Atsauksmes par Rackspace 2020. gada maiju: vai Rackspace ir jūsu perfektā saimnieka spēle?

Atsauksmes par Rackspace 2020. gada maiju: vai Rackspace ir jūsu perfektā saimnieka spēle?

Atsauksmes par Rackspace 2020. gada maiju: vai Rackspace ir jūsu perfektā saimnieka spēle?

Contents

Kas ir Rackspace?

Rackspace ir Sanantonio bāzēta, valstij piederoša tīmekļa mitināšanas kompānija, kas specializējas pārvaldītā mitināšanā uzņēmumiem un korporācijām. 1998. gadā dibinājuši Pāts Kondons un Dirks Elmehofs, Rackspace ir datu centri Dalasā, Sanantonio, Vankūverā un Honkongā. Rackspace nesen tika pārdots uzņēmumam Apollo Global Management, un tāpēc daži dati kopš darījuma var būt mainījušies.


Cik laba ir Rackspace mitināšana?

Rackspace ir premium klases hostinga uzņēmums ar papildu atbalstu un pakalpojumiem, kas paredzēti uzņēmumiem. Tie nav domāti jūsu vidusmēra lietotājam, un mitināšana sākas ar trīsciparu skaitļiem mēnesī. Tā noteikti ir dūšīga cena, taču ieguvumi ir daudz. Uzņēmums sola bez dīkstāves, un tam ir lielāka pieredze ar OpenStack nekā jebkuram citam tirgū esošam uzņēmumam. Protams, Rackspace nav labākais lēmums, ja jūs tikai vēlaties mitināt vienu vietni. Bet tie, kas meklē pārvaldītu mitināšanu, mākoņa pakalpojumus un infrastruktūras pakalpojumus vienā, to atradīs Rackspace. Tomēr konkurenti Amazon Web Services un Google Cloud piedāvā lielākus pakalpojumu portfeļus par ievērojami mazāk naudas.

Skatīt citas funkcijas Rackspace atsauksmes 4.2 / 5 Recenzents {{reviewsO Kopējais}} / 5 Lietotāji (3 balsis) Plusi

  • Fanātisks atbalsts
  • Daudzas funkcijas
  • Uz uzņēmējdarbību orientēts

Mīnusi

  • Rackspace cenu noteikšana vidējam lietotājam ir dārga
  • Neskaidra kontu struktūra
  • Dažādi atbalsta slāņi nav skaidri

KopsavilkumsRackspace neattiecas uz nelielu laika mitināšanas lietotāju, tie ir vērsti uz uzņēmumiem un ir tehnisks risinājums, nevis tikai uz citu pārdevēju. Kaut arī esat lietotājs uzņēmuma mērogā, joprojām trūkst dažas funkcijas. Support4Speed4.5Features5Value3.5Pārredzamība4

Mūsu oficiālais Rackspace mitināšanas pārskats

Rackspace ir augsta līmeņa reputācija, kuras pamatā ir viņu fanātiskais klientu atbalsts un viņu pārvaldītie pakalpojumi. Uzņēmums vairākkārt ir saukts par “mākoņa Nordstroms.Viņu mērķa tirgus ir vidēja lieluma un lieli uzņēmumi, kas var atļauties augstākas cenas, un tas ir īpaši labi piemērots uzņēmumiem ar liesu IT nodaļu. Tiem, kas meklē tikai mitināšanas pakalpojumus, bet tiem pašiem veikaliem ir jāmeklē WP Engine – pārvaldīts WordPress risinājums bez mākoņa pakalpojumiem..

Rackspace mitināšanas labākās iespējas

Pēdējo gadu laikā Rackspace ir mainījis savu nosaukšanu un pakalpojumu piedāvājumu, cenšoties atgūt pamatus un izlemt, kāda veida uzņēmums vēlas būt Amazon Web Services, Pair Networks un citu ļoti lētu pakalpojumu sniedzēju iespaidā. Viņu augstākās klases zīmols ir būtisks elements šajā pārveidošanā, jo tirgū ir nokļuvuši tik daudz konkurentu.

Rackspace klientu apkalpošana ir ātra un eleganta

Visvienkāršākajos plānos jums ir pieeja e-pastam, tiešajai tērzēšanai un pa tālruni – uz e-pastiem parasti tiek atbildēts mazāk nekā 20 minūtēs ar neticami izsmeļošām atbildēm, un atbildes uz tiešraides tērzēšanu parasti tiek saņemtas mazāk nekā minūtē. Rakeri var sasniegt pa tālruni visu diennakti un ir ļoti noderīgi pa tālruni.

Liela daļa atbalsta personāla darbosies ārpus tā, lai sniegtu jums īpaši lielisku atbalstu. Infrastruktūras līmeņa kontā atbalsts netiks pierakstīts un jūsu vietā tiks veiktas izmaiņas, taču bīstamās situācijās viņi to var darīt un darīt. Augstākās klases plāni to pieļauj, kas var ietaupīt daudz laika un skumjas. Rackspace lepojas ar pasaules klases atbalsta sniegšanu, un kopumā viņi to arī nodrošina.

Pārpilnības iespējas & Web lietotnes

Rackspace ir daudz funkciju, un tās var pielāgot lielāko daļu jebkuras vietnes konfigurācijas. Sarunājoties ar konta pārvaldnieku, viņš iedziļināsies, lai atrastu jums patiešām nepieciešamās funkcijas un veidus, kā uzlabot savu struktūru. Bagātināta multivide, mobilās lietotnes, e-komercija, SharePoint, SaaS sistēmas un daudzas citas ir pieejamas Rackspace un darbojas nevainojami. Viņu aparatūra ir visaugstākā līmeņa un ļauj jums izmantot tik daudz atbilstošu serveru, cik nepieciešams.

100% Uptime

Rackspace izslēdz specializētus serverus un katru dienu dublē jūsu informāciju, ļaujot viņiem ātri pielāgot un pārvietot lietas, saskaroties ar dīkstāves draudiem. Kur daudzi ir apsūdzējuši Amazon Web Services par savu serveru pārslodzi, šķiet, ka Rackspace šo aspektu uztver pareizi. Viņiem tiešām ir arī skaitļi, lai to pierādītu. Kopš 2005. gada Rackspace darbojas gandrīz nevainojami – 99,99%.

Rackspace cenu noteikšana balstās uz izmantošanu

Sākot no USD 499 mēnesī par serveri un ierobežojot līdz USD 1 249, Rackspace speciālajiem serveriem tiek noteikta cena atbilstoši jūsu izmantotajai servera vietai. Viņu kontu pārvaldnieki novērtēs jums nepieciešamos pakalpojumus, pamatojoties uz jūsu biznesa vajadzībām, un ieteiks godīgu stundas tarifu jūsu plānam. Šāda veida viedā servera pārvaldība ir ļoti noderīga uzņēmumiem, kuri plāno mērogot un vēlas ņemt līdzi savus mitināšanas un mākoņa pakalpojumus.

Rackspace mitināšanas negatīvie punkti

Rackspace nav ideāls, un viņi, reaģējot uz izmaiņām nozarē, eksperimentē ar dažādiem cenu plāniem un pakalpojumiem. Un, tā kā viņi ir vieni no visdārgākajiem pakalpojumu sniedzējiem, ir vērts laiku veltīt tam, lai tuvāk izpētītu, kur viņiem trūkst, uzmanot visus iespējamos darītājus..

Administratoru panelim un struktūrai ir nepieciešams darbs

Viņu aizmugure ir diezgan tīra un ātra pēc daudziem standartiem. Bet tas joprojām ir jāattīra. Ja esat pieradis cPanel, viņi to neizmanto, tāpēc esiet gatavi pierast pie citas sistēmas. Vēl viens negatīvs aspekts, kas saistīts ar to, ir tas, ka jums ir vairāki kontu līmeņi, un jums būs jāpierakstās un jāiziet no vairākiem no tiem. Organizācija nav pilnīgi intuitīva, un tā var radīt strauju mācīšanās līkni tiem, kas pieraduši pie pamata līmeņa mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem.

Papildu slāņi

Ja vēlaties mainīt sava konta statusu vai apspriest cenu noteikšanu, jums tas būs jāapspriež ar īpašu konta pārzini, jūs nevarat vienkārši ieiet un pats to mainīt. Ja jūs esat kāds, kurš patīk, ka tiek staigāts cauri visam, tas var būt ieguvums, bet, ja jums patīk zināma kontrole un esat izturējies ar “pats”, tad tas var izrādīties papildu šķērslis.

Biļešu atbalsts prasa laiku

Dažreiz jūs nevēlaties sazināties pa tālruni un sarunāties ar kādu personu. ja vēlaties vienkārši atbrīvot biļeti un jūsu problēma ir atrisināta, jums, iespējams, būs jāgaida apmēram 30 minūtes. Tas notiek ātrāk nekā daudziem saimniekiem, taču ne tik ātri kā vietne. Dažreiz viņi tomēr piedāvā norādīt jūsu tālruņa sarunu biļetē, taču tas ir noderīgi. Viņi arī sola tūlītēju reaģēšanu uz “avārijas” situācijām, taču jūsu ārkārtas situācijas definīcija var atšķirties no tām.

Pirmais iespaids ir milzīgs

Vietne Rackspace var būt neticami mulsinoša nespeciālisti, kuriem māka un VPS nav labi zināmi. Rackspace piedāvā milzīgu pakalpojumu klāstu, un viņu plānus var apvienot bezgalīgi daudzos veidos, kas nozīmē, ka jūsu pirmais apmeklējums viņu vietnē var justies kā bezmērķīgi klīstot labirintā. Turklāt, lai veiktu pirkumu, vispirms ir jāpierakstās, bombardējot sevi ar reklāmas e-pastiem. Izsaki sev labvēlību un neliec savu galveno iesūtni kā kontaktpersonas e-pastu, ja tikai vēlies iegūt papildinformāciju. Tomēr Rackspace paveic brīnišķīgu darbu, padarot iekāpšanu vieglu kā pīrāgu, tāpēc, ja jūs varat to nokārtot šajā sākotnējā posmā, jūs varat sagaidīt vienmērīgu burāšanu..

Grunts līnija:

Rezultāts ir tāds, ka Rackspace ir paredzēts uzņēmumiem, īpaši uzņēmumiem ar lielām un / vai tehniski sarežģītām vietnēm. Ja jūs vadāt Magento veikalu un jums nepieciešama sarežģīta mitināšana, apsveriet iespēju Rackspace. Ja jūs meklējat tehnoloģiju partneri, iemest tos sajaukumā. Rackspace pārspēj daudzus savus mākoņa konkurentus, sniedzot atbalstu klientiem un izmantojot laiku. Bet vai ar to pietiek, lai kompensētu viņu augstākās cenas? Dažiem atbilde ir entuziasma pilna. Bet, ja jūs meklējat lētāku variantu ar mazāk praktisku pārvaldību, pazīstamākām funkcijām un nebaidāties no nedaudz dīkstāves, jūs būtu laimīgāks, izmantojot citu pakalpojumu.

Skatīt citas funkcijas

Rackspace mitināšanas jautājumi

Kas ir unikāls Rackspace?

Rackspace hostings ir tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējs, kas ir lielākais pārvaldītais Cloud hostinga pakalpojumu sniedzējs. Tas apkalpo vairāk nekā pusi no Fortune 100 uzņēmumiem un tiek uzskatīts par nozares līderi Gartner burvju kvadrantā pārvaldītai tīmekļa mitināšanai ar mākoni. Rackspace hostings apkalpo gan lielos korporatīvos, gan mazos uzņēmumus ar kvalificētu ekspertu komandu, kas ir gatava sniegt visus labākos un jaunākos tīmekļa mitināšanas risinājumus, sākot no drošības pārvaldības līdz tīmekļa vietnes mitināšanai, e-komercijas risinājumiem līdz datu bāzes pārvaldībai un e-pasta mitināšanai..

Kādus hostinga pakalpojumus piedāvā Rackspace?

Rackspace hostings piedāvā īpašu mitināšanu, Amazon tīmekļa pakalpojumus, Microsoft Cloud vai Azure mitināšanu un Openstack Cloud. Īpašai mitināšanai Rackspace piedāvā vairāk nekā 3000 mitināšanas inženierus Linux, Windows un Vmware. Amazon tīmekļa pakalpojumiem Rackspace ir vairāk nekā 370+ AWS sertificēti profesionāļi, kuri atbalsta visus 11 AWS publiskos reģionus. Microsoft Cloud / Azure, Rackspace ir pieckārtējs Microsoft gada hostinga partneris, vairākkārt uzvarot balvu nekā jebkurš cits šobrīd pieejamais tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējs. Visbeidzot, attiecībā uz Openstack Cloud, Rackspace ir vietņu mitināšanas pakalpojuma līdzdibinātājs kopā ar NASA, kas nozīmē, ka Rackspace simts reizes ir visvairāk pieredzes pasaulē..

Kādas ir Rackspace visaugstāk novērtētās funkcijas?

Lietotāji ir pārskatījuši Rackspace mitināšanu par četrām labākajām īpašībām. Šīs četras galvenās īpašības ir atbalsts, funkcijas, vērtība un atbalsts. Kopumā Rackspace hostings ir visaugstākajā laikā novērtēts lietotāju vidū, ir otrais pēc iespējas vairāk un vismazāk atbalsta un vērtības..

Cik daudz domēnu klients var mitināt vietnē Rackspace?

Tāpat kā lielākajai daļai vietņu mitināšanas platformu, kas piedāvā dalīta hostinga pakalpojumus, nav ierobežojumu tam, cik daudz domēnu var mitināt, izmantojot Rackspace mitināšanas platformas. Klients kontrolēs visu, kas atrodas viņu mākoņa serverī, ja viņi mitina domēnus, izmantojot Rackspace.

Vai Rackspace būs grūti tiem, kas ir jauni vai nepazīst tīmekļa mitināšanu?

Rackspace mitināšana var būt sarežģīta tiem, kas ir jauni vai nepazīst tīmekļa mitināšanas pakalpojumus, taču tas ir atkarīgs. Cilvēka grūtības pakāpe darbā ar Rackspace mitināšanas pakalpojumiem galvenokārt būs atkarīga no viņu zināšanām un pieredzes līmeņa būt par sistēmas administratoru Linux vai Windows tīmekļa mitināšanas serveriem. Tomēr viņu mākoņa mitināšanas īpašie pakalpojumi ir īpaši vērsti uz klientiem un klientiem, kuri ir jauni tīmekļa vietnes mitināšanas un vēlas sākt savas tīmekļa vietnes mitināšanu no nulles, nevis ar iepriekš instalētām funkcijām, piemēram, ar Linux vai Windows Server vietņu mitināšanas pakalpojumiem..

Ko var darīt ar Cloud serveri, izmantojot Rackspace mitināšanu?

Kamēr tas ir likumīgs un ievēro Rackspace pieņemamo lietošanas politiku, ar mākoņa serveri var izdarīt jebko, izmantojot Rackspace mitināšanu. Rackspace Cloud Server mitināšanas pakalpojums ir neierobežots, root / administratora līmeņa piekļuves, Linux vai Windows vides tīmekļa vietņu mitināšanas pakalpojums, kuru var darbināt jebkura veida lietojumprogrammās vai pakalpojumos no tradicionāla, fiziska vai speciāli nepārvaldīta operāciju servera, izmantojot Cloud.

Vai Rackspace var man palīdzēt programmatūras paketes instalēšanā?

Tas, vai Rackspace mitināšana palīdzēs klientam vai klientam instalēt programmatūras pakotni, ir atkarīgs no pakalpojuma līmeņa, kuru šis klients vai klients ir parakstījis un par kuru maksā. Pārvaldītās infrastruktūras mākoņa kontos klients vai klients ir atbildīgs par visas programmatūras instalēšanu un uzturēšanu savā serverī, bet par Cloud Serveriem ar pārvaldītām operācijām Rackspace nodrošina tehnisko atbalstu, kad tiek uzstādītas un uzturētas īpašas programmatūras paketes. un pat servera konfigurācijas.

Vai Rackspace Cloud serverī var pārinstalēt citu izplatīšanu? Vai arī man jāsāk no jauna?

Izmantojot Rackspace mitināšanu, viņu mākoņa serverī var pārinstalēt atšķirīgu izplatīšanu. Nav jāsāk viss no sākuma. Viss, kas jādara, ir vienkārši jānospiež vadības paneļa poga Atjaunot, un tad viņi varēs izvēlēties jaunu izplatīšanu. Bet pirms to izdarīšanas pārliecinieties, vai visi dati ir dublēti, jo pastāv iespēja, ka šis jauna, atšķirīga izplatīšanas atkārtotas instalēšanas process iznīcinās visus iepriekšējos datus no vecā izplatījuma, kas atrodas serverī. Jauna un atšķirīga izplatīšanas atjaunošanas process ļauj arī saglabāt viņu IP adresi no vecās, iepriekšējās izplatīšanas.

Ko darīt, ja es pieļauju kļūdu savā Cloud serverī?

Ja kāds izjauc savu Cloud serveri, viņam ir daudz iespēju problēmas novērst. Izmantojot Rackspace, ja klients izjaucas, viņš var pārstartēt serveri, dublējumkopijā atjaunot visus datus no servera vai vienkārši izdzēst serveri un sākt visu no jauna. Viņiem ir arī iespēja pārstartēt ārkārtas glābšanas režīmā un pašiem mēģināt novērst problēmas, vai arī piezvanīt tehniskajam atbalstam, ja tāds ir, un, ja neviens no iepriekšminētajiem risinājumiem neveic triku. Labākais un vienkāršākais veids, kā nepieļaut kļūdas mākoņa serverī, ir regulāri veikt dublējumus un veikt jaunu dublējumu pirms mēģinājuma veikt lielas servera konfigurācijas izmaiņas vai pirms jaunas programmatūras instalēšanas..

Vai Rackspace piedāvā atlaides Cloud serveriem?

Jā, Rackspace mitināšana piedāvā atlaides mākoņa serveriem, taču ir dažādi atlaižu veidi, kuru pamatā ir lietošana.

Vai es varu iegādāties papildu krātuves savam serverim??

Klienti jebkurā laikā var pievienot papildu pieejamos krātuves apjomus saviem serveriem, izmantojot Rackspace mitināšanas pakalpojumu Cloud Block Storage, taču mākoņa servera sākotnējā krātuves piešķiršana ir balstīta uz izvēlēto Cloud Server veidu..

Kādas ir pakalpojumu veiktspējas atšķirības starp standarta un vispārējas nozīmes mākoņserveriem, ja tādi ir?

Rackspace mitināšanā ir dažas ievērojamas un būtiskas pakalpojumu snieguma atšķirības starp standarta un vispārējas nozīmes mākoņserveriem. Pirmkārt, vispārējas nozīmes mākoņa serveri izmanto ātrākus cietvielu diskus vai SSD, salīdzinot ar standarta vērpšanas diska piešķiršanu, ko izmanto standarta mērķa mākoņa serveri. Otrkārt, vispārējas nozīmes mākoņa serveriem ir pieejama līdz 120 GB pieejama RAM, salīdzinot ar standarta mērķa mākoņa serveriem, kuriem ir tikai līdz 30 GB pieejamo RAM. Visbeidzot, standarta mērķa mākoņa serveru maksimālais tīkla joslas platums ir 300 MB / s publiskajā tīklā un 600 MB / s privātajā tīklā, turpretī vispārējas nozīmes mākoņa serveriem maksimālais tīkla joslas platums ir 10 000 MB / s, ko var sadalīt starp publisko un privāto tīklu tādā apjomā, ka klients vēlas.

Vai man joprojām tiks izrakstīts rēķins, ja mans serveris ir izslēgts?

Jā, Rackspace hostings joprojām izrakstīs rēķinus saviem klientiem, pat ja serveri, kurus viņi izmanto savu vietņu mitināšanai, tiek izslēgti jebkurā laikā un uz noteiktu laiku. Kad serveris ir izveidots, klientiem tiek dots noteikts, atvēlēts operatīvās atmiņas apjoms un pieejamā cietā diska vieta. Kamēr šis serveris pastāv, neviens cits nevarēs izmantot piešķirtos resursus. Tas ir galvenais iemesls, kāpēc klientiem tiek izrakstīta rēķina stundā, pat ja serveri ir izslēgti. Ja klients vēlas pārtraukt maksas iekasēšanu par serveri, kas ir izslēgts, viņam tas ir jādzēš vadības panelī..

Turklāt, ja klienti vēlas pārtraukt maksāt par serveri, bet joprojām ir vajadzīgas vai vēlaties saglabāt šī servera konfigurācijas, viņu labākais risinājums ir izveidot mākoņa servera attēlu. Sistēmas konfigurācijas sistēmas diskā tiks saglabātas attēlā, un attēls tiks saglabāts mākoņu failos un tam būs pieejama vadības paneļa cilnē Saglabātie attēli. Tomēr par mākoņa failu glabāšanu ir noteikta maksa, taču tā ir ievērojami mazāka par aktīva servera darbības izmaksām. Klientiem būs jāsaglabā arī dati no datu diska mapē Cloud Block Storage vai Rackspace Cloud Backup, lai tie būtu pieejami nākamajā serverī. Tad klienti varēs brīvi izdzēst sākotnējo serveri, pārliecināti par to, ka vienmēr var nodrošināt jaunu serveri, izmantojot vecā servera saglabāto attēlu un vecos saglabātos datus. Pēc sava servera atjaunošanas no saglabātā attēla galvenā atšķirība starp viņu serveriem būs tā, ka viņu jaunajam serverim ir atšķirīga IP adrese nekā iepriekšējam. Lai izmantotu jauno serveri, klientiem var būt nepieciešams atjaunināt visus saistītos DNS ierakstus, lai atspoguļotu jauno IP adresi.

Cik lietotāju var ieiet katrā mašīnā?

Mākoņu servera resursdatora klientu vai lietotāju skaits būs atkarīgs no klientu mākoņa serveru lieluma un iegādātā operētājsistēmas veida..

Vai tiek atbalstītas mākoņa tīkla drošības grupas?

Jā, drošības grupas mākoņa tīklos tiek atbalstītas vietnē Rackspace. Rackspace izmanto vislabāko un visjaunāko programmatūru, lai pārliecinātos, ka viņu Cloud serveri un citi tīmekļa mitināšanas pakalpojumi ir droši un droši lietojami un glabājami dati. Vairāk vietnē Rackspace.com

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector