Domain.com pārskati 2020. gada maijs – mitināšanas cenas un plāni

Cik laba ir Domain.com mitināšana?

Viens no lielākajiem pasaules domēnu vārdu un vietņu mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem, Domain.com piedāvā plašu plānu klāstu, ieskaitot VPS mitināšanu, taču tas specializējas uz pieejamu dalītu mitināšanu. Negatīvās puses neietver nekādas darbības laika garantijas, un, ņemot vērā pārsvarā pamatfunkcijas, ekstras jums maksās vairāk.


Skatīt oficiālās vietnes Domain.com pārskatus 2.7 / 5 Recenzents {{reviewsO Kopējais}} / 5 Lietotāji (13 balsis) Plusi

 1. Ātri iekraušanas laiki
 2. Atsaucīga klientu apkalpošana
 3. Vienkārša vietnes iestatīšana
 4. Drošības līdzekļi
 5. Noderīgs klientu serviss

Mīnusi

 1. Nav mēneša plānu, tā vietā tas ir gada plāns
 2. Ekstras jums maksās vairāk
 3. Bez Uptime garantijas

SummaryDomain.com ir ļoti līdzīgs daudziem citiem zemu izmaksu dalīta hostinga zīmoliem, un tas daudz nepiedāvā funkcijām, kas to atšķir no citiem. Tomēr tas var būt pareizais pieejamais risinājums cilvēkiem, kuri meklē pamata līmeņa vietņu mitināšanas pakalpojumu, kas vietņu iestatīšanu padara vienkāršu. Atbalsts2.5Speed3Features3Value2.5Pārredzamība2.5

Mūsu oficiālā Domain.com mitināšanas pārskats

Ja jūs meklējat pamata tīmekļa mitināšanas galamērķi, Domain.com var jums piedāvāt krātuves, e-pasta un citus rīkus, lai izveidotu jums pamatu, taču tam trūkst dažu funkciju un cenu iespēju, ko piedāvā konkurenti. Viņi ir vienā ģimenē ar Bluehost un HostGator, kas ir Endurance International Group daļa. 

Vietnes Domain.com mitināšanas labākās iespējas

Domain.com piedāvā funkcijas par zemu cenu, kas palīdzēs jums sākt darbu ar sākuma līmeņa tīmekļa mitinātāju. Viņiem īsti nav nekā, kas izceļas … turklāt, ja viņiem pieder Domain.com.

1. Domēna pakalpojumi

Domain.com piedāvātie domēna pakalpojumi ir vieni no labākajiem pieejamajiem. Jūs ne tikai iegūstat savu domēna vārdu, bet arī iegūstat daudz iespēju, lai izteiktu komplimentu jūsu vietnei. Tādām lietām kā pārsūtīšanas bloķēšana, URL pāradresācija, e-pasta pāradresācija un DNS pārvaldība ir izšķiroša nozīme, lai palīdzētu jūsu vietnei efektīvi darboties. Daudzi citi tīmekļa mitināšanas pakalpojumi liek maksāt par vietnes pievienošanu, kas var papildināt, it īpaši, ja jūs plānojat ilgstoši uzturēties mitināšanas uzņēmumā. Ja jūsu rīcībā ir viss papildinājums, vietne var darboties efektīvāk un uzlabot jūsu izaugsmi.

2. Vienkārša vietnes iestatīšana

Domain.com nodrošina vairākus rīkus vietnes izveidošanai, ieskaitot augsti novērtēto Weebly. Weebly izmanto vilkšanas un nomešanas funkcionalitāti, kas ļauj īsā laikā izveidot pievilcīgu vietni, kurā var iekļaut kontaktu formas, sociālo mediju saites un citu. Domain.com arī ļauj kopā ar viņiem iestatīt vietni, kas darbojas ar WordPress. Tas ir vienkāršs process, un pēc instalēšanas jūs varat izveidot ziņas un instalēt spraudņus kā parasti. Domain.com ir optimizēts, lai uzlabotu WordPress veiktspēju, un tas ļauj veikt automātiskus programmatūras un spraudņu atjauninājumus. E-pasta kontu varēsit izveidot arī dažu minūšu laikā, vienkārši apmeklējot pasta apgabalu un izveidojot lietotājvārdu un paroli.

3. Cenas

Viņu plānu cenas ir pieejamas, un tām ir viss nepieciešamais, lai jūsu vietne darbotos nevainojami. Ja vien jūs neplānojat sākt profesionālu vietni, jums nevajadzēs tērēt pārāk daudz naudas, lai visu sakārtotu. Par cenu 9,99 USD gadā indivīds var izveidot savu personīgo vietni. Tas ir ideāli piemērots tiem, kas vēlas sākt mazo, un mainīt plānu, kad jūsu uzņēmums sāk augt. Jūs neatradīsit pārāk daudz uzņēmumu, kas tīmekļa domēniem piedāvā mazāk nekā dolāru mēnesī. Tas ir noderīgi tiem, kas tikai sāk darbu, līdz ir gatavi uzlabot savus plānus.

4. Premium domēni

Tā kā ir izmantoti vai jau tiek izmantoti daudzi domēni, premium domēna iegūšana ir ideāls veids, kā izcelt savu vietni. com ļauj lietotājiem atrast premium domēna vārdu, kas izceļas no pūļa. Lai gan tam nav jābūt sarežģītam, tie var palīdzēt jums atrast premium domēna vārdu, kas virzīs datplūsmu uz jūsu vietni. Kad esat atradis savu premium domēna vārdu, varat to uzreiz reģistrēt, kas ir ideāli piemērots tiem, kuriem nepieciešama savas vietnes izveidošana un darbība. Augsta līmeņa domēna vārda izmantošana ir ļoti svarīga, lai piesaistītu cilvēkus, un unikālais nosaukums ir ideāli piemērots maziem uzņēmumiem.

5. Mārketinga pakalpojumi

Kad mazs bizness ir tikai izveidojies, satiksme var būt apgrūtināta. com nodrošina izcilus mārketinga pakalpojumus, lai palīdzētu jūsu biznesam augt. Viņi piedāvā augstākās kvalitātes mārketinga pakalpojumus, ieskaitot pilna servisa dizaina un mārketinga un dizaina pakalpojumus. Viņi strādā ar Google Apps, meklētājprogrammu optimizāciju, kredītkaršu apstrādi un meklētājprogrammu mārketingu. Tas ir ideāls rīks tiem, kuriem ir grūtības savas vietnes mārketingā. Šo rīku izmantošana var palīdzēt vietnei pāriet uz Google meklēšanas sākumu, ļaujot vairāk cilvēku apmeklēt šo vietni.

6. E-pasta pakalpojumi

Domain.com sadarbojas ar Google, lai uzlabotu e-pasta pakalpojumus, izmantojot Gmail. Domain.com jums piešķirs pielāgotu e-pastu savai vietnei un ļaus jums izmantot savu zīmolu kā savu e-pasta adresi. Varat sadarboties savā Gmail un Google diskā, lai jums viss būtu vieglāk. Jūs varat izveidot komandu un sazināties ar viņiem, un jums nav jāpieliek pārāk daudz darba. Jums būs jāpiesakās, bet, kad būsit reģistrējies, viss tiks iestatīts un gatavs, lai jūs varētu doties. E-pastam var piekļūt no jebkuras ierīces, ļaujot ātri sazināties ar jebkuru personu, ātri nospiežot pogu. Cena sākas no 4,17 USD mēnesī, padarot to pieejamu ikvienam, kurš vēlas uzlabot savu e-pasta sistēmu.

7. Drošības līdzekļi

Domain.com tīmekļa mitināšanas paketēm ir vairākas drošības funkcijas. Jūs saņemsit ar paroli aizsargātu direktoriju un SSL atbalstu. SSL sertifikāts aizsargās tādu vērtīgu informāciju kā kredītkaršu darījumi un reģistrēšanās.

8. Noderīgs klientu serviss

Domain.com ir pieejams tālruņa atbalsts visu diennakti. Viņi arī piedāvā biļešu pārdošanas sistēmu atbalsta pieprasījumiem. Steidzami pieprasījumi jāveic pa tālruni, un uz biļešu pieprasījumiem parasti atbild 24 stundu laikā. Jums būs pieeja zināšanu bāzei, kas aptver visus konta mitināšanas pamatus, paroles un piekļuvi. Ir arī lietotāja rokasgrāmata un virkne konsultāciju. Klientu apkalpošanas personāls ir draudzīgs, viegli saprotams un diezgan zinošs.

Vietnes Domain.com mitināšanas negatīvie punkti

Lai gan Domain.com piedāvā vienkāršu vietņu izveidi un noderīgu atbalsta komandu, pakalpojumam ir dažas negatīvās puses.

1. Solīšana par domēna vārdiem

Tehnoloģiskā pasaule ir konkurētspējīga, un ir saprotams, ka Domain.com nevar izsniegt domēna vārdus pa kreisi un pa labi. Jums ir iepriekš jāreģistrējas, lai varētu iegūt domēna vārdu. Agrīnās piekļuves periods ir labs sākumpunktam, taču tas maksā papildus. Viena no labajām lietām, kā neiegūt vēlamo domēnu, ir tā, ka jums tiks atmaksāta nauda, ​​kuru ievietojāt reģistrācijai. Lai arī tā nav perfekta sistēma, būtu labi zināt, kādas ir jūsu izredzes iegūt domēna vārdu.

2. Ātrāka reakcijas laika izdošana

Problēmas var parādīties jebkurā laikā, un ir labi zināt, ka tās var ātri atrisināt. Kaut arī Domain.com patiešām jebkurā laikā veic zvanus, daži no aktuāliem jautājumiem var sākt šķist. Neatkarīgi no tā, vai tas ir zināšanu trūkums par izstrādājumiem vai ilgs laiks, lai atbildētu uz pieprasījumu, daži jautājumi ir jāatrisina ātri. Tādām lietām kā domēna vārdu slēgšana nevajadzētu notikt, taču dažreiz vadi tiek šķērsoti. Tā notiek, taču nevajadzētu aizņemt nedēļu, lai atrisinātu vienkāršu paroļu atiestatīšanas problēmu. Varbūt noderīga būs labāka biļešu sistēma vai apmācība.

3. Sliktāks administratora panelis

Viņu administratora panelis, šķiet, vairākus gadus atpaliek no atjauninājumiem, un tā uzlabošana daudz darīs, lai padarītu to efektīvāku mitināšanas vietni. Lapu ielāde prasa laiku, kas var sagādāt nepatiku visiem, kas apmeklē vietni. Pat ja viņi piedāvā daudz domēna vārdu, viņi varētu uzlabot savu administratora paneli, lai klientiem padarītu hostingu vēl vieglāku. Lai arī tas var noderēt dažiem cilvēkiem, citi, kas brauc ar lielu trafiku, nevar atļauties gaidīt, kamēr cilvēki sēdēs, lai lapa tiktu ielādēta..

4. Nav privātuma

Atklājot jūsu privāto informāciju, tā var radīt daudz problēmu. Atklātais ir ne tikai daži fragmenti par jūsu personisko informāciju, bet arī tas ir gandrīz viss. Ja jums nebūtu jāmaksā viņiem papildus par personiskās informācijas slēpšanu, tas būtu ideāli. Diemžēl, ja jūs nemaksājat par viņiem, lai slēptu jūsu informāciju, jūs esat iestrēdzis. Tas var radīt daudz problēmu, tāpēc labāk maksāt par tām un slēpt savu personisko informāciju no sabiedrības. Nav ideāli, bet labāk, nekā ļaut ikvienam uzzināt jebkādu informāciju par jums.

5. Nav mēneša plānu

Domain.com nepiedāvā dalīta tīmekļa mitināšanas opcijas mēnesī. Jums jāizvēlas gada plāns, un nav neviena piedāvājuma ietaupīt naudu, parakstoties uz ilgtermiņa plānu. Piemēram, jūs maksāsit to pašu, ja pierakstīsities uz vienu gadu vai trim gadiem. Tas var sagādāt problēmas cilvēkiem, kuri nevēlas uzņemties saistības visa gada garumā vai kuri labprātāk sadalītu maksājumus gada laikā.

6. Piederumi jums maksās vairāk

Lai arī pamata plāns ir pieņemams, tas nepiedāvā daudz funkciju. Kad jūs iegūsit nepieciešamo no tīmekļa resursdatora, jūs, iespējams, maksāsit vairāk, nekā jūs maksātu ar citu pakalpojumu. Domain.com iekasē maksu par domēna pārsūtīšanu, ja vēlaties pāriet uz URL, bet daudzi citi hostinga pakalpojumi to nedara. Ja jums ir vajadzīgas vairāk nekā 100 e-pasta adreses, jums būs jājaunina uz augstāku plānu. Pamata e-komercijai ir ierobežotas lapas un produkti, un tajā trūkst citu funkciju, piemēram, lapu priekšskatīšanas pirms to publicēšanas. Lai noņemtu šos ierobežojumus, jums būs jāmaksā par jauninātu versiju.

7. Bez Uptime garantijas

Domain.com nepublicē uptime garantijas, kā arī nesniedz datus par uptime vēsturi vai veiktspēju savā vietnē. Kamēr viņi apgalvo, ka viņi veic dublējumus, viņi neskaidro, kad tiek veikti dublējumi vai vai tie ir pieejami klientiem. Domain.com patiešām paziņo, ka viņiem ir 1. līmeņa iekārta, kas piedāvā atlaišanu un uzraudzību 24 stundas diennaktī. Tomēr daudzu lietotāju atsauksmes runā par sliktu darbspējas laiku, savukārt citās atsauksmēs ar tām nav problēmu, tāpēc potenciālajiem lietotājiem tas nesniedz skaidru priekšstatu par darbības laiku.

Grunts līnija:

Tiem, kas meklē nelielu vai vidēju pakalpojumu, kas piedāvā lielāko daļu funkcionalitātes, kas nepieciešama vietnes uzturēšanai par zemu cenu, ir vērts to apskatīt vietnē Domain.com. Tā kā galvenā uzmanība tiek pievērsta kopīgiem mitināšanas plāniem, mitināšana, cenas un atbalsts ir vidējais un palīdzēs pamata lietotājiem dažu minūšu laikā izveidot vietni un palaist to. Lai gan jūs saņemsit labu atbalstu vispārīgiem jautājumiem un mazāk sarežģītām problēmām, pieredzējušāki lietotāji, iespējams, nesaņems visu, ko vēlas, izmantojot Domain.com, jo ​​viņi parasti piedāvā tikai pamatus.

Skatīt citas funkcijas

Domain.com FAQ

Ievads

Domain.com ir mitināšanas vietne, kurai ir daudz plānu. Tā ir novērtēta kā viena no populārākajām pieejamajām tīmekļa mitināšanas vietnēm, un ir viegli saprast, kāpēc tik daudz klientu uz tām ir vērsušies. Ja esat domājis par mitināšanas pakalpojuma iegādi un vēl neesat to atradis, ieteicams apsvērt domēna Domain.com izmantošanu.

Šajā pārskatā tiks apskatīts uzņēmums, kādus pakalpojumus viņi piedāvā un ko par viņiem saka klienti. Pēc iepazīšanās ar šo pārskatu jums vajadzētu saprast, kas padara Domain.com par vienu no labākajām pieejamajām mitināšanas vietnēm.

Kas ir Domain.com?

Kopš 2000. gada Domain.com ir palīdzējis viņu klientiem sasniegt savus tiešsaistes mērķus, un ir viens no domēnu reģistrācijas un tīmekļa mitināšanas līderiem. Viņu inovatīvajiem produktiem un pakalpojumiem ir lieliska vērtība, un viņi cenšas padarīt klientus laimīgus. Viņu misija ir piegādāt klientiem kvalitatīvus produktus par kvalitatīvu cenu, un viņi lepojas ar šo spēju.

Viņi specializējas pieejamu domēnu vārdu, tīmekļa mitināšanas, VPS mitināšanas, e-pasta, SSL sertifikātu, tīmekļa dizaina un tiešsaistes mārketinga pakalpojumu jomā. Viņu bezmaksas pakalpojumos ietilpst URL pāradresācija, e-pasta pārsūtīšana, pārsūtīšanas bloķēšana un kopējās DNS pārvaldības rīki. Šie produkti liek klientam viņu vietnes vadītāja sēdvietā.

Domain.com pēdējos gados ir piedzīvojis ārkārtīgu izaugsmi, un tas nav noslēpums, kas padara tos par vienu no labākajiem pieejamajiem mitināšanas portāliem. Viņiem ir lieliska klientu noturēšana, kas palīdzēja cilvēkiem pievienoties Domain.com viņu mitināšanas vajadzībām.

Kas padara Domain.com izcilu?

Domain.com.com ne tikai nodrošina mitināšanas plānus ikvienam, bet viņu papildinājumi ir iekļauti lielākajā daļā plānu. Tādas lietas kā pārsūtīšanas bloķēšana, URL pārsūtīšana, e-pasta pārsūtīšana un DNS pārvaldība ir iekļautas lielākajā daļā viņu plānu. Viņu plāni sākas tikai ar 9,99 USD un ietver visu iepriekš minēto.

Viņu cenu plāni mainās atkarībā no katra domēna nosaukuma. Cenās, kas noteiktas 9,99 USD, ir iekļauti domēnu vārdi ar .biz, .com un .me. Ja meklējat profesionālu vietrādi URL, ir pieejami .aero, .coop, .jobs, .museum un .tv, un šo plānu cena ir no 29,99 līdz 269,99 USD. Kaut arī profesionālie plāni ir dārgāki, tie sniedz visus pakalpojumus, kas nepieciešami, lai viņu vietne būtu veiksmīga.

Sākotnējais kopsavilkums

Ja sākat uzņēmējdarbību vai plānojat paplašināties, Domain.com piedāvā daudzus plānus, lai palīdzētu jums attīstīt savu tīklu. Pat ja jūs veidojat privātu vietni, tie nodrošina visus rīkus, kas nepieciešami, lai gūtu panākumus. Viņi ir ieviesuši jaunus TLD posmus, kas padara tos labākus tiem, kas tikko izveido tīmekļa vietni.

Kamēr vēl ir palicis pāri, šķiet, ka Domain.com ir viena no labākajām pieejamajām mitināšanas vietnēm. Jūs saņemat visus darba sākšanai nepieciešamos rīkus, un viņu plānos ir daudz papildinājumu par to, ka citas tīmekļa mitināšanas vietnes iekasēs maksu par to, lai jūs tos iekļautu savā plānā. Ja domājat par tīmekļa mitināšanas pakalpojuma iegūšanu, Domain.com ir viens no labākajiem uzņēmumiem, ar kuru sadarboties.

Ko cilvēki saka par Domain.com

Par Domain.com ir runājuši daudzi cilvēki, un vienmēr ir laba ideja pārbaudīt masu viedokli. Šajā sadaļā mēs sāksim ar labajām lietām, ko cilvēki saka, un iedziļināsimies neuzkrītošajos pārskatos.

Labais

“Tas ir viens no vienkāršākajiem domēna pakalpojumiem, ko jebkad esmu izmantojis. Tas ir vienkāršs pakalpojums, kas nodrošina nepieciešamos rīkus, lai gūtu panākumus. Tas padara pārējos hostinga pakalpojumus pārmērīgus un neorganizētus. Es varu izmantot vienu un to pašu domēna pieteikšanos visam, kas man vajadzīgs manā vietnē. ”

“Kopš esmu sācis izmantot Domain.com, esmu ievērojis, cik viegli ir izmantot šīs funkcijas. Pilns WordPress, pielāgoti e-pasti un citas vietnes izveidošanas iespējas ir tieši tur, kur jūsu rīcībā. Viņu reakcijas laiks uz e-pastiem un problēmu novēršana ir ātra un vienkārša. Lai gan es neesmu ventilators, lai paslēptu personisko informāciju, maksājot papildu samaksu, viņi izcili rīkojas citās jomās. ”

“Šis ir viens no labākajiem hostinga uzņēmumiem. Serveru ātrums ir pārsteidzošs, vietnes tiek ielādētas ātri, un tehniskais atbalsts ir zinošs un noderīgs. Viņu lieliskās cenas nevar pārspēt, un viņi zina, kā rūpēties par klientiem. Es vienmēr iesaku Domain.com saviem draugiem un kolēģiem, pamatojoties uz viņu cenām un klientu atbalstu. ”

“Viņu funkcijas ir līdzīgas citām tīmekļa mitināšanas vietnēm, taču viņi zina, kā visu uzturēt un darboties. Pat ja jums ir vairāki domēni, tie var visu uzturēt un palaist. Viena no manām iecienītākajām lietām vietnē Domain.com ir tā, ka viņi vēlas jums palīdzēt neatkarīgi no tā, kurā laikā tas notiek. Tas man ir ārkārtīgi svarīgi, un es mīlu to, ka varu viņus izsaukt jebkurā laikā un visas problēmas tiek nekavējoties novērstas. ”

“Kaut arī domēnam.com nav visu to funkciju, kas ir citās tīmekļa mitināšanas vietnēs, tā joprojām ir viena no labākajām pieejamajām tīmekļa mitināšanas vietnēm. Varat izmēģināt visas to sniegtās iespējas, lai maksimāli palielinātu savas vietnes potenciālu. Domain.com ir viss nepieciešamais, lai izveidotu un darbotos. Jums nevajadzētu tērēt laiku citām tīmekļa mitināšanas vietnēm, kad Domain.com dara visu un tikai pēc tam dažus. ”

Sliktais

“Administratora panelis atstāj daudz ko vēlamo, un tas varētu nopietni izmantot jaunināšanu. Viņu novecojušajam administratora panelis prasa ilgu laiku, lai to ielādētu, un vietne dažreiz tiks aizvērta bez provokācijām. Lai arī viņi izceļas ar domēnu nosaukumiem, ja jūs meklējat mitināšanu, iespējams, vēlēsities doties citā virzienā. Jums vajadzētu apsvērt domēna iegūšanu no viņiem un pēc tam hostingam izmantot citu pakalpojumu. ”

“Man nepatīk viņu klientu apkalpošana, un viņu domēnu reģistratūrai ir nepieciešams daudz darba. Iesniedzot vienkāršu jautājumu, pēc kāda laika var saņemt atbildi. Pat ja jūs sazināties ar kādu personu, viņa, iespējams, nezina, par ko jūs runājat, un var paiet laiks, kamēr var pazust tālrunis. Es ieteiktu doties ar citu pakalpojumu, kam ir vairāk zināšanu par viņu produktiem un cik labi viņi var jums palīdzēt. ”

“Es pieņēmu lēmumu iegūt domēna vārdu, izmantojot Domain.com. Kad atradu vienu, kas man patika, ievietoju to grozā un, kad devos veikt pirkumu, parādījās kļūda. Divas dienas es biju izslēgts no sava konta un izmēģināju dažādus līdzekļus, lai sazinātos ar kādu personu. Es nosūtīju e-pastu, bet nesaņēmu atbildi. Nākamajā dienā es piezvanīju un gaidīju, kad viņi pārbaudīs manu pastu, bet bez atbildes. Visbeidzot, es sazinājos ar kādu, kurš atiestatīja manu paroli, un es varēju atgriezties savā vietnē. Es neieteiktu šo mitināšanas vietni tiem, kuriem nepieciešams labs klientu serviss. ”

“Kad iepriekšējie īpašnieki pārdeva savu uzņēmumu vietnei Domain.com, man bija jāpārbauda, ​​vai es piederu savam domēnam. Es biju sazinājies ar viņiem, lai paziņotu viņiem, ka būšu ārpus pilsētas bez piekļuves internetam, un biju pārliecināts, ka mana domēna darbība netiks apturēta. Viņi noņemja informāciju DNS reģistrā, kas problēmas neatrisina pareizi. Lai to salabotu un darbinātu, vajadzēja vairākas stundas. Tas bija tāds process, ka es vairs nevarēju izmantot viņu pakalpojumus. ”

Galīgais spriedums

Kaut arī Domain.com ir bijuši daži cilvēki, kuri sūdzas par saviem pakalpojumiem un klientu atbalstu, viņiem ir cilvēki, kas absolūti dievin pakalpojumu. Pēc tam, kad esat uzklausījis, kas cilvēkiem ir bijis par viņiem teikts, apskatījis viņu produktus un redzējis, ko viņi dara labi un pie kā varētu strādāt, jums vajadzētu palīdzēt noteikt, vai Domain.com ir piemērots jums.

Kā es varu atjaunot savus domēnus?

Kad esat gatavs atjaunot savus domēnus, varat apmeklēt vietni Domain.com. Jūs izvēlēsities domēnus, kurus vēlaties atjaunot, un sekojiet norādījumiem. Tiks publicētas domēna atjaunošanas likmes, kas ļaus jums izvēlēties plānu. Ja esat gatavs, ir piemērots laiks jaunināšanai. Opcijām var piekļūt, izmantojot vadības paneli.

Kas notiek ar domēniem, kuri netiek atjaunoti?

Ja nevēlaties zaudēt savus domēna vārdus, jums jāveic dažas darbības, lai aizsargātu domēnus, kurus vēlaties saglabāt. Jūs saņemsit atgādinājumus 30 dienas pirms tā termiņa beigām, un, ja maksājums netiks veikts, domēna derīguma termiņš beigsies. Tas tiks deaktivizēts un aizstāts starp citiem domēniem, kuriem beidzies derīguma termiņš, kā arī pakalpojumiem, kas iekļauti plānā. Pēc termiņa beigām domēna vārds nonāks publiskajā domēnā, kur to var iegādāties kāds cits. Ja paiet 45 dienas bez pieprasījuma, par domēna vārda atjaunošanu var iekasēt maksu. Visbeidzot, ja neviens to nepieprasa, domēna vārds atkal nonāks publiskajā domēnā, lai to pārdotu.

Ko tas nozīmē, ja domēns atrodas izpirkšanā?

Kad domēna vārds tiek nosūtīts uz izpirkšanu, to var iegādāties cita puse. Tomēr jūs varat izmantot domēnu līdz 30 dienām. Jums būs jāpiesakās savā kontā un jāreģistrē biļete atbalsta sistēmā. Maksa par izpirkšanu ir USD 99,99, un būs jāmaksā arī parastā atjaunošanas maksa. Kad izpirkšanas periods beidzas, ir piecu dienu dzēšanas cikls, kas ļaus ikvienam reģistrēties un saņemt domēna vārdu.

Ko darīt, ja mana konta informācijā ir kļūdas?

Ja kontā pamanāt kādas kļūdas, varat tās mainīt. Nepareizus laukus var labot, izmantojot “Mainīt konta informāciju”, un ievietot pareizo informāciju. Ja jums jāmaina e-pasta adrese, dodieties uz “Mainīt e-pasta adreses” un attiecīgi mainiet to. Jums var būt dažas problēmas, ja jums ir vairāk nekā viens domēns. Katru no tām varat mainīt, lai palīdzētu pabeigt atjauninātās izmaiņas.

Kas ir “automātiskā atjaunošana”, un vai es to varu mainīt??

Kad vārds ir tikko reģistrēts, tiek automātiski ieviesti drošības pasākumi. Tas neļauj jūsu maksājumiem zaudēt spēku, kā rezultātā jūs varat zaudēt domēna vārdu. Jūs pilnībā kontrolēsit automātiskās atjaunošanas sistēmu, un rēķins tiks izrakstīts 15 dienas pirms derīguma termiņa beigām. Ja maksājums netiek veikts, piecas dienas pirms termiņa beigām tiks mēģināts veikt otro mēģinājumu. Katra maksa tiek iekasēta no kredītkartes, kas ir reģistrēta reģistrēšanās brīdī. Kartes informāciju var mainīt, ja tās derīguma termiņš ir beidzies, izmantojot pieteikšanās ekrānu opciju “atjaunināt kredītkartes informāciju”. Jūs varat iestatīt sava domēna vārda automātisko atjaunošanu, lai jūs to nepazaudētu savā konta informācijas lapā.

Kas notiek, ja automātiskā atjaunošana neizdodas?

Visticamākais iemesls, kāpēc jūsu automātiskā atjaunošana neizdevās, ir tāpēc, ka kredītkarte, kas jums bija failā, nav derīga. Jūs varat atrisināt šo problēmu, atjauninot kredītkartes informāciju, izmantojot konta informāciju. Ja tas ir mazāks par 15 dienu derīguma termiņu, jums, iespējams, būs jāatjaunina arī jūsu domēna vārds.

Kāpēc es saņemu atjaunošanas paziņojumus par domēniem ar dažādām e-pasta adresēm?

Vienkāršākais skaidrojums ir tāds, ka katram domēnam katram domēna vārdam ir atšķirīga e-pasta adrese. Jūs varat apvienot visus domēna vārdus vienā e-pasta adresē; jums jāpārliecinās, ka informācija par katru domēna vārdu ir vienāda. Jūs varat pieteikties savā kontā un izpildīt norādījumus par katru domēnu. Varat mainīt e-pasta adresi, lai tā tiktu nosūtīta tikai tai, kuru izmantojat visbiežāk. Jūs varat mainīt savas e-pasta adreses un padarīt tās jums ērtākas. Vairāk vietnē Domain.com

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map