بررسی Kinsta ممکن است مه 2020: بهترین هاستینگ وردپرس؟

بررسیهای Kinsta – بهترین هاست جدید وردپرس?

برخورد با ارائه دهنده میزبان وردپرس که چیزی جز خدمات ساخته شده در اطراف موتور WP ارائه نمی دهد می تواند یک تفاوت سازنده باشد. میزبانی Kinsta شرکتی است که در سالهای اخیر به عنوان یک ارائه دهنده مدیریت شده WordPress ، کشش زیادی را به دست آورده است. آنها سکویی را ارائه می دهند که در بالای سیستم Google Cloud ساخته شده است ، به این معنی که افرادی که به میزبانی وب همیشه کار نیاز دارند ، نگرانی کمتری درباره ماندن مرکز داده دارند. قیمت آنها نیز مطابق با بسیاری از ارائه دهندگان میزبان وردپرس با بهترین مدیریت در کلاس است.


کینستا

آیا عملکرد Kinsta به عنوان مکانی برای میزبانی سایت وردپرس با اعتیاد به مواد مخدر مطابقت دارد؟ بیایید در این بررسی Kinsta به پیشنهادات آنها و جوانب مثبت و منفی پلتفرم آنها نگاهی بیندازیم.

کیستا کیست?

Kinsta شرکتی است که بود در سال 2013 تاسیس شده است. آنها مستقر در منطقه بزرگ لس آنجلس کالیفرنیا ، اعضای تیم در L.A ، لندن ، برلین و بوداپست دارند. این شرکت بر روی استفاده از یک پلتفرم Google Cloud متمرکز شده است تا میزبان قابل اعتماد وردپرس را ارائه دهد و چیزی جز آن نداشته باشد. اعضای تیم ابتدا خود را توسعه دهنده می دانند ، اما هدف آنها ارائه خدمتی است

 • میزبانی وردپرس را برای افرادی که از پس زمینه های فناوری سخت استفاده نمی کنند ، در دسترس قرار می دهد
 • تا حد ممکن به یک راه حل یک کلیک نزدیک است

به سایت رسمی مراجعه کنید

امکانات

اگر صرفاً در ساخت یک وب سایت وردپرس متمرکز هستید ، Kinsta از شما می خواهد احساس کنید که می خواهید با کمک توسعه دهندگان واجد شرایط کار کنید. در حالی که آنها کل کار را برای شما انجام نمی دهند ، سیستم و تیم پشتیبانی آنها کمک زیادی می کنند.

مهاجرت رایگان با پشتیبانی کاملاً مدیریتی برای مشتریانی که از سایر شرکتهای میزبان مانند Cloudways ، DreamHost و Flywheel عبور می کنند در دسترس هستند. نگران نباشید ، افراد را در هاستینگ Kinsta در مورد مکان شما قرار دهید و آنها را با بقیه به شما قرض می دهند. برای همه به جز کمترین حسابها ، کاربران WordPress همچنین می توانند در انجام کارهای شبیه سازی سایت کمک بخواهند.

در سراسر جهان ، این شرکت بیش از 15 مرکز داده را در 5 قاره نگهداری می کند. زمان بارگذاری کاملاً چشمگیر است ، به طور پیش فرض بیست و هفده موضوع از WP که فقط یک سایه بیش از 300 میلی ثانیه برای پاسخ به آن گرفته است. سکویی که Kinsta ساخته است به گونه ای طراحی شده است که به طور کامل پاسخگو باشد و از بهترین استفاده ها استفاده کند:

 • MariaDB
 • نگینکس
 • PHP 7
 • ظرف LXD

این سخت افزار برای سرعت نیز بهینه شده است ، در حالی که توسط درایوهای SSD از انبار استفاده می شود.

ویژگی های امنیتی نیز به معنای زیادی است. Kinsta مانیتورینگ سایت زنده از تهدیدات احتمالی ، از جمله حملات DDoS را ارائه می دهد. آنها همچنین اقدامات پیشگیرانه ای را برای جلوگیری از اجرای کد مخرب انجام می دهند. مجوزهای رمزگذاری مجانی رمزگذاری نیز به صورت راه حلهای یک کلیک در دسترس هستند. تهیه نسخه پشتیبان از داده ها بصورت روزانه انجام می شود و نگهداری داده ها از 14 روز با ارزان ترین برنامه ها آغاز می شود و تا 30 روز در رده های سطح بالا قرار می گیرد.

اگر از برخورد با صفحه های کنترل قدیمی مدرسه مانند cPanel یا Plesk خسته شده اید ، از ارائه پیشنهادات در Kinsta خسته می شوید. داشبورد MyKinsta به گونه ای طراحی شده است که همه چیز را در یک نقطه قرار می دهد.

مردمی که سعی در تهیه آشپزی سایت جدید دارند ، با کشف منطقه صحنه خوشحال خواهند شد. محیط مرحله بندی یک مکان رزرو شده در آدرس وب سایت است که به توسعه دهندگان و طراحان اجازه می دهد تا بدون مراجعه به عموم مردم ، سریعاً ایده ها را مستقر و آزمایش کنند. این یک نسخه کاملاً کارآمد از سایت جدید است که بر روی سکوی میزبان اصلی کار می کند. پس از اینکه از اصلاحات خود خوشحال شدید ، می توانید آنها را به سمت سایت اصلی خود سوق دهید.

ویژگی های kinsta

مزایای میزبانی Kinsta

1) دسترسی

یکی از موارد جالب در مورد سرویس میزبانی Kinsta ، نحوه انجام وظایف اداری است. همانطور که قبلاً گفته شد ، این شرکت افتخار فوق العاده ای را به عهده دارد که یک مدیر است که برای شما کار می کند.

بسیاری از شرکت های میزبان دیگر در بازار وردپرس چیزی مشابه ارائه می دهند ، اما آنها تمایل دارند چیزهای کمی را برای کاربران پیشرفته تر مورد استفاده قرار دهند. به عبارت دیگر ، اگر شما می خواهید ویژگی های سخت تر ، مانند دسترسی SSH و امکان وارد کردن گواهینامه های SSL ، بیشتر رقبا ، این موضوع را کمی دردناک می کنند یا به آن قول می دهند و سپس تحویل نمی دهند..

میزبانی Kinsta در واقع دسترسی اداری را فراهم می کند و باعث می شود آن کار کنید اگرچه کاربران دانشمندی که بتوانند به زبان PHP 7 مسلط باشند ، هدف شرکت نیستند ، اما Kinsta و تیم پشتیبانی به افرادی که می خواهند در محاصره سایتهای خود بپردازند ، راه پیدا نمی کنند..

2) اثبات آینده

برنامه های میزبانی از قبل با پشتیبانی از مواردی مانند:

 • HTTP / 2
 • بیایید رمزگذاری کنیم
 • HHVM
 • PHP 7
 • WP-CLI
 • گیت
 • چک های به موقع
 • پشتیبان گیری روزانه

این ممکن است برای افرادی که صرفاً به عنوان طراحان گرافیک یا بازاریاب فعالیت می کنند ، از نظر فنی بسیار کارساز باشد ، اما نکته مهم این است که سایت شما برای آینده آماده می شود. شما همچنین می توانید موقعیت مکانی مرکز داده خود را انتخاب کنید ، به شما امکان می دهد سرعت سایت را برای منطقه ای که بخش اعظم کاربران شما در آن زندگی می کنند بهینه کنید. کاربران WordPress همچنین از اتصال سایتهای خود به شبکه تحویل محتوا در انتخاب خود استقبال می کنند.

3) آن داشبورد

داشبورد Kinsta یک طراحی تمیز و مدرن دارد که همه چیز را در نوک انگشتان شما قرار می دهد. رابط کاربری در هر دو محیط دسکتاپ و موبایل به خوبی کار می کند و به شما امکان می دهد از نظر بازدیدکنندگان در اداره یا محل کار خود پیگیر باشید. حتی یک بسته تحلیلی قوی نیز وجود دارد که به شما کمک می کند تا سایت شما پیشرفت کند و چه کارهایی را بهتر انجام دهید.

4) CDN

گزینه CDN که هنگام استفاده از Kinsta گنجانده شده ، خدادادی است. به احتمال زیاد بیشتر ترافیک شما به صورت ترافیک به صفحات ثابت ارائه می شود که نیازی به تجدید آنها در تمام مدت نیست. از همه مهمتر ، Kinsta این میزان ترافیک در برابر تعداد بازدید کنندگان استاندارد شما را محاسبه نمی کند.

5) منابع آموزشی

منابع kinsta

در حالی که کینستا برای اینکه منابع آموزشی خود را به صورت رایگان در دسترس جهانیان قرار دهد سفر خود را انجام نمی دهد ، در واقع وجود دارد پایگاه دانش خوب مخفی کردن در سایت Kinsta ارائه می دهد:

 • نکاتی برای تازه کارها و جوانب مثبت
 • راهنمای استفاده از Kinsta و داشبورد MyKinsta
 • مقالاتی درباره WordPress
 • اخبار مربوط به روند طراحی
 • به روزرسانی در مورد وضعیت فعلی موتور WP
 • نکات و ترفندهای مربوط به بهینه سازی نصب برای سرعت سایت
 • دسترسی به اطلاعات عیب یابی
 • مشاوره بازاریابی

6) سایت استیشن شما

فراتر از این مهم است که داشتن جعبه ماسه ای مفید هنگام انجام توسعه یا طراحی وردپرس چقدر مهم است. یک ترفند کوچک به یک خط کد یا اضافه شدن چند پلاگین وردپرس می تواند باعث شود یک سایت به طور کامل از بین برود. در همان زمان ، هیچ راه خوبی در WP برای آزمایش هر چیزی به جز آتش زدن کد ، بارگیری مرورگر شما وجود ندارد و می بینید چه اتفاقی می افتد. هیچ کس نمی خواهد که سایت تولید آنها در حالت ببیند-چه اتفاقی می افتد ، و به همین دلیل عالی است که Kinsta از یک محیط مرحله بندی استفاده می کند تا این روند را کمتر از یک تجربه کار با قلاب سفید کند..

منفی میزبانی Kinsta

1) بدون فروش نام دامنه

به نظر می رسد مانند یک quibble کوچک است ، اما مجبور کردن پیکربندی نام دامنه در یک حساب کاربری با یک شرکت و سپس اتصال آن به حساب Kinsta شما هنوز کار می باشد. همچنین باید یک حساب کاربری Kinsta و یک صورتحساب دیگر از کسی که دامنه خود را در آن ثبت کردید ، یک درد بخورید. خوشبختانه ، مدیریت DNS یک نسیم است بنابراین حداقل می توانید یک زمان نسبتاً آسان را به دو انتهای این شماره وصل کنید.

2) Uptime

به روزرسانی Kanista ، آن را به بهترین گزینه میزبانی وردپرس در کلاس خود تبدیل نمی کند. در حالی که تست های سرعت پاسخگو بودن آن را نشان می دهد ، بروزترین زمان بدترین ماه سایه ای زیر 99.8٪ بود. بیشتر کاربران وردپرس می خواهند چیزی نزدیک به 99.99٪ مشاهده کنند. خرابی ممکن است یک اشتباه باشد ، اما شما را تشویق می کنید تا در داشبورد مراقب آن باشید و از ابزارهای مانیتورینگ خارجی خود استفاده کنید.

موارد کیف مخلوط

1) آن مهاجرت رایگان

Kinsta از این واقعیت پنهان نمی ماند ، اما همچنین به این نتیجه نمی رسد که آنها فقط مهاجرت رایگان سایت را از لیست مشخصی از شرکت های میزبان ارائه می دهند. این یک چیز “چاپ خوب” است که می خواهید از آن آگاه شوید. اگر با چیزی مانند یک سایت وردپرس در یک سرور میزبان مستقل سر و کار دارید ، روند مهاجرت بیشتر مشکل شما خواهد بود که با برخی شرکت های دیگر.

در کمترین حساب ، فقط یک سایت مهاجرت دریافت می کنید. با 30 دلار قیمت ، شما فقط می توانید یک مهاجرت واحد در سال انجام دهید.

2) تعداد بازدید کنندگان

20،000 بازدید کننده در کمترین بسته تعداد زیادی ندارند. حتی اگر شما بیشترین استفاده را از شبکه تحویل محتوا و یک افزونه حافظه پنهان داشته باشید ، از اینکه چگونه این اعداد به سرعت خورده می شوند ، شوکه می شوید. هر چند مقیاس پذیری با به روزرسانی برنامه شما آسان است ، اما آماده پرداخت آن باشید.

3) ادغام

اگر تجارت الکترونیکی با هر نقشه ای ارائه می شد ، این مورد در بخش جوانب مثبت است. متأسفانه ، ادغام برخی از افزودنیهای خاص مانند Woocommerce برای برنامه های میزبانی کمتر از این صندوق ارائه نمی شود.

ادغام کینستا

حکم این بررسی Kinsta

درک این موضوع که چرا Kinsta برای تبدیل شدن به عزیز مجموعه های آژانس ، بازاریابی و طراحی آسان شده است ، آسان است. این یک راه حل میزبانی است که توسط متخصصان وردپرس پشتیبانی می شود و به کاربران این امکان را می دهد احساس کنند که نیازی به راهپیمایی بدون توری ندارند. این که آیا شما در تلاش برای ایجاد یک سایت جدید هستید یا با روند مهاجرت مقابله می کنید ، داشبورد MyKinsta به گونه ای طراحی شده است که کل کار را به سادگی ممکن کند.

قیمت گذاری احتمالاً میزبان Kinsta را از گزینه گزینه go-to برای رمزگذارها ، برنامه نویسان و توسعه دهندگان نگه می دارد. گفته می شود ، هرگز یک لحظه واقعی “اوه ، برادر” برای افرادی که از نظر فن آوری در سمت مدیر مدیریت Kinsta وجود دارند ، وجود ندارد. اگر نیازی به سؤال از رمزگذار در کارمندان یا یک مترجم آزاد ندارید ، احساس شرمندگی خواهید کرد. در واقع ، آنها احتمالاً با ابزارهایی که Kinsta به آنها ارائه می دهد نیز خوشحال خواهند شد.

زمان پاسخگویی بسیار عالی است ، اگرچه بروزرسانی می تواند کاری کند که یک سرنشین بهتر باشد.

احتمالاً یک سایت وردپرس با مدیریت Kinsta بهترین گزینه برای افرادی که به وضوح بهترین میزبان وردپرس نیاز دارند نیست ، اما هنوز هم یک گزاره با ارزش خوب را برای هر کسی نشان می دهد که وقت لازم برای افزایش سرعت در کدنویسی ، افزودنی ها را ندارد. و sysadmin سطح سرور.

اگر به یک وب سایت ایمن و پایدار نیاز دارید که بسیار پاسخگو باشد ، گزینه ای است که مطمئناً می خواهید نگاهی طولانی به آن بیندازید.

آیا به دنبال حق بیمه دیگر ، میزبانی وب بدون هزینه های بالا هستید؟ Cloudways را ببینید – یک میزبان مدیریت شده در Google Cloud و AWS که در میان دیگران نشسته است.

مشاهده ویژگی های بیشتر

قیمت گذاری

Kinsta طیف گسترده ای از برنامه های میزبانی را ارائه می دهد. ساختار قیمت گذاری برای هر یک شامل موارد زیر است:

 • تعداد بازدید کنندگان و میزان فضای دیسک را تنظیم کنید
 • مجوز SSL و CDN رایگان با استفاده از شبکه KeyCDN
 • نصب وردپرس
 • تیم پشتیبانی PHP 7 حداقل دو عضو

هرچه ارزش یک برنامه میزبانی ویژه بالا می رود ، تعداد بازدید کنندگان ، میزان فضای دیسک و کل موتور نصب شده WP هم بالا می رود.

برنامه های kinsta و قیمت گذاری

در پایان مقیاس ، آنها یک برنامه 30 دلار در ماه دارند که شامل یک نصب WP ، 20،000 بازدید در ماه و 5 گیگابایت فضای دیسک است. برنامه بعدی یک برنامه میزبانی با 60 دلار در هر ماه است که همه این تعداد را دو برابر می کند. یک برنامه 100 دلار در هر ماه شامل 5 نصب میزبان وردپرس ، 100000 بازدید در ماه و 15 گیگابایت فضای دیسک است. پیشنهادات همچنان به همین ترتیب افزایش می یابد تا زمانی که برنامه های شرکت درجه یک را که ماهانه به 1500 دلار می رسد و شامل 3،000،000 بازدید در هر ماه ، 200 گیگابایت فضای دیسک و 150 نصب وردپرس را شامل می شود ، ادامه داشته باشد..

اگر به یک میزبان بزرگتر یا موارد سفارشی سازی بیشتری نیاز دارید ، تیم پشتیبانی میزبان Kinsta خوشحال خواهد شد از شما کمک کند تا طرحی را تهیه کنید که شرایط شما را برآورده سازد. گزینه های پرداخت سالانه نیز موجود هستند. Kinsta به جای استفاده از هر نوع فرمول برای محاسبه تخفیف در ماه برای میزبانی وب سالانه ، Kinsta به عنوان بخشی از چرخه صدور صورتحساب سالانه دو ماه به صورت رایگان ارائه می دهد. همانطور که انتظار می رود ، این قیمت ها مالیات را شامل نمی شوند ، که بسته به محل زندگی شما ، ممکن است متفاوت باشد.

قیمت گذاری برای Kinsta ممکن است کمی بالا به نظر برسد ، اما این شرکت افتخار می کند که مسائل مربوط به سطح سرور را برای مشتریان خود در نظر بگیرد. برای مقابله با مشکلاتی مانند تنظیم مجدد سرور ، نیازی به یک فناوری سطح یک نیستید. همچنین با هر یک از برنامه ها ضمانت 30 روزه پس انداز پول وجود دارد.

20٪ تخفیف

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map