LiquidWeb Recenzie mája 2020 – Najlepšie a prichádzajúce webhostingu?

Contents

Čo je to Liquid Web Hosting?

Tím Liquid Web so sídlom v Lansingu v štáte MI sa snaží byť Najužitočnejší ľudia pri hostovaní&# X2122;. A s 30 000+ zákazníkmi a jednou z najvyšších mier lojality v tomto odvetví to môže byť práve to. Túto povesť sa im čiastočne podarilo zabezpečiť tým, že sa úplne vyradili zo zdieľaného závodu s potkanmi.


tekuté recenzie hostiteľa webu

tekuté recenzie hostiteľa webu Vyzerajú veľmi dobre, nie?

Zaznie ešte raz pre ľudí vzadu: Liquid Web neponúka žiadny zdieľaný hosting.

Toto je jedinečná voľba v priemysle, kde zdieľaný hosting je nad a za najväčším producentom peňazí pre väčšinu hlavných hráčov. Toto rozhodnutie je dobrým zastúpením hostingových služieb spoločnosti Liquid Web ako celku: alokujú svoje zdroje na vytváranie a zabezpečovanie služieb na vysokej úrovni pre zákazníkov s potrebami na vysokej úrovni.

Zobraziť ďalšie funkcie LiquidWeb Recenzie 4.4 / 5 Recenzent {{reviewsOverall}} / 5 Používatelia (18 hlasov) Pros

 1. Vysoko výkonný a flexibilný
 2. Vynikajúce VPS a špecializované plány hostingu
 3. Príjemný zákaznícky servis
 4. 100% záruka dostupnosti

Zápory

 1. Žiadny zdieľaný hosting
 2. Náklady na e-mail navyše
 3. Drahý pre začiatočníkov

Support4.5Speed4.5Features5Value4Transparency4

Kvapalina Web Hosting Recenzie

Ideálny zápas Liquid Web je potrebný. Pretože jednoducho nehľadajú rýchly spoj; ich spravované, na mieru zostavené služby sú určené na trvanie.

Nechcú byť iba vaším webovým hostiteľom, chcú byť aj vaším vzdialeným správcom systému. Ich guru zákazníckej podpory zostane s vami neskoro v noci.

Sú ochotní to všetko položiť, aby dokázali, že ich to zaujíma, vrátane 100% záruka dostupnosti.

A ak ste žiarlivý typ, budete radi, že viete, že chlieb a maslo spoločnosti Liquid Web sú servery určené pre jedného klienta..

Odpusť nám za syrový rozšírený vzťah metafora, ale je to vhodné. Pretože predtým, ako vstúpite do záväzku so spoločnosťou Liquid Web, mali by ste vedieť, že existuje úlovok. A pre mnohých je to trhák.

Celosvetovo, Liquid Web’s ceny sú výrazne vyššie ako priemer. Ale oplatí sa to! To znamená, že ak sú vaše projekty na vysokej úrovni a dostatočne ambiciózne, aby vyžadovali svoje služby.

• LiquidWeb je pre vás dobrou voľbou, ak…

 • Potrebujete hostiteľa, ktorý zvládne mimoriadne ambiciózne webové projekty s vysokou úrovňou prispôsobenia a podpory.
 • Dozviete sa dosť o webhostingu, aby ste sa dostali do problémov, ak by ste sa pokúsili DIY. Tím Liquid Web bude mať pri vytváraní svojej vízie chrbát.
 • Potrebujete spravované plány a dedikovaný server bez obmedzenia na WordPress.
 • Ste nezávislý pracovník, ktorý spravuje viac klientskych stránok a hľadá spoľahlivý a neprehľadný spôsob optimalizácie hostiteľskej stránky vášho pracovného toku..

• Liquid Web nie je pre vás, ak…

 • Chcete založiť malú osobnú webovú stránku alebo hľadáte spoločný plán hostenia. Liquid Web dieruje na inej úrovni.

  Najlepšia alternatíva

  Ak chcete získať viac základných plánov zdieľaného hostenia s vysoko hodnotenými zákazníckymi službami, veľkou prevádzkou a vysokými rýchlosťami, vyskúšajte službu SiteGround alebo A2 Hosting.

 • Nemôže toľko platiť za žalúdok, aj keď to znamená získať toľko energie a toľko funkcií.

  Najlepšia alternatíva

  DreamHost má VPS a spravuje hostingové plány WP už od 20 dolárov mesačne.

• Výhody tekutého webhostingu

Liquid Web má pôsobivý katalóg spravovaných serverov hostingu, cloudu a vyhradených serverových balíkov, ktoré ponúka hornej časti trhu. Tu sú aspekty, ktoré skutočne nechty.

1. Chceš to? Postavia to. A spravujte to.

Liquid Web má príliš veľa balíkov a služieb, ktoré sa dajú stručne pokryť v rámci jedinej recenzie. Vo vysokovýkonnom priestore máte veľa možností, od Linuxu po Windows, VPS po cloud hosting, dedikované servery pre spravované WordPress a WooCommerce..

Stačí však povedať, že Liquid Web má mozgy, mozog a flexibilitu na vybudovanie a efektívne spravovanie aj tých najzložitejších hostovaných infraštruktúr..

PCI štandardy? jednoduchý.

Súlad s HIPAA? Žiaden problém.

Hosting hostiteľa? Dostali ti chrbát.

Liquid Web môže navrhovať a spravovať vlastné riešenia, ktoré sa budú rozširovať, od počiatočných etáp až po podnikové korporácie. K ich prispôsobeným hostingovým riešeniam patrí špecializovaný správca účtov, ktorý je ľahko prístupný a spolupracuje s vaším tímom IT.

2. (Niektorí z) najužitočnejších ľudí v hosťovaní

Liquid Web uprednostňuje vaše skúsenosti ako zákazníka. Je to zrejmé už z ich elegantného, ​​moderného brandingu a intuitívneho zákazníckeho rozhrania.

A keď príde na vás, aby vás odvrátil od svojho starého web hostiteľa, tento prechod skutočne pribije.

Migrácie sú bezplatné a bezbolestné a okamžite vás zabudnú na starého hostiteľa.

Ale tam, kde Liquid Web skutočne svieti, je ich technická podpora. Pretože ich produkty sú drahšie a vyspelejšie, vedia, že majú čo do činenia s iným kalibrom zákazníka, ako je váš zdieľaný hosting s výhodnými binami (hej, žiadna nenávisť! Milujeme lacný zdieľaný hosting rovnako ako ďalší chlap!).

prísľub zákazníckeho servisu pre web

prísľub zákazníckeho servisu pre web Liquid Web sľubuje svojim zákazníkom, že na všetky otázky odpovieme do 59 minút.

Tím podpory Liquid Web sa namiesto toho, aby slúžil iba ako kontaktný bod v čase núdze, snažil konať ako kandidovať na správcu systémov na mieste.

Neriešia iba problémy, ale konajú ako projektoví konzultanti.

A pokiaľ ide o vyššiu úroveň hostenia, ich odbornosť je jedinečná. Navrhujete novú architektúru nasadenia? Vyvažovanie úložiska? Máte nejaké otázky týkajúce sa sietí, SSL alebo ďalších požiadaviek na IP, ktoré chcete odraziť od niekoho, kto pozná ich obsah?

Zavolajte správcu účtu Liquid Web!

Budú s Vaším dotazom zaobchádzať s nadšením, premyslene vás vypočujú a ponúknu najúspornejšie a najrýchlejšie implementované riešenia.

Pre mnoho malých firiem môže tento druh odbornosti podporiť váš rast a ušetriť vám peniaze.

3. Vynikajúca rýchlosť a 100% záruka dostupnosti

Liquid Web sa môže pochváliť nielen jednou z najrýchlejších rýchlostí v priemysle (v priemere 400 ms), ale ponúka aj najštedrejší SLA v priemysle: 100% záruka prevádzkyschopnosti a refundácia 10-násobok nákladov na akékoľvek prestoje.

Ako presne dokážu splniť taký ambiciózny sľub? Po prvé, všetky kľúčové dátové centrá spoločnosti Liquid Web sú v súkromnom vlastníctve a prevádzkujú sa od Lansingu po Phoenix do Amsterdamu. Každé dátové centrum je vybavené redundantnými sieťami, centrálnym vzduchom, bezpečnosťou na mieste a chránenými pred výpadkami napájania. Fungujú tiež v rámci 30-minútovej záruky na výmenu hardvéru.

tekuté webové servery v nás a Európe

tekuté webové servery v nás a Európe Na svojich webových stránkach môžete otestovať rýchlosť serverov Liquid Web v mestách Lansing, Phoenix a Amsterdam.

100% dostupnosť nie je možné zaručiť. Liquid Web sa však sakra blíži a je ochotný vám kompenzovať zriedkavé výnimky. A ak je doba prevádzkyschopnosti vášho webu tak cenná, že aj pár minút prestoja vás môže stáť veľké peniaze, vysoké ceny Liquid Webu sú viac ako vynaložené iba touto funkciou..

4. Premyslené funkcie všade okolo

Kvapalné webhostingové plány prichádzajú zaseknuté nabité vzrušujúcimi funkciami. Ale okrem toho, že ponúkajú dobroty, skutočne vytvárajú zážitok, ktorý je úplne v súlade s tým, čo ich cieľové demografické potreby a potreby potrebujú.

Zoberme si napríklad nezávislých pracovníkov, ktorí spravujú viaceré klientske webové stránky. Aby sme videli, čo Liquid Web musel ponúknuť tejto skupine hostingových zákazníkov, testovali sme Podnikateľsky riadený hosting WordPress za 149 dolárov mesačne. Je to síce vysoká cena, ale tu je to, čo sme okrem hostenia optimalizovaného pre WordPress dostali:

Špecifikácie

 • Priestor na umiestnenie až 25 stránok
 • 150 GB SSD
 • Neobmedzený prenos a zobrazenie stránok
 • Šírka pásma 5TB

Goodies

 • Neobmedzený prístup k databáze a serveru
 • Automatické SSL pre každú stránku
 • Vývojárske nástroje ako SSH, Git a WP-CLI
 • Vrátane doplnku iThemes Sync

Tento plán bol vyzdobený so všetkým, čo mohol nezávislý pracovník hostujúci viacero klientskych stránok potrebovať. Od bezbolestnej migrácie po veľmi moderné rozhranie boli pokryté niektoré kľúčové body bolesti pre cieľovú demografickú skupinu tohto plánu.

PlanPersonalFreelanceProfessionalBusiness
Počet webových stránok141025
Ukladací priestor SSD20 GB40 GB100 GB150 GB
cena$ 29 / mesiac$ 69 / mesiac$ 99 / mesiac$ 149 / mesiac

Ale tam, kde sa to skutočne predalo, boli v malom detaile zabudovanom do informačného panela: schopnosť vytvárať šablóny pomocou jediného kliknutia, označiť vaše stránky pre internú organizáciu, ľahko vytvárať heslá chránené zobrazenia, sťahovať prístupové a chybové protokoly a robiť vizuálne porovnania vašich zálohovaných stránok.

premýšľavý užívateľský zážitok tekutý web wordpress hosting

premýšľavý užívateľský zážitok tekutý web wordpress hosting Premyslené podrobnosti, ako sú tieto, ukazujú, ako dobre Liquid Web chápe pracovné toky a body bolesti vývojárov.

Prístrojové panely zákazníka sú zriedka také použiteľné. V prípade mnohých hostiteľov bude pre vás jednoduchšie označiť záložku administrátorskej stránky WordPress pre každú spravovanú webovú adresu, a nie sa vôbec obťažovať hostiteľským panelom, pokiaľ sa vaša úloha netýka hostenia.

Prístrojová doska Liquid Web poskytuje priamy prístup na všetky vaše stránky skvelým intuitívnym spôsobom.

tekutý web riadený wordpress hosting

tekutý web riadený wordpress hosting Úhľadný a usporiadaný informačný panel, kde môžete ľahko pristupovať a spravovať všetky svoje stránky? Prečo je to také zriedkavé!

• Nevýhody Liquid Web Hosting

Žiadny webhosting nie je perfektný pre každého. To môže platiť pre Liquid Web viac ako ktorýkoľvek iný hostiteľ, ktorého sme skontrolovali.

Nechápte nás zle!

Myslíme si, že sú vynikajúcou voľbou pre zákazníkov, ktorí požadujú vysokovýkonné služby. Ale to jednoducho nie je prípad veľkej väčšiny ľudí, ktorí hľadajú webhosting.

1. Žiadny zdieľaný hosting

V prípade, že ste to zmeškali, Liquid Web neponúka žiadne zdieľané plány hostenia. Ak to hľadáte, hľadajte inde. Ospravedlňujeme sa (nie je to ľúto).

2. Náklady vopred vs dlhodobé zisky

V tejto recenzii sme to už mnohokrát spomínali, ale Liquid Web je drahý.

Takmer vo všetkých službách, ktoré ponúkajú, ich plány spadajú priamo na „drahšie ako priemerné“ strany spektra.

Výmenou za vysoké počiatočné náklady však Liquid Web ponúka neuveriteľnú 100% záruku dostupnosti, rýchle vysoké rýchlosti stránok, nepretržitú podporu na vysokej úrovni a funkcie, za ktoré by ste museli platiť inde..

Budete musieť urobiť matematiku sami, aby ste zistili, či sa to vyplatí za vaše konkrétne potreby.

3. E-mailové náklady sa môžu rýchlo pridať

Prevádzka e-mailových účtov stojí navyše s Liquid Web: od 1 $ za doručenú poštu mesačne. Je to rozumná cena a ich riešenia hostenia e-mailov sú robustné, ale nie každý zákazník potrebuje prvotriedne služby e-mailového hostingu na podnikovej úrovni.

Buďte zvlášť opatrní, ak migrujete z hostiteľa, ktorý ponúka neobmedzené doručené. Náklady sa môžu rýchlo zvýšiť. Ak máte k svojej doméne priradený dlhý zoznam e-mailových adries, mali by ste si pred prepnutím na Liquid Web myslieť dvakrát (alebo aspoň zoznam v zozname)..

tekuté plány webového e-mailu

tekuté plány webového e-mailu Liquid Web má pekné presvedčivé odôvodnenie prečo neposkytujú hosťovanie e-mailov v rámci balíka so serverom.

Platené doručené pošty navyše neboli vždy zásadou. Štruktúra cien za doručenú poštu bola zavedená v roku 2017, k veľkému prekvapeniu a pohŕdaniu niekoľkých existujúcich zákazníkov.

To nás privádza na náš konečný webový kontakt s tekutinami…

4. Organizačný chaos niekedy obáva svojho ošklivého vedúceho

V posledných rokoch Liquid Web získal WiredTree a Rackspace Cloud a priviedol svojich zákazníkov pod krídla.

Zatiaľ čo mnoho zákazníkov si vôbec nevšimlo žiaden prechod, prechodom sa niektorí zdedení zákazníci cítili spálení a spôsobili, že niekoľko existujúcich zákazníkov vnímalo dočasný pokles služieb..

Pomalšie časy odozvy na podporu, problémy s fakturáciou a výkyvy v prestojoch sú do istej miery zrozumiteľné počas prechodného obdobia. Najmä ak ide o služby hostingu na vysokej úrovni.

Nezabudnite, že tak, ako je tím Liquid Web odhodlaný a dobre informovaný, nemajú prehľadné výsledky, pokiaľ ide o internú organizáciu a udržujú zákazníkov v slučke o veľkých zmenách..

• Kontrola plánu začiatočníkov WooCommerce pre začiatočníkov na tekutej webovej stránke

Sčasti preto, že ich služby sú plošne na drahej strane spektra, Liquid Web začal ponúkať, spravované plány WooCommerce za konkurencieschopné ceny..

 

Plán pre začiatočníkov začína na $ 39 / mesiac, čo je o niečo drahšie ako porovnateľný plán Shopify. Balík WooCommerce Beginner od spoločnosti Shopify od Liquid Web odlišuje širokou škálou zahrnutých funkcií a vážnymi obmedzeniami:

Na druhej strane …

Balík WooCommerce pre začiatočníkov Liquid Web ponúka komplexnejší zoznam funkcií, ako ktorýkoľvek iný plán na trhu. Medzi tieto vlastnosti patrí:

 • Žiadne transakčné poplatky
 • Neobmedzený počet účtov zamestnancov / správcov
 • Prepracované vykazovanie a fakturácia
 • Opustiť ponuky a sadzby za dopravu naživo
 • Balíky produktov, predajné čísla a krížové predaja
 • wishlists
 • Opustené riadenie košíka prostredníctvom Jilt
 • Certifikát SSL zadarmo
 • Beaver Builder prichádza štandardne
 • Všetky pluginy IconicWP sú k dispozícii zadarmo na inštaláciu
 • Tisíce krásnych bezplatných tém z iTheme

Na spodnej strane …

Balík WooCommerce pre začiatočníkov Liquid Web vás obmedzuje NECH obmedzenie na 15 produktov s neobmedzenými transakciami OR neobmedzený počet produktov s limitom 150 objednávok mesačne.

To je veľa milovať, ale tiež veľa premýšľať. V každom prípade je to jedinečná ponuka. Prečo by sa Liquid Web rozhodol byť tak veľkorysý s funkciami na jednej strane a tak lakomý s uzávermi produktov na druhej strane?

Naša teória: Zdá sa, že tento balík za konkurencieschopnú cenu predstavuje ponuku spoločnosti Liquid Web na prilákanie iného prostredia zákazníkov. Tí, ktorí by inak mohli byť vystrašení svojimi vysokými cenami.

Ponuka plánu $ 39 / mesiac by mohla spoločnosti Liquid Web poskytnúť príležitosť vyhrať nad zákazníkmi, ktorí sú si vedomí rozpočtu, a to vďaka svojim úžasným funkciám, skvelej podpore zákazníkov a spoľahlivej spoľahlivosti (ako je podrobne uvedené v prehľade vyššie), aby si ich pripojili a nakoniec predať ich za väčší a drahší plán.

Dobrá stratégia, správne?

Iste – môže byť najlepšie, ak viete, že toto je ich herný plán pred registráciou do balíka Beginner.

Podľa nášho názoru je vstupný plán WooCommerce spoločnosti Liquid Web jednoducho taký nie je udržateľný pre žiadne podnikanie v oblasti elektronického obchodu s plánmi postupného rozširovania. Ak váš obchod prekročí obmedzenia Plánu pre začiatočníkov, musíte byť pripravení viac ako zdvojnásobiť svoju mesačnú platbu, aby ste prešli na ďalšiu úroveň riadeného hostenia WooCommerce spoločnosti Liquid Web..

PlanBeginnerBasicDropshippingMarketplace
cena$ 39 / mesiac$ 99 / mesiac$ 125 / mesiac$ 149 / mesiac
objednávky & ProduktyNeobmedzené produkty OR neobmedzené objednávkyneobmedzenýneobmedzenýneobmedzený
SSL Cert.zadarmozadarmozadarmozadarmo
dať komu košom zahrnutézahrnutézahrnutézahrnuté
Beaver Builderzahrnutézahrnutézahrnutézahrnuté
Add-onsPodpora pre AliExpress a 20+ dodávateľovPlatforma viacerých dodávateľov, Dokan, Stripe integrácia

Rovnako vynikajúce sú služby spoločnosti Liquid Web, že ide o prudký sklon, že nie každý majiteľ firmy je pripravený škálovať tak rýchlo. Aj keď pôsobivý súbor funkcií, ktoré Liquid Web poskytuje (dokonca aj zákazníkom podľa plánu pre začiatočníkov), sa môže javiť ako veľká výhoda oproti najlacnejšiemu plánu Shopify (kde tieto dobroty stoja navyše), naozaj záleží na tom, ako plánujete rozšíriť svoj obchod..

Niektorí zákazníci môžu podľa potreby uprednostňovať čerešne a platiť za niektoré funkcie navyše, pokiaľ sa ich katalóg produktov a mesačné transakcie môžu rozširovať bez obmedzení. Ak ste mali na mysli tento štýl rastu, mali ste na mysli plán WooCommerce pre začiatočníkov spoločnosti Liquid Web..

hostingové funkcie pre tekuté webové woo obchodovanie

hostingové funkcie pre tekuté webové woo obchodovanie Toto je pomerne rozsiahly zoznam funkcií, ale je tu háčik.

Existujú však dva prípady použitia, v ktorých by sme videli, že tento plán skutočne svieti. Plán začiatočníkov WooCommerce spoločnosti Liquid Web je pre vás ideálny, ak:

 • Vaše podnikanie v oblasti elektronického obchodu má sofistikovanú marketingovú stratégiu a obmedzený katalóg špičkových produktov. Ak nikdy nemáte v pláne predať viac ako 15 produktov alebo si nechať mesačný súpis viac ako 150 položiek a vaše stránky priťahujú ľahký, ale stály prúd kvalifikovaných potenciálnych zákazníkov, mohli by ste šťastne hostiť svoju firmu na tento plán navždy..
 • Momentálne plánujete mäkké spustenie vašej stránky elektronického obchodu s obmedzeným výberom produktov. To by vám poskytlo čas na použitie všetkých skvelých nástrojov poskytovaných Liquid Web bez ďalších nákladov na dokončenie vašej marketingovej stratégie a pracovného postupu. Akonáhle ste pripravení urobiť svoj veľký debut, ste v poriadku a prejdete na jeden z oveľa nákladnejších vysokovýkonných plánov spoločnosti Liquid Web..

Stavíme sa, že nebudete spokojní so službami spoločnosti Liquid Web, ak sa prihlásite k ich spravovanému plánu WooCommerce pre začiatočníkov. Ako sme už uviedli vyššie, Liquid Web je taký rýchly a spoľahlivý a ich tím podpory je tak výnimočne nápomocný, že drvivá väčšina ich zákazníkov má pocit, že vyššie ceny sú viac ako opodstatnené.

Vedzte, že tento základný plán WooCommerce nie je vybudovaný tak, aby s vami rástol – je postavený tak, aby vás priviazal!

• Spodný riadok

Liquid Web sa snaží byť najlepším poskytovateľom webhostingu na trhu – a to sa odráža v ich vysokých nákladoch. Keby ste sa však vystrašili vysokými cenami, nečítali by ste sa až do konca tohto preskúmania?

Liquid Web sídli v inej lige ako spoločnosti, ktoré zarábajú peniaze predovšetkým prostredníctvom zdieľaného hostingu. Vo vysokovýkonnom segmente trhu ponúkajú portfólio produktov šitých na mieru vašim najambicióznejším projektom. Ich služby sú flexibilné, spoľahlivé a opierajú sa o vysokokvalifikovaných pracovníkov technickej podpory, ktorí si budú vyžadovať čas a stres zo správy servera z vašej dosky..

Zobraziť ďalšie funkcie

často kladené otázky

Ponúka LiquidWeb hosting pre Linux alebo Windows?

Medzi ich webhostingové služby patrí hosting Windows aj Linux.

Pokúsim sa LiquidWeb zvýšiť svoju cenu, keď je čas, aby som svoju zmluvu predĺžil?

Nie, vaše ceny by mali zostať konštantné s ich existujúcou cenovou štruktúrou.

Dostanem do svojho webhostingového plánu zahrnuté bezplatné doménové meno?

Áno, každý účet webhostingu získa 1,3 alebo 5 doménových mien zadarmo, v závislosti od potrieb každého zákazníka.

Ponúka LiquidWeb súkromie názvu domény WHOIS?

Áno, za príplatok si zákazníci môžu do svojho webhostingového plánu pridať súkromie WHOIS.

Má LiquidWeb službu Virtual Private Server (VPS)?

Absolútne. V skutočnosti ponúkajú desať rôznych úrovní služieb VPS s úložiskom SSD (Solid State Drive), ktoré je možné prispôsobiť tak, aby čo najlepšie vyhovovalo vašim individuálnym potrebám..

Kde sa nachádza táto webhostingová služba?

LiquidWeb sa nachádza v lokalite Lansing, Michigan, USA.

Aké programovacie jazyky LiquidWeb podporuje?

LiquidWeb podporuje Ruby, ASP, Ruby on Rails, ASP.NET, Perl a PHP.

Má LiquidWeb nejaký pridružený program?

Áno, majú jednoduchý program, ktorý platí za každé vygenerované odporúčanie to isté. Sumy platieb zostávajú rovnaké bez ohľadu na to, koľko generácií sprostredkujúcich sprostredkovateľov generuje, takže provízia pri prvom sprostredkovaní je rovnaká ako 10 000..

Môžem hosťovať službu WordPress v službe LiquidWeb?

Absolútne. WordPress je v tejto webhostingovej službe plne podporovaný.

Obsahuje LiquidWeb akýkoľvek softvér na vytváranie webových stránok?

Neexistuje žiadny softvér na vytváranie webových stránok, ale poskytujú prístup k platformám ako WordPress a Joomla, aby vám uľahčili zostavenie vašich webových stránok, ak si budete priať..

Môžem používať PrestaShop s hostingom LiquidWeb?

Áno, ak chcete, môžete na svoje servery ľahko nainštalovať softvér elektronického obchodu PrestaShop.

Aké ľahké je presunúť inštalácie WordPress na LiquidWeb?

Migrácia z WordPress na LiquidWeb je jednoduchá a je súčasťou ich migračných služieb. Na to, aby ste to urobili sami, môžete tiež použiť nástroj na správu na ovládacom paneli.

A čo obrázkové ťažké stránky na LiquidWebe? Sú v poriadku?

Pokiaľ bude váš ukladací priestor a šírka pásma primeraná, obrázky nebudú problém. Ich špičkové vybavenie to zvládne ľahko.

Máte užívateľský ovládací panel so službou LiquidWeb?

Áno, dostanete ovládací panel cPanel alebo WHM v závislosti od toho, či hostíte produkty založené na systéme Windows alebo Linux. Poskytujú všetko, čo potrebujete na správu svojich webových stránok.

Aký druh záruky ponúkajú?

LiquidWeb má 100% záruku dostupnosti. Ak z akéhokoľvek dôvodu stratíte servis, automaticky získate budúce kredity za služby.

Má LiquidWeb služby distribúcie obsahu (CDN)?

Áno, služby CDN sú súčasťou všetkých ich zmlúv o hosťovaní.

Ako často LiquidWeb vykonáva zálohy?

Vykonávajú zálohy každú noc na server mimo server kvôli vašej bezpečnosti.

Koľko e-mailových adries je povolených v prípade hostiteľa LiquidWeb?

Počet nákupov e-mailov a e-mailov je pri nákupe webhostingového plánu neobmedzený.

Ponúka LiquidWeb študentskú zľavu?

Áno, študentskú zľavu nájdete na ich webových stránkach a neziskové organizácie môžu tiež získať zľavu, ak o ňu požiadajú.

A čo streamovanie videa? Ako na to funguje LiquidWeb?

Ich zdieľaná platforma funguje primerane dobre na streamovanie videa, ale na kvalitné streamovanie videa sa odporúča používať špecializované weby alebo stránky prevádzkované na VPS..

Ponúka LiquidWeb neobmedzený úložný priestor a šírku pásma?

Áno, ponúkajú oboje, ale vyhradzujú si právo zrušiť oprávnenie, ak zistia, že ide o zneužitie alebo nadmerné použitie.

Mám štyri webové stránky. Ktorá zo služieb LiquidWebu by fungovala pri hostovaní mojich stránok?

Každý z hostingových plánov LiquidWebu dokáže spracovať štyri webové stránky naraz.

Aké sú štandardné dĺžky zmlúv pre hosting LiquidWebu?

Zákazníci si môžu vybrať z mesačných, ročných alebo viacročných zmlúv o webhostingu. Je nákladovo efektívnejšie zvoliť si dlhodobejšie obdobie.

Aké mám možnosti platby, ak zvolím LiquidWeb?

Prijímajú bezhotovostné prevody, Paypal a väčšinu hlavných kreditných kariet ako platbu za služby.

Bude moja webová stránka elektronického obchodu dobre fungovať s použitím LiquidWebu?

Áno, ich webhostingové plány veľmi dobre fungujú so všetkými webovými stránkami elektronického obchodu a podporujú funkcie, ako sú nákupné vozíky a SSL (Secure Sockets Layer) (SSL)..

Je LiquidWeb bezpečným produktom pre webhosting?

Infraštruktúra tejto spoločnosti určuje priemyselný štandard v oblasti bezpečnosti vďaka neustálemu monitorovaniu, personálu na mieste a najnovším technológiám brány firewall. Pokiaľ ide o bezpečnosť, sú pred krivkou.

Kde presne sú dátové centrá LiquidWeb fyzicky umiestnené?

LiquidWeb má v súčasnosti štyri dátové centrá, jedno vo Phoenixe v Arizone a ďalšie tri v štáte Michigan.

Môže mi LiquidWeb pomôcť preniesť moje existujúce webové stránky na ich služby? Nemám čas ani vedomosti na to.

Áno! Majú tím pre migráciu stránok, ktorého jedinou úlohou je pomôcť vám preniesť vaše existujúce stránky do vašej novej webhostingovej služby. Prepínanie webhostingu nebolo nikdy také bezbolestné.

Aký druh zákazníckej podpory je k dispozícii, ak mám nejaké problémy?

LiquidWeb má nepretržitú zákaznícku podporu prostredníctvom telefónu alebo chatu na svojich webových stránkach. Podporný tím hovorí iba anglicky.

Čo ak nie som spokojný s ich webhostingovou službou?

Ak nie ste spokojní s výkonom LiquidWebu, majú na všetky dostupné produkty a služby 30-dňovú záruku vrátenia peňazí..

Dúfajme, že všetky otázky týkajúce sa tejto webhostingovej služby boli zodpovedané vyššie. Ak ste nakupovali domácu webhostingovú službu, ktorá má špičkové funkcie v tomto odvetví, LiquidWeb je skvelá voľba. Majú plán pre každého zákazníka veľkosti, od jedného názvu domény po 1 000. Táto webhostingová služba je skutočne jedinečná vďaka špičkovej zákazníckej podpore, nepretržitému monitorovaniu a bezpečnosti a možnosti konfigurácie systému podľa vašich potrieb. Poskytujú tiež službu migrácie stránok, ktorá umožňuje prenos vašich údajov na vaše nové servery LiquidWeb čo najjednoduchšie. Na trhu, ktorý je preplnený webhostingovými spoločnosťami, budú severoamerickí zákazníci veľmi spokojní s cenami, flexibilitou a ľahkým prechodom na LiquidWeb. Viac na LiquidWeb.com

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map