11 õppimiskohta veebis kodeerimiseks (mai 2020)

Tahad õppida koodima, kuid sul pole aimugi, kust alustada.


See on hirmutav, ma olen seal olnud.

Teie geniaalne uue veebirakenduse idee ootab ainult teie aju järelejõudmist ja selle programmeerimist.

Tõde on see, et kunagi pole kunagi olnud lihtsam õppida võrgus kodeerimist ühest paljudest allikatest – nii tasuta kui ka tasulist.

Aga kust alustada?

Jaotame oma lemmikallikad ja ütleme teile, mis võiks teile kõige parem olla.

Keele järgi kodeerimise õppimine

HTML

 

CSS

 

Javascript

 

Python

 

SQL

 

iOS

 

Andmeteadus

 

Mobiilirakenduse arendus

Android

 

iOS

Parim viis õppida – erinev kõigile

Rohkem kui mis tahes muu õppeaine korral saate veebis õppida palju kodeerimist tasuta. See on aga täiesti mõistlik, kuna kogu internet on üles ehitatud koodile. Soovitame tasuta allikaid algajatele, kes pole valmis tasulisele veebikursusele raha investeerima. Kui olete kodeerimisvea kätte saanud, on mõistlik järgida kogenud arendajate loodud struktureeritud programmi.

1. W3Schools.com

See sait väidab end olevat „maailma suurim veebiarendajate sait“. Kui soovite tõesti veebisaidi kodeerimise ja struktureerimise eeliseid tundma õppida, on see suurepärane ressurss. See on lihtsalt üles ehitatud ja sisaldab HTML-i (hüperteksti märgistuskeele) ning CSS-i (kaskaadlaadistiku lehed) jaotisi. See õppesait tutvustab teile HTML-graafika, JavaScripti, serveripoolset programmeerimist, veebiehitust ja XML-i (laiendatav märgistuskeel) õpetusi.

Kool pakub täiskomplekti õppematerjale, näiteid ja klasse. Sertifikaate saate saada ka HTML, HTML5, CSS, JavaScripti, JQuery, PHP, XML ja Bootstrap programmeerimiskeeltes. Miks viitsida sertifikaate saada? “Dokumentatsioon oma oskustest võimaldab teil oma organisatsioonis ülespoole liikuda. ” Boonusena on see, et kui te kunagi praegusest projektist kaugemale lähete, on need sertifikaadid ja oskused väga hõlpsasti ülekantavad. Kõik pakutavad harjutused, õpetused ja viited on täiesti tasuta. See allikas oleks suurepärane võimalus õppida tasuta koodi kodeerima seda, kes õpib kõige paremini tehes.

2. Udemy

Udemy on kahtlemata üks parimaid viise, kuidas õppida kodeerimist eriti algajatele. See sait lubab, et saate selle veebimajutuse krahhi kursuse abil teada, kuidas saate oma veebisaidi veebis otseülekandes kohe avaldada. Lühikeste videoseeriate kaudu õpetab see teile, kuidas oma saiti üldse kavandada ja avaldada. Sait ise on üsna avar ja sisaldab linke lisateabe saamiseks ning programmeerimise ja kodeerimise õppimise viise. Parim külg on see, et veebimajutuse krahhirada on täiesti tasuta. Väikese tasu eest on saadaval rohkem kursusi. Kuid sellel saidil on alustamine ülilihtne.

3. Mozilla arendajate võrk

Sellel saidil on mitmeid juhendeid, artikleid, õpetusi jne. See ei paku nii palju kogemusi kui paljud muud selles loendis olevad programmid. Sellegipoolest on see endiselt suurepärane viis tasuta koodide õppimiseks ja sellel on ka muid suurepäraseid ressursse, kui olete valmis koodiga õppima, mis aitab teil õppida mõnda muud hostimisega seotud olulist oskust. See konkreetne artikkel läheb lihtsaks, kuid väga üksikasjalikuks, kuidas oma saidi avaldamiseks paar lihtsat võimalust kasutada.

Oma saidi täielikuks kontrollimiseks soovite rentida server ruumi hostiettevõttelt (SiteGround või BlueHost) ja ostke a domeen nimi, et olla kindel, et keegi teine ​​ei saa teie nime teie käest võtta. Kasutage veebipõhist avaldamisteenust, näiteks GitHub, Google App Engine või Dropbox. Võite kasutada ka veebipõhist IDE-d (integreeritud arenduskeskkond), näiteks Thimble.

4. Kood.Org

See sait ei paku oma klasse, kuid see ühendab teid erinevatest allikatest pärit kursustele, mis hõlmavad mis tahes kogemuste taset. Sait jaguneb kolmeks osaks, K-5, 6-12 ja K-12 välisteks osadeks. K-5 kursused lubavad aidata teil „õppida oma mängu, rakendust või arvutijoonistamist tegema”. 6–12 osariigis õpetatakse teid „ehitama reaalseid töötavaid rakendusi, mänge ja veebisaite, kasutades blokke, JavaScripti, CSS-i, HTML-i ja muud.” Lõpuks, peale K-12, on teil võimalus “minna kaugemale Code.orgist ja võtta ülikoolikursusi veebis või õppida uut programmeerimiskeelt.”

Nagu võite arvata, kuna koolitusi alustatakse nii noorelt, on see üsna lapsik. Ärge laske sellel lollitada, kuid sellel saidil on fantastiline sisu. Minu arvates oleks see parim viis lapse koodide õppimiseks, kuid sellel on tõesti hämmastavad tasuta kursused igas vanuses.

5. Codecademy

Codecademy kiitleb sellega, et saate “õppida tasuta koodi kodeerima”. Pealeht on üsna paljas; kui soovite õpetusi ja õppematerjale kasutada, peate selle saidi registreeruma. Üks, mida te teete, on küll õppematerjalidega suurepärane koostoime. Pealeht pakub aga käputähtsat soovitust neilt, kes seda saiti on kasutanud, aga ka nendelt, kes ületasid unistuste saavutamiseks takistused. See õpetab teile, kuidas veebisaiti luua ja käivitada. See hõlmab ka CSS-i ja Java-sid, aga ka mitmesuguseid muid kasulikke programmeerimiskeeli.

6. Khani Akadeemia

See on interaktiivne kogukond arendajate ühiselt õppimist. Sait julgustab suhtlemist teiste kasutajatega ja koostööd projektide alal ning sellel on ruumi, et jagada teie praegusi või varasemaid projekte teistega tagasiside ja abi saamiseks. See hõlmab joonistamist & animatsioon, HTML / CSS-i veebilehed, SQL-i tutvustus, täiustatud JavaScripti, python ja palju muud. See sait hõlmab peaaegu kõiki teemasid, mida saate arvutiteaduse ja veebiarenduse alal mõelda. Ta teeb seda täielike õpetuste, videote ja interaktiivsete õpetajate ning õppijate kogukonnaga. See sobib suurepäraselt algajatele.

7. Coursera

Coursera.org on ilus sait, sarnane Khan Akadeemiaga. See kõik on õppimine, õppimine, õppimine. See on veel üks täiskogukond tuhandeid õppijaid, kes suhtlevad ja teevad koostööd projektide ja õppimise alal. See pakub arvukalt kursusi mis tahes programmeerimiskeeles, mida võiksite õppida. See sisaldab kursusi, mida õpetavad ülikooliprofessorid veebis. Parim on tõenäoliselt HTML, CSS ja Javascript veebiarendajatele muidugi. See hõlmab kõiki neid programmeerimiskeeli ja seda, kuidas neid tõhusalt kasutada täpselt vajaliku ehitamiseks. 

8. EdX.org

See on veel üks avatud õppe kursuste sait, näiteks Khan Academy ja Coursera. Pakutakse rohkem kui 165 arvutiteaduse kursust. Nii et olenevalt sellest, kui põhjalikku soovite saada, on see sait ideaalne. Programmeerimiskeelte õppimiseks ning veebimajutuse ja arendusega töötamiseks võite leida nii palju ressursse. Siin on lühike loend kursustest, mis käsitlevad veebiarendust ja programmeerimist, kui otsustate sellel teel liikuda. Mõnda neist kursustest saab ka üsna põhjalikult. Kuid jällegi: mida rohkem õpid, seda turustatavamad ja ülekantavamad oskused teil on.

9. Google’i arendajate koolitus

Sellel ressursil on üsna tavaline veebiarenduse koolitus kõige levinumate keelte jaoks, näiteks HTML, CSS ja Javascript. Mis eristab seda programmi teistest selles loendis, on keskendumine androidi ja Google’i enda mobiiliplatvormi Firebase’i mobiiliprogrammeerimisele. Need pakuvad teile „koolitusklasse, kus kirjeldatakse, kuidas täita konkreetset ülesannet koodinäidetega, mida saate oma rakenduses uuesti kasutada“. See aitab teil ehitada väiksemaid projekte, mida saab rakendada reaalse maailma rakenduste loomisel. Nagu mõnel neist teistest saitidest, on ka Google’i arendajate koolitusel muid toredaid ressursse, mida saate kasutada, kui tunnete end kodeerimisega rahul ja soovite rohkem teada saada.

10. Koodimängija

See sait on järjekordne kogukonna koostööüritus, see aitab teil õppida „õppima HTML5, CSS3, Javascripti ja palju muud”. See pakub videoülevaateid, kuidas luua mis tahes projekti, mida võite ette kujutada. See viib teid läbi reaalse maailma projektide, mis on juba edukaks osutunud, tagades, et teate, mida nad õpetavad, tegelikult tööle hakkab.

11. Tasuta koodilaager

Selle saidi, nagu võite nimest oodata, on kõige parem kokku võtta kui tasuta veebikodeerimise alglaadimiskaamerat. See annab teile võimaluse töötada omas tempos, mis sobib suurepäraselt kõigile, kes on hõivatud. Need hõlmavad üksikasjalikult HTML-i, CSS-i ja Javascripti. Samuti on selle saidi tore asi see, et kui olete õppekava lõpetanud, saate sertifikaadi, mis näitab, et olete kursuse läbinud. Õppekava täidate 5 lõppprojektiga, mis võimaldab teil saada õpitava oskusega reaalse maailma kogemusi.

Kõigi nende programmide vahel on kindel, et leiate parima viisi teie jaoks kodeerimise õppimiseks, sõltumata sellest, kas otsite tasuta kursusi, tasuta veebikodeerimise alglaadimislaagrit, tasulisi kursusi. Neil allikatel on see kõik olemas. Need on hindamatud, kui proovite õppida HTML-i, CSS-i, Javascripti, Pythoni, SQL-i, iOS-i ja / või andmeteadust.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map