Parimad tasuta ajaveebisaidid – mai 2020

Parimad tasuta ajaveebisaidid – mai 2020

Parimad tasuta ajaveebisaidid – mai 2020

Kui te pole seda kunagi varem teinud, kõlab ajaveebi käivitamine hirmutavalt.


Ebakindlus, ebaõnnestumise hirm, teadmata, kust alustada. Need on kõik tavalised reaktsioonid.

Kuid vaatamiseks, kuidas kuulsad ajaveebid veebis tõsist raha teenivad, piisab, kui soovite.

Kust te isegi alustate? Kuidas valida parim koht alustamiseks? Me käsitleme mõnda neist allpool.

Enne kui räägime tehnilistest otsustest, peame mõistma mõtteviisi ja veenduma, et teie visioon on viidud vastavusse praktiliste ideedega.

3 asja, mida teha enne alustamist

Enne alustamist peate kavandama mõned strateegiast lähtuvad asjad, mis aitavad teil pikaajaliselt kaasa.

1. Valige oma nišš või fookuspiirkond

Newsflash – te ei saa üleöö teiseks isikliku rahanduse ajaveebi miljonäriks.

See võtab jama ja visadust. Üks minu lemmikutest – Härra raha vuntsid – kellad, mis sisaldavad koheselt raha nüüd, kuid ta on alates 2011. aastast teinud kõvasti tööd enam kui 100 kirega täidetud blogipostitusega (tema esimene postitus).

Vihkamistehnoloogia? Ärge alustage sülearvuti ajaveebi ainult seetõttu, et võite arvata, et see on tulus.

Kas peaksite kirjutama näkidest? Arvasin, et see on kohutav idee, mis ei teeni raha, kuid ilmselt töötab see selle jaoks Kõik merineitsi ajaveeb.

Nii et vali midagi sellist, millest saad kirjutada 10 aastat. Isegi kui plaanite ajaveetmist ainult 5 jaoks.

Mõned näited nišidest, mida võite kaaluda:

 • Reisima
 • Emme / lapsevanem
 • Toit
 • Tervis
 • Fitness
 • Tehnoloogia / Internet
 • Meelelahutus
 • Rahandus
 • … Nimekiri jätkub

See ei ole lõplik loetelu ja kõiki neid saab veelgi jaotada!

Tegelikult on parem alustada väiksematest ja seejärel liikuda sealt üles laiendatud nišini.

2. Kirjutage oma teemad aja ette

Pidage meeles, kuidas koolis paberi saamise ajal istusite seal ja tundide kaupa vahtisid?

Seda juhtub blogimisega palju.

Välja arvatud juhul, kui olete ainus tähtaeg, milles olete tähtaega määranud, on teil nii pikk viivitus, et vaatate tagasi ja saate aru, et te pole kuue kuu jooksul blogi teinud.

Üks taktika on oma protsesside pakkimine ja kõik enne tähtaega planeerida. Nii et selle asemel, et mõelda, mida iga kord maha istudes kirjutada, oleks ideaaljuhul ülevaade juba juba kirjas.

Enne oma blogi alustamist mõelge välja viis üldist teemat, mida soovite oma niši raames käsitleda. Need on teie kõrgetasemelised kontseptsioonid, mille kohta teie postitused tulevad.

Seejärel veeta kolm tundi iga kolme kuu tagant pealkirjaideesid, mis sobivad ühte neist teemadest. Enne uue teema loomist peaksite kirjutama iga teema kohta viis head blogipostitust.

Seejärel kirjutage kord kuus ühe sessioonina välja selle kuu eelseisvate postituste ülevaade. Kui kirjutate sel kuul neli postitust, siis teete iga postituse kohta ülevaate.

Kui olete valmis kirjutama – buum -, on see ülilihtne. Kontuur on juba üles seatud, peate lihtsalt postituse lüngad täitma.

3. Erista ennast

Peaksite oma niši armastama, omama teemasid ja olema valmis seda mõnda aega tasustamata ja kiitmata lihvima.

Kuid enne, kui kõike seda teete, peate tundma tööstust. Tõenäoliselt olete oma nišis juba lugenud hunnikut blogisid, kuid peaksite siin kasutama taktikalist lähenemisviisi.

Peate valima, kuidas silma paistate. Milliseid strateegiaid nad võtavad? Kuidas saate õppida nende parimatest strateegiatest, aga ka ise oma keerdkäiku lisada?

Kui teie parim konkurent tegeleb lühikeste postituste ja sotsiaalmeedia kirjutamisega, siis kas saate silma paista, koostades autoriteetseid juhendeid, mis liigutavad nõela?

Need on asjad, mida tuleks kõigepealt kaaluda.

Hea küll, sukeldugem sisse.

 

Esimene: parimad tasuta ajaveebisaidid

 

WordPress.com

Kas teadsite, et WordPress töötab nüüd peaaegu 30% veebist?

Vau.

Nagu võite ette kujutada, tähendab see, et sellel platvormil on nii blogijate kui ka ettevõtete jaoks palju pakkuda. Üldiselt saate WordPressi abil palju rohkem funktsioone ja toimivust kui mis tahes muu ajaveebisaidi korral, mistõttu liigitame seda kõige tähtsamaks.

Kuid miks on WordPress nii eriline? Noh, see kõik taandub kohandamisele. See platvorm on avatud lähtekoodiga, mis tähendab, et igaüks saab sisse logida ja kodeerimist paremaks muuta. Alates selle loomisest on süsteemi tehtud lugematu arv uuendusi, mis võimaldavad kasutajatel oma ajaveebi loomisel teha veel palju võimalusi.

Sellegipoolest peaksite oma ajaveebi tõenäoliselt WordPressi kaudu ise hostima, selle asemel, et seda oma saidil ise hostida. Tutvume isemajutamise eelistega hiljem, kuid see tähendab, et alustamiseks peate maksma hostimisteenuse eest.

Kui te pole aga kindel, mida oma blogiga saavutada soovite, võite alustada tasuta kasutamist ja sealt edasi liikuda. Soovitame teil proovida veekogusid ja välja mõelda, millises suunas soovite minna, et saaksite leida teie vajadustele ja eesmärkidele vastava hostimisteenuse.

WordPress.com kokkuvõte

Plussid

 • Lihtne kasutada – väike õppimiskõver
 • Uskumatu kohandamine
 • Tuhanded mallid ja pistikprogrammid
 • Ideaalne reklaamimiseks ja turustamiseks
 • Lihtsam raha teenida kui teistel platvormidel

Miinused

 • Kõigi parimate omaduste saamiseks peate end ise hostima
 • Sellega on seotud mingi kodeerimine

Blogija

Varem tuntud kui BlogSpot, see teenus on juba mõnda aega olnud. Seda toetab ka Google, nii et see on juba üsna muljetavaldav sugupuu. Blogger on ideaalne platvorm, kui te ei soovi taustaprogrammile palju aega või energiat kulutada (st kodeerida). Kuna saiti on ülilihtne kasutada, sobib see ideaalselt juhuslikele blogijatele või neile, kes kirjutavad selle lõbu pärast rohkem kui raha.

Nagu öeldud, saate soovi korral oma ajaveebi raha teenimiseks kasutada Google AdSense’i. Ehkki see pole nii laiahaardeline kui WordPress, pakub see teile siiski võimaluse teenida oma kirjutamisega natuke sissetulekut.

Kui olete algaja ja soovite blogi pidada ilma komplikatsioonideta, on Blogger suurepärane valik. Kui plaanite tulevikus laiendamist või muutumist suuremaks, võite otsustada selle asemel üle minna WordPressile.

Bloggeri kokkuvõte

Plussid

 • Lihtne seadistamine ja pardaleminek
 • Võimalus AdSense’i abil raha teenida
 • Google’i toetatud
 • Stabiilne ja kasutajasõbralik süsteem

Miinused

 • Mitte nii palju funktsionaalsust
 • Piiratud kohandamine
 • Vähem tuge kui muud võimalused

Tumblr 

Tehniliselt on Tumblr rohkem sotsiaalmeedia platvorm kui traditsiooniline ajaveebisüsteem. Selle asemel, et luua postitusi, mida saate linkida ja jagada erinevate profiilidega, on Tumblri postitused pigem sarnased asjadega, mida leiate Facebookist või Instagramist.

Sellegipoolest on teie sisu ja selle sisu jagamise üle kogu süsteemi natuke rohkem kontrolli. Üldiselt on Tumblr kohandatud piltide ja lühikeste tekstipostituste jaoks, mitte pikavormilisteks ajaveebiartikliteks.

Üks Tumblri eeliseid teiste ajaveebisaidide ees on see, et pääsete sellele juurde ja saate oma kontot mobiilseadme abil hallata. See on väiksemal ekraanil palju kasutajasõbralikum, mis võimaldab teil oma ajaveebi värskendada kõikjal.

Üldiselt soovitame alustada Tumblriga, kui te pole kindel, mida soovite oma ajaveebideedega teha, või kui soovite oma praegust saiti täiendada. Tumblr võib olla lihtne vahend oma vaadete jagamiseks Internetis, muutes selle ideaalseks enamikule algajatele.

Kui soovite Tumblris raha teenida, on see natuke keerukam kui muud ajaveebiplatvormid. See ei tähenda, et see pole teostatav, kuid see on keerulisem. Lõpuks soovitame kasutada oma muude materjalide reklaamimiseks Tumblrit, selle asemel, et seda otse rahaks teha.

Tumblri kokkuvõte

Plussid

 • Lihtne kasutada – alustage avaldamist mõne minutiga
 • Hallake hõlpsalt mitut blogi
 • Mobiilisõbralik kogemus

Miinused

 • Raskem raha teenida
 • Pole suurepärane pika vormingu kirjutamiseks
 • Raskem teistest ajaveebidest silma paista

Wix

Kui soovite oma ajaveebist maksimumi võtta, peate seda haldama oma veebisaidina. See võimaldab teil omada kohandatud domeeni (nt www.myblog.com) ja teil on suurem kontroll kõige üle, mis teie saidil toimub.

Wix on veebisaitide koostaja, kuid see pakub tasuta võimalust blogijatele, kes soovivad ilma igasuguse investeeringuta alustada. Sellegipoolest soovite uuendada, kui plaanite oma ajaveebi laiendada (saada rohkem liiklust) või teenida sellest raha. Siiski on see suurepärane viis oma blogijakarjääri alustamiseks, kuna see pakub lihtsat seadistamist ja kasutamist.

Wix pakub mitmesuguseid teemasid ja pistikprogramme, ehkki kõigi nende juurde pääsemiseks peate maksma lisatasu. See võimaldab teil oma ajaveebi reklaamida ka erinevate turundusstrateegiatega, näiteks SEO.

Veel üks Wixi eelis on see, et saate oma saidile rakendusi lisada (lisatasu eest), nii et saate seda veebipoodina kasutada või muuta see oma vaatajaskonna jaoks interaktiivsemaks. Lõppkokkuvõttes ei paku see ikkagi nii palju funktsioone kui WordPress, nii et pidage seda meeles.

Wixi kokkuvõte

Plussid

 • Lihtne alustada
 • Sõltumatu domeen
 • Lisatud funktsionaalsus ja kohandamine

Miinused

 • Täieliku teenuste komplekti saamiseks tuleb uuemale versioonile üle minna
 • Piiratud valik teemasid ja pistikprogramme

 

Weebly

Teiste veebisaidiehitajate juures on teil alati võimalus süveneda koodi ja muuta asju enda jaoks sobivaks. Ehkki enamus ajaveebi saite eeldab, et teil peab selleks olema esmaklassiline juurdepääs, on see siiski midagi, mis on teile vajadusel saadaval.

Weebly puhul on see aga rangelt lohistatav. Kui alles alustate ja soovite oma ajaveebi loomiseks lihtsat viisi, on see palju lihtsam kui proovida seda programmeerida või koodi kasutada. Nagu öeldud, võimaldavad muud platvormid teil lohistada, kuid on siiski võimalus asju tagumises otsas reguleerida, nii et pidage seda meeles.

Üldiselt on Weebly Wixi moodi. See pakub teile võimalust omada ainulaadset domeeninime ja saate oma saidi üles ehitada vastavalt oma vajadustele. Sarnaselt Wixiga peate täieliku teenuse saamiseks minema uuele versioonile üle premium-valiku, kuid võite alustada ilma investeeringuteta.

Weebly pakub ka mobiilivalmidust, et saaksite oma ajaveebi liikvel olles värskendada. Mõni pistikprogramm või paigutus on aga mobiilisõbralikum kui teised, nii et arvestage sellega.

Weebly kokkuvõte

Plussid

 • Lihtne kasutada
 • Kodeerimine pole vajalik
 • E-kaubanduse võimalus

Miinused

 • Piiratud kohandamine
 • Vähem juhtimist kui muud võimalused

Muud tasuta ajaveebisaidid

Kuigi ülaltoodud saidid pakuvad teie ajaveebi jaoks parimaid lahendusi, ei tähenda see, et need oleksid ainsad võimalused. Siin on veel mõned kohad, kust saate alustada.

 • Keskmine: see sait võimaldab erinevate erialade blogijatel oma töid jagada. See on lihtne ja hõlpsasti kasutatav, kuid sellel on palju piiranguid. Nimelt, kui palju kontrolli ja kohandamist see pakub.
 • Penzu: toimides rohkem veebiajakirjana, võite kirjutada nii privaatselt kui ka avalikult. See on suurepärane võimalus regulaarselt kirjutamisega harjuda, kuid mitte siis, kui soovite raha teenida.
 • Svtble: kui näete vaeva sellega, kuidas oma ideid lehele saada, aitab see sait teil paremat sisu kujundada. Sellisena on see hea tööriist oma töö arendamiseks, mille saate seejärel üle viia turundussõbralikumale platvormile.
 • Veebid: see on veel üks veebisaitide koostaja. Alustamine on vaevatu, kuid sellel on piiratud arv teemasid ja pistikprogramme. Siiski pakub see e-kaubanduse võimalust, kui soovite oma blogis tooteid müüa.
 • Ruuturuum: üldiselt on see sait mõeldud loomeprofessionaalidele. Selle saidi kasutamiseks peate maksma (kuigi see pakub tasuta prooviversiooni), kuid see annab teile palju kontrolli ja kohandamist.

Parim koht ajaveebi alustamiseks: isemajandamine või ajaveebisaidid

Oma ajaveebi loomise nuputamisel on üks esimesi asju, mida peaksite kindlaks tegema, on see, kas kavatsete seda ise hostida või soovite, et sait majutaks teid. Kui ise hostite, tähendab see, et valite hostimisteenuse, mis hoiab teie ajaveebi võrgus.

Seal on palju erinevaid hostasid ja paljud neist on blogimiseks tõesti taskukohased. Kuni teil pole vaja hulgaliselt taustafunktsioone (näiteks spetsiaalset serverit), saate mõnel juhul alustada vaid 3 dollariga kuus.

Teise võimalusena võite valida blogi loomise platvormiga, mis pakub oma hostimist. Igal saidil, mida oleme teile näidanud, on see võimalus, mis teeb selle kasutuselevõtmise palju lihtsamaks.

Siin on kahe võimaluse lühike võrdlus.

Kontroll

Kui soovite säilitada täielikku kontrolli oma ajaveebi üle, peate end ise hostima. Ehkki saidi kasutamine, mis seda teie jaoks teeb, on kasutajaliideses lihtsam, tähendab see siiski, et peate järgima nende reegleid ja piiranguid.

Kasutuslihtsus

Enamasti nõuab iseseisev hostimine natukene arvutiteadmisi, et see toimiks. Kui olete arvutis täiesti kirjaoskamatu, siis ei taha te ilmselt hakata maksma millegi eest, mida te võib-olla ei saa kasutada. Üldiselt on hostitud ajaveebisaidid algajatele palju paremad ja see võimaldab teil enne raha eraldamist näha, kuidas protsess kulgeb..

Monetiseerimine

Kas alustate blogi raha teenimiseks? Kui jah, siis on teie parim panus isemajandamine. Kuigi seal on olemas platvorme, mis võimaldavad teil ennast reklaamida ja sissetulekut teenida, ei kavatse nad kunagi pakkuda samal tasemel raha realiseerimist, mille võiksite saada ise seda hostides. Samuti võivad nad paljudel juhtudel teie sissetulekut isegi vähendada.

Kuidas alustada blogi tasuta

Alguses võib ajaveebi loomine olla pisut üle jõu käiv. Kui seadistamiseks on saadaval nii palju erinevaid võimalusi, aga ka reklaamimise ja monetiseerimise võimalusi, võib olla raske teada saada, kuidas kõigepealt alustada.

Niisiis tahame seda silmas pidades pakkuda teile lihtsat üksikasjalikku juhendit oma ajaveebi alustamiseks. Sealt on näha, kuhu see teid viib.

Üldiselt võib teie ajaveebi soovitud liikluse saamiseks kuluda aastaid, nii et peate olema kannatlik. Nagu öeldud, ärge loobuge ainult seetõttu, et see võtab kauem kui soovite.

Maksvad ajaveebisaidid

Siiani oleme rääkinud sellest, kuidas oma ajaveebi nullist üles seada. Mis aga juhtuks, kui soovite luua sisu ilma saidi ehitamise ja oma materjali reklaamimiseta kõvasti vaeva nägemata?

Kui see kõlab ahvatlevalt, siis siin on mõned kohad, kus saate materjali esitada ja selle eest tasu saada. Ehkki see tähendab, et teil pole oma töö üle loovat kontrolli, võib see olla suurepärane võimalus kõrvalsissetuleku ja kokkupuute saamiseks, mida saate seejärel kasutada oma ajaveebi loomiseks..

 • HubPages: see platvorm võimaldab teil kirjutada kõigest, mille vastu olete kirglik, ja teenida sellega raha. Teie artiklid avaldatakse ja seejärel asetatakse seotud reklaamid selle kõrvale. Teil on protsent nende reklaamide teenitud rahast.
 • ListVerse: kui teile meeldib kirjutada loendipõhiseid artikleid, on siin nende postitamiseks koht. Nad maksavad kindla suurusega 100 dollarit tüki kohta, kuid arvestamiseks peab neil olema vähemalt 10 sektsiooni.
 • ProBlogger: siit leiate töölaua, mis pakub sisu väga erinevatele klientidele.
 • Vabakutseliste kirjutamise töökohad: see on veel üks sait, mis võib teid ühendada töödega, mis vajavad kvaliteetset sisu.

Otsige erinevaid saite, mis maksavad kaasautoritele, ja esitage teie materjal kinnitamiseks. Paljudel juhtudel võite teenida ühe artikli kohta kuni 100 dollarit või rohkem ja parimad pakuvad protsenti, mis põhineb teie artikli populaarsusel..

Järeldus

Nüüd, kui teate, et blogimise alustamiseks on vaja, mis teid takistab? Minge sinna ja laske need tasuta ajaveebisaidid teie heaks tööle panna. See on teie kirg, nii et miks mitte muuta see millekski tõeliseks?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector