LiquidWeb Değerlendirmeler Mayıs 2020 – Best Up ve Web Host geliyor?

Contents

Liquid Web Hosting Nedir?

Merkezi Lansing, MI’da bulunan Liquid Web ekibi, Barındırmada En Yararlı İnsanlar&# X2122;. Ve 30.000’den fazla müşterisi ve sektördeki en yüksek sadakat oranlarından biri ile, sadece bu kadar iyi olabilirler. Kendilerini paylaşılan barındırma sıçan yarışından tamamen kaldırarak bu itibarı kısmen korumayı başardılar.


sıvı web host yorumlar

sıvı web host yorumlar Oldukça yardımcı görünüyorlar, değil mi?

Arkadaki insanlar için bir kez daha yüksek sesle: Liquid Web herhangi bir paylaşılan barındırma sunmuyor.

Bu, paylaşılan barındırma büyük oyuncular için en büyük para üreticisi yukarıda ve ötesi olduğu bir sektörde benzersiz bir seçimdir. Ve bu karar, Liquid Web’in barındırma hizmetlerinin bir bütün olarak iyi bir temsilidir: kaynaklarını, yüksek düzeyde ihtiyaçları olan müşteriler için üst düzey hizmetler yaratmaya ve sağlamaya ayırıyorlar.

Daha fazlasını görüntüle LiquidWeb İncelemeleri 4.4 / 5 Yorumcu {{reviewsOverall}} / 5 Kullanıcılar (18 oylar) Artıları

 1. Son Derece Güçlü ve Esnek
 2. Mükemmel VPS ve Özel Hosting Planları
 3. Keyifli Müşteri Hizmetleri
 4. % 100 Çalışma Süresi Garantisi

Eksileri

 1. Paylaşılan Hosting Yok
 2. E-Posta Ücretleri Ekstra
 3. Yeni Başlayanlar İçin Pahalı

Support4.5Speed4.5Features5Value4Transparency4

Liquid Web Hosting İncelemesi

Liquid Web’in ideal uyumu muhtaçtır. Çünkü sadece hızlı bir bağlantı arayışında değiller; yönetilen, özel olarak oluşturulmuş hizmetleri uzun ömürlüdür.

Onlar sadece web barındırıcınız olmakla kalmıyor, aynı zamanda uzak Sistem Yöneticiniz de olmak istiyorlar. Müşteri destek guruları gece geç saatlerde sizinle telefonda kalacak.

İlgilendikleri şeyleri kanıtlamak için hepsini sıraya koymak istiyorlar. % 100 kesintisiz çalışma garantisi.

Ve kıskançsanız, Liquid Web’in ekmeğinin ve tereyağının tek istemciye ayrılmış sunucular olduğunu bilmekten mutluluk duyacaksınız..

Sevimsiz genişletilmiş ilişki metaforu için bizi affet, ama uygun. Çünkü Liquid Web ile bir taahhütte bulunmadan önce, bir yakalama olduğunu bilmelisiniz. Ve birçoğu için, bu bir anlaşma kırıcı.

Yönetim kurulunda Liquid Web’ler fiyatlar ortalamanın oldukça üstünde. Ama buna değerler! Yani, projeleriniz yüksek düzeyde ve hizmetlerini gerektirecek kadar hırslıysa.

• Aşağıdaki durumlarda LiquidWeb sizin için iyi bir seçimdir…

 • Eşleştirmek için yüksek düzeyde özelleştirme ve destek ile son derece iddialı web projelerini ele alabilecek bir ana bilgisayara ihtiyacınız var.
 • DIY denemeye çalıştıysanız kendinizi belaya sokmak için web hosting hakkında yeterli bilgiye sahip olun. Liquid Web ekibi vizyonunuzu geliştirirken arkanıza yaslanacaktır.
 • WordPress ile sınırlı kalmadan yönetilen planlar ve özel bir sunucu isteyin.
 • Birden fazla müşteri sitesini yöneten ve iş akışınızın barındırma tarafını optimize etmek için güvenilir ve dağınık bir yol arayan bir serbest çalışan mı.

• Aşağıdaki durumlarda Liquid Web sizin için değil…

 • Küçük bir kişisel web sitesi başlatmak veya paylaşılan bir barındırma planı mı arıyorsunuz?. Liquid Web farklı bir seviyede yumruk atıyor.

  En iyi alternatif

  Yüksek puan alan müşteri hizmetleri, mükemmel çalışma süresi ve süper hızlarla daha temel paylaşılan barındırma planları için SiteGround veya A2 Hosting’e göz atın

 • Sadece mide çok fazla ödeme yapamıyor, çok fazla güç ve çok fazla özellik almak anlamına gelse bile.

  En iyi alternatif

  DreamHost’un ayda 20 ABD dolarından başlayan VPS ve yönetilen WP barındırma planları var.

• Sıvı Web Hosting Artıları

Liquid Web, piyasanın üst kademesine sunmak için etkileyici bir yönetilen barındırma, bulut ve özel sunucu paketleri kataloğuna sahiptir. İşte gerçekten çivi çektikleri yönler.

1. İster misin? Onlar inşa edecekler. Ve yönetin.

Liquid Web, tek bir incelemede kısa bir süre içinde yeterince örtmek için çok fazla paket ve hizmete sahiptir. Linux’tan pencerelere, VPS’den bulut barındırmaya, adanmış sunuculardan yönetilen WordPress ve WooCommerce’e kadar yüksek performanslı alanda bir ton seçeneğiniz var.

Ancak şunu söylemeniz yeterlidir: Liquid Web, barındırılan en karmaşık altyapıları bile oluşturmak ve etkin bir şekilde yönetmek için beyin, kas ve esnekliğe sahiptir.

PCI standartları? Kolay.

HIPAA uyumluluğu? Sorun değil.

Bayi barındırma? Arkanı aldılar.

Liquid Web, erken aşama girişimlerden kurumsal şirketlere kadar ölçeklendirilen özel çözümler tasarlayabilir ve yönetebilir. Özelleştirilmiş barındırma çözümleri arasında kolayca erişilebilen ve BT Ekibinizle işbirliği yapan özel bir hesap yöneticisi bulunur.

2. Barındırmada En Yararlı İnsanlar

Liquid Web, müşteri deneyiminizi ön planda tutar. Bu, şık, modern markalama ve sezgisel müşteri arayüzlerinde zaten belirgindir..

Ve sizi eski web barındırıcınızdan uzaklaştırmak söz konusu olduğunda, geçişi gerçekten çivilerler.

Göçler ücretsiz ve acısızdır ve eski sunucunuzu hemen unutturur.

Ancak Liquid Web’in gerçekten parladığı yer teknik desteklerinde. Ürünleri daha pahalı ve daha gelişmiş olduğundan, onlar pazarlık bin paylaşılan barındırma (hey, nefret yok! Biz bir sonraki adam kadar ucuz paylaşılan hosting seviyorum!) Müşteri farklı bir kalibreli ile uğraştığını biliyorum..

sıvı web müşteri hizmetleri vaadi

sıvı web müşteri hizmetleri vaadi Liquid Web müşterilerine tüm soruların 59 dakika içinde yanıtlanacağına söz veriyor.

Liquid Web destek ekibi sadece sıkıntılı zamanlarda iletişim noktanız olarak hizmet etmek yerine, yerinde, maaşlı Sistem Yöneticisi için stand-in.

Sadece sorun değil, aynı zamanda proje danışmanı olarak da hareket ediyorlar.

Ve daha yüksek hosting seviyeleri söz konusu olduğunda, uzmanlıkları benzersizdir. Yeni bir dağıtım mimarisi mi tasarlıyorsunuz? Depolama alanınızı dengeliyor musunuz? Ağlarını, SSL’yi veya eşyalarını bilen birinden geri dönmek istediğiniz ek IP gereksinimleri hakkında bazı sorularınız varsa?

Liquid Web hesap yöneticinizi arayın!

Sorgunuzu coşkuyla ele alacak, düşünceli bir şekilde duyacak ve mümkün olan en ekonomik ve hızlı uygulanan çözümleri sunacaklar.

Birçok küçük işletme için, bu tür uzmanlık büyümenizi destekleyebilir ve size tasarruf sağlayabilir.

3. Mükemmel Hız ve% 100 Çalışma Süresi Garantisi

Liquid Web sadece sektördeki en yüksek hızlardan bazılarına sahip olmakla kalmaz (ortalama 400ms), aynı zamanda sektördeki en cömert SLA:% 100 kesintisiz çalışma garantisi ve herhangi bir kesinti maliyetinin 10 katı geri ödeme.

Böyle iddialı bir vaatte tam olarak nasıl başarılı olabilirler? Öncelikle, Liquid Web’in tüm temel veri merkezleri Lansing’den Phoenix’e ve Amsterdam’a kadar özel mülkiyete sahip ve işletiliyor. Her veri merkezi yedekli ağlar, merkezi hava, yerinde güvenlik ile donatılmıştır ve elektrik kesintilerinden korunmaktadır. Ayrıca 30 dakikalık donanım değiştirme garantisi altında çalışır.

ABD ve Avrupa'da sıvı web sunucuları

ABD ve Avrupa'da sıvı web sunucuları Liquid Web’in Lansing, Phoenix ve Amsterdam’daki sunucularının hızlarını web sitelerinde test edebilirsiniz.

% 100 çalışma süresinin garanti edilmesi imkansızdır. Ancak Liquid Web oldukça dar bir şekilde geliyor ve nadir istisnalar için sizi telafi etmeye hazır. Ayrıca, web sitenizin çalışma süresi o kadar değerliyse, birkaç dakikalık kesinti süreleri bile size büyük paralar kazandırabilirse, Liquid Web’in yüksek fiyatları yalnızca bu özellikten daha fazladır.

4. Düşünceli Özellikler Etrafında

Liquid Web hosting planları, tantalizing özellikleri ile dolu sıkışmış geliyor. Ancak hediyeler sunmanın ötesinde, hedef demografiklerinin istediği ve ihtiyaç duyduğu şeyle mükemmel bir şekilde uyumlu bir deneyim yaratıyorlar..

Örneğin, birden çok istemci web sitesini yöneten serbest çalışanları ele alalım. Liquid Web’in bu hosting müşterileri grubuna neler sunabileceğini görmek için, İşletme Tarafından Yönetilen WordPress Barındırma ayda 149 dolar. Emin olmak için büyük bir fiyat, ancak WordPress optimize barındırma ek olarak ne var:

Özellikleri

 • En fazla 25 siteyi barındıracak alan
 • 150 GB SSD
 • Sınırsız trafik ve sayfa görüntüleme
 • 5 TB Bant Genişliği

Hediyeler

 • Veritabanına ve sunucuya sınırsız erişim
 • Her site için otomatik SSL
 • SSH, Git ve WP-CLI gibi geliştirici araçları
 • iThemes Sync eklentisi dahil

Bu plan, birden fazla müşteri sitesini barındıran bir serbest çalışanın ihtiyaç duyabileceği her şeyle donatıldı. Ağrısız göçlerden çok modern bir arayüze kadar, bu planın hedef demografisi için anahtar acı noktalarından bazıları zaten ele alındı.

PlanPersonalFreelanceProfessionalBusiness
Site Sayısı141025
SSD Depolama20 GB40 GB100 GB150 GB
Fiyat29 $ / ay$ 69 / ay99 $ / ay$ 149 / ay

Ancak bizi gerçekten sattığı yerde, gösterge tablosuna yerleştirilen küçük ayrıntılardaydı: tek bir tıklama ile şablon siteleri oluşturma, sitelerinizi dahili organizasyon için etiketleme, kolayca şifre korumalı görünümler oluşturma, erişim ve hata günlüklerini indirme ve görsel karşılaştırmalar yapma yeteneği yedeklenmiş sitelerinizin.

düşünceli kullanıcı deneyimi sıvı web wordpress hosting

düşünceli kullanıcı deneyimi sıvı web wordpress hosting Bunlar gibi düşünceli ayrıntılar, Liquid Web’in geliştiricilerin iş akışlarını ve ağrı noktalarını ne kadar iyi anladığını gösterir.

Müşteri gösterge panoları nadiren kullanılabilir. Birçok ana makine söz konusu olduğunda, göreviniz barındırma ile ilgili değilse, barındırma panosuyla uğraşmak yerine, yönettiğiniz her URL için WordPress yönetici sayfasına yer işareti koymayı daha kolay bulabilirsiniz..

Liquid Web’in kontrol paneli, tüm sitelerinize keyifli bir şekilde sezgisel bir şekilde kolay erişim sağlar.

sıvı web wordpress hosting yönetilen

sıvı web wordpress hosting yönetilen Tüm sitelerinize kolayca erişebileceğiniz ve yönetebileceğiniz düzgün ve düzenli bir gösterge tablosu? Bu neden bu kadar nadir!

• Liquid Web Hosting Eksileri

Hiçbir webhost herkes için mükemmel bir seçim değildir. Bu, Liquid Web için gözden geçirdiğimiz diğer ana bilgisayarlardan daha doğru olabilir.

Bizi yanlış anlamayın!

Yüksek performanslı hizmetlere ihtiyaç duyan müşteriler için mükemmel bir eşleşme olduğunu düşünüyoruz. Ama bu sadece web hosting arayan millet büyük çoğunluğu için geçerli değildir.

1. Paylaşılan Hosting Yok

Bunu kaçırmanız durumunda, Liquid Web herhangi bir paylaşılan barındırma planı sunmaz. Eğer aradığınız şey buysa, başka bir yere bakın. Üzgünüm (üzgün değiller).

2. Peşin maliyetler ve uzun vadeli kazançlar

Bu incelemede bundan çok önce bahsettik, ancak Liquid Web pahalı.

Sundukları hemen hemen her hizmette, planları spektrumun “ortalamadan daha pahalı” tarafına dik olarak düşüyor.

Bununla birlikte, yüksek ön maliyetler karşılığında, Liquid Web inanılmaz bir% 100 çalışma süresi garantisi, yüksek sayfa hızları, 24 saat üst düzey destek ve başka yerler için ekstra ödeme yapmanız gereken özellikler sunar.

Bunun özel ihtiyaçlarınızı karşılayıp karşılamayacağını görmek için matematiği kendiniz yapmanız gerekir..

3. E-posta Maliyetleri Hızlı Eklenebilir

Liquid Web ile e-posta hesaplarına ev sahipliği yapmak ekstra ücretlidir: gelen kutusu başına ayda 1 ABD dolarından başlar. Bu makul bir fiyattır ve e-posta barındırma çözümleri sağlamdır, ancak her müşterinin işletme düzeyinde premium e-posta barındırma hizmetlerine ihtiyacı yoktur.

Sınırsız gelen kutusu sunan bir ana bilgisayardan geçiş yapıyorsanız özellikle dikkatli olun. Maliyetler hızlı bir şekilde artabilir. Alan adınızla ilişkili uzun bir e-posta adresleri listeniz varsa, Liquid Web’e geçmeden önce iki kez (veya en azından listeyi konmari) düşünmek isteyebilirsiniz..

sıvı web e-posta barındırma planları

sıvı web e-posta barındırma planları Liquid Web oldukça hoş zorlayıcı akıl yürütme neden sunucunuzla bir paket anlaşması olarak e-posta barındırma sunmuyorlar.

Ayrıca, ücretli gelen kutuları her zaman politika değildi. Gelen kutusu başına fiyatlandırma yapısı, mevcut müşterilerin birçoğunun sürpriz ve küçümsemesi için 2017’de tanıtıldı..

Bu bizi son Liquid Web bağlantımıza getiriyor…

4. Örgütsel Kaos Bazen Çirkin Başını Yetiştirir

Son yıllarda Liquid Web, WiredTree ve Rackspace Cloud’u satın aldı ve müşterilerini kanatlarına getirdi.

Birçok müşteri herhangi bir geçişi neredeyse hiç fark etmese de, geçiş, kalıtsal bazı müşterilerin yanık hissetmesine neden oldu ve birkaç mevcut müşterinin hizmette geçici bir düşüş algılamasına neden oldu.

Daha yavaş destek yanıt süreleri, faturalama sorunları ve kesinti sürelerindeki ani artışlar, geçiş zamanlarında belli bir ölçüde anlaşılabilir. Özellikle üst düzey barındırma hizmetleriyle ilgili olduğunda.

Liquid Web ekibi kadar adanmış ve bilgili olduğu gibi, iç organizasyon ve müşterileri büyük değişiklikler hakkında döngüde tutmak konusunda lekesiz bir performansa sahip olmadıklarını unutmayın..

• Liquid Web Yönetimli WooCommerce Başlangıç ​​Planı İncelemesi

Belki kısmen hizmetleri spektrumun pahalı tarafında yer aldığından, Liquid Web rekabetçi fiyatlı, yönetilen WooCommerce planları sunmaya başladı.

 

Başlangıç ​​planı ayda 39 $ ‘dan başlar, bu da onu Shopify’ın karşılaştırılabilir planından biraz daha pahalı hale getirir. Liquid Web’in WooCommerce Başlangıç ​​paketini Shopify’lardan ayıran özellik, hem geniş kapsamlı özellikler hem de ciddi sınırlamalar:

Yukarı tarafta…

Liquid Web’in Acemi WooCommerce paketi, piyasadaki diğer tüm planlardan daha sağlam bir özellik listesi sunar. Bu özellikler şunları içerir:

 • İşlem ücreti yok
 • Sınırsız personel / yönetici hesabı
 • Gelişmiş raporlama ve faturalandırma
 • Tekliflerden çık ve canlı gönderim ücretleri
 • Ürün paketleri, satışlar ve çapraz satışlar
 • İstek listesi
 • Jilt aracılığıyla terk edilmiş alışveriş sepeti yönetimi
 • Ücretsiz SSL sertifikası
 • Beaver Builder standart olarak geliyor
 • Tüm IconicWP eklentilerini ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz
 • İTheme’den binlerce güzel ücretsiz tema

Aşağı tarafta…

Liquid Web’in Acemi WooCommerce paketi sizi YA 15 ürünle sınırsız işlem imkanı VEYA ayda 150 siparişte sınırsız ürün.

Bu çok sevilecek, ama düşünülmesi gereken çok şey. Durum ne olursa olsun, benzersiz bir teklif. Liquid Web neden bir yandan özelliklerle bu kadar cömert olmayı, diğer yandan ürün kapaklarıyla bu kadar cimri olmayı tercih ediyor??

Teorimiz: Bu rekabetçi fiyatlı paket, farklı bir müşteri ortamını çekmek için Liquid Web’den bir teklif gibi görünüyor. Yani, aksi takdirde yüksek fiyatlarından korkabilecek olanlar.

Aylık 39 $ ‘lık bir plan sunmak, Liquid Web’e müthiş özellikleri, harika müşteri desteği ve kaya gibi sağlam güvenilirliği (yukarıdaki incelemede ayrıntılı olarak açıklandığı gibi) ile bütçeye duyarlı müşterileri kazanma ve onlara bağlı olma fırsatı verebilir. onları daha büyük, daha pahalı bir planla sat.

İyi strateji, doğru?

Tabii – Başlangıç ​​paketine kaydolmadan önce bunun oyun planı olduğunu biliyorsanız en iyisi olabilir.

Bize göre, Liquid Web’in giriş seviyesi WooCommerce planı basitçe kademeli olarak ölçeklendirme planları olan herhangi bir e-ticaret işi için sürdürülebilir değil. Mağazanız Başlangıç ​​Planının sınırlamalarını aşarsa, Liquid Web’in bir sonraki yönetilen WooCommerce barındırma düzeyine geçmek için aylık ödemenizin iki katından fazla hazır olmanız gerekir..

PlanBeginnerBasicDropshippingMarketplace
Fiyat$ 39 / ay99 $ / ay125 $ / ay$ 149 / ay
Emirler & Ürün:% sSınırsız ürün VEYA sınırsız siparişSınırsızSınırsızSınırsız
SSL Sertifikası.BedavaBedavaBedavaBedava
Jilt DahilDahilDahilDahil
Kunduz OluşturucuDahilDahilDahilDahil
EklentileriAliExpress ve 20+ tedarikçi için destekÇok satıcılı platform, Dokan, Strip entegrasyonu

Liquid Web’in hizmetleri kadar mükemmeldir; bu, her işletme sahibinin bu kadar hızlı bir şekilde ölçeklendirilmeye hazır olmadığı konusunda dik bir eğilimdir. Liquid Web’in sağladığı etkileyici özellikler paketi (Başlangıç ​​Planı’ndaki müşteriler için bile) Shopify’ın en ucuz planına (bu güzelliklerin fazladan maliyeti olduğu yerde) göre büyük bir avantaj gibi görünse de, mağazanızı nasıl büyütmeyi planladığınıza bağlıdır..

Bazı müşteriler, ürün katalogları ve aylık işlemlerinin sınırsız olarak genişlemesine izin verildiği sürece, ihtiyaç duyuldukça belirli özellikler için kiraz toplama ve ekstra ödeme yapmayı tercih edebilir. Bu büyüme tarzı aklınızdakilerden daha fazlaysa, Liquid Web’in WooCommerce Başlangıç ​​Planı muhtemelen sizin için değil.

sıvı web woo ticaret hosting özellikleri

sıvı web woo ticaret hosting özellikleri Bu oldukça kapsamlı bir özellik listesi, ancak bir yakalama var.

Bununla birlikte, bu planın gerçekten parladığını görebildiğimiz iki kullanım durumu var. Liquid Web’in WooCommerce Başlangıç ​​Planı aşağıdaki durumlarda sizin için mükemmeldir:

 • E-ticaret işletmenizin gelişmiş bir pazarlama stratejisi ve sınırlı bir üst düzey ürün kataloğu vardır. Asla 15’ten fazla ürün satma veya 150’den fazla öğeden oluşan aylık bir envanter tutma planınız yoksa ve siteniz hafif ama düzenli bir nitelikli potansiyel müşteri çekiyorsa, işinizi sonsuza dek bu plan üzerinde ağırlayabilirsiniz.
 • Şu an için sınırlı bir ürün yelpazesi ile e-ticaret sitenizin yumuşak bir lansmanını planlıyorsunuz. Bu, pazarlama stratejinizi ve iş akışınızı ince ayar yapmak için hiçbir ücret ödemeden Liquid Web tarafından sağlanan tüm harika araçları kullanmanız için size zaman kazandıracaktır. Ve büyük çıkışınızı yapmaya hazır olduğunuzda, Liquid Web’in çok daha pahalı ve yüksek performanslı planlarından birine geçmeye hazırsınız..

Yeni başlayanlar için yönetilen WooCommerce planında oturum açarsanız Liquid Web’in hizmetleri tarafından hayal kırıklığına uğramayacağınıza bahse gireriz. Yukarıda detaylandırdığımız gibi, Liquid Web çok hızlı ve çok güvenilir ve destek ekibi son derece yardımcı oluyor, müşterilerinin büyük çoğunluğu daha yüksek fiyatların haklı olmaktan daha fazlası olduğunu düşünüyor.

Bu giriş seviyesi WooCommerce planının sizinle birlikte büyümek için tasarlanmadığını, sizi bağlamanız için oluşturulduğunu bilin!

• Alt çizgi

Liquid Web piyasadaki en iyi web barındırma sağlayıcısı olmak için çabalamaktadır – ve bu onların yüksek maliyetlerine yansır. Ancak, yüksek fiyatlardan korksaydınız bu incelemenin sonuna kadar okumazdınız, şimdi?

Liquid Web esas olarak paylaşımlı hosting yoluyla para kazanan şirketlerden farklı bir ligde ikamet ediyor. Piyasanın yüksek performanslı nişinde, en iddialı projeleriniz için uyarlanmış bir ürün portföyü sunarlar. Hizmetleri esnek, güvenilir ve sunucuyu plakadan yönetmenin zamanını ve stresini alacak olan son derece bilgili destek personeli ile desteklenmektedir.

Daha Fazla Özellik Görüntüle

Sıkça Sorulan Sorular

LiquidWeb Linux veya Windows barındırma hizmeti sunuyor mu??

Web barındırma hizmetleri hem Windows hem de Linux barındırma içerir.

LiquidWeb sözleşmemi yenileme zamanı geldiğinde fiyatımı yükseltmeye çalışacak mı??

Hayır, fiyatlandırmanız mevcut fiyat yapısıyla sabit kalmalıdır.

Web barındırma planımda yer alan ücretsiz bir alan adı alabilir miyim?

Evet, her web barındırma hesabı, her bir müşterinin ihtiyaçlarına bağlı olarak 1,3 veya 5 ücretsiz alan adı alır.

LiquidWeb WHOIS alan adı gizliliği sunuyor mu??

Evet, ek bir ücret karşılığında müşteriler web barındırma planlarına WHOIS gizliliği ekleyebilir.

LiquidWeb’in Sanal Özel Sunucu (VPS) hizmeti var mı?

Kesinlikle. Aslında, bireysel ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılamak için özelleştirilebilen katı hal sürücü (SSD) depolama özelliğine sahip on farklı VPS hizmeti seviyesi sunarlar..

Bu web barındırma hizmeti nerede bulunur?

LiquidWeb otelinin bulunduğu yer: Lansing, Michigan, ABD.

LiquidWeb hangi programlama dillerini destekler?

LiquidWeb Ruby, ASP, Ruby on Rails, ASP.NET, Perl ve PHP’yi destekler.

LiquidWeb’in herhangi bir satış ortağı programı var mı?

Evet, oluşturulan her yönlendirme için aynı ücreti ödeyen basit bir programa sahiptirler. Ödeme miktarları, bağlı kuruluşların kaç tane referans oluşturduğuna bakılmaksızın aynı kaldığından, ilk başvuru komisyonu 10.000’inci ile aynıdır.

WordPress’i LiquidWeb’in hizmetinde barındırabilir miyim?

Kesinlikle. WordPress bu web barındırma hizmetinde tamamen desteklenmektedir.

LiquidWeb dahil herhangi bir web sitesi oluşturma yazılımı var mı?

Web sitesi oluşturma yazılımı dahil değildir, ancak isterseniz web sitenizi oluşturmanızı kolaylaştırmak için WordPress ve Joomla gibi platformlara erişim sağlarlar..

PrestaShop’u LiquidWeb hosting ile kullanabilir miyim?

Evet, isterseniz PrestaShop e-ticaret yazılımını sunucularınıza kolayca yükleyebilirsiniz.

WordPress kurulumlarını LiquidWeb’e taşımak ne kadar kolay?

WordPress’ten LiquidWeb’e geçiş basittir ve geçiş hizmetlerine dahildir. Bunu kolayca yapmak için kontrol panelindeki yönetim aracını da kullanabilirsiniz.

LiquidWeb’deki ağır resim siteleri ne olacak? Onlar iyi mi?

Depolama alanınız ve bant genişliği satın alma işleminiz yeterli olduğu sürece görüntüler sorun oluşturmaz. Birinci sınıf ekipmanları kolayca idare edebilir.

LiquidWeb servisine sahip bir kullanıcı kontrol paneli alıyor musunuz??

Evet, Windows veya Linux tabanlı ürünler barındırıyor olmanıza bağlı olarak bir cPanel veya WHM kontrol paneli alırsınız. Web sitelerinizi yönetmek için ihtiyacınız olan her şeyi sağlar.

Ne tür bir garanti sunuyorlar??

LiquidWeb% 100 kesintisiz çalışma garantisine sahiptir. Herhangi bir nedenle hizmeti kaybederseniz, gelecekteki servis kredilerini otomatik olarak alacaksınız.

LiquidWeb’in içerik dağıtım ağı (CDN) hizmetleri var mı?

Evet, tüm barındırma sözleşmelerine CDN hizmetleri dahildir.

LiquidWeb ne sıklıkla yedekleme yapar??

Güvenliğiniz için her gece site dışındaki bir sunucuya yedeklemeler gerçekleştiriyorlar.

LiquidWeb barındırma ile kaç e-posta adresine izin verilir?

Bir web barındırma planı satın aldığınızda e-posta sayısı ve e-posta depolama alanı sınırsızdır.

LiquidWeb öğrenciye indirim sunuyor mu?

Evet, öğrenci indirimlerini web sitelerinde bulabilirsiniz ve kar amacı gütmeyen kuruluşlar talep ederse indirim de alabilirler..

Video akışı ne olacak? LiquidWeb bunun için ne kadar iyi çalışır??

Paylaşılan platformları video akışı için oldukça iyi çalışır, ancak kaliteli video akışı için özel siteler veya VPS’de çalışan bir site kullanılması önerilir.

LiquidWeb sınırsız depolama alanı ve bant genişliği sunuyor mu??

Evet, her ikisini de sunuyorlar, ancak istismar veya aşırı kullanım bulurlarsa ayrıcalıkları iptal etme hakkını saklı tutarlar..

Dört web sitem var. LiquidWeb’in hizmetlerinden hangisi sitelerimi barındırmak için çalışır??

LiquidWeb’in barındırma planlarının her biri aynı anda dört web sitesini yönetebilir.

LiquidWeb hosting için standart sözleşme uzunlukları nelerdir??

Müşteriler aylık, yıllık veya çok yıllı web hosting sözleşmeleri arasından seçim yapabilir. Daha uzun bir dönem seçmek daha uygun maliyetlidir.

LiquidWeb’i seçersem ödeme seçeneklerim nelerdir??

Banka havaleleri, Paypal ve çoğu kredi kartını hizmetler için ödeme olarak kabul ederler.

E-ticaret web sitem LiquidWeb kullanarak iyi çalışır mı?

Evet, web barındırma planları, alışveriş sepetleri ve güvenlik için Güvenli Yuva Katmanı (SSL) gibi özellikleri destekleyen tüm e-ticaret siteleriyle çok iyi çalışıyor.

LiquidWeb güvenli bir web hosting ürünüdür?

Bu şirketin altyapısı, sürekli izleme, yerinde personel ve en son güvenlik duvarı teknolojileriyle güvenlik için endüstri standardını belirliyor. Güvenlik söz konusu olduğunda, eğrinin önünde.

LiquidWeb’in veri merkezleri tam olarak nerede bulunur??

LiquidWeb’in şu anda dört veri merkezi var, bunlardan biri Phoenix Arizona’da ve üç tanesi Michigan eyaletinde.

LiquidWeb mevcut web sitelerimi hizmetlerine aktarmama yardımcı olabilir mi? Yapacak zamanım ya da bilgim yok.

Evet! Onlar sadece iş mevcut sitelerinizi yeni web barındırma hizmetinize aktarmanıza yardımcı olmaktır. Web hosting değiştirme hiç bu acısız olmamıştı.

Herhangi bir sorunum olursa ne tür müşteri desteği mevcut?

LiquidWeb, web sitelerinde telefon veya sohbet yoluyla 7/24 müşteri desteğine sahiptir. Destek ekibi sadece İngilizce konuşuyor.

Web barındırma hizmetlerinden memnun kalmazsam ne olur??

LiquidWeb’in performansından memnun değilseniz, mevcut tüm ürün ve hizmetleri için 30 günlük para iade garantisi vardır..

Umarım bu web barındırma hizmeti hakkında tüm sorularınız yukarıda cevaplanmıştır. Endüstrinin önde gelen özelliklere sahip bir yerli web barındırma hizmeti için alışveriş yapıyorsanız, LiquidWeb mükemmel bir seçimdir. Bir alan adından 1000’e kadar her boyutta müşteri için bir planları vardır. Sektör lideri müşteri desteği, 7/24 izleme ve güvenlik ve sisteminizi ihtiyaçlarınıza göre yapılandırma yeteneği, bu web barındırma hizmetini gerçekten benzersiz kılan şeydir. Ayrıca, verilerinizi yeni LiquidWeb sunucularınıza aktarmayı mümkün olduğunca kolay hale getiren site taşıma hizmetini de sunarlar. Web barındırma şirketleri ile dolu bir pazarda, Kuzey Amerikalı müşteriler fiyatlandırma, esneklik ve geçiş kolaylığı ile son derece memnun olacak LiquidWeb. LiquidWeb.com hakkında daha fazlası

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map