’ten fazla veri merkezi bulundurmaktadır. Yükleme süreleri düpedüz etkileyici, WP’nin varsayılan Yirmi Onyedi teması yanıt vermek için sadece 300 ms’den fazla bir gölge alıyor. Kinsta’nın oluşturduğu platform, duyarlılığı tam olarak en üst düzeye çıkarmak ve aşağıdakilerden en iyi şekilde yararlanmak için tasarlanmıştır:

 • mariadb
 • nginx
 • PHP 7
 • LXD konteyner

Donanım, depolama için SSD sürücüler tarafından işlenerek hız için de optimize edilmiştir.

Güvenlik özellikleri de çok şey ifade ediyor. Kinsta, DDoS saldırıları da dahil olmak üzere potansiyel tehditlerin canlı olarak izlenmesini sağlar. Ayrıca kötü amaçlı kodların çalışmasını önlemek için proaktif önlemler alırlar. Ücretsiz Let’s Encrypt sertifikaları tek tıklatmayla da kullanılabilir. Veri yedekleri günlük olarak gerçekleştirilir ve veri saklama en ucuz planlarda 14 günde başlar ve birinci sınıf katmanlarda 30 güne kadar sürer.

CPanel veya Plesk gibi eski okul kontrol panelleriyle uğraşmaktan yorulduysanız, Kinsta’daki tekliflerden heyecan duyacaksınız. MyKinsta kontrol paneli her şeyi tek bir noktaya yerleştirmek için tasarlanmıştır.

Yeni bir site pişirmeye çalışan insanlar evreleme alanını keşfetmekten mutluluk duyacaklar. Hazırlama ortamı, web sitesi adresinde, geliştiricilerin ve tasarımcıların fikirleri genel halka yayılmadan hızlı bir şekilde dağıtmalarını ve test etmelerini sağlayan ayrılmış bir noktadır. Bu, çekirdek barındırma platformunda çalışan yeni sitenin tamamen çalışan bir sürümüdür. Düzeltmelerinizden memnun kaldığınızda, bunları ana sitenize itebilirsiniz.

kinsta özellikleri

Kinsta Hosting’in Artıları

1) Erişim

Kinsta barındırma hizmeti hakkında daha ilginç şeylerden biri, yönetim görevlerini işleme biçimidir. Daha önce de belirtildiği gibi, şirket yöneticinin sizin için çalıştığı bir şirket olmaktan büyük gurur duyuyor.

Yalnızca WordPress pazarındaki diğer birçok barındırma şirketi benzer bir şey sunar, ancak daha gelişmiş kullanıcılar için işleri biraz yumuşatma eğilimindedir. Başka bir deyişle, SSH erişimi ve SSL sertifikalarını içe aktarma yeteneği gibi daha sert özellikler istiyorsanız, çoğu rakip bunu biraz acılandırır veya vaat eder ve sonra teslim etmez.

Kinsta hosting aslında idari erişim sunar ve çalışmasını sağlar. Her ne kadar PHP 7’de akıcı bir şekilde kod yazabilen bilgili kullanıcılar şirketin hedefi olmasa da, Kinsta ve destek ekibi, sitelerinin bağırsaklarında kazmak isteyen insanların yoluna girmiyor.

2) Gelecekteki Prova

Barındırma planları zaten aşağıdakiler için destek ile yapılandırılmıştır:

 • HTTP / 2
 • Şifreleyelim
 • HHVM
 • PHP 7
 • WP-CLI
 • Git
 • Düzenli çalışma süresi kontrolleri
 • Günlük yedeklemeler

Bu tamamen grafik tasarımcılar veya pazarlamacılar olarak çalışan insanlar için bir çok teknobabble gibi görünebilir, ancak kaynayan şey sitenizin geleceğe hazırlanacağıdır. Ayrıca, veri merkezinizin konumunu seçme seçeneğiniz de olacak ve böylece kullanıcılarınızın büyük bir bölümünün yaşadığı bölge için site hızını optimize edebileceksiniz. WordPress kullanıcıları, sitelerini istedikleri içerik dağıtım ağına bağlayabilirler..

3) Bu Gösterge Tablosu

Kinsta kontrol paneli, her şeyi parmaklarınızın ucuna getiren temiz ve modern bir tasarıma sahiptir. Arayüz hem masaüstü hem de mobil ortamlarda iyi çalışır, böylece ofiste veya hareket halindeyken ziyaretçi sayımlarına ayak uydurabilirsiniz. Sitenizin nasıl başarılı olduğunu ve daha iyisini yapabileceğinizi belirlemenize yardımcı olacak sağlam bir analiz paketi bile vardır.

4) CDN’ler

Kinsta’yı kullanırken verilen CDN seçeneği bir nimettir. Trafiğinizin çoğunun, sürekli olarak yenilenmesi gerekmeyen statik sayfalara trafik şeklinde gelmesi muhtemeldir. Daha da önemlisi, Kinsta standart ziyaretçi sayınızla ilgili trafiği saymaz.

5) Eğitim Kaynakları

kinsta kaynakları

Kinsta, eğitim kaynaklarını dünyaya ücretsiz olarak sunmak için kendi üzerine gitmezken, aslında bir iyi bilgi tabanı sitede saklanıyor. Kinsta şunları sunar:

 • Yeni başlayanlar ve profesyoneller için ipuçları
 • Kinsta ve MyKinsta kontrol panelini kullanma kılavuzu
 • WordPress hakkında makaleler
 • Tasarım trendleri ile ilgili haberler
 • WP motorunun mevcut durumu ile ilgili güncellemeler
 • Kurulumları site hızı için optimize etmek için ipuçları ve püf noktaları
 • Sorun giderme bilgilerine erişim
 • Pazarlama tavsiyesi

6) Evreleme Siteniz

WordPress geliştirme veya tasarım yaparken kullanışlı bir sanal alana sahip olmanın ne kadar önemli olduğunu abartmak zor. Bir kod satırında küçük bir değişiklik veya birkaç WordPress eklentisinin eklenmesi, bir sitenin tamamen samanlaştırılmasına neden olabilir. Aynı zamanda, WP içinde kodu tetiklemek, tarayıcınızı yüklemek ve ne olduğunu görmek dışında hiçbir şeyi test etmenin iyi bir yolu yoktur. Kimse üretim tesislerinin neler olduğunu görmesini istemiyor ve bu yüzden Kinsta’nın bu süreci beyaz boğum deneyiminden daha az yapmak için bir hazırlama ortamı kullanması harika..

Kinsta Hosting Eksileri

1) Alan Adı Satışı Yok

Küçük bir kelime oyunu gibi görünebilir, ancak bir şirketteki bir hesapta bir etki alanı adı yapılandırıp ardından Kinsta hesabınıza bağlamak zorunda kalırsınız. Kinsta’dan bir faturaya ve alan adınızı kaydettirdiğiniz kişiden başka bir faturaya dikkat etmek de biraz acı verici. Neyse ki, DNS yönetimi bir esinti, bu nedenle bu sorunun iki ucuna bağlanmak için en azından nispeten kolay bir zamanınız olacak.

2) Çalışma Zamanı

Kanista’nın çalışma süresi, sınıfındaki en iyi WordPress barındırma seçeneği yapmaz. Hız testleri duyarlı olması için iyi puan verirken, en kötü ayının çalışma süresi% 99.8’in altında bir gölgeydi. Çoğu WordPress kullanıcısı% 99,99’a yakın bir şey görmek ister. Arıza süresi bir sıçrama olabilir, ancak kontrol panelinde ve kendi harici izleme araçlarınızı kullanmaya dikkat etmeniz önerilir.

Karma Çanta Ürünleri

1) Bu Ücretsiz Göçler

Kinsta aslında gizlemek değil, aynı zamanda sadece belirli bir hosting şirketleri listesinden ücretsiz site geçişi sundukları açıkça belirtmek için kendi yolumdan gitmez. Bu, farkında olmak isteyeceğiniz bir “ince baskıyı okuyun” şeyidir. Bağımsız olarak barındırılan bir sunucuda WordPress sitesi gibi bir şeyle uğraşıyorsanız, taşıma işlemi diğer bazı şirketlerle olan sorununuzdan daha fazla olacaktır..

En düşük hesaplarda yalnızca tek bir site taşıması elde edersiniz. 30 $ seviyesinden yılda yalnızca tek bir taşıma işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

2) Ziyaretçi Sayısı

En az pakette 20.000 ziyaretçi çok fazla değil. İçerik dağıtım ağından ve önbellekleme eklentisinden en iyi şekilde yararlansanız bile, bu sayıların ne kadar çabuk yenildiğine şaşıracaksınız. Bununla birlikte, planınızı yükselterek ölçeklenebilirlik kolaydır, ancak ödemeye hazır olun.

3) Entegrasyon

Her planla birlikte e-ticaret sunulsaydı, bu madde profesyoneller bölümünde yer alacaktı. Ne yazık ki, Woocommerce gibi belirli eklentilerin entegrasyonu, daha az barındırma planları için kutunun dışında sunulmuyor.

kinsta entegrasyonu

Bu Kinsta İncelemesi İçin Karar

Kinsta’nın neden ajans, pazarlama ve tasarım setlerinin sevgilisi haline geldiğini anlamak kolaydır. WordPress uzmanları tarafından desteklenen ve kullanıcıların bir ağ olmadan ip üstünde yürümek zorunda kalmadıklarını hissetmelerine izin veren bir barındırma çözümüdür. İster yeni bir site oluşturmaya ister taşıma süreciyle ilgilenmeye çalışın, MyKinsta kontrol paneli her şeyi mümkün olduğunca basit hale getirmek için tasarlanmıştır.

Fiyatlandırma muhtemelen Kinsta’nın kodlayıcıları, programcıları ve geliştiricileri için gitmeye devam etmesini önleyecektir. Bununla birlikte, Kinsta’nın yönetici tarafındaki teknoloji meraklısı insanlar için asla gerçek bir “ah, kardeş” anı yoktur. Personelden bir kodlayıcı veya serbest çalışanlardan size bir şeyler vermesi için utanmanız gerekmeyecektir. Aslında, Kinsta’nın onlara sunduğu araçlar da hoş bir sürpriz olacaklar..

Tepki süresi mükemmel, ancak çalışma süresi daha iyi bir smidge olabilir.

Kinsta tarafından yönetilen bir WordPress sitesi muhtemelen açıkça en iyi WordPress ana bilgisayarına ihtiyaç duyan insanlar için en iyi seçim değildir, ancak yine de herkesin kodlama, eklentileri hızlandırmak için zamana sahip olmadığı için iyi bir değer teklifi temsil eder. ve sunucu düzeyinde sysadmin.

Son derece duyarlı olacak sağlam ve güvenli bir web sitesine ihtiyacınız varsa, kesinlikle uzun bir göz atmak isteyeceğiniz bir seçenektir..

Yüksek maliyetler olmadan diğer premium, yönetilen hosting mi arıyorsunuz? Diğerlerinin yanı sıra Google Cloud ve AWS’de yönetilen bir ana makine olan Cloudways’e göz atın.

Daha Fazla Özellik Görüntüle

Fiyatlandırma

Kinsta çok çeşitli hosting planları sunmaktadır. Her biri için fiyatlandırma yapısı şunları içerir:

 • Ziyaretçi sayısını ve disk alanı miktarını ayarlama
 • KeyCDN ağını kullanarak ücretsiz SSL sertifikası ve CDN
 • WordPress Kurulumu
 • En az iki üyenin PHP 7 destek ekibi

Belirli bir barındırma planının değeri arttıkça, ziyaretçi sayısı, disk alanı miktarı ve toplam WP motoru yüklemeleri de artar.

kinsta planları ve fiyatlandırma

Ölçeğin alt ucunda, tek bir WP yüklemesi, ayda 20.000 ziyaret ve 5 GB disk alanı içeren aylık 30 $ planı vardır. Sıradaki tüm bu sayıları ikiye katlayan aylık 60 $ ‘lık bir hosting planı. Ayda 100 dolarlık bir plan, 5 WordPress barındırma kurulumu, ayda 100.000 ziyaret ve 15 GB disk alanı içerir. Aylık 1.500 dolara ulaşan ve ayda 3.000.000 ziyaret, 200 GB disk alanı ve 150 WordPress yüklemesi içeren birinci sınıf kurumsal planlara ulaşana kadar teklifler böyle fiyatlarda yükselmeye devam ediyor.

Daha büyük bir barındırma kurulumuna veya daha özelleştirilmiş bir şeye ihtiyacınız varsa, Kinsta barındırma destek ekibi, gereksinimlerinizi karşılayan bir plan oluşturmanıza yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır. Yıllık ödeme seçenekleri de mevcuttur. Kinsta, yıllık web barındırma için aylık indirimi hesaplamak için her türlü formülü kullanmak yerine, yıllık faturalandırma döngüsünün bir parçası olarak iki ay ücretsiz sunar. Bekleneceği gibi, bu fiyatlara, bulunduğunuz yere bağlı olarak değişebilecek vergiler dahil değildir..

Kinsta’nın fiyatı biraz yüksek görünebilir, ancak şirket müşterileri için sunucu düzeyindeki sorunları ele almaktan gurur duyar. Sunucu sıfırlamaları gibi sorunlarla başa çıkmak için tek başına bir teknoloji olmanıza gerek yoktur. Ayrıca, planların her birinde 30 günlük para iade garantisi vardır..

20% indirim

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map