Dot5Hosting pārskati – 2020. gada maijs – mitināšanas cenas un plāni

Cik laba ir Dot5Hosting?

Lai gan daži to dēvē par vecs piedzēries tīmekļa mitināšanas tēvocis, Dot5Hosting piedāvā vienotu pieeju tīmekļa mitināšanai, jo viņiem ir tikai viena mitināšanas plāna opcija (nevis visgudrākais biznesa solis). Viņi koncentrējas uz hostinga nodrošināšanu privātpersonām un uzņēmumu īpašniekiem, kuri meklē tīmekļa mitināšanu, kas atbilstu viņu budžetam.


Mēs nedomājam, ka tas ir vispievilcīgākais saimnieks tur, bet turpinām lasīt, lai uzzinātu vairāk par to, kā Dot5Hosting piedalās konkursā..

Dot5Hosting pārskati 2.4 / 5 Recenzents {{reviewsO Kopējais}} / 5 Lietotāji (1 balsojums) Plusi

 1. Stabila vēsture
 2. Daudz papildinājumu
 3. Naudas atdošanas garantija
 4. Viens izmērs der visiem
 5. Daudzas neierobežotas iespējas
 6. Klientu atbalsts

Mīnusi

 1. Vadības paneļa funkcionalitāte
 2. Maksājuma izbeigšana
 3. Uptime / Dīkstāves
 4. Nav sociālo mediju

SummaryDot5Hosting ir pieredzējusi hostinga kompānija, kas vēlas nodrošināt mitināšanu ikdienas lietotājiem, kuri vēlas iegūt vairāk naudas par savu naudu. Viņiem ir tikai viens neierobežots plāns, ko viņi piedāvā saviem klientiem un kas ir pildīts ar ekstras un naudas atdošanas garantiju. Viņiem ir diennakts klientu atbalsts, taču viņi neizmanto sociālo mediju iespējas, lai palīdzētu klientiem. Iespējams, ka šī mitināšana nederēs jūsu īpašajām vajadzībām. Atbalsts2.5Speed2Features2.5Value3Pārredzamība2

Mūsu oficiālais Dot5Hosting pārskats

Būsim godīgi – Dot5Hosting joprojām mēģina panākt mūsdienu laikus. Viņu vietne joprojām ir iestrēdzis 00-to gadu sākumā (piemēram, 2002. gadā). Es nezinu visu viņu vēsturi, bet esmu diezgan pārliecināts, ka viņi nav pārāk daudz mainījušies.

Ja jūs esat puisis vai gal, kam patīk kaut kas pietiekami labs, hey Dot5Hosting, iespējams, ir veids, kā iet.

Tas ir tāpat kā tavs vecais neprecētais tēvocis, kurš ikdienas dzērienam izlien ar to pašu lēto dzērienu no stūra veikala – tas ir pietiekami labs tēvocim Hal, tad kāpēc mainīt?

Dot5Hosting ir mērķa tirgus indivīdiem un uzņēmumu īpašniekiem, kuriem sava tīmekļa mitināšana ir jāiekļauj mazākā budžetā, nekā lielākajai daļai korporāciju ir iespējams, un tie joprojām konkurē ar labāk finansētām vietnēm. Brīnos, cik labi viņiem klājas? Turpiniet lasīt, lai uzzinātu vairāk par viņiem.

Daži ātri izceļami Dot5Hosting:

 • Neierobežota diska krātuve
 • Bezmaksas domēns ar reģistrēšanos
 • Neierobežoti apakšdomēni
 • Diennakts apsardze
 • Īpašās intro cenas sākas ar USD 5,95 mēnesī

Dažas ne tik labas lietas, ko esam dzirdējuši tīmeklī:

 • Klientu atbalsts reaģē lēni un nav visaugstākais
 • Viens no tiem uzņēmumiem, ko iegādājās EIG (iegādāts 2007. gadā), ir tikai palicis puves
 • Apgalvo, ka kredītkartes tika iekasētas ilgi pēc atcelšanas (liels nē)

Šis ir redakcionāls pārskats, kura pamatā ir tiešsaistē pieejamās vietnes Dot5Hosting atsauksmes un vērtējumi. Pārliecinoties par galīgā lēmuma pieņemšanu, izlasiet to, ko lietotāji saka par šo pakalpojumu, un pārbaudiet viņu vietni, lai iegūtu vairāk informācijas, lai pieņemtu izglītotu lēmumu..

Dot5Hosting labākās iespējas

Vēsture

Dot5Hosting ir diezgan stabila vēsture, ņemot vērā, ka tā darbojas kopš 2002. gada. EIG to iegādājās 2007. gadā (kam pieder arī Bluehost un HostGator).

Ekstras

Dot5Hosting izmantošana kā jūsu tīmekļa mitinātājs piešķirs jums veselu virkni ekstras, kas nāks par labu jums un jūsu biznesam. Tie ietver domēna vārdu, Google Adwords kredītu, Yahoo kredītus, iepirkumu grozus, pastāvīgu kontaktu e-pasta mārketingu, vietņu veidotāju, veidnes un daudzas citas funkcijas.

Naudas atdošanas garantija

Viņi piedāvā naudas atdošanas garantiju, ja jūs neesat apmierināts ar viņu tīmekļa mitināšanas pakalpojumu pirmo 30 dienu laikā. Viņi atmaksās jūsu hostinga maksu, bet tikai tad, ja jūs maksājāt ar kredītkarti. Ja vēlaties paturēt savu domēna vārdu, kuru reģistrējāt pie viņiem bez maksas, jums par to jāsamaksā 15 dolāri. Šī naudas atdošanas garantija dod jums ilgāku laiku, lai noteiktu, vai esat apmierināts ar pakalpojumu.

Viens izmērs der visiem plāniem

Fakts, ka tie piedāvā vienu izmēru, kas der visiem plāniem, ir labs, taču tas var būt arī slikts atkarībā no tā, ko jūs meklējat, lai izietu no savas tīmekļa mitināšanas pieredzes. Viņu viena gada plāns parasti ir nedaudz mazāks par 13 dolāriem mēnesī, un viņu divu gadu plāns parasti ir mazāks par 12 dolāriem mēnesī, taču viņi piedāvā reklāmas cenas, lai jūs iepazīstinātu ar viņu pakalpojumiem. Pašlaik tiek piedāvāts īpašs hostinga piedāvājums tikai par USD 5,95.

Neierobežotas iespējas

Zem Dot5Hosting tiek piedāvātas daudzas neierobežotas iespējas, kas šo hostinga pakalpojumu var padarīt vēl viena acu uzmetiena vērts. Tas ietver diska glabāšanu, spēju mitināt neierobežotus domēnus, POP3 e-pasta kastes, MySQL datu bāzes, rezervētos domēnus, apakšdomēnus, automātiskos atbildētājus un e-pasta kontu pārsūtīšanu.

Klientu atbalsts

Jūs varat sazināties ar klientu atbalstu, izmantojot bezmaksas tālruņa numuru vai izmantojot palīdzības dienestu, lai nosūtītu atbalsta biļetes. Tālruņa opcija ir pieejama tikai klientiem Amerikas Savienotajās Valstīs. Viņi arī piedāvā zināšanu bāzi un lietotāja rokasgrāmatas palīdzības centrā, ja vēlaties uzzināt vairāk par tīmekļa mitināšanu.

Dot5Hosting negatīvie elementi

Vadības paneļa funkcionalitāte

Dot5Hosting izmanto vDeck, nevis cPanel, un dažiem lietotājiem var šķist, ka tam nav tādas pašas funkcionalitātes. Acīm var būt arī mazāk viegli, kad jāpierod. Es apskatīju, un tas faktiski atšķiras no standarta cPanel interfeisa. Iesācējiem ir vienalga, bet eksperti var vēlēties standarta pieeju.

Maksājuma izbeigšana

Viņiem ir maksa par līguma laušanu, ja vēlaties slēgt kontu pirms izvēlētā plāna termiņa beigām, ja vien jūs neatceļat naudas atdošanas garantijas laikā..

Uptime / Dīkstāves

Vietnē nav specifikas, kas piedāvā informāciju par to darbības laiku / dīkstāvi. Šķiet, ka par šo jautājumu nav pārāk daudz sūdzību, taču, ja ir pēc iespējas vairāk informācijas, vienmēr ir labi, lai pieņemtu izglītotus lēmumus par to, kādus pakalpojumus izvēlēties..

Nav sociālo mediju

Daudzi uzņēmumi piedāvā atbalstu, izmantojot sociālos plašsaziņas līdzekļus, tāpēc tas ir mazliet negatīvs fakts, ka, lai arī viņiem ir sabiedrisko mediju klātbūtne, tie faktiski neizmanto tik daudz, cik varētu salīdzināt ar konkurentiem. Kad neredzu sociālos medijus, es domāju – ok, šis uzņēmums pat nemēģina. Tā ir zīme, ka viņiem nav pīļu pēc kārtas, tāpēc es izvairītos no tādiem uzņēmumiem.

Grunts līnija

Klausieties, varbūt jums ir draugs ar vecu Dot5Hosting kontu, un viņam patīk: “tas ir lieliski, ka man nav problēmu” – labi, ka viņš neko daudz nezina par mitināšanu VAI viņš ir izstrādātājs un pats var novērst problēmas.

Mēs skatāmies Dot5Hosting kā dinozauru, kas nav mainījies un ir vienkārši sapuvis. Viņu lietotāju skaits ir sarucis (saskaņā ar trešo pušu datiem), un šķiet, ka viņi nedara daudz.

Ja vēlaties doties kopā ar viņiem, tas ir labi. Bet, ja vēlaties mūsdienīgu, atjauninātu resursdatoru, dodieties uz kaut ko līdzīgu SiteGround, WP Engine vai citam EIG piederošam zīmolam, piemēram, HostGator. Tādā veidā jums būs daudz labāk.

Pirms jūs domājat, salīdziniet dažus uzņēmumus, piemēram, Bluehost vs HostGator vai SiteGround vs WP Engine.

Atjaunināt žurnālu

18.03.22. – Rakstīta jauna apakšējā līnija, jauni aizzīmju punkti intro ar plusiem un mīnusiem, dažas citas nelielas izmaiņas.

Galvenās iespējas

 • Ātrs atbalsts
 • Saprātīgas cenas
 • Daudzas funkcijas

Apmeklējiet oficiālo vietni

5 labākie saimnieki

 • Vietnes zemes atsauksmes
 • WP Engine pārskati
 • A2 mitināšanas atsauksmes (vecs)
 • Pārskats par Bluehost
 • GoDaddy pārvaldītās WordPress atsauksmes
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map