Atsauksmes par Arvixe mitināšanu 2020. gada maijā: vai Arvixe ir kāds labs?

Cik laba ir Arvixe Hostings?

Arvixe ir daudzsološa hostinga kompānija, kurai ir spēcīgs funkciju komplekts. Viņiem ir dažas labas lietas, piemēram, plašs hostinga plānu klāsts un ļoti daudz rīku, kas palīdzēs jums sākt. Daži trūkumi ietver sliktu sagatavošanās laiku un lēnu atbalsta reakciju. Viena no visvairāk satraucošajām lietām ir slikts atbalsts, tāpēc paturiet to prātā, salīdzinot saimniekus.


Arvixe atsauksmes 3 / 5 Recenzents {{reviewsO Kopējais}} / 5 Lietotāji (4 balsis) Plusi

 1. Daudz vietņu veidošanas rīku
 2. Neierobežota ikmēneša datu pārsūtīšana
 3. Neierobežots domēnu un e-pasta adreses
 4. Gan uz Linux balstīti, gan uz Windows balstīti serveri
 5. Plašs hostinga plānu klāsts

Mīnusi

 1. Slikts darbspējas laiks
 2. Ilgs klientu apkalpošana prasa laiku

Support2.5Speed2.5Features3.5Value3Pārredzamība3.5

Mūsu oficiālais Arvixe mitināšanas pārskats

Vienu brīdi Arvixe bija galotnē. Viņi bija pat kalna karalis, ciktāl tas attiecās uz PC Mag. Uz papīra viņiem ir daudz potenciāla. Tomēr reālās pasaules pārbaude mums saka, ka viņiem ir vēl kāds darbs.

Arvixe hostinga labākās iespējas

Arvixe mitināšanai ir viens no labākajiem potenciāliem, ko mēs esam redzējuši. Liekas, ka viņiem viss ir kopā, un tas ir iemesls, kāpēc.

Vietņu veidošanas rīki

Viss iemesls, kāpēc cilvēkiem ir nepieciešams mitināšanas pakalpojums, ir tāds, ka viņi var izveidot vietni. Kad tīmekļa mitināšanas uzņēmums piedāvā vietņu veidošanas rīkus, šķiet, ka tie ar vienu akmeni nogalina divus putnus. Šāda veida rīki ir īpaši noderīgi iesācējiem, kuri tik tikko netīra savas rokas. Tie ir savietojami ar Softaculous Script Installer, kas nozīmē, ka jums ir iespēja ar vienu klikšķi tieši instalēt lietotnes un spraudņus savā vietnē.

Neierobežota ikmēneša datu pārsūtīšana

Daudzi tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēji bieži vien ierobežo jūsu datu pārsūtīšanu. Tās var vai nu ierobežot, cik e-pasta adreses var reģistrēt savā domēnā, cik daudz domēnu jums ir, vai arī vienkārši, cik daudz datu jūs varat pārsūtīt starp klienta datoru – klēpjdatoru, kas jums ir priekšā, un viņu serveri. Ir arī zināms, ka mitināšanas pakalpojumu sniedzēji ierobežo vietnes apmeklētāju skaitu mēnesī. Arvixe to visu novērš – sniedzot mieru ar neierobežotu ikmēneša datu pārsūtīšanu. Jums nav jāuztraucas par to, ko pārsūtāt vai cik lieli ir faili – Arvixe nav vienalga.

Neierobežots domēnu un e-pasta adreses

Ar to nebeidzas datu pārsūtīšana. Arvixe mitināšanai arī nav vienalga, cik dažādas e-pasta adreses vēlaties reģistrēt savā domēnā. Tas ļauj katram atsevišķam darbiniekam vai kolēģim norādīt atsevišķu un atšķirīgu e-pasta adresi. Arvixe hostings ir lieliski piemērots tiem, kas nodarbojas ar domēna uzsist. Tas nozīmē, ka jūs iegādājaties domēna vārdu un jūs to “novietojat” – jūs to aizkavējat un gaidāt, kad kāds no jums to nopirks..

Gan uz Linux, gan uz Windows balstīti serveri

Daudzi tīmekļa mitināšanas uzņēmumi piedāvā serverus, kuru pamatā ir Linux, vai Windows, bet ne abus. Katram no tiem ir plusi un katram ir mīnusi. Lai gan daudzi cilvēki teiks, ka Linux ir labāka operētājsistēma, izturīgāka un atvērtā koda avoti, vēl vairāk cilvēku pārzina Windows serverus, nevis Linux bāzes serverus. Jebkurā gadījumā Arvixe mitināšanai nav vienalga, kuru jūs labprātāk dotos, jo tie piedāvā abus.

Plašs hostinga plānu klāsts

Arvixe ir plašs hostinga plānu klāsts, sākot ar visizplatītāko – dalītā hostinga plānu. Kopīgotajam mitināšanas plānam ir pievienoti SSL sertifikāti, kas ir ļoti svarīgi e-komercijas vietnes darbināšanai. Nākamais solis uz priekšu piedāvā īpašus klases serverus, kas nozīmē, ka jūsu biznesam jums ir savs veltīts serveris. Atšķirība starp koplietotajiem mitināšanas plāniem un speciālajiem mitināšanas plāniem ir tā, ka ar speciālajiem mitināšanas plāniem visu fizisko serveri un tam pievienotos resursus varat izmantot pats – tie netiek dalīti starp dažādiem klientiem. Starp koplietošanas hostinga plāniem un speciālajiem hostinga plāniem ir VPS klases serveri, kas ļauj jums izveidot savu virtuālo privāto serveri. Visi šie plāni ir svarīgi un dod jums iespēju paplašināt savu biznesu, tā augot.

Arvixe hostinga negatīvie punkti

Kā jau teicu iepriekš, Arvixe mitināšana uz papīra izskatās fantastiski. Tomēr viņiem ir dažas nepilnības, kuras ir vienkārši nepieņemamas.

Nabaga Uptime

Ar šīm nepilnībām ir atkarīgs laiks, kuru jūs varat sagaidīt, izmantojot Arvixe hostingu. Divu nedēļu laikā Arvixe mitināšana bija pārtraukta kopumā 29 minūtes un 41 sekundes. Mēs to bijām izveidojuši tā, lai mēs varētu uzraudzīt precīzu laika periodu, kurā mūsu vietne darbojas. Šī sliktā darbspējas aizskarošā daļa bija tā, ka tas nebija saistīts ar īpašu problēmu. 29 minūtes un 41 sekundes tika sadalītas sporādiski – dažas sekundes šeit dažās sekundēs tur. Tas man saka, ka savienojumā ir kaut kas nepareizs, un pie tā ir vainojama lielāka problēma.

Ilgs klientu apkalpošanas laiks

Neilgi tika veikta aptauja, kurā viņi lielai cilvēku grupai vaicāja, kas, viņuprāt, ir sliktas klientu apkalpošanas definīcija. Pirmais faktors, kas klientiem lika pamest vienu uzņēmumu un pāriet citā, bija cilvēku aizturēšana. Cilvēkiem nepatīk būt aizturētiem – it īpaši, ja viņiem nepieciešams atbalsts. Ilgstošais klientu apkalpošanas laiks Arvixe mitināšanai ir pilnīgi novēršama problēma, kurai viņiem jāpievērš uzmanība.

Grunts līnija

Arvixe mitināšanai ir daudz potenciālu. Patiesībā viņi kādreiz bija vieni no labākajiem. Šobrīd, šī raksta laikā, 2015. gada beigās, mūsu ieteikums ir, ka jūs meklējat citur. Tomēr Arvixe mitināšanai ir pietiekami daudz potenciāla un lieliska tīmekļa mitināšanas vēsture. Tas liek man gribēt viņus uzmanīt, lai redzētu, vai viņi var aizpildīt nepilnības un atkal kļūt par uzlecošu zvaigzni.

Galvenās iespējas

 • Ātrs atbalsts
 • Saprātīgas cenas
 • Daudzas funkcijas

Apmeklējiet oficiālo vietni

5 labākie saimnieki

 • Vietnes zemes atsauksmes
 • WP Engine pārskati
 • A2 mitināšanas atsauksmes (vecs)
 • Pārskats par Bluehost
 • GoDaddy pārvaldītās WordPress atsauksmes
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map