LiquidWebi ülevaated mai 2020 – parim ja saabuv veebimajutaja?

Contents

Mis on vedel veebimajutus?

Veebiklubi Liquid Web peakorter asub Lansingis, MI Kõige kasulikumad inimesed majutamisel&# x2122;. Ja kellel on üle 30 000 kliendi ja kellel on üks kõrgeim lojaalsusmäär tööstuses, võivad nad just sellised olla. Neil on õnnestunud see maine osaliselt kindlustada, eemaldades end täielikult virtuaalserverite võistlusest.


vedel veebi arvustused

vedel veebi arvustused Noh, nad näevad välja üsna abivalmid, kas pole?

Veel üks kord tagumiste inimeste jaoks valjem: Vedelveeb ei paku ühist hostimist.

See on ainulaadne valik tööstuses, kus jagatud hostimine on suuremate rahategijate jaoks lisaks suurimale raha teenijale ka väljaspool. Ja see otsus esindab hästi Liquid Web’i hostimisteenuseid tervikuna: nad eraldavad oma ressursid kõrgetasemeliste teenuste loomiseks ja tagamiseks kõrgetasemeliste vajadustega klientidele.

Vaadake rohkem funktsioone LiquidWeb Arvustused 4.4 / 5 Ülevaataja {{reviewsO overall}} / 5 Kasutajad (18 hääled) plussid

 1. Väga võimas ja paindlik
 2. Suurepärased VPS ja pühendatud hostimiskavad
 3. Veetlev klienditeenindus
 4. 100% tööaja garantii

Miinused

 1. Virtuaalserver puudub
 2. E-posti lisakulud
 3. Algajatele kallis

Tugi4.5Speed4.5Features5Value4Läbipaistvus4

Vedela veebimajutuse ülevaade

Vedela veebi ideaalne matš on abivajaja. Sest nad ei otsi ainult kiiret haakimist; nende hallatavad, eritellimusel ehitatud teenused on mõeldud kestma.

Nad ei taha olla ainult teie veebi, nad tahavad olla ka teie süsteemide kaughaldur. Nende klienditoe gurud jäävad teiega hilisõhtuni telefoniga.

Nad on nõus selle kõik reale kinnitama, et tõestada, et hoolivad, sealhulgas a 100% tööaja garantii.

Ja kui te olete armukade tüüp, siis on teil hea meel teada saada, et Liquid Web’i leib ja või on ühe kliendi jaoks mõeldud serverid.

Andke meile andeks juustunud laiendatud suhte metafoor, kuid see on asjakohane. Kuna enne Liquid Web-iga kohustuse võtmist peaksite teadma, et saak on käes. Ja paljude jaoks on see hulgimüüja.

Üldiselt on Liquid Web’s hinnad on keskmisest tunduvalt kõrgemad. Kuid nad on seda väärt! See tähendab, et kui teie projektid on kõrgetasemelised ja piisavalt ambitsioonikad, et nende teenuseid nõuda.

• LiquidWeb on hea valik teile, kui te…

 • Vajatakse hostit, mis saaks hakkama äärmiselt ambitsioonikate veebiprojektidega, millel on kõrgetasemeline kohandamine ja tugi.
 • Teage veebimajutusest piisavalt, et end hätta jäädes proovida teha ise. Vedeliku veebi meeskonnal on oma visiooni kujundamisel seljataga.
 • Tahad hallatud plaane ja spetsiaalset serverit, ilma et peaksite piirduma ainult WordPressiga.
 • Olete vabakutseline, kes haldab mitut kliendisaiti ja otsib usaldusväärset ja segadusteta viisi oma töövoo hostimise poole optimeerimiseks.

• Vedel veeb pole teie jaoks, kui te…

 • Soovite luua väikese isikliku veebisaidi või otsite jagatud hostimiskava. Vedelveeb torkab silma teisel tasemel.

  Parim alternatiiv

  Põhiliste jagatud hostimiskavade jaoks, millel on kõrgelt hinnatud klienditeenindus, suurepärane tööaeg ja ülikiire kiirus, vaadake SiteGround või A2 Hosting

 • Lihtsalt ei suuda kõht nii palju maksta, isegi kui see tähendab nii palju energiat ja nii palju funktsioone.

  Parim alternatiiv

  DreamHost omab VPS-i ja haldab WP-i hostimisplaane alates 20 dollarist kuus.

• Vedela veebimajutuse plussid

Vedelveebil on muljetavaldav hallatud hostimise, pilve ja spetsiaalsete serveripakettide kataloog, mida saab turu ülemisele ešelonile pakkuda. Siin on aspektid, mida nad tõeliselt naelutavad.

1. Kas soovite seda? Nad ehitavad selle üles. Ja hallata seda.

Vedelveebil on liiga palju pakette ja teenuseid, et ühte ülevaadet lühidalt katta. Teil on suure jõudlusega ruumis palju võimalusi, alates Linuxist kuni akendeni, VPS-ist pilvemajutuseni, pühendatud serveritest hallatava WordPressi ja WooCommerceni.

Kuid piisab, kui öelda, et Vedel Veebil on ajusid, mõistust ja paindlikkust isegi kõige keerukamate hostitud infrastruktuuride väljaehitamiseks ja tõhusaks haldamiseks.

PCI standardid? Lihtne.

HIPAA järgimine? Pole probleemi.

Edasimüüja hostimine? Nad said su tagasi.

Liquid Web saab kavandada ja hallata kohandatud lahendusi, mis on ulatuslikud, alates varajases staadiumis asutamisest kuni ettevõtte korporatsioonideni. Nende kohandatud hostimislahenduste hulka kuulub spetsiaalne kontohaldur, kes on hõlpsasti juurdepääsetav ja teeb teie IT-meeskonnaga koostööd.

2. (Mõned) kõige kasulikumad inimesed majutamisel

Vedelveeb tähtsustab teie kogemust kliendina. See ilmneb juba nende klanitud, moodsa kaubamärgi ja intuitiivse kliendiliidese kaudu.

Ja kui asi puudutab teid vanast veebimajutajast eemale peletamises, naelutavad nad ülemineku tõeliselt.

Ränded on vabad ja valutud ning unustavad oma vana peremehe kiiresti.

Kuid kus Liquid Web tõeliselt paistab, on nende tehniline tugi. Kuna nende tooted on hinnalisemad ja arenenumad, teavad nad, et tegemist on erinevat tüüpi klientidega kui teie sooduspakkumiste virtuaalserver (hei, ei vihka! Me armastame nii odavat virtuaalserverit kui järgmine mees!).

vedel veebiklienditeeninduse lubadus

vedel veebiklienditeeninduse lubadus Liquid Web lubab oma klientidele, et kõigile küsimustele vastatakse 59 minuti jooksul.

Lihtsa veebi tugimeeskond püüab hädaolukordades lihtsalt oma kontaktpunktina tegutseda, kohapealse palgalise süsteemiadministraatori ooteaeg.

Nad ei vaja ainult tõrkeotsingut, vaid tegutsevad ka projekti konsultantidena.

Ja kui tegemist on hostimise kõrgema tasemega, siis on nende teadmised võrratud. Kas kavandate uut juurutamisarhitektuuri? Salvestuse tasakaalustamine? Teil on küsimusi võrgustiku, SSL-i või täiendavate IP-nõuete kohta, mille soovite tagasi tõmmata kelleltki, kes nende asju teab?

Helistage oma Liquid Web kontohaldurile!

Nad käsitlevad teie päringut entusiasmiga, kuulevad teid mõtlikult ja pakuvad võimalikult ökonoomseid ja kiiresti rakendatavaid lahendusi.

Paljude väikeettevõtete jaoks saab selline ekspertteadmine toetada teie kasvu ja säästa teie raha.

3. Suurepärane kiirus ja 100% Uptime garantii

Liquid Web mitte ainult ei kiida tööstuse kiireima kiirusega (keskmiselt 400 ms), vaid pakub ka kõige heldem SLA tööstuses: 100% tööaja garantii ja tagasimakse 10-kordne seisaku maksumus.

Kuidas nad saavad nii ambitsioonika lubaduse korral head olla? Esiteks on kõik Liquid Webi põhiandmekeskused eraomandis ja neid hallatakse Lansingist Phoenixi ja Amsterdami. Iga andmekeskus on varustatud üleliigsete võrkude, tsentraalse õhu, kohapealse turvalisusega ja kaitstud elektrikatkestuste eest. Nad töötavad ka 30-minutilise riistvara asendamise garantii alusel.

vedelad veebiserverid meis ja Euroopas

vedelad veebiserverid meis ja Euroopas Nende veebisaidil saate testida Liquid Web’i serverite kiirust Lansingis, Phoenixis ja Amsterdamis.

100% tööaega on võimatu tagada. Liquid Web on aga üsna lähedal ja on valmis teile haruldased erandid hüvitama. Ja kui teie veebisaidi tööaeg on nii väärtuslik, et isegi mõni minut seisakuid võib teile maksma minna, siis on Liquid Web kõrged hinnad rohkem kui selle funktsiooni ainuüksi see.

4. Läbimõeldud funktsioonid kõikjal

Vedelad veebimajutusplaanid on takerdunud pilkupüüdvate funktsioonide hulka. Kuid lisaks maiuspalade pakkumisele loovad nad tõepoolest kogemuse, mis on täiesti kooskõlas sellega, mida nende sihtrühm soovib ja vajab.

Võtame näiteks vabakutselised, kes haldavad mitut kliendi veebisaiti. Et näha, mida Liquid Web pidi sellele hostimisklientide rühmale pakkuma, katsetasime Ettevõtte hallatava WordPressi hostimine kuus 149 dollarit. Kindel hind, kuid siin on lisaks WordPressi optimeeritud hostimisele ka järgmine:

Spetsifikatsioonid

 • Ruumi kuni 25 saidi majutamiseks
 • 150 GB SSD
 • Piiramatu liiklus ja lehevaatamised
 • 5TB ribalaius

Maiuspalad

 • Piiramatu juurdepääs andmebaasile ja serverile
 • Automaatne SSL iga saidi jaoks
 • Arendaja tööriistad nagu SSH, Git ja WP-CLI
 • Komplekti kuulub iThemes Synci pistikprogramm

See plaan kaeti lahti kõigega, mida vabakutseline töötaja, kes majutab mitut kliendisaidi, võiks vajada. Alates valututest rännetest kuni väga moodsa liideseni kaeti juba mõned selle kava demograafiliste eesmärkide peamised valupunktid.

PlanPersonalFreelanceProfessional Business
Saidide arv141025
SSD salvestusruum20 GB40 GB100 GB150 GB
Hind29 dollarit kuus69 dollarit kuus99 dollarit kuus149 dollarit kuus

Kuid see, kus see meile tegelikult müüs, oli armatuurlaua sisse ehitatud pisidetailid: võimalus teha hiireklõpsuga šabloonisaite, sildistada oma saite sisemiseks korraldamiseks, hõlpsasti luua parooliga kaitstud vaateid, alla laadida juurdepääsu- ja vigade logisid ning teha visuaalseid võrdlusi. teie varundatud saitidest.

läbimõeldud kasutajakogemus vedelate veebiserverite hostimine

läbimõeldud kasutajakogemus vedelate veebiserverite hostimine Need läbimõeldud üksikasjad näitavad, kui hästi Liquid Web mõistab arendajate töövooge ja valupunkte.

Klientide armatuurlauad on harva nii kasutatavad. Paljude võõrustajate puhul võib teil olla lihtsam iga hallatava URL-i jaoks WordPressi administraatori lehte järjehoidjatesse lisada, selle asemel et üldse häirida hostimise armatuurlauda, ​​välja arvatud juhul, kui teie ülesanne on hostimine.

Vedelveebi juhtpaneel pakub sirgjoonelist juurdepääsu kõigile teie saitidele veetlevalt ja intuitiivselt.

Veebihaldusega WordPressi hostimine

Veebihaldusega WordPressi hostimine Kena ja korras armatuurlaud, kus pääsete hõlpsalt juurde kõigile oma saitidele ja saate neid hallata? Miks see nii haruldane on?!

• Vedelveebimajutamise miinused

Ükski veebimaht ei sobi kõigile ideaalselt. See võib tõsi olla vedelveebi kohta rohkem kui ühegi teise hostina, mille oleme üle vaadanud.

Ärge saage meist valesti aru!

Arvame, et need sobivad suurepäraselt klientidele, kes vajavad suure jõudlusega teenuseid. Kuid enamiku veebimajutust otsinud inimeste puhul see lihtsalt nii pole.

1. Pole jagatud hostimist

Juhul, kui te sellest ilma jäite, ei paku Liquid Web ühiskasutatavaid hostimisplaane. Kui seda just otsite, otsige mujalt. Vabandust (neil pole kahju).

2. Ettemakse kulud vs. pikaajaline kasu

Oleme seda selles ülevaates juba mitu korda maininud, kuid vedel veeb on kallis.

Peaaegu kõigi pakutavate teenuste puhul jäävad nende plaanid spektri keskmisest hinnalisemale poolele.

Vastutasuks kopsakaid algkulusid pakub Liquid Web aga uskumatut 100% tööaja garantii, kiiret lehekiirust, ööpäevaringset kõrgetasemelist tuge ja funktsioone, mille eest peaksite mujalt lisatasu maksma.

Peate ise matemaatika tegema, et näha, kas see tasub teie konkreetsete vajaduste jaoks ära.

3. E-posti kulud võivad kiiresti lisanduda

E-posti kontode hostimine maksab Liquid Web-iga lisatasu: alates 1 dollarist postkasti kohta kuus. See on mõistlik hind ja nende e-posti hostimislahendused on jõulised, kuid mitte iga klient ei vaja äritaseme tasemel e-posti hostimise premium-teenuseid.

Olge eriti ettevaatlik, kui rändate hostist, mis pakkus piiramatuid postkaste. Kulud võivad kiiresti lisanduda. Kui teil on oma domeeniga seotud pikk e-posti aadresside loend, võiksite enne Liquid Web-ile üleminekut mõelda kaks korda (või vähemalt loendi konmari alla)..

vedelate veebimeilide hostimiskavad

vedelate veebimeilide hostimiskavad Vedelveeb on ilus kaalukad põhjendused miks nad ei paku e-posti hostimist teie serveriga pakettreklaamina.

Lisaks ei olnud tasulised postkastid alati eeskirjad. Postkasti hinnastruktuur kehtestati 2017. aastal, mis oli paljude olemasolevate klientide üllatuseks ja põlguseks.

See viib meid meie lõplikku vedelveebikonverentsi …

4. Organisatsiooniline kaos kannab mõnikord oma koledat pead

Viimastel aastatel omandas Liquid Web WiredTree ja Rackspace Cloud ning viis kliendid oma tiiva alla.

Kuigi paljud kliendid peaaegu üldse ei märganud üleminekut, jätsid eurole üleminek mõne päritud kliendi põlema ja pani mõne olemasoleva kliendi tajuma teenuse ajutist langust.

Lühemad tugiteenuste reageerimise ajad, arveldusprobleemid ja seisaku langus on üleminekuperioodidel teatud määral arusaadavad. Eriti kui see puudutab kõrgetasemelisi hostimisteenuseid.

Pidage ainult meeles, et nii pühendunud ja teadlikud kui Liquid Web’i meeskond, pole neil sisemise korralduse ja klientide suurtest muutustest teadlik hoidmise osas täpseid tulemusi..

• Vedela veebihaldusega WooCommerce’i algajate kava ülevaade

Võib-olla osaliselt seetõttu, et nende teenused on üldiselt spektri kallil poolel, ja Liquid Web on hakanud pakkuma konkurentsivõimelise hinnaga, hallatud WooCommerce’i kavasid.

 

Algaja plaan algab 39 dollarist kuus, muutes selle vaid pisut kallimaks kui Shopify võrreldav plaan. Liquid Web’i pakett WooCommerce Beginner eristab Shopify pakutavatest funktsioonidest nii laia valikut kui ka rangeid piiranguid:

Ülespoole …

Liquid Web’i algaja WooCommerce’i pakett pakub funktsioonide loendit tugevama kui ükski teine ​​turul pakutav plaan. Nende funktsioonide hulka kuuluvad:

 • Tehingutasud puuduvad
 • Piiramatu personali / administraatori kontod
 • Keerukas aruandlus ja arvete esitamine
 • Välju pakkumistest ja reaalajas saatmishindadest
 • Toodete kimbud, müük ja ristmüük
 • Soovinimekirjad
 • Hüljatud ostukorvi juhtimine Jilt’i kaudu
 • Tasuta SSL-sertifikaat
 • Beaver Builder on standardvarustuses
 • Kõik IconicWP pistikprogrammid, mis on tasuta installimiseks saadaval
 • Tuhanded kaunid tasuta teemad iTheme’ilt

Alumisel küljel…

Vedelveebi algaja WooCommerce’i pakett piirdub teiega KUNAGI piirmäär 15 tootele piiramatute tehingutega VÕI piiramatu arv tooteid, mille kork on 150 tellimust kuus.

Seda on palju armastada, aga ka palju mõelda. Igal juhul on tegemist ainulaadse pakkumisega. Miks peaks Liquid Web valima ühelt poolt nii helde funktsioonidega ja teiselt poolt nõme tootekattega?

Meie teooria: see konkurentsivõimelise hinnaga pakett näib olevat Liquid Web pakkumine, et meelitada ligi teistsugust miljööd kliente. Nimelt need, keda muidu võivad kõrged hinnad hirmutada.

39 dollari suuruse kuu pakkumine võiks anda Liquid Webile võimaluse võita eelarvest teadlikke kliente nende vingete omaduste, suurepärase klienditoe ja kindla usaldusväärsuse abil (nagu on üksikasjalikult kirjeldatud ülaltoodud ülevaates), et neid haarata ja lõpuks müüa neid suurema, kallima plaani alusel.

Hea strateegia, eks?

Muidugi – see võib olla kõige parem, kui enne Algajate paketi registreerumist teate, et see on nende mänguplaan.

Meie arvates on Liquid Webi algtaseme WooCommerce’i plaan lihtsalt selline ei ole jätkusuutlik ühegi e-äriäri jaoks, plaanide järkjärguline laiendamine. Kui teie pood ületab algaja plaani piirangud, peate olema valmis igakuist makset enam kui kahekordistama, et liikuda Liquid Web’i järgmisele hallatava WooCommerce’i hostimise astmele.

PlanBeginnerBasicDropshippingMarketplace
Hind39 dollarit kuus99 dollarit kuus125 dollarit kuus149 dollarit kuus
Tellimused & TootedPiiramatu hulk tooteid VÕI piiramatu arv tellimusiPiiramatuPiiramatuPiiramatu
SSL sertifikaat.TasutaTasutaTasutaTasuta
Jilt KaasasKaasasKaasasKaasas
Kobraste ehitajaKaasasKaasasKaasasKaasas
LisandmoodulidTugi AliExpressile ja 20+ tarnijateleMitme müüja platvorm, Dokan, triipude integreerimine

Nii suurepärased kui Liquid Web’i teenused on, on tegemist järsu kaldega, mida mitte kõik ettevõtte omanikud pole valmis nii kiiresti skaleerima. Kuigi muljetavaldav funktsioonikimp, mida Liquid Web pakub (isegi Algajate kava klientidele), võib tunduda tohutu eelisena võrreldes Shopify kõige odavama paketiga (kus need maiustused maksavad lisatasu eest), sõltub see tegelikult sellest, kuidas kavatsete oma poodi kasvatada.

Mõni klient võib eelistada kihlvedu ja maksta teatud funktsioonide eest vajaduse korral lisatasu, kui nende tootekataloogi ja igakuiseid tehinguid lubatakse piiramatult laiendada. Kui see kasvustiil on rohkem see, mida arvasite, siis pole Liquid Web’i WooCommerce Beginner Plan tõenäoliselt teie jaoks.

vedelate veebimaailmadega seotud veebimajutusfunktsioonid

vedelate veebimaailmadega seotud veebimajutusfunktsioonid See on üsna ulatuslik funktsioonide loetelu, kuid saak on siiski olemas.

Siiski võib öelda, et kahel kasutamisjuhtumil näeme, et see plaan tõesti särab. Vedelveebi WooCommerce’i algajate plaan sobib teile ideaalselt, kui:

 • Teie e-kaubanduse ettevõttel on keeruline turundusstrateegia ja piiratud koguses kõrgekvaliteedilisi tooteid. Kui teil pole kunagi kavas müüa rohkem kui 15 toodet või pidada üle 150 kauba kuuvarusid ja teie sait meelitab kergeid, kuid püsivaid kvalifitseeritud müügivooge, võiksite oma plaani igavesti oma ettevõttele hostida.
 • Kavatsete just oma e-kaubanduse saidi pehmet käivitamist, kus on praegu piiratud tootevalik. See annaks teile aega kasutada kõiki suurepäraseid tööriistu, mida Liquid Web pakub ilma lisatasuta, oma turundusstrateegia ja töövoo täpsustamiseks. Ja kui olete valmis oma suure debüüdi tegema, on teil õigus liikuda ühe Liquid Web’i palju kallimate suure jõudlusega plaanide juurde.

Panustame, et te ei pea Liquid Web’i teenustes pettuma, kui logite sisse nende algatatud WooCommercei hallatud kavasse. Nagu me eespool üksikasjalikult kirjeldasime, on Liquid Web nii kiire ja usaldusväärne ning nende tugimeeskond on nii erakordselt kasulik, et valdav enamus nende kliente leiab, et kõrgemad hinnad on õigustatud.

Lihtsalt teadke, et see algtaseme WooCommerce’i plaan ei ole loodud teiega koos kasvamiseks – see on loodud selleks, et teid kinni panna!

• Alumine rida

Liquid Web püüab olla parim veebimajutusteenuste pakkuja turul – ja see kajastub nende kõrgetes kuludes. Kuid te poleks selle arvustuse lõpuni lugenud, kui teid hirmutaksid kõrged hinnad, nüüd tahaksite seda teha?

Vedelveeb asub teises liigas kui ettevõtted, kes teenivad oma raha peamiselt jagatud hostimise kaudu. Kõrgjõudlusega turunišis pakuvad nad tooteportfelli, mis on kohandatud teie kõige ambitsioonikamatele projektidele. Nende teenused on paindlikud, usaldusväärsed ja neid toetavad väga teadlikud tugiteenistujad, mis võtab serveri haldamise teie plaadilt maha nii palju aega kui ka stressi.

Kuva rohkem funktsioone

Korduma kippuvad küsimused

Kas LiquidWeb pakub Linuxi või Windowsi hostimist??

Nende veebimajutusteenused hõlmavad nii Windowsi kui ka Linuxi hostimist.

Kas LiquidWeb proovib minu hinda tõsta, kui on aeg minu lepingut pikendada?

Ei, teie hinnakujundus peaks jääma samaks olemasoleva hinnastruktuuriga.

Kas ma saan oma veebimajutuskavaga kaasa tasuta domeeninime??

Jah, iga veebimajutuskonto saab 1,3 või 5 tasuta domeeninime, sõltuvalt kliendi vajadustest.

Kas LiquidWeb pakub WHOIS-i domeeninime privaatsust?

Jah, lisatasu eest võivad kliendid lisada oma veebimajutuskavasse WHOIS-privaatsuse.

Kas LiquidWebil on virtuaalse privaatserveri (VPS) teenus??

Absoluutselt. Nad pakuvad tegelikult kümme erinevat VPS-teenust koos SSD-salvestusruumiga, mida saab kohandada vastavalt teie individuaalsetele vajadustele.

Kus see veebimajutusteenus asub??

LiquidWeb asub Lansingis Michiganis USA-s.

Milliseid programmeerimiskeeli LiquidWeb toetab?

LiquidWeb toetab Ruby, ASP, Ruby on Rails, ASP.NET, Perl ja PHP.

Kas LiquidWebil on mõni sidusprogramm??

Jah, neil on lihtne programm, mis maksab sama iga genereeritud suunamise eest. Maksesummad jäävad samaks olenemata sellest, kui palju viitajaid sidusettevõtteid genereerib, seega on esimese suunamise komisjonitasu sama kui 10 000.

Kas ma saan LiquidWebi teenuses WordPressit hostida??

Absoluutselt. Selles veebimajutusteenuses toetatakse WordPressi täielikult.

Kas LiquidWeb sisaldab veebisaitide loomise tarkvara??

Komplekti ei kuulu veebisaidi loomise tarkvara, kuid need pakuvad juurdepääsu sellistele platvormidele nagu WordPress ja Joomla, et teil oleks soovi korral oma veebisaidi loomine hõlbus..

Kas ma saan PrestaShopit kasutada koos LiquidWeb hostimisega??

Jah, soovi korral saate oma serveritesse hõlpsalt installida e-kaubanduse tarkvara PrestaShop.

Kui lihtne on WordPressi installimiste teisaldamine LiquidWebi?

WordPressilt LiquidWebile migreerimine on lihtne ja kuulub nende migreerimisteenuste hulka. Kui soovite seda ise hõlpsalt teha, saate kasutada ka nende juhtpaneeli haldustööriista.

Kuidas on piltide raskete saitidega LiquidWebis? Kas nendega on kõik korras?

Kuni teie salvestusruum ja ribalaiuse ost on piisavad, pole piltidest probleem. Nende tipptasemel seadmed saavad sellega hõlpsalt hakkama.

Kas saate LiquidWebi teenusega kasutaja juhtpaneeli??

Jah, saate cPaneli või WHM-i juhtpaneeli, sõltuvalt sellest, kas hostite Windowsi või Linuxi põhiseid tooteid. Need pakuvad kõike, mida vajate oma veebisaitide haldamiseks.

Millist garantiid nad pakuvad?

LiquidWebil on 100% tööaja garantii. Kui kaotate teenuse mingil põhjusel, saate tulevikus teenustasusid automaatselt.

Kas LiquidWebil on sisujaotusvõrgu (CDN) teenuseid??

Jah, CDN-teenused sisalduvad kõigi nende hostimislepingutes.

Kui sageli LiquidWeb varundab?

Nad teevad teie turvalisuse tagamiseks igal õhtul varukoopiaid serveriväliselt serverisse.

Mitu e-posti aadressi on LiquidWebi hostimisega lubatud?

Veebimajutuspaketi ostmisel on e-kirjade arv ja e-posti salvestusruum piiramatu.

Kas LiquidWeb pakub õpilasele allahindlust??

Jah, nende veebisaidilt leiate nende üliõpilaste allahindluse ja ka mittetulundusühingud võivad allahindlust saada, kui nad seda taotlevad.

Aga video voogesitus? Kui hästi LiquidWeb selle jaoks töötab?

Nende jagatud platvorm töötab video voogesituse jaoks suhteliselt hästi, kuid kvaliteetse video voogesituse jaoks on soovitatav kasutada spetsiaalseid saite või VPS-i käitatavaid saite..

Kas LiquidWeb pakub piiramatut salvestusruumi ja ribalaiust??

Jah, nad pakuvad mõlemat, kuid jätavad endale õiguse privileegid tühistada, kui nad leiavad, et neid kasutatakse kuritarvituste või liigse kasutamise korral.

Mul on neli veebisaiti. Milline LiquidWebi teenustest toimiks minu saitide majutamiseks?

LiquidWebi iga hostimisplaan on võimeline käsitlema korraga nelja veebisaiti.

Millised on LiquidWebi hostimise standardsed pikkused?

Kliendid saavad valida kas kuu, aasta või mitmeaastase veebimajutuslepingu vahel. Pikema tähtaja valimine on kulutõhusam.

Millised on minu maksevõimalused, kui valin LiquidWeb?

Nad aktsepteerivad teenuste eest maksetena pangaülekandeid, Paypalit ja enamikku suuremaid krediitkaarte.

Kas minu e-kaubanduse veebisait töötab LiquidWebi abil hästi??

Jah, nende veebimajutusplaanid töötavad väga hästi kõigi e-kaubanduse saitidega, toetades turvalisuse tagamiseks selliseid funktsioone nagu ostukärud ja turvaline pistikupesade kiht (SSL).

Kas LiquidWeb on turvaline veebimajutustoode?

Selle ettevõtte infrastruktuur seab pideva jälgimise, kohapealse personali ja uusimate tulemüüritehnoloogiate abil turvataseme. Turvalisuse osas on nad kõverjoonest ees.

Kus täpselt asuvad LiquidWebi andmekeskused füüsiliselt?

LiquidWebil on praegu neli andmekeskust, üks asub Phoenix Arizonas ja veel kolm Michigani osariigis..

Kas LiquidWeb aitab mul oma olemasolevaid veebisaite nende teenusele üle viia? Mul pole selleks aega ega teadmisi.

Jah! Neil on saitide migreerimise meeskond, kelle ainus ülesanne on aidata teil olemasolevad saidid üle viia teie uude veebimajutusteenusesse. Veebimajutuse vahetamine pole kunagi olnud nii valutu.

Milline klienditugi on saadaval, kui mul on probleeme?

LiquidWebil on ööpäevaringne klienditugi telefoni või vestluse kaudu nende veebisaidil. Tugimeeskond räägib ainult inglise keelt.

Mis siis saab, kui ma pole nende veebimajutusteenusega rahul?

Kui te pole LiquidWebi toimivusega rahul, on neil kõigi saadaolevate toodete ja teenuste jaoks 30-päevane raha tagasi garantii..

Loodetavasti on kõigile teie küsimustele selle veebimajutusteenuse kohta juba eespool vastatud. Kui olete otsinud kodumaist veebimajutusteenust, millel on valdkonna juhtivad funktsioonid, LiquidWeb on suurepärane valik. Neil on plaan iga suurusega kliendi jaoks, alates ühest domeeninimest kuni 1000-ni. Valdkonna juhtiv klienditugi, ööpäevaringne jälgimine ja turvalisus ning võimalus oma süsteemi vastavalt teie vajadustele konfigureerida muudavad selle veebimajutusteenuse tõeliselt ainulaadseks. Nad pakuvad ka oma saidi migreerimisteenust, mis muudab teie andmete ülekandmise teie uutele LiquidWeb-serveritele võimalikult inimlikult lihtsaks. Veebimajutusettevõtetest rahvarohkel turul on Põhja-Ameerika kliendid äärmiselt rahul hinnakujunduse, paindlikkuse ja lihtsusega LiquidWeb. Lisateave LiquidWeb.com

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map