Google Cloud pārskati 2020. gada maijs – mitināšanas cenas un plāni

Cik laba ir Google Cloud Hostings?


Google Cloud pārskati 3.3 / 5 Recenzents {{reviewsO Kopējais}} / 5 Lietotāji (5 balsis) Plusi

 1. Lielisks sniegums
 2. Rēķini ar pieaugumu minūtes līmenī
 3. Lielisks iekšējo datu centra tīklojums
 4. Vienkārši lietojama Big Data analīze ar BigQuery

Mīnusi

 1. Tikai trīs datu centri
 2. Mazāk programmatūras opciju nekā AWS
 3. Ne iesācējiem

Support3Speed3Features3.5Value4Pārredzamība3

Mūsu oficiālais Google Cloud Hostinga pārskats

Google Cloud mitināšana ir vairāk IAAS pakalpojums – infrastruktūra kā pakalpojums. Google, Silīcija ielejas masveida konglomerāts, kuru mēs visi esam iemīlējuši un zinām, sniedz arī mitināšanas pakalpojumus.

Pamata līmenī Google to sauc par Google vietnēm. To jau ilgu laiku izmanto izglītības un valdības sektori, lai izveidotu vienkāršas tīmekļa vietnes un pat vienkāršākus iekštīklus. Pašlaik viņi nemēģina konkurēt ar citām tīmekļa mitināšanas platformām un pakalpojumu sniedzējiem. Tā vietā viņi izmēģina savus spēkus IAAS nozarē.

Google mākoņa mitināšanas labākās iespējas

Starp diviem galvenajiem Google konkurentiem ietilpst Amazon Web Services (AWS) un RackSpace mitināšana. Viņus ļoti ietekmē Linux – it īpaši Linux Google variants. Jā – Google ir savs Linux variants.

Lielisks sniegums

Google Cloud platformai ir lieliska veiktspēja. Lai to pārbaudītu, mums bija jāsalīdzina vismaz divi dažādi pakalpojumi. Mēs savā testā izmantojām RackSpace, jo RackSpace ir tendence pārspēt konkurentus veiktspējas ziņā. Šajā gadījumā Google Cloud pārspēja RackSpace. Pārbaudot Google Cloud pret RackSpace, mēs varējām sasniegt etalonuzdevumus ar vienu vCPU no Google Cloud platformas, kamēr RackSpace vajadzēja divus vCPU, lai sasniegtu tos pašus numurus..

Rēķini ar pieaugumu minūtes līmenī

Google ir ļoti sarežģīts cenu kalkulators, un viņi pat savus aprēķināšanas algoritmus dara publiski pieejamus – līdz pat tukšajam JSON kodam. Turpinot visu šo algoritmu, Google jums iekasēs rēķinus ar minūtes pieaugumu. Viņi mēnesi definē kā 720 minūtes, un etalonu noteikšanas nolūkos, ja jūs pavadījāt visu mēnesi etalonuzdevumu noteikšanā, jums tiks iekasēts rēķins par 720 minūtēm.

Iegādājoties viņu IAAS paketi, cenas sākas ar USD 6092 gadā un sākas ar viņu astoņu serveru Web lietotņu paketi.

Lielisks iekšējo datu centra tīklojums

Tam nevajadzētu būt pārsteigumam, taču Google tīkla standarts ir visaugstākais. Iestatot VM, jūs varat viegli un ātri izveidot virtuālos privātos tīklus. Tas ietver publiskos un privātos apakštīklus, lai sakārtotu jūsu VM. Jūs arī iegūsit piekļuvi ugunsmūriem, vārtejām un maršrutētājiem. Jūs redzēsiet, ka tos ir viegli iestatīt – ja zināt Linux komandrindu. Lai pārvietotos pa Google Cloud platformu, nav nepieciešama IT pieredze. Tomēr, ja vēlaties gūt maksimālu labumu no pakalpojuma, visticamāk, ka jums tas ir vislabākais.

Vienkārši lietojama Big Data analīze ar BigQuery

Google Cloud platformas mērķauditorija ir ne tikai enerģijas lietotāji. Viņi izmanto komandrindas saskarni, lai neatpaliktu no citiem konkurentiem IAAS nozarē. Tas ietver Microsoft Azure, Amazon Web Services, RackSpace Managed Cloud un IBM / SoftLayer, kas visi ir vērsti uz cilvēkiem ar IT administrēšanas pieredzi – ne tikai enerģijas lietotājiem.

Ja jūs iekļaujaties šajā kategorijā, Google Cloud platforma ļauj ērti veikt ikdienas darbus, piemēram, pagaidu IP adrešu piešķiršanu, lai rezervētu IP adreses..

Google mākoņu mitināšanas negatīvie elementi

Ir dažas lietas, kuras mēs atklājām, ka Google Cloud var darīt labāk. Lūk, ko mēs atradām.

Tikai trīs datu centri

Google Cloud ir tikai trīs datu centri visā pasaulē. Viņiem ir Aiovas Amerikas Savienotajās Valstīs, viens Beļģijā, Vācijā un viens Taivānā. Neatkarīgi no tā, cik labi Google Cloud veiksies viņu etalonuzdevumu pārbaudēs, jūsu vietne un jūsu dati darbosies tikai tik ātri, cik vājākais posms. Tā ir pamata fizika. Ja man ir Blu-ray atskaņotājs, kurš ir piesaistīts HDTV caur RCA kabeli, es negaidīšu augstas izšķirtspējas piegādi. Piespiežot video caur RCA kabeli, kabelis, kas nevar izturēt augstas izšķirtspējas izšķirtspēju, padarīs to tādu, ka mans video netiks atskaņots augstas izšķirtspējas attēlos. Vāja saikne būtu RCA kabelis. Lai iegūtu HDTV no Blu-ray atskaņotāja, man ir jābūt Blu-ray atskaņotājam, HDMI kabelim un HDTV. Katrai saitei jāspēj apstrādāt joslas platumu.

Tas pats princips attiecas arī uz internetu. Kad Google Cloud ir tikai trīs datu centri, tas pats tīkls, uz kuru balstās internets, var palēnināt jūsu vietnes darbību. Neatkarīgi no tā, vai jūsu lēnākā saikne atrodas starp jums un jūsu resursiem, tas nosaka lietotāja pieredzi.

Es to teikšu Google Cloud platformai. Viņi nesen ir atvēruši datu centru Dienvidkarolīnā Amerikas Savienotajās Valstīs.

Mazāk programmatūras opciju nekā AWS

Ja jums būtu jāveic salīdzinājums ar Amazon Web Services un Google Cloud platformu, jūs atklāsit, ka Google Cloud platformas trūkst. Amazon Web Services piedāvā daudz vairāk iespēju un pakalpojumu pakešu nekā Google Cloud platforma.

Ne iesācējiem

Google Cloud platforma nav paredzēta iesācējiem. Es to pieminu šeit, jo tas ir potenciāli negatīvs un atstumj cilvēkus – kaut arī Google to ir izdarījis ar nodomu. Lai konkurētu ar lielākajiem IAAS spēles dalībniekiem, jūs vislabāk izmantosit pakalpojumu, ja jums ir pieredze IT administrācijā..

Grunts līnija

Ja salīdzina Google Cloud platformu ar visiem tās konkurentiem, tā ir aptuveni vienāda ar Microsoft Azure. Ja manis izvēlētā virtuālā mašīna balstītos uz Linux kodolu, es noteikti izvēlētos Google Cloud platformu pēc tās saderības. Tāpat es izvēlētos Microsoft Azure platformu, ja Windows būtu mans izvēlētais VM. Abi ir lieliski pakalpojumi un novērtēti līdzās, Google Cloud platforma pārspēj Microsoft Azure.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map