DreamHost pārskati – lēta dalīta, WordPress mitināšana? 2020. gada maijs

DreamHost: ātrs, lēts, labs?

DreamHost ir daži no labākajiem vidējiem uptime vidējiem rādītājiem un lappuses ielādes ātrumiem attiecībā uz jebkuru dalītu hostingu tirgū.


Turklāt tie piedāvā neierobežotu joslas platumu, bezmaksas domēnu nosaukumus, bezmaksas SSL sertifikātus un kompensē jums par nokavēšanos uptime laikā. Tie patiesībā nodrošina vienu no labākajiem pieejamajiem pakalpojumu līmeņa līgumiem.

Kas tad ir nozveja? Sapnis ir dārgāks nekā jūsu vidējais hostinga uzņēmums, un rēķins par jums tiek iekasēts tikai katru gadu. Sākotnējās izmaksas daudziem cilvēkiem novērš uzmanību.

Bet lasiet tālāk, lai uzzinātu, kāpēc mēs domājam, ka tas ir tā vērts.

Skatīt oficiālās vietnes DreamHost redakcijas pārskatu 3.9 / 5 Recenzents {{reviewsO Kopējais}} / 5 Lietotāji (1 balsojums) Plusi

 1. Neierobežots joslas platums un vieta diskā
 2. Viena klikšķa lietojumprogrammas instalēšana
 3. 97 dienu naudas atdošanas garantija
 4. Vairāku mitināšanas opcija
 5. 100% Uptime garantija

Mīnusi

 1. Atbalsts dalītam hostingam ir ļoti ierobežots
 2. Nav vietņu dizaina rīku
 3. Lētāka nekā kopīgotā mitināšana
 4. Tikai gada rēķini

SummaryDreamHost var maksāt divreiz vai vairāk, nekā jūs maksātu par koplietojamu mitināšanu citur. Bet tas nenozīmē, ka viņiem ir pārāk liela cena! Ar neierobežotu joslas platumu, bezmaksas SSL, lielisku drošību, kā arī zvaigžņu ātrumu un darbības laiku vērtība ir diezgan augsta. Mēs iesakām DreamHost dalīta hostinga enerģijas lietotājiem, kuri zina, ka viņi var iegūt lielu sprādzienu par savu naudu. Atbalsts3.5Speed4Features4Value4Pārredzamība4

Mūsu redakcijas DreamHost pārskats 

1997. gadā to dibināja Harvey Mudd koledžas absolventi, un DreamHost ir viens no amerikāņu tīmekļa mitināšanas uzņēmumu veterāniem. Privātpersonai piederošā uzņēmumā visā pasaulē ir 1,5 miljoni vietņu, un tas atrodas Losandželosā, Kalifornijā, un biroji atrodas Portlendā, Oregonas štatā.

Kaut arī DreamHost ir viena no dārgākajām koplietošanas hostinga iespējām, tā piedāvā milzīgu vērtību.

Ar lielisku ātrumu, darbspējas laiku, funkcijām, atbalstu un neierobežotu joslas platumu jūs iegūsit naudas vērts. Tas nozīmē, ka viņu pielāgotais informācijas panelis nav ikviena iecienīts, un viņi nav ne lētākie, ne augstākās kvalitātes resursdatori tirgū, tomēr vairumam cilvēku tie ir lieliski līdzsvaroti..

DreamHost plānu labākās iespējas

DreamHost piedāvā vienu no labākajām tīmekļa mitināšanas paketēm. Viņi ir īpaši uzticami, izmanto atvērtu programmatūru un piešķir jums neierobežotu joslas platumu.

1. Jaunums 2019. gadam: DreamHost plāni ir ļoti lēti

Atjauninājums 2019. gadam: DreamHost ir daži no lētākajiem un visizdevīgākajiem plāniem dalītajā mitināšanā:

sapņu sākuma cena

sapņu sākuma cena DreamHost dalījās plānos un cenu noteikšanā

Bija tā, ka, ja jūs vēlētos doties kopā ar DreamHost, jums bija jābūt gatavam izskaidrot nedaudz vairāk mēneša nekā vidējais plāns.

Vairs ne.

DreamHost ir saskaņojis tādu lielo zēnu kā BlueHost, HostGator un GoDaddy cenu noteikšanu. Un viņi smagi cīnās.

Tagad mēs nevaram apgalvot, ka, strīdoties par tīru cenu noteikšanu, GoDaddy plāns USD 1 mēnesī ir diezgan lēts, taču jūs vēlaties ilgtermiņā pieturēties pie saimnieka, nevis par paaugstināta riska kredītu cenām, kas pārvēršas par ēsmu un maiņu.

Mēs noteikti iesakām DreamHost ar roku uz leju ļaudīm, kuri ir apsvēruši iespēju pāriet uz dārgāku dalīta hostinga iespēju, jo viņu vietne pāraug pagrabstāva mitināšanu. Funkcijas piedāvāja konkurējošās prēmiju plānu partijas, par kurām citi dalīta hostinga pakalpojumu sniedzēji maksā papildus. Bet, ja jūs vienkārši vēlaties vienkāršu vietni par lētu cenu un neplānojat izmantot tonnu diska vietas vai joslas platuma, iespējams, labāk izvēlēties lētāku iespēju, kurai ir skaidri noteikti ierobežojumi.

Lūk, lieta. Ja jūs salīdzināsit tos ar citiem “premium” resursiem, piemēram, WP Engine un Kinsta, ātri atradīsit, ka DreamHost ir īpaši pieņemamām cenām..

2. Neierobežots joslas platums un vieta diskā

Daudzas vietnes apgalvo, ka tās piedāvā neierobežotu joslas platumu un diska vietu.

Bet tas, ko viņi patiesībā nozīmē, ir tas, ka viņi jums nenosaka skaidru robežu; viņi jebkurā brīdī var izlemt, vai jūs izmantojat pārāk daudz vietas.

Pārāk daudz trafika un, iespējams, jūsu konta darbība ir apturēta, jo tā ir ļaunprātīgi izmantojusi koplietotā servera jaudu. Vai arī jūsu mitināšanas uzņēmums pasīvi agresīvi var uzstāt uz jaunināšanu uz dārgāku mitināšanas plānu. Bluehost ir labs piemērs uzņēmumam, kurš ir aizkaitinājis daudzus klientus, ka viņi to dara.

DreamHost ir tikai viens dalīta hostinga plāns, un viņi patiešām piedāvā neierobežotu joslas platumu un diska vietu.

Nav suspensiju par pārmērīgu lietošanu.

Nav pricier plāna, lai jūs piespiestu.

Ja plānojat audzēt populāru vietni, tas ir milzīgi.

Aparatūra, kas faktiski atbalsta intensīvu satiksmi. Ja jūs to savienojat ar faktu, ka jūs vienmēr varat jaunināt uz VPS serveri vai īpašu serveri, tad debesis ir robeža.

3. Viena klikšķa lietojumprogrammas instalēšana

DreamHost palaiž viņu skriptus tādā veidā, ka jūs varat instalēt WordPress kopā ar daudzām citām dažādām lietojumprogrammām ar peles klikšķi. Šīs citas lietojumprogrammas ietver foto galerijas, iepirkumu groza programmatūru, CMS programmatūras lietotnes un daudz ko citu.

Skriptu skaistums ir tas, ka jūs varat izmantot kāda cita skriptu bez nepieciešamības zināt jebkādu kodu. Paņemiet skriptus – daudzi no tiem ir bezmaksas – un instalējiet tos savā vietnē ar vienu klikšķi. Kā tīmekļa pārzinis jūs varat izbaudīt to, ka, izmantojot šo funkciju, jūs varat padarīt savu vietni izskatu un justies neatkarīgi no tā, kā vēlaties.

4. 97 dienu naudas atdošanas garantija

Tas faktiski ir garāks nekā vairums hostinga pakalpojumu sniedzēju.

Standarts ir 30 dienu naudas atdošanas garantija. DreamHost piedāvā 97 dienu naudas atdošanas garantiju – vai tas nav kaut kas?

Naudas atmaksas 97 dienu garantija darbojas šādi: ja jūs jebkurā laikā atceļat sākotnējo 97 dienu laikā pēc reģistrēšanās, viņi atmaksās 100 procentus no jūsu samaksātās naudas.

Jebkurā laikā, kad atceļat pēc 97 dienām, viņi atmaksās jums proporcionālu summu. Tā ir patiešām dāsna, un šķiet arī īpaši svarīga DreamHost, ņemot vērā, ka jums, iespējams, būs jāmaksā avanss vismaz gadu (bet vairāk par to vēlāk).

Viņi pārspēja InMotion Hostinga un WebHostingHub 90 dienu naudas atdošanas garantiju par papildu nedēļu.

5. 100% Uptime garantija

Lai gan vairums citu pakalpojumu sniedzēju lepojas ar 99% uptime garantiju, DreamHost piedāvā 100% uptime garantiju. Ja kāda iemesla dēļ jūsu vietne nedarbojas, viņi kreditēs jūsu kontu ar vienas dienas bezmaksas mitināšanas dienu par katru stundu, kad tā darbojas.

Bet, lai jums (un DreamHost norēķinu nodaļai) būtu paveicies, viņi neveicas bieži.

Pēdējā gada laikā DreamHost vidējais zvaigžņu rādījums ir 99,98%.

Vienīgā mitināšanas kompānija, kurai ir labāk nekā A2 Hosting, ar 99,99%

6. Saldie brīvbērni

Varbūt tos nevar saukt par bezmaksas, jo jūs pats maksājat par plānu, bet mums patīk, ka DreamHost savā standarta dalītajā mitināšanas plānā iekļauj virkni papildu funkciju, par kuru vairums citu saimnieku maksā papildus.

Jūs saņemsiet ļaunprātīgas programmatūras skenēšanu, SSL sertifikātu, vairākus domēnus, bezmaksas domēna vārdu, neierobežotas e-pasta adreses un iespējas un 100 USD lielu Google AdWords kredītu, lai sāktu.

7. Bezmaksas tīmekļa mitināšana bezpeļņas organizācijām

Šī ir unikāla funkcija tīmekļa mitināšanas uzņēmumam. Ja atrodaties Amerikas Savienotajās Valstīs un jūs vadāt bezpeļņas biznesu, piemēram, labdarības organizāciju vai baznīcu, DreamHost to uzņems bez maksas. Sniedzot pareizo IRS dokumentāciju, proti, IRS izdoto 501 (c) (3) noteikšanas vēstuli, DreamHost sadarbosies ar jums un nodrošinās jūs ar bezmaksas mitināšanu.

DreamHost negatīvie elementi 

DreamHost ir dažas no visizplatītākajām funkcijām tirgū, taču ir dažas nozvejas iespējas. Pirms velkat sprūdu, uzmanīgi apsveriet šos punktus.

1. DreamHost klientu apkalpošanas dienestam trūkst atbalsta pa tālruni

Protams, viņu e-pasta biļešu sistēma ir diezgan drūma, un viņi ātri palīdz, izmantojot tērzēšanas atbalstu. Bet dažreiz jūs patiešām vēlaties vienkārši sarunāties ar īstu cilvēku ar īstu balsi. Ja jūs esat tips, kuram patīk katru reizi saņemt vienu un to pašu aģentu pa tālruni, DreamHost nav jums. SiteGround ir mūsu tālais klientu apkalpošanas nodaļas vadītājs (turklāt jūs varat viņiem piezvanīt!).

Vai vēlaties vairāk lielisku klientu apkalpošanas mitinātāju? Iepazīstieties ar mūsu labāko labāko sarakstu.

2. Tikai viens koplietošanas hostinga plāns

Dažos veidos tas ir ieguvums. Ja jums ir tikai viens plāns, tiek analizēta paralīze, izvēloties dažāda līmeņa koplietojamos hostinga plānus, un tas neļauj jums papildus maksāt par funkcijām, kas jums katram gadījumam nav vajadzīgas. Tomēr ne visi spēj maksimāli izmantot DreamHost neierobežoto joslas platumu un daudzās iespējas. Vietne ar tikai 100 apmeklējumiem mēnesī maksās tāpat kā vietne ar 100 000 apmeklējumu. Protams, aizņemtā vietne saņem daudz. Bet ne tik daudz mazais puisis.

3. Mīli cPanel? DreamHost nav.

DreamHost ir savs vadības panelis, un tas neizmanto tipisko nozares standartu cPanel. Tas nav tik daudz mīnuss, bet tas ir priekšroka. DreamHost informācijas panelis ir ievērojami modernāks nekā cPanel, taču tas var arī iebiedēt nemanāmu. Dažreiz jāapgūst jauna saskarne, it īpaši, ja jūs jau katru dienu mijiedarbojaties ar desmitiem dažādu interfeisu. Ja jums patiešām patīk cPanel un nevēlaties pieņemt kaut ko jaunu, DreamHost var pievilt.

Grunts līnija

Ja zināt, ko darāt, DreamHost var kļūt par sapņa piepildījumu.

Neierobežota vieta diskā un neierobežots joslas platums apvienojumā ar speciālu serveri nozīmē, ka jūsu vietne var izaugt no sākuma līdz patiesam bloķētājam, bez nepieciešamības pārslēgt mitināšanas uzņēmumus vai jaunināt plānus.

Mums patīk, ka DreamHost darbojas jau kopš 1996. gada, viņi ir neatkarīgi un piedāvā lieliskas iespējas iesācējiem. Ja jūs izlemjat starp DreamHost un citiem masu tirgus saimniekiem, dodieties kopā ar DreamHost.

Skatiet vietni DreamHost.com oficiālajā vietnē

Jautājumi un atbildes Dreamhost

Jautājums 1
 • Es ērti lietoju uz Linux balstītu mitināšanas operāciju sistēmu. Kāda veida hostinga sistēmu piedāvā Dreamhost?
 • Jums veicas, jo Dreamhost saviem klientiem nepiedāvā iespēju izmantot uz Windows balstītu mitināšanas sistēmu. Klientiem tiek dota pieeja tikai uz Linux balstītiem tīmekļa mitināšanas pakalpojumiem. Izmantojot šo sistēmu, jūs saņemat vairākus zvanus un svilpeļus, kas darbojas, lai nodrošinātu, ka jūsu jaunais mitināšanas konts darbojas un darbojas pēc iespējas ātrāk..
2.jautājums
 • Cik ilgi ir spēkā ievada cena?
 • Ievadcena, kuru maksājat Dreamhost, reģistrējoties jaunam mitināšanas kontam, ir spēkā līdz pašreizējā atjaunošanas perioda beigām. Tajā laikā cena, kuru maksājat, katru gadu palielinās, jo jūs joprojām esat Dreamhost klients.
3. jautājums
 • Vai es varēšu saņemt īpašu serveri un pārvaldītus pakalpojumus, kad es izvēlēšos kļūt par klientu ar Dreamhost?
 • Dreamhost piedāvā plašu īpašu serveru platformu klāstu, kas ir pietiekami daudzveidīgas, lai apmierinātu visas jūsu prātā esošās hostinga vajadzības. Tāpat mitināšanas uzņēmums piedāvā arī pārvaldītus pakalpojumu plānus, kas sniedz jums bezmaksas hostinga pieredzi.
4. jautājums
 • Vai Dreamhost piedāvā bezmaksas domēna vārdus ar saviem hostinga plāniem?
 • Jā! Dreamhost nodrošina jums bezmaksas domēnu nosaukumus, reģistrējoties kādam no viņu kopīgotajiem tīmekļa mitināšanas plāniem. Jums ir vairāk nekā 350 dažādu vietņu domēnu paplašinājumu, no kuriem izvēlēties, kas sniedz jums vairāk iespēju unikālam tīmekļa nosaukumam, kas pārsniedz tradicionālo .com vai .net, ko visi parasti redz tiešsaistē.
5. jautājums
 • Vai es varu reģistrēt domēna vārdu Dreamhost laikā, kad es reģistrējos vienam no viņu hostinga plāniem?
 • Jā! Dreamhost saviem klientiem, potenciālajiem klientiem un sabiedrības locekļiem viegli sniedz iespēju iegādāties domēna vārdus reģistrācijai. Veidojot mitināšanas plānu, jums ir iespēja izvēlēties .com, .net., .Info un citas. Visām domēna vārdu reģistrācijām tiek nodrošināta domēna privātuma aizsardzība bez papildu maksas.
6. jautājums
 • Ja neesmu apmierināts ar mitināšanas pakalpojumu, kuru saņemu pēc reģistrēšanās Dreamhost, vai ir iespēja atgūt savu naudu?
 • Jā! Dreamhost visiem saviem klientiem piedāvā 97 dienu naudas atdošanas garantiju. Ja pēc šī laika jūs neesat apmierināts ar saņemto pakalpojumu, varat pieprasīt naudas atmaksu. Uzņēmums jums nosūta visu samaksāto summu bez jautājumiem. Domēna vārda pirkšanai vai citiem produktiem, ko piedāvā mitināšanas uzņēmums, nav pieejama atmaksas iespēja.
7. jautājums
 • Vai Dreamhost sniedz man iespēju izmantot virtuālo privāto serveri (VPS)?
 • Iestatot mitināšanas plānu ar Dreamhost, jums ir četras atsevišķas VPS opcijas, kas ir pieejamas jūsu kontā. Katru opciju nodrošina SSD, kas ļauj jūsu kontā iegūt augstu veiktspēju, izmantojot CPU apstrādi, cietā diska konfigurācijas, atmiņu un joslas platumu. Jaunākās tehnoloģijas ļauj arī saņemt ātru lasīšanas un rakstīšanas serveri.
8. jautājums
 • Kādas ir man pieejamās iespējas sazināties ar tehnisko atbalstu, kad rodas problēmas ar manu mitināšanas kontu?
 • Jums ir trīs galvenās iespējas, no kurām izvēlēties, kad jums ir nepieciešams tehniskais atbalsts. Vietā ir atzvanīšanas atbalsta programma, kurā jūs veicat sākotnējo zvanu, atstājat ziņojumu, kurā aprakstīta jūsu problēma, un atbalsta tehnoloģija atgriežas jūsu zvanā. Jums ir arī e-pasta atbalsta iespēja un tiešsaistes klientu biļešu sistēmas opcija, kur tehniskais atbalsts jums palīdzēs tiešsaistē.
9. jautājums
 • Kad es sazinājos ar Dreamhost klientu atbalsta komandu, kādā valodā es varu sagaidīt, ka runā speciālisti?
 • Visi Dreamhost klientu apkalpošanas un tehniskā atbalsta speciālisti runā angliski. Tas ietver jebkuru e-pastu, atbalsta biļešu atbildes vai jebkāda cita veida mutiskas un rakstiskas saziņas iespējas, kas jums būs saistītas ar uzņēmumu. Katra klientu apkalpošanas un tehniskā atbalsta komanda ir pieejama 365 dienas gadā, 24 stundas diennaktī, 7 dienas nedēļā. Atbalstu varat atrast arī caur Twitter sociālo mediju kanālu.
10. jautājums
 • Cik ilgi Dreamhost darbojas biznesā?
 • Uzņēmums durvis vēra 1997. gadā, kad četri koledžas draugi nolēma sākt uzņēmējdarbību tiešsaistes vidē. Viņi sāka uzņēmumu no koledžas kopmītņu telpas un to mērķis bija palīdzēt cilvēkiem atrast vietu tiešsaistes kopienā. Ātri uz priekšu šodien, kad uzņēmumā atrodas aptuveni 1,5 miljoni dažādu vietņu, kas virtuālajā pasaulē piedāvā emuārus, lietojumprogrammas, e-komerciju un daudz ko citu. Pašlaik viņi katru dienu apkalpo aptuveni 400 000 klientu visā pasaulē.
11. jautājums
 • Kur Dreamhost uztur savus datu centra serverus?
 • Dreamhost uztur savu datu centra serveru tīklu attālā vietā Losandželosā, Kalifornijā. Centri tiek kontrolēti ar temperatūru un ir aprīkoti ar drošību visu diennakti, lai nodrošinātu, ka jūsu un citu klientu dati vienmēr ir drošībā.
12. jautājums
 • Vai man būs dažādas programmēšanas valodas, no kurām izvēlēties, lietojot Dreamhost saviem mitināšanas pakalpojumiem?
 • Jā! Dreamhost piedāvā iespēju, iestatot kontu, izmantot vienu no vairākām populārām programmēšanas valodām. Programmēšanas vajadzībām varat izvēlēties valodu PHP, Perl, Ruby on Rails un Ruby.
13. jautājums
 • Vai man būs pieejamas kādas tālākpārdevēja iespējas, izmantojot Dreamhost?
 • Dreamhost ir vērtīga tālākpārdevēju programma, kuru jūs noteikti vēlēsities izmantot, izveidojot savu mitināšanas kontu. Katra viņu tālākpārdevēja opcija dod jums iespēju nopelnīt papildu ienākumus, izmantojot dažādas DIY pielāgotas iespējas.
14. jautājums
 • Vai, izveidojot kontu Dreamhost, man būs iespēja iesaistīties filiāles programmā?
 • Pilnīgi! Dreamhost lepni piedāvā ieinteresētajiem lietotājiem iespēju gūt papildu ienākumus no savām vietnēm, kas atrodas Dreamhost serveru tīklā. Jūs varat ievietot teksta saites visā savas vietnes saturā un katru reizi, kad vietnes apmeklētājs noklikšķina uz šīs saites, jūs nopelnāt naudu. Katru reizi, kad jūs novirzīsit draugu vai ģimenes locekli uz Dreamhost viņu tīmekļa mitināšanas vajadzībām, jūs saņemsit 97 USD par katru jauno kontu, kas paliek uzņēmumā..
Jautājums Nr.15
 • Kas ir iekļauts mana domēna vārda reģistrācijā no Dreamhost?
 • Tas jutīsies kā Ziemassvētku rīts, kad reģistrēsit jaunu domēna vārdu vietnē Dreamhost. Papildus tam, ka jums ir vairāk nekā 350 domēnu paplašinājumi, no kuriem jūs varat izvēlēties, jūs saņemat arī DNS pārvaldību, padarot vienkāršu vārdu serveru atjaunināšanu un tīmekļa apmeklētāju norādīšanu pareizajā virzienā. Jums būs iespēja pielāgot šos vārdu serverus tā, lai tie atspoguļotu jūsu personību vai jūsu uzņēmuma vārdu. Jūs varat pārsūtīt šo domēna vārdu jebkuram citam tīmekļa mitināšanas uzņēmumam, kuru vēlaties, un jums ir iespēja pēc vajadzības bloķēt savu domēnu kā aizsardzību pret krāpniekiem vai hakeriem.
16. jautājums
 • Es vēlētos izmantot WordPress savai vietnei, kuru vēlos mitināt Dreamhost serverī. Vai šī iespēja man ir pieejama, vai man ir jāizvēlas cita iespēja??
 • Jums patiks mitināšanas iespējas, kuras Dreamhost nodrošina jums un citiem lietotājiem, kuri vēlas izmantot WordPress vietnes rīkus. Lai izveidotu WordPress mitināšanas kontu, jūs vienkārši reģistrējaties dalīta mitināšanas plānā vai DreamPress mitināšanas plānā. Katram plānam ir spēja saņemt zinoša tehniskā atbalsta personāla atbalstu, kas ir pieejams visu diennakti un var palīdzēt ar jebkuru radušos problēmu. Jūs saņemat arī automātiskas sistēmas dublējumus un atjauninājumus, kā arī piekļuvi mitināšanas tīklam, kas ir pieejams 100 procentus no laika, kad jums ir nepieciešams pakalpojums. Veidojot WordPress kontu, dažu minūšu laikā varat pievienot jebkuru motīvu vai spraudni, kuru vēlaties.
17. jautājums
 • Es gribu atvērt mitināšanas kontu vietnē Dreamhost, tomēr šobrīd man ir vietne, kas atrodas citā mitināšanas serverī. Vai Dreamhost pārsūtīs manu veco kontu informāciju uz viņu serveriem, kad es viņiem atveru jaunu kontu?
 • Diemžēl Dreamhost nepāriet uz jūsu vietnes migrēšanu no pašreizējās mitināšanas vietas. Viņi tomēr piedāvā jums piekļuvi draudzīgai un izpalīdzīgai tehniskā atbalsta komandai, kas palīdzēs jums virzīties no vecās mitināšanas vietas uz jauno vietu Dreamhost serveros. Jums ir arī piekļuve klientu forumiem, kur atradīsit vērtīgu informāciju un padomus no citiem lietotājiem, kuri bez problēmām ir veiksmīgi pārsūtījuši savus kontus. Dreamhost sniedz jums papildu palīdzību, izveidojot lejupielādējamu palīdzības failu bibliotēku, kas var palīdzēt arī pārsūtīšanas laikā uz jūsu vietni..
18. jautājums
 • Es vēlos vadīt vairākas vietnes dažādiem hobijiem, personīgajām interesēm un biznesa darījumiem. Vai tas ir iespējams ar vienu Dreamhost kontu, vai man vajadzēs atvērt vairākus kontus, lai pielāgotos katram domēna vārdam?
 • Dreamhost pārvalda plašu tīmekļa serveru tīklu, kas ļauj uzņēmumam piedāvāt klientiem iespēju piederēt un pārvaldīt tik daudz domēna vārdu, cik viņi vēlas. Katrai interesei, hobijam vai biznesa risinājumam, kas jums ienāk prātā, varat viegli izveidot atšķirīgu domēna vārdu. Katrs domēna vārds tiek apstrādāts atsevišķi, padarot to piemērotu domēna vārda priekšrocībām, kuras nodrošina Dreamhost. Jums būs iespēja katram no jūsu domēna vārdiem izvēlēties no vairāk nekā 350 dažādiem paplašinājumiem. Jūs varat pievienot apakšdomēnu nosaukumus katrai vietnei bez papildu maksas, ja vēlaties, un katram nosaukumam būs noteikta privātuma aizsardzība, saglabājot visus jūsu domēna kontus pēc iespējas drošākus pret tiešsaistes draudiem..
19. jautājums
 • Man patīk izmantot Prestashop programmatūru savās vietnēs, jo to ir ērti lietot un tā atbilst man nepieciešamajām e-komercijas vietņu vadīšanai, kas nodrošina ievērojamu trafika daudzumu. Vai es varēšu turpināt lietot Prestashop, ja visu pārslēgu uz Dreamhost kontu?
 • Jā, jūs varēsit turpināt ērti lietot Prestashop savā nesen mitinātajā Dreamhost kontā. Dreamhost ir spēja atbalstīt šāda veida programmatūru un nodrošināt jūs ar visiem nepieciešamajiem rīkiem, lai jūsu vietne šajā procesā varētu veiksmīgi darboties. Jūsu e-komercijas vietne gūs labumu no piekļuves ātrai apstrādes infrastruktūrai. Jums patiks tīkla sistēmas iespējas un dalītā tīkla mitināšanas platforma, kuru Dreamhost nodrošina jūsu jaunajam kontam.
20. jautājums
 • Viens no iemesliem, kāpēc es meklēju jaunu mitināšanas uzņēmumu, ir vadības paneļa iespējas. Mana pašreizējā mitināšanas kompānija nepiedāvā lietotājam draudzīgu vadības paneļa funkciju, un es uzskatu, ka tas ir ļoti neapmierinoši, mēģinot veikt izmaiņas savā vietnē. Kāda veida vadības paneli piedāvā Dreamhost?
 • Varat būt drošs, ka, lietojot vadības paneli, kuru Dreamhost nodrošina jūsu kontā, jums nebūs vilšanās problēmu. Izmantojot operētājsistēmu, kuras pamatā ir Linux, Dreamhost sniedz jums c paneļa vadības centru, no kura jūs varat viegli pārvaldīt katru sava mitināšanas konta aspektu. C panelis ļauj piekļūt visiem jūsu konta failiem, datu bāzes informācijai, programmatūras instalācijām un visam citam, kas jums nepieciešams, lai veiksmīgi pārvaldītu kontu.
21. jautājums
 • Manam pašreizējam mitināšanas pakalpojumu sniedzējam trūkst rīku nodaļas. Bieži vien pavadu stundas tiešsaistē, meklējot spraudņus un citas atbilstošas ​​iespējas, kas manas vietnes darbību padarīs vieglāku. Ja es pārslēdzos uz Dreamhost, ko es varētu gaidīt, lai saņemtu, kas nedaudz atvieglos hostinga dzīvi?
 • Debesis ir robeža attiecībā uz to, ko jūs varat sagaidīt no sava jaunā mitināšanas konta vietnē Dreamhost. Jūs varēsit viegli pārvaldīt savu kontu, izmantojot funkcionālo c paneļa vadības sistēmu, kas kalpo kā centrālais centrs visām jūsu vietnēm un mitināšanas darbībām. Pateicoties viņu instalēšanas programmai “1 klikšķis”, jūs varat instalēt jebkuru spraudni vai vietnes lietotni, izmantojot tikai vienu klikšķi. Ir ieviesti vismodernākie SSL sertifikāti, kas neļauj hakeriem un surogātpasta izplatītājiem piekļūt jūsu vietnes informācijai. Jums tiek piešķirta papildu aizsardzība no nepārtrauktas ļaunprātīgas programmatūras skenēšanas, kas notiek aiz ainas. Kad viss pārējais neizdodas jūsu kontā, ir cienījama klientu apkalpošanas un tehniskā atbalsta komandu komanda, kas visu diennakti strādā visu diennakti, lai palīdzētu jums ar visu nepieciešamo.

Skatiet vietni DreamHost.com oficiālajā vietnē

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map