بررسیهای LiquidWeb ممکن است در مه 2020 – میزبان وب بهترین و سرآمد باشید؟

بررسیهای LiquidWeb ممکن است در مه 2020 – میزبان وب بهترین و سرآمد باشید؟

بررسیهای LiquidWeb ممکن است در مه 2020 – میزبان وب بهترین و سرآمد باشید؟

Contents

مایع میزبانی وب چیست؟?

تیم وب Liquid که مقر آن در Lansing، MI است ، می خواهد باشد مفیدترین انسانها در هاستینگ&# x2122؛. و با 30،000+ مشتری و یکی از بالاترین میزان وفاداری در صنعت ، ممکن است خیلی خوب باشند. آنها موفق شدند با از بین بردن خود از مسابقه موش مشترک میزبان کاملاً ، این شهرت را تا حدی تأمین کنند.


بررسی میزبان وب مایع

بررسی میزبان وب مایع خوب ، آنها به نظر نمی رسد بسیار مفید باشند?

یک بار دیگر برای افراد پشت پا بلندتر است: وب مایع هیچ میزبانی مشترک ارائه نمی دهد.

این یک انتخاب منحصر به فرد در صنعتی است که میزبانی مشترک در بالاتر و بالاتر از بزرگترین سرمایه گذار پول برای اکثر بازیکنان اصلی قرار دارد. و این تصمیم نماینده خوبی از خدمات میزبانی وب مایعات به عنوان یک کل است: آنها منابع خود را برای ایجاد و اطمینان از خدمات سطح بالا برای مشتریانی که نیازهای سطح بالایی دارند اختصاص می دهند.

مشاهده ویژگی های بیشتر بررسیهای LiquidWeb 4.4 / 5 داور {{بررسیOverall} / 5 کاربران (18 رای) جوانب مثبت

 1. بسیار قدرتمند و انعطاف پذیر است
 2. VPS عالی و برنامه های میزبانی اختصاصی
 3. خدمات دلگیر مشتری
 4. ضمانت 100٪ Uptime

منفی

 1. بدون میزبانی مشترک
 2. هزینه های ایمیل اضافی
 3. گران قیمت برای مبتدیان

پشتیبانی4.5Speed4.5 ویژگی های 5Value4 ترانس شفافیت4

بررسی میزبانی وب مایع

مطابقت ایده آل وب مایع مورد نیاز است. زیرا آنها فقط به دنبال یک جستجوی سریع نیستند ، خدمات مدیریت شده و سفارشی آنها به معنای ماندگاری است.

آنها فقط نمی خواهند میزبان وب شما باشند ، بلکه می خواهند مدیر سیستم از راه دور شما نیز باشند. معلمان پشتیبانی مشتری آنها تا آخر شب با شما در تلفن خواهند ماند.

آنها می خواهند همه اینها را ثابت كنند تا ثابت كنند كه به آنها اهمیت می دهند ، از جمله 100٪ ضمانت به موقع.

و اگر شما نوع حسودی هستید ، خوشحال خواهید شد که می دانید نان و کره Liquid Web سرورهای اختصاصی یک مشتری هستند.

ما را بخاطر استعاره توسعه یافته پنیر ببخشید ، اما مناسب است. از آنجا که قبل از اینکه با Liquid Web تعهد کنید ، باید بدانید که گرفتن وجود دارد. و برای بسیاری ، این یک معامله گر است.

در سراسر صفحه ، مایعات وب قیمت ها به طور قابل توجهی بالاتر از حد متوسط ​​هستند. اما آنها ارزش آن را دارند! یعنی اگر پروژه های شما سطح بالایی و بلندپرواز باشد و نیاز به خدمات آنها داشته باشد.

اگر LiquidWeb اگر بخواهید انتخاب خوبی برای شما است …

 • به یک میزبان نیاز دارید که بتواند پروژه های وب بسیار جاه طلبانه ای را با سطح بالایی از شخصی سازی و پشتیبانی برای مطابقت داشته باشد.
 • به اندازه کافی در مورد میزبانی وب بدانید که اگر سعی کردید DIY را انجام دهید ، دچار مشکل نشوید. هنگامی که چشم انداز خود را ایجاد می کنید ، تیم مایعات وب پشت شما را دارند.
 • بدون محدود شدن به وردپرس ، می خواهید برنامه های مدیریت شده و یک سرور اختصاصی بخواهید.
 • آیا یک فریلنسر است که چندین سایت مشتری را مدیریت می کند و به دنبال راهی مطمئن و بدون درهم و برهمی برای بهینه سازی سمت میزبان گردش کار خود هستید.

• اگر مایعات وب …

 • می خواهید یک وب سایت شخصی کوچک راه اندازی کنید یا به دنبال یک برنامه میزبانی مشترک هستید. شبکه مایعات در سطح دیگری پانچ می شوند.

  بهترین گزینه

  برای برنامه های ابتدایی میزبانی مشترک با خدمات به مشتری با درجه بالا ، سرعت بالا و سرعت فوق العاده ، از SiteGround یا A2 هاستینگ بازدید کنید

 • فقط نمی توانم اینقدر هزینه بپردازم, حتی اگر این به معنای به دست آوردن قدرت و ویژگی های بسیاری باشد.

  بهترین گزینه

  DreamHost دارای VPS است و برنامه های میزبانی WP را که از زیر 20 دلار در ماه شروع می شود ، مدیریت کرده است.

• جوانب میزبان وب مایع

Liquid Web یک کاتالوگ چشمگیر از بسته های سرور اختصاصی ، cloud و اختصاصی مدیریت شده برای ارائه به قسمت بالایی بازار دارد. در اینجا جنبه هایی وجود دارد که آنها واقعاً میخ می زنند.

1. شما آن را می خواهید؟ آنها آن را می سازند. و آن را مدیریت کنید.

Liquid Web بسته ها و خدمات زیادی دارد که بطور خلاصه می تواند در یک بررسی واحد پوشش دهد. شما در فضای کارایی بالا یک تن گزینه دارید ، از لینوکس گرفته تا ویندوز ، VPS گرفته تا میزبانی ابر ، سرورهای اختصاصی برای مدیریت وردپرس و WooCommerce.

اما کافی است که بگوییم ، Liquid Web دارای مغز ، ضرب و شتم و انعطاف پذیری برای ساختن و مدیریت موثر حتی پیچیده ترین زیرساخت های میزبان است..

استانداردهای PCI؟ آسان.

انطباق HIPAA؟ مشکلی نیست.

میزبان نمایندگی؟ آنها برگشتند.

وب مایع می تواند راه حل های سفارشی را در مقیاس ، از استارت آپ های اولیه تا شرکت های سازمانی ، طراحی و مدیریت کند. راه حل های میزبانی سفارشی آنها شامل یک مدیر حساب اختصاصی است که به راحتی قابل دسترسی است و با تیم IT شما همکاری می کند.

2. (بعضی از) مفیدترین انسانها در هاستینگ

وب مایع تجربه شما به عنوان مشتری را در اولویت قرار می دهد. این در حال حاضر در مارک های براق ، مدرن و رابط مشتری بصری آنها مشهود است.

و وقتی نوبت به دور کردن شما از میزبان وب قدیمی شما می رسد ، واقعاً این انتقال را می طلبند.

مهاجرت رایگان و بدون درد است و باعث می شود که هیچ وقت میزبان قدیمی خود را فراموش نکنید.

اما جایی که در واقع Liquid Web می درخشد ، پشتیبانی فنی آنها است. از آنجا که محصولات آنها گران قیمت تر و پیشرفته تر است ، آنها می دانند که آنها با یک کالای متفاوت مشتری نسبت به میزبان مشترک شما با معامله سروکار دارند (سلام ، هیچ نفرتی! ما دوست داریم میزبانی مشترک ارزان به اندازه شخص بعدی!).

وعده خدمات به مشتریان وب مایع

وعده خدمات به مشتریان وب مایع Liquid Web به مشتریان خود قول می دهد که طی 59 دقیقه به تمام سؤالات پاسخ داده شود.

تیم پشتیبانی Web Liquid به جای اینکه فقط به عنوان نقطه تماس شما در مواقع پریشانی خدمت کند ، می کوشد تا به عنوان یک برای یک مدیر سیستم دارای حقوق و دستمزد در محل بایستید.

آنها فقط عیب یابی نمی کنند ، آنها به عنوان مشاور پروژه عمل می کنند.

و وقتی صحبت از میزبانی بالاتر می شود ، تخصص آنها بی نظیر است. طراحی یک معماری استقرار جدید؟ تعادل خود را ذخیره می کنید؟ سؤالاتی در مورد شبکه ، SSL یا الزامات IP اضافی را که می خواهید از کسی که مطالب آنها را می داند خارج کنید ، سؤال کنید?

با مدیر حساب وب مایع خود تماس بگیرید!

آنها با پرس و جو شما با اشتیاق برخورد می کنند ، شما را با فکر می شنوید و اقتصادی ترین و سریعترین راه حل های ممکن را ارائه می دهند.

برای بسیاری از مشاغل کوچک ، این نوع تخصص می تواند از رشد شما حمایت کند و در هزینه شما صرفه جویی کند.

3. سرعت عالی و 100٪ ضمانت Uptime

نه تنها Liquid Web دارای برخی از سریعترین سرعت های صنعت (به طور متوسط ​​400ms) است ، آنها همچنین سخاوتمندترین SLA در صنعت: ضمانت 100٪ به موقع و بازپرداخت 10 برابر هزینه هر خرابی.

دقیقاً چطور می توانند در چنین وعده جاه طلبانه ، به نفع خود باشند؟ برای یک چیز ، کلیه مراکز داده اصلی Liquid Web متعلق به بخش خصوصی است و از Lansing گرفته تا ققنوس تا آمستردام اداره می شود. هر مرکز داده مجهز به شبکه های ناخواسته ، هوای مرکزی ، امنیت در محل و محافظت از قطع برق است. آنها همچنین تحت ضمانت تعویض سخت افزار 30 دقیقه ای کار می کنند.

سرورهای وب مایع در ما و اروپا

سرورهای وب مایع در ما و اروپا می توانید سرعت سرورهای Liquid Web را در Lansing ، Phoenix و Amsterdam در وب سایت خود آزمایش کنید.

تضمین 100٪ به موقع غیرممکن است. اما Liquid Web بسیار ضعیف است و مایل است شما را به استثنائات نادر جبران کند. و اگر زمان به روزرسانی وب سایت شما به قدری با ارزش است که حتی چند دقیقه از کار افتادگی می تواند هزینه های زیادی را برای شما به همراه داشته باشد ، قیمت های بالای مایعات وب بیش از آنچه که توسط این ویژگی تهیه شده اند نیست.

4. ویژگی های اندیشمند در همه جا

برنامه های میزبانی وب مایع همراه با ویژگی های تسکین دهنده هستند. اما فراتر از ارائه چیزهای خوب ، آنها واقعاً تجربه ای را ایجاد می کنند که کاملاً مطابق با آنچه که جمعیت و اهداف جمعیتی آنها می خواهد ، باشد.

برای مثال ، فریلنسرهایی را انتخاب کنید که چندین وب سایت مشتری را مدیریت می کنند. برای دیدن اینکه مایعات وب برای ارائه این گروه از مشتریان میزبان ، چه چیزی را ارائه داده است ، ما این آزمایش را آزمایش کردیم میزبانی وردپرس با مدیریت کسب و کار برای 149 دلار در ماه مطمئناً قیمت سنگینی است ، اما این همان چیزی است که ما علاوه بر میزبانی بهینه سازی وردپرس بدست آورده ایم:

مشخصات

 • فضا برای میزبانی حداکثر 25 سایت
 • SSD 150 گیگابایتی
 • ترافیک نامحدود و بازدید از صفحه
 • پهنای باند 5TB

چیزهای خوب

 • دسترسی نامحدود به بانک اطلاعات و سرور
 • SSL اتوماتیک برای هر سایت
 • ابزارهای توسعه دهنده مانند SSH ، Git و WP-CLI
 • افزونه iThemes همگام سازی گنجانده شده است

این طرح با همه چیز که یک فریلنسر میزبان چندین سایت مشتری می تواند نیاز داشته باشد ، ضبط شد. از مهاجرت بدون درد به یک رابط بسیار مدرن ، در حال حاضر برخی از نکات کلیدی درد برای هدفمندی این طرح جمعیتی پوشانده شده است.

PlanPersonalFelelance حرفه ای تجارت
# سایتها141025
ذخیره سازی SSD20 گیگابایت40 گیگابایت100 گیگابایت150 گیگابایت
قیمت29 دلار در ماه69 دلار در ماه99 دلار در ماه149 دلار در ماه

اما جایی که واقعاً ما را به فروش رساند ، در جزئیات کوچک داخلی موجود در داشبورد بود: امکان ایجاد سایتهای استنسیل با یک کلیک ، برچسب گذاری سایت های خود برای سازمان داخلی ، به راحتی ایجاد نمایه های محافظت شده با گذرواژه ، بارگیری و دسترسی به خطاها و انجام خطاهای مقایسه و انجام مقایسه تصویری. از سایتهای پشتیبان شما.

متفکر کاربر تجربه میزبانی وب وردپرس مایع

متفکر کاربر تجربه میزبانی وب وردپرس مایع جزئیات قابل ملاحظه مانند این نشان می دهد که چگونه مایعات وب جریان های کاری و نقاط دردناک توسعه دهندگان را درک می کنند.

داشبورد مشتری به ندرت قابل استفاده است. در مورد بسیاری از میزبان ها ، شاید ساده تر نشان دادن صفحه سرور وردپرس برای هر نشانی اینترنتی که مدیریت می کنید ، آسان تر شوید تا اصلاً با داشبورد میزبان زحمت نکشید ، مگر اینکه وظیفه شما مربوط به میزبانی باشد..

داشبورد Liquid Web دسترسی ساده به همه سایتهای شما را با روشی بسیار شهودی فراهم می کند.

وب مایع میزبانی وردپرس را مدیریت کرد

وب مایع میزبانی وردپرس را مدیریت کرد داشبورد مرتب و منظمی که در آن بتوانید به راحتی به همه سایت های خود دسترسی پیدا کرده و مدیریت کنید؟ چرا اینقدر نادر است!

• منفی میزبانی وب مایع

هیچ وب سایتی مناسب برای همه نیست. این ممکن است در مورد وب مایع بیشتر از هر میزبان دیگری که بررسی کرده ایم صادق باشد.

اشتباه نکنید!

ما فکر می کنیم آنها برای مشتریانی که نیاز به خدمات با کارایی بالا دارند ، یک مسابقه عالی هستند. اما این برای اکثر قریب به اتفاق افرادی که به دنبال میزبانی وب هستند ، اینگونه نیست.

1. بدون میزبانی مشترک

اگر آن را از دست ندهید ، Liquid Web هیچ برنامه میزبانی مشترک ارائه نمی دهد. اگر این چیزی است که شما به دنبال آن هستید ، به جای دیگری نگاه کنید. با عرض پوزش (آنها متاسف نیستند).

2. هزینه های پیش رو در مقابل سودهای بلند مدت

ما قبلاً در این بررسی بارها به این موضوع اشاره کرده ایم ، اما Liquid Web گران است.

تقریباً در هر خدمتی که ارائه می دهند ، برنامه های آنها کاملاً در سمت “گرانتر از حد متوسط” طیف قرار می گیرند.

در عوض هزینه های سنگین مقرون به صرفه ، Liquid Web یک تضمین 100٪ به روز رسانی باورنکردنی ، سرعت بالای صفحه را می دهد ، پشتیبانی از سطح بالای ساعت و ویژگی های لازم برای پرداخت هزینه های دیگر را در جاهای دیگر ارائه می دهد.

باید خودتان ریاضی را انجام دهید تا ببینید آیا این نیازهای خاص شما را پرداخت می کند یا خیر.

3. هزینه های ایمیل می توانند سریع اضافه شوند

میزبانی حساب های ایمیل با مایعات وب هزینه های اضافی دارد: با شروع از 1 دلار در هر صندوق ورودی در هر ماه. این یک قیمت مناسب است و راه حل های میزبانی ایمیل آنها قوی است ، اما همه مشتری ها به خدمات میزبانی ایمیل در سطح تجاری حق بیمه نیاز ندارند.

اگر از میزبانی که صندوق ورودی نامحدود ارائه کرده است ، به ویژه احتیاط کنید. هزینه ها می توانند به سرعت اضافه شوند. اگر یک لیست طولانی از آدرس های ایمیل مرتبط با دامنه خود دارید ، ممکن است بخواهید قبل از جابجایی به Liquid Web ، دو بار (یا حداقل لیست konmari) فکر کنید..

برنامه میزبانی ایمیل ایمیل مایع

برنامه میزبانی ایمیل ایمیل مایع مایع وب بسیار زیبا است استدلال قانع کننده به همین دلیل آنها میزبان ایمیل را به عنوان معامله بسته با سرور شما ارائه نمی دهند.

علاوه بر این ، صندوق ورودی های پرداخت شده همیشه این خط مشی نبوده اند. ساختار قیمت گذاری برای هر صندوق ورودی در سال 2017 معرفی شد ، خیلی به تعجب و بی اعتنایی چندین مشتری موجود.

این ما را به نتیجه نهایی مایعات وب خود می رساند …

4- هرج و مرج سازمانی گاهی اوقات سر زشت خود را عقب می اندازد

در سال های اخیر ، Liquid Web WiredTree و Rackspace Cloud را به دست آورد و مشتریان خود را زیر بال خود قرار داد.

در حالی که بسیاری از مشتریان به سختی متوجه هیچگونه انتقال شدند ، تغییر برخی از مشتریان وراثت را احساس سوزش کرد و باعث شد تا تعدادی از مشتریان موجود کاهش موقت خدمات را درک کنند..

زمان پاسخگویی آهسته تر از حمایت ، مسائل صورتحساب و سنبله در زمان خرابی تا حدی قابل فهم در مواقع انتقال است. مخصوصاً وقتی که مربوط به خدمات میزبانی سطح بالا باشد.

فقط بخاطر داشته باشید که ، به همان اندازه که تیم وب مایع اختصاصی و آگاه هستند ، هنگام تشکیل سازمان داخلی و نگه داشتن مشتریان در مورد تغییرات بزرگ ، سابقه بی نظیری ندارند..

• نقد و بررسی طرح مبتدی WooCommerce تحت مدیریت وب مایع

شاید تا حدودی به دلیل اینکه خدمات آنها در سطح طیف های گران قیمت قرار دارد ، Liquid Web شروع به ارائه برنامه های WooCommerce با قیمت رقابتی کرده است..

 

طرح مبتدی با 39 دلار در ماه شروع می شود و این فقط کمی گران تر از برنامه مقایسه شده Shopify است. آنچه بسته بسته WooCommerce مبتدی را از فروشگاه Shopify متمایز می کند هم طیف گسترده ای از ویژگی های گنجانده شده و هم محدودیت های شدید:

در سمت بالا …

بسته WooCommerce مبتدی Liquid Web لیستی از ویژگی های قوی تری نسبت به هر برنامه دیگری در بازار ارائه می دهد. این ویژگی ها عبارتند از:

 • هزینه معامله ای ندارد
 • حساب کاربری / مدیر نامحدود
 • گزارش پیشرفته و صورتحساب
 • از پیشنهادات و نرخ حمل و نقل مستقیم خارج شوید
 • بسته های محصولات ، upsells و فروش متقابل
 • لیست آرزوها
 • مدیریت سبد خرید از طریق جیلت رها شد
 • گواهی SSL رایگان
 • Beaver Builder استاندارد می آید
 • همه افزونه های IconicWP که به صورت رایگان قابل نصب هستند
 • هزاران تم رایگان زیبا از iTheme

در نزول…

بسته WooCommerce مبتدی Liquid Web شما را محدود می کند دیگر درپوش 15 محصول با معاملات نامحدود یا محصولات نامحدود با درپوش 150 سفارش در هر ماه.

عشق بسیار زیادی است ، اما همچنین باید در مورد آن فکر کنید. به هر صورت ، این یک پیشنهاد بی نظیر است. چرا وب مایعات تصمیم می گیرند از یک سو با ویژگی های بسیار سخاوتمندانه باشند ، و از طرف دیگر با کلاه های محصول بسیار محکم باشند?

نظریه ما: به نظر می رسد این بسته با قیمت رقابتی پیشنهادی از شرکت Liquid Web برای جذب بخش مختلف مشتریان باشد. یعنی کسانی که ممکن است در غیر این صورت از قیمت های بالای آنها ترسیده باشند.

ارائه یک برنامه 39 ماهه در ماه می تواند به مایعات وب فرصتی دهد تا با ویژگی های عالی ، پشتیبانی فوق العاده از مشتری و قابلیت اطمینان از سنگ جامد (همانطور که در بررسی بالا توضیح داده شده است) بیش از مشتریان آگاه از بودجه به دست آورند تا بتوانند آنها را قلاب کنند و در نهایت آنها را با طرحی بزرگتر و گرانتر بفروشید.

استراتژی خوب ، درست است?

مطمئناً – اگر می دانید که این برنامه بازی آنها قبل از ثبت نام در بسته مبتدی است ، بهترین راه ممکن است.

به نظر ما ، برنامه ورود WooCommerce در سطح مایع Liquid Web ساده است پایدار نیست برای هر تجارت تجارت الکترونیکی با برنامه ریزی به تدریج مقیاس. اگر فروشگاه شما از محدودیت های برنامه مبتدی پیشی بگیرد ، باید بیشتر از دو برابر پرداخت ماهانه خود باشید تا بتوانید به ردیف بعدی میزبان مدیریت شده WooCommerce در مایع وب بروید..

PlanBeginnerBasicDropshippingMarketplace
قیمت39 دلار در ماه99 دلار در ماه125 دلار در ماه149 دلار در ماه
سفارشات & محصولاتمحصولات نامحدود یا سفارشات نامحدودنامحدودنامحدودنامحدود
گواهی SSL.رایگانرایگانرایگانرایگان
جیلت مشمولمشمولمشمولمشمول
Beaver Builderمشمولمشمولمشمولمشمول
مواد افزودنیپشتیبانی از تهیه کنندگان AliExpress و 20+پلت فرم چند فروشنده ، Dokan ، ادغام Stripe

به همان اندازه خدمات Liquid Web عالی است ، این یک روند شیب دار است که همه صاحبان مشاغل حاضر نیستند که به سرعت این مقیاس را انجام دهند. در حالی که مجموعه چشمگیر ویژگی هایی که Liquid Web در اختیار شما قرار می دهد (حتی برای مشتریانی که در طرح مبتدی هستند) ممکن است مزیت بزرگی نسبت به کم هزینه ترین برنامه Shopify به نظر برسد (جایی که این موارد برای هزینه های اضافی هزینه ای دارند) ، واقعاً به این بستگی دارد که شما چگونه می خواهید فروشگاه خود را پرورش دهید..

برخی از مشتریان ممکن است ترجیح دهند که گیلاس را انتخاب کنند و با توجه به نیاز ، هزینه خاصی را پرداخت کنند ، تا آنجا که نیاز به فروشگاه محصولات و معاملات ماهانه آنها بدون محدودیت گسترش می یابد. اگر این شیوه رشد بیشتر آنچه در ذهن داشتید باشد ، احتمالاً برنامه مبتدی WooCommerce مبتدی Liquid Web برای شما مناسب نیست.

ویژگی های میزبان تجارت وب وو مایع

ویژگی های میزبان تجارت وب وو مایع این یک لیست بسیار گسترده از ویژگی های است ، اما گرفتن وجود دارد.

گفته می شود ، دو مورد استفاده وجود دارد که می توانیم ببینیم این طرح واقعاً درخشان است. طرح مبتدی WooCommerce مبتدی وب برای شما مناسب است اگر:

 • تجارت الکترونیکی شما دارای یک استراتژی پیشرفته بازاریابی و فروشگاه محدود محصولات با رده بالاتر است. اگر هرگز برنامه ای برای فروش بیش از 15 محصول یا نگه داشتن موجودی ماهانه بیش از 150 کالای خود نداشته باشید و سایت شما جریانی سبک اما پایدار از پیشروهای واجد شرایط را به خود جلب کند ، می توانید با خوشحالی میزبان کسب و کار خود در این طرح برای همیشه باشید..
 • شما در حال حاضر در حال برنامه ریزی راه اندازی نرم سایت تجارت الکترونیکی خود با انتخاب محدودی از محصولات هستید. این به شما زمان می دهد تا از تمام ابزارهای عالی ارائه شده توسط Liquid Web بدون هزینه اضافی استفاده کنید تا استراتژی بازاریابی و گردش کار خود را نهایی کنید. و پس از آمادگی برای اولین بار خود را ، با رفتن به یکی از برنامه های بسیار پرهزینه تر برای مایعات وب مایع خوب است.

ما شرط می بندیم که از خدمات Liquid Web ناامید نشوید ، اگر به برنامه مدیریت WooCommerce خود برای مبتدیان وارد شوید ، ناامید نخواهید شد. همانطور که در بالا توضیح دادیم ، Liquid Web بسیار سریع و قابل اعتماد است و تیم پشتیبانی آنها به قدری فوق العاده مفید است که اکثریت قریب به اتفاق مشتریان خود احساس می کنند که قیمت های بالاتر از توجیه شده.

فقط می دانید که این برنامه WooCommerce در سطح ورودی ساخته نشده است تا با شما رشد کند – ساخته شده است تا شما را قلاب کند!

• خط پایین

مایعات وب تلاش می کند بهترین ارائه دهنده میزبانی وب در بازار باشد – و این در هزینه های بالای آنها منعکس می شود. اما اگر شما از قیمت های بالا می ترسیدید ، تا پایان این بررسی نخوانده اید?

وب مایع در لیگ متفاوتی نسبت به شرکت هایی که پول خود را در درجه اول از طریق میزبانی مشترک به دست می آورند اقامت دارد. در طاقچه های پر بازده بازار ، آنها سبد محصولات مناسب برای جاه طلبانه ترین پروژه های شما را ارائه می دهند. خدمات آنها انعطاف پذیر ، قابل اعتماد و با پشتیبانی از کارمندان پشتیبانی بسیار آگاه است که باعث می شود زمان و استرس مدیریت سرور در صفحه شما انجام شود..

مشاهده ویژگی های بیشتر

سوالات متداول

آیا LiquidWeb لینوکس یا ویندوز میزبان ارائه می دهد?

خدمات میزبانی وب آنها شامل میزبان ویندوز و لینوکس است.

آیا وقت آنکه نوبت من برای تمدید قرارداد من باشد ، آیا LiquidWeb سعی در افزایش قیمت من خواهد کرد?

خیر ، قیمت گذاری شما باید با ساختار قیمت موجود آنها ثابت باشد.

آیا با برنامه میزبانی وب خود می توانم نام دامنه رایگان دریافت کنم?

بله ، هر حساب میزبانی وب بسته به نیاز هر مشتری 1،3 یا 5 نام دامنه رایگان دریافت می کند.

آیا LiquidWeb حریم خصوصی نام دامنه WHOIS را ارائه می دهد?

بله ، ممکن است مشتریانی با هزینه اضافی WHOIS را به برنامه میزبانی وب خود اضافه کنند.

آیا سرویس LiquidWeb دارای سرور خصوصی Virtual Private (VPS) است?

کاملا. آنها در واقع ده سطح مختلف سرویس VPS را با ذخیره سازی درایو حالت جامد (SSD) ارائه می دهند که می توانند به گونه ای تنظیم شوند که به بهترین نحو نیازهای شما را برآورده سازند..

این سرویس میزبانی وب در کجا واقع شده است?

LiquidWeb در لانسینگ ، میشیگان ، ایالات متحده واقع شده است.

LiquidWeb از چه زبانهای برنامه نویسی پشتیبانی می کند?

LiquidWeb از Ruby ، ​​ASP ، Ruby on Rails ، ASP.NET ، Perl و PHP پشتیبانی می کند.

آیا LiquidWeb برنامه وابسته ای دارد؟?

بله ، آنها یک برنامه ساده دارند که برای هر مراجعه کننده تولید شده همان را می پردازند. مبالغ پرداختی بدون توجه به تعداد مراجعه کنندگان وابسته ، یکسان باقی می مانند ، بنابراین کمیسیون مربوط به اولین مراجعه همان 10،000th است..

آیا می توانم میزبان WordPress در خدمات LiquidWeb باشم?

کاملا. WordPress در این سرویس میزبانی وب کاملاً پشتیبانی می شود.

آیا LiquidWeb نرم افزاری در ساخت وب سایت دارد?

هیچ نرم افزار ساخت وب سایت وجود ندارد ، اما آنها دسترسی به سیستم عامل هایی مانند وردپرس و جوملا را در اختیار شما قرار می دهند تا بتوانید در صورت تمایل وب سایت خود را برای شما آسان کنید..

آیا می توانم از PrestaShop با میزبانی LiquidWeb استفاده کنم?

بله ، در صورت تمایل می توانید به راحتی نرم افزار تجارت الکترونیکی PrestaShop را بر روی سرورهای خود نصب کنید.

انتقال نصب وردپرس به LiquidWeb چقدر آسان است?

مهاجرت از WordPress به LiquidWeb ساده است و همراه با خدمات مهاجرت آنها است. همچنین می توانید از ابزار مدیریت در کنترل پنل آنها استفاده کنید تا به راحتی این کار را خودتان انجام دهید.

درباره سایتهای سنگین تصویر در LiquidWeb چه می گویم؟ آیا آنها خوب هستند?

تا زمانی که فضای ذخیره و پهنای باند شما کافی باشد ، تصاویر مشکلی نخواهند داشت. تجهیزات درجه یک آنها می توانند به راحتی آن را کنترل کنند.

آیا با خدمات LiquidWeb یک صفحه کنترل کاربر دریافت می کنید?

بله ، بسته به اینکه میزبان محصولات مبتنی بر ویندوز یا لینوکس هستید ، یک پنل کنترل cPanel یا WHM دریافت می کنید. آنها هر آنچه را برای مدیریت وب سایتهای خود لازم دارید ارائه می دهند.

چه نوع تضمینی را ارائه می دهند?

LiquidWeb دارای 100٪ ضمانت به موقع است. اگر به هر دلیلی سرویس خود را از دست دهید ، اعتبارهای خدمات بعدی را بطور خودکار دریافت خواهید کرد.

آیا LiquidWeb خدمات شبکه توزیع محتوا (CDN) دارد?

بله ، خدمات CDN با تمام قراردادهای میزبانی آنها گنجانده شده است.

چند بار LiquidWeb پشتیبان گیری انجام می دهد?

آنها برای امنیت شما هر شب پشتیبان گیری از سرور خارج از سایت انجام می دهند.

با میزبانی LiquidWeb چند آدرس ایمیل مجاز است?

هنگام خرید یک برنامه میزبانی وب ، تعداد ایمیل و ذخیره ایمیل نامحدود است.

آیا LiquidWeb تخفیف دانشجویی را ارائه می دهد؟?

بله ، شما می توانید تخفیف دانشجویی آنها را در وب سایت خود پیدا کنید و سازمان های غیرانتفاعی نیز در صورت درخواست تخفیف ، ممکن است تخفیف دریافت کنند.

در مورد پخش فیلم چیست؟ LiquidWeb چقدر خوب کار می کند برای آن?

سکوی مشترک آنها برای پخش ویدیو بسیار مناسب عمل می کند ، اما توصیه می شود از سایتهای اختصاصی یا سایتی که در VPS اجرا شده است برای پخش ویدیوی با کیفیت استفاده کنید.

آیا LiquidWeb فضای ذخیره سازی و پهنای باند نامحدودی را ارائه می دهد?

بله ، آنها هر دو را ارائه می دهند ، اما در صورت مشاهده سوء استفاده یا استفاده بیش از حد ، این حق را برای لغو امتیازات به وجود می آورند.

من چهار وب سایت دارم کدام یک از خدمات LiquidWeb برای میزبانی سایتهای من کار خواهد کرد?

هر یک از برنامه های میزبانی LiquidWeb قادر به مدیریت چهار وب سایت به طور همزمان است.

طول قرارداد استاندارد برای میزبانی LiquidWeb چیست؟?

مشتریان می توانند از طریق قراردادهای میزبانی وب ماهانه ، سالانه یا چند ساله انتخاب کنند. انتخاب یک دوره طولانی تر مقرون به صرفه تر است.

گزینه های پرداخت من در صورت انتخاب LiquidWeb چیست؟?

آنها نقل و انتقالات سیم ، پی پال و عمده ترین کارتهای اعتباری را به عنوان پرداخت خدمات می پذیرند.

آیا وب سایت تجارت الکترونیکی من با استفاده از LiquidWeb به خوبی کار خواهد کرد?

بله ، برنامه های میزبانی وب آنها با کلیه سایتهای تجارت الکترونیکی بسیار خوب کار می کند ، از ویژگی هایی مانند چرخ دستی های خرید و لایه Sockets Secure (SSL) برای امنیت پشتیبانی می کند.

آیا LiquidWeb محصولی میزبان وب ایمن است?

زیرساخت های این شرکت با نظارت مداوم ، کارکنان در محل و جدیدترین فن آوری های دیوار آتش ، استاندارد صنعت را برای امنیت تعیین می کند. وقتی امنیت به دست می آید ، آنها از منحنی جلوتر هستند.

دقیقاً چه مراکز داده LiquidWeb از نظر جسمی واقع شده اند?

LiquidWeb در حال حاضر چهار مرکز داده دارد که یکی در Phoenix Arizona و سه مورد دیگر در ایالت میشیگان.

آیا LiquidWeb می تواند به من کمک کند وب سایت های موجود را به سرویس آنها منتقل کنم؟ من وقت و دانش لازم برای انجام این کار ندارم.

آره! آنها یک تیم مهاجرت سایت دارند که تنها کار این است که به شما کمک کند سایت های موجود خود را به سرویس میزبانی وب جدید خود منتقل کنید. تعویض میزبانی وب هرگز این دردسر نبوده است.

در صورت بروز هرگونه مشکل ، چه نوع پشتیبانی مشتری در دسترس است?

LiquidWeb پشتیبانی 24/7 مشتری از طریق تلفن یا گپ را در وب سایت خود دارد. تیم پشتیبانی فقط انگلیسی صحبت می کنند.

چه می شود اگر من از خدمات میزبانی وب آنها راضی نیستم?

اگر از عملکرد LiquidWeb راضی نیستید ، آنها دارای 30 روز ضمانت برگشت پول برای همه محصولات و خدمات موجود خود هستند.

امیدوارم تمام سؤالاتی که در مورد این سرویس میزبانی وب دارید در بالا پاسخ داده شده است. اگر قصد خرید یک سرویس میزبانی وب داخلی را دارید که دارای ویژگی های پیشرو در صنعت است, LiquidWeb یک انتخاب عالی است آنها برای هر مشتری اندازه ، از یک نام دامنه گرفته تا 1000 برنامه دارند. صنعت پیشرو پشتیبانی مشتری ، نظارت و امنیت 24/7 و امکان پیکربندی سیستم شما با نیازهای شما چیزی است که باعث می شود این سرویس میزبانی وب واقعاً بی نظیر باشد. آنها همچنین سرویس مهاجرت سایت خود را ارائه می دهند که انتقال اطلاعات شما به سرورهای جدید LiquidWeb شما را تا حد امکان انسانی امکان پذیر می کند. در بازاری که شلوغ شرکت های میزبان وب است ، مشتریان آمریکای شمالی از قیمت گذاری ، انعطاف پذیری و سهولت تغییر به LiquidWeb. اطلاعات بیشتر در مورد LiquidWeb.com

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector