LiquidWeb pārskati 2020. gada maijs – vislabākais un nākamais tīmekļa mitinātājs?

Contents

Kas ir šķidrā tīmekļa mitināšana?

Galvenā mītne atrodas Lansingā, MI, un tā vēlas kļūt par Liquid Web komandu Visnoderīgākie cilvēki mitināšanā&# x2122;. Un ar vairāk nekā 30 000 klientu un vienu no augstākajiem lojalitātes rādītājiem nozarē, viņi ļoti labi var būt tieši tādi. Viņiem šo reputāciju ir izdevies daļēji aizsargāt, pilnībā atsakoties no dalītā žurku sacensībām.


šķidrās tīmekļa mitinātāju atsauksmes

šķidrās tīmekļa mitinātāju atsauksmes Viņi izskatās diezgan izpalīdzīgi, vai ne?

Skaļāk vēl vienu reizi aizmugurē esošajiem cilvēkiem: Liquid Web nepiedāvā dalītu mitināšanu.

Šī ir unikāla izvēle nozarē, kurā kopējais hostings lielākajai daļai galveno spēlētāju ir ne tikai lielākais naudas veidotājs. Šis lēmums labi atspoguļo Liquid Web mitināšanas pakalpojumus kopumā: viņi piešķir savus resursus augsta līmeņa pakalpojumu izveidošanai un nodrošināšanai klientiem ar augsta līmeņa vajadzībām.

Skatīt citas funkcijas LiquidWeb atsauksmes 4.4 / 5 Recenzents {{reviewsO Kopējais}} / 5 Lietotāji (18 balsis) Plusi

 1. Ļoti jaudīgs un elastīgs
 2. Lieliski VPS un īpaši hostinga plāni
 3. Apburošs klientu serviss
 4. 100% Uptime garantija

Mīnusi

 1. Nav koplietojama hostinga
 2. Papildus izmaksas par e-pastu
 3. Cena iesācējiem

Atbalsts4.5Speed4.5Features5Value4Pārredzamība4

Šķidrā tīmekļa mitināšanas pārskats

Liquid Web ideālā spēle ir nepieciešama. Tāpēc, ka viņi ne tikai meklē ātru pievienošanos; viņu pārvaldītie, pēc pasūtījuma veidotie pakalpojumi ir domāti pēdējiem.

Viņi ne tikai vēlas būt jūsu tīmekļa mitinātāji, bet arī vēlas būt jūsu attālinātais sistēmu administrators. Viņu klientu atbalsta guri vēlu naktī sazināsies ar jums.

Viņi vēlas to visu izvietot uz līnijas, lai pierādītu, ka viņiem rūp, ieskaitot a 100% darbspējas garantija.

Un, ja jūs esat greizsirdīgs tips, jūs ar prieku uzzināsit, ka Liquid Web maize un sviests ir viena klienta atdalīti serveri.

Piedod mums par sierainajām pagarinātajām attiecībām-metaforu, bet tā ir piemērota. Tā kā pirms jūs sākat saistības ar Liquid Web, jums jāzina, ka ir panākumi. Un daudziem tas ir kā darītājs.

Visā tīklā Liquid Web’s cenas ir ievērojami augstākas nekā vidēji. Bet viņi ir tā vērti! Tas ir, ja jūsu projekti ir augsta līmeņa un pietiekami ambiciozi, lai pieprasītu viņu pakalpojumus.

• LiquidWeb ir laba izvēle jums, ja jūs…

 • Nepieciešama saimniece, kas var rīkoties ar ļoti vērienīgiem tīmekļa projektiem ar augstu pielāgošanas līmeni un atbilstošo atbalstu.
 • Pietiekami ziniet par tīmekļa mitināšanu, lai nonāktu nepatikšanās, ja mēģinājāt DIY. Liquid Web komandai būs mugura, kad veidosit savu redzējumu.
 • Vēlaties pārvaldītus plānus un īpašu serveri, neaprobežojoties tikai ar WordPress.
 • Vai esat brīvmākslinieks, kurš pārvalda vairākas klientu vietnes un meklē uzticamu un netraucētu veidu, kā optimizēt darbplūsmas mitināšanas pusi.

• Liquid Web nav paredzēts jums, ja jūs…

 • Vēlaties izveidot nelielu personīgu vietni vai meklējat kopīga mitināšanas plānu. Liquid Web tiek caurumots citā līmenī.

  Labākā alternatīva

  Lai iegūtu vairāk pamata dalīta hostinga plānus ar augsti novērtētu klientu apkalpošanu, lielisku darbspējas laiku un super ātrumu, skatiet vietni SiteGround vai A2.

 • Vienkārši nevaru vēderā samaksāt tik daudz, pat ja tas nozīmē iegūt tik daudz enerģijas un tik daudz funkciju.

  Labākā alternatīva

  DreamHost ir VPS un pārvalda WP hostinga plānus, sākot no USD 20 mēnesī.

• Liquid Web hostinga plusi

Liquid Web ir iespaidīgs pārvaldīto mitināšanas, mākoņa un speciālo serveru pakešu katalogs, ko piedāvāt tirgus augšējam ešelonam. Šie ir aspekti, kurus viņi patiesi naglo.

1. Jūs to vēlaties? Viņi to uzcels. Un pārvaldiet to.

Liquid Web ir pārāk daudz pakešu un pakalpojumu, lai kodolīgi aptvertu vienā pārskatā. Jums ir ļoti daudz iespēju augstas veiktspējas telpā, sākot no Linux līdz logiem, VPS līdz mākoņa mitināšanai, veltīti serveri pārvaldītajiem WordPress un WooCommerce..

Bet pietiek pateikt, ka Liquid Web ir prāts, saprāts un elastība, lai izveidotu un efektīvi pārvaldītu pat vissarežģītākās mitinātās infrastruktūras..

PCI standarti? Vienkārši.

HIPAA atbilstība? Nekādu problēmu.

Tālākpārdevēja mitināšana? Viņi dabūja tev muguru.

Liquid Web var izstrādāt un pārvaldīt pielāgotus risinājumus, sākot no agrīnās stadijas un beidzot ar korporatīvajām korporācijām. Viņu pielāgotajos mitināšanas risinājumos ietilpst īpašs konta pārvaldnieks, kurš ir viegli pieejams un sadarbojas ar jūsu IT komandu.

2. (Daži no) visnoderīgākajiem cilvēkiem mitināšanas jomā

Liquid Web piešķir prioritāti jūsu kā klienta pieredzei. Tas jau ir redzams viņu gludajā, modernajā zīmolrakstā un intuitīvajā klientu saskarnē.

Un, kad runa ir par to, ka jūs biedējat prom no vecās tīmekļa mitinātājas, viņi patiesi pārņem pāreju.

Migrācija ir brīva un nesāpīga, un jūs ātri aizmirsīsit savu veco saimnieku.

Bet kur Liquid Web patiešām spīd, ir viņu tehniskais atbalsts. Tā kā viņu produkti ir dārgāki un modernāki, viņi zina, ka viņiem ir darīšana ar atšķirīga klienta kalibru nekā jūsu kopīgo tirdzniecības vietu hostings (hey, nē! Mēs mīlam lētu dalītu hostingu tikpat daudz kā nākamais puisis!).

šķidrs tīmekļa klientu apkalpošanas solījums

šķidrs tīmekļa klientu apkalpošanas solījums Liquid Web saviem klientiem sola, ka uz visiem jautājumiem atbildēs 59 minūšu laikā.

Liquid Web atbalsta komanda ne tikai kalpo kā jūsu kontaktpunkts briesmu laikā, bet arī cenšas darboties kā stand-in vietējam algotajam sistēmas administratoram.

Viņi ne tikai nemeklē traucējumus, bet darbojas kā projektu konsultanti.

Un, runājot par augstākiem hostinga līmeņiem, viņu zināšanas ir nepārspējamas. Vai projektējat jaunu izvietošanas arhitektūru? Balansēt krātuvi? Ir daži jautājumi par tīkla izveidošanu, SSL vai papildu IP prasībām, kuras vēlaties atmest kādam, kurš zina viņu lietas?

Zvaniet savam Liquid Web konta pārvaldniekam!

Viņi izturēsies pret jūsu vaicājumu ar entuziasmu, pārdomāti uzklausīs jūs un piedāvās iespējami ekonomiski izdevīgākos un ātri ieviestos risinājumus.

Daudziem maziem uzņēmumiem šāda veida zināšanas var atbalstīt jūsu izaugsmi un ietaupīt naudu.

3. Lielisks ātruma un 100% Uptime garantija

Liquid Web var ne tikai lepoties ar ātrāko ātrumu nozarē (vidēji 400ms), bet arī piedāvāt visdāsnākā SLA nozarē: 100% darbspējas garantija un atmaksa, kas 10 reizes pārsniedz dīkstāves izmaksas.

Cik precīzi viņi var gūt labumu no tik vērienīga solījuma? Pirmkārt, visi Liquid Web galvenie datu centri ir privātīpašums, un tos pārvalda no Lansingas līdz Fīniksai līdz Amsterdamai. Katrs datu centrs ir aprīkots ar liekiem tīkliem, centrālo gaisu, drošību uz vietas un ir aizsargāts no strāvas padeves pārtraukumiem. Viņi darbojas arī ar 30 minūšu aparatūras nomaiņas garantiju.

šķidri tīmekļa serveri mūsos un eiropā

šķidri tīmekļa serveri mūsos un eiropā Viņu vietnē varat pārbaudīt Liquid Web serveru ātrumu Lansingā, Fīniksā un Amsterdamā.

100% darbspējas laiku nav iespējams garantēt. Bet Liquid Web ir diezgan darn tuvu un vēlas kompensēt jums par retiem izņēmumiem. Un, ja jūsu vietnes darbības laiks ir tik vērtīgs, ka pat dažu minūšu dīkstāve var jums maksāt lielus dolārus, Liquid Web augstās cenas ir vairāk nekā veido tikai šī funkcija.

4. Pārdomātas iespējas visapkārt

Šķidrie tīmekļa mitināšanas plāni ir iestrēguši, un tie ir satraucoši. Papildus piedāvājumiem, viņi patiešām rada pieredzi, kas pilnīgi saskan ar to, ko viņu mērķa demogrāfija vēlas un vajadzībām.

Piemēram, ārštata darbinieki, kas pārvalda vairākas klientu vietnes. Lai redzētu, ko Liquid Web bija jāpiedāvā šai mitināšanas klientu grupai, mēs izmēģinājām Uzņēmējdarbības pārvaldīta WordPress mitināšana par USD 149 mēnesī. Pārliecinoša ir dūšīga cena, taču šeit ir arī tas, ko mēs ieguvām papildus WordPress optimizētajai mitināšanai:

Specifikācijas

 • Vietas līdz 25 vietņu mitināšanai
 • 150 GB SSD
 • Neierobežots trafiks un lapu skatījumi
 • 5 TB joslas platums

Labumi

 • Neierobežota piekļuve datu bāzei un serverim
 • Automātiska SSL katrai vietnei
 • Izstrādātāju rīki, piemēram, SSH, Git un WP-CLI
 • Iekļauts iThemes sinhronizācijas spraudnis

Šis plāns tika izlozēts ar visu, kas varētu būt vajadzīgs brīvmāksliniekam, kurš mitina vairākas klientu vietnes. Sākot ar nesāpīgu migrāciju un beidzot ar ļoti mūsdienīgu saskarni, jau tika ietverti daži no galvenajiem sāpju punktiem šī plāna mērķa demogrāfijas jomā.

PlanPersonalFreelanceProfessionalBusiness
Vietņu skaits141025
SSD krātuve20 GB40 GB100 GB150 GB
CenaUSD 29 mēnesī69 USD / mēnesīUSD 99 mēnesī149 USD / mēnesī

Bet tas, kur tas mūs patiešām pārdeva, bija nelielā informācija, kas iebūvēta informācijas panelī: iespēja ar vienu klikšķi izveidot trafaretu vietnes, marķēt jūsu vietnes iekšējai organizācijai, viegli izveidot ar paroli aizsargātus skatus, lejupielādēt piekļuves un kļūdu žurnālus un veikt vizuālus salīdzinājumus no jūsu dublētajām vietnēm.

pārdomāta lietotāja pieredze šķidrā tīmekļa WordPress mitināšana

pārdomāta lietotāja pieredze šķidrā tīmekļa WordPress mitināšana Pārdomātas detaļas, piemēram, šīs, parāda, cik labi Liquid Web saprot izstrādātāju darbplūsmas un sāpju punktus.

Klientu informācijas paneļi reti ir tik lietojami. Daudzu saimnieku gadījumā jums var būt vieglāk vienkārši grāmatzīmēt WordPress administratora lapu katram jūsu pārvaldītajam URL, nevis uztraukties par mitināšanas informācijas paneli, ja vien jūsu uzdevums nav saistīts ar mitināšanu.

Liquid Web informācijas panelis nodrošina ērtu un intuitīvu piekļuvi visām jūsu vietnēm.

šķidrā tīmekļa pārvaldīta WordPress mitināšana

šķidrā tīmekļa pārvaldīta WordPress mitināšana Kārtīgs un sakārtots informācijas panelis, kurā varat ērti piekļūt un pārvaldīt visas savas vietnes? Kāpēc tas ir tik reti?!

• Liquid Web hostinga mīnusi

Neviens tīmekļa mitinātājs nav ideāli piemērots visiem. Tas varētu vairāk attiekties uz Liquid Web nekā jebkuru citu resursdatoru, kuru esam pārskatījuši.

Nekļūdieties mums nepareizi!

Mēs domājam, ka tās ir lieliskas spēles klientiem, kuriem nepieciešami augstas veiktspējas pakalpojumi. Bet tas vienkārši neattiecas uz vairumu cilvēku, kas meklē tīmekļa mitināšanu.

1. Nav koplietojama hostinga

Ja nokavējāt, Liquid Web nepiedāvā nekādus koplietotus mitināšanas plānus. Ja tas ir tas, ko jūs meklējat, meklējiet citur. Atvainojiet (viņi nav žēl).

2. Sākotnējās izmaksas salīdzinājumā ar ilgtermiņa ieguvumiem

Mēs to jau esam daudzreiz pieminējuši šajā pārskatā, taču Liquid Web ir dārgs.

Gandrīz visos pakalpojumos, ko viņi piedāvā, viņu plāni ir tieši spektra pusē, kas ir “augstāks par vidējo”.

Apmaiņā pret dūšīgām sākotnējām izmaksām Liquid Web piedāvā neticamu 100% izmantojamības garantiju, ātri sasniedzamu lapas ātrumu, diennakts augsta līmeņa atbalstu un funkcijas, par kurām citur jums ir jāmaksā papildus..

Jums būs jāveic pats matemātika, lai redzētu, vai tas atmaksāsies jūsu īpašajām vajadzībām.

3. E-pasta izmaksas var ātri palielināties

E-pasta kontu mitināšana, izmantojot Liquid Web, maksā papildus: sākot no USD 1 par iesūtni mēnesī. Šī ir saprātīga cena, un viņu e-pasta mitināšanas risinājumi ir spēcīgi, taču ne katram klientam nepieciešami augstākā līmeņa biznesa līmeņa e-pasta mitināšanas pakalpojumi.

Īpaši jāuzmanās, ja migrējat no resursdatora, kas piedāvāja neierobežotas iesūtnes. Izmaksas var ātri pieaugt. Ja jums ir garš ar jūsu domēnu saistīto e-pasta adrešu saraksts, pirms pāriet uz Liquid Web, iespējams, vēlēsities padomāt divreiz (vai vismaz konmari sarakstu)..

šķidru tīmekļa e-pasta mitināšanas plāni

šķidru tīmekļa e-pasta mitināšanas plāni Liquid Web ir diezgan pārliecinoša argumentācija kāpēc viņi nepiedāvā e-pasta mitināšanu kā pakešu darījumu ar jūsu serveri.

Turklāt apmaksātās iesūtnes ne vienmēr bija politika. Vienas iesūtnes cenu struktūra tika ieviesta 2017. gadā, daudzus pārsteidzot un nicinot vairākus esošos klientus.

Tas mūs noved līdz mūsu galīgajam Liquid Web con…

4. Organizatoriskais haoss Dažreiz pauž savu neglīto galvu

Pēdējos gados Liquid Web iegādājās WiredTree un Rackspace Cloud un atveda klientus zem sava spārna.

Lai gan daudzi klienti gandrīz nemaz nepamanīja nekādu pāreju, pāreja atstāja dažus mantotos klientus sadedzinātus un dažiem esošajiem klientiem lika uztvert īslaicīgu apkalpošanas kritumu.

Pārejas laikā zināmā mērā ir saprotams lēnāks atbalsta laiks, rēķinu izrakstīšanas problēmas un dīkstāves pieaugums. It īpaši, ja tas attiecas uz augsta līmeņa hostinga pakalpojumiem.

Vienkārši paturiet prātā, ka tikpat uzticētai un zinošai kā Liquid Web komandai nav iekšēju organizāciju un klientu informēšanas par lielām izmaiņām..

• Liquid Web pārvaldīts WooCommerce Iesācēju plāna pārskats

Iespējams, daļēji tāpēc, ka viņu pakalpojumi ir plaši izplatīti spektra dārgajā pusē, Liquid Web ir sācis piedāvāt konkurētspējīgas cenas, pārvaldītus WooCommerce plānus.

 

Iesācēja plāns sākas no 39 USD / mēnesī, padarot to tikai nedaudz dārgāku nekā Shopify salīdzināmais plāns. Liquid Web WooCommerce Beginner pakotne no Shopify’s atšķir gan plašo iekļauto funkciju klāstu, gan stingros ierobežojumus:

Augšpusē…

Liquid Web iesācēju WooCommerce pakotne piedāvā spēcīgāku funkciju sarakstu nekā jebkurš cits tirgus plāns. Šīs funkcijas ietver:

 • Nav darījumu maksas
 • Neierobežoti personāla / administratora konti
 • Sarežģīta pārskatu sagatavošana un rēķinu izrakstīšana
 • Izejas piedāvājumi un tiešās piegādes likmes
 • Produktu komplektēšana, pārdošana un pārdošana
 • Vēlmju saraksti
 • Pamesta ratiņu vadība caur Jilt
 • Bezmaksas SSL sertifikāts
 • Beaver Builder ir standartaprīkojumā
 • Visi IconicWP spraudņi, kas bez maksas pieejami instalēšanai
 • Tūkstošiem skaistu bezmaksas tēmu no iTheme

Uz leju pusē…

Liquid Web iesācēja WooCommerce pakotne jūs ierobežo ARĪ maksimālā robeža 15 produktiem ar neierobežotiem darījumiem VAI neierobežots produktu klāsts ar 150 pasūtījumiem mēnesī.

Tas ir daudz, kas jāmīl, bet par ko arī daudz jādomā. Jebkurā gadījumā tas ir unikāls piedāvājums. Kāpēc Liquid Web izvēlētos būt tik dāsns ar funkcijām, no vienas puses, un tik skops ar produktu vāciņiem, no otras puses?

Mūsu teorija: šķiet, ka šī pakete par konkurētspējīgām cenām ir Liquid Web piedāvājums, lai piesaistītu atšķirīgu klientu vidi. Proti, tie, kurus citādi var nobiedēt augstās cenas.

Piedāvājot 39 ASV dolāru mēnesī plānu, Liquid Web varētu dot iespēju uzvarēt klientus, kas apzinās budžetu, ar savām satriecošajām funkcijām, lielisko klientu atbalstu un pārliecinošo uzticamību (kā aprakstīts iepriekš sniegtajā pārskatā), lai viņus piesaistītu un, visbeidzot, pārdodiet tos pēc lielāka, dārgāka plāna.

Laba stratēģija, vai ne?

Protams – tas, iespējams, ir vislabākais, ja pirms reģistrēšanās iesācēja pakotnei zināt, ka tāds ir viņu spēles plāns.

Mūsuprāt, Liquid Web sākuma līmeņa WooCommerce plāns vienkārši ir nav ilgtspējīgs nevienam e-komercijas biznesam ar plāniem pakāpeniski palielināt mērogu. Ja jūsu veikals pārsniegs Iesācēja plāna ierobežojumus, jums būs jābūt gatavam vairāk nekā divkāršot ikmēneša maksājumu, lai pārietu uz Liquid Web nākamo pārvaldīto WooCommerce hostinga līmeni.

PlanBeginnerBasicDropshippingMarketplace
Cena39 USD / mēnesīUSD 99 mēnesīUSD 125 mēnesī149 USD / mēnesī
Pasūtījumi & IzstrādājumiNeierobežots produktu klāsts VAI neierobežoti pasūtījumiNeierobežotsNeierobežotsNeierobežots
SSL sertifikāts.BezmaksasBezmaksasBezmaksasBezmaksas
Jilt IekļautsIekļautsIekļautsIekļauts
Bebru būvētājsIekļautsIekļautsIekļautsIekļauts
PapildinājumiAtbalsts AliExpress un 20+ piegādātājiemVairāku pārdevēju platforma, Dokan, Stripe integrācija

Tikpat lieliski kā Liquid Web pakalpojumi, tas ir straujš slīpums, kuru ne katrs uzņēmuma īpašnieks ir gatavs izmērīt tik ātri. Kaut arī iespaidīgais funkciju klāsts, ko nodrošina Liquid Web (pat klientiem, kas plāno iesācēju), var šķist milzīga priekšrocība salīdzinājumā ar Shopify vislētāko plānu (kur šie labumi maksā papildus), tas tiešām ir atkarīgs no tā, kā plānojat audzēt savu veikalu.

Daži klienti, iespējams, labprātāk izvēlas izvēlēties cenu un papildus maksāt par noteiktām funkcijām, ja vien viņu produktu katalogs un ikmēneša darījumi tiek atļauti bez ierobežojumiem. Ja šis izaugsmes stils ir tas, kas jums patika prātā, tad Liquid Web WooCommerce Iesācēju plāns, iespējams, nav jums.

šķidrā tīmekļa e-komercijas mitināšanas iespējas

šķidrā tīmekļa e-komercijas mitināšanas iespējas Tas ir diezgan plašs funkciju saraksts, taču ir panākumi.

Tomēr ir divi gadījumi, kad mēs redzējām, ka šis plāns tiešām mirdz. Liquid Web WooCommerce Iesācēju plāns ir ideāls jums, ja:

 • Jūsu e-komercijas biznesam ir sarežģīta mārketinga stratēģija un ierobežots augstākās klases produktu katalogs. Ja jūs nekad neplānojat pārdot vairāk nekā 15 produktus vai ikmēneša krājumus, kas satur vairāk nekā 150 preces, un jūsu vietne piesaista vieglu, bet vienmērīgu kvalificētu potenciālo pircēju plūsmu, jūs varētu laimīgi mitināt savu biznesu šajā plānā uz visiem laikiem.
 • Jūs tikai plānojat mīkstu savas e-komercijas vietnes palaišanu ar ierobežotu produktu izvēli pagaidām. Tas dotu jums laiku izmantot visus lieliskos Liquid Web piedāvātos rīkus bez papildu maksas, lai precizētu mārketinga stratēģiju un darbplūsmu. Kad esat gatavs debitēt, varat pāriet uz vienu no Liquid Web daudz dārgākajiem augstas veiktspējas plāniem..

Mēs pieļaujam, ka, pierakstoties viņu pārvaldītajā WooCommerce plānā iesācējiem, jūs nebūsit vīlušies Liquid Web pakalpojumos. Kā mēs sīki aprakstījām iepriekš, Liquid Web ir tik ātrs un uzticams, un viņu atbalsta komanda ir tik ārkārtīgi noderīga, ka lielākajai daļai viņu klientu šķiet, ka augstākas cenas ir vairāk nekā pamatotas..

Vienkārši zināt, ka šis sākuma līmeņa WooCommerce plāns nav veidots tā, lai augtu kopā ar jums, – tas ir izveidots, lai jūs pievilinātu!

• Grunts līnija

Liquid Web cenšas būt labākais tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējs tirgū – un tas atspoguļojas to augstajās izmaksās. Bet jūs nebūtu lasījis līdz šī pārskata beigām, ja jūs biedētu augstās cenas, tagad jūs to darītu?

Liquid Web atrodas citā līgā nekā uzņēmumi, kas nopelna naudu galvenokārt ar dalīta mitināšanas palīdzību. Augstas veiktspējas tirgus nišā viņi piedāvā produktu portfeli, kas pielāgots jūsu visiecienīgākajiem projektiem. Viņu pakalpojumi ir elastīgi, uzticami un nodrošināti ar ļoti zinošiem atbalsta darbiniekiem, kas prasīs laiku un stresu, pārvaldot serveri no jūsu plāksnes..

Skatīt citas funkcijas

bieži uzdotie jautājumi

Vai LiquidWeb piedāvā Linux vai Windows mitināšanu?

Viņu tīmekļa mitināšanas pakalpojumos ietilpst gan Windows, gan Linux mitināšana.

Vai LiquidWeb mēģinās paaugstināt manu cenu, kad pienāks laiks man atjaunot līgumu?

Nē, jūsu cenām vajadzētu palikt nemainīgām ar esošo cenu struktūru.

Vai manā tīmekļa mitināšanas plānā ir iekļauts bezmaksas domēna vārds??

Jā, katrs tīmekļa mitināšanas konts saņem 1,3 vai 5 bezmaksas domēna vārdus atkarībā no katra klienta vajadzībām.

Vai LiquidWeb piedāvā WHOIS domēna vārda privātumu?

Jā, par papildu samaksu klienti var pievienot WHOIS privātumu savam tīmekļa mitināšanas plānam.

Vai LiquidWeb ir virtuālā privātā servera (VPS) pakalpojums?

Pilnīgi. Viņi faktiski piedāvā desmit dažādu līmeņu VPS pakalpojumus ar cietvielu diska (SSD) krātuvi, ko var pielāgot, lai tas vislabāk atbilstu jūsu individuālajām vajadzībām.

Kur atrodas šis tīmekļa mitināšanas pakalpojums?

LiquidWeb atrodas Lansingā, Mičiganā, ASV.

Kādas programmēšanas valodas atbalsta LiquidWeb?

LiquidWeb atbalsta Ruby, ASP, Ruby on Rails, ASP.NET, Perl un PHP..

Vai LiquidWeb ir kāda saistīta programma??

Jā, viņiem ir vienkārša programma, kas maksā vienādi par katru ģenerēto novirzīšanu. Maksājumu summas nemainās neatkarīgi no tā, cik novirzīšanas filiāles ģenerē, tāpēc komisija par pirmo nosūtījumu ir tāda pati kā 10 000.

Vai vietnē LiquidWeb var mitināt WordPress?

Pilnīgi. Šajā tīmekļa mitināšanas pakalpojumā WordPress tiek pilnībā atbalstīts.

Vai LiquidWeb ir iekļauta vietņu veidošanas programmatūra??

Vietnes veidošanas programmatūra nav iekļauta, taču tie nodrošina piekļuvi tādām platformām kā WordPress un Joomla, lai, ja vēlaties, būtu ērti izveidot savu vietni..

Vai es varu izmantot PrestaShop ar LiquidWeb mitināšanu?

Jā, ja vēlaties, savos serveros varat viegli instalēt PrestaShop e-komercijas programmatūru.

Cik viegli WordPress instalācijas ir pārvietot uz LiquidWeb?

Migrēšana no WordPress uz LiquidWeb ir vienkārša un iekļauta viņu migrācijas pakalpojumos. Varat arī izmantot vadības rīku viņu vadības panelī, lai pats to izdarītu.

Kā ir ar lielo attēlu vietnēm vietnē LiquidWeb? Vai viņiem viss kārtībā?

Kamēr jūsu krātuve un joslas platuma iegāde būs pietiekama, attēli nebūs problēma. Viņu vismodernākās iekārtas ar to viegli tiek galā.

Vai jūs saņemat lietotāja vadības paneli ar LiquidWeb pakalpojumu?

Jā, jūs saņemat cPanel vai WHM vadības paneli atkarībā no tā, vai mitināt Windows vai Linux produktus. Tie nodrošina visu nepieciešamo vietņu pārvaldīšanai.

Kādu garantiju viņi piedāvā?

LiquidWeb ir 100% uptime garantija. Ja kāda iemesla dēļ pazaudējat pakalpojumu, turpmākos kredītus par pakalpojumu saņemsit automātiski.

Vai LiquidWeb ir satura izplatīšanas tīkla (CDN) pakalpojumi?

Jā, CDN pakalpojumi ir iekļauti visos to mitināšanas līgumos.

Cik bieži LiquidWeb veic dublēšanu?

Katru nakti viņi drošības nolūkos veic dublēšanu serverī, kas atrodas ārpus vietnes.

Cik e-pasta adreses ir atļautas ar LiquidWeb mitināšanu?

E-pastu skaits un e-pastu glabāšana nav ierobežota, kad iegādājaties tīmekļa mitināšanas plānu.

Vai LiquidWeb piedāvā atlaides studentiem??

Jā, viņu vietnē varat atrast viņu studentu atlaidi, un bezpeļņas organizācijas var saņemt arī atlaidi, ja tās to pieprasa.

Kā ir ar video straumēšanu? Cik labi LiquidWeb tam darbojas?

Viņu koplietotā platforma samērā labi darbojas video straumēšanai, taču kvalitatīvai video straumēšanai ieteicams izmantot speciālas vietnes vai vietni, kas darbojas VPS..

Vai LiquidWeb piedāvā neierobežotu krātuves vietu un joslas platumu?

Jā, viņi piedāvā abus, bet viņi patur tiesības atsaukt privilēģijas, ja viņi atrod ļaunprātīgu izmantošanu vai pārmērīgu izmantošanu.

Man ir četras vietnes. Kurš no LiquidWeb pakalpojumiem darbotos, lai mitinātu manas vietnes?

Ikviens LiquidWeb mitināšanas plāns vienlaikus spēj darboties četrās vietnēs.

Kāds ir standarta līguma ilgums LiquidWeb mitināšanai?

Klienti var izvēlēties gan mēneša, gan gada, gan vairāku gadu tīmekļa mitināšanas līgumus. Lētāk ir izvēlēties ilgāku termiņu.

Kādas ir manas maksāšanas iespējas, ja izvēlos LiquidWeb?

Viņi kā norēķinus par pakalpojumiem pieņem pārskaitījumus, Paypal un lielāko daļu galveno kredītkaršu.

Vai mana e-komercijas vietne darbosies labi, izmantojot LiquidWeb?

Jā, viņu tīmekļa mitināšanas plāni ļoti labi darbojas ar visām e-komercijas vietnēm, atbalstot tādas funkcijas kā iepirkšanās ratiņi un SSL (Secure Sockets Layer)..

Vai LiquidWeb ir drošs tīmekļa mitināšanas produkts?

Šī uzņēmuma infrastruktūra nosaka nozares drošības standartu ar pastāvīgu uzraudzību, personālu uz vietas un jaunākajām ugunsmūra tehnoloģijām. Runājot par drošību, viņi ir priekšā līknei.

Kur tieši atrodas LiquidWeb datu centri, fiziski?

LiquidWeb pašlaik ir četri datu centri, viens ir Phoenix Arizona, bet vēl trīs – Mičiganas štatā..

Vai LiquidWeb var man palīdzēt nodot manas esošās vietnes viņu pakalpojumam? Man nav laika vai zināšanu, lai to izdarītu.

Jā! Viņiem ir vietņu migrācijas komanda, kuras vienīgais uzdevums ir palīdzēt jums pārsūtīt esošās vietnes uz jauno tīmekļa mitināšanas pakalpojumu. Tīmekļa mitināšanas maiņa nekad nav bijusi tik nesāpīga.

Kāda veida klientu atbalsts ir pieejams, ja rodas kādas problēmas?

LiquidWeb ir pieejams diennakts klientu atbalsts pa tālruni vai tērzēšanu viņu vietnē. Atbalsta komanda runā tikai angliski.

Ko darīt, ja es neesmu apmierināts ar viņu tīmekļa mitināšanas pakalpojumu?

Ja neesat apmierināts ar LiquidWeb veiktspēju, viņiem ir pieejama 30 dienu naudas atdošanas garantija visiem pieejamajiem produktiem un pakalpojumiem.

Cerams, ka visi jautājumi par šo tīmekļa mitināšanas pakalpojumu ir atbildēti iepriekš. Ja esat iepērkies vietējā tīmekļa mitināšanas pakalpojumā, kam ir nozarē vadošās funkcijas, LiquidWeb ir lieliska izvēle. Viņiem ir plāns katram klientam, sākot no viena domēna vārda līdz 1000. Nozares vadošais klientu atbalsts, diennakts uzraudzība un drošība, kā arī spēja konfigurēt sistēmu atbilstoši jūsu vajadzībām padara šo tīmekļa mitināšanas pakalpojumu patiesi unikālu. Viņi arī piedāvā savu vietņu migrācijas pakalpojumu, kas padara jūsu datu pārsūtīšanu uz jūsu jaunajiem LiquidWeb serveriem cik vien iespējams cilvēciski iespējamu. Tirgū, kas ir pārpildīts ar tīmekļa mitināšanas uzņēmumiem, Ziemeļamerikas klienti būs ārkārtīgi priecīgi par cenu noteikšanu, elastīgumu un vieglu pāreju uz LiquidWeb. Vairāk vietnē LiquidWeb.com

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map