FatCow atsauksmes: vai FatCow hostings tiešām ir tik lielisks iesācējiem?

FatCow atsauksmes: vai FatCow hostings tiešām ir tik lielisks iesācējiem?

FatCow atsauksmes: vai FatCow hostings tiešām ir tik lielisks iesācējiem?

Contents

Kas ir FatCow mitināšana?

FatCow ir tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējs, kas tika dibināts 1998. gadā Burlingtonā, Masačūsetsā. Uzņēmums piedāvā vienu dalītu mitināšanas plānu, ko pārdod sākuma līmeņa tīmekļa pārziņiem, piemēram, mazo uzņēmumu īpašniekiem. FatCow iegādājās Endurance International Group 2007. gadā.


Cik laba ir FatCow mitināšana?

FatCow tirgo topošajiem vietņu īpašniekiem un padara viņu biznesu par ļoti pievilcīgu. Piedāvājot tikai vienu iekļaujošu plānu, tie atņem daudz stresa, izvēloties jums piemērotākās funkcijas. Un ar ļoti pieņemamu ievada cenu FatCow, šķiet, ir viena no labākajām cenām iesācēju tīmekļa mitināšanai. Bet, lai gan FatCow dažos veidos piedāvā atsvaidzinošu vienkāršību un caurspīdīgumu, viņu plāni ir pārpilnībā ar maldinošiem un liekiem pārdošanas apjomiem, sliktu ātrumu un darbības laiku, kā arī augstiem atjaunošanas līmeņiem..

Skatīt oficiālo vietni FatCow atsauksmes 2.8 / 5 Recenzents {{reviewsO Kopējais}} / 5 Lietotāji (2 balsis) Plusi

 1. Videi draudzīgs tīmekļa mitināšanas risinājums
 2. Neierobežots domēns
 3. Superpiekļuve sākuma līmeņa tīmekļa pārziņiem
 4. Bezmaksas reklāmas resursi

Mīnusi

 1. Nav VPS vai īpašu serveru
 2. cPanel vietā vDeck
 3. Ierobežoti SSL sertifikāti
 4. Maldinošie pārdošanas apjomi
 5. Zem vidējā darba laika un sliktā ātruma

Kopsavilkums Ar savu humorpilno vārdu, zemo ievada cenu un iesācēju draudzīgo formātu FatCow var šķist dabiska izvēle pirmajam tīmekļa pārzinim. Sīkāka viņu dienesta un veiktspējas pārbaude tomēr liecinātu par pretējo. Atbalsts3Speed2.5Features3Value3Pārredzamība2.5

Mūsu oficiālais FatCow mitināšanas pārskats

Ir vairākas lietas, par kurām mēs ar prieku slavēsim FatCow mitināšanu. Proti, viņi piedāvā tīru un vienkāršu īstermiņa tīmekļa mitināšanas risinājumu, kas ne mazāk satrauc neziņu. Tomēr mēs uzskatām, ka FatCow ir slikta izvēle ikvienam, kurš vēlas mitināt vietni pēc sākotnējā cenu piedāvājuma perioda. Zemāks par vidējo ātrumu un darbspējas laiku, mulsinošiem pirkumiem un viduvējiem klientu apkalpošanas pakalpojumiem var piedot 4 USD / mēnesī. Bet, kad šīs likmes pēc atjaunošanas paaugstinās līdz gandrīz 13 USD / mēnesī, šīs problēmas ir daudz postošākas.

Labākās FatCow mitināšanas iespējas

Kur FatCow izceļas, ir ērta piekļuve. Sākot no viņu kaprīzā vārda un talismana līdz piedāvātajam kopējam hostinga plānam, viņiem izdodas nomierināt lielu daļu tehniskā satraukuma, ko var sajust tīmekļa pārzinis, kurš izvēlas tīmekļa mitinātāju un mitināšanas plānu. Turklāt nav noliedzams, ka viņu sākotnējā cenu noteikšana ir pasakains darījums. Lūk, ko viņi dara pareizi, un kāpēc viņi varētu būt jūsu uzmanības vērts:

Viens vienots (galvenokārt) kopīgs hostinga plāns

Vienmēr piemērots visiem iesācēju plāns acīmredzami nav ļoti piemērots tam, kurš iztikas nolūkos veido vai uztur vietnes. Bet FatCow mērķauditorija ir nelūgta, un viņi lieliski paveic savu produktu, lai tas būtu sagremojams iesācējiem. Viņi piedāvā tikai vienu dalīta hostinga plānu, kas pirmo gadu ietver neierobežotus domēnus, neierobežotas e-pasta adreses, neierobežotu diska vietu, bagātīgu joslas platumu, vietnes vilkšanas rīkus, digitālās reklāmas kredītus un bezmaksas domēna vārdu. Tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēja precīzi sašaurināšanas process sākuma līmeņa tīmekļa pārzinim var būt šausmīgi iebiedējošs un satraucošs. Mēs novērtējam, ka FatCow piedāvā daudz pārredzamības un vienkāršības, izmantojot get-go.

Ieslēdziet lielisku ievada cenu likmi līdz trim gadiem

Tiem, kas pirmo reizi reģistrējas FatCow, viņu sākotnējā likme ir tikai USD 49 gadā vai apmēram USD 4 mēnesī. Ņemot vērā, ka viņu pakotne ir diezgan konkurētspējīga ar bezmaksas domēna vārdu (pirmo gadu) un ar daudz krātuvēm e-pastam un tīmekļa failiem, tā ir diezgan milzīga vērtība. Turklāt, ja esat ar mieru maksāt avansu, jūs varat bloķēt šo ļoti zemo cenu līdz trim gadiem.

Bezmaksas reklāmas resursi

Līdzīgi kā lielākajai daļai EIG piederošo tīmekļa mitinātāju, iekļūšana FatCow piedāvā arī daudzus digitālās reklāmas kredītus. Tas ietver USD 100 gan Bing, gan AdWords kredītos, kā arī bezmaksas ierakstu vietnē YellowPage.com. Protams, YellowPage.com ir diezgan novecojis un tiešsaistes direktoriju efektivitāte ir apšaubāma, bet bezmaksas ir bezmaksas.

Darbojas ar vēja enerģiju

Ja jūs vispār esat jutīgs pret korporatīvo jūtīgumu, fakts, ka FatCow pieder EIG, var jums nedaudz izslēgt. Tas ir saprotams, bet FatCow piemīt dažas atpestīšanas un ļoti nekorporatīvas īpašības. Proti, viņiem ir zaļš blīvējums, kas apstiprina, ka tos 100% darbina vēja enerģija. Viņi to panāk, kompensējot enerģijas patēriņu visos datu centros, serveros un birojos ar 200% ieguldījumu atjaunojamās enerģijas sertifikātos..

FatCow mitināšanas negatīvie punkti

Neskatoties uz iesācējiem draudzīgo struktūru un mārketingu, ir nedaudz sarkano karodziņu, kas saistīti ar FatCow un kas jums jāapsver pirms pierakstīšanās ar tiem. Kaut arī mēs uzskatām, ka viņu pakalpojumi ir vērtīgi ievada cenu noteikšanā, ir vairāki iemesli, kāpēc FatCow nav piemērots ilgtermiņa tīmekļa mitināšanas risinājumam..

Atjaunošanas likmes Spike 310%

FatCow ievada cenu noteikšana ir ļoti liela, un, ja maksājat avansu, jūs to varat bloķēt līdz trim gadiem. Tomēr esiet gatavi nopietnam uzlīmju šokam, kad šis periods būs beidzies. FatCow gada cenu pieaugums ir no 49 USD gadā līdz 155 USD gadā, sākot no budžeta mitināšanas uzņēmuma līdz vienai no dārgākajām opcijām tirgū vienā kalendāra lapas pagriezienā. Tagad mēs ar prieku maksājam augstākas cenas par premium pakalpojumiem. Tomēr, kā parādīs pārējais mūsu pārskats, FatCow ievērojami neatbilst kvalifikācijai kā piemaksai.

Ļoti lēns lapas ielādes laiks

Kā norāda viņu nosaukums, FatCow mitināšana nav ātra. Faktiski lappušu ielādes laiki pēdējo gadu laikā katru mēnesi ir bijuši ievērojami zemāki par nozares vidējo līmeni. Ja nozares vidējais lapas ielādes laiks ir aptuveni 700ms, FatCow vidējais rādītājs pārsniedz 1200ms. Tas notiek ļoti lēni, un tas var ievērojami kaitēt jūsu vietnei. Tas var ne tikai sabojāt meklētājprogrammu klasifikāciju, bet arī dramatiski palielināt apmeklētāju atlēcienu līmeni. Izmantojot šādus atpalikušus serverus, maz ticams, ka jūs kādreiz varēsit izmantot bagātīgo joslas platumu, ko viņi jums sola reģistrējoties..

Zem vidējā darba laika

Kopumā EIG piederošajiem tīmekļa īpašniekiem nav vislabākie sasniegumi ar vidējo darbības laiku. iPage ir lielisks piemērs tam, savukārt Web.com varētu būt izņēmums. Lai gan FatCow nav vissliktākais uptime vidējais rādītājs, kādu mēs jebkad esam saskārušies, tas ir zem vidējā, un tas ir kaut kas tāds, kas būtu jāattiecina uz jebkuru potenciālo viņu klientu. FatCow vienkārši nospiež par 99,9% uptime, puse laika atpaliekot no šīs atzīmes. Raugoties uz situāciju perspektīvā, vairums tīmekļa mitināšanas uzņēmumu piedāvā 99,9% darbības laika garantiju, kas nozīmē, ka viņi piešķirs daļēju kompensāciju par dīkstāvi, kas pārsniedz 15 stundas gadā dīkstāves. FatCow nepiedāvā šādas garantijas, un arī viņu sasniegumi nav šausmīgi pārliecinoši.

FatCow piedāvā tikai vienu mitināšanas veidu: dalītu mitināšanu. Protams, tas prasa daudz analīzes un paralīzes no sākotnējā lēmumu pieņemšanas brīža, bet tas var arī kaitēt esošajiem klientiem, kuri piedzīvo daudz izaugsmes. Nepiedāvājot speciālus serverus vai VPS līnijas, tie atsveš visas auditorijas, kas ir vajadzīgas, vai arī varētu kļūt par nepieciešamību pēc šiem pakalpojumiem. Tas nozīmē, ka, ja atrodaties valdības, veselības aprūpes iestādēs vai kā citādi glabājat sensitīvu informāciju, FatCow nav jums labs risinājums..

FatCow izmanto pielāgotu vadības paneli, nevis cPanel. Lai gan tas nebūt nav pretruna, tas ir novirze no nozares standarta. Tas ir kaut kas, kas jāņem vērā, ja esat pieradis pie cPanel, vai arī, ja plānojat izmantot priekšrocības, kas tīmeklī palīdz ar cPanel saistītiem resursiem. Tas varētu būt arī apsvērums, ja nākotnē plānojat aiziet no FatCow; daži tīmekļa mitinātāji jūsu vietni pārsūtīs tikai no tīmekļa mitināšanas uzņēmuma, kas arī izmanto cPanel. Mazs apelsīns ir viens piemērs.

Slikta klientu atbalsta reputācija

Klientu atbalstu var būt grūti spriest, taču ir daži galvenie rādītāji tam, cik nopietni uzņēmums piešķir prioritāti klientu apkalpošanas nodaļai. Pirmkārt, tā parasti ir laba zīme, ja uzņēmums ir veicis ieguldījumus spēcīgas pašpalīdzības resursu un problēmu novēršanas rokasgrāmatu izveidē. Lai gan FatCow to ir izdarījis zināmā mērā, tie nekur nav tuvu GoDaddy vai HostGator līmenim. FatCow lietotāja rokasgrāmatas galvenokārt koncentrējas uz jūsu vietnes iestatīšanu, nevis uz sarežģītākām tēmām vai problēmu novēršanas jautājumiem.

Tām problēmām, kuras nevar atrisināt, izmantojot DIY resursus (no kurām ir neskaitāmas iespējas), FatCow piedāvā arī tālruņa, e-pasta biļetes un tiešsaistes tērzēšanas atbalstu. Lai gan šis iespēju diapazons ir slavējams, visu trīs kanālu apgrozījuma laiks ir mazāks nekā ātrs. Gaidiet, ka tērzēšanas atbalsta saņemšanai jāgaida apmēram 15 minūtes aizturēts vai rindā, bet vienu dienu atbildes saņemšanai pa e-pastu. Lai padarītu situāciju vēl sliktāku, šķiet, ka klientu atbalsta speciālisti galvenokārt tiek apmācīti kā pārdošanas darbinieki, nevis kā atbalsta personāls. Šeit ir daži no pārdošanas apjomiem, kurus varat gaidīt, ja nolemjat reģistrēties FatCow:

Maldinoši un lieki pirkumi

Lai gan mēs apsveicam FatCow par viņu pakalpojumu sākotnējā pirmā acu uzmetiena padarīšanu ļoti caurspīdīgu, iznākšanas laiks ir atšķirīgs. Esiet gatavi tam, ka jūs varat bombardēt ar maziem papildinājumiem, kas izteikti šausmīgi mulsinošā valodā. Esiet piesardzīgs, lai nemaksātu par viņu “WordPress mitināšanu”, kas ir šausmīgi noslēpumains veids, kā teikt, ka jūs varat maksāt viņiem, lai viņi iepriekš instalētu dažus viduvējus spraudņus, kurus citādi varētu atrast bez maksas. Tāpat uzmanieties, pirms pērkat Google Apps (Padoms: Google tos piedāvā bez maksas) vai Automātiskās ikdienas dublējumkopijas (Padoms: tas jau ir iekļauts jūsu paketē). Tiem, kas zina, tas ir milzīgs izslēgums. Piedāvājot šos papildinājumus kā “pakalpojumus”, būtībā tiek domāts tikai iesācējiem, kuri neko labāk nezina.

Grunts līnija:

FatCow varētu būt lieliska īstermiņa opcija kādam, kurš vēlas izmēģināt virkni lietu dažādos domēnos, taču vissvarīgākais ir tas, ka viņu pakalpojumi nav tik uzticami. Lēnais lapu ielādes laiks un viduvējais darbspējas laiks varētu būt pieļaujams par zemo ievadcenu, taču šie jautājumi kļūst nopietni postoši ar to atjaunošanas ātrumu. Mēs tos iesakām, ja jums ir ļoti specifiskas īstermiņa vajadzības ar atbilstošu budžetu, bet ne kā ilgtermiņa mitināšanas risinājums.

Skatīt citas funkcijas

FatCow mitināšanas jautājumi un atbildes

FatCow mitināšana: kas jums jāzina

Vietnei FatCow Hostings ir humoristisks nosaukums, vietnei, kas piepildīta ar kaprīzēm, un ar ilgu pieredzi apmierinātu klientu. Starp šiem tūkstošiem tīmekļa mitināšanas uzņēmumu tomēr dažas lietas padara uzņēmumu atšķirīgu no citiem. Mēs apskatījām uzņēmuma vērtības un produktus un secinājām, ka papildus FatCow Hostinga nosaukumam un logotipam ir nopietni plāni, kas šos klientus padarījuši laimīgus.

Kā sākās FatCow hostings?

Uzņēmums ir viens no vecākajiem hostinga uzņēmumiem, kas dibināts 1997. gadā un dibināts 1998. gadā. Pēc tikai dažiem īsiem gadiem uzņēmums piedzīvoja milzīgu izaugsmi, katru gadu palielinot ieņēmumus par aptuveni 25 procentiem un palielinot peļņu. rezerve no 4 līdz 11 procentiem.

Šī izaugsme, apvienojumā ar klientu lojalitāti un nemainīgi stabiliem produktu piedāvājumiem, piesaistīja Endurance International Group – vairāk nekā 75 dažādu hostinga uzņēmumu – augošās mātesuzņēmuma uzmanību. Fewell, kas bija FatCow vadībā vairāk nekā septiņus gadus, turpināja darboties kā mārketinga viceprezidente, kad EIG 2004. gadā nopirka FatCow. Pēc atkāpšanās no amata viņa kalpoja kā padomniece, pirms pārcēlās uz citu nozari..

Tāpat kā daudziem citiem uzņēmumiem, kurus EIG iegādājies, arī FatCow bija izcilas klientu atsauksmes, kas pēc iegādes zaudēja daļu no uztraukuma. Viņi turpina apgalvot, ka viņi ir apņēmušies sniegt patiesu biznesa vērtību saviem klientiem, sniedzot viņiem lielisku klientu apkalpošanu un apmierinot viņu vajadzības, izmantojot viena plāna un vienas cenas filozofiju, kuru pat tie, kas ir jauni hostinga jomā, var sākt lietot tūlīt.

Kas atšķir FatCow?

FatCow mitināšanu regulē tās HeiferCratic zvērests, kas, viņuprāt, ir veltīts “radošuma atbalstam un veidošanai”. Zvērests nosaka, ka viņi vēlas atpazīt un audzināt klientu kaislības, izmantojot izvēlētos nesējus, piedāvājot atbalstu visu diennakti, kas klientiem palīdzēs atrisināt jebkuru situāciju ar pozitīvu attieksmi. Viņi vēlas sniegt klientiem patīkamu un ērtu pieredzi tiešsaistē.

Šajā nolūkā FatCow ir nostādījis tīru, viegli saprotamu un orientējošu reģistrēšanās procesu, visaptverošu atbalstu un aprūpi, kā arī integrāciju ar vairākiem dažādiem pakalpojumu sniedzējiem. Diemžēl daudzi klienti, kuri to novērtēja sākumā, ir secinājuši, ka kopš iegādes FatCow ir iekļuvis normā, kas neatbilst tā publicētajām un izvirzītajām cerībām..

Kāda veida koplietojamo mitināšanas plānu piedāvā FatCow?

FatCow sākotnējais plāns, unikāls nosaukums The Original FatCow plāns, lietotājiem par pirmo gadu maksā tikai 49 USD. Klienti saņem neierobežotu domēnu, diska vietas un joslas platumu, kas nepārsniedz “oodles”, kas nozīmē, ka tikmēr, kamēr jūs ievērojat viņu pakalpojumu sniegšanas noteikumus un nepārsniedzat parasto lietojumu sava lieluma vietnes pārvaldīšanai, jums vajadzētu būt ok un nesaskaras ar nopietniem sodiem.

Turklāt FatCow nodrošina citus neierobežotus resursus, piemēram, FTP lietotājus un apakšlietotājus un POP e-pasta pastkastes. Jūs arī saņemat bezmaksas domēna vārdu, kā arī rīkus, kas to izveido un darbojas, piemēram, vietņu veidotājs ar bezmaksas Script Barn abonēšanu, SSL drošību, iepirkumu grozu integrāciju un 1 GB krātuves JustCloud..

Pēc pirmā gada plānā ir dažādas atjaunošanas iespējas, sākot no USD 14,95 mēnesī uz vienu, trīs vai 12 mēnešu termiņu, no USD 13,95 mēnesī uz 24 mēnešu termiņu vai no USD 12,95 mēnesī uz 36 mēnešu termiņu..

Vai FatCow piedāvā īpašus servera pakalpojumus?

FatCow hostingam ir bīdāma skala, kas var apmierināt īpašu serveru vajadzības trīs dažādos līmeņos. Visi plāni nāk ar cPanel, kas ir nozares standarts un ir lieliska iespēja, bezmaksas domēna vārds un CentOS 6.4 viņu operētājsistēmai..

Dedicated hostings tiek nodrošināts arī ar ekspertu atbalstu visu diennakti, kas nozīmē, ka jūsu vietnei pieaugot, jūs iegūsit augstu drošības un veiktspējas līmeni ar ātru apmeklētāju reakcijas laiku. Klientiem, kuri izvēlas atsevišķus serverus, ir pilnīga kontrole pār saviem privātajiem serveriem. Viņi var izveidot neierobežotus domēnus un apakšdomēnus, POP3 kontus, MySQL datu bāzes un FTP kontus, tiem ir 13 dažādi iepriekš instalēti skripti, un tie ietver kļūdu un atsauču žurnālus, neapstrādātu žurnālu piekļuvi un AWstats.

 • Startēšanas plānā ir iekļauti 2 kodoli Intel XEON E3-1220LV2 3.5 GHZ serverī ar 4 GB RAM, 500 GB krātuvi, 5 TB joslas platumu un trīs IP adreses, ar sākotnējo reklāmas likmi 119,99 USD / mēnesī, kas atjaunosies ar USD 149,99 mēnesī..
 • Profesionālajā plānā ir iekļauti 4 serdeņi Intel Xeon E3-1265LV2 3.2GHz serverī ar 8 GB RAM, 1000 GB krātuvi, 10 TB joslas platumu un četrām IP adresēm. Plānam ir ievada atlaide USD 151,99 mēnesī, un tā atjaunošana ir USD 189,99 mēnesī.
 • Uzņēmējdarbības plānā ir iekļauti 4 kodoli ar 16 GB RAM Intel XEON E3-1230V2 3,7 GHZ serverī ar 1000 GB krātuvi, 15 TB joslas platumu un piecām IP adresēm par USD 191,99 mēnesī (atjaunojas ar USD 239,99 mēnesī)..
Ko darīt, ja es vēlos kaut ko starp koplietojamo un speciālo mitināšanu vietnē FatCow Hosting?

VPS mitināšana vai virtuālie privātie serveri ir daļēji privāti serveri, kuriem ir mazāk klientu nekā koplietojamam serverim, un tie nodrošina jums kontroles līmeni, kas ir tuvāk veltītajam hostingam, par cenu, kas ir zemāka par patiesu īpašu plānu. Jūs saņemat ekspertu atbalstu visu diennakti, un tas ir lielisks veids, kā pielāgot pieaugošās vietnes ar elastīgiem resursiem.

FatCow Hosting VPS plānos ir iekļauts cPanel, kā arī izvēles saknes pieeja vai pilnībā pārvaldīts plāns. Plāni saņem arī bezmaksas domēna reģistrāciju, kā arī speciālajos mitināšanas plānos iekļautos skriptu un žurnālu plānus. Šajos plānos ietilpst arī neierobežoti domēni un apakšdomēni, POP3 konti, MySQL datu bāzes un FTP konti.

Pastāv trīs dažādas plāna iespējas, kurās visās iekļauta CentOS 6.4.

 • Pamata plāna cena sākas ar USD 19,99 mēnesī par pirmo termiņu, un tā atjaunošana ir USD 24,99 mēnesī. Plānā ir iekļauts 1 kodols CP un 1 GB RAM, ar 40 GB krātuvi, 1 TB joslas platumu un viena IP adrese.
 • Biznesa plāns, kura sākotnējais termiņš sākas no USD 47,99 mēnesī un atjaunojas par USD 59,99 mēnesī, ietver 2 kodolu centrālo procesoru, 4 GB RAM, 90 GB krātuvi, 3 TB joslas platumu un divas IP adreses..
 • Optimālais plāns ietver 4 kodolu centrālo procesoru, 8 GB operatīvo atmiņu, 120 GB atmiņu, 4 TB joslas platumu un divas IP adreses par USD 79,99 mēnesī pirmajā termiņā un USD 99,99 mēnesī pēc atjaunošanas.
Vai FatCow Hostingam ir kādi īpaši WordPress plāni?

Viņi piedāvā divus kopīgus WordPress koncentrētus plānus, kuriem abiem ir pielāgots vadības panelis, iepriekš instalētas motīvi un spraudņi, piemēram, W3 Total Cache un Jetpack. Partnerība ar SiteLock palielina jūsu drošību un aizsardzību, novēršot ļaunprātīgu programmatūru miega laikā, un viņi optimizē jūsu serveri, ierobežojot klientu skaitu, nodrošinot maksimālu ātrumu un vienmērīgu darbības laiku.

 • Pamatplānā WP Starter ir iekļauta bezmaksas domēna reģistrācija, kā arī neierobežota diska vieta un joslas platums par USD 3,75 mēnesī par pirmo pakalpojumu termiņu..
 • WP Essential, kas par pirmo termiņu maksā 6,95 USD mēnesī, ietver lielāku motīvu un spraudņu iespēju, luksusa drošības paketi, 24 stundas diennaktī strādājošu ekspertu atbalstu un SSD balstītus serverus, kas palielina jūsu ātrumu. Šis plāns ietver arī bezmaksas domēna reģistrāciju.
Kas ir FatCow Hosting uptime un vai tas tiek garantēts??

Lai gan FatCow Hostings šobrīd nepiedāvā nekādas garantijas par tās darbības laiku, iepriekš viņi piedāvāja garantiju par 99,9 procentiem darbības laika, kas nozīmēja, ka jūsu vietne katru mēnesi darbosies mazāk nekā 45 minūtes. Mūsdienās klienti vidēji ir izmantojuši 12 mēnešus 99,89 procentus, kas ir apmēram 47 ar pusi minūtes dīkstāves mēnesī. Tomēr ir pagājuši daži mēneši, kad klientu darbspējas laiks bija 99,99 procenti – nodrošinot viņiem izcilu darba laiku, kas nozīmē, ka katru mēnesi dīkstāves bija mazāk nekā piecas minūtes.

Vidējais rādītājs nav slikts, un tas ir tuvu tam, ko citi arī piedāvā, un, ja mēnesi pavadāt ar labu darbības laiku, jūs esat ieguvis lielāku labumu. Diemžēl, tomēr daudzi no šiem citiem uzņēmumiem garantē darbu, kas bieži nozīmē, ka jūs saņemsit kredītus par jebkuru dīkstāvi, un tas nav iespējams, izmantojot FatCow Hosting.

Vai ir kādas garantijas saistībā ar FatCow hostingu??

FatCow Hosting piedāvā 30 dienu naudas atdošanas garantiju klientiem, kuri nav apmierināti ar savu mitināšanas plānu. Viņu garantija ir līdzīga lielākajai daļai citu, atzīmējot, ka jūs saņemsit atlīdzību par pakalpojumiem, ko nodrošina FatCow Hosting; trešo personu nodevas, ieskaitot domēna vārda reģistrāciju USD 15 vērtībā. Tas tomēr nozīmē, ka, ja jūs nolemjat mainīt uzņēmumu, varat ņemt līdzi savu domēna vārdu.

Paturiet prātā, ka atšķirībā no citiem uzņēmumiem, FatCow Hosting šo garantiju nodrošina tikai klientiem, kuri reģistrējoties maksāja ar kredītkartēm.

Kā es varu sākt??

Uzņēmumam FatCow ir relatīvi vienkāršs reģistrēšanās process, bez daudz papildu uzstājību, ko pievienot jūsu izpārdošanām. FatCow Hostings mums patīk tas, ka, tā kā viņi lielākajā daļā savu plānu ir iekļāvuši cPanel, viņi gandrīz visās Web vietās var piedāvāt bezmaksas pārsūtīšanu. Tas nozīmē, ka pēc tam, kad esat nolēmis pāriet uz FatCow, viņu tehniķi pārcels jūsu vietni uz viņu serveriem un nodrošinās, ka pirms tiešraides viss būs tieši tāds, kā jūs to iecerējāt..

Vai FatCow Hostings piedāvā videi draudzīgus risinājumus?

Uzņēmums vēlas saglabāt savas – un visu pārējo – ganības zaļas, izmantojot videi draudzīgas iespējas. Viņu birojus un datu centrus pilnībā nodrošina vēja enerģija, kompensējot enerģijas patēriņu par 200 procentiem; par katru enerģijas patēriņu KWH, ko izmanto FatCow, uzņēmums iegādājas divreiz vairāk atjaunojamās enerģijas sertifikātu, lai ražotu vēja enerģiju. Tā rezultātā viņi katru gadu spēja noturēt 999 metriskās tonnas oglekļa dioksīda no atmosfēras.

Kur tiek mitināti viņu serveri?

FatCow datu centri atrodas Bostonā, kur tiem ir vairāki krātuvju petabaiti, kas izvietoti tūkstošiem krātuvju. Šie centri kopā veido vairāk nekā 2400 kvadrātpēdas krātuves. Izmantojot apvienotos serverus, pirmā iekārta, kas ir pieejama kopīgiem plāniem, būs tāda, kas apkalpos klientus, kuri vēlas piekļūt klienta vietnei, kas, pēc viņu domām, nodrošina ātrāku ielādes laiku un mazāku dīkstāves laiku..

Vai FatCow piedāvā jebkāda veida dublējumus?

Uzņēmumam ir tīklam pievienota krātuve, kas ļauj jebkurai mašīnai piekļūt datiem. Izmantojot klasterizēto tīklošanu, katra mašīna tiek saskaņota ar identisku mašīnu, kas uzņemas atbildību gadījumā, ja rodas avārija vai rodas problēmas ar galveno bloku. Dublējumi tiek veikti citā serveru komplektā ar datu spoguļkopiju.

Uzņēmuma pakalpojumu sniegšanas noteikumos tomēr skaidri norādīts, ka klienti ir atbildīgi par savu vietņu, satura un e-pastu dublēšanu vietējā datorā kopā ar papildu kopiju. FatCow ir dažas pagaidu dublējumkopijas VPS klientiem, taču tās tikai īsu laiku uztur, ja rodas aparatūras kļūme; uzņēmums negarantē šo dublēšanu.

Kā darbojas FatCow klientu apkalpošana?

Uzņēmums savulaik saņēma satraucošus pārskatus par viņu pakalpojumiem, taču pēdējos gados klienti ir sūdzējušies par ilgstošām klientu atbalsta rindām, neatbilstību tiem, kuriem ir plāni, kas ietver ekspertu atbalstu, neatrisinātām problēmām un mazai empātijai klientiem, kuri tos piedzīvo situācijas.

Viņi piedāvā vairāk nekā vienu veidu, kā ar viņiem sazināties, sākot ar e-pastu vai veidlapām, beidzot ar tālruni un tiešraides tērzēšanu, un ņem vērā, ka viņu atbalsta komanda ir pieejama visu diennakti, lai palīdzētu. Turklāt viņiem ir plaša zināšanu bāze un lietotāju rokasgrāmatas bieži uzdotajiem jautājumiem.

Vai mēs iesakām FatCow??

Salīdzinot ar citiem saimniekiem, uzņēmumam FatCow ir pamatīgs plāns, kas pirmo gadu ir ļoti rentabls. Viņu veltītie un VPS plāni, iespējams, būtu vislabākie tiem, kuriem ir zināma pieredze, taču dalītie un WordPress plāni piedāvā plašu funkciju un priekšrocību sarakstu, lai palīdzētu uzlabot jūsu vietni un sniegtu jums vietni, kurai jūsu biznesam ir jāaug..

Vairāk vietnē FatCow.com

Galvenās iespējas

 • Ātrs atbalsts
 • Saprātīgas cenas
 • Daudzas funkcijas

Apmeklējiet oficiālo vietni

5 labākie saimnieki

 • Vietnes zemes atsauksmes
 • WP Engine pārskati
 • A2 mitināšanas atsauksmes (vecs)
 • Pārskats par Bluehost
 • GoDaddy pārvaldītās WordPress atsauksmes
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector