LiquidWeb Відгуки травень 2020 – Кращий веб-хостинг?

LiquidWeb Відгуки травень 2020 – Кращий веб-хостинг?

LiquidWeb Відгуки травень 2020 – Кращий веб-хостинг?

Contents

Що таке рідкий веб-хостинг?

Штаб-квартира якого знаходиться у місті Лансінг, штат Мічиган, прагне стати командою рідких веб Найкорисніші люди в хостингу&# x2122;. А з 30 000 + клієнтами і одним з найвищих показників лояльності в галузі, вони можуть бути саме такими. Їм вдалося частково закріпити цю репутацію, повністю вивівшись із загальної гонки з щурами-хостингами.


рідкі огляди веб-хостингу

рідкі огляди веб-хостингу Що ж, вони виглядають дуже корисно, чи не так?

Ще голосніше людям ззаду: Рідка Web не пропонує спільного хостингу.

Це унікальний вибір у галузі, де спільний хостинг є вище та поза найбільшим виробником грошей для більшості основних гравців. І це рішення є хорошим представленням хостингових послуг Liquid Web в цілому: вони виділяють свої ресурси на створення та забезпечення послуг високого рівня для клієнтів з високими потребами.

Переглянути інші функції Огляди LiquidWeb 4.4 / 5 Рецензент {{reviewsOverall}} / 5 Користувачі (18 голоси) Плюси

 1. Висока потужність і гнучкість
 2. Відмінні VPS та виділені плани хостингу
 3. Чудове обслуговування клієнтів
 4. 100% гарантія часу

Мінуси

 1. Немає спільного хостингу
 2. Вартість електронної пошти додатково
 3. Дорогий для початківців

Підтримка4.5Швидкість4.5Особливості5Залежність4Трансформація4

Рідкий огляд веб-хостингу

Ідеальне поєднання рідкого Інтернету потрібне. Тому що вони не просто шукають швидкого підключення; їхні керовані, побудовані на замовлення послуги, повинні тривати.

Вони не просто хочуть бути вашим веб-хостом, вони також хочуть бути вашим віддаленим системним адміністратором. Їх гуру служби підтримки клієнтів залишатимуться по телефону з вами до пізньої ночі.

Вони готові викласти все це на лінію, щоб довести, що їм все одно, в тому числі 100% гарантія тривалості роботи.

І якщо ви ревнивий тип, ви будете раді дізнатись, що хліб і масло рідкого Інтернету – це сервери, призначені для одного клієнта.

Пробачте за сирну розширену взаємозв’язок-метафору, але це доречно. Тому що перед тим, як взяти на себе зобов’язання з Liquid Web, ви повинні знати, що є улов. І для багатьох це зловмисник.

Рідка павутина ціни значно вище середніх. Але вони того варті! Тобто, якщо ваші проекти досить високі та амбітні, щоб вимагати їх послуг.

• LiquidWeb – хороший вибір для вас, якщо ви…

 • Потрібен хост, який може працювати з надзвичайно амбітними веб-проектами з високим рівнем налаштування та підтримки для відповідності.
 • Досить знати про веб-хостинг, щоб ви потрапили в біду, якщо ви спробували зробити ЗНО. Команда рідких веб-сайтів матиме спину, коли ви формуєте своє бачення.
 • Хочете керувати планами та виділеним сервером, не обмежуючись WordPress.
 • Ви є фрілансером, який керує кількома клієнтськими сайтами та шукає надійний і безладний спосіб оптимізувати хостингову сторону вашого робочого процесу.

• Рідка Інтернет не для вас, якщо ви…

 • Хочете створити невеликий особистий веб-сайт або шукаєте спільний план хостингу. Рідка павутина пробиває на іншому рівні.

  Найкраща альтернатива

  Щоб отримати основні спільні плани хостингу з високим рейтингом обслуговування клієнтів, великим режимом роботи та надзвичайною швидкістю, ознайомтеся з SiteGround або A2 хостингом

 • Просто не можна так платити, навіть якщо це означає отримати стільки енергії та стільки функцій.

  Найкраща альтернатива

  DreamHost має VPS та керує планами хостингу WP, починаючи з 20 доларів на місяць.

• Плюси рідкого веб-хостингу

Liquid Web має вражаючий каталог керованого хостингу, хмари та виділених серверних пакетів, які пропонуються у верхній ешелон ринку. Ось аспекти, які вони справді нігті.

1. Ви цього хочете? Вони його збудують. І керуйте ним.

Рідка мережа має занадто багато пакетів та послуг, щоб їх можна було охопити за один огляд. У вас є багато варіантів у просторі з високою продуктивністю, від Linux до Windows, VPS до хмарного хостингу, виділених серверів для керованих WordPress та WooCommerce.

Але достатньо сказати, що Рідка Web має мізки, розум і гнучкість для створення та ефективного управління навіть найскладнішими розміщеними інфраструктурами..

PCI стандарти? Легко.

Відповідність HIPAA? Нема проблем.

Хостинг реселерів? Вони отримали вашу спину.

Рідка Web може розробляти та керувати нестандартними рішеннями масштабу, починаючи з раннього етапу до корпоративних підприємств. Їх спеціалізовані хостингові рішення включають спеціалізованого менеджера облікових записів, який легко доступний та співпрацює з вашою ІТ-командою.

2. (Деякі) Найкорисніші люди в хостингу

Рідка веб надає пріоритет вашому досвіду як клієнта. Це вже видно в їх гладкому, сучасному брендінгу та інтуїтивно зрозумілому інтерфейсі для клієнтів.

І коли справа доходить до того, щоб відвести вас від старого веб-хостингу, вони справді забивають перехід.

Міграція вільна і безболісна, і ви забудете свого старого господаря в найкоротші терміни.

Але там, де реально світить рідина, є їх технічна підтримка. Оскільки їхня продукція цінніша і просунутіша, вони знають, що вони мають справу з клієнтом іншого розміру, ніж ваш хостинг, який продається у виграшному кошику (ей, ніякої ненависті! Ми любимо дешевий спільний хостинг так само, як і наступний хлопець!).

рідкий веб-сервіс для клієнтів

рідкий веб-сервіс для клієнтів Рідка мережа Web обіцяє своїм клієнтам, що на всі запити буде надано відповідь протягом 59 хвилин.

Замість того, щоб просто слугувати точкою вашого контакту в тяжкі часи, команда служби підтримки рідких веб-сайтів прагне діяти як резервне використання на сайті, платного системного адміністратора.

Вони не просто вирішують проблеми, вони виступають консультантами по проектах.

А коли мова йде про більш високі рівні хостингу, їхня експертиза є безпрецедентною. Проектування нової архітектури розгортання? Балансуючи ваше сховище? У вас виникнуть запитання щодо мережевих зв’язків, SSL або додаткових вимог щодо IP, які ви хочете відмовитись від того, хто знає їхні речі?

Зателефонуйте своєму менеджеру рідких веб-облікових записів!

Вони будуть ставитись до вашого запиту з ентузіазмом, слухати вас задумливо, і запропонують найбільш економічні та швидко реалізовані рішення.

Для багатьох малих підприємств такий досвід може підтримати ваш ріст та заощадити гроші.

3. Відмінна швидкість та 100% гарантія часу

Рідка Web не тільки може похвалитися деякими найшвидшими швидкостями в галузі (в середньому становить 400 мс), вони також пропонують найбільш щедра угода про рівень обслуговування угод: 100% гарантія безперервного часу та відшкодування в 10 разів перевищує вартість будь-якого простою.

Як саме вони можуть вийти з такої амбітної обіцянки? По-перше, всі основні центри обробки даних рідинної мережі є приватною власністю та експлуатуються від Лансінга до Фенікса до Амстердама. Кожен центр обробки даних обладнаний надмірними мережами, центральним повітрям, безпекою на місці та захищений від відключення електроенергії. Вони також працюють під 30-хвилинну гарантію на заміну обладнання.

рідкі веб-сервери в нас та Європі

рідкі веб-сервери в нас та Європі Ви можете перевірити швидкість роботи серверів Liquid Web у Лансінге, Феніксі та Амстердамі на їхньому веб-сайті.

100% часу безперебійної роботи гарантувати неможливо. Але Рідка Інтернет дуже близька і готова компенсувати вам рідкісні винятки. І якщо час роботи вашого веб-сайту настільки цінний, що навіть кілька хвилин простою можуть коштувати вам великих грошей, високі ціни на рідку мережу Web більш ніж компенсують ця функція.

4. Продумані особливості навколо

Рідкі плани веб-хостингу заклинили, в яких є особливі відчуття. Але крім пропонування смаколиків, вони дійсно створюють досвід, що повністю відповідає тому, що їх цільові демографічні показники хочуть і потребують.

Візьмемо, наприклад, фрілансерів, які керують кількома веб-сайтами клієнтів. Щоб побачити, що Liquid Web мав запропонувати цій групі хостингових клієнтів, ми перевірили WordPress-хостинг, керований бізнесом за $ 149 / місяць. Безперечна ціна, безумовно, але ось що ми отримали на додаток до оптимізованого хостингу для WordPress:

Технічні характеристики

 • Місце для розміщення до 25 сайтів
 • 150 ГБ SSD
 • Необмежений трафік та перегляд сторінок
 • Пропускна здатність 5 Тб

Доброщі

 • Необмежений доступ до бази даних та сервера
 • Автоматична SSL для кожного сайту
 • Інструменти для розробників, такі як SSH, Git та WP-CLI
 • Плагін iThemes Sync включений

Цей план був оброблений усім, що може знадобитися фрілансеру, який розміщує кілька клієнтських сайтів. Від безболісної міграції до дуже сучасного інтерфейсу, вже висвітлено деякі ключові больові точки для цільового демографічного демографічного плану.

План Особистий вільний балансПрофесійний бізнес
# Сайтів141025
Зберігання SSD20 ГБ40 Гб100 ГБ150 Гб
Ціна$ 29 / місяць$ 69 / місяць99 доларів США / місяць$ 149 / місяць

Але там, де нас насправді продали, були невеликі деталі, вбудовані в панель приладів: можливість робити сайти-трафарети одним натисканням кнопки, тегувати свої веб-сайти для внутрішньої організації, легко створювати перегляди, захищені паролем, завантажувати журнали доступу та помилки та робити візуальні порівняння ваших резервних веб-сайтів.

продуманий досвід користувачів рідкий веб-хостинг wordpress

продуманий досвід користувачів рідкий веб-хостинг wordpress Такі продумані деталі показують, наскільки добре Рідка Web розуміє робочі процеси та больові точки розробників.

Інформаційні панелі клієнтів рідко такі корисні. У випадку багатьох хостів вам може бути простіше просто зробити закладку сторінки адміністратора WordPress для кожної URL-адреси, якою ви керуєте, а не взагалі турбуватися з панеллю хостингу, якщо ваше завдання не стосується хостингу.

Інформаційна панель рідкого Інтернету забезпечує простий доступ до всіх ваших сайтів на захоплюючий інтуїтивний спосіб.

рідкий веб-хостинг wordpress хостинг

рідкий веб-хостинг wordpress хостинг Акуратна та впорядкована інформаційна панель, на якій ви можете легко отримати доступ та керувати всіма своїми сайтами? Чому це так рідко!

• Мінуси рідкого веб-хостингу

Жоден веб-хостинг не ідеально підходить для всіх. Це може бути більш справедливим для Liquid Web, ніж будь-який інший хост, який ми розглянули.

Не помиляйтеся з нами!

Ми вважаємо, що вони є чудовим поєднанням для клієнтів, які потребують високопродуктивних послуг. Але це просто не так для переважної більшості людей, які шукають веб-хостинг.

1. Немає спільного хостингу

Якщо ви пропустили його, Liquid Web не пропонує жодних спільних планів хостингу. Якщо це те, що ви шукаєте, шукайте в іншому місці. Вибачте (вони не шкодують).

2. Попередні витрати порівняно з довгостроковими прибутками

Про це ми вже не раз згадували в цьому огляді, але Рідка павутина дорога.

Практично в усіх послугах, які вони пропонують, їхні плани прямо описуються на стороні спектру, що є «цінішим, ніж середнє».

Однак в обмін на величезні авансові витрати Liquid Web надає неймовірну 100-відсоткову гарантію безперервного часу, надзвичайну швидкість сторінки, цілодобову підтримку високого рівня та функції, за які доведеться доплачувати за інші місця.

Вам доведеться зробити математику самостійно, щоб побачити, чи не оправдається це для ваших конкретних потреб.

3. Витрати по електронній пошті можуть швидко додати

Хостинг облікових записів електронної пошти коштує додатково за допомогою Liquid Web: починаючи з $ 1 за вхідні в місяць. Це прийнятна ціна, і їхні хостингові рішення надійні, але далеко не кожному клієнту потрібні преміальні послуги хостингу електронної пошти бізнес-рівня.

Будьте особливо обережні, якщо ви переходите з хоста, який пропонує необмежену кількість вхідних повідомлень. Витрати можуть швидко скластись. Якщо у вас довгий список адрес електронної пошти, пов’язаних з вашим доменом, вам, можливо, захочеться подумати двічі (або принаймні конмарі списку), перш ніж перейти на рідку веб.

ліквідні плани хостингу електронної пошти

ліквідні плани хостингу електронної пошти Рідка павутина є досить переконливі міркування чому вони не пропонують хостинг електронної пошти як пакетну угоду з вашим сервером.

Крім того, платні вхідні папки не завжди були політикою. Структура ціноутворення за папку “Вхідні” була введена в 2017 році, що дуже здивувало і знехтувало декількох існуючих клієнтів.

Це приводить нас до нашої остаточної рідинної веб-конференції …

4. Організаційний хаос іноді носить свою некрасиву голову

В останні роки Liquid Web придбав WiredTree та Rackspace Cloud та залучив своїх клієнтів під своє крило.

Незважаючи на те, що багато клієнтів ледве не помітили будь-якого переходу, перехід залишив у спадок клієнтів опік і змусив декілька існуючих клієнтів сприймати тимчасове зниження послуг.

Повільніші часи відповіді на підтримку, проблеми з виставленням рахунків та скорочення часу простою певною мірою зрозумілі під час перехідного періоду. Особливо, коли це стосується хостингових послуг високого рівня.

Пам’ятайте лише, що настільки віддані та знаючі, як і команда Liquid Web, у них немає бездоганного досвіду, коли справа стосується внутрішньої організації та утримання клієнтів у циклі про великі зміни.

• Перегляд плану для початківців WooCommerce з використанням рідких веб-сторінок

Можливо, частково через те, що їхні послуги є безперервними на цінній стороні спектру, Liquid Web почав пропонувати конкурентоспроможні, керовані плани WooCommerce.

 

План для початківців починається від $ 39 / місяць, що робить його трохи дорожчим, ніж порівняльний план Shopify. Що відрізняє пакет WooCommerce Beginner для початківців рідини в Інтернеті від Shopify – це широкий спектр включених функцій та суворі обмеження:

З верхнього боку …

Рідкий веб-пакет для початківців WooCommerce пропонує більш надійний перелік функцій, ніж будь-який інший план на ринку. До таких функцій належать:

 • Без комісій за трансакцію
 • Безмежні акаунти персоналу / адміністратора
 • Витончена звітність та виставлення рахунків
 • Вихід із пропозицій та тарифи на доставку в реальному часі
 • Пакети товарів, розпродажі та перехресні продажі
 • Списки бажань
 • Покинуте управління кошиком через Jilt
 • Безкоштовний сертифікат SSL
 • Beaver Builder поставляється стандартно
 • Усі плагіни IconicWP доступні безкоштовно для встановлення
 • Тисячі красивих безкоштовних тем з iTheme

З нижньої сторони …

Рідкий веб-пакет для початківців WooCommerce обмежує вас ВСЕ обмеження на 15 товарів з необмеженими транзакціями АБО необмежена продукція з ковпаком у 150 замовлень на місяць.

Це дуже любити, але і багато про що подумати. У будь-якому випадку це унікальна пропозиція. Чому Liquid Web вирішив би бути таким щедрим з функціями, з одного боку, і таким скупим з ковпачками продуктів, з іншого?

Наша теорія: цей пакет за конкурентними цінами, здається, є пропозицією від Liquid Web для залучення різних клієнтів. А саме тих, хто в іншому випадку може злякатися своїх високих цін.

Запропонований план на 39 доларів США на місяць може надати Liquid Web можливість перемогти бюджетних клієнтів своїми чудовими можливостями, чудовою підтримкою клієнтів та надійною надійністю (як детально описано в огляді вище), щоб підключити їх і, врешті-решт, продати їх за більшим, дорожчим планом.

Гарна стратегія, правильно?

Звичайно – це може бути найкраще, якщо ви знаєте, що це їхній ігровий план, перш ніж підписатися на пакет для початківців.

На наш погляд, план WooCommerce вхідного Інтернету просто є не стійкий для будь-якого бізнесу з електронною комерцією з планами поступового масштабування. Якщо ваш магазин перевищить обмеження Плану для початківців, вам доведеться бути готовими збільшити подвійний платіж в два рази, щоб перейти до наступного рівня управління WooCommerce хостингового Інтернету.

PlanBeginnerBasicDropshippingMarketplace
Ціна$ 39 / місяць99 доларів США / місяць$ 125 / місяць$ 149 / місяць
Замовлення & ПродукціяНеобмежена продукція АБО необмежені замовленняНеобмеженийНеобмеженийНеобмежений
SSL Cert.БезкоштовноБезкоштовноБезкоштовноБезкоштовно
Нахил У комплектіУ комплектіУ комплектіУ комплекті
Бівер будівельникУ комплектіУ комплектіУ комплектіУ комплекті
ДодаткиПідтримка постачальників AliExpress та 20+Багатопровідна платформа, інтеграція Dokan, Stripe

Настільки ж чудові, як і послуги рідкого Інтернету, це крутий нахил, що не кожен власник бізнесу готовий настільки швидко змінювати масштаб. Хоча вражаючий набір функцій, який надає Liquid Web (навіть клієнтам, які планують для початківців), може здатися величезною перевагою перед найменш дорогим планом Shopify (де ці смаколики коштують додатково), це дійсно залежить від того, як ви плануєте вирощувати свій магазин.

Деякі клієнти можуть вважати за краще вибирати та виплачувати додаткові кошти за певні функції в міру виникнення потреби, якщо їхній каталог товарів та щомісячні трансакції дозволяється розширювати без обмежень. Якщо цей стиль росту більше того, що ви мали на увазі, то план для початківців WooCommerce для початківців Liquid Web, ймовірно, не для вас.

рідкі веб-функції комерції хостингу

рідкі веб-функції комерції хостингу Це досить обширний перелік функцій, але є улов.

Однак, є два випадки використання, коли ми бачимо, що цей план дійсно сяє. План для початківців WooCommerce рідкого Інтернету ідеально підходить для вас, якщо:

 • У вашому бізнесі електронної комерції є складна маркетингова стратегія та обмежений каталог продуктів вищого класу. Якщо ви ніколи не плануєте продавати більше 15 товарів або зберігаєте щомісячний запас більш ніж 150 товарів, а ваш сайт приваблює легкий, але стабільний потік кваліфікованих клієнтів, ви можете з радістю розмістити ваш бізнес на цьому плані назавжди.
 • Ви просто плануєте повний запуск вашого веб-сайту електронної комерції з обмеженим вибором продуктів на даний момент. Це дасть вам час без додаткових витрат використовувати всі чудові інструменти, що надаються Liquid Web, щоб детально налаштувати маркетингову стратегію та робочий процес. І як тільки ви будете готові дебютувати, ви все в порядку переходите до одного із значно дорожчих планів високопродуктивного Інтернету..

Ми впевнені, що ви не розчаруєтесь послугами рідкої веб-сторінки, якщо ви ввійдете в керований ними план WooCommerce для початківців. Як ми детально описали вище, Liquid Web є настільки швидким і надійним, а їх команда підтримки настільки винятково корисна, що переважна більшість їхніх клієнтів відчувають, що вищі ціни більш ніж виправдані.

Просто знайте, що цей план WooCommerce початкового рівня не створений для того, щоб рости разом з вами – він створений для того, щоб підключити вас!

• Суть

Рідка Web прагне стати найкращим постачальником веб-хостингу на ринку – і це відбивається на їх високих витратах. Але ви б не читали до кінця цього огляду, якби вас злякали високі ціни, тепер би ви?

Рідкий веб проживає в іншій лізі, ніж компанії, які заробляють свої гроші в основному за допомогою спільного хостингу. У високопродуктивній ніші ринку вони пропонують портфоліо продуктів, пристосованих для ваших найамбітніших проектів. Їхні послуги гнучкі, надійні та забезпечені висококваліфікованим обслуговуючим персоналом, який забирає час та напругу від керування сервером від вашої тарілки..

Переглянути інші функції

Часті запитання

Чи пропонує LiquidWeb хостинг для Linux або Windows?

Їх веб-хостинг послуги включає хостинг для Windows та Linux.

Чи спробує LiquidWeb підвищити ціну, коли мені пора поновити контракт?

Ні, ваше ціноутворення повинно залишатися незмінним при їх існуючій структурі цін.

Чи можу я отримати безкоштовне доменне ім’я, включене в мій план хостингу?

Так, кожен обліковий запис веб-хостингу отримує 1,3 або 5 безкоштовних імен домену, залежно від потреб кожного клієнта.

Чи пропонує LiquidWeb конфіденційність доменних імен WHOIS?

Так, за додаткову плату клієнти можуть додати конфіденційність WHOIS до свого веб-хостингу.

Чи має LiquidWeb послуга віртуального приватного сервера (VPS)?

Абсолютно. Насправді вони пропонують десять різних рівнів послуги VPS із накопичувачем SSD, який можна налаштувати так, щоб найкраще задовольнити ваші індивідуальні потреби.

Де знаходиться цей веб-хостинг-сервіс?

LiquidWeb знаходиться в Лансінг, штат Мічиган, США.

Які мови програмування підтримує LiquidWeb?

LiquidWeb підтримує Ruby, ASP, Ruby on Rails, ASP.NET, Perl та PHP.

Чи є у LiquidWeb будь-яка партнерська програма?

Так, у них є проста програма, яка платить однаково за кожен створений реферал. Суми платежів залишаються незмінними незалежно від того, скільки генерують філії рефералів, тому комісія за перший реферал така ж, як 10 000.

Чи можу я розмістити WordPress на сервісі LiquidWeb?

Абсолютно. WordPress повністю підтримується на цьому веб-сервісі хостингу.

Чи є в LiquidWeb якесь програмне забезпечення для створення веб-сайтів?

Немає програмного забезпечення для створення веб-сайтів, але вони надають доступ до платформ, таких як WordPress та Joomla, щоб полегшити вам створення веб-сайту, якщо бажаєте.

Чи можу я використовувати PrestaShop з хостингом LiquidWeb?

Так, ви можете легко встановити програмне забезпечення для електронної комерції PrestaShop на ваші сервери, якщо цього хочете.

Наскільки легко перемістити встановлення WordPress на LiquidWeb?

Перехід з WordPress на LiquidWeb простий і включає їх міграційні служби. Ви також можете використовувати інструмент управління на їх панелі керування, щоб легко зробити це самостійно.

Як щодо зображень важких сайтів на LiquidWeb? Вони в порядку?

Поки ваше накопичувач та пропускна здатність є достатніми, зображення не будуть проблемою. Їх першокласне обладнання може легко впоратися з цим.

Чи отримуєте ви панель керування користувача за допомогою сервісу LiquidWeb?

Так, ви отримуєте cPanel або панель керування WHM, залежно від того, чи хостите ви продукти Windows або Linux. Вони надають все необхідне для управління вашими веб-сайтами.

Яку гарантію вони пропонують?

LiquidWeb має 100% гарантію тривалості роботи. Якщо ви втратите послугу з будь-якої причини, ви отримаєте майбутні кредити на обслуговування автоматично.

Чи має служба LiquidWeb мережу розповсюдження контенту (CDN)?

Так, послуги CDN включені у всі їхні хостинг-контракти.

Як часто LiquidWeb виконує резервні копії?

Вони виконують резервні копії щовечора на сервері поза сайтом для вашої безпеки.

Скільки адрес електронної пошти дозволено за допомогою хостингу LiquidWeb?

Кількість електронних листів та пам’яті електронної пошти необмежена при купівлі плану веб-хостингу.

Чи пропонує LiquidWeb знижку для студентів?

Так, ви можете знайти їхні студентські знижки на їхньому веб-сайті, а некомерційні організації також можуть отримати знижку, якщо вони вимагають її.

А як щодо потокового відео? Наскільки добре працює для цього LiquidWeb?

Їх спільна платформа працює досить добре для потокового перегляду відео, але для якісної трансляції відео рекомендується використовувати спеціалізовані сайти або веб-сайт, що працює на VPS..

Чи пропонує LiquidWeb необмежений обсяг пам’яті та пропускну здатність?

Так, вони пропонують і те, і інше, але вони залишають за собою право скасувати привілеї, якщо виявлять зловживання або надмірне використання.

У мене є чотири веб-сайти. Який із сервісів LiquidWeb працюватиме над розміщенням моїх сайтів?

Кожен із планів хостингу LiquidWeb здатний обробляти чотири веб-сайти одночасно.

Які стандартні тривалості контрактів для хостингу LiquidWeb?

Клієнти можуть вибирати щомісячні, щорічні або багаторічні контракти на веб-хостинг. Вибрати більш тривалий термін вигідніше.

Які мої варіанти оплати, якщо я вибрав LiquidWeb?

Вони приймають банківські перекази, Paypal та більшість основних кредитних карток як оплату за послуги.

Чи добре працюватиме мій веб-сайт електронної комерції за допомогою LiquidWeb?

Так, їхні веб-хостингові плани дуже добре працюють з усіма сайтами електронної комерції, підтримуючи такі функції, як кошики для покупок та шар захищених сокетів (SSL) для безпеки.

Є LiquidWeb безпечним веб-хостинговим продуктом?

Інфраструктура цієї компанії встановлює галузевий стандарт безпеки та постійний моніторинг, персонал на місці та новітні технології брандмауера. Що стосується безпеки, вони випереджають криву.

Де саме розташовані центри обробки даних LiquidWeb?

Наразі в LiquidWeb є чотири центри обробки даних, один – у Phoenix Arizona, а ще три – у штаті Мічиган.

Чи може LiquidWeb допомогти мені перенести існуючі веб-сайти на їхні послуги? У мене немає часу і знань, щоб це зробити.

Так! У них є команда з міграції веб-сайтів, яка полягає лише у тому, щоб допомогти вам перенести існуючі сайти на ваш новий веб-хостинг. Переключення веб-хостингу ніколи не було таким безболісним.

Яка підтримка клієнтів доступна, якщо у мене є проблеми?

LiquidWeb має цілодобову підтримку клієнтів по телефону або в чаті на своєму веб-сайті. Команда підтримки розмовляє лише англійською.

Що робити, якщо я не задоволений їх сервісом веб-хостингу?

Якщо ви не задоволені роботою LiquidWeb, у них є 30-денна гарантія повернення грошей на всі доступні продукти та послуги.

Сподіваємось, на всі запитання щодо цього веб-сервісу хостингу були відповіді вище. Якщо ви ходили по магазинах для вітчизняного сервісу веб-хостингу, який має провідні функції в галузі, Рідкий веб – чудовий вибір. Вони мають план для кожного клієнта розміру, від одного доменного імені до 1000. Провідна підтримка клієнтів у галузі, цілодобовий моніторинг та безпека, а також можливість налаштувати вашу систему під ваші потреби – це те, що робить цей сервіс веб-хостингу справді унікальним. Вони також пропонують свою службу міграції веб-сайтів, яка робить передачу ваших даних на ваші нові сервери LiquidWeb максимально простою. На ринку, який переповнений веб-хостинговими компаніями, клієнти Північної Америки будуть надзвичайно задоволені ціною, гнучкістю та простотою переходу на Рідкий веб. Детальніше на LiquidWeb.com

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector