FastDomain pārskati 2020. gada maijs – mitināšanas cenas un plāni

Cik laba ir FastDomain mitināšana?

No pirmā acu uzmetiena ir daudz iemeslu, lai cilvēki beidzot izvēlētos FastDomain Hosting kā savu izvēlēto mitināšanas pakalpojumu sniedzēju. Šī ir daļa, kurā mēs iegūstam informāciju par dažām jomām, kuras, mūsuprāt, varētu radīt FastDomain Hosting.


FastDomain atsauksmes 1.7 / 5 Recenzents {{reviewsO Kopējais}} / 5 Lietotāji (1 balsojums) Plusi

 1. Stabils hostings pamata vietnēm
 2. Labs tehniskais atbalsts
 3. Cenas vērtība ir pārsteidzoša

Mīnusi

 1. Viņi var būt pārāk vienkārši
 2. Nav vietas jaunināšanai
 3. Upurēts pārāk daudz

Atbalsts1.5Speed1.5Features2Value2Pārredzamība1.5

Mūsu oficiālais FastDomain mitināšanas pārskats

FastDomain darbojas uzņēmējdarbībā kopš 2005. gada. Viņi ir daļa no Endurance International Group – grupas, kas pārrauga un ir vairāku tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēju mātes uzņēmums..

FastDomain hostinga labākās iespējas

No pirmā acu uzmetiena ir daudz iemeslu, lai cilvēki beidzot izvēlētos FastDomain Hosting kā savu izvēlēto mitināšanas pakalpojumu sniedzēju.

Viņi ir neticami vienkārši

Pirmkārt un galvenokārt, FastDomain ir ārkārtīgi vienkāršs. Tā vietā, lai piedāvātu cilvēkiem no 30 gadu vecuma dažādus veidus, kā mitināt viņu vietni, programmai FastDomain ir tikai viena iespēja. Tagad viena iespēja var šķist nepietiekama, lai kādu apmierinātu. Galu galā mitināšanas vajadzības ir tik dažādas, ka var būt gandrīz neiespējami atrast risinājumu, ko var klasificēt kā visiem piemērotu. Tomēr tieši pieņēmums padara FastDomain par tik vilinošu vairākiem cilvēkiem.

Stabils hostings pamata vietnēm

Lai arī var šķist, ka viņiem ir specializēta un ierobežota auditorija, viņi pārņem visu, kas der visiem, pilnīgi jaunā līmenī. Ja tas, ko meklējat, sader ar to, ko viņi piedāvā, iespējams, esat atradis sev debesīs sarīkotu spēli. Viņi piedāvā daudz vairāk iespēju vienā hostinga plānā, nekā to var cerēt izmantot jebkurš tīmekļa pārzinis, tāpēc nebrīnieties, ja jūs iekrītat viņu auditorijā.

Pienācīgs tehniskais atbalsts

Viss FastDomain priekšnoteikums ir piesaistīt cilvēkus pēc iespējas ātrāk. Tas ir iemesls, kāpēc viņi piedāvā tikai vienu dalīta hostinga plānu. Ar tādu pieņēmumu ir sagaidāms, ka viņu auditorija nav tehniski domājoša cilvēku grupa. Tas nozīmē, ka cilvēkiem, kurus viņi nolīgst par tehnisko atbalstu, jābūt pietiekami tehniski domājošiem, lai aizpildītu nepilnības. Viņu klientu apkalpošanas stundas strādā visu diennakti, visu gadu. Viņi piedāvā tāda paša līmeņa pakalpojumus, izmantojot tiešraides tērzēšanu un tālruņa kanālus. Lai atbalstītu viņu atbalsta piedāvājumus, FastDomain ir arī lieliskas e-pasta atbalsta biļešu pārdošanas vietne.

Cenas vērtība ir pārsteidzoša

Iepriekš es minēju, ka FastDomain, iespējams, meklē klientus ar visiem piemērotu lietussargu. Var šķist, ka tā izceļ specializētu auditoriju, nespējot apmierināt dažus tehniski domājošus cilvēkus, kuriem ir īpašas vajadzības. Jums var būt jautājums, cik patiess tas varētu būt, apsverot to, ko jūs iegūstat vienā hostinga plānā. FastDomain ir aprakstījis 67 fantastiskas iespējas un iemeslus, kas tos izceļ. Šķiet, ka viņi var atbalstīt visu, kas atrodas zem saules, un pēc tam dažus.

FastDomain hostinga negatīvie punkti

Šī ir daļa, kurā mēs iegūstam informāciju par dažām jomām, kuras, mūsuprāt, varētu radīt FastDomain Hosting.

Viņi var būt pārāk vienkārši

Neskatoties uz milzīgo funkciju skaitu, ko var piedāvāt ātra mitināšana, tikai tas, ka hostinga plāns ir piemērots visiem, viena veida plāns var būt ievērojams pagrieziens vairākiem cilvēkiem. Viņi noteikti neatstāj pārāk daudz iztēles. Var teikt, ka tas. FastDomain nepiedāvā VPS mitināšanas plānus, mākoņa mitināšanas plānus vai speciālus mitināšanas plānus.

Šī funkcija vai šo funkciju trūkums var novērst daudzus cilvēkus. Vairākiem cilvēkiem ir nepieciešams VPS un īpaši hostinga plāni. Tikai tas vien, ka FastDomain nepiedāvā ne VPS, ne īpašus mitināšanas plānus, liks tiem pašiem cilvēkiem pārvietoties citur viņu mitināšanas vajadzībām.

Nav vietas jaunināšanai

Hostinga plānu trūkums nozīmē arī to, ka jaunināšanai nav vietas. Es jau iepriekš to teicu, bet tas atkal tiek pieminēts. FastDomain Hosting nepiedāvā VPS plānus. FastDomain Hosting nesniedz īpašus mitināšanas plānus. Visbeidzot, FastDomain Hosting nesniedz mākoņa mitināšanas plānus.

Ja viss, ko vēlaties darīt, ir palaist vienkāršu vietni, iespējams, FastDomain jums būs ideāls. Tomēr, ja plānojat palaist e-komercijas vietni, iespējams, ka jūs labāk apkalpos citur, jo FastDomain nepiedāvā programmas, kas ļaus jums vai jūsu uzņēmumam mērogot vai augt.

Upurēts pārāk daudz

FastDomain ir daudz lietu. Tie nodrošina daudz funkciju. Tie nodrošina daudz iespēju gandrīz netīrumiem lēti. Tomēr šķiet, ka, lai sasniegtu šo līmeni, viņiem bija jāziedo daudz lietu. Daudzi cilvēki sūdzas par savu uptime līmeni. Vairāki citi sūdzas par saņemto klientu apkalpošanas pakāpi. Rezultātā vairākas vietnes neiesaka FastDomain.

Grunts līnija

Ja viss, ko vēlaties darīt, ir palaist pamata vietni, FastDomain ir jūsu biļete. Tās ir pieņemamas cenas, bagātīgas ar funkcijām un tikmēr, kamēr jūsu pamata vietnei nav nekādu e-komercijas prasību, jūs esat zeltains. Tomēr šeit cilvēkiem rodas problēmas ar programmu FastDomain. Cilvēki izvēlas mitināšanas pakalpojumu sniedzējus, pamatojoties uz dažādiem kritērijiem – daudzi no tiem ir e-komercijas iespējas. Šīs funkcijas ietver iepirkumu groziņus, skriptu veidošanas iespējas, SSL sertifikātus un daudz ko citu. Turklāt, ja jūs nevarat mērogot savu vietni, tad jūs jau no paša sākuma zināt, ka, augot, jūs pārcelsities no viena mitināšanas pakalpojumu sniedzēja pie otra.

Lieta, kas jums jājautā sev, ir šāda – vai jūs iekrītat viņu specializētajā auditorijā? Vai jūs plānojat nekad nepieaugt? Ja jūs to darāt, jums var būt labāk meklēt citur.

Galvenās iespējas

 • Ātrs atbalsts
 • Saprātīgas cenas
 • Daudzas funkcijas

Apmeklējiet oficiālo vietni

5 labākie saimnieki

 • Vietnes zemes atsauksmes
 • WP Engine pārskati
 • A2 mitināšanas atsauksmes (vecs)
 • Pārskats par Bluehost
 • GoDaddy pārvaldītās WordPress atsauksmes
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map