CoolHandle pārskati – 2020. gada maijs – mitināšanas cenas un plāni

CoolHandle pārskati – 2020. gada maijs – mitināšanas cenas un plāni

CoolHandle pārskati – 2020. gada maijs – mitināšanas cenas un plāni

Contents

CoolHandle: būtisks resursdators 2020. gadā?

Šo mitināšanas uzņēmumu 2001. gadā dibināja IT profesionāļu grupa, kas vēlējās iekļūt vietņu mitināšanas spēlē. Vietne vairākus gadus darbojās neatkarīgi, līdz 2010. gadā to iegādājās ProNetHosting, un kopš tā laika tā ir bijusi ProNet komandas sastāvdaļa. Vietni pārvalda gan sākotnējā, gan jaunā uzņēmuma atbalsta grupa. CoolHandle atrodas Losandželosā, Kalifornijā.


Cik laba ir CoolHandle mitināšana?

Salīdzinot ar daudzām citām hostinga vietnēm, kas atrodas tur, CoolHandle nedara neko revolucionāru. Lai arī sākotnējai komandai bija lielas vēlmes mainīt tīmekļa mitināšanas spēli (vismaz pēc viņu biogrāfijas), tām vēl ir jāizpilda šis solījums. Neskatoties uz to, jūs saņemat to, ko maksājat ar šo uzņēmumu, tāpēc neiesaistieties domās, ka tas izdarīs kaut ko daudz nozīmīgāku par dažām citām tur esošām hostinga vietnēm.

Skatīt oficiālo vietni CoolHandle atsauksmes 3.1 / 5 Recenzents {{reviewsO Kopējais}} / 5 Lietotāji (1 balsojums) Plusi

 1. Ātrs ātrums
 2. Pieejams VPS hostings
 3. Lieliski pielāgo vietnes

Mīnusi

 1. Klientu atbalsts atpaliek
 2. Dārgākas nekā citas līdzīgas vietnes

SummaryCoolHandle ir paredzēts tikai operētājsistēmām, kuru pamatā ir Linux, kas vietnei rada lepnuma avotu. Viņi piedāvā trīs hostinga plānus un trīs VPS plānus. Varat arī veikt tālākpārdošanu, un arī viņiem ir paredzēts trīs līmeņu plāns. Katrs jauninājums dod jums vairāk iespēju un prēmiju, kā jūs varētu gaidīt, un katru reizi viss mainās atbilstoši. Kopumā pienācīga vietne, ja tā nav ievērojama. Atbalsts2.5Speed4Features3.5Value3Pārredzamība2.5

Mūsu oficiālais CoolHandleHosting pārskats

Tiem no jums, kurus joprojām interesē CoolHandle, izlasiet tālāk, lai redzētu šīs mitināšanas kompānijas priekšrocības un trūkumus.

Šeit jūs uzzināsit par viņu plāniem un cenu struktūru, kā arī redzēsit, kas darbojas un kas nedarbojas, lai jūs zināt, ko gaidīt.

Tieši no vārtiem jūs domājat, ka CoolHandle nepilda solījumu ieviest jaunus ātruma un uzticamības zelta standartus, tāpēc tas var būt sarkanais karogs, ja jūs uztraucaties par uzņēmumu, kas stāv aiz tā vārda.

Šķiet, ka kopumā šī vietne mēģina piesaistīt mazos uzņēmumus, taču tā nedara fantastisku darbu, palīdzot ikvienam, kurš jau nezina, ko viņi dara. Klientu atbalsts ir šīs vietnes lielākā sūdzība, tāpēc negaidiet, ka jūsu problēmas tiks atrisinātas tikpat ātri un efektīvi kā citās vietnēs..

Labākās iezīmes CoolHandle Hostings

Lai arī šim mitināšanas pakalpojumam nav kaut kas patiešām ievērojams, pievienošanās priekšrocības ir daudz. Tādējādi, ja jūs reģistrējaties vietnē CoolHandle, jūs varat sagaidīt visu, par ko maksājat, un tad arī dažus. Paturot to prātā, šeit ir galvenās šīs vietnes funkcijas.

Ātri un uzticami ātrumi

Salīdzinot ar dažām tur esošajām mitināšanas vietnēm, CoolHandle ir ātrāks nekā vairums. Jūs pat varat pārsteigt par iegūto ātrumu, kas ir viena no labākajām funkcijām, ko iegūstat, reģistrējoties.

Augsta ātruma iemesls ir tāds, ka CoolHandle ir daudz iebūvētu atlaišanu, un tie izmanto dažus no labākajiem tīkliem, lai izvairītos no kavēšanās. Uzņēmuma galvenā mītne atrodas LA kopā ar divpadsmit lielākajiem valsts interneta pakalpojumu sniedzējiem, tāpēc jūs iegūstat sistēmu, kas ir ticamāka, nekā jūs droši vien varētu gaidīt.

Turklāt CoolHandle izmanto vairākus 1. līmeņa augšupējus pakalpojumu sniedzējus, kas nozīmē, ka tas var izvairīties no tiešsaistes trafika pārtraukumiem un pieauguma līmeņiem, lai nodrošinātu vienādu ātruma un kvalitātes līmeni neatkarīgi no situācijas..

Lieliska mērogošanas spēja

Runājot par tīmekļa vietnes darbību, jūs parasti sākat mazu un palielināties, jo ģenerējat vairāk trafika. CoolHandle paveic lielu darbu, ļaujot jums pakāpeniski atjaunināt savu tīmekļa lapu, lai jūs varētu sekot līdzi pieprasījumam. Sākumā hostinga paketes ir brīnišķīgi daudzpakāpju, un, kad esat gatavs pāriet uz VPS un īpašu hostingu, jūs to varat izdarīt ļoti viegli. Kaut arī katrā sadaļā ir tikai trīs līmeņi, no kuriem izvēlēties, jūs saņemat tik daudz, cik jums nepieciešams ar katru pakalpojumu.

Lielapjoma domēna pārsūtīšana

Ja jūs nodarbojaties ar domēnu vārdu pirkšanu un tirdzniecību, CoolHandle ļauj to izdarīt viegli. Cenas ir pieņemamas, un uzņēmums zina, kā rīkoties ar domēniem, lai jūs varētu gūt lielu labumu, ja tas vispār kaut ko interesē. Pašlaik vietnē varat reģistrēt līdz 18 domēniem.

Bonusu programmas

Ja jūs vadāt savu uzņēmumu Linux, tad jūs būsiet vairāk nekā apmierināts ar programmēšanas funkcijām, kuras piedāvā CoolHandle. Visi jaunie lietotāji saņem Fantastico skriptu bez maksas, kas ļauj ielādēt WordPress, Attēlu galeriju, OSCommerce un citas programmas. Vietne ir saderīga arī ar tādām programmām kā Zen Shopping Cart, Ruby on Rails, Python un PHP5. Jūs pat varat saņemt bezmaksas meklētājprogrammu optimizācijas paketi bez maksas, ja jūs būtu tā sliecies.

Otra lieta, kas jums patiks par CoolHandle, ir tā, ka tā izmanto populāro cPanel, lai ļautu jums pārvaldīt savu vietni, kas ir daudz labāk nekā mēģināt iziet patentētu sistēmu..

CoolHandle hostinga negatīvie punkti

Neatkarīgi no tā, cik laba ir vietne vai pakalpojums, tam vienmēr būs pievienoti negatīvi. Šajā gadījumā CoolHandle nav daudz problēmu. Tomēr ar izplatītajām problēmām var pietikt, lai izslēgtu lielāko daļu cilvēku, tāpēc paturiet to prātā pirms pievienošanās.

Ierobežots klientu serviss

Viena no lielākajām sūdzībām par šo uzņēmumu ir tā, ka klientu apkalpošana nav pieejama bieži un reizēm var būt neefektīva. Tīmekļa vietnē tā paziņo, ka tai ir diennakts pakalpojumu sniedzēji, taču šīs prasības pārbaude pierāda, ka tā galvenokārt ir nepatiesa.

No vienas puses, ja jūs piezvanāt uz atbalsta komandu, jūs parasti īsā laikā kādu saņemat. Vietas biļešu un tērzēšanas sistēmā tomēr notiek tas, kur viss notiek lejup. Liekas, ka atbalsta dalībnieki piesakās un iziet nejauši, kas liek domāt, ka vietnē nav lielas speciālas komandas problēmu risināšanai.

Kopumā klientu atbalsts labākajā gadījumā ir vidējs, bet sliktākais – briesmīgs. Visnopietnākais ir tas, ka nešķiet, ka pastāv daudz konsekvences, tāpēc daži no pārskatiem ir šādi pretstati. Ja jūs sazināties ar atbalstu, viņi var būt draudzīgi un izpalīdzīgi un ātri atrisināt jūsu problēmu. Tomēr dažreiz nebūs iespējams ilgstoši saņemt atbildi, kas var būt neapmierinoša.

Visbeidzot, vietne piedāvā dažas video pamācības, lai palīdzētu klientiem atrisināt izplatītas problēmas, taču informācijas bibliotēka ir ierobežota un nepalīdz ar sarežģītām problēmām, kas nozīmē, ka, ja jūs zināt, ko jūs darāt, tad jums varētu būt grūti noteikt nozīmīgas kļūdas.

Cenu noteikšana

Tāpat kā visās mitināšanas vietnēs, arī CoolHandle apbalvo jūs par reģistrēšanos ilgtermiņa uzturēšanos. Tas nozīmē, ka, pārejot no mēneša uz mēnesi, jums būs jāmaksā vairāk, bet, ja izvēlēsities sešu vai divpadsmit mēnešu paketi, tad kopumā jūs varētu maksāt daudz mazāk. Kad jūs darāt vienu mēnesi vienlaicīgi, plānotās cenas svārstās no USD 29,95 par pamata paketi līdz USD 49,95 par Pro iestatīšanu. Runājot par VPS plāniem, jums būs jāmaksā vismaz USD 49,95 līdz USD 149,95.

Tomēr, ja izvēlaties iegādāties ilgtermiņa plānu, jūs varētu maksāt tikai USD 4,95 mēnesī. Šis ir zvaigžņu cenu punkts, taču tas nozīmē, ka jūs ilgāk esat ieslēgts pakalpojumā, tas nozīmē, ka, ja rodas kādas problēmas vai vēlaties mainīt resursdatorus, jums nav veiksmes.

Vietne piedāvā arī 30 dienu naudas atdošanas garantiju, taču daži lietotāji ir ziņojuši par problēmām ar naudas atmaksu, atrodoties šajā laika posmā. Daļēji tas ir saistīts ar nekonsekvento klientu apkalpošanas komandu, taču ir satraucoši, ka vietnei, pirmkārt, būtu šī problēma.

Kopumā cenu struktūra nav briesmīga, taču tā ir dārgāka nekā citas vietnes, kurām ir līdzīgas funkcijas un labākas atbalsta sistēmas.

Grunts līnija:

Ja jums vajadzētu izvēlēties mitināšanas pakalpojumu savai vietnei, jūs, iespējams, darītu labāk, lai meklētu citas iespējas un salīdzinātu cenas un funkcijas. Lai gan tas nenozīmē, ka reģistrēšanās pakalpojumā CoolHandle ir slikta ideja, tas vienkārši nozīmē, ka ir tik daudz citu mitināšanas vietņu, kurām ir labāki pakalpojumi un lielāka vērtība, ka tā ir pretrunā šīs vietnes mērķim. Ja esat jau parakstījis šo vietni, nejūtieties, ka jums jāmaina, īpaši, ja esat apmierināts ar tās pakalpojumu.

Īsāk sakot, CoolHandle ir pienācīgs tīmekļa mitināšanas pakalpojums, taču jūs varat darīt labāk.

Skatīt citas funkcijas

CoolHandle mitināšanas jautājumi

Lai palīdzētu sniegt pēc iespējas vairāk informācijas par CoolHandle, mēs esam izveidojuši jautājumu sarakstu, kas var sniegt jums nelielu papildu ieskatu šajā pakalpojumā, lai jūs varētu ienākt ar atvērtām acīm. Ja šeit neredzat jautājumu, uz kuru jums ir jāatbild, varat sazināties tieši ar CoolHandle viņu vietnē, lai iegūtu vairāk informācijas.

Kādi ir vietnes CoolHandle piedāvātie mitināšanas plāni?

Vietnei ir trīs dažādi mitināšanas līmeņi: Starter, Business un Pro. Viņi katrs piedāvā tās pašas funkcijas, bet, palielinot mērogu, jūs iegūstat visu vairāk. Lūk, ko jūs varat sagaidīt no katras pakāpes.

 • Starteris: pieci domēni, pieci rezervēti domēni, pieci apakšdomēni, piecas MySQL datu bāzes, piecas e-pasta kastes un pieci FTP konti. Jūs iegūstat arī neierobežotu vietu diskā un joslas platumu.
 • Bizness: simts katra elementa, ieskaitot domēnus, apakšdomēnus, rezervētos domēnus, MySQL datu bāzes, FTP kontus un PostgreSQL datu bāzes. Jūs saņemat arī tūkstoš e-pasta kontu un neierobežotu vietu diskā un joslas platumu. Šajā līmenī ir iespēja iegūt īpašu IP adresi un privātu SSL.
 • Pro: jūs saņemat neierobežotu daudzumu visa. Varat arī iegūt īpašu IP adresi un privātu SSL.

Ciktāl tas attiecas uz VPS kontiem, CoolHandle ir vēl viena trīs līmeņu sistēma. Katram līmenim ir viens bezmaksas domēna nosaukums un īpaša IP adrese. Tie ir aprakstīti šādi:

 • VPS 01: 512 MB operatīvās atmiņas, 20 GB krātuves un 500 GB joslas platuma
 • VPS 02: Viens GB RAM, 30 GB krātuves un 1000 GB joslas platuma. Jūs arī iegūstat pārvaldītu serveri ar šo paketi
 • VPS 03: Divi GB RAM, 60 GB krātuves un 2000 GB joslas platuma. Papildus serverim jūs varat iegūt citu īpašu IP adresi
Vai CoolHandle piedāvā īpašu servera mitināšanu?

Jā, jūs varat saņemt šāda veida pakalpojumus, izmantojot CoolHandle. Vietne piedāvā visas šim mērķim paredzētās serveru paketes: 3GHz Intel procesoru, divus GB RAM, 160 GB atmiņas (x2) un divus TB joslas platumu. Izmantojot speciālus serverus, jūs iegūstat arī īpašu IP adresi un privātu SSL sertifikātu.

Vai CoolHandle darbojas ar Windows?

Tā kā šobrīd tā darbojas, vietne nodrošina pakalpojumus tikai operētājsistēmai Linux. Tomēr jūs varat atrast saiti uz Windows saderīgu pakalpojumu ar nosaukumu CoolWinHosting. Tomēr šķiet, ka šī vietne atšķiras no CoolHandle, un tai ir dažādi pakalpojumi un cenas.

Vai vietne piedāvā izmantojamības garantiju??

Jā, CoolHandle sola, ka darbspējas laiks jums būs 99,9%. Neatkarīga pārbaude parāda, ka tas ir precīzi.

Vai es varu atrast CoolHandle sociālajos medijos??

Jā, atbalsta komanda aktīvi darbojas Facebook un Twitter, un viņi sadarbosies ar klientiem, kuri sazināsies ar viņiem pa šiem kanāliem.

Vai CoolHandle piedāvā pilnu naudas atmaksu, ja garantijas periodā atceļos?

Jā, bet tikai tad, ja jūs pērkat standarta paketi. Ja iegūsit citus jauninājumus vai papildinājumus, par šiem pirkumiem jums netiks atlīdzināta. Salīdzinot ar citām vietnēm, tā šķiet standarta atgriešanas politika.

Vai vietne piedāvā tālākpārdošanas pakalpojumus??

Jā, jūs varat veikt tālākpārdošanu, izmantojot vietni CoolHandle. Vietnei ir trīs pakalpojumu līmeņi – atkarībā no jūsu līmeņa, sākot no 35 GB diska vietas un 250 GB joslas platuma līdz 200 GB diska vietas un 1000 GB joslas platuma. Jūs arī saņemat īpašas IP adreses un piekļuvi tādiem skriptiem kā PHP un WordPress.

Vai ir jāmaksā par vietnes izveidošanu caur šo uzņēmumu??

Nē, lai jūsu vietne darbotos un darbotos, par to nav jāmaksā. CoolHandle piedāvā arī bezmaksas vietņu veidotāju programmatūru, lai palīdzētu jums sākt darbu.

Ja tas saka par neierobežotu joslas platumu un diska vietu, vai tas tiešām ir neierobežots?

Tāpat kā visās mitināšanas vietnēs, jūs nekad nevarat iegūt patiesi neierobežotu visu. Tādējādi jums tiks noteikts maksimālais ierobežojums, pēc uzņēmuma uzskatiem, tāpēc nebrīnieties, ja uzzināsit, ka neierobežotajam plānam ir ierobežojumi.

Vai es varu mitināt video straumēšanas vietni, izmantojot CoolHandle?

Tehniski – jā. Tomēr jums būs jāpārliecinās, ka esat saņēmis pietiekami daudz resursu, lai pārliecinātos, ka vietne neatpaliek. Par laimi katram plānam ir neierobežots joslas platums un diska vieta, taču jums ir jāpārliecinās, ka izmantojat video atskaņošanas paplašinājumu, lai nodrošinātu atskaņošanas uzticamību. CoolHandle ir pieejams FFMPEG paplašinājums, taču nav skaidrs, kurš līmenis jums būs nepieciešams, lai tas darbotos efektīvi un bez nobīdes..

Vai ir šī vietnes piedāvātā novirzīšanas programma?

Jā, CoolHandle patiešām ir atlīdzības programma klientiem, kuri vietnē atsaucas uz jaunu biznesu. Precīza cena un atlīdzības nav norādītas, taču, lai iegūtu šo informāciju, varat tieši sazināties ar uzņēmumu.

Vai es varu iegūt bezmaksas domēnus, izmantojot CoolHandle?

Jā, ar katru komplektu jūs saņemat vienu bezmaksas domēnu. Tomēr, ja vēlaties, lai būtu vairāki domēni, jums jāmaksā par katru papildu domēnu, kas pārsniedz pirmo.

Vai es varu pārsūtīt savu pašreizējo domēnu uz šo vietni?

Jā, CoolHandle ļauj pārsūtīt domēnus uz tiem par nominālo samaksu. Cena būs atkarīga no paplašinājuma, piemēram, .com vai .net. Viņiem vietnē ir pieejams cenu saraksts.

Vai CoolHandle atbalsta tādus skriptus kā Joomla, Magento un Drupal?

Kaut arī vietnē šie skripti nav pieejami, jūs teorētiski varētu tos atbalstīt, izmantojot pakalpojumu, bez jebkādām problēmām. Lai to panāktu, pastāv pamatsistēma.

Vai vietne piedāvā rezerves pakalpojumus?

Nē, tā nav. Tomēr klientiem ir pieejami rīki, kas ļaus jums izveidot savas rezerves kopijas pēc jūsu ieskatiem.

Vai CoolHandle ir pievienotas drošības funkcijas?

Jā, vietne piedāvā drošu datu centra uzraudzību, kas ietver pretvīrusu un pretspam programmatūru. Tas ietver arī 24 // 7 datu uzraudzību.

Kā es varu samaksāt par CoolHandle piedāvātajiem pakalpojumiem?

Vietnei tiek izmantoti visi galvenie maksājuma veidi, ieskaitot kredītkartes, piemēram, Visa un Mastercard, kā arī PayPal.

Vai, parakstoties ar vietni, man jāparaksta līgums??

Nē, CoolHandle neprasa nevienam lietotājam parakstīt līgumu. Tomēr, ja saņemat sešu vai divpadsmit mēnešu cenu plānu, jums 30 dienu laikā ir jāatceļ, lai saņemtu pilnu atmaksu, jo šie plāni tiek diskontēti..

Vairāk vietnē CoolHandle.com

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

  Adblock
  detector