GoDaddy atsauksmes: vai GoDaddy Web Hosting ir piemērots tieši jums?

Contents

Kas ir GoDaddy tīmekļa mitināšana?

GoDaddy ir lielākais interneta domēnu reģistrācijas pakalpojums pasaulē, pārvaldot vairāk nekā 60 miljonus domēnu. Kopš 2018. gada viņi tagad ir lielākais tīmekļa mitinātājs pasaulē ar 6,5% tirgus daļa.


Vai tas viņus padara par vislabākajiem mitināšanai?

Nav nepieciešams.

Kopš “palaišanas reklāmu” dienām GoDaddy ir ievērojami uzlabojies, un viņi ir slaids operators, kam vienmēr ir pieejams atbalsts.

Tas nozīmē, ka ir daudz lietu, kuras jūs vēlēsities aplūkot, pirms velkat sprūdu.

Īpaša piezīme: Pārējo 2018. gadu GoDaddy piedāvā savu lētāko mitināšanu sākot no USD 1 mēnesī ar šo saiti.

Cik laba ir GoDaddy mitināšana?

GoDaddy ir neapšaubāmi vislabāk zināmais domēns un mitināšanas uzņēmums. Pateicoties viņu provokatīvajām un neaizmirstamajām TV un Super Bowl reklāmām, GoDaddy ātri nosauca sevi. Viņu reklāmās bieži bija redzamas maznozīmīgi aplaupītas sievietes un joki, kurus pats Parsons raksturojis kā “nepiemērotus” un “nervozus”. Viņi, iespējams, ir vienīgā mitināšanas kompānija, kuru var nosaukt par starptautisku zīmolu.

Tas tiek teikts, GoDaddy ir domēnu vārdu un mitināšanas WalMart: lēts, visuresošs, un neviena definīcija nav eleganta. Viņi vēsturiski ir paļāvušies uz zemām cenām un zīmola veidošanu, lai savāktu klientus, taču, tā kā pēdējo gadu laikā ir parādījušies daudzi jauni mitinātāji, viņi ir uzlabojuši klientu apkalpošanu un tehnoloģijas, lai saglabātu savu konkurences priekšrocību..

Viņi ir laikposmā pēc Parsonsas, kad viņi pāriet no sava pretrunīgi vērtētā tēla uz ilgtermiņa zīmolu. Ja jūs tikko sākat darbu, GoDaddy ir visi pamati, kas varētu būt nepieciešami tipiskam iesācēju tīmekļa pārzinim. Bet, ja jūs meklējat uzlabotas funkcijas, atbalstu un, iespējams, vēl izsmalcinātāku zīmolu, ieteicams meklēt citur.

Skatīt oficiālo vietni

Mūsu oficiālais GoDaddy pārskats

Ļoti maz cilvēku nav dzirdējuši par GoDaddy. Viņi bija liels spēlētājs dot-com laikmetā 2000. gadu sākumā. Joprojām apkārt un joprojām ir viens no spēcīgākajiem spēlētājiem pasaules tirgū, GoDaddy mitināšanas ērtība un ievērojamība ir nenoliedzama..

GoDaddy hostinga labākās iespējas

Ir daudz ko teikt, ka varat pārvaldīt savu domēnu, tīmekļa mitināšanu un e-pastu vienuviet. Daļējs iemesls, kāpēc GoDaddy ir tik krāsains, ir tas, ka viņi šo procesu padara neticami pieejamu ikdienas tīmekļa pārzinim. Ja jūs meklējat lētāko un ātrāko veidu, kā izveidot un darbināt vietni, GoDaddy noteikti piegādās.

1) GoDaddy funkcijas ir pārmērīgas

GoDaddy hostings piedāvā vairāk patērētāju līmeņa izvēles nekā gandrīz jebkurš cits hostinga pakalpojumu sniedzējs tirgū. Viņiem ir kopīgas servera iespējas, kā arī īpaši serveru un VPS plāni. Visiem iecienītākajiem vārdiem, piemēram, WordPress, Joomla un Drupal, tiek instalētas viena klikšķa instalācijas. Viņi ir pietiekami liels uzņēmums, ka viņi var piedāvāt gandrīz jebkura līmeņa hostinga pakalpojumus par ļoti konkurētspējīgām cenām, un jūs varat derēt, ka neviena funkcija netrūks. GoDaddy ir komplekts ar vienu klikšķi, ko viņi izmanto, lai veiktu dažas no biežākajām funkcijām, kas jums varētu būt vajadzīgas jūsu vietnē. Ja veidojat emuāru, viņiem ir programma tam. Nepieciešams iepirkumu grozs? Arī viņiem tas ir. Fotoalbums? Nekādu problēmu.

2) ātras ielādes laiki & Solid Uptime

Ej tēti kādreiz bija bēdīgi slavens un tieksme uz avārijām, taču pēdējos gados viņi ir veikuši milzīgus uzlabojumus abās šajās jomās. GoDaddy vidējais izmantojamais laika rādītājs ir 99,99% un slodzes ātrums, lai konkurētu ar saviem budžeta konkurentiem. Viņiem nav arī joslas platuma ierobežojumu; ja jūsu lapa kādreiz nonāk vīrusu apritē, pēkšņs apmeklētāju pieplūdums jūsu vietni neiznīcinās. Pat ja tas notiks, GoDaddy atdos jums naudu par šo dīkstāvi. Kas mūs ved pie nākamā punkta…

2) naudas atdošanas garantija bez derīguma termiņa beigām

Lielākā daļa hostinga pakalpojumu piedāvā naudas atdošanas 30 dienu garantiju. GoDaddy mitināšana ved to vienu soli tālāk, piedāvājot naudas atmaksas garantiju, kuras termiņš nebeidzas. Par katru maksājumu vienmēr varat saņemt atmaksu par laiku, kuru neizmantojāt, ja izvēlaties atcelt. Vai atcelt pirmo 30 dienu laikā? GoDaddy godinās jūs ar pilnu naudas atmaksu.

3) Vairāk nekā tas, par ko nodarbojies – Google AdWords kredīts

Lai palīdzētu jauno uzņēmumu īpašniekiem ar milzīgajām uzņēmējdarbības uzsākšanas izmaksām, GoDaddy piedāvā bezmaksas reklāmas kredītus, kas ietver vairāk nekā 100 USD Google AdWords par katriem iztērētiem 25 USD. Lai tos ierobežotu, šajos kredītos ietilpst arī USD 50 Bing reklāmās un Facebook reklāmās. Tas ir jauks mazs bonuss, izvēloties GoDaddy mitināšanu; noteikta priekšrocība gulēt ar lielu korporāciju.

4) Vairāk nekā tikai veidnes – tās izstrādās jūsu vietni (ja vēlaties)

GoDaddy piedāvā virkni dažādu veidņu – ieskaitot WordPress veidnes. Tomēr, ja neviens no jums to patiešām nedarīs jūsu labā, GoDaddy nodarbina profesionālu vietņu dizaineru komandu, kas būs vairāk nekā priecīgs palīdzēt jums izveidot jūsu vietni un padarīt to personisku tieši jums.

Tas ir lieliski, ka viņi piedāvā projektēt jūsu vietni, un ļoti mazi mamma un pop veikali tos var izmantot, taču ļoti ātri jūs vēlēsities tajā iesaistīt kādu profesionāli. Dienas beigās GoDaddy ir globāls korpuss, un viņi negaidīs daudz laika ar jums.

5) GoDaddy WordPress integrācija

GoDaddy ir ar vienu klikšķi importēts WordPress pašpārvaldītām vietnēm, taču tas piedāvā arī pārvaldītu WordPress mitināšanas plānu. Šis pārvaldītais plāns cita starpā piedāvā automātiskus jauninājumus un daudz drošības priekšrocību.

6) GoDaddy drošība ir satriecoša par cenu

GoDaddy ir atvēlējis daudz resursu, lai kavētu visa veida hakerus, surogātpasta izplatītājus un krāpniekus. Daļa no tā ir saistīta ar viņu vismodernākajām tehnoloģijām, un daļa ir vienkārši viņu kā milzīgas korporācijas rūpība. Bet tas nozīmē, ka būtu grūti atrast drošāku hostinga pakalpojumu sniedzēju par tik zemām cenām. Pat vislētākajos plānos viņi katru nakti dublē jūsu datus. Šeit mēs jūtam, ka viņi no ūdens izvelk HostGator – savu labāko konkurentu budžeta mitināšanas jomā. HostGator jūsu datus dublē tikai reizi nedēļā, un viņiem ir satraucošs surogātpasta un vīrusu aizsardzības trūkums. GoDaddy ir par tādu pašu cenu un ar daudzām un tām pašām funkcijām, ko piedāvāt, un tā ir labāka izvēle tīmekļa pārziņiem, kuriem ir drošība. Šīs drošības labā puse ir tā, ka GoDaddy ir ieviesusi virkni ierobežojošu politiku, lai nepieļautu surogātpastu, kas dažkārt nozīmē, ka spraudņi, wiki un pat IMAP ne vienmēr darbojas tā, kā citur. Šīs lietas ir iespējams izdarīt, tas prasa tikai īpašu darbu, kas dažkārt var radīt vairāk darba jūsu labā. Bet, ja drošība jums ir ārkārtīgi svarīga, šie risinājumi ir tikai daļa no kompromisa.

Īpaša piezīme: Pārējo 2018. gadu GoDaddy piedāvā savu lētāko mitināšanu sākot no USD 1 mēnesī ar šo saiti.

GoDaddy tīmekļa mitināšanas negatīvie punkti

Pat ja jūs regulāri iepērkaties WalMart, iespējams, ka jums tas viss nepatīk. GoDaddy ir korporācija, un dažreiz var just, ka tur ir šis kopējais dienasgaismas apgaismojums, kas tiek izmantots visā pieredzē. Lai iegūtu personalizētāku vai inovatīvāku mitināšanas pieredzi, dodieties uz kādu no mazākajiem puišiem, piemēram, SiteGround vai A2 Hostings.

1) GoDaddy klientu apkalpošana ir nepietiekama

Pirms iedziļināties klientu apkalpošanas detaļās, vienkārši apskatiet šo drausmīgs 35 minūšu gaidīšanas laiks ar GoDaddy tērzēšanas atbalstu:

godaddy 35 minūtes gaidīšanas laiks uz chate

Tas ir vienkārši briesmīgi. Nav iemesla, kāpēc man tērzēšanā vajadzētu gaidīt 35 minūtes.

Un 20 minūtes vēlāk …

godaddy tērzēšanas garums

Esmu sarūgtināts ar tērzēšanu, kas var būt tik slikta 2018. gadā. Es varu nokļūt DMV līnijas rindā ātrāk!

To sakot, GoDaddy ir parasti diezgan ātri pa tālruni. Tas ir viņu noklusējuma atbalsta mehānisms – bet būsim godīgi, dažreiz jūs nevēlaties runāt ar klientu apkalpošanas tālruni.

GoDaddy piedāvā klientu apkalpošanu 24 stundas diennaktī, taču daļa no tā, ka esat tik liela korporācija ar milzīgu klientu skaitu, nozīmē, ka, zvanot uz atbalstu, jūs, iespējams, saskarsities ar birokrātiju un formalitātēm ik uz soļa..

GoDaddy klientu apkalpošanas pārstāvji parasti ātri reaģē, taču viņi mēdz atsaukties uz esošo literatūru vai iepazīstina jūs ar visām jau izmēģinātajām problēmu novēršanas metodēm, pirms viņi patiešām sāk zondēšanu..

Šī saudzīgi izveicīgā taktika patiešām parādās, kad jūs zvana, lai pārtrauktu savu pakalpojumu. GoDaddy klientu apkalpošana nepadara vieglu aizbraukšanu. Tas nav nesāpīgs vai žēlīgs pārtraukums, un tas var atstāt sliktu garšu mutē par visu pieredzi. Reālu klientu atstātas GoDaddy atsauksmes stāsta dažus šausmu stāstus par atbalsta biļetēm.

2) Ierobežots ekonomikas hostinga plāns

Viņiem ir trīs plāni – Economy, Deluxe un Unlimited. Ekonomikas plāns ļauj jums izveidot 90 apakšdomēnus, kas saistīti ar vienu domēnu. Tas pats attiecas uz viņu Deluxe un Neierobežotajiem plāniem. Tik daudzi citi hostinga uzņēmumi ļauj jums izmantot neierobežotus domēnus neatkarīgi no tā, kāds plāns jums ir. Tomēr GoDaddy ļauj tikai vienu domēnu ar viņu ekonomikas plānu. Ja vēlaties to pārsniegt, esat spiests jaunināt. Pārbaudiet Myhosting.com, lai iegūtu neierobežotus domēnus.

3) ētiskas problēmas & Vēsturiski strīdi

Šīs problēmas var jūs satraukt vai netraucēt, taču GoDaddy kopš to pirmsākumiem ir izraisījis daudz diskusiju. Bobs Parsons reiz ievietojis video, kurā redzams, kā viņš nogalina ziloni Āfrikas safari. Viņu SuperBowl reklāmās, pat ja tās nav atklāti seksualizētas, parasti ir rupjas vai nejūtīgas perforators. GoDaddy bija arī milzīgs korporācijas SOPA atbalstītājs & PIPA, rēķini, kurus kopumā aizkavē interneta privātuma aizstāvība. Viņi atteicās atbalstīt rēķinus tikai pēc tam, kad tik daudzi klienti boikotēja viņu pakalpojumus. GoDaddy nesen ir iztīrījis viņu zīmola lielo daļu no nervozās un seksualizētās valodas un tēlainības, kuras viņi pirmo reizi izmantojuši, lai iegūtu ievērojamu nozīmi. Viņu jaunais zīmols liek viņiem kļūt par čempioniem mazajiem uzņēmumiem. Ja visi šie vēsturiskie strīdi ir izslēguši jūs no GoDaddy, izpētiet videi draudzīgu HostPapa tīmekļa mitināšanas uzņēmumam, kas var likt jums justies labi par to, kurp dodas jūsu nauda.

4) Augstākas cenas atjaunošanai, niķelēšanai un dimmēšanai

“Iegādājieties domēnu par 0,99 USD!” 

Tā viņi jūs piekabina. Viņi pieved jūs pie durvīm par lētām cenām gan domēnos, gan mitināšanā, un tad maksa par atjaunošanu ir augsta!

Domēna atjaunošana ir 14,99 USD, salīdzinot ar aptuveni 10 USD par NameCheap.

Hostings var būt lēts ar GoDaddy sākšanu, taču arī atjaunošana būs augstāka. Viņi zina, kad viņi jūs sistēmā iekļūst, viņi var jūs niķelēt un piemaksāt!

Ja esat organizēts un pareizi pārvaldāt atjaunošanu, lētā cena var atmaksāties. Vai arī varat izmantot viņu zemo cenu priekšrocības un vēlāk mainīt domēnu reģistrētājus. Bet, ja jūs neesat tehnisks, to var būt grūti izdarīt.

Tikai jāapzinās, ka viņi tevi LOCK.

 

5) GoPaddy Linux mitināšanas PHP ir novecojis

GoDaddy standarta dalītā mitināšana šobrīd neatļauj PHP 7. 

Šī ir problēma ar dažiem WordPress spraudņiem, piemēram, Wordfence:

Tas parāda, ka GoDaddy standarta dalītā mitināšana ir aizkavējusies, un tas nav lielisks risinājums nopietnai tīmekļa mitināšanai.

Grunts līnija:

Lēkšana gultā ar lielu korporāciju nāk ar virkni priekšrocību: lielas porcijas par zemām cenām, ērtības un bezrūpīga ekstras. Jūs varat gaidīt, ka GoDaddy ir vienkāršs, lēts un pilnīgi atbilstošs risinājums jebkurām hostinga vajadzībām, kas jums varētu būt. Tomēr ļoti maz ekspertu tīmekļa pārziņu kādreiz ieteiktu GoDaddy, ja ne principā, tad vismaz tāpēc, ka GoDaddy nav īsti izstrādāts izstrādātājiem. Tas ir vienas pieturas aģentūra, kas savus dolārus padara nevis tāpēc, ka piedāvā vispiemērotākos vai visnovatoriskākos pakalpojumus, bet gan tāpēc, ka tie ir lēti un visur. Tā notiek, ka vairāk nekā 5 miljoni cilvēku visā pasaulē meklē tieši to.

Skatīt citas funkcijas GoDaddy atsauksmes 3.4 / 5 Recenzents {{reviewsO Kopējais}} / 5 Lietotāji (26 balsis) Plusi

 1. Daudz iespēju
 2. Daudzas iekāpšanas atlaides
 3. Naudas atdošanas garantija
 4. Viena klikšķa lietojumprogrammas opcijas

Mīnusi

 1. Nav visnoderīgākais klientu serviss
 2. Ierobežotas ekonomikas hostinga plāns
 3. Pretrunīgas politiskās nostādnes un mārketinga taktika

KopsavilkumsDažiem cilvēkiem patīk GoDaddy, daži cilvēki neietu pie viņiem ar 10 pēdu stabu. Vēsturiski GoDaddy viss ir bijis domēnu un komerciālo lietu jomā ar maznodrošināti plaķētām sievietēm. Nesen tomēr šķita, ka viņi koncentrējas uz savu funkciju un tehnoloģijas uzlabošanu. Ir dažas lietas, kas patīk, piemēram, daudz hostinga funkciju un iespēju, kā arī naudas atdošanas garantija. Ir arī daudz negatīvo pusi, piemēram, plankumains klientu atbalsts, ierobežots ekonomikas plāns un bezpersoniska korporatīvā izjūta. Support3Speed3Features4Value3.5Pārredzamība3.5

GoDaddy mitināšanas jautājumi

Vai GoDaddy atjaunošanas cenas ir augstākas nekā ieejas cena?

Jā. Vidēji hostinga plāna ievada cena ir par 40-50% zemāka nekā tā, kas maksās, dodoties uz atjaunošanu. Protams, dārgākiem plāniem ievada atlaide ir lielāka.

Vai ir noslēgts minimālais līgums un cik bieži man jāmaksā?

Ir pieejami dažādi līgumu veidi, sākot no 3 līdz 60 mēnešiem. Visi maksājumi tiek veikti katru mēnesi neatkarīgi no tā, kāds ir jūsu plāns.

Kādas attīstības valodas atbalsta GoDaddy mitināšana?

GoDaddy atbalsta PHP 5.4, 5.3, 5.4 un 5.5 pielāgotos PHP.ini, PERL un Python.

Kāda ir GoDaddy uptime garantija?

GoDaddy piedāvā 99,9% laika garantiju, kas iznāk līdz 8,76 stundām pieļaujamās dīkstāves gadā. Ja viņi neizdodas saglabāt sava pakalpojuma darbības laika garantiju noteiktā mēnesī – paturot prātā, ka pakalpojuma uzturēšana netiek veikta to nosaka viņi – jūs varat sazināties ar GoDaddy un pieprasīt kredītu 5% apmērā no jūsu mēneša hostinga maksas par konkrēto mēnesi. Ja jūs domājat, ka jūsu vietne ir bijusi zemāka par vidējo pabalstu, noteikti pārbaudiet viņu pakalpojumu sniegšanas noteikumus, lai pārliecinātos, ka jums ir tiesības pieprasīt šo kredītu.

Vai GoDaddy serveri tiek pārvaldīti vai paredzēti?

GoDaddy piedāvā abus. Ir vairāki plāni tiem, kas meklē pilnībā privāti pārvaldītu serveri, taču ir arī plāni, kas raksturo Linux serveri. Katram servera konfigurācijas tipam ir vairākas plāna iespējas.

Vai GoDaddy piedāvā VPS plānus?

Ir pieejami vairāki pārvaldīti virtuālā privātā servera plāni, kurus darbina cPanel. Varat arī izvēlēties, vai tas ir jūsu pašu pārvaldīts vai pārvaldīts jūsu labā, tikai jāapzinās, kuru jūs vēlētos darīt, izvēloties plānu.

Kur atrodas GoDaddy serveri?

GoDaddy atrodas Amerikas Savienotajās Valstīs, un tās galvenā mītne atrodas Skotsdeilā, Arizonā. Primārais datu centrs atrodas Fīniksā, Arizonā.

Vai GoDaddy ir laba iespēja daudzu attēlu mitināšanai?

Ja jūs izmantojat sākuma līmeņa mitināšanas plānu, jums ir ierobežots līdz 100 GB, bet citi plāni nav ierobežoti tādā pašā veidā, un daudzi piedāvā neierobežotu krātuvi. Vietnes veidotājs GoDaddy piedāvā funkcijas, kas īpaši izstrādātas, ņemot vērā attēlus, piemēram, foto un video galerijas.

Kuras paketes vajadzētu izvēlēties video straumēšanai?

GoDaddy piedāvā video straumēšanu, taču tas nav pieejams koplietotajos plānos. Kopīgotos serverus var izmantot, lai iegultu videoklipus no citiem avotiem, piemēram, YouTube, taču, ja video straumēšanai vēlaties izmantot GoDaddy serverus, jums būs nepieciešams īpašs servera plāns.

Vai tiešām man ir neierobežots joslas platums un krātuve??

Nekas nav patiesi neierobežots, tāpēc nav arī joslas platuma vai krātuves. Jums rūpīgi jāpārbauda līguma nosacījumi. Tāpat kā citi lielie mitinātāji, GoDaddy patur tiesības pārskatīt jūsu kontu, ja tiek atklāts pārāk liels joslas platums vai krātuves izmantošana.

Vai GoDaddy piedāvā domēna reģistrāciju? Ja jā, cik tas maksā, un vai es varu saglabāt savu informāciju privātu??

GoDaddy kā domēnu reģistrētāju nozares līderis piedāvā domēna reģistrāciju. Cenas mainīsies, jo tas ir atkarīgs no jūsu izvēlētajām iespējām. Tomēr GoDaddy piedāvā bezmaksas domēnus ar saviem mitināšanas plāniem. Piedāvājums attiecas uz 12, 24, 36 mēnešu plāniem, taču tajā nav iekļauta maksa par USD 0,18 ICANN. Lai saglabātu jūsu informāciju privātu, jums tas maksās 7,99 USD gadā vai vairāk, atkarībā no jūsu vajadzībām.

Vai ir kādas atlaides GoDaddy studentiem, skolām vai bezpeļņas organizācijām??

Studentiem, skolām vai bezpeļņas organizācijām netiek piedāvātas īpašas atlaides, taču GoDaddy ir dažas sabiedriskās organizācijas, kas ir paredzētas, lai palīdzētu labdarības organizācijām. Ja domājat, ka jūs vai jūsu bizness kvalificējas kā vienai no organizācijām šajās grupās, varat iegūt GoDaddy Cares programmu..

Vai GoDaddy ir kāda veida naudas atdošanas garantija?

GoDaddy piedāvā ierobežotu naudas atdošanas 45 dienu garantiju; tomēr tas neattiecas uz visiem produktiem un pakalpojumiem. Ja jūs uztraucaties par savas naudas atdošanu, jums vajadzētu izlasīt smalko druku par katru pirkumu, ko veicat, izmantojot GoDaddy.

Kāds ir GoDaddy atbalsts? Vai viņi piedāvā atbalstu vairākās valodās??

GoDaddy piedāvā diennakts atbalsta tālruni, taču tajā nav tiešsaistes tērzēšanas atbalsta iespēju, kas dažiem varētu būt problēma. GoDaddy atbalsts ir pieejams vairākās valodās, tai skaitā: angļu, spāņu, portugāļu, franču, spāņu, vācu, turku, holandiešu un vairākās citās valodās.

Es vēlos nodot savu vietni GoDaddy. Kāds ir šis process?

GoDaddy piedāvā ierobežotu atbalstu vietņu un domēnu nodošanā. Ja rodas problēmas, ir liels daudzums visaptverošas dokumentācijas, kas aptver abus šos tiešsaistē pieejamos procesus. Ir arī citas privātas, trešo pušu organizācijas, kas palīdzēs jums to darīt vai darīs jūsu labā.

Vai GoDaddy automātiski pārsūtīs esošās Joomla instalācijas no manas pašreizējās resursdatora?

Kamēr nav automātiskās pārsūtīšanas opcijas, GoDaddy piedāvā detalizētu ceļvedi instalācijām, kuras jums ir pašreizējā resursdatorā. Ja nepieciešama papildu palīdzība saistībā ar migrēšanu, dokumentācija ir pieejama vietnē joomla.org.

Vai GoDaddy atbalsta Magento? Vai viņi piedāvā nodošanas atbalstu esošajām Magento vietnēm??

Lai gan Magento var izmantot GoDaddy, tas nav ieteicams. Uzņēmums stingri iesaka klientiem izmantot VPS vai speciālus serverus, lai mitinātu savas Magento vietnes. GoDaddy nepiedāvā nekāda veida migrācijas atbalstu, tāpēc jums pašam tas būs jāsakārto.

Vai ir dārgi mitināt un pārvaldīt vairāk nekā vienu vietni ar GoDaddy?

Sākuma līmeņa plāns atbalsta tikai vienu vietni, bet citi plāni var rīkoties vairāk. Vairāku vietņu mitināšanas izmaksas GoDaddy patiešām ir atkarīgas no plāna un plāna funkcijām, jūs galu galā izvēlaties.

Vai GoDaddy piedāvā ērtu vietņu veidošanas programmatūru? Kas par pielāgojamām veidnēm?

GoDaddy piedāvā viegli lietojamu vietņu veidotāju programmu, un tajā ir simtiem pielāgojamu iestatījumu. Atkarībā no izvēlētā plāna šai funkcijai ir trīs līmeņu plāni ar dažādām tēmām un mobilajām ierīcēm draudzīgām veidnēm.

Vai GoDaddy ir laba izvēle mitināt manu WordPress vietni?

GoDaddy piedāvā vairākas WordPress specifiskas hostinga paketes, trīs no pieejamajiem plāniem ietver pārvaldītu mitināšanu. Tā kā GoDaddy lielā mērā atbalsta un mudina izmantot WordPress kā satura pārvaldības sistēmu, viņi piedāvā arī iebūvētu migrāciju, lai jums būtu ārkārtīgi viegli pārvietot WordPress vietnes mitināšanu uz GoDaddy. Kā varēja gaidīt ar lieliem mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem, pēdējos gados bija daži ļoti publiskoti drošības incidenti, kuros iesaistījās GoDaddy. Tā rezultātā GoDaddy pastāvīgi atjaunina un uzlabo viņu drošības politikas.

Vai GoDaddy piedāvā kādas īpašas drošības funkcijas?

Papildus SSL sertifikātiem un koda parakstīšanas sertifikātiem GoDaddy piedāvā arī vietnes Sitelock drošību, kas paredzēta ļaunprātīgas programmatūras identificēšanai un jūsu vietnes uzraudzībai..

Vai es varu mitināt savu e-komerciju savā vietnē GoDaddy, izmantojot tādas programmas kā Prestashop? Vai es varēšu iegūt SSL sertifikātu, lai es varētu pieņemt kredītkartes?

Prestashop var instalēt GoDaddy platformās, kā arī citus alternatīvus e-komercijas risinājumus atkarībā no jūsu konkrētā mitināšanas plāna. GoDaddy nodrošina SSL sertifikātu plānu, sākot no 59,99 USD. Ir arī vairākas citas iespējas, ja vēlaties pieņemt kredītkaršu maksājumus vai izveidot pilnīgu e-komercijas risinājumu, izmantojot GoDaddy mitināšanas plānus. Lielākās kredītkartes tiek pieņemtas visos reģionos un pieņemtajās valūtās; tomēr, ja plānojat izmantot PayPal vai Skrill, jums jāpārbauda, ​​vai jūsu valūta tiks pieņemta. Ir arī iespēja iegūt profesionālus e-komercijas dizaina pakalpojumus pieejamus arī jums – atkal, atkarībā no jūsu mitināšanas plāna.

Vai ir kāda pārdevēju programma, ko piedāvā GoDaddy?

GoDaddy piedāvā vairākas tālākpārdevēja iespējas. Ir pieejami divi līmeņi ar 20–40% atlaidēm par mazumtirdzniecības cenām, gatavs e-komercijas veikals, kredītkaršu apstrāde un diennakts atbalsts.

Vai GoDaddy ir saistīta programma?

GoDaddy piedāvā plašu filiāļu programmu. Uzņēmums piedāvā gan domēna, gan mitināšanas saistītās programmas.

Vai GoDaddy kādreiz sadarbojas ar Google AdWords, lai piedāvātu reklāmas kredītus?

Periodiski GoDaddy sadarbosies ar Google, lai jaunajiem lietotājiem piedāvātu AdWords kredītpunktus.

Kāda ir GoDaddy vēsture?

Bobs Parsons 1997. gadā dibināja GoDaddy arī tīmekļa mitināšanas uzņēmumu, un viņi apgalvo, ka visā pasaulē mitina vairāk nekā 5 miljonus vietņu. Uzņēmuma galvenā mītne atrodas Skotsdeilā, Arizonā, bet tam ir vēl vairāki biroji visā štatos un Indijā. GoDaddy bija viens no pirmajiem hostinga un domēnu reģistru uzņēmumiem, kas to padarīja lielu, nekavējoties kļūstot par lielāko vārdu laukā, tiklīdz Network Solutions vairs nebija vienīgā domēna vārdu vieta tīmeklī. Vairāk vietnē GoDaddy.com

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map