Tasuta veebisaidi ehitajad: kuidas luua tasuta veebisait? (Mai 2020)

Tõsiselt? Kas väikeettevõtte omanik, kellel pole kujundamisoskusi ja eelarvet pole või on selleta, saab tasuta veebisaidi ehitada??


Vastus on jah. Ja selleks ei pea te isegi tehniline olema.

Kuidas luua tasuta veebisait??

Paljud idufirmad ei ole valmis veebisaidi loomiseks suuri kulusid kulutama. Kuid siin on probleem: kui teil pole veebisaiti, kas keegi teab, et teil on ettevõte? Inimesed ei leia enam ettevõtteid, otsimootorid leiavad ettevõtete veebisaite.

Kuidas te siis oma tasuta veebisaiti üles ehitama hakkasite? Aitame teid täpselt seda tegema.

Veebisaidi valikud

Veebisaidi loomiseks on tõesti ainult kaks võimalust, ilma et abiks oleksite professionaalile: õppige koodima või kasutage tasuta veebisaidi koostajat.

Koodiks õppimine on suurepärane plaan – siin on mõned tasuta ressursse abistamiseks – kuid see ei tõsta teie veebisaiti kiiresti. Veebisaidi ehitajad pakuvad palju kiiremat ja lihtsamat varianti.

Need ei ole täiuslikud, kuid väikese ettevõtte jaoks, eriti piiratud veebioskuste ja väikese eelarvega, aitavad need teil professionaalse veebisaidi kiiresti ja odavalt üles ehitada.

Tasuta veebisaitide koostajate plussid ja miinused

Plussid

 • Looge veebisait ilma raha kulutamata
 • Lihtne kasutada – suurepärane väikeettevõtte jaoks
 • Pole vaja tehnilisi ega kujundamisoskusi
 • Kaasas mallid ja tööriistad
 • Kasvades on saadaval premium-plaanid

Miinused

 • Reklaamid ilmuvad teie saidil
 • e-kaubanduse võimalused on tasuta plaanide korral väga piiratud
 • Alati pole seda lihtne kohandada
 • Seadistage omandiõigusega – saidil on raskem liikuda
 • Premiumi plaanid on palju kallimad kui traditsiooniliste veebimajutajate puhul

Vaatame põhjuseid, miks meie arvates on veebisaidiehitajad suurepärased algajatele, kes soovivad kohe tasuta veebisaidi üles saada.

Miks kasutada tasuta veebisaidi ehitajat?

Oma veebisaidi loomiseks, kui teil pole tehnilist tausta, on võtmetähtsusega õiged tööriistad. Siin on mõned suurepärased tööriistad ja funktsioonid, mis on enamikus tasuta saidiehitajas standardsed.

Tõmba ja lase lahti

Kogu lohistamise eesmärk on lubada teil kursorit kasutada veebilehtedel üksuste paigutamiseks või teisaldamiseks. Osutate ja klõpsate, lohistades pilti või vidinat kohta, kus soovite, et see oleks, ja siis laske lihtsalt üles.

See on lihtne ja intuitiivne – koodi pole vaja – ja näete tulemusi kohe. Kui see teile ei meeldi, klõpsake selle kustutamiseks nuppu X ja lohistage midagi muud üle.

Kohandatud domeeninimi

Kui olete mõelnud veebisaidile, võib-olla olete juba oma domeeninime ostnud. Hea uudis on see, et saate seda endiselt kasutada – teie enda domeen hõlbustab otsimootoritel teid leida.

Kui olete valinud oma ehitaja, saate sellega oma domeeninime ühendada. Pange tähele, et enamik ehitajaid võtab domeeni saidiga ühendamiseks kuutasu.

wix

Veebipood (e-kaubandus)

Kui saate veebipoe tasuta üles seada – see on kindlasti suur asi. Ka saidi ehitajad teevad selle hõlpsaks, kuid öelduna on siin tasuta piirangud.

Enamik e-kaubanduse valikuid määrab teie laovara suuruse – sageli piirdub see vaid viieks üksusega. Nad kontrollivad makse töötlejate arvu, kes kipuvad traditsiooniliste müüjate, näiteks PayPali poole.

Kuid need annavad teile võimaluse alustada veebimüüki kohe ja saate liikuda tasuliste plaanide juurde, kui vajate rohkem ressursse.

weebly

Tasuta domeen

Enamik ehitajaid pakub teile tasuta domeeninime. BET… see on tegelikult alamdomeen. Kui kasutasite näiteks Wixit, oleks teie domeen: www.mywebsite.wixsite.com. Otsimootorid ei eelista seda tüüpi seadistusi.

Tavaliselt saate osta domeeni hinnaga umbes 12,00 dollarit. Nimehekk on suurepärane koht selleks, kuna nende hulka kuulub domeeni privaatsus tasuta.

ucraft

Veebimajutus

Teie domeeni võõrustab tasuta veebisaidi koostaja – nad on teie Interneti-üürileandja. Tasuta hostimise eest näevad külastajad reklaame.

Kuna teie sait suurendab liiklust, võiksite ilma reklaamideta rohkem ribalaiust või funktsioone. Igal tasuta ehitajal on premium plaanid selles abiks olla, kuid need võivad olla

Oluliselt kallim kui saidi hostimine tavalise pakkuja juures.

veebikaardid

Intuitiivne

Tasuta ehitajaid on lihtne kasutada ja neid on lihtsam välja mõelda. See on nende äri – teha teie ja teie väikeettevõtte jaoks lihtsaks võrguühenduse loomine.

jimdo

Vastuvõtlik disain

Vastuvõtlik disain tähendab, et teie veebisait vastab ekraani suurusele, millel seda kuvatakse. Ligikaudu 48% veebitegevusest toimub mobiilseadmetel, seetõttu on reageeriv disain hädavajalik.

Enamik ehitajaid pakub malle või teemasid, mis aitavad teil oma saiti üles ehitada. Kontrollige seda alati erineva suurusega seadmetes ja erinevates brauserites.

mozello

Sotsiaalse meedia integreerimine

Enamik veebisaitide koostajaid sisaldab mõnda sotsiaalmeedia tööriista või vidinat. Enamik neist hõlmab teie postituste ja lehe kuvamiseks jagamisikoone, et inimesed saaksid neile meelepärast sisu jagada.

Mõni pakub vidinaid linkide loomiseks teie enda kontodele või isegi säutsude või postituste kuvamiseks otse saidil.

veebivoog

Otsingumootori optimeerimine

Tasuta veebisaidi ehitajad pakuvad mõned põhitoed, et otsingumootoritel oleks teie saidi leidmine lihtsam. See on kogu SEO mõte.

Need tööriistad sisaldavad tavaliselt vorme metaandmete või SEO pealkirjade lisamiseks ja piltide kirjeldamiseks altteksti. Kuigi need tööriistad on kasulikud, nõuab teie positsiooni parandamine otsingulehtede tulemustes (SERP-d) palju laiemat võrku.

imperaator

Väikeettevõttesõbralik

Algajad on teretulnud! Need ehitajad on jällegi mõeldud väikeettevõtete omanikele, andes neile võimaluse kiiresti võrku pääseda ilma märkimisväärsete rahaliste investeeringuteta.

zoho

Sisuhaldussüsteem

Sisuhaldussüsteem (CMS) on liides, mis enamikule inimestele on tuttav ja hõlpsasti kasutatav. See näeb välja sarnane võrguühenduseta tarkvararakendustega, näiteks Microsoft Word, sisu põhivormingu võimalustega.

sait123

14 parimat tasuta veebisaidi koostajat

Milline neist sobib teie väikeettevõttele? Siin on meie parimad ehitajad täna.

1. Weebly veebisaitide koostaja

weebly veebisaidi ehitaja

Weebly on üks populaarsemaid tasuta ehitajaid. Seda on äärmiselt lihtne kasutada, CMS sisaldab lohistamise ehitajat, SEO tööriistu ja mitmeid rakendusi funktsioonide lisamiseks. Tasuta plaan sisaldab alamdomeeni nime, tuge vestluse ja e-posti teel ning SSL-sertifikaati. (SSL-sertifikaat on turbekontrolli tööriist – teie domeeni muutmine HTTP-lt HTTPS-ile.) Saate oma saidi haldamiseks liikudes kasutada nende tasuta mobiilirakendust..

Weebly sisaldab standardset kujundust (malle), kuid valik on mõnevõrra piiratud. Üsna tüütu piirang on meediumiteegi puudumine – iga pilt tuleb iga kord üles laadida, isegi kui olete seda juba kasutanud.

Veebipoe jaoks pole vaba valiku või isegi teie kohandatud domeeni saidiga ühendava plaani jaoks ühtegi võimalust. Kui soovite alustada e-kaubanduse saiti, peate liikuma nende Pro-plaani juurde.

Plussid

 • Lihtne, intuitiivne CMS sisaldab pukseerimisfunktsiooni
 • Tasuta plaan sisaldab SSL-i
 • Mobiilirakendus saidile juurdepääsuks kõikjal
 • Vestluse ja e-posti tugi tasuta plaanile

Miinused

 • Piiratud arv malle
 • Vabal plaanil pole e-kaubanduse võimalusi
 • Piltide jaoks puudub meediumikogu

Külastage Weeblyt siin

2. Wix veebisaidi ehitaja

Wixi veebisaidi ehitaja

Wix on tasuta veebisaitide ehitaja, millel on nii palju võimalusi, et see paneb teie pea keerutama. Neil on palju reageerivaid disainimalle, mida on üsna lihtne kohandada. Ilmselt parim võimalus algajatele on Wix ADI – tehisliku disaini intelligentsus. Põhimõtteliselt vastate mõnele küsimusele ja Wix loob teie saidi jaoks kohandatud malli.

Ilmaistarjouskava sisaldab juurdepääsu ulatuslikule mallikogule, tasuta alamdomeenile ja hostimisele, samuti piiratud e-kaubanduse võimalust. Need ei määratle selgelt, millised funktsioonid on tasuta ja millised on premium, seega küsige kindlasti.

Kaks asja, mida tuleb tähele panna. Esiteks pole Wix reklaamimise osas häbelik. Teie sait on ülaosas ribareklaamiga. Teiseks, kuigi mallid on fantastilised, ei ole need omavahel asendatavad. Muudatuste kaotamisel kaotate kogu sisu või tehtud muudatused.

Plussid

 • Tonni reageerivaid malle
 • Lihtne kasutada pukseerimiskonstruktsiooni
 • Kunstliku disaini intelligentsuse liides võib luua kohandatud saidi, mis põhineb varude küsimustele vastamisel
 • Mõistlikud võimalused väikese e-poe jaoks tasuta plaanis
 • Piiramatu arvu fonte, animatsioone, videotausta ja parallaksiafekte.

Miinused

 • SEO-d mõjutavad vabal plaanil antud alamdomeenid
 • Kuutasu enda domeeni kasutamise eest
 • Agressiivne reklaamipaigutus tasuta plaanil

Lisateave Wixi kohta

3. WordPress.com

WordPress

WordPress.com sai alguse tasuta ajaveebiplatvormina koos kohandatud CMS-iga. (Sama CMS on tasuta rakendus tasulistel hostimisteenuste pakkujatel.) WordPress.com sobib suurepäraselt põhiblogi jaoks, kuid võib-olla nõuab väikeettevõtte veebisaidi üles ehitamiseks algajale pisut rohkem pingutusi..

WordPress.com pakub registreerumisel paar tasuta teemat. Saate alamdomeeni ja mõned pistikprogrammid, sealhulgas Jetpack, mis pakub palju lisavõimalusi. Pukseerimisfunktsiooni pole ja armatuurlaud on algajatele vähem intuitiivne. Üks suurepäraseid omadusi on võimalus oma sisu eksportida – nii et seda tasuta hostimisplatvormi on lihtsam üle viia kui enamikku teisi tasuta ehitajaid.

Väikeettevõtte jaoks on lisatasukavad umbes 4x kallimad kui traditsioonilise hostingu pakkuja ja sama CMS-i kasutamine.

Plussid

 • Suurepärane ajaveebiplatvorm
 • Lihtne kasutada pukseerimiskonstruktsiooni
 • Pildikogu, tasuta teemad ja pistikprogrammid
 • Sisu saab eksportida saidile
 • Tasuta plaan on lihtne viis WordPress CMS-i põhialuste õppimiseks

Miinused

 • Alamdomeen mõjutab SEO-d
 • Väga kallid lisatasukavad
 • Pistikprogrammid ja teemad on piiratud ja kontrollitud isegi premium-kavade alusel

Külastage WordPress.com

4. Site123 veebisaidi koostaja

Site123 veebisaidi koostaja

Sait123 suhtub konkurentidesse erinevalt – lohistamist pole. Selle asemel laadite lihtsalt üles oma sisu ja see on toodetud reageeriva kujundusega. Saate saidi üles ehitada tõesti kiiresti.

Sait 123 on klienditeeninduses kõrgel kohal, pakkudes ööpäevaringset tuge vestluse, e-posti ja piletisüsteemi kaudu. See on kaasatud tasuta kavasse koos teie tasuta alamdomeeni, SEO-tööriistade ja juurdepääsuga paljudele tundlikele kujundusmallidele. Konkreetse poe ehitajaga saate hankida e-kaubanduse valiku, kuid see nõuab lisatasu paketti.

Sait 123 väidab, et see on väga SEO-sõbralik, kuid see ei kehti tegelikult ühegi alamdomeeniga saidi kohta. Lisatasu plaanidele kehtib ühtne hind ja 14-päevane raha tagasi garantii, kui otsustate selle marsruudi minna.

Vaadake saiti123

Plussid

 • Hea valik tundlikke disainimalle
 • Ehitust pole vaja – laadige lihtsalt sisu üles
 • Häälestusviisardis sisalduvad tasuta pildid
 • Väga positiivsed hinnangud klienditeenindusele
 • Lisatasu plaan sisaldab domeeni registreerimist

Miinused

 • Pole tasuta e-poe võimalust
 • Lisatasu plaanide hinnakujundus pole läbipaistev
 • Paketi plaanid on kavandatud, kuid üksikasju ei selgitata

5. Silmatorkavalt veebisaidi ehitaja

Silmatorkavalt veebisaidi ehitaja

Silmatorkavalt on uuema veebisaidi koostaja. Nende tasuta paketiga saate alamdomeeni, hostingu ja ühe toote e-poe valiku. Nende reklaamid on vähem häirivad kui teised, valides saidi jalusesse märgi lisamise.

Redigeerimise juhtpaneeli on lihtne kasutada, mallid on reageerivad ja kohandatavad. Seal on huvitav funktsioon, mis ehitab teie saidi automaatselt teie LinkedIni lehelt. Samuti ei võta nad e-kaubanduse tehingute eest lisatasu (teil on endiselt makseteenuse pakkuja tasud).

Kuid Strikingly oli mõeldud minimalistliku üheleheliste keritavate veebisaitide loomiseks – see on ainus tasuta saadaolev vorming. Võite ehitada mitmelehelisi saite, kuid selleks peate ostma lisatasukava.

Vaadake silmatorkavalt

Plussid

 • Lihtne kasutada saidiredaktorit
 • Lai valik ilusaid ja tundlikke malle
 • Minimaalne üheleheline stiil on väga ajakohane
 • Vähem pealetükkiv reklaam
 • Makseteenuse pakkuja tehingukuludele ei lisandu tasusid

Miinused

 • Kui saidil on rohkem kui üks leht, on vaja lisatasukava
 • e-kaubandus tasuta paketis, piiratud ühe tootega
 • Lisatasuhinnaga plaanid tasusid ette – palju kallimad kui traditsioonilised võõrustajad

6. Ucraft veebisaidi ehitaja

Ucraft veebisaidi ehitaja

UCraftil on oma vabakavas mõned suurepärased omadused ja tõsised piirangud. Hea uudis – need võimaldavad teil oma saidiga kohandatud domeeni ilma lisatasuta ühendada. See sobib suurepäraselt SEO jaoks ja teie klientidele on seda palju lihtsam meelde jätta kui alamdomeen. Võite kasutada ka Google’i analüütikat ja saate SSL-i.

Halbu uudiseid, vabaplaani kohandamine on tõesti piiratud. Ucraft kaldub maandumislehtede poole rohkem kui suuremad mitmelehelised valikud. Tasuta paketis pole ka ühtegi veebipoe valikut, kuid neil on 14-päevase tasuta raha prooviversiooni lisatasu paketid.

Neil on palju reageerivaid malle, keelerakendus, tasuta logo valmistaja ja maandumislehe looja – mis on omamoodi lahe. Lisatasukavad on teiste ehitajatega üsna sarnased.

Külastage Ucraftit

Plussid

 • Ühendage kohandatud domeen tasuta
 • Hea valik tundlikke malle
 • Tasuta logo tegija
 • SSL kaasas
 • Mitmekeelne sait koos tasuta keelerakendusega

Miinused

 • Malli kohandamine on piiratud tasuta plaaniga
 • Pole ühtegi veebipoodi tasuta plaani jaoks
 • Shopify kaudu hallatav e-kaubandus – pole just kõige lihtsam koht

7. Landeri veebisaidi ehitaja

Landeri veebisaidi ehitaja

Lander teeb sihtlehti – räägi brändingust. Maandumisleht on tavaliselt eraldiseisev veebisait, mis reklaamib konkreetset kutset tegevusele (CTA.). See tähendab tegelikult seda, et soovite, et külastaja teeks konkreetse toimingu – ostaks midagi, liidaks midagi või helistaks kellelegi.

Tasuta osas venitab Lander seda mõistet liiga kaugele. Nad võimaldavad teil kasutada ühte nende lisatasukavadest 14-päevase tasuta prooviversiooni jaoks. Kui te seda ei osta, on teie sait endiselt üles ehitatud, kuid paljud funktsioonid on välja lülitatud. Tundub, et Lander on suunatud digitaalse turunduse ettevõtetele, kellel on teatav hulk tehnilisi teadmisi.

Tõenäoliselt pole parim valik väikeettevõtetele, kes ehitavad oma esimese saidi.

Plussid

 • Tore valik tundlikke malle
 • Praegune ja minimalistlik stiil
 • Suunatud turundusspetsialistidele
 • Palju integratsioone – Facebook, Mailchimp, Zapier
 • A / B tükeldamise testimine

Miinused

 • Pole ühtegi tasuta plaani – lihtsalt tasuta prooviperiood
 • Väga kallid lisatasukavad
 • Rohkem tehnikat säästvatele kasutajatele kui algajatele

8. Jimdo veebisaidi ehitaja

Jimdo veebisaidi ehitaja

Jimdo on võimas veebisaitide koostaja, kellel on suurem osa tavapakkumistest nende vabas plaanis. Tasuta alamdomeen, juurdepääs tundlikele mallidele ja nagu Wix, kasutavad nad teie saidi jaoks kohandatud malli loomiseks kunstlikku kujundust. Kuid on ka tõsiseid piiranguid.

Vaba plaan ei paku üldse tuge – nad nimetavad seda oma mänguplaaniks, mis tähendab, et see pole midagi, mida väikeettevõte valiks. Väljaspool lisatasukavasid pole SEO tööriistu ega e-kaubanduse võimalusi.

Enamiku lisatasukavade hinnad jäävad teiste müüjate vahemikku, kuid täieliku funktsionaalsuse jaoks on need kallimad.

Plussid

 • Kunstliku kujundamise protsess kohandatud saidi tootmiseks
 • Väga kiire viis saidi loomiseks ja käitamiseks
 • Lihtsalt kasutatavad SEO põhitööriistad
 • Ühendage hõlpsalt sotsiaalmeedia kontod
 • Kohandage saiti olemasolevate plokkide lisamise või muutmisega

Miinused

 • Tasuta plaani jaoks klienditoe pole
 • Ilma mallideta – ainult ADI
 • Ükski veebipood pole tasuta plaanis
 • Kallimad lisatasukavad

Lisateave Jimdo kohta

9. Carrdi veebisaidi ehitaja

Carrd veebisaidi ehitaja

Carrd on nagu silmatorkav – kasutate seda üheleheliste saitide ehitamiseks. See on hämmastavalt taskukohane – lisatasukava on vaid 19 dollarit aastas. Carrdi enda veebisait on vapustav, üheleheline sait. Mõni mall kordab seda stiili.

Mitmelehelise saidi jaoks pole reaalset võimalust, kuid nad pakuvad jaotisega malli, mis kasutab nuppe, et näidata erinevaid sisublokke samal taustal ja samas kohas.

Kuid võite sõna otseses mõttes alustada oma saidi loomist kohe veebis, ilma krediitkaardita – teil pole isegi kontot luua. See on omamoodi hull. Mallid on tundlikud, neid on ülilihtne kasutada ja reklaamimine on madal.

Ausalt öeldes võib lisatasu 19 dollari eest aastas olla isegi parem kui tasuta. Saate kasutada kohandatud domeeni, lisada maksevalikuid, otseseid e-posti loendeid ja muid suurepäraseid lisandmooduleid.

Plussid

 • Minimalistlikud ühelehelised saidid – väga praegused
 • Vastuvõtvad mallid
 • Hämmastavalt soodne lisatasu plaan
 • Madala võtmega reklaam tasuta plaanil
 • Konto pole vajalik – vali lihtsalt mall ja alusta

Miinused

 • Mitmelehelisi saite pole
 • Puuduvad poodide valikud
 • Tugi puudub

Tutvu Carddiga siin

10. Zoho Sites Website Builder

Zoho Sites Website Builder

Zoho pole tasuta, kuid sellel on tasuta prooviversioon. (Mida te ei pruugi nende sihtlehelt teada saada.) Zohol on nii pukseerimis- kui ka visuaalehitaja, mis võimaldab teil brauseris töötada, et muudatusi kohe näha. Neil on lõikude abil üles ehitatud reageerivad mallid ja te saate neid muuta ilma sisu kaotamata.

Tehnilisematele kasutajatele on olemas koodiredaktor ja võimalus jagatud testimiseks, et näha, milline sisu töötab kõige paremini. Seal on terve hulk lisandmooduleid ja palju lisarakendusi ärifunktsioonide jaoks.

Plussid

 • Ehitaja lohistamine juhtpaneeli abil
 • Brauseris redigeeritav visuaalne ehitaja
 • Vastuvõtlik malli valik
 • Poolitatud testimine
 • Suur valik kolmanda osapoole rakenduste integratsioone

Miinused

 • Pole vaba plaani
 • Tugi töötab ainult 5 päeva nädalas
 • Ühtegi veebipoodi pole ilma integratsioonita

Lisateave Zoho saitide kohta

11. Google’i minu ettevõtte veebisaidi koostaja

Google'i minu ettevõtte veebisaidi koostaja

See on Google, see on täiesti tasuta ja see kasutab teie ettevõtte profiilile lisatud teavet. Ütlematagi selge, et SEO on lisatud.

Selle platvormi kasutamiseks tuleb teil Google’i minu ettevõttes kinnitus saada. Tasulisi plaane pole – Google lubab teil pärast ettevõtte kinnitamist suhelda kõigi nende teenustega – sealhulgas klientide arvustuste, analüüsi ja Google mapsiga. (Nad saadavad teie aadressi kinnitamiseks postkaardi.)

Pärast seda saate nende uue veebisaidi koostaja abil luua tasuta saidi, mis kogub teavet teie ettevõtte kontolt. Saate lisada pilte, värskendada tööaega hooajaliste muudatuste jaoks, korraldada tutvustust, lisada asukohta. Veebisaidi koostaja on reageeriv, seda on lihtne kasutada, saate oma telefonist sisse logida – see on kogu Google, terve päev.

Plussid

 • Kõik tasuta – ilma kuluplaanita
 • Tasuta hostimine
 • Integreeritud Google’i äriteabega
 • Kohandatud domeen
 • Suurendage klientidega suhtlemist

Miinused

 • Ainult Google’i ettevõtte liikmetele
 • Vajalik on Google’i ettevõtte kinnitus
 • Google’i põhitegevusala on reklaamiteenuste müük

Lisateavet teenuse Google’i minu ettevõte kohta leiate siit

12. About.me

About.me veebisaidi ehitaja

About.me on rohkem üksikisikute veebisaitide looja kui väikeettevõte. Kuid kui olete konsultant või üksikpraktik, võib About.me olla just see, mida vajate. Kahjuks, kui soovite näidata portfelli, vajate lisatasukava.

Seal on tasuta plaan ja alamdomeenist on rohkem abi: about.me/your nimi inimestele, kes proovivad teid leida. See annab teile ka võimaluse esiletõstmiseks konkreetne CTA ülekatte ja ebatavalise lisandmooduliga saidilt ekraanipiltide lisamiseks domeeni e-posti aadressidelt.

Muidu näib, et see sarnaneb pigem veebipõhise resümeega kui veebisaidiga.

Plussid

 • Suurepärane individuaalse reklaamimise jaoks
 • Tasuta hostimine
 • Vastuvõtvad mallid
 • Alamdomeen on üksikisikutele abiks

Miinused

 • Mitte tegelikult väikeettevõtete jaoks
 • Vabas plaanis portfooliot pole
 • Funktsionaalsus on piiratud võrreldes teiste ehitajatega

Minge About.me’i

13. Vorming

Formaati veebisaidi ehitaja

Formaat on tõesti rohkem portfelli koostaja kui üldine veebisaidi koostaja. See on suurepärane võimalus väikeettevõtetele, kes soovivad oma töid näidata ja müüa. Kahjuks pole see tegelikult tasuta, kuid pakub kahenädalast tasuta prooviperioodi.

Nagu kõik ülejäänud, pakub Format tundlikke malle (teemasid), mis on kindlasti suunatud visuaalkunstnikele, disaineritele ja tegijatele. Tasulisi plaane on 3, kõige odavamad väikese veebipoe valiku korral. Kahe järgmise hinnakujundustasandi väärtuslik omadus on privaatne piirkond, kus kliendid saavad tööproove veebis vaadata, tõestada ja kinnitada.

Vorming on olenevalt sellest, mida teete, üsna lahe tööriist, kuid põhiplaan on tõesti põhiline, nii et kui teid ei huvita mingid kõrgema hinnaga lisatasu funktsioonid – ostke ringi.

Plussid

 • Suurepärane agentuuride ja visuaalsete disainerite jaoks
 • Ühendage oma domeen – alamdomeene pole
 • Vastuvõtvad teemad
 • Privaatne ala klientidele töötoodete tõendite näitamiseks
 • e-kaubanduse võimalus kõigi plaanide jaoks

Miinused

 • Pole vaba plaani
 • Põhiplaan on e-poe jaoks piiratud
 • Hinnakujundus on palju kallim kui traditsioonilises hostis

Vaata vormingut

14. WordPress + Elementor

wp + elementor veebisaidi ehitaja

Elementor on tasuta lehtede koostaja pistikprogramm, mis on lisatud WordPressi installi traditsioonilisel hostimisplatvormil nagu GoDaddy või Bluehost. Kuigi pistikprogramm ise on tasuta, peate maksma hostimise eest, tavaliselt 3-aastase plaani sõlmimisel peate tavaliselt maksma umbes 80,00 dollarit aastas või vähem.

Kaasame selle valiku väikeettevõtete jaoks, kes on juba hostipaketi ostnud ja soovivad visuaalse liidesega lohistamist. Pistikprogramm on veebisaidi koostaja ja kui ostate oma hostingu – reklaame pole ja tavaliselt saate tasuta domeeni.

Plussid

 • Eliminatori pistikprogramm on tasuta
 • Tasuta reageerivad teemad, mis on loodud pistikprogrammiga töötamiseks
 • Visuaalne ehitaja brauseris muudatuste tegemiseks
 • Ehitage korduvkasutatavad klotsid
 • Pluginaga kaasas olevad lehepaigutused ja jaotised

Miinused

 • Tasuline hostimine on vajalik
 • Võib olla vastuolus teemadega, mis pole loodud sellega töötamiseks
 • Pole nii lihtne kasutada kui teisi ehitajaid

Lugege Elementori kohta

Summeerida

Kindlasti on saadaval tasuta veebisaidi ehitajad. Neid on lihtne kasutada, nad ei vaja disaini ega tehnilisi oskusi ning töötavad erineva suurusega ekraanidel – lauaarvutitest tahvelarvutiteni ja nutitelefonideni.

Kuidas otsustada, mis teile sobib?

 1. Mõelge, kui palju tuge vajate.
 2. Kui palju kohandamist soovite teha?
 3. Kui soovite veebipoodi, kontrollige kindlasti lisatasu plaanide hinda.
 4. Kaaluge oma domeeni registreerimist – see on pikka aega raha väärt.

Mis kõige tähtsam, ärge unustage, et teie veebisait peaks aitama teie äri üles ehitada. Mõelge sellele, mida teie kliendid tahavad teada ja mida soovite, et nad selle nimel teeksid.

Seejärel vali oma veebisaidi ehitaja ja vii oma väikeettevõte juba täna võrku.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map