1and1 atsauksmes: vai 1 un 1 Ionos hostings ir labāks 2020. gada maijā?

Contents

Kas ir 1&1 Ionos hostings?

1&1 Ionos hostings ir pārdēvēta 1and1 versija – vācu tīmekļa mitināšanas uzņēmums un domēnu reģistrators. Viņi ir dibināti 1988. gadā un ir vieni no vecākajiem tīmekļa mitināšanas uzņēmumiem, kas joprojām darbojas šodien.


Ar 1and1 datu bāzēm visā Eiropā un arī Lenexā, Kanzasas štatā, ASV, ir viena no pasaules lielākajām hostinga kompānijām..

2018. gada beigās 1and1 mainījās, lai kļūtu par 1&1 Jonoss.

Tātad tas ieguva jaunu vārdu – vai tas ir labs??

Cik laba ir 1and1 mitināšana?

1and1 ir viens no vispopulārākajiem un visilgāk darbojošajiem tīmekļa mitināšanas zīmoliem. Viņi darbojas jau kopš PIRMS Google pastāvēšanas.

Es atceros, kā biznesa žurnālos redzēju viņu 6 lapu žurnālu reklāmas, kas apmestas, – un es atceros, ka viņi izskatījās tik sierīgi, ka nekad tos nepieskartos.

Liekas, ka viņi ir pieauguši, un, iespējams, ir vērts fotografēt par 2019. gadu un pēc tam.

Lepna mājas lapa, kurā parādīta miljons iespēju.

Bet, neskaitot šo atzinību, nav daudz, kas viņus atšķir no simtiem citu tirgū šodien tirgū pieejamu un unikāli demonstrētu tīmekļa mitinātāju. Kaut arī ir dažas priekšrocības, kas saistītas ar reģistrēšanos ar 1and1, lietotāju pieredze ir nomākta, un to uzticamība nevar lepoties..

Skatīt oficiālo vietni 1and1 atsauksmes 3.3 / 5 Recenzents {{reviewsO Kopējais}} / 5 Lietotāji (5 balsis) Plusi

 1. Super lēta ievadcena
 2. Neierobežota vieta diskā, vietnes un joslas platuma iespējas
 3. Datu atkopšanas rīks no iepriekšējām sešām dienām
 4. Pārvaldiet 1and1 domēnu un mitināšanu vienā kontā

Mīnusi

 1. Nav tiešraides tērzēšanas atbalsta
 2. Mulsinošs pielāgotais informācijas panelis bez cPanel
 3. Nav tālākpārdevēja iespēju
 4. Uptime un ātruma veiktspēja ir mazāka nekā konkurētspējīga

KopsavilkumsAr šādām zemām ievada cenām ($ 1,99 mēnesī par pirmo gadu) un neierobežotām vietnēm un tīmekļa vietnēm, 1and1 hostings var būt diezgan vilinošs. Bet ar dažiem nopietniem veiktspējas un lietotāja pieredzes trūkumiem jūs, iespējams, nebūsit priecīgi, ja pirmais gads būs beidzies un cenu noteikšanas plaukti atgriezīsies pie normālajām likmēm. Atbalsts3.5Speed3.5Features3Value3.5Pārredzamība3

Mūsu oficiālais 1and1 mitināšanas pārskats

Ir lielas priekšrocības, izvēloties lielu un ilgstošu korporāciju kā tīmekļa mitinātāju, un vairākos veidos 1&1 Ionos var būt priekšrocība pār citiem lieliem vārdiem, piemēram, GoDaddy.

Tas nozīmē, ka lielākā daļa no labajām lietām, kas saistītas ar 1and1 mitināšanu, nav nekas tāds, kas būtu jāiznīcina. Ir maz, ko viņi piedāvā, kas padara viņus par unikāliem vai līderiem jebkurā kategorijā. Turklāt mēs esam secinājuši, ka lietotāja pieredze ir satraucoša pie robežas, turklāt, ja ātrums ir mazāks par vidējo un veiktspēja ir augstāka. Mēs tos iesakām, ja jums jau ir domēns 1and1 vai ja prioritātes piešķirat tādām papildu iespējām kā AdWords kredīti, vai varbūt jums ir ļoti daudz lētu vietņu jāorganizē. Pretējā gadījumā ir desmitiem citu uzņēmumu, kas piedāvā patiesi zvaigžņu pakalpojumus bez tik daudz vilšanās.

1and1 hostinga labākās iespējas

Mēs pat varam teikt, ka visas 1and1 labākās funkcijas patiešām ir tikai jomas, kurās tās ir tikai atbilstošas. Bet viņu pamata plāna sadalījums pa funkcijām faktiski var norādīt uz to, ka viņiem ir priekšrocības salīdzinājumā ar citiem lieliem zīmoliem, piemēram, GoDaddy un HostGator.

Šeit ir nozares standarti, kuriem 1and1 atbilst bez jebkādām problēmām:

1) Īpaši zema ievada cena

1and1 piedāvā to, kas, iespējams, ir vislabākais piedāvājums pirmā gada klientiem tīmekļa mitināšanas tirgū. Lai gan viņu visvienkāršākais dalītā hostinga plāns mēnesī nedaudz pārsniedz USD 7,99 mēnesī, bet pirmais hostinga gads mēnesī maksā tikai USD 0,99. Tas pat pārspēj ultrabudžeta resursdatoru WebHostingPad (vismaz gadu).

2) Neierobežots joslas platums, vietnes un vietne

Īpaši ņemot vērā īpašo ievada cenu noteikšanu, apsolījums tik daudzām neierobežotajām iespējām ir neticami vilinošs. Viens lietošanas gadījums, kurā mēs absolūti ieteiktu 1and1, būtu tad, ja jums būtu nepieciešams īsā laikā mitināt dažādu tīmekļa vietņu kopumu par stingru budžetu. Teorētiski jūs to varētu izdarīt ar 1and1 hostingu par mazāk nekā dolāru mēnesī. Ne GoDaddy, ne HostGator to nevarētu izdarīt jūsu vietā.

Protams, solījums par neierobežotu joslas platumu ir tikpat labs, cik infrastruktūra to atbalsta. Un mazliet vēlāk mēs varēsim pateikt vairāk par 1and1 veiktspēju ātruma un darbības laika jomā. Citu neierobežotu plānu ar līdzīgu cenu kā 1and1 parastajai (neinvestējošajai) cenai skatiet DreamHost.

3) Domēns nāk bez maksas, to var pārvaldīt vienā kontā

1and1 ievada bezmaksas domēna vārdu ar katru iegādāto tīmekļa mitināšanas paketi. Turklāt 1and1 ir viens no visbiežāk izmantotajiem domēnu reģistrētājiem tīmeklī. Ja esat kādreiz no viņiem iegādājies domēna vārdus, varat nemanāmi mitināt šīs vietnes, neradot papildu kontu vai pieteikšanos.

4) Lieliskas biznesa bonusu paketes

Gandrīz katrs hostinga uzņēmums piedāvā sava veida uz uzņēmējdarbību orientētu prēmiju paketi. 1and1 hostinga piedāvātās paketes konkurē ar labākajām. Jūs ne tikai saņemsit bezmaksas kredītus par Google AdWords, Facebook, Bing un Yahoo, bet arī bez maksas iegūsit SSL sertifikātu. 1and1 piedāvā vairāk nekā simts populāru vietņu rīku, piemēram, iepirkumu groziņus, slaidrādes un vietņu veidotājus, kuru instalēšanai ir nepieciešams tikai viens klikšķis, un tie ir iekļauti jūsu plānā. Šis ir ļoti jauks solis gulēt ar lielu korporāciju – viņiem ir savienojumi un viņi var atļauties jums nodot daudz bezmaksas.

5) 1and1 piedalās Zaļās mitināšanas pasākumos

Šīm funkcijām nav obligāti nekāda sakara ar jūsu pieredzi ar 1and1 mitināšanu, taču varat ērti atpūsties, zinot, ka strādājat ar uzņēmumu, kas novērtē tā ietekmi uz vidi. Viņu datu centros ir uzstādīti atjaunojamie enerģijas avoti, un viņi praktizē pilnīgi elektroniskus rēķinus – šī funkcija ir pieejama daudziem cilvēkiem. Viņi nav HostPapa, taču mēs varam novērtēt viņu atsaukšanos uz videi draudzīgākām biznesa darbībām.

Viņi ir kļuvuši nedaudz modernāki nekā viņu sierainā pagātne.

1and1 hostinga negatīvie punkti

Bet perks lielisks hostinga pakalpojums nedara! Šeit ir dažas lielas problēmas, kas neļauj mums no visas sirds ieteikt 1and1 mitināšanu.

1) Klientu apkalpošana ir ātra, taču nav ļoti noderīga

1and1 piedāvā diennakts atbalstu pa tālruni un e-pastu, un lielākoties viņi ļoti ātri reaģē. Problēma ir tā, ka viņu pārstāvjiem nav daudz tehnisko zināšanu, un tas tiešām parāda, kad saņemat viņus pa tālruni. Ja jums ir nepieciešamā vieta, lai tos caurskatītu un pienācīgi aprakstītu problēmu, jūs ietaupīsit daudz turp un atpakaļ laika. Bet realitāte ir tāda, ka vairums klientu nezina tīmekļa mitināšanas trūkumus vai tieši to, kāda problēma ir viņu vietnes uzturēšana, viņi vienkārši zina, ka kaut kas ir bojāts un tas ir jānovērš..

1and1 klientu apkalpošanas nodaļai trūkst arī tiešās tērzēšanas atbalsta funkcijas. Ir mazliet dīvaini, ka tik lielam uzņēmumam ar tik daudziem resursiem trūkst tik ērtas un plaši izmantotas atbalsta metodes.

Kopš 1and1 darbojas tik ilgi un apkalpo tik daudz klientu, tīmeklis ir pilns ar šausmīgām atsauksmēm par viņiem. Lielākā daļa šo negatīvo pārskatu, nepārsteidzoši, norāda uz klientu apkalpošanas nodaļu. 1and1 reputācija viņus tiešām veicina, un pārskati gadu gaitā nav uzlabojušies. Tas liek mums uzskatīt, ka klientu apkalpošana viņiem ir kaut kas novēlots.

2) Nav cPanel, un viņu informācijas panelis ir mulsinošs

1and1 izvēlas atteikties no industrijas standarta aizmugures paneļiem – cPanel. Tas ne vienmēr ir mīnuss. Daudzos ļoti ieteiktos saimniekdatoros, piemēram, Spararats un Dreamhost, tiek izmantots pielāgots informācijas panelis. Pēc tam cPanel nav vispopulārākā lietojumprogramma, un to varētu nedaudz vieglāk orientēt. Jautājums ir tāds, ka 1and1 pielāgotais informācijas panelis patiesībā izdodas būt mazāk pievilcīgs un daudz mulsinošāks nekā cPanel. Pirmkārt, pati paneļa visredzamākā zona ir pārdoto preču izvēlne. Otrkārt, nevienai no visbiežāk izmantotajām pamata funkcijām (piemēram, failu direktorija vai WordPress instalācijas) nav skaidrs skats. Vismaz ar cPanel tas tiek tik bieži izmantots, ka tiešsaistē ir daudz resursu, kas var palīdzēt jums izdomāt, kā rīkoties. Tas nav īsti gadījums, kad tiek izmantots 1and1, un zvanot klientu apkalpošanas dienestam, lai atrisinātu vienkāršu problēmu, piemēram, “Kā savam kontam pievienot citu domēnu?” rada milzīgu laika izšķiešanu ar daudzām iespējām sarūgtināt vēl vairāk.

3) Neimpresīvs Uptime & Ātrums

Visas problēmas ar klientu apkalpošanu un mulsinošo informācijas paneli var piedot, ja 1and1 izrādījās neticami uzticams un ātrs. Bet patiesībā viņi ir tikai vidējie, iespējams, pat mazliet zem vidējā laika. 1and1 lapas ielādes laiks ir 700–800 ms diapazonā, kas liek viņiem zvanu līknes lēnajā pusē. Un, lai arī viņi ir pārliecināti par savu 99,9% izmantojamības garantiju, viņi neatrodas tik uzticamu saimnieku rindās kā Siteground vai A2 Hostings..

 

Grunts līnija

Ir grūti pateikt nē neierobežotām vietnēm un joslas platumam, kas mazāks par dolāru mēnesī, taču 1and1 sniedz daudz citu iemeslu pateikt nē. Ja jums jau pieder daudz domēnu, jūs varat panākt daudz naudas par savu naudu, taču joprojām būs neapmierinātība, kas saistīta ar to ātrumu, lietotāju pieredzi un klientu apkalpošanu..

1&1 Ionos hostinga cenu noteikšana & Plāni

Kādas ir jūsu iespējas 1&1 Ionos hostings?

Tas ir mulsinoši, jo katrs tīmekļa mitinātājs to pasniedz atšķirīgi. Jūsu vajadzības atšķirsies atkarībā no tā, kāda veida vietni jūs veidojat.

Kas mums patīk 1&1 Ionos ir tas, ka viņi patiesībā diezgan skaidri izklāsta plānus. Viņi ir vienkārši un atbilstoši.

1 un 1 cenu tabula

Tālāk ir sniegts īss iespēju sadalījums:

BūtisksBiznessEksperts
Cenu noteikšanaUSD 4 mēnesīUSD 8 mēnesīUSD 14 mēnesī
Bezmaksas domēns
SSL sertifikāts
24/7 atbalsts
Vietnes1Līdz 5Līdz 50
Uzglabāšana10 GB100 GB500 GB
Datu bāzes 10 (SSD 1 GB)25 (SSD 1 GB)50 (SSD 1 GB)
E-pasta konti1025500
Bezmaksas domēns
Sākotnējā izrāde LvlPamataLvl 1Lvl 3
Vietnes bloķēšanas ļaundabīgo programmu aizsardzība
Satura piegādes tīkls (CDN)
VislabākStarteris stiesLieli tīmekļa projektiVairāki lieli tīmekļa projekti

Mūsu ekspertu atzinums? Plāni ir pienācīgi, taču, ja atrodaties kādā noteiktā platformā, piemēram, WordPress, šie mitināšanas plāni ir diezgan vienkārši, un tiem var nebūt visu nepieciešamo funkciju.

Bet, ja vēlaties pamata mitināšanu, izmantojiet šos!

Un vai viņi iedziļinās detaļās, ja jūs to patiešām vēlaties, lūk, mēs ritinām lapu:

1 un 1 jonos ritina

Skatīt citas funkcijas

1&1 Hostings Q&A’s

1&1 ir mitināšanas vietne, kurai patīk sadarboties gan ar privātpersonām, gan ar uzņēmumiem. Ja jums pieder mazs uzņēmums vai emuārs, iespējams, esat izpētījis dažas dažādas pieejamās mitināšanas vietnes. Tas aizņem dažus no visvairāk uzdotajiem jautājumiem attiecībā uz 1&1, sniedzot jums vairāk informācijas, lai izlemtu par mitināšanas vietni.

Kur 1&1 ir biroji?

1&1 atrodas visā pasaulē. Viņiem ir biroji Austrijā, Vācijā, Francijā, Spānijā, Apvienotajā Karalistē, Polijā, Kanādā, Itālijā, Meksikā un Amerikas Savienotajās Valstīs. Viņu galvenā mītne atrodas Česterbrūkā, PA Amerikas Savienotajās Valstīs. Datu centrs atrodas Leneksa, KS, pie zaļās iekārtas. Tajos ir viss aprīkojums, kas lietotājiem ļauj iegūt visu nepieciešamo.

Ko dara Windows mitināšana 1&1 piedāvājums?

1&1 nodrošina mitināšanu Windows un Linux mitināšanu jebkuram lietotājam. Jūs varat izmantot 1&1, lai palīdzētu jums noteikt, kurš ceļš jums būtu labāks. Ja jums ir kādi jautājumi, sazinieties ar 1&1 par palīdzību.

Vai pastāv darbspējas garantija??

1&1 nodrošina darbspējas garantiju. Tie garantē 99,99% uptime. Ja tas nokrītas zemāk par uptime procentuālo daļu, jūs varat pieprasīt dīkstāves kredītu. Atkarībā no tā, cik daudz dīkstāves jūs piedzīvojat, jūs saņemsit kredītu par dīkstāvi.

Vai kontā ir iespējams turēt vairākas vietnes un domēnus??

Jā tu vari. Neierobežotas vietnes ir pieejamas lielākajai daļai 1&1 plāni, kaut arī datu bāzu skaitam var būt ierobežojums. Tas var ietekmēt to, cik vietnes vēlaties izveidot. WordPress plāniem patiešām ir vairāk ierobežojumu, un lētāki plāni ierobežo klientus līdz 1 vai 5 vietnēm.

Kādas ir atbalsta iespējas??

1&1 piedāvā dažādus atbalsta veidus saviem klientiem. Tehniskais atbalsts 24 stundas diennaktī ir pieejams pa tālruni, tiešajām sarunām un e-pastu. Viņu GoToAssist ir attālinātas palīdzības veids. Tas prasa, lai datorā būtu instalēta programmatūra, un 1&1 var piekļūt jūsu datoram no viņu apgabala.

Vai pastāv naudas atdošanas garantija??

Tiem, kas vēlas pārtraukt pakalpojumu, ir 30 dienu naudas atdošanas garantija. Ne visi mākoņa mitināšana ir piemēroti naudas atdošanas garantijas saņemšanai, tāpēc jums būs jākonsultējas ar 1&1, ja vēlaties pārtraukt pakalpojumu, lai redzētu, vai esat kvalificējies.

Vai ir pieejami viena klikšķa instalētāji??

Jā tur ir. Ja izmantojat Linux, tajā ir noklikšķināšana&Veidot, viena klikšķa instalēšanas pakotne. Tas ietver vairāk nekā 120 skriptus un tīmekļa lietotnes saviem klientiem. Ja jūs izmantojat šo plānu, tas nāk ar WordPress, Joomla, Drupal, Magento, TYPO3, phpBB un Moodle.

1. griba&1 migrēt esošu vietni?

Diemžēl 1&1 esoša vietne netiks migrēta bez maksas. To var izdarīt pats vai arī 1&1 dariet to par maksu. Iekārtas 1&Vienam lietojumam rodas izmaksas, tāpēc viņi nevar bez maksas migrēt vietni.

Kāds ir minimālais līgums par 1 izmantošanu?&1?

Kad jūs meklējat līguma iespējas, 1&1 to minimālais termiņš ir viens mēnesis lielākajai daļai viņu plānu. Tas ir ideāli piemērots tiem, kuri vēlas mainīt, ja viņiem nepatīk to izmantot. Ja nelietojat 1&1 par visām 30 dienām, iespējams, jūs varēsit saņemt pilnu atmaksu savā kontā.

Kas ir vadības panelis, kas nāk ar plānu?

Kad jūs reģistrējaties plānam ar 1&1, tam būs savs vadības panelis. Tiek nodrošināts cPanel, bet tikai mākoņu mitināšanas plāniem. Ja esat Windows lietotājs, jums vadības paneļa opcijas ir Plesk. Ar visiem jautājumiem varat runāt ar pārstāvi.

Būtu 1&1 ir piemērots e-komercijas vietnei?

Pilnīgi. Viņiem ir mitināšanas plāni, kas vērsti uz e-komercijas vietnēm. Ir e-komercijas skripti un lietotnes. Šī ir daļa no klikšķa&Veidojiet 1. paketi&1 piedāvājumi. Ja jums nepieciešams SSL sertifikāts, 1&1 sniegs sertifikātu pirkšanai. Savā e-komercijas platformā varat izmantot atvērtas lietojumprogrammas, piemēram, Magento, PrestaShop, osCommerce vai Zen Cart..

Ir 1&1 labs attēlu mitināšanai un galerijām?

Jā viņi ir. Jebkuram plānam tiek piedāvāta nemērīta diska vieta un joslas platums. Klikšķis&Veidot viena klikšķa instalēšanas pakotni ir vairāku veidu fotogalerijas skripti. Tam nevajadzētu būt problēmai, ja vien nav lielu failu, kas ir jāielādē. Ja jums ir kādi jautājumi par savu paketi, varat sazināties ar 1&1 par atbildēm.

Vai es varu iegūt CDN caur 1&1?

Jā tu vari. CloudFlare ir bezmaksas ar dažām hostinga pakotnēm, ieskaitot WordPress mitināšanu. Mirage un Railgun ir iekļauti paketē, un, ja vēlaties iegūt pro CDN paketi, tā ir pieejama.

Kādi iepakojumi ir vislabākie 1&1 pamata tīmekļa mitināšana?

Ir pieejamas vairākas pamata tīmekļa mitināšanas paketes, kas ir pieejamas ar 1&1. Tie ir lietotājam draudzīgi un ērti izveidot savu ideālo vietni. Sākuma līmeņa pakete ir ideāli piemērota tīmekļa izstrādātājiem, kuri vēlas sākt no maza biznesa līdz plaukstošam uzņēmumam, nodrošinot rīkus, lai izveidotu vienkāršas un operatīvas HTML balstītas vietnes. 1&1 piedāvā vidēja līmeņa paketi, kas ir jaudīgāka, ar labāku veiktspēju un maksimālu krātuvi, ļaujot profesionāli atrasties tīmeklī. Piemaksu pakete, ko piedāvā 1&1 ir labāka veiktspēja un krātuve, un tajā ir neierobežota vietne tīklā un vairāku vietņu mitināšana vienlaikus. Tas ietver Expert App atbalstu, kas ļauj pilnvērtīgi izmantot attīstības programmatūru.

1. griba&1 sniedz attīstības atbalstu, tiklīdz hostings sāksies?

1&1 ir veltīts darbam ar saviem klientiem, un viņiem ir vairāki veidi, kā palīdzēt jums attīstīt un paplašināt savu vietni. 1&1 Vietņu veidotājs sniedz jums iespēju izveidot savu ideālo vietni. Vienkāršais un intuitīvais interfeiss palīdz jums izveidot apdullināšanu un funkcionalitāti. Ir pieejamas profesionālas veidnes, kuras var atlasīt un rediģēt galddatoriem un mobilajām ierīcēm. NetObjects Fusion ļauj lietotājam pilnībā kontrolēt un radoši izmantot savu vietni. 1&1 palīdzēs jūsu vietnei piesaistīt cilvēku uzmanību, izmantojot 1&1 biļetenu rīks, sociālo mediju izlaide un 1&1 SEO rīks cilvēku uzmanības piesaistīšanai. Jaudīgie analīzes rīki ļauj jums redzēt savas vietnes veiktspēju un to, kā apmeklētāji izmanto jūsu vietni.

Vai 1&1 nodrošina bezmaksas tīmekļa mitināšanas plānu?

Diemžēl 1&1 nav pieejams bezmaksas plāna mitināšanas plāns. Lielākā daļa klientu, kas vēlas profesionālu vietni, kas darbojas visu diennakti, un aprīkojumu 1&Viens no labākajiem lietojumiem ir viens. Hostinga pakotnēs ir ietverts unikāls domēns, atbilstoši e-pasta konti viņu klientiem un atbalsts dažādām valodām un datu bāzēm, kuras visas ir pieejamas. Pirmais mēnesis ir bezmaksas, un to var pagarināt uz dažiem mēnešiem. Ja izvēlaties slēgt līgumu, pirmie pāris mēneši ir bez maksas, un maksājumi tiks sākti bez slēptām maksām. Ja izvēlēsities neparakstīt līgumu, sāksies parastā cena, bet pirmās 30 dienas jūs joprojām saņemsit par brīvu. Ja vēlaties atcelt savu plānu pirmo 30 dienu laikā, jūs saņemsit atmaksu. Tas ir veids, kā noskaidrot, vai jums patīk iepakojums, lai redzētu, vai tas jums derētu.

Kādi drošības pasākumi tiek ieviesti?

Drošība ir svarīga katram klientam, un 1&1 cenšas nodrošināt katras vietnes aizsardzību. Augstas veiktspējas datu centrā ir jaunākās tehnoloģijas. Viņiem ir 300 Gbit / s savienojamība (ārēji) un vietņu mitināšanas augstas veiktspējas uzticamība. Uzlabota SSL aizsardzība ietver ārēju ugunsmūri, kas novērš uzbrukumus no ārpuses. Tīmekļa vietas atkopšana nodrošina vērtīgu datu drošību Linux mitināšanai. Ja notiek uzbrukums, administratori var atjaunot datus līdz 6 dienām no vietnes dublējumiem. Arī atsevišķus failus atsevišķās mapēs var atjaunot. 1&1 SiteLock katru mēnesi veic programmu, SQL, injekciju skenēšanu un vietņu skriptu skenēšanu. Visas ievainojamības tiek novērstas, pirms hakeriem ir iespēja tos izmantot. Ja jūs dodaties ar 1&1 SiteLock Premium iepakojums skenēs līdz 500 lapām, nodrošinot jūsu biznesam mieru.

Kādas iespējas ir pieejamas paplašināšanai?

Jebkurā laikā, kad vēlaties paplašināt savu vietni, 1&1 ir pieejami elastīgi plāni. Ja ir vajadzīgas lielākas glabāšanas un veiktspējas iespējas, ir nepieciešams tikai vienkāršs jauninājums. Ģeogrāfiski lieki serveri 1&1 lietojums ir jaunākās tehnoloģijas un programmatūra. Funkcijas, kas pieejamas, izmantojot 1&1 ir jaunināms jebkurā laikā, ieskaitot 1&1 SiteLock Basic un 1&1 CDN. SEO Pro, meklētājprogrammu mārketings un ListLocal ir visas pamata hostinga paketes. Varat pievienot jebkādas papildu funkcijas, kas jums varētu būt vajadzīgas, palīdzot jums saglabāt zemas izmaksas un minimālu uzturēšanu. Atklātā pirmkoda lietotnes, piemēram, WordPress, Joomla! un Drupal ļauj jums pievienot funkcijas nākotnē. Lai tos instalētu, nepieciešami tikai daži vienkārši peles klikšķi.

Kāda ir tīmekļa mitināšanas atbalsta sistēma 1?&1 piedāvājumi?

1&1 ar prieku apkalpo vairāk nekā 13 miljonus klientu, un viņu pieredze ir sniegusi daudz palīdzības katram klientam. Viņu tehniskie eksperti ir augsti apmācīti un piedāvā visu diennakti pa tālruni un e-pastu jebkurai nepieciešamajai palīdzībai. Uz visiem jautājumiem par viņu produktiem tiek atbildēts nekavējoties, un jūs varat atrast pareizo produktu, kad jūsu bizness aug. 1&1 darbojas kopš 2001. gada, un viņi ir vieni no vietņu mitināšanas līderiem. Viņu klientu apkalpošana ir atzīta par balvu rīkošanu, un visas klientu atsauksmes ir ieteiktas 1&1. Pat ja esat strādājis ar vietņu mitināšanu, 1&1 var sniegt jums visu nepieciešamo palīdzību. 1&1 ir šeit, lai palīdzētu jums uzlabot vietni un padarīt jūsu biznesu par veiksmīgu.

Kā es varu kontaktēties ar 1&1 par palīdzību?

Ir daži dažādi veidi, kā jūs varat sazināties 1&1 par jebkuru nepieciešamo palīdzību. Ja rodas jautājumi vai rodas grūtības, varat tieši sazināties ar ekspertiem pa tālruni 1-866-991-2631. Attiecībā uz jautājumiem par norēķiniem varat sazināties ar tālruni 1-877-300-8316, lai saņemtu palīdzību. Jebkurus tīmekļa mitināšanas pasūtījumus varat izdarīt tiešsaistē vai pa tālruni, izmantojot tirdzniecības nodaļu pa tālruni 1-844-871-2631. Vairāk vietnē 1and1.com

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map