000WebHost pārskati – 2020. gada maijs – mitināšanas cenas un plāni

Cik laba ir 000WebHost mitināšana?

Daudzi cilvēki var domāt, ka bezmaksas tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējam būs ierobežotas iespējas, tas būs pilns ar reklāmām vai nebūs uzticams. Ahh – protams. Vietnes 000WebHost mitināšanai ir negatīvas puses. Faktiski to pašu negatīvos var teikt par jebkuru bezmaksas tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēju.


Skatīt oficiālo vietni 000WebHost atsauksmes 1.8 / 5 Recenzents {{reviewsO Kopējais}} / 5 Lietotāji (6 balsis) Plusi

 1. Viņi ir brīvi
 2. Tie ir bez reklāmām
 3. Viņi piedāvā pienācīgas kvalitātes atbalsta sistēmu
 4. Viņi piedāvā vairākas bezmaksas iespējas ārpus tīmekļa mitināšanas

Mīnusi

 1. Vairākas lietotāju sūdzības
 2. Viņi iznāk kā neuzticami
 3. Tie parādās kā mārketinga izkrāpšana

Atbalsts1.5Speed2.5Features2.5Value1.5Pārredzamība1

Mūsu oficiālais 000WebHost mitināšanas pārskats

Par 000WebHost mitināšanu var pateikt vairākas lietas. Viņi savā vārdā iegūst trīs nulles no USD 0,00, un viņi to domā. Tie ir bezmaksas tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējs un par jūsu vietnes mitināšanu nemaksās santīmu.

000WebHost mitināšanas labākās iespējas

Daudzi cilvēki var domāt, ka bezmaksas tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējam būs ierobežotas iespējas, tas būs pilns ar reklāmām vai nebūs uzticams. Šķiet, ka tas nav gadījumā ar 000WebHost mitināšanu.

Viņi ir brīvi

Pirmais, ko pamanīsit par 000WebHost mitināšanu, ir tas, ka tie ir bez maksas. Viņi neiekasēs jums santīmu par viņu pakalpojumiem. Viņiem nav jaunināmu funkciju, ar kuru palīdzību viņi mēģina niķelēties un padarīt pievilcīgāku, mēģinot panākt, lai jūs samaksātu. Bezmaksas nozīmē bezmaksas. Vienīgais veids, kā jūs maksāsit, ir iesaiņot savu vietni un doties kaut kur citur.

Tie ir bez reklāmām

Viņi ne tikai nemulsinās jūsu vietni ar reklāmām, bet arī jums būs atļauts mitināt savas reklāmas savā vietnē. Daudziem cilvēkiem reklāma ir ienākumu avots. Var redzēt, kā viņi gūst ienākumus no reklāmām, kuras viņi piespiež jūsu vietnei, un rodas jautājums, kā viņi nopelna naudu.

Hostings 000WebHost var atļauties savas operācijas, jo viņus sponsorē Hostings24 – apmaksāts tīmekļa mitināšanas uzņēmums un jaunināšanas iespēja, ja jums rodas vajadzība pēc apmaksāta mitināšanas.

Viņi piedāvā pienācīgas kvalitātes atbalsta sistēmu

Tas, ka viņi bez maksas mitinās jūsu vietni, nenozīmē, ka viņi atteiksies jūs atbalstīt. Tagad viņi, iespējams, nepiedāvā diennakts tālruņa pakalpojumus vai pat tiešraides tērzēšanu, taču viņi nodrošina e-pasta biļešu pārdošanas atbalsta sistēmu. Pēc manas pieredzes – man tas bija jāizmanto, viņi ne tikai ātri atbildēja uz manu pieprasījumu, bet arī bija zinoši un palīdzēja man atrisināt manu problēmu. Mana problēma nebija tik tehniska kā daži no cilvēkiem, par kuriem esmu lasījusi, bet tas, ka man nevajadzēja vilkt zobus, lai saņemtu atbalstu par bezmaksas pakalpojumu, noteikti bija pluss. Patiešām likās, ka viņiem bija prātā manas intereses.

Viņi piedāvā vairākas bezmaksas iespējas ārpus tīmekļa mitināšanas

Tieši tāpēc, ka tie ir bezmaksas tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējs, nenozīmē, ka tie nav pilni ar funkcijām. Viņi jums piedāvās 1,5 GB vērts diska vietas, 100 GB vērtas datplūsmas, PHP, MySQL, FTP, cPanel, vietņu veidotāju, autoinstalētāju un daudz ko citu..

Salīdzinot viņu funkcijas līdzās ar Hosting24, to jaunināšanas versiju, iespējams, jūs nesaņemsit tik daudz, kā domājat, taču atkal tas ir bez maksas. Lielākā iespēja, ko jūs iegūstat, ja jums ir bezmaksas tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējs, ir fakts, ka tie netraucē jūsu vietnes pieredzi, piespiežot reklāmas jūsu vietnē. Viss pārējais ir provizorisks – jūs varat izveidot savu vietni, kā vēlaties.

000WebHost mitināšanas negatīvie elementi

Ahh – protams. Vietnes 000WebHost mitināšanai ir negatīvas puses. Faktiski to pašu negatīvos var teikt par jebkuru bezmaksas tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēju.

Vairākas lietotāju sūdzības ir atrodamas internetā

Kad jūs kaut ko saņemat par brīvu, cilvēki saka, ka jums nevajadzētu ļaut sūdzēties. Tomēr, ja jūs gatavojaties sevi parādīt kā uzticamu un bezmaksas tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēju, jums jāspēj to piegādāt. Cilvēki, kuriem ir radušās problēmas ar 000WebHost tīmekļa mitināšanu, ir tie, kuriem šķiet, ka mitināšanas pakalpojumu sniedzējs neievēroja noteikumus, kurus viņi izstrādājuši paši. Viņi sūdzas par izdzēstiem failiem, bez rezerves iespējām un daudz ko citu.

Viņi iznāk kā neuzticami

Ar visām sūdzībām, kas ir izskanējušas, visbiežāk tiek apgalvots, ka tās nav uzticamas. Bija viena sūdzība, ko lasīju par to, kur viņi izmantoja tikai 42 MB ar diska vietas, un viņu vietne tika slēgta. Sākotnējais iemesls ņemt vērā bija tas, ka viņi vadīja sava veida krāpšanu. Tomēr, ņemot vērā sīkāku informāciju par to, kas klientam bija jāsaka, un to, ka tā nebija komerciāla vietne, tas liek divreiz padomāt. Kad vietne tika slēgta, viņi vairs netika uzskatīti par 000WebHost mitināšanas klientiem, kas viņus padarīja par nepiemērotiem klientu atbalstam. Tas bija mūžīgais Catch-22 ar klientu uz nūjas rūgtā gala.

Tie parādās kā mārketinga izkrāpšana

Tagad tā nebija mana pieredze, bet tā bija cilvēku sūdzība. Daudzi sacīs, ka 000WebHost tīmekļa mitināšana ir krāpšanās. Viņi saka, ka tas ir tāpēc, ka katru reizi, kad viņiem ir nepieciešams klientu atbalsts, viņu risinājums ir bijis panākt, lai viņi jauninātu un maksātu par savu tīmekļa mitināšanu. Tas viņiem liek kļūt par mārketinga krāpniecību. Vai tas ir bez maksas, līdz rodas problēmas, un tad jums ir jāmaksā?

Grunts līnija

Bezmaksas Web mitināšanas pakalpojumu sniedzējam es atklāju, ka tie ir diezgan uzticami un patīkami strādāt. Tomēr man viss, ko viņi saka, būtu jāuzņem ar sāls graudu tikai tāpēc, ka tie ir bez maksas. Ja es veidotu e-komercijas vietni, es neizvēlētos hostingu 000WebHost. Tomēr, ja es tikai gribētu uzmest dažas bildes kopā, lai tās koplietotu, tas būtu šis ceļš ejams.

Skatīt citas funkcijas

Galvenās iespējas

 • Ātrs atbalsts
 • Saprātīgas cenas
 • Daudzas funkcijas

Apmeklējiet oficiālo vietni

5 labākie saimnieki

 • Vietnes zemes atsauksmes
 • WP Engine pārskati
 • A2 mitināšanas atsauksmes (vecs)
 • Pārskats par Bluehost
 • GoDaddy pārvaldītās WordPress atsauksmes

Vairāk vietnē 000WebHost.com

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map